Jedno takové manželství

Ruka pod peřinou se dotkla nahého kolene, stoupala výš a vyhrnovala tak nahoru i noční košili.
„Nech mě. Nemám dnes náladu,“ zabručela Vladana ležící na boku a škubla nohou.
Mirek se hned odtáhl a tiše vzdychl.
Tohle už se stalo téměř pravidlem, kdy s ním žena odmítala spát. Jen párkrát do měsíce sama měla chuť se milovat a to zase aby se nutil on. No, moc se nutit nemusel. Nastoupil na ni a plně uspokojil ji i sebe, jenže pak měl zase na pár týdnů utrum. Tak jako teď.
Otočil se tedy k manželce zády a pozvolna usínal.

***

Druhý den cestou z práce zazvonil na dveře sousedky Radky.
„Čau. Co potřebuješ? Áááá… už asi tuším, viď?“ usmála se, sotva otevřela.
„Ahoj… hmm… no,“ pokrčil Mirek rameny, jakoby omluvně.
„Tak přijď… čus,“ zavřela dveře a Mirek zaplul domů v o poznání lepší náladě.

***

„Jdu večer na pivo,“ oznámil Vladaně při večeři.
„Jasný. Mě dávají seriál, tak aspoň budu mít klid.“
„A kde je Klára?“ sháněl se po šestnáctileté dceři.
„Jéé, ty sis vzpomněl, že máme dceru? Jela na to soustředění… už včera, jestli sis nevšiml,“ řekla Vladana kousavě.
„No, nevšiml, sorry,“ uznal Mirek, že si sám blbě naběhl.
Ano, měli dceru, ale jak rostla, rodičovskou společnost a výchovu vyhledávala míň a míň a z tatínkovy holčičky se stávala mladá slečna s úplně jiným světonázorem, značně se odlišující od představ rodičů.

Kolem sedmé Mirek odešel. Vladana se usadila v obýváku u televize a o nějaký čas později se za zdí začaly ozývat tlumené zvuky soulože, jak soused dával ženě pěkně do těla.
Ač bydleli ve zděném činžáku, zdi zas tolik netěsnily, ale Vladana s Mirkem se tím nijak nevzrušovali. Nebývalo to totiž často. Soused žil v životním rytmu práce – hospoda – spánek – práce – hospoda a na manželku mu čas zbýval jen někdy.
„Asi jen když potřebuje zasunout,“ pomyslela si Vladana a zvýšila si na televizi hlasitost.

***

Na Radce však neležel její manžel, ale Mirek. Vlastně to táhnul se sousedkou už delší dobu a chodil si k ní nahrazovat odpíraný manželský sex.
Sousedka naopak byla docela potřebná a jelikož manžel ji šukal značně nepravidelně a ještě v opileckém deliriu, kdy na ni nalehl, dýchal pivní odér a pak se do ní vystříkal, aniž se zajímal o její potřeby, ji rozhodně neuspokojovalo.
Když se jednou v kolárně zapletla se sousedem a po vášnivém líbání jí vyhrnul sukni a na stojáka ji tam projel prudkými přírazy, až z toho měla dlouho nepocítěný orgasmus, stal se z toho poměr. Byl založený čistě na sexu, konal se nepříliš často, ale tak, že to Radce stačilo.
Manžel byl většinou v hospodě a předčasný návrat nehrozil. Aspoň se tak doposud nikdy nestalo. Nyní byl muž na dva dny u své matky, takže milenci měli volné pole působnosti.

Po dlouhém líbání a hlazení se Radka pustila do kouření. Mirkovi už tvrdě stál, ale to jí nevadilo. Věděla, co nadrženýmu chlapovi dělá dobře. Vzala ho do ruky, přetáhla předkožku a olízla žalud.
„Udělám tě,“ zašeptala, Mirek jen blaženě kývl a poddal se slastným dotekům jazyka na ocase.
Laskání uzdičky, líbání koulí, lízání ocasu po celé délce, nahradilo silné sání a strojové pohyby hlavy sem a tam. Radka ho kouřila a čekala, až pocítí známé škubavé pohyby s následnou ejakulací.
„Jo… už… užžž,“ zachrčel Mirek a Radka ho vyplivla z pusy a honila rukou.
„Ah… ááh,“ doprovázely výron semene slastné výdechy a Radka ho svírala a mazlivě honila až do úplného vyprázdnění a ochabnutí.
Znovu se líbali a pak se Mirek přesunul k jejím prsům. Měla je už mírně povislé, ale naštěstí ne nijak veliké, takže se mu vešly do dlaně, když je mnul, mačkal a potěžkával.

Bradavky měla naběhlé a tvrdé a když se sál mezi rty, Radka sténala rozkoší, jak se jí to líbilo. Od prsou se přesunul k jejímu klínu. Radka pokrčila a rozevřela nohy a slastně vydechla, když zmáčenou štěrbinu projel jazyk. Mirek se přisál k závojíčkům, sál je a slízával uvolňované šťávy, které sténající Radka vypouštěla.
Jak vzdychala stále hlasitěji a rychleji, zesílil Mirek lízání a kmitání, dokud se s táhlým sténáním neudělala.
„Oh… oh… jo… jooo… aaaah,“ vyrážela a vyvrcholila, zalita rozkoší.

Po chvíli vydýchání vstala a přinesla dvě vychlazená piva.
„Na zdraví,“ cinkla o jeho láhev a mohutně si zavdali. „Šel si přece na pivo, ne?“

***

Když se osvěžili, lehli si, objali se a něžně olíbávali. Bylo to příjemné, protože Radka pohmatem zjistila, jak je Mirkův nástroj zase pevný a připravený.
„Klekni si,“ vyzval ji tiše.
Pak k ní zezadu přiklekl, roztáhl půlky a naběhlý žalud zatlačil na pysky a pomalu do ní začal pronikat.
„Ohh… jeee,“ vydechla a vnímala nové slastné pocity z jiného směru tření.
Ocas se v ní rytmicky rozpohyboval a Mirek si ji pevně chytil v pase, aby mu neunikla ze stále zrychlujících přírazů.
„Flop… mlask… flop… mlask… flop,“ mlaskavé přírazy zněly pokojem, doplňované vzdycháním a sténáním milenců.
„Ne… tak… rychle,“ hekala Radka a Mirek opravdu zpomalil, protože sám by se takhle rychle udělal.
Položil ji na bok a šoustal ji pomalými tahy.
„Úhhh… oáááh… oooh,“ Radka vyluzovala slastné tóny, jak jí ocas dělal stěry z úplně nového směru a Mirek jí přitom mačkal prsa nebo poplácával po zadku, což měla ráda.
Ležela pod ním v poddané pozici, což zvyšovalo jeho vzrušení, ale neoddalovalo vyvrcholení.

Nakonec skončili v klasice, s doširoka rozevřenýma nohama Radka sténala pod prudkými přírazy a souhlasila, když ohlásil, že už bude. Sama to měla na krajíčku.
„Už… stříkááám,“ uvolnil do ní proud semene.
„Joo… stříkeeej… já… taky… jsééééém,“ křičela, jak jí tělem projela vlna rozkoše.

Oba pak leželi vedle sebe, dokonale spokojení a usouložení a Mirek se domů vrátil v mimořádně příjemné náladě. Vladana již spala, tentokráte nikým nerušena.

***

Nebylo pravdou, že by Vladana ztratila zájem o manželské povinnosti. Měla Mirka i sex s ním ráda, jenže poslední dobou to v práci stálo za starou bačkoru. A to od doby co ve firmě ztratila místo jeřábnice a překvalifikovala se na řidičku náklaďáku. Řidičák udělala hravě, naučila se couvat i parkovat na milimetr přesně, jenže šofér je zároveň i závozníkem a to na ni jako na ženu už bylo moc.

Zedníci na stavbě byli páni a pracovali jen s připraveným materiálem. Nebylo jejich prací si ho vyložit z vozu a dávali to okatě najevo.
„Tak co je, paninko, na co čekáte?“ smáli se, když tam v rozpacích stála nad hromadou dovezených tvárnic, které bylo potřeba složit ručně.
Mistr pak poslal muže na svačinu a Vladaně, které bylo do breku, vysvětloval: „Neberte si to tak. Voni si jen dělají prdel, ale na druhou stranu, to není naše práce. Že stavbyvedoucí neumí najmout závozníky nás nezajímá. My máme stavět domy, ne skládat materiál. Rozumíme si?“

Vladana přestala vzlykat a tázavě se na muže podívala.
„A co teda s tím mám dělat?“
„My to složíme. Ale ne zadarmo.“
„To vám mám platit ze svého?“ podivila se.
„O penězích řeč nebyla. Hezky se mi tu postavíte, já si užiju a bude to smáznutý, co vy na to?“ řekl muž nevzrušeně.
Vladana pochopila, jen nevěděla, jak zareagovat. Má ho rovnou kopnout do koulí, nebo… mu podržet? Jemu, nebo celý partě? Jak to myslel?
„Jako myslíte sex… my dva? Tady?“ zeptala se.
„Seš hezká. Dlouho jsem neměl takovou kočindu. Ty mi podržíš a já už to s klukama vyřeším, bereš?“
„Si myslíte, že jsem nějaká kurva?“
„Nemyslím si nic. Nabízím obchod, nebo si to nějak zařiď. My to skládat nebudem!“ dál mluvil muž klidným tónem.
Vladana rezignovala.
„Tak… dobře. Jak to chcete?“
Muž vstal.
„Tady se postav za náklaďák… hezky vyšpul zadek… bude to chvilka“ a už si ocas tahal z montérek.

Vladana si stáhla kalhoty i kalhotky ke kolenům a pevný žilnatý ocas do ní začal zezadu pomalu vnikat. Docela to bolelo, jak to bylo nasucho. Tlak v klíně se zvyšoval, až mlaskly závojíčky, jak mezi ně pronikla hlavice žaludu. Silné tření ocasu o přední stěny naštěstí znamenaly vlhnutí a uvolnění. Prsa ji sevřely velké dlaně a rytmické přírazy začala Vladana doprovázet tlumeným sténáním.
„Ahh… ahh… ahh… ahh.“
Muž ji držel v pase a bral si ji drsně a majetnicky. Prudké a hluboké přírazy stále zrychlovaly, až náhle naposledy přirazil a rychle z ní vyjel.
„Ano… jooo,“ vydechl a na zadek jí dopadaly cákance semene z ocasu, jak si ho držel v ruce a honil do poslední kapky.

Bylo po všem. Vladana se oblékla a muž si použité nářadí uklízel do poklopce.
„Běž si na svačinku. My tu to zatím zmáknem,“ plácl ji lehce po zadku, otočil se a šel sklopit zadní sajtnu.

***

Že Vladana složení materiálu musí platit kundou, se na stavbě sice nerozneslo, ale řada mužů takto postupovala. Někdy neuspěla, někdy jo. Mužům pak musela poskytnou útěchu buď v kabině, nebo někde venku.
Ve většině případů si vystačila s vykouřením, jindy musela nechat si protáhnout kundičku. Muži ale naštěstí neměli čas na nějaké dlouhé mrdačky. Jen zasunuli a rychle se udělali.

Za to vše ale měla Vladana sama na sebe zlost a i proto se stala odmítavou v manželské posteli. Což ale Mirkovi přiznat nemohla. Nakonec se rozhodla, že si začne hledat jinou práci.

***

Mirek si dál svou domácí sexuální frustraci vybíjel vášnivým sexem se sousedkou. Překvapením pro něj bylo, když jednoho večera mu místo Radky otevřela její dvaadvacetiletá dcera Marcela.
„Dobrý večer, jen pojďte dál,“ zvala ho dovnitř.
„Ahoj… ne, já přišel za Radkou,“ lekl se Mirek.
„To je v pohodě. Vím o vás od mámy. Tak šup, šup,“ nedala se dívka a Mirka doslova vtáhla dovnitř.

Tak tam stáli proti sobě zaražený Mirek a mladá dívka s vystouplým těhotenským břichem.
„Dlouho jsem tě tu neviděl,“ podotkl Mirek.
„Vdala jsem se do Mostu. Teď jsem ještě zajela k našim, ale pak už budu jako sud a nikam se nedostanu,“ ušklíbla se Marcela.
I přes těhotenství neztratila nic ze své mladistvé krásy a jak tu stála a usmívala se, Mirkovi se líbila. Jen nechápal, co tu vlastně bude dělat.
„Kde je Radka… ehm… máma?“
„Musela jet s tátou k babičce. Je to s ní nějaký špatný. Ale mám od ní přesný instrukce.“
„Jaký instrukce?“ divil se Mirek.
„No přece, co s vámi… teda… s tebou. Řekla mi, co spolu děláte a abych se o tebe v tomto směru postarala,“ usmála se bezelstně.
„Cooo?“ Mirek snad nevěřil vlastním uším.
„Podívej se… Mirku. Seš pěknej chlap, já zbouchnutá sousedka a ten můj se mnou nechce spát. Snad se mě štítí, když mám břicho, nevím. Prostě už tejdny na mě nešáh´. Jenže jak mám rozjetý hormony, fakt to potřebuju! Kdyby ses nebál a udělali jsme si hezky, prospěje to oběma,“ pronesla a v očích se jí cosi zalesklo. Že by slza?
„Víš, Marcelo, znám tě od mala… já nevím… jestli… s tebou… můžu,“ blekotal Mirek.
„Stydíš se, nebo se ti hnusím?“
„Proboha ne. Seš krásná holka, fakt. Teda teď seš těhotná, ale… i tak se mi líbíš.“
„Ta co ti brání mě pomilovat?“

Mirek mlčel a přemítal, proč vlastně ne? Marcela byla mladá holka, sama se mu nabízela a strčit ptáka do mladýho masa je sen každýho chlapa. Jen se musí dohodnout jak. Ale zatím nemá takový břicho, aby v tom byl nějakej problém.
„A jak to uděláme… abych tě třeba nějak nezranil?“ řekl a Marcela se usmála.
„Neboj se. S tím si poradíme. Teď pojď, jsem jen tvoje,“ a přitáhla si jeho hlavu k sobě a vjela mu jazykem do pusy.
Mirek v objetí rukama zatím hnětl její tvary. Prsa měla plná a nalitá s tvrdými bradavkami.
„Áááhh… jo… mačkej je… jsem na ně citlivááá… áách,“ vzdychala.
Když se Mirek zbavil kalhot, pocítil její ruku na ocase. Ohmatala ho, až se náhle odtáhla.
„Bože! Tohle chceš do mě strkat?“ vyděšeně se dívala na ztopořenou kládu.

Mirek dosud neměl pocit nějaké extrémní velikosti, ale Marcela podotkla, že ho má o dost většího než manžel. Pak ulehla na záda a roztáhla nohy. V černém porostu byla otevřená štěrbina a chlupy kolem byly ulepené šťávami.
Mirek se prodral mezi závojíčky a prolízl je špičkou jazyka. Marcela sténala, pouštěla šťávy a pysky se jí rozevíraly a nalévaly krví. I klitoris se zvětšil a stačilo se ho dotknout a Marcela začala hlasitě křičet.
„Ááách… ááá… joooooo,“ vyrážela a tlačila mu za hlavu, aby pokračoval.
Mirek poslušně pokračoval v lízání a pak poklekl, pozvedl jí stehna a zatlačil do ní svého utahováka. Pysky se ochotně roztáhly a naběhlý žalud zajel dovnitř.
„Och… oooh… je… velkej,“ sténala, ale držela a roztáhla nohy co nejvíc. Ocas v ní skončil až po kořen a Mirek cítil, jak je jím celá vyplněná.
„Cejtím ho celýho… bože… taková kláda!“
Když v ní ocas začal rytmicky jezdit, Marcela začala vzdychat a užívat si to.
„Oh… oh… to… je… kráááá… sááá.“
Tlustý ocas v ní vyvolával návaly slasti z maximálního tření a nezadržitelně tak stoupala k orgasmu. Mirek přirážel a věnoval se jejím velikým prsům, až Marcela vyjekla a dosáhla vyvrcholení.

„Přesně tohle jsem potřebovala,“ něžně mu hladila povadlý ocásek, jak leželi vedle sebe.
„Už chápu mámu, proč s tebou spí.“
Náhle poklekla a opatlaný ocas si zasunula do pusy. Sání a lízání Mirkovi přinášelo nadpozemskou slast. Marcela ho fixovala očima a laskala se s ocasem, jak s nejmilejší hračkou.
Když byl ocas dostatečně tvrdý, vyšpulila na něj svůj skvostný zadeček.
Mirek ji hned chtivě roztáhl půlky od sebe a spatřil análek a pod ním rozšklebenou mokrou kundičku. Pták tam zajel hladce až po kořen.
„Ohhh… joooo… to… je čurák… oh,“ Marcela slastně zasténala a pevně zakleknutá přijímala jeho přírazy.
Mirek jí zezadu prohmátl svěšené prsy, krásně plné a velké a mezi prsty jí promnul trčící bradavky. Pak ji držel v pase, mrdal ji tvrdě a hluboko prudkými přírazy.
„Ah… ještě… uuuu… uuuž,“ vyluzovala a pohazovala tělem a Mirek už déle ten rajcovní pohled na ocas přirážející mezi půlky zadku nevydržel, zaúpěl a plnil jí pochvu semenem.
Marcela se také hlasitě odbavila a uvolněně vydýchávala prožitou rozkoš.
„Bylo to nádherné. Moc si mi pomohl,“ vyprovázela ho a než otevřela dveře, odměnila ho vášnivým francouzákem.

***

Jedné noci se Vladana přitulila k Mirkovi a snažila se ho přimět ke hrátkám. Měla pro to svůj důvod. Sehnala si novou práci a tam ji nečekalo žádné šukání se stavebními mistry. Konečně se cítila jako žena a ne kus hadru s dírou, kam si chlapi chodí ulevit. Svou radost chtěla projevit i manželovi a ráda by do ložnice vrátila častější milování.

Mirek se otočil a rozsvítil lampičku, protože se mu něco nezdálo. Překvapeně hleděl na odhalená prsa a Vladana měla na sobě jen krajkové kalhotky, samodržící punčochy a dokonce i černé lodičky na vysokém podpatku.
Mirkovi péro vystřelilo dopředu. Nemělo cenu to skrývat, a tak si ho vyndal z pyžama.
„Seš nádherná,“ zmohl se na kompliment a žena mu ho uchopila do ruky, pohonila a nasedla si na něj. Mirek byl trochu mimo. Nešukavá manželka ve vyzývavém prádle mu sedí na klíně, s ptákem zaraženým v sobě a slastně vydechuje svou rozkoš. „Áááhh… úúúhh.“
„Flop, flop,“ zněly mlaskavé zvuky odsedů a Mirek olizoval a mačkal jí prsa.
„Už… budu… úúž… jsééém,“ vykřikl, když už výstřik nemohl zadržet a plnil jí pochvu přílivem semene.
Vladana se stihla udělat a vychutnávala si v sobě pulzující stříkající ocas a nádherný pocit vrcholné rozkoše a zůstala na něm sedět nehybná.

Teprve když mu ocas zvadl, svalila se do strany a cítila, jak z ní vytéká semeno. Ale bylo ji to jedno. Dnes měla jiné myšlenky i chutě.
„Co to všechno znamená?“ zajímalo Mirka.
„Mám novou práci. Čistá, klidná kancelář a i víc peněz,“ vysvětlovala Vladana. „Už jsem to na stavbě nemohla vydržet.“
Mirek nic neřekl. Do zaměstnání své ženě nikdy nemluvil, i když se mu profese jeřábnice a posléze řidičky náklaďáku moc nezamlouvala, respektoval to. Nikdy si nestěžovala a plat měla také slušný.
„A proto… tohle všechno? Punčochy..“
„Ano. Chtěla bych se ti omluvit, ale v poslední době jsem nebyla ve své kůži. Odmítala jsem tě a cítím svou vinu. Ještě si můžu blahořečit, že sis místo mě nenašel náhradu. Tohle všechno je pryč. Chci aby to bylo zase jako dřív. Miluju tě, chci ti to dokázat a vím, že tohle se ti vždycky líbilo, tak proč ti neudělat radost,“ a během řeči mu sáhla na ocas a jemnými tahy začala honit.

Poté na sobě skončili v obrácené poloze a zatímco mu kouřila ocas, Mirek jí jazyk zanořil přímo mezi závojíčky a kmital jím všude okolo. Polaskání klitorisu Vladaně přineslo vlnu spalující vášně a pak ho najednou cítila v sobě, jak ho do ní zarážel po kořen a rytmicky ji šoustal s ocasem pokrytým slizem z jejích šťáv. Bylo to opojné a spalující, že málem upadla do mdlob. Prsa jí mnuly jeho dlaně a masírovaly ta nejcitlivější místa.
„Och… aaah… uuuh,“ vyhekávala slastí a cítila, že se blíží k vrcholu.
Přírazy zesilovaly, zrychlily, ocas v ní mohutněl a pak trhavé dávky semene jí plnily dělohu.
V orgasmu hlasitě vykřikla a tělo jí zalila nepopsatelná rozkoš. Mirek na ni ležel, než mu ocas zvadl. Byl úplně groggy, ale dokonale uspokojen nadlouho dopředu.

***

Radka dlouho čekala, kdy se nadržený soused ozve, ale když se nic nedělo, počkala si na něj.
„Ty už o mě nemáš zájem?“ obořila si na něj.
„Doma nám to začalo klapat… takže to skončíme,“ řekl Mirek.
„To si myslíš, že mě jen tak odkopneš? Co s tím mám dělat já? Pán je spokojenej a já si tam mám vrážet násadu od smetáku, nebo co?“ ječela jak fúrie, až ji Mirek zatlačil do jejího bytu.
„Neřvi! Tak hele, nikdy jsme spolu neměli vztah. Jestli chceš šukat, dobře, ale určíme si pravidla. Jednou tejdně ti vyhovuje?“
„Ne, ale dá se to vydržet,“ vyprskla Radka. „Připadám si jak erotomanka, co musí žebrat o ptáka.To tys za mnou lezl a najednou ti nejsem dost dobrá…“
„Promiň, ale doma se mi to srovnalo a nechci tu pohodu nějak rozbít. Vladana má novou práci a je tak spokojená, že si doma prozpěvuje a v posteli je úplně jiná… divoká, vášnivá…“
„Jen se mi tu nerozbreč,“ ušklíbla se Radka. „Tváříš se, jako by tě to se mnou nebavilo. Doteď si mě potřebovat a najednou konec… Nasral si mě, chlapečku! Já umím být zlá, moc zlá a jestli si to se mnou nechceš rozházet, tak si raději hned stáhni kalhoty.“

Když se tak stalo, sevřela mu v ruce ocas a začala ho honit a sledovala, jak tuhne a mohutní.
„Prosím… vezmi ho… do pusinky,“ sténal Mirek a tlačil ji za ramena do kleku.
Radka si dřepla, stáhla mu předkožku, olízla žalud a nato ho vsála do pusy a sevřenými rty kouřila.
„Ah… ah,“ stále rychleji Mirek vzdychal a pak Radka ustala v kouření a polykala proud semene valící se jí do krku a dál se laskala s povadajícím ocasem.
„Tak to byl dárek ode mě a já čekám, kdy přijdeš obdarovat ty mě,“ řekla a vstala.
„Co nejdřív,“ kývl Mirek a zapínal si kalhoty.
Byl si vědom své povinnosti, z níž se nevyvlíkne a bude muset dál vnadnou sousedku šukat. Koneckonců vlastně jako doposud, jen už ne tak často.
„To doufám. Tak už běž, abys mohl ženušce uvařit kávičku…“ ironicky ho Radka vyprovodila na chodbu.

Tu rodinnou pohodu sousedovi trochu záviděla. Doma měla jen manžela opilce a manželství bez lásky, pohody a porozumění. Má to v životě holt někdo těžký.
Vzdychla, zavřela dveře a domem se opět rozhostilo ticho a klid.

Autor

4.8 67 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Asda

Super

Junior

Výborná povídka.

Tomas

Poviedka ktora sa dobre cita. Super!

Marťas

Tomu se říká sousedská výpomoc. Sousedka je tak hodná, že mu domluví i svou těhotnou dceru. Zasáhl jsi celou škálu životní reality. Povedená povídka. Co já bych dal za takovou sousedku 😁

4
0
Would love your thoughts, please comment.x