Kateřina

Osudy lidí bývají spletité a nevyzpytatelné. Život sám je nápaditým autorem jenž píše příběhy tak neuvěřitelné, že sám člověk jest pouhou figurkou, které je mnohdy dovoleno pouze s podivem přihlížet.

Kateřina. Pětadvacetiletá, sympatická dlouhovláska na mateřské.
Její manžel, standardní chlap, lopotící se ve špatně placené práci za mizerným výdělkem. Slibný začátek vztahu plný očekávání se zvolna rozplývá v realitě všedních dnů.
Toť osudem spousty naivních mladých dvojic, doufajících, že právě oni mají před sebou zářnou budoucnost, zalitou štěstím a dlouhým časem vzájemné lásky, nejlépe na věky.

Toliko ve stručnosti o hlavní aktérce mého příběhu.
Káťa v dobrém úmyslu přispět do společného rozpočtu navrhla svému muži, že si najde k mateřským povinnostem ještě vedlejšák. On rezignovaně souhlasil. Pravdou je, že po několikaletém soužití svou krásnou ženu již dostatečně poznal a tak zkušenost velí, neodmlouvat!
Kateřina, ostatně jako každá cílevědomá ženská si doma většinou prosadí své.
Kdyby jen tušil…!

Když se financí nedostává, člověku přijde vhod každá příležitost k přísunu peněz, to je jasné.
A tak mladá paní absolvovala dvoudenní rekvalifikační masérský kurz. Tedy ne, že by to byl čistě její nápad, značný podíl na výběru této profese měla kamarádka Lucie, se kterou jí pojil přátelský vztah již řadu let.
A tak holky s certifikací v kapse pomalu rozjely vlastní kšeft.
Ovšem až na pár klientů z řad známých se zákazníků příliš nehrnulo a výdělek sova stačil pokrýt náklady spojené s provozem.
Jejich společná podnikatelská aktivita trvala necelé tři měsíce.
Tedy špatná volba, nakonec to obě holky vzdaly.

Po jistém čase, když Katka koumala další možnost peněžního zisku, a rozhodla se hodně slevit ze svých nároků. Již byla téměř rozhodnuta vzít zavděk nabídkou úklidové agentury. Sice to nebyla práce s vysokým společenským kreditem, ovšem vcelku slušně placená.

A v tento moment vstoupila do cesty Kateřině další nahodilá příležitost.
Bývalá kolegyně Kristýnka, paní středního věku se značným životním rozhledem. Ve svých letech již měla mnoho zažito a vlastních zkušeností, řekněme velmi.
Děvčata při vzájemných návštěvách debatovala o mnohém. Až jednou přišla řeč na, pro tento příběh zásadní téma.

“Před čtvrt rokem jsem si udělala kurz na masáže, ale příliš to nefrčelo, je to vopruz, snažíš se a stejně…!” svěřila se Katka své kamarádce.
Ta se na moment zamyslela a povídá: “Tak masérka, jo?! No a víš, že jsou masáže a “masáže,” a tázavě se podívala Kátě do očí. Po krátké odmlce pokračovala.
“Víš Kačko, já taky trochu dělám do masáží. Ovšem s tím rozdílem, že si na nedostatek klientů nemůžu stěžovat a peníze za to jsou víc než slušné. A bez kurzů.”
S tajemným úsměvem se odmlčela.

Katka na Kristýnu chvíli hleděla s otevřenou pusou.
Pak se osmělila.
“To jako, že děláš něco víc než jen úkony k protažení tělesný schránky? “ směřovala svou otázku na kamarádku.
“No řekněme, že se dobře starám o tělo i ducha výhradně pánské klientely a plním přání, která běžná masérka, či masér těžko vyslyší,” shrnula Týnka v kostce.
Kateřina si pozvolna začala uvědomovat, co jí její starší kamarádka právě naznačila a počala Kristýnu zahrnovat spoustou neomalených otázek na toto téma.
Hovor se vlastně již netočil kolem ničeho jiného, ale Kristýna se ochotně a bez jakéhokoli studu dělila o vše co Katku zajímalo do nejmenších podrobností.
A když už se před přítelkyní takto odhalila, přidala na závěr zajímavou nabídku: “Když by jsi měla vážný zájem, dej vědět, probereme možnosti!”.

Kateřina, zpočátku zaskočená nejen nabídkou, ale i tím, jak se vlastně její známá realizuje, postupně pobírala sdělené skutečnosti. Zpočátku nedůvěřivě, ovšem postupem času jí téma erotických masáží připadalo čím dál méně kontroverzní, až nakonec připustila úvahu o jistých možnostech v této oblasti.
No stručně, Katka po jistém čase usoudila, že výdělek z pánských masáží je lákavým a poměrně snadným východiskem z finanční nouze.

“Nakonec nejedná se o klasický sex, takže snad nevěra to tak úplně není, naivně si zdůvodnila mravní povahu této profese. A koneckonců manžela o tom stejně nehodlá informovat.”
Ostatně v té době měla Katka rozjednanou onu úklidovou firmu, na jejíž časový rámec se dala v pohodě nasadit i “masážní praxe”.

A tak “masážní studio” u Kristýny v bytě mohlo, po krátkém čase nabídnou rozšíření o další velice půvabnou poskytovatelku tělesných rozkoší.
Zpočátku nic pravidelného, řekněme vždy pár dní v týdnu. Tak na tři, čtyři hodinky a pouze přes den, aby manžel nepojal podezření, například nedej bože z nevěry!

Holky měly převážně stálou klientelu, která se občas rozrostla o nového zákazníka, jak se na různých internetových stránkách štamgasti podělili o zkušenosti z ruční práce obou žen.
Práce spočívala ve standardní masáži rozšířené na pánské přirození a většinou až do vyvrcholení klienta.
Avšak přání jednotlivých pánů byla různého charakteru a zaměření. Někomu stačil pouze pohled a lehký dotek obnažených ženských prsou.
Mimochodem to bylo maximum, kam měly být holky ochotny zajít, co se akce ze strany zákazníka týká. Mimo prsní masáže, kterou poskytovala však pouze Týna a spočívala ve tření naolejovaných prsou o tělo klienta.
Jiný muž například požadoval spodní prádlo za které si musel dostatečně připlatit.
Byli i tací kteří se chtěli pouze vypovídat z vlastních problémů ve vztazích o nevěře ženy, či své nevěře, ovšem většina vyžadovala, klasickou stimulaci přirození.

Klient si vždy musel smluvit schůzku určitý čas dopředu a vyjádřit svá přání a požadavky. Podle toho byla stanovena doba masáže a přiměřené náročnosti pánů i její cena.
Z počátku prováděla Kristýna společné masáže za Katčiny přítomnosti, jako nadstandardní službu pro vážené (chápejte solventní) klienty.
Ovšem postupem času se požadavek na přítomnost mladší z žen natolik rozšířil, že se již prakticky žádná návštěva klienta neobešla bez nové pracovnice.

Časem se Kateřina zaučila ve velmi schopnou pečovatelku pánských potřeb a co se týká morálních zásad, také doznala jistých změn.
Nic netušící manžel spokojený s výdělkem šikovné ženy za úklid ji občas i zavezl do “práce”. Dokonce si velmi “labužil” když jeho láska v posteli vytáhla trochu té pracovní rutiny a oblažila svým ručním uměním i jeho.
Nic netušící uznale kvitoval, že se jeho mladá manželka snaží vnášet do společného milování nové prvky, ovšem již nemohl tušit, kde tohoto umění nabyla.

Společný podnik velice dobře šlapal a stal se velmi vyhledávaným, až bylo nutné povoz částečně tlumit, aby se neprovalila skutečná činnost, kterou Kateřina vykonává. Už tak byla mimo domov víc než bylo zdrávo a mladá matka přenášela své mateřské povinnosti na své příbuzné.
Avšak rázný konec dobře prosperujícího podniku přišel z poněkud jiného směru, než si obě ženy představovaly.

Kristýna si totiž jako šéf určila jasná pravidla, ze kterých nechtěla slevit. A jedním z nich bylo, že jejich aktivity nikdy nesmí spadnout na úroveň klasické prostituce, respektive, privátu.
Žádný kontakt s klienty mimo dohodnuté praktiky. V případě, že se host dopustil čehokoliv zakázaného, Kristýna jej požádala aby opustil nenávratně její byt, k čemuž několikrát skutečně došlo.
No co si budeme namlouvat, muži rádi zkouší, kam až lze zajít.

Byl to klasický den jakých už Kateřina zažila spousty. Klient si tentokrát vyžádal pouze její služby. Zařídila si hlídání, protože manžel odcházel před osmnáctou hodinou na noční směnu. Prohodila s nim ještě pár slov, jako že dnešní úklid bude obzvláště náročný, rozloučila se a vyrazila.

Ke Kristýně přijela o jen o chvilku dříve, než dorazil Tomáš, občasný, ovšem osvědčený zákazník. Týna jej zařadila k oblíbeným “návštěvám”.
Byl relativně mladý a vzhledově, řekněme přijatelný. Jak zkušenější kolegyně Káti přiznala, u něho to nebylo pouze o výdělku, ale spíše o radosti z práce. A navíc dokázal být štědrý nad rámec obvyklých sazeb.

V rychlosti si oblékla černé lesklé silonky, krajková tanga a na nožky obula decentní lodičky na vysokých jehlách, toť vše, připravena poskytnout dalšímu muži pár okamžiků nevšedních chvil.
Připravila lehátko. Záhy Tomáš v doprovodu Týny vstoupil do místnosti, kde Kateřina již očekávala jeho příchod.
Zdvořile Katku pozdravil, a ač bylo předem jasné, jaké jsou pro dnešek jeho požadavky, opět vše ve formě prosby zopakoval. Na závěr složil poklonu oběma ženám, avšak upřeně hleděl pouze na mladší krásku.
Kristýna krátce na to opustila místnost a zavřela za sebou dveře.

Tomáš se na žádost Kateřiny ještě na pár okamžiků vzdálil do přilehlé sprchy.
Když byl hotov s očistou vrátil se a beze slova se položil nahý na masážní lehátko.
Muž byl robustnější postavy, avšak slušně vyrýsovaný, což nenechalo mladou paní tak úplně v klidu. Byla zvyklá na uspokojování jakýchkoliv mužů. Za ten čas, který praktikovala tělesné řemeslo musela uvyknout ledasčemu a vybírat si klienty dle sympatií, byl až příliš velký luxus. Ovšem Tomáš patřil k těm s nimiž byla práce spíš radostí.

“Tedy mohu začít s masáží?” zeptala se poněkud zastřeným hlasem Kateřina.
“To určitě musíte Káťo,” odpověděl muž a dlouze se zadíval do hlubokých modrých očí.
Katka jen sklopila zrak a s profesionálním přístupem rozehrála smyslnou hru něžných rukou.
Ze skleněné mísy nanášela na Tomášovu hruď vlažný masážní olej, který dlouhými tahy hebkých doteků roztírala po svalnatém hrudníku dále pak na ramena a paže. Pozvolna pak přešla přes hrudník na břicho a stehna.
Tomáš přivřel oči a až posvátně nechal své tělo přijímat žár dívčiných doteků.
Avšak jeho nitro bylo stále více neklidné, příjemné pocity potlačovány touhou dívku oslovit více ji poznat, jednoduše ji chtěl!
Vzrušení z její přítomnosti z doteků a intimity, jimiž Kateřina svého klienta zahrnovala, převládlo nad původním cílem jeho návštěvy. Podlehl tedy velmi silnému nutkání a přerušil posvátné ticho.
“Velice jsem se na dnešní chvíle strávené ve vaší přítomnosti těšil, vaše doteky působí neuvěřitelnou rozkoš,” pronesl tichým hlasem.
Kateřina, aniž by se na něho podívala, řekla cosi ve smyslu: “ že podobných řečí na tomto lehátku slýchá velmi mnoho a že když by měla za každou lichotku korunu je z ní milionářka.“
Tomáš se však nenechal odbít.
“Ovšem já to myslím smrtelně vážně, není to pouhá konverzace pro zaplašení ticha.“

Katka se snažila potlačit rozpaky, do kterých ji klient tak trochu dostával. Avšak stále rozehrávala struny tělesné slasti mužského těla pod sebou, dokonalým prstokladem.
Ovšem ani ona nemohla tak úplně zahnat myšlenku na jisté sympatie, které k nahému muži pociťovala.
V podobném duchu se nesla zhruba další čtvrthodinka, kdy spolu stále živěji konverzovali.

Původně nevázaný hovor se však postupně tavil v intenzivnější flirt.
To, že jej ženiny doteky nenechávají chladným bylo v pořádku, ostatně proto muži k oběma ženám přicházeli. Avšak on se rozhodl porušit jasně dané pravidlo. Nesahat!
Tedy, když se Kateřina věnovala oblasti třísel a jemným tlakem stimulovala ztopořený penis, sundal muž pravou ruku z lehátka a pevným stiskem zmáčkl Kateřině levou půlku sametového zadečku.
Káťa ucítila tlak.
Prudce se točila.
“Copak to vyvádíte, víte o tom, že na mne nesmíte sahat? Jestli to uděláte znovu, masáž ukončím!” oznámila drzému nenechavci, ovšem příliš jistě nepůsobila, spíše opačným dojmem. “Což by ovšem byla škoda!” Toto si však již pouze myslela.
Rozhodně si uvědomovala, že by přílišná tělesná žádostivost mohla rozladit její starší kolegyni v případě, že by se dozvěděla o Katčině počínání s klientem.
Proto by bylo rozumnější aby Tomáš respektoval její slova. Ne proto že by se bála o svou bezpečnost, ale proto že by pravděpodobně neodolala dalším pokusům o fyzický kontakt ze strany muže, jenž jí nebyl zcela lhostejný.

Tomáš byl však muž činu a vycítil jistou příležitost.
Mírně se ke Kátě natočil a tentokrát ji uchopil oběma rukama za pevné boky.
Přitáhl si ji k sobě a políbil na sametové bříško.
Kateřina se snažila ještě odolávat, ovšem Tomášův stisk byl pevný a jakákoliv snaha o vyproštění přicházela vniveč. Její rozumová úvaha o loajalitě vůči Kristýně pravidlům brala za své.
Její vůle k odporu naprosto vůbec nestála na pevných základech, a tak zvolna počala podléhat rozhodnému muži, jenž velice rychle získával kontrolu nad situací.

Tomáš si Katku položil na lehátko a obkročmo se nad ní posadil.
Jeho široká ramena se rozprostřela nad mladou ženou a ona jen přivřela oči. To byl jasný signál kapitulace něžné bytosti nyní již bez odporu. Tomáš byl na koni.
Vzrušení velmi rychle postupovalo jejím tělem až zachvátilo i ten nejzazší kout a naplnilo ji nesmírnou žádostivostí po tělesném kontaktu s tím neomaleným chlapem, který si drze bral, co mu nepatřilo.
Ta neslýchaná opovážlivost, však na Katku působila jako velmi silné afrodiziakum.

Roztála a pootevřenými rty počala vydechovat tiché steny. Tomáš bez meškání započal plenění dobitého území s důkladností sobě vlastní.
Jeho ruce zkoumaly každičký kousek mladého, bujného těla. Jeho horké polibky nejprve zachvátily spanilou tvář mladé ženy, aby se následně rozšířily přes šíji na prsa, břicho a podbřišek, až….
Katčino tělo bylo v jednom ohni. Spalující žár touhy uvedl do pochodu fyzické procesy v útrobách neklidného lůna. Její lastura do té doby pouze svlažená vzrušením nyní připomínala bezednou studnici, zdroj milostného nektaru, jenž prozrazoval že Tomovo počínání je přesně to, po čem ona něžná bytost na lehátku pod ním toužebně volá.

