K. D. P. – Hvězdy a slunce

Toto je 9 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Zatímco si Hanka vedle v ložnici dvakrát užila s vibrátory a myšlenkami na synovce, vedle v pokojíku nehybně leželi Linda i Honza. Samozřejmě každý ve své posteli.

Honza však po sprše nemohl usnout. Zatoužil po své tetičce a alkohol mu dovolil myslet na ní zcela chlípně a bez výčitek.
Promítal si její sprchování i převlékání. Vzrušil se a začal fantazírovat. Představoval si, jak je s ní a mačká její velká ňadra.
Ona sténá a vyzývá ho k dalšímu mazlení.
On ji hladí mezi stehny a laská lasturku s perličkou.
Ona sténá blahem.
On jí zasunuje tvrdý penis do jeskyňky a přiráží, dokud se ona nerozkřičí v orgasmu a pak jí celou svatyňku vystříká.
Honza si užíval své panické touhy a jeho tvrdolín potřeboval ukojit. Pozorně poslouchal, jestli Linda spí.
Po chvilce si konečně sáhl do trenek a začal se ukájet. Užíval si své snění a honění. Díky jeho opakujícím se rychlým samoukájecím pohybům přikrývka tiše šustila.
Pomalu se jeho fantazie blížila k očekávanému orgasmu.

„Ty prase, ty si ho honíš!“ nasupeně vyhrkla Linda, která také nemohla usnout. Šustění přikrývky okamžitě ustalo.
„Já se asi pobliju. Víš, že jsem tě varovala,“ křičela potichu nasupěná Linda.
Vyskočila a strhla z Honzy přikrývku pro získání relevantního důkazového materiálu.

Honza byl v šoku. Nečekal, že bude v tak krásném okamžiku vytržen od tetičky, a navíc rovnou strašně zostuzen svou sestřenicí.
„Nech mě!“ odsekl jí.
„Ale ty si ho tady honíš,“ zuřila polohlasně Linda, aby ve vedlejší ložnici nebylo nic slyšet.
„No a co?“ bránil se ztrapněný Honza.
„A to nechci ani vědět, na co při tom myslíš?“ soptila dál sestřenice. Honzovi bylo extrémně trapně a nevěděl, jak se má bránit.
„Vypadni ven, nechci tě tady!“
„Ne.“
„Vypadni, nebo řeknu mamce, že jsi ji šmíroval ve sprše.“
„Jak to víš?“ zalekl se Honza a tím vlastně těžké provinění přiznal.
„Jsem tě viděla prasáku. Vypadni!“

Honza se opravdu zalekl. Hrábl po polštáři a sunul se z pokojíku. „Neříkej jí to prosím,“ žadonil zcela poníženě a ustrašeně.
„Vypadni!“ sykla jen Linda a zabouchla za ním dveře.

Honza stál v trenkách s polštářem v ruce v temné kuchyni jako zmoklá slepice. Bylo mu hrozně a cítil se ještě hůř. Jako pláštěnka na Sahaře, jako prázdná PETka v moři. Zbytečný a navíc. Splín zahalil jeho mysl. Takhle pokořen a ztrapněn ještě nikdy nebyl. Vlastní sestřenice ho vyhodila z pokoje, protože si honil péro a šmíroval tetičku v koupelně. Tak snad se to nikdo další nedozví.

Zcela zničen štípáním, alkoholem i vlastním mega průšvihem vyhrabal v komůrce všechny deky a vyšel z chalupy ven. Nasál čerstvého vzduchu tropické noci a našel na obloze měsíc. Při pohledu na jasnou oblohu plnou hvězd si připadal ještě menší a nicotnější. U lavičky udělal z chumlu dek pelech a jako pes se v něm zavrtal do klubíčka. Jako pes vypráskaný z domu.
Asi si to zasloužil, že nedokázal ovládat své hormony a touhy. Prostě jim podlehl. A to se cítil přes den tak krásně. S pocitem zoufalství tvrdě usnul.

***

Ráno si Hanka v posteli znovu vzpomněla na Honzu. Také na své alkoholové orgasmy. Začalo jí být líto, že je Honza její synovec. Kdyby se nemusela zpovídat jeho matce, své vlastní sestře, tak už by si s ním dávno užívala. Nemohla to však Ivaně udělat. I když večer posilněná vínem si myslela, že by i mohla.

„Ach jo. To je ten život složitý,“ povzdechla si a raději si hned zakázala Honzu jakkoli svádět. To bude prostě nejlepší.
Vstala a šla si jen v košilce dát vařit vodu na kafíčko, které po ránu měla moc ráda. Pak prošla koupelnou a oblékla si kalhotky.
Přišla ke konvici včas, aby si zalila ranní rituální kávu. Byla zvyklá, že mládež ještě spí a šla si sednout s hrnkem ven na lavičku.
Ve dveřích se zarazila. U lavičky ležela hromada dek.
Potichu postavila hrnek na parapet okna a šla se podívat blíž.
Najednou uviděla, jak z haldy kouká Honzova hlava. Tvrdě spal. Hanka si ho prohlížela, jestli mu něco není. Chrupal a tak si ho začala prohlížet pomalu a zvědavě. Přistihla se, že se jí líbí jeho tvář více a více. Tak toho raději nechala a na lavičce v ranním slunci si usrkávala svoji kávu.

Za chvíli se Honza probudil a zmateně se posadil. Kulil oči jako vyoraná myš. Hanka se začala smát tomu výjevu.
Jeho rozcuchané vlasy, pomačkaný obličej a rozespalý pohled ji prostě dostaly. Smála se tak nahlas, až se jí ňadra, jenž byla jen tak na volno v noční košilce, chvěla.

„Co že spíš tady?“ podivila se pobaveně.
Honza se musel nejprve zamyslet. Při vzpomínce na večer se zamračil. „Bylo mi tam vedro,“ zalhal a znovu ulehl do chumlu dek.
Cítil se už po těle trochu lépe, ale v duši stále zbytečně a trapně.
Vůbec nechtěl Lindu potkat a před Hankou se styděl. Promnul si oči a šel se zavřít do koupelny a dát si pořádnou sprchu. Snídani si ani neplánoval a raději se vydal rovnou pracovat, aby se nemusel s nikým bavit.

Celý den bylo krásné počasí. Letní pohoda. Ale pro Honzu moc krásný nebyl. Dnes se už vyhýbal oběma ženám. Moc se mu ulevilo, když mu Linda nepřišla pomáhat. Asi se na něj zlobila. Jen doufal, že nebude tetičce nic říkat. To by už asi neunesl.

Po obědě jen sedl na motorku a ujel na Písník.
Ležel na zemi u vody, aniž by se koupal. Jen ležel a prožíval své splíny. Zpátky se mu vůbec nechtělo. Cítil, jak mu slunce dodává energii. Ale k čemu? K omluvě, k přiznání všech svých chlípných prohřešků, k útěku domů k mamince? Ne, to ne! Přece k práci, kterou měl rozdělanou.
A jestli toužil být před tetičkou chlap, tak teď byla ta pravá chvíle jí to dokázat. Co Hance?
Sám sobě potřeboval dokázat, že není jen nicka. A na to mu slunce dodávalo síly. A když dojde na bonz a Hanka se doví, že ji toužebně sledoval, půjde s pravdou ven. Prostě je mladý panic toužící po sexu.
Po zamyšlení si začal s odstupem času věřit, že ho Hanka nepotopí, když už mu sama tak krásně omývala penis. A Lindu nějak rozběhá.
Nebyla špatná, ale divně se chovala. Má sama nějaký problém, a proto takhle útočí.

Cestou zpátky na chalupu byl rozhodnutý zachovat klid. Nic zlého jim přeci neudělal, a tak by se neměl čeho bát. Vlastně jen sebe a to si myslel, že právě překonal.
Dorazil až před večeří. Na chalupě však byla divná atmosféra.

Hanka s Lindou nemluvila. Linda si vzala jídlo ven na lavičku a u stolu zbyla jen Hanka s Honzou. Teď neměl odvahu se zeptat, co se stalo.
Hanka se ale na něj tvářila mile, takže to raději neřešil. Pár vět spolu prohodili o počasí, o koupání, o dnešku.

„Budeš spát zase venku?“
„Jo, jo. Je tam pěkně,“ zakoktal Honza.
Sebral odvahu a podíval se tetě Hance do očí. Pokusil se i usmát, aby maskoval svoji nejistotu. Hanka jeho pohled zachytila a úsměv mu svým nádherným způsobem opětovala.
„Je opravdu úžasná,“ pomyslel si Honza.
Úplně mu její upřímný a srdečný úsměv zvedl sebevědomí a zahnal splín.
„Konečně jsi trochu roztál,“ vesele prohodila Hanka. „Přišel jsi mi přes den nějaký smutný. Něco se děje?“
O tom, co všechno se u Honzy v hlavě děje raději pomlčel.
„V pohodě,“ odvětil.
Potěšilo ho, že má Hanka o něj zájem a není pro ni jen vzduch, jako právě pro sestřenici Lindu.

Do příjemné atmosféry v kuchyni vstoupila naježená Linda. Honzu už ve dveřích zabila pohledem.
Honza se ale cítil s tetičkou silnější, a tak její zabijácký pohled vydržel. „Však klid, Lindo,“ pomyslel si.
S mamkou také neprohodila ani slovo a přes koupelnu se odebrala do pokojíku. Demonstrativně zabouchla dveře. Platilo to hlavně pro Honzu, aby pochopil, že je vykázán.
Pak ještě chvíli poseděli v příjemném hovoru a trochu i vzpomínání. Honza roztával a bylo mu s Hankou velmi příjemně.
Posilněn odpoledním sluncem a vlastním rozhodnutím, že se nesmí bát sám sebe, jeho chmury a deprese mizely. Po chvíli se už cítil opět v pohodě.

Najednou ztratil ostražitost a Hanku si svlékl pohledem. Vzpomněl si na její nahé tělo a téměř okamžitě mu v klíně vyrostl stan. Jeho mladická nadrženost dostala šanci se probudit, a tak doslova vyskočil z postele. „To už si s tetou nikdy nebudu moci povídat jen tak? Pokaždé se mi postaví?“
Hanka se však zvedla od stolu a uklízela nádobí.
Když se ohýbala u kuchyňské linky, ukázala mladíkovi krásný zadeček v legínách. Honzovo vzrušení už bylo maximální.
Hanka se rozloučila a šla spát.
Honza si oddechl a na svůj penis se začal zlobit, že ho málem opět dostal do průšvihu.
„Tak snad abych si ho uříznul,“ povzdechl si a šel se zahrabat do psího pelechu venku u lavičky.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – VzpomínáníK. D. P. – Strašidlo >>
4.3 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Atmosféra graduje, ale autor (promiň) dělá z Honzy blbce. Rozhodně bych Lindu zpacifikoval do patřičných mezí, a nebál bych se napráskání, protože od tety mu žádný problém nehrozil (když už měl ptáka v její ruce). Šmírování by ji určitě (alespoň skrytě) potěšilo. A navíc, jak to mezi nimi jiskří, určitě bych to na ni zkusil… Buď dá, nebo ne. Uvidíme kam to autor nakonec zavede, ale z komentářů u předchozích dílů je už třeba nějaká akce… :-).

Bob Romil

Jo troška akce by asi přišla vhod 🙂 Možná jsme trošku ovlivnění většinou povídek, kde se k sobě postavy mají hned a kdekoli, tak tady jsme krapet netrpěliví. Alespoň se v tomhle díle už tak usilovně nepracovalo jako doposud. Atmosféra se tu buduje postupně a fakt jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne 🙂

harai

Budování atmosféry je fajn, incest taky, ale začíná to už být nudné.

Kometa

Už to začíná být opravdu nuda jako sviň 🙂 Hádám,že když člověk přeskočí dalších pět dílů tak se něco začne snad i dít 😀

Martin

Pomalu se z příběhu stává psychodrama . Tetu má na své straně a i přes nezkušenost s druhým pohlavím , by si měl s Lindou promluvit a na tetu něco zkusit , jinak se upracuje k smrti .

Hamagen

Zacina to byt fakt nuda. Tolik pismenek a pritom je to jsk soap opera…treba se za 10 dilu vratim a zjistim ze se nic nezmenilo…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x