v autě venku honí

Kalhotkové patálie 4

Toto je 04 díl z 8 v seriálu Kalhotkové patálie
Počet zobrazení: 74

„Hele, co ta tvoje nová panička?“ zeptal se mě Štefan při krátké pauze o svačině.
„Jaká moje?“ ohradil jsem se.
„Se hned nerozčiluj. Jak je to mezi vámi?“
„Asi nijak, jestli myslíš, že spolu chodíme. Ona je jako neřízená střela a nechce se vázat. Takže si jen občas zašukáme. Navíc ty její šílený nápady. Má trochu exhibicionistický sklony.“
„A to je problém?“
„No docela jo, když tě přepadne v marketu při nákupu s manželkou.“
„Fakt? Neděláš si prdel?“ chechtal se Štefan a nevěřícně kroutil hlavou.
Krátce jsem mu bez podrobností popsal naše poslední setkání.
„Vlastně mám pořád v kapse její kalhotky. Doma jsem je nechtěl nechávat, aby na ně snad nenatrefila Monika,“ uzavřel jsem vyprávění.

Na konci šichty se ke mně Štefan přiloudal váhavým krokem a spustil: „Teda doufám, že mi hned teď nerozbiješ držku,“ začal opatrně větu a nervózně přešlapoval. „Ale když spolu nejste, myslíš, že bych měl u ní šanci?“
„Jak to mám vědět,“ zaskočila mě jeho otázka.
Je sice pravdou, že za ta dlouhá léta našeho kamarádství jsme si několikrát po rozchodu ženskou přenechali a dokonce o dvě přímo podělili v divoké trojce.
Jenže jak se zachová Radka se svým free přístupem, jsem nemohl tušit. Na to jsme se znali jen krátce.
Po zbytek dne se mi v hlavě honily myšlenky, jak to tedy opravdu s Radkou máme. Jestli mě náhodou nemá jen jako mazlíčka, který nadrženě čeká, až panička luskne prsty. Moje ješitnost si to nechtěla připustit a nakonec mě napadlo, proč to neprověřit.
Štefanova touha by mohla posloužit jako prostředek k otestování.

Druhý den jsem zavolal nic netušící Radce, jestli by se nechtěla večer sejít v jednom baru. Její kladná odpověď rozjela další část plánu. Štefanovi jsem předal Radčiny kalhotky s patřičným vysvětlením o její fascinaci chlapa s jejím spodním prádlem.
Doma jsem oznámil, že se jdeme do Sport baru podívat na ligu mistrů, protože od chvíle, kdy je jen na placeném kanálu, mám doma smůlu. Koukat na golf, poker nebo curling není nic pro mě. Sledování šíleného seriálu s mexikány jsem před Monikou radši nekomentoval. Není třeba dráždit hada bosou nohou.

Přestože jsme do baru dorazili skoro hodinu před začátkem zápasu, tak jsme ulovili jen zastrčený stolek v rohu místnosti. Nejspíš z důvodu, že ve výhledu na velkou obrazovku trochu překážel jeden ze sloupů.
Objednal jsem si víno a Štefan si poručil pivo.
Radka dorazila na poslední chvíli. Oblečená v lehkých letních květovaných šatech pod kolena byla jako vždy neskutečně sexy. Viditelně se zarazila, když zjistila, že nejsem sám. Představil jsem je navzájem.
Štefan se galantně uklonil a políbil Radce hřbet ruky. Když se konečně přiloudala servírka, tak jsem přiobjednal dvojku bílého i Radce.
„Co to má znamenat?“ obořila se na mě chladně.
„Co jako?“
„Tohle!“ a jako když útočí had, se mihla její ruka. Drapla zpod Štefanovy rozepnuté košile u krku červené kalhotky a cloumala s nimi, až se mu hlava kymácela.
„Naposledy sis je zapomněla u mě v kapse, tak jsem ti je chtěl vrátit a Štefan se nabídl, že by tě to třeba mohlo takhle potěšit,“ smažil jsem se pod jejím nasupeným pohledem.
„Takže jsi mě prodal jako nějakou děvku?“ zasyčela jedovatě.
Přestože byla vytočená, tak neječela nahlas, aby nevzbudila pozornost ostatních.
„Nikoho jsem neprodal. Proč hned tak silný slova? Jen si vezmeš co je tvoje a všechno bude v klidu,“ snažil jsem se zmírnit následky mého blbého nápadu.
„No to nebude!“ vyštěkla. „Ty moc dobře víš, jak to na mě působí. Že si pak prostě nemůžu pomoct. Ale ty máš dneska večer utrum. Můžeš se akorát tak koukat.“
„Jak koukat?“
„Asi na fotbal, ty nekňubo,“ uzemnila mě. „A uhni, dnes je pašou v harému tvůj kámoš,“ dodala už s šibalským úsměvem ve tváři.

Posadila se mezi nás a viditelně ani jednomu nepřekážel sloup před stolem, zatímco si se Štefanem spiklenecky vrkali.
Po očku jsem je sledoval, ale zápas hned od začátku nabral grády. Díky dvěma gólům jsem se zakoukal a moji pozornost vyrušilo až drcnutí do boku.
Pohlédl jsem, co to bylo a málem mi zaskočilo.
Radka honila Štefanovi ptáka a právě se rolovala na lavici, aby ho mohla začít kouřit. Zpod stahované předkožky se objevoval žalud. Celý úd byl zatím měkký a ohebný, ale díky mazlivé péči rostl rychleji než bambus. Pohladil jsem Radku po oblině prdelky, ale pleskla mě po ruce.
„Nesahat! Řekla jsem, že se můžeš jen koukat.“
Znovu se přisála na už tuhý penis a rozjela svoje orální umění na plný výkon. Havraní vlasy se svezly a úplně mi zakryly výhled. Zkusil jsem opět pohladit lákavou křivku zadku, ale se stejným výsledkem jako před chvílí. Jen bez slovního komentáře, na který asi neměla čas.
Štefan jí objal okolo ramene a osahával poprsí. Zanedlouho si našel cestu do jejího výstřihu. Pod tenkou látkou šatů jsem viděl, jak jeho ruka chtivě cestuje a hněte pevná ňadra. Jak rád bych byl na jeho místě. Radka se dráždivě třela zadkem o můj bok a kývala hlavou. Dokonce si odhrnula vlasy a natočila hlavu, abych viděl, o co jsem dnes večer přišel.
Do třetice jsem přejel rukou po zadku a tentokrát mě už neodehnala. Pomalu jsem kroužil po stehně ke kraji šatů a nenápadně zasunul šmátralku pod ně. O poznání rychleji jsem se vracel nahoru. Celkem zbytečně jsem druhou rukou načechral šaty, aby se ruka pod nimi co nejvíc skryla.
Kdyby si nás někdo všimnul, tak by ho stoprocentně upoutala Radčina hlava ve Štefanově klíně. Zajel jsem prsty pod kalhotky do sexy kožíšku a protlačil se i přes sevření stehen ke kundičce. Byla úplně mokrá od vzrušení, které jsem nyní ještě stupňoval já.
Půlka hospody přející Bayernu zaburácela mocným řevem: „Góóóóóól!“ Jako na zavolanou.
Štefan zíral s vytřeštěnýma očima někam do dáli a tisknul si Radčinu hlavu do klína. Funěl jako prase na žaludech a škubal boky při výstřicích. Sotva se docukal, tak Radka zvedla hlavu a tenkým pramínkem mezi našpulenými rty mu pustila celý náklad mrdky do klína. Potom si ještě drze otřela pusu o košili na břiše, a jako kdyby si to teprve uvědomila, mě zase pleskla po ruce.

Rozhodčí právě odpískal poločas a štamgasti se drali na wc a k baru. Štefan schovával oslintaného ptáka do kalhot a špačkoval kvůli pobryndanému klínu.
Se slovy: „Tohle si vezmu,“ stáhla Radka rudé kalhotky ze Štefanova krku a napěchovala je do kapsičky na kabelce.
„Tady je už dohráno,“ použila nevědomky název fotbalového pořadu. „Doprovodíš mě domů nebo radši budeš dál čučet, jak se pár bláznů okopává a honí za kulatým nesmyslem?“ překvapila mě otázkou.
„Samozřejmě tě doprovodím,“ souhlasil jsem bleskurychle.

Venku se do mě zavěsila a chvíli jsme mlčky kráčeli ulicí, než jsme zabočili na zkratku přes parčík.
„Víš, jak jsem se na začátku cítila?“ zeptala se zvědavě a postavila čelem proti mně.
„No, říkala si něco o děvce,“ soukal jsem ze sebe váhavě.
„Jo, paměť ti slouží dobře. A víš proč?“
„Hele, byl to debilní nápad, omlouvám se.“
„Víš proč?“ zopakovala netrpělivě dotaz.
„Nevím, ale jestli to budu moct nějak odčinit …“
„Protože se mi to líbilo!“ šokovala mě odpovědí. „Vzrušovalo mě, jak vedle nás sedíš a nejradši by ses na mě vrhnul. Žárlil jsi?“
„To ne, ale děsně sem Štefanovi záviděl.“
„Stál ti ocas?“
„Jasně že jo, copak jsem nějaký eunuch?“
„Ale je ti jasný, že za trest si dnes nesmočíš?“
„Jo, to nějak přežiju. Nebude to poprvé.“
Asi byla spokojená a znovu se do mě zavěsila. Pokračovali jsme v chůzi a mě nenapadlo nic jiného, než se zeptat na jednu věc, co mi vrtala hlavou.
„Když se ti to tak líbilo, proč si mu vyplivla semeno do kalhot? To bylo taky kvůli mně?“
„Nebylo. Nechutnal mi. Nevím co jí nebo pije, ale pálilo to na jazyku.“
„Tak to abych neměnil stravu, když po mě zatím semeno nepliveš,“ zasmál jsem se.

Do sandálu mi skočil kamínek a nešel vytřepat. Posadil jsem se na lavičku a po vyzutí se ho zbavil.
„Jak jsi říkal, že bys to chtěl nějak odčinit, tak o něčem bych věděla,“ ozvala se Radka, když jsem byl skloněný a zapínal řemínek sandálu.
„Tak ven s tím. Jsem jedno velký ucho.“
„S ním jsem se neudělala, tak by ses o to mohl postarat ty.“
„To už neplatí, že si nevrznu?“ zaradoval jsem se.
„Platí, ale máš snad prsty a jazyk,“ zchladila mě. „Já ti to už pusou udělala několikrát, tak se teď předveď ty,“ vysvětlila mi způsob mého pokání a vyhoupla se na lavičku.
Jednu nohu si opřela o opěradlo a vykasala šaty. Zahlédl jsem vlhkou skvrnu na kalhotkách, než si je odhrnula stranou.
„Tady, pod lampou? Co když někdo půjde okolo?“
„Kdo by tu teď asi coural? Tak jdeš do toho nebo se bojíš?“
Místo odpovědi jsem se nahnul tak, abych mohl zabořit obličej do odhaleného rozkroku.
„Schovám tě, aby tě nebylo vidět,“ dodala rozpustile a přehodila mi šaty přes hlavu jako kápi.

Obklopilo mě její tělesné teplo a pižmo. S tváří přitisknutou ke stehnu jsem jazykem přejížděl po ulepené kundičce.
Radka musela být hodně vzrušená, protože kožíšek měla celý mokrý a nalité pysky se lákavě rozvíraly.
Odtáhl jsem více kalhotky a rukama laskal obě půlky zadku. Zatahal jsem zuby za jeden závojíček a Radka slastí zasténala. Hned nato jsem přejel jazykem přes poštěváček. Ztratila balanc a málem spadla z lavičky.
Využili jsme vyššího opěradla, na kterém se Radka usadila.
Já si prostrčil nohy pod ním, a když jsem se mírně nahrbil, tak jsem měl hlavu v ideální výšce. Potrestaný ocas jsem nahradil dvěma prsty, kterými jsem rychle prstil tu rozčvachtanou kundičku. Tekla jak přeplněná studánka.
Zatímco jsem jazykem dráždil klitoris, tak prsty jsem zkusil najít to bájné místečko rozkoše uvnitř vagíny.
Najednou se Radka otřásla, jako kdyby jí projel proud. Malinko jsem se vrátil prsty zpět a zasáhl do černého. Radčina stehna mě pěvně sevřela a její ruce mi tahaly za vlasy.
Ohromen silou jejího prožitku jsem pokračoval v láskyplném mučení, dokud nežadonila, abych už přestal. Naposledy jsem tedy políbil uráchanou kačenku a vymotal se zpod šatů. Čerstvý větřík mi chladil zpocený a zmáčený obličej.

Ve stejnou chvíli se ozval káravý hlas nějaké starší paní.
„To musíte sedět na tom opěradle, slečno?“ a zároveň se mi něco chundelatého otřelo o nohu, až jsem poskočil.
„No to je hnus, že se nestydíte! Pajdíku, fuj! Pocem! To je sodoma komora, ty mladý dneska, viď Pajdo,“ hartusila dál a za souhlasného ňafání Pajdíka odcházela po cestě.
„Sakra, já se tak leknul, když se mi ten kundolízek otřel o nohu.“
„Zrovna ty máš co povídat o kundolízcích,“ rozesmála se Radka.
„Jo, jedna nula pro tebe,“ uznal jsem povedenou hlášku. „Spokojená?“
„Jóóó, bylo to báječný,“ odměnila mě nadšeným pohledem. „A co ty? Máš parádní bouli v kalhotách?“
„Asi tě doprovodím domů a půjdu to rozběhat do parku,“ nadhodil jsem žertem, doufaje, že Radku přece jen obměkčím.
„Tak si u toho nevymkni zápěstí,“ posmívala se mi škodolibě.
Asi aby se mi ještě víc pomstila, tak si vyhrnula šaty a svůdným pohybem si dvěma ukazováčky zajela pod kalhotky a rovnala si je na zadku.
„Tak nevím, jestli se ten čokl jmenuje Pajda nebo Pocem, ale na Pocema slyšel dobře,“ rozesmál jsem znovu sebe i Radku.
„Chudák ženská, asi se jí budou zdát zlý sny.“
„A to si představ, kdyby nás takhle uviděla moje babi. Vždyť by jí mohlo klepnout.“
„Tohle si vezmu,“ zachytil jsem malíčkem kousek čouhajících kalhotek z kapsičky Radčiny kabelky.
„Ok, ale už je nikdy nikomu nedávej nebo je konec. Nikdy!“
Poklekl jsem na jedno koleno, ruku s kalhotkami přitiskl k hrudi a dramaticky zadeklamoval: „Přísahám, že tento šém budu střežit jako svatý grál, jako artefakt umožňující hýbat kontinenty, jako dálkové …“
„Já ti dám šém, ty kundolízku,“ rozesmátá se po mě ohnala výchovným pohlavkem a ukončila moji přísahu.

Doprovodil jsem Radku až před vchod a vydal se domů.
Péro mi už kleslo, ale cítil jsem vlhkou skvrnu v trenkách. Potichu jsem si odemkl, abych náhodou nevzbudil Moniku. Zbytečná obava, protože v koupelně se svítilo a šuměla sprcha. Nakoukl jsem a rázem se mi znovu postavil. Monika ležela ve vaně a silný proud sprchy měla namířený na klín.
Zhluboka oddychovala se zavřenýma očima a rukou si kroutila s bradavkou. Neodolal jsem po vší té dnešní nadrženosti a sevřel volnou bradavku mezi prsty.
Monika se příšerně lekla a vyjela na mě: „Proboha, co tu děláš? Plížíš se jako duch?“
„Já se neplížím, ale ty jsi byla trošku mimo. Jen jsem se chtěl přidat. Zase tě nabudili Emanuel s Placentou, že jsi na mě nevydržela čekat?“
„Je to Manuel a Jacinta … tobě stojí, div ti nerozerve poklopec,“ sklouzla pohledem k rozkroku.

Znovu namířila sprchu na klín a vyčkala, až si stáhnu oblečení.
Než jsem byl nahý, už zase ležela se zavřenýma očima.
Sednul jsem si na hranu vany a jednu nohu ponořil do vody. Vzal jsem Moniku za ruku a přitáhl jí k trčícímu ohonu. Úplně automaticky ho sevřela a začala honit, aniž by otevřela oči. Naštěstí měla ruku mokrou, tak si nevšimla toho, že jsem byl vzrušený podstatně delší dobu než jen tu chvilku v koupelně.
Předklonil jsem se, abych mohl laskat rozvalené kozy a tmavé bradavky. Za celý večer jsem byl tak nabuzený, že po krátké chvilce Moničina honění jsem se udělal. Pěkně jsem zkropil nejen Moniku, ale taky dlaždičky okolo vany. Zdálo se, že to vůbec nevnímá, protože mě honila se stále stejnou intenzitou.
Náhle mě stiskla, až to zabolelo. Docela jsem měl strach, že mi ho urve. Sprchová hlavice jí vypadla z ruky a tělo se otřáslo několika záškuby. Tvář měla zkřivenou v milostné grimase a táhle sténala.
„Ty už seš?“ protáhla mírně zklamaně.
„Jo stihnul jsem to, než ses mi ho pokusila rozmačkat.“
Vzal jsem do ruky cákající sprchu, ztlumil proud a oplachoval dlaždičky. Monika jen udiveně koukala, ale nijak to nekomentovala.

Počet zobrazení: 74

Autor

Navigace v seriálu<< Kalhotkové patálie 3Kalhotkové patálie 5 >>
4.8 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Moc pěkné… Dobře mu tak, nemá vymýšlet debilní nápady… Když něco chci vědět, tak se zeptám a nepřemýšlím, jak to udělat jinak, abych se to dozvěděl.

Shock

Radka si s ním hraje jak kočka s myší….. Až mě s tím trochu štve. Ačkoliv za to si částečně může i Ondra sám 🙂

Martin

Velice dobré pokračování . Sice Ondřej hodně zariskoval a mohl přijít o super milenku , ale nakonec to dopadlo dobře . Moje kamarádka by do toho šla , ona vždy chtěla 2-3 muže najednou , aby prý byla úplně plná . Moc se mi i líbilo prostředí povídky . Sport Bar a pak opět park . Jenom si musí Ondra dávat pozor na svou trofej , červené kalhotky . Doufám, že mu je manželka dlouho nenajde někde v kapse . A příště by mohl sex iniciovat pro změnu Ondra . Zatím je to spíše na Radce .

AlaBurka

Všechny čtyři díly mě hodně bavili (a to přitom nemusel brousit každý každého). I ve dvou to jde velice vzrušivě! Těším se na pokračování.

Junior

Skvělé pokračování. Sice riskantní test, ale naštěstí to u Radky prošlo jen s drobným trestem. S manželkou je to taky adrenalin, ještěže ho nevnímala když přišel a tudíž nevěděla že už s tvrdým přišel. 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x