Tomáš se však v sestupu horkým tělem nezastavil ani na okamžik a nezadržitelně plenil svým chtíčem jedno intimní zákoutí za druhým.
Vášnivě se vlhkými rty přisál na vrchol Venušina pahorku, posledním záchytným bodem, před finálním útokem na kout nejsmyslnější.
Na okamžik se od ženy tváří odtáhl a zahleděl se do spanilé tváře.
Kateřina mu však neodpověděla hlubokým pohledem, protože její oči byly přivřené a její mysl v očekávání, kdy zvrhlý dobyvatel započne s pleněním její svatyně.
Tomáš tedy sklonil obličej mezi smyslný vstupní portál Katčiných stehen a pozvolna začal rozehrávat svým jazykem neřestný rituál.

Milostnou hru dvou milenců toužících po vzájemném splynutí náhle protnul ostrý zvuk kliky dveří.
Tyto se nepatrně otevřely, aby vzápětí do místnosti nahlédla Kristýna.
Její pohled padl na lehátko, kde se právě počínal odehrávat milostný děj.
Něco bylo špatně, tedy alespoň pro Kristýnu. Ihned opět zavřela, její nejistota z počínání kolegyně se naplnila.
Chvilku stála za dveřmi a přemýšlela zda vstoupit a jejich zvrácenou aktivitu utnout a nebo je nechat ať si dokončí hříšné dílo a pak je oba vykázat….
Ovšem nejistota Týny byla záhy vyřešena.
Po chvilce se Katka objevila ve dveřích a za ní hned Tomáš. Ten byl již oblečen, Kateřina jej okamžitě, jak pohledala své svršky následovala. Ještě se s omluvným výrazem podívala Kristýně do očí, avšak marně hledala vhodná slova která by nějakým způsobem objasnila vzniklou situaci.
A tak záhy dvojice zmizela.

“Teda takhle rychle jsem odsud ještě neupalovala, Týna mě určitě zabije. Hrozně moc jí záleží na pověsti tohoto kšeftu a já se nechám takhle zblbnout…” prohodila Katka vyčítavě k Tomovi.
Ten se snažil zlehčit celou situaci, že se vlastně nic nestalo.
Kateřina zlostně odvětila že Kristýně je vše jasné.
“Nabídla mi výdělek a svou důvěru a já to takhle podělám.”
Tomáš se na Katku zadíval zasněným a trochu provinilým pohledem, ona opětovala odvrácením tváře.
Pak už jen prohodila: “Měj se,” a ve spěchu opustila dům.

Tomáš se však odmítal vzdát takhle snadno, na to byl až příliš blízko vytoužené mety, a tak se rozhodl mladou ženou, kterou ještě před několika okamžiky držel pomyslně v náruči stíhat, s pocitem odpovědnosti za problém, jenž způsobil.
Rychle nahmatal v kapse kalhot klíčky od svého vozu.
“Alespoň jí odvezu, když už nic jiného, a třeba…”

Po několika málo metrech Kateřinu dojel. Stáhl okénko a naklonil se ven, div nevypadl.
“Nechceš hodit domů?” otázal se.
Žena na okamžik zaváhala, následně však kývnutím hlavy svolila, aby jí mohl Tomáš prokázat laskavost.
Posadila se vedle něho a aniž by mu věnovala jediný pohled, úsečně přikázala: “Tak už jeď!”

Ve voze panovalo ticho, náhle byla volba slov až příliš složitá.
Auto zastavilo na světlech. Tomáš se po chvilce váhání přeci jen odhodlal a Katku oslovil.
“Mrzí mě jestli budeš mít nějaké problémy, klidně to celé hoď na mě, ale udělal bych to znovu,” protnula ticho odhodlaná slova muže za volantem.
Katka na něho pouze udiveně pohlédla. Tomáš po krátké odmlce pronesl rozhodnou otázkou.
“Chceš to dokončit?”
Kateřinu udivilo mužovo odhodlání s jakým si jde za svým cílem.
Chvíli mlčela, ale v hlavě se jí neustále vracel okamžik, jak se odevzdává do jeho moci. Její rozladěnost ji pozvolna opouštěla. Chtě nechtě, musela si přiznat, že Tomášovo sebejisté chování ji imponovalo.

“Ano, chci to dokončit!” opětovala se stejnou rozhodností.
Tím Kateřina spustila vývoj událostí, ze kterých nebude její manžel příliš jásat, ale to vlastně již v tento okamžik nehrálo roli, její prioritou byl v této chvíli jiný muž.

Mezitím vedl Tomáš svižným tempem svůj vůz do nedaleké vesničky, která tvořila spíše průmyslové předměstí.
Zanedlouho odbočil z hlavní silnice.
Auto zastavilo před branou menšího areálu jakési firmy obchodující s barvami.
„Počkej chviličku prosím, musím zavřít psy,“ pronesl ke Kateřině a zmizel za vraty.
Po chvilce se brána otevřela, Tom zajel za vrata a zaparkoval hned vedle velké klece s dvěma německými ovčáky.
Kateřina vystoupila z vozu.

S podivem obhlížela místo kam jí Tomáš odvezl.
“Ten domek před námi, naše pracovní zázemí, nikdo nás tam nebude rušit,” oznámil Tom a už se hnal s klíči k zamknutým dveřím.
Katka si nedůvěřivě obhlédla nízkou budovu, která připomínala spíše skladiště.
Tom však na nic nečekal a chvatem poháněl svou návštěvu do útrob oné budovy.
Mladá žena vstoupila do prostorné leč útulně zařízené místnosti. Uprostřed stál stůl, židle, nějaké skříně u stěn. Zánovní sedačka, dále pak velká televize a postel, která vévodila celému prostoru. Na posteli přehozená deka.
Vše působilo spíše zánovním dojmem, avšak čistě. Uklizeno chlapi tedy vskutku mají. Pomyslela si Katka.

“Tak postel v šatně? K čemu tady potřebujete postel?” otázala se svého hostitele.
“Pro podobné případy, jako nyní,” nerozpakoval se Tomáš odpovědět a zřejmě pravdivě.
“Tedy, ani ne tak zázemí zaměstnanců jako spíš “šmajchl kabinet,” vyvodila si Katka z jeho slov.

Pavel ponechal její kalkul bez reakce a sáhl do lednice pro dvě chlazená piva.
“Bohužel nic ostřejšího tu není.”
“Díky nebudu, postačí voda, jestli je tu zavedená ovšem…?!” poznamenala ironicky Kateřina.
Tomáš tedy podal ženě balenou vodu.
“No přiznávám žádný luxus to tu rozhodně není, ale nám to, tak nějak stačí,” hájil své útočiště Tomáš.
“Však já vás nesoudím, pro pár nadržených samečků naprosto dostačující chlívek,” zavtipkovala Kateřina a pokračovala. “A pro nás dva v tenhle moment….? Lepší to být ani nemůže.”

Odložila kabelku na zem a udělala dva kroky k Tomovi.
Přitáhla si jej za klopu bundy a vášnivě políbila.
Tomáš její polibek opětoval. Opět splynuli v dlouhém spojení horkých rtů.
Katka okamžitě pocítila ve svém klíně velmi silné vzrušení. A nejen to své. Tomáš si jí na sebe velice těsně přitiskl a jeho tvrdnoucí penis nenechal mladou ženu na pochybách že její milenec je na to podobně..
Následovala poměrně rychlá akce při které se oba vzájemně zbavovali svých svršků. Při tom, jak jen to šlo setrvávali ve vášnivých polibcích.
Za nedlouho před sebou stáli oba nazí.
Tomáš mohl až nyní plně ocenit tělesnou krásu dívky, jejíž doteky pocítil již několikrát, avšak vždy s jistou dávkou odcizení řekněme neosobně.
Uchopil Káťu za ladné boky a opět si jí na těsno k sobě přivinul.
Ona objala jeho mohutná ramena a napasovala se prsy na hruď svého milence. On na oplátku tiskl svůj penis na její podbřišek a snažil se sjíždět mnohem níže na, do hladka oholený Venušin pahorek.
V tomto těsném objetí se za neustálého osahávání a vášnivého líbání, postupně přesunuli k lůžku.

Tam Tomáš Kateřinu posadil na okraj a následně vahou svého těla položil na záda.
A ona ochotně ustoupila nátlaku aby následně pokrčila své nohy a zeširoka je roztáhla.
“Lízej mě!” prosebně požádala o orální ukájení své lasturky ústy jejího milence.
On jen pobožně poklekl, uchopil Katku na vnitřních stranách stehen, aby její široké rozevření ještě umocnil a bez dalšího otálení se přisál rty na stydké pysky stále více vlhnoucí lastury.

