Kaňka 35

Toto je 35 díl z 41 v seriálu Kaňka

Otočil jsem na Denisu hlavu, abych se ujistil, že to byla jen taková slovní hříčka, když jsem ji tak krásně nalil.
Nebyla. Zubila se na mne takovým zvláštním způsobem a čekala, co na to řeknu.
S bleskovými kontry nemám problém, ale tentokrát ve mně zvítězil diplomat.
„Nevím, jaký máš očekávání, ale já dobrý milenec nejsem.“
„Proč?“
„Že by nedostatečný trénink?“ podíval jsem se na ní úkosem a zvedl obočí.
„Výmluva. Dítě jsi zplodil.“
„To o výkonnosti a umění uspokojit nic neříká.“
„No, a právě proto musíš trénovat!“ poplácala mě po tváři.
Zase jsem si naběhL
„To je sice pravda, ale ne dobrej nápad.“
„Proč? Nelíbím se ti?“
„Líbíš!“
„Tak v čem je problém? Chci jen dobrej sex, nic víc. Po použití tě zase vrátím…“
„Právě v těch slovech DOBREJ SEX. Chci tě ušetřit toho, že si budeš trhat vlasy a říkat si: ‚Proboha, co mě to napadlo začít si něco s takovym kopytem‘.“
„Když jsi o tom přesvědčený, tak to tak i dopadne. Zapomeň na to.“
„Hm.“

Vlezl jsem pod stůl k počítači, abych zabránil vzniku trapnýho ticha. Kontroloval jsem kabely a ejhle. Na LPT portu byl v dolní části povytažený kabel a tudíž neplnil přesně svou funkci. Dorazil jsem jej a tiskárna se rozeběhla.
„Dojdu si pro šroubovák a ten kabel přišroubuju. To jsou neblbější závady. Ty hledáš óbr problém a ona je to zatím taková blbost…“
Vylezl jsem zpod stolu s malým šroubovákem v ruce. Fakturační kancelář je nudle, kde mezi dvěma stoly a skříněmi je pouze ulička na projití jednoho člověka.
Denisa ji teď blokovala a zabránila mi z kanceláře rychle zmizet. Navíc stála tak blízko, že jsme si narušovali svoje osobní zóny. Nevěděl jsem, co mám dělat. Na jednu stranu jsem měl strašnou chuť chytit ji za zadek, ale zároveň mi něco bránilo cokoli udělat. Stál jsem tam, díval se jí do očí a po chvíli poraženecky sklonil hlavu: „Promiň. Aspoň ses na vlastní oči přesvědčila, že nejsem chlap, ale jen taková jeho karikatura.“
Nalepila se na stůl, abych mohl projít.
„Doufám, že zítra, až půjdeš na oběd, si mne zase vyzvedneš?“
„No jasně.“

Místo toho se k ní sklonil a políbil ji.
„Tak proto si tak rozumíme. Mě totiž o panictví připravila teta a tebe, předpokládám, táta. Nebo se pletu?“
„A povíš mi, jak k tomu došlo?“
„Jasně, ale ty mě taky.“
„Neboj, bude to se všemi podrobnostmi, ale první na řadě jsi ty.“
Bylo mi čerstvch osmnáct a už dlouho jsem pokukovat po holkách. Opravdu jsem jenom koukal!” zdůraznil Kryšpín, když se na něho Sarah pochybovačně podívala, „Tehdy jsem se styděl jakékoli děvče oslovit. Pak mě máma jednou chytla, když jsem si ho honil. Naštěstí to přešla mlčením a já si od tý doby dával větší pozor.

Asi měsíc potom, k nám přišly na pravidelnou odpolední návštěvu obě máminy sestry. Na stole měly malý soudek s vínem. Řeči plynuly a byly postupně hlasitější a oplzlejší, jak víno v soudku ubývalo. Nechtěl jsem je poslouchat, ale neztišily se ani v momentě, kdy se začaly bavit o chlapech. Probíraly, kdo jim to kde a jak dobře udělal, kdo ho má delšího, tlustšího, nebo jinak zajímavě tvarovanýho.
Nestačil jsem se divit, co všechno na sebe máma prozradila. Vůbec mi nebylo jasný, kdy to všechno stihla, když byla od mých 9 let se mnou sama, protože táta padnul ve válce s Lužičany. Vzrušilo mě to, tak jsem si ulevoval rukou. Poslouchal jsem doslova s otevřenou pusou, když řešily kouření chlapů.
Máma se s mladší sestrou dohadovala, jestli se chlapovi víc líbí, když si ho ženská dokáže strčit až do krku, nebo mu dovolí píchat ji do pusy.
Množství vypitého vína odbornou disputaci proměnilo v hádku, kterou ukončila starší teta tím, že nařídila mámě, aby mě přivedla, protože už jsem dost velkej na to, abych to dokázal rozsoudit. Myslel jsem, že to neudělá, ale přišla, vzala mě za ruku a dotáhla k tetám. Ty hned začaly komentovat stojící kládu, kterou kalhoty nedokázaly zamaskovat.
Byla to máma, kdo mě svlíknul. Snažil jsem se ho schovat rukama, protože jsem se hrozně styděl, ale okřikly mě, abych ho neschovával. Dal jsem teda ruce za záda a koukal do země. Máma s mladší tetou si dávaly přednost, která začne.

Nakonec mámu dotlačily k tomu, aby jim předvedla, jak dokáže strčit do pusy něco, tak dlouhýho.“
„Počkej… Ty máš mezi nohama něco obrovskýho?“
„To ne, ale je o něco větší.“
„O kolik?“
„Nemusíš se bát a navíc to dneska poznáš!“
„Ty seš si nějak jistej…“
„Ale Sarah, nedělej vlny, když je nám oběma jasné, že se chceme.“
„Dobře… Co se dělo dál?“
„Máma měla už docela dost upito, tak mne natočila tak, aby její sestry dobře viděly, a pak si klekla.

Nejdřív se rozehřívala a najednou jsem ho měl celej v puse. Obě tety ztichly a nevěřícně na mámu zíraly. Pak se měla předvízt její sestra. Tý se do toho moc nechtělo, ale nakonec sourozeneckému tlaku podlehla. Nejdřív se pusou po mí kládě pohybovala sama. Ne moc dlouho, protože druhá teta na mě začala povykovat: ‚Dělej, píchej ji do pusy!‘ Nevěděl jsem, o čem je řeč. Teta vstala a ukázala mi, jak se mám hýbat.

Pomalu jsem ho její sestře strkal do pusy a ven. Ta mě radši chytla za boky a určovala si rytmus a hloubku. Když jsem pochopil, co se po mně chce, tak jsem tetu chytil za hlavu a píchal ji do pusy podle svýho.
Přihlížející teta u toho řičela nadšením, jakej jsem dobrej hřebec. Líbilo se mi to víc, než když ho máma celýho spolkla. Jenže najednou se povykující teta rychle svlíkla a prohlásila, že to by stačilo a poručila mi: ‚Lehni si na zem!‘ a přitom ukázala kam. Naslinila si prsty, strčila si je mezi nohy, klekla si nade mne a já přišel o panictví.
‚Co to děláš?‘ snažila se máma svojí sestru zastavit.
‚No co bych asi tak dělala? Dělám z tvýho syna muže.‘
Máma se rozčilovala, že to přece nemůže.
Teta se ušklíbla a pronesla ‚Jo, vy ho klidně kouříte, a mě budete zakazovat s ním píchat? Navíc má větší kládu, než můj starej, tak proč bych ji nemohla vyzkoušet, hm?‘

Mezitím se svlíkla i mladší teta a nahá čekala na židli, až budu volný. Když jsem se poprvý v životě vystříkal do ženy, tak mi poručila: ‚Já tě kouřila, ty mě vylížeš!‘ Roztáhla nohy a prstem mi ukázala, abych přilez k ní. Strčila mi hlavu do klína a držela ji tam. Měl jsem to i s výukou, protože si poroučela, co ji mám dělat. Lízal jsem ji dlouho, protože mi to až tak moc dobře nešlo a ona mi nedala pokoj, dokud to na ni nepřišlo.
‚Nechceš se taky svlíknout?‘ zeptala se starší teta mámy.
Ta namítla, že se přece nebude svlíkat přede mnou.
‚Aby ses nezmyšila,‘, odsekla jí, ‚jeho kládu si klidně strčíš až do krku a najednou se před ním budeš stydět? Já mít něco takovýho doma, tak s ním píchám každej den. Abys věděl, Kryšpíne, když bude mít tvoje starší tetička čas, tak se na tobě přijede projet. Nebude ti to vadit?‘
Kýváním hlavy jsem ji dal vědět, že nebude.

Tetička se obrátila na mámu a poprosila ji, ať mi pusou kládu připraví, protože chce ještě jednou vystříkat, než půjde domů.
Máma si poklepala na čelo, jako že je blbá. Obě její sestry se na sebe podívaly, srazily mámu na kolena a poručily ji, aby otevřela pusu. Nerozuměl jsem tomu. Svlíknout se přede mnou nechtěla, ale pusu otevřela bez řečí. Starší teta mě vytrhla ze zamyšlení: ‚Tak na co čekáš? Strč ho tam, ať je rychle tvrdej!‘

Máma je fakt dobrá. Za chvíli mi stál. Tentokrát si lehla na zem tetička a roztáhla nohy. Kleknul jsem mezi ně a ta mladší mi pomohla zasunout kládu do své starší sestry.
‚Dělej ty samý pohyby, jako do mojí pusy,‘ slyšel jsem její radu.
Asi to nebylo z mí strany nic divokýho, ale teta vypadala spokojeně, když se oblíkala.
„A od tý doby pícháš nejstarší tetičku pravidelně?“
„Pravidelně ne, ale docela často. Navíc začala docházet i ta mladší.
„A máma?”
„Ta přišla dva dny potom. Už jsem usínal, když ze mne shodila peřinu a začala mě honit. Byla nahá. Má podstatně větší prsa než tety, tak jsem si na ně šáhnul. Myslel jsem si, že mě plácne přes ruku, ale místo toho se nastavila tak, abych na ně líp mohl. Najednou vlezla na postel, přehodila nohu přes mojí hlavu a nastavila mi svoji buchtu.“
„Jé, to je hezkej výraz. Ten jsem ještě neslyšela.“
„To jako fakt?” Sarah to Kryšpínovi odkývala a ten pokračoval.

„No a já ji musel lízat. Ona si ho strkala do pusy. Někdy celýho… Umíš to?“
„Ne. Je to problém?“
„Není. Jen jsem se zeptal… A když mi stál, osedlala si mě. Asi to dlouho neměla, protože do rána jsem byl v ní ještě čtyřikrát. Od tý doby ke mně chodí, kdykoli má chuť. Nejhorší je, když se u nás mají slízt všechny tři. Den, kdy to bude, máma přede mnou tají (asi abych neutekl), ale já to stejně vždycky poznám, protože tak týden předem už to chce jen výjimečně a já ten den nikam nesmím.

Jakmile přijdou, musím naklusat nahý do pokoje, dívat se, jak se svlíkají a přitom si ho pomalu honit. Pak o mě hrajou kostky. Ta, která v tom kole vyhraje si se mnou může dělat, co chce. Pokud druhá v pořadí najde nějakou skulinu, kterou by mohla využít, může se přidat. Poslední jen paběrkuje. Oni mají představu, že za tři hodiny se do každý třikrát vystříkám… Hrůza. Jsem opravdu rád, když vypadnou.“
„Tak to asi budeš dneska odpočívat, ne?“
„To zapomeň! To je proti přírození ležet vedle takový kočky a nezasunout…“
„Tak vedle mne ležet nebudeš a krásně se vyspíš.“
„Hele, neprovokuj, nebo tě zatáhnu někam do křoví a budeš vzývat Boha, jak je to krásný!“
„Ty si nějak fandíš…“
„To víš, mám kvalitní učitelky.“
„A já skvělýho učitele, takže si jen tak z něčeho nesednu na zadek, víš?“
„Neznáš tady nějaký místo, kde bysme mohli jeden druhýmu dokázat, co nás kantoři naučili?“

Author

Navigace v seriálu<< Kaňka 34Kaňka 36 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělé pokračování. Tak už víme jak se Kryšpín naučil sexu a teď se se Sarah trumfují kdo je lepší. Tak doufejme, že se to dozvíme.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk