K. D. P. – Vzpomínání

Toto je 8 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Když se Honza ráno probudil, bolel ho celý člověk. A hlavně ruce. Prohlížel si mozoly a zkoušel je pomačkat.
„Nejsem bačkora, musím pokračovat,“ bičovala mladíka z postele vášeň k jeho tetě Hance.
Nikoho v kuchyni nepotkal, tedy jen svoji snídani, kterou s bolavýma rukama do sebe nasoukal.
Venku uviděl, jak Linda sedí na kupě dřeva.
„No to je dost vašnosto. Vyspinkáno do růžova?“
Honza byl sice znaven vstáváním, ale sestřenčin sarkasmus mu zacukal s koutky úst. Měl dobrou náladu, vyplavené endorfiny a odhodlání pokračovat.
„Jistě, můžeš mi podat sekeru,“ pronesl s hranou nadřazeností.
Tím Lindu pěkně utřel, protože se těšila, že ho bude zlobit, aby ho vyprovokovala.
S touto variantou směru rozhovoru však napočítala a její nový plán Honza opět zhatil. Nakvašeně zakoulela očima a pak už raději nemluvila. Jen oba tiše pracovali.

Hanka za chvíli přijela na kole zpátky do chalupy.
„Teda, vám to spolu jde,“ řekla nadšeně s radostí, že Linda opravdu pomáhá. Ta jen prokoulela oči.
„To dáme. Nejsme padavky,“ prsil se před tetičkou Honza.
Pohlédl na ni, ale hned musel uhnout pohledem. Okamžitě si jí představil nahou a nemohl si před tetičkou dovolit erekci.
„To je dobře,“ zasmála se Hanka. „Cestou z nákupu jsem se stavila u pana Sládka. Poprosila jsem ho, jestli by nám nepůjčil štípačku na dřevo. Takhle ručně to je šílené.“
„No, aspoň tak,“ zamumlala Linda, které už první hodina práce přišla dost náročná. Nevadilo jí to, ale nebyla zvyklá z městského bytu. „Odpoledne jí přiveze. Tak to nechte být, ať nejste večer mrtvoly,“ navrhla Hanka.
„To je v pohodě,“ kasal se Honza a štípal dál.
Sice ve volném tempu, ale pokračoval.

Honza si musel myšlení na krásnou tetičku zakázat. Nemohl si dovolit dostat erekci před Lindou a tak se zaměřil na ni.
To mu penis spolehlivě uklidnilo, protože její nepřístupnost dávala jasně najevo, že se nechce ani bavit.
Honzovi to ale nedalo. Vzpomínal, jak se spolu měli jako děti dobře. Právě tady na chalupě si užívali přírody, koupání a asi největší pohody, protože se sešli jako celá rodina. Dříve i s babi a dědou.
Posteskl si, když si na ně vzpomněl. Čas ale rány léčí, takže na ně v dobrém vzpomíná. Pak se ale Linda změnila. Nebyla zlá, ale spíše nepřístupná.

Zasekl sekeru do špalku a sedl si na zem.
Bylo vedro a slunce se na krásné modré obloze činilo.
Linda sbírala polínka do koše a odnášela je k narovnání.
Honza si ji zezadu prohlížel, jak se sklání do koše. Měla pěkné tělo. V těsném krátkém triku a legínách si ho mohl pěkně prohlížet.
Nesvlékal jí očima, ale uvědomil si, že vlastně takové dívky se mu vždycky líbily.
„Pauza,“ pronesl při jejím návratu.
Linda znavená nošením si sedla do trávy.
Honza si všiml, že jí únava otupila ostrý pohled.
„Jde nám to dobře,“ začal Honza.
„Jo, ale je to fakt makačka,“ odpověděla klidně Linda.
Honzu překvapilo, že se s ním opravdu začala bavit a navíc úplně v pohodě.
„Pamatuješ, jak jsem tě tady honil s konví?“
Linda se usmála při pěkné vzpomínce na dětské vodní hrátky. Honza jí tak často zlobil, ale jí se to tenkrát líbilo.
„Však jsem tě pak také polila.“
Oba si začali užívat vzájemné vzpomínání. Postupně ledy tály.
Po docela dlouhé chvíli příjemného vzpomínání se Honza už musel zeptat: „To jsme blbli co?“
„To teda jo,“ usmála se sestřenice.
„Hele, a proč jsi teďka taková…..“
„Jako co?“ začala se zpět do sebe stahovat Linda.
„Taková, prostě jiná než dřív.“
„To bys nepochopil,“ odsekla najednou.
„Třeba by ti pomohlo o tom s někým mluvit,“ nabízel jí Honza řešení. „To víš, že zrovna s tebou.“
„Tak jsem to nemyslel,“ bránil se Honza, kterému začalo být líto, že už asi konverzace končí.
„Nikomu jsem to neřekla, protože by to nikdo nepochopil. Nech mě bejt,“ ukončila pauzu Linda.
Vstala a šla nosit polínka.
Honza také pokračoval. Měl radost, že Lindu alespoň na chviličku dokázal uvolnit. Přemílal ji stále v hlavě a došel k závěru, že nemůže být taková protivka, jak se ze sebe dělá. Potvrdilo se mu, že tam uvnitř je ta fajn Linda, kterou znával, ale nyní jí něco trápí. Něco, co sama neumí vyřešit a evidentně o tom nechce s nikým ani mluvit. Navenek se pak projevuje útočně.
Uvědomil si, že asi ani Hanka, její matka, není zasvěcena do její duše. Tušil, že útoky má Linda spíše jako svoji obranu.

Odpoledne přivezl pan Sládek štípačku a Honzovi ukázal co a jak. Ten se pustil do práce. Spokojeně mačkal spoušť stroje, který dřel za něj. Honza byl v pohodě, protože věděl, že takto zvládne celou kupu dřeva a nebude tak sedřený.
Paradoxně Lindě práce přibyla, protože štípačka byla rychlejší než sekera. Honza jí však kamarádsky s nošením a rovnáním pomáhal. Dali i párkrát pauzy, ale Linda se už bavit nechtěla, i když to Honza zkoušel.

Večer aby Hanka uklidnila napětí s Honzou, navrhla, že by si mohli všichni zahrát karty. Jako za starých časů vytáhla balíček a rozdala hru.
Mládež se ostýchala. Linda byla utahaná a nebylo jí do řeči. Honza se zase před tetičkou styděl.
Hančin milý úsměv a uvolněná nálada však nakonec oba vtáhla do hry. Po pár kolech otevřela tetička víno a všichni si dali. Cítili se pěkně, protože jim to připomnělo staré dobré časy. Víno v nich začalo působit. Hanka byla veselejší, Linda uvolněnější a Honza odvážnější. Překonal svůj strach a zkoušel se na tetičku podívat a bavit se s ní. Asi hlavně díky alkoholu a její rozverné náladě se mu to dařilo.

Až kolem jedenácté večer nastal pomalý zlom. I když byly v přesile tří osob, jejich vypité dvě láhve vína začaly vyhrávat. Honzovi i Lindě se začaly klížit oči únavou.
Zato Hance jiskřily oči a stály bradavky. Prohlížela si synovce a začala po něm majetnicky toužit. Mít ho pro sebe a užívat si jeho nahé tělo. Rozvášňovala se a stále více se ho začínala jako náhodou dotýkat. Vrtěla se při hře na židli a pnula na něj prsa.
Honza si toho přes únavu ani nevšímal. Opustil je jako první a hned za ním Linda.

Hanka se tedy také umyla a šla si lehnout. Nemohla však usnout. Alkoholové opojení jí nakonec vždy spolu s nějakým pěkným tělem rozvášnilo.
Myslela na synovce a její lasturka se hlásila o mazlení. Sáhla si do klína a začala se hladit. Rozvášnila se rychle a pak už zcela bez zábran myslela na Honzíka a vášnivě si vibrátorem protahovala tekoucí mušličku. Vzdychala a nechala se od něj dráždit. Její tělo tanečnice se v posteli ladně vzrušením vlnilo. Netrvalo dlouho a dosáhla orgasmu. Propnula se a vibrátor jí provedl chvílí rozkoše. Vzdychala a kňučela, dokud se neuklidnila.
Prvotní vášeň ukojila, ale lasturka vyžadovala další mazlení.
Hanka neodolala a znovu si vsunula elektroklacek do tekoucí horké kundičky.
Zasténala rozkoší a nechala ho pracovat. Představovala si, že je to synovcův penis. Vůbec jí nevadilo, že si s ním takto užívá a stále více toužila zkusit to opravdu. Přímo s ním. Líbat si ho, hladit si ho a milovat se s ním.
Přišel druhý orgasmus. Užívala si ho a konečně se její klín cítil ukojený. V hlavě měla stále Honzíka, který se jí pak zjevil i ve snu.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – DřevoK. D. P. – Hvězdy a slunce >>
4.3 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Linda má v sobě nějaký blok , který může souviset třeba s pokusem o znásilnění od nějaké jí blízké osoby . A vzpomínka na dětství , by jí mohla otevřít cestu k Honzovi a následně i svěřit mu své těžkosti , i když to zatím tak nevypadá . Snad nedojde jenom k sexu mezi Hankou a Honzou , což by asi ještě více uzavřelo Lindu a to by bylo škoda .

Shock

Jsem zvědav, kam se to celé vyvine. Linda má nějaký problém, tetička je nadržená až hrůza a Honza je mezi nima……

Mrož

Óóó, po sakra dlouhé době další díl příběhu z letního pracovního tábora. Prodleva mezi díly by mi asi nevadila, ale musel by se příběh někam posouvat. Osm dílů tu máme kluka co maká jako drak, holku co má nějaký problém a nikdo neví jaký… a konečně ženu, kterou svědí frnda kudy chodí, jednou si sáhla a neví co dál. Už jsem zde četl leccos, ale že by mne vzrušovala štípačka dřeva si jistý nejsem. Nejsem Kryton a nevzrušují mne vysavače 😁😁😁 Nápad pro další díly: – kopání studny, to by Honzovi mohlo tak 8 dílů vydržet – nový plot kolem… Číst vice »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x