Jazykem rozehrál vášnivou hru. Proháněl mokrou štěrbinu od klitorisu přes vláčné závoje velkých i malých pysků až po hráz uzavírající vstup do útrob kundího chrámu. Poctivě a usilovně aby nevynechal žádný kousíček planoucího ženského klínu. Střídavě měnil intenzitu tlaku na různých místech Katčiny lastury. Tím přiváděl již tak nadrženou ženu do ještě větší extáze, která ji mílovými kroky hnala k orgasmickému šílenství.
Kateřina byla z ústního umění Tomáše více než nadšená a oběma rukama si tiskla jeho hlavu proti svému klínu, jako by si ji tam chtěla vetknout celou.
On neúnavně pokračoval v rozkošném díle a svým konáním v půvabné tváři právě uspokojované ženy vyvolával slastné i ztrápené grimasy zároveň.
Když následně k jazykovému umění přidal nejprve jeden a pak druhý prst a počal nadrženou kundu v útrobách náležitě projíždět ve zrychleném tempu, orgasmické záplavě se nedalo již déle bránit.

Katka zabořila prsty do hustého porostu vlasů svého milovníka. Bez slitování sevřela v pěst a div, že nervala chomáče havraních vlasů se její tělo kvapem nořilo do bouřlivých vln slastných pocitů.
V zádech se prohýbala, jako tělo štíhlého luku těsně před výstřelem aby z jinak něžného hrdla vypustila šíp orgasmického řevu.
Pánví při tom v pravidelných kruzích drhla mužskou tvář o rozvášněnou krajinu své explodující lastury.
Byla velice hlasitá, to o sobě samozřejmě Katka věděla, ovšem nastalá situace s atraktivním mužem ve svém klínu udělala ze standardního orgasmu dílo hodné zvěčnění a sama sebe překvapila, čeho je schopna, když se zmáčkne správná struna mladého, neukojeného těla.
Záplava vášně nebrala konců, a ten bastard Tomáš nepřestával oblažovat něžné roznoží krásky jazykovými útoky. Pokud jej žena na okamžik uvolnila ze svého sevření okamžitě pokračoval v bezbožném olizování Katčiny kundy.
Nekompromisně a poctivě lízal pěkně cele ohanbí lastury ronící živočišný nektar prýštící z útrob neřestné jeskyně. Při tom stále rychleji šukal Kateřinu prsty, po nichž stékala živočišná míza a třísnila celé okolí hříšného aktu.

Sotva odezněla první exploze Katčiny slasti, nastoupil Tomáš k frontálnímu útoku.
Prakticky nenechal mladou ženu vydechnout.
Bezbožník se napřímil v kolenou a přitáhl se na ležící Kateřinu, která se stále ještě zmítala v neklidu orgasmického záchvatu.
Na okamžik setrval v lačném pohledu na její nádherně rozprostřená prsa. Avšak v tento moment již jeho ruka pevným úchopem svírala pulzujícího ptáka a neomylně směřovala hlavici žaludu, z něhož v dlouhých provazcích odkapával mužský milostný nektar, přímo do útrob mladého těla Katky.
Nebylo třeba se starat o jakékoli vlhčení, aby byl průnik co nejpohodlnější. Pohlaví obou milenců téměř stříkala živočišnou tekutinu, jenž nadržené tělo produkuje při maximálním vzrušení.

Nejprve svůj nástroj nasadil na okraj poševního vstupu a nepatrnou chvíli tak setrval.
Zadíval se do tváře ženy, která jevila stopy blaženého prožitku, jako by snad očekával svolení k právě chystanému kroku.
Avšak Katka stále nebyla z velké části přítomna v realitě neutěšené místnosti postrádající intimitu, kterou by si něžná bytost určitě zasluhovala. Nicméně v tenhle čas šlo pouze o živočišný akt dvou po sobě toužících mladých lidí, kdy nezáleží na tom kde se spolu páří, ale že se tak děje. A tak se Tomáš pasoval do role sobce který si jde tvrdě za svým.
Bez slitování přirazil svou pánví proti tělu Katky. Okamžitou reakcí bylo hlasité zasténání jenž vyklouzlo z hrdla ženy, jež byla tímto necitlivě navrácena do nadržené reality.

Ovšem nadržená kundička více než ochotně uvítala Tomášův tvrdý penis a chvatně jej pohltila.
Oba nevěrníci si užívali živočišné spojení. Tomáš poctivě přirážel a Kateřina s rozevřenou náručí a stehny radostně přijímala blaženost neutěšeného mrdání se vzrušující atmosférou, jaká dokáže vzniknout pouze z náhodného setkání, kdy zúčastnění od prvního okamžiku netouží po ničem jiném, než je zvířecí touha spojit se.
Nadržený a tvrdý čurák mrdal neúnavně chtivou kundu v nekonečném rytmu stále se opakujících přírazů. Tomáš dlaněmi zvrhle plenil Katčina prsa.

Když zrovna svou milenku vášnivě nelíbal, tak olizoval ztvrdlé bradavky. Ona na oplátku v těsném úchopu tiskla Tomáše, co nejtěsněji na sebe. Nohy i ruce přimknuté na jeho zadku povzbuzovala rytmus mrdání. Svůj zadeček nabízela, co nejvíce vystrčený vstříc prciři, aby jej cítila co možná nejhlouběji.
Přesně tak to bylo nejvíce vzrušující, měla pocit jako by jí svým ptákem trhal na kusy. Neskutečně silná touha, být prostoupena, živočišností samce.
Tomáš se takto zmítal na Katce ještě několik okamžiků, aby se vzápětí napřímil na rukou a nadále pokračoval ve svižném tempu soulože.
Kateřina cítila, jak na její již tak mokrá prsa a břicho dopadají krůpěje milencova potu.
Jejich šoustání bylo intenzivní a neřestné.

Tomáš pojednou ustal s aktivitou v pánevní oblasti, vytáhl mokrého ptáka ze zarudlé kundičky,
“Otoč se a hupsni na všechny čtyři a pěkně se prohni, jako kočička. Dáme si to hezky zezadu,” přikázal.

Katka, beze slova a velice ochotně vykonala milencův příkaz, sotva to dořekl už na něho vilná samička vystrkovala nadrženou a řádně zprcanou dírku. Jako návdavek si prsty pravé ruky rozevírala zmáčené závojíčky své kouzelné lasturky.
Tomáš se jen na moment zahleděl na ten poklad a opět nedočkavě spěchal do útrob laskavé kundy, kterou před okamžikem opustil. Vlhko a teplo opět objalo jeho ptáka.
Pevně ji rukama uchopil za umělecky tvarovaný zadek a bez okolků uvedl svůj píst v mechanickou akci dovnitř a ven. Jeho varlata v kývavém pohybu tloukla o mokré pysky Katčiny kundy.
Cítila jej tak hluboko a tak intenzivně! Měla pocit, že každým okamžikem její nadržená a plná vagína musí explodovat.

Tomáš si užíval pohled shora na ptáka jenž byl opakovaně pohlcován hladovým nástrojem mladé ženy s absolutní blažeností.
Pocit plného uspokojení muže jenž dobyl ženské lůno a nyní může plenit útroby své milenky, co jeho nadržený úd ráčí.
Kateřina opět se slastnou grimasou v obličeji, kousající se do spodního rtu se ubírala k vytouženému druhému vrcholu tohoto večera, oddána na pospas ničiteli jejího lačného těla.
Tomáš křečovitě zatínal prsty do plných tvarů zadku a jak smyslů zbavený mrdal něžnou bytost před sebou. Občas napřáhl mohutnou paži a svižně Katku přes neposedný zadek přetáhl. Její reakce klisny pobízené bičem jen zintenzivnila šílenost tempa zvráceného mrdání.
Jejich těla se leskla a pramínky potu, který z obou stékal a svědčil o značném fyzickém vypětí.

Katka se náhle vzepjala a bez váhání se oddala za prosebných výkřiků druhé vlně orgasmického příboje, který právě nastupoval a stával