K. D. P. – Strašidlo

Toto je 10 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 83

Ještě před půlnocí se venku zvedl vítr a prudce klesl atmosférický tlak. Za chvíli začaly padat první kapky, ale vydrželo jim to jen pár minut. I vítr se pak uklidnil.
Honza se ve spánku jen hlouběji zavrtal do pelechu a přes hlavu si přetáhl deku. Spal dál. Najednou však zahřmělo. Blesk projel oblohou a osvítil kraj i pelech nebohého spáče. Začalo prudce pršet. Obloha se otevřela. Blízké hromy zněly jako dělostřelectvo v plné síle,
Honza však tvrdě spal. Ani bubnování velkých tropických kapek ho nebudilo, ani hromy, ani blesky.
Nakonec ho probrala až zima. Zcela promočené deky a studený bouřkový noční vítr zchladily vše. Promočené triko i trenky, ztěžklá nasátá deka, to vše začalo prudce studit. Honza se snažil nepohodlí vydržet.
Nemohl přece jít do své postele v pokojíku, Linda by šílela.
Bojoval tak sám se sebou a ještě nepříjemnou zimou.
Na chvíli ho přepadla zlost na Lindu, na sebe, na všechny. Ale brzy jí vystřídala zoufalost a splín.
Honza už takové podmínky nemohl vydržet. Vstal z pelechu a pomalu šel do chalupy. Proudy vody ho kropily a on se cítil se být zcela na dně svých psychických sil.

Před otevřenými dveřmi chalupy se však zastavil. Nechtělo se mu riskovat, že Linda spustí křik, kdyby ho zahlédla v pokojíku. Prudký déšť a náhlý poryv větru ho však jakoby postrčil do chodby chalupy. Ucítil její útulné teplo.
Zastavil se a ve tmě tiše stál jako socha a užíval si teplého dechu chalupy na své tváři. Mokré triko však dech ohřát nedokázal a pekelně studilo dál.
Raději ho tedy svlékl a hodil ven, aby nedělal na podlaze mokro. Myslel to sice dobře, ale při tom stál v kaluži vody, která z něj stékala. Zničeně jen stál a raději zavřel oči. V té tmě to sice vyšlo nastejno i s otevřenými, ale jemu to přineslo krátkodobý pocit útěchy.
Nevěděl, co má dělat dál. Zima a jeho mokré tělo ho nutily k akci, do které se mu vůbec nechtělo.
Nakonec ale vzal velmi tiše za kliku od kuchyně. Co nejlehčeji otevřel dveře a doslova se vkrádal do místnosti. Naštěstí mírné vrzání kliky a pantů skryl venkovní divoký a hlučný déšť. V úplné tmě zavřel potichu dveře.

Na jednou se venku prudce zablesklo a zahřmělo. Ve stejný okamžik silné světlo ozářilo tmavou místnost.
Hanka v záblesku zahlédla u dveří postavu, tmavou a strnule stojící.
Leknutím se hlasitě nadechla a přitiskla si sklenici s vodou na hruď. Dvěma kroky ustoupila ke kuchyňské lince a ťukla do vypínače malého světla nad dřezem. V jeho slabém světle na sebe vyděšeně a bez hnutí mžouraly dvě postavy.
Hanka okamžitě poznala synovce. Byl nahý, jen v promočených trenkách a jeho mokré tělo se lesklo. Vlasy měl zplihlé a přilepené k hlavě.
Shrbený stál u dveří a díval se na ni. Vypadal zbědovaně a žalostně.
„Honzo,“ vydechla jen překvapeně.

Ten stál zkroušeně před svou tetičkou. Měla na sobě svůj černý župan a v ruce sklenici vody, která jí osvěžila, ale jeho zcela pokořila.
Nevydržel se na ní dívat dlouho a studně a pokořeně sklopil oči.
Hanka odložila sklenici a přistoupila k němu a stále si ho prohlížela.
„Pojď se přece osušit,“ vyzvala ho něžným slovem i dotekem dlaně na jeho paži.
Honza cítil její vůni, hřejivý laskavý hlas i teplý dotek její dlaně. Zvedl oči a uviděl anděla. Slabé světlo přímo za ní byla její svatozář. Volný tenký župánek byl jako její andělský šat. Její laskavost jí přikouzlila křídla.
Jejich pohledy se setkaly. Bylo to, jako kdyby spatřil zázrak. Už ani zimu necítil. Jen ji, svého anděla.

Hanka v jeho očích uviděla v omámení. Byl to ten pohled muže, který spatřil svoji bohyni. I když měl mokrou paži, cítila jeho teplo. Cítila i energii, která jejich dotykem proudí. Prohlédla si jeho nahé tělo a přistoupila k němu blíže. Cítila, jak voní deštěm a právě ta vůně jí vzrušila. Vůně deště na jeho nahém těle.
Její ruka začala z jeho paže sjíždět níž až na jeho ruku. Uchopila ji a přitáhla si ho pomalu k sobě. On se nebránil a jako v omámení z její krásy a hřejivé energie k tetičce ten malinký krůček udělal.
Byl to nicotný krok pro lidstvo, ale obrovský krok pro Honzu a jeho tetičku Hanku.

Hanka si k němu přivoněla a ucítila jeho mokrou pokožku i svoji zvlhlou kundičku.
Pak ho jemně odtáhla tmavou kuchyní ke koupelně. Vzala velkou osušku a něžně ho vtáhla až do své ložnice.
Když zavírala dveře, venku se opět zablesklo a udeřil hlasitý hrom. Ani jeden z nich ho ale nevnímali. Honza byl jako v transu, nedokázal myslet a jen slepě důvěřoval svému andělovi. Stál v potemnělé ložnici.
Hanka rozsvítila malou lampičku a sklopila jí, aby je neoslňovala. Pak přistoupila k Honzovi a velkou osuškou mu začala otírat obličej.
Zbožně na ní zíral a ona si ho mlčky otírala. Zkoumala při tom každý otíraný kousek jeho těla. Nechal si otírat měkkou osuškou krk, paže, hruď a záda. Pěkně pomalu a něžně. Hanka si jeho tělo užívala. Narůstalo v ní její vnitřní napětí.
Nemyslela na následky, tato smyslná situace jí to ani nedovolovala.

Pak si za Honzu klekla na kobereček a začala mu otírat boky a stehna. Honza jen stál a užíval si její něžnou péči. Zima mu už nebyla a srdce mu hlasitě bušilo.
Najednou ucítil, že mu tetička začíná pomalu stahovat i trenky. Jeho jediný kus oblečení.
Její něžné doteky teplých rukou ho uklidňovaly a nenechaly ho, aby se splašil.
Mokré trenky pomalu stáhla až ke kotníkům a nechala ho z nich vystoupit. Pak je odložila a osuškou mu sušila boky a zadek. Klečela přímo proti němu a prohlížela si ho pěkně z blízka. Vzrušovala jí jeho pevnost a mladost. Neudržela se a začala ho hladit dlaní, po zádech i po stehnech.

Honza cítil její něžnosti a jeho původní napětí přerostlo ve vzrušení. Jeho penis se začal pomalu vztyčovat.
Hanka se postavila a přitiskla si Honzovy záda přes tenký župánek na svá ňadra. Přivoněla si k jeho krku a všimla si jeho erekce. Spokojeně se usmála, že jsou jejich vzrušení vzájemná. Začala hladit synovce na břichu, ale penisu se nedotýkala. Jen se na něj toužebně dívala. Honza se naštěstí nestyděl a silně prožíval její hlazení. Opět cítil na zádech tlak jejích bradavek a plných prsou. Jeho instinkt mu navedl dlaň na její ruku, která mu hladila něžně břicho. Hladili ho spolu.

Pak si synovce tetička otočila čelem k sobě. Jejich pohledy se setkaly a sdělily si navzájem své vzrušení.
Honza opět zíral na svého anděla. Jen do očí.
Byl to čistý cit mladého panice.

Její rty se pomalu přibližovaly k jeho rtům. Setkaly se a políbily. Krásný sladký polibek, jeho první v životě. Pak přišel i druhý a třetí a jejich vzrušení stoupalo.
Honzův tvrdý penis se při třetím polibku dotkl jejího boku. Honza vzrušením přivřel oči. Hanka si synovce přitáhla ještě malinko blíže a nechala jeho penis, aby se jí dotýkat.
Vzala synovci ruce a položila je dlaněmi na své plná ňadra, aby mu je nabídla. Společně je pomalinku hladili přes tenký župánek. Jeho pásek se pomalu uvolňoval, až se úplně rozvázal.

Hanka si užívala jeho blízkost, doteky a vůni. Oba vzrušeně dýchali a pak se začali líbat. Hanku vzrušovala jeho nezkušenost.
Cítila, že už není cesty zpět. Cítila, že chce podlehnout pokušení a podléhá mu. Dojde k tomu a musí k tomu už dojít. Nemůže už dále obelhávat své touhy po jeho mladém těle.
„Je už dospělý. Je nahý. Je tu se mnou a líbím se mu. Chce mě. Chci ho.“

Počet zobrazení: 83

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – Hvězdy a slunceK. D. P. – Bohyně >>
4.3 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Konecne je dopracovano a zacina se relaxovat 😉👍

bert9k

👍

Martin

Noční bouře dokonala zblížení tety a synovce . Je to napsané jemně , jako setkání se s andělem . Jenom nevím , proč se mi vkrádá myšlenka , že do děje vstoupí Linda a udělá velkou scénu . Pokud je venku taková bouře , tak jí to taky musí vzbudit . Přesto , že je hodně naštvaná , bude mít o Honzu strach . Jenom pod čarou . Když začala bouře , čekal jsem spíš sblížení Lindou , kterou bouře vzbudí a půjde se podívat na Honzu ven a střetnou se dvě mokrá těla , která se sblíží vzájemnou pomocí… Číst vice »

Shock

Tak konečně došlo ke sblížení. Teď jen, aby jim to Linda nepřekazila…..

Bob Romil

Ani jedno rozseknuté polínko? 🙂 To, že se Linda během bouřky nevzbudila bych klidně vzal, protože mě v noci taky nějaká bouřka jen tak neprobere. Tak snad nedorazí na průzkum, když budou ti dva v nejlepším.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x