Kaňka 06

Toto je 06 díl z 41 v seriálu Kaňka
Počet zobrazení: 48

Ve své, dá se říci bohaté, sbírce Amélie zahnutý penis ještě neměla. Její ruce si užívaly ten nezvyklý tvar a hlava mezitím pro něho naplánovala krátkou exkurzi do úst s rychlým přesunem do cílové destinace, kde bude donucen zanechat svůj náklad životodárné tekutiny. Věřila, že jednou narazí na toho, kdo jí v těle dokáže zažehnout nový život. Netušila, že ona i její kamarádka Johana pykají za svůj hřích z mládí, kdy si nechaly od jedné andělíčkářky odpomoci od nechtěného početí…

V mailu mi přistála první přepsaná část. Červeným písmem byla označená místa, kde si přepisovatelka nebyla úplně jistá, že je přečetla správně. Kromě občasných gramatických chyb, které opravila, nechala text tak, jak jsem to napsal.

„Je to zajímavé, ale potřebuje to učesat. Jsem zvědavá, co všechno ten berní úředník zažije,“ napsala čajovnice na konci.

Poděkoval jsem a zaslaný soubor stáhl na flashku. V počítači to nenechám, protože na něj nelezu sám.

Tři dny jsem pořád dokola četl a upravoval to, co jsem dostal. Nic nového jsem za tu dobu nepřipsal. Posledních asi dvacet řádků jsem odsunul do druhého dílu, abych to nějak zajímavě ukončil.

Další dva dny jsem sbíral odvahu k odeslání textového souboru na EFENIX. Byla to jízda nahoru a dolů. Chvíli jsem věřil, že si to někdo přečte a nechá mě žít. Stačilo jen pár minut a každému bych odkýval, že je to neskutečná sračka, kterou provozovatel stránek smete ze stolu. Nakonec jsem na tlačítka „Odeslat“ kliknul v náhlém návalu odhodlání: „No co, přinejhorším mě s tím pošlou až tam…“

„Vím, pane výběrčí, že nejsem tak dobrá, jako Johana, ale doufám, že vás má ústa také potěšila. Nyní bych vás poprosila, abyste si sedl na kraj kádě čelem k Alímu a dal nohy k sobě… Dívej se,” obrátila se na spoutaného muže, „jak mi to bude Václav dělat. Rozhodla jsem se, že tě potrestám ještě víc. Až do zítřka se budeš jen dívat.” Rozkročila se, chytila stojící úd a zavedla si jej do sebe. „Vidíš, jak do mě zajel? Je krásně tlustý a celou mě vyplňuje.” A než začala kopulovat, poděkovala tomu nahoře za poskytnuté potěšení: „Děkuji ti dobrý Bože, že jsi mi umožnil tento mužský nástroj v sobě pocítit. Vynasnažím se jej co nejlépe využít v prospěch jeho, svůj i tvůj. Amen.”

Amélie se pomalu nadzvedávala a klesala, přičemž si dávala velký pozor, aby z ní penis nevyklouzl. Její roztažené nohy poskytovaly Alímu skvělý výhled na spojená pohlaví. Čekala, že tento exoticky působící muž bude mít poněkud zajímavější nástroj, ale byl úplně obyčejný.

Pro oba obcovatele byla tahle pozice poněkud nepohodlná. Václava tlačil do zadku okraj kádě a Amélii začaly bolet nohy, proto si klekla na všechny čtyři. Alí viděl jen její hlavu, záda a kousek zadnice. Václav zkušeně zasunul, i když území rozkoše bylo zatopené. Voda šplouchala a od stěn „koupelny” se odrážely zvuky, které vydávala pářící se dvojice. Alí si všiml, že králův výběrčí přestal myslet na svoji partnerku, a ze všech sil se snaží dojít k vyvrcholení. Po nás potopa, ušklíbl se Alí. Jako by to Václav slyšel, protože dal vědět, že jeho spermie právě opustily rodné území a odešly zhynout do cizího kraje.

Když z Amélie výběrčího zvadlý hák vypadl a on pustil její boky, vylezla z kádě. Neřekla ani slovo, přešla k Alímu a to, co volně trčelo do prostoru, schovala za pomoci ruky před okolním světem ve svém těle. Přitiskla se k němu, aby viděla přes rameno na jeho svázané ruce, které měl za opěradlem židle. Rozvázala je, chytila Alího kolem krku a začala se s ním líbat. Alí ji jednou rukou hladil po zádech a ukazováčkem druhé jí dráždil klitoris. Amélie pohybovala pánví dopředu a dozadu a vítězila na body v souboji jazyků. Alí palcem ruky, která před tím hladila záda, kroužil na bradavce. Penis v dírce, ukazovák na klitorisu, palec na bradavce a cizí jazyk v ústech ji spolehlivě dovedly k orgasmu. Alí se s ní dokázal zvednout ze židle, aniž by z ní vypadl, a donesl ji k posteli. Amélii bylo jasné, co chce udělat, proto zkřížila nohy za jeho zády a držela se ho jako klíště do doby, než ucítila, že leží na posteli.

Tohle obcování bylo úplně jiné, než znala. Vždycky se do ní chlapi jen rychle vycákali a nazdar. Tenhle dělal všechno proto, aby z toho něco měla i ona.

Z EFENIXu mi přišla odpověď! Napsali, že moji povídku přijali a je ve fázi schvalování.

„To bylo krásný,” poděkovala, když skončili a byla zase schopná mluvit. Přitáhla si jeho hlavu a znovu se s ním začala líbat. Jenže všechno jednou skončí… Alí se posadil na kraj postele a díval se, jak z ní vytéká sperma. Amélie si jeho pohledu všimla a zeptala se: „Líbí se ti, když žena polyká mužovu nadílku?”

„To je přece jedno, jestli se mi to líbí nebo ne. Musí se to líbit především tobě, a je fuk, že to děláš, protože ti to chutná, nebo tě vzrušuje perverznost situace. Udělej, co chceš udělat, a na mě se přitom vůbec neohlížej. Já jsem spokojený s tím co vidím.”

„Teda Alí… Od téhle chvíle ti každá část mého těla, o kterou projevíš zájem, poskytne uspokojení! A nemusíš se žinýrovat. Ať si řekneš o cokoli, moc ráda ti to splním. A až se o tohle podělím s Johanou, budeš to mít dvojmo. Na to můžeš vzít jed!” Na dva prsty si nabrala bílou „smetánku” a pochutnala si na ni. Důkazem byl trojitý nášup.

Přišel mi noťas! Malé hápéčko. Doma řeknu, že je služební, protože bych musel poslouchat hromadu keců o tom, že domů nosím stejně, jak pionýr za šrot, a pořídím si tohle. Budu ho splácet deset měsíců po čtyřech stovkách. A co bych taky chtěl, když mi úvěr odklepli rychle a bez hromady papírování…

Nainstaloval jsem si na něj Libre Office a hned si založil první soubor s postavami, které se už v příběhu objevily. Druhý jsem nazval „Kaňka 06” a začal popisovat, příchod „psacího stroje”. To, co je před tímhle, mi přepíše ta sympaťanda z čajovny.

„Víš co, Amélie, já tvoji nabídku využiji hned. Půjčím si tvoje tělo a udělám z tebe malou holčičku.”

Počet zobrazení: 48

Autor

Navigace v seriálu<< Kaňka 05Kaňka 07 >>
4.8 25 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování a krásný popis jak vlastně pracuje takový autor eFenixu 🙂 Už se těším na pokračování.

Šmajda

Už abych četl další díl, jsem zvědavý, jak bude probíhat tvorba malé holčičky 😀

Junior

Jo tak na to se taky těším, ale ty máš výhodu můžeš si to přečíst jak to přijde do systému. Já si budu muset počkat až to pustíte na sklo. 🙂

harai

Možná mě tolik nebere erotická část, ale současnost hltám a stále chci pokračování s brunetkou (čajovnicí).

4
0
Would love your thoughts, please comment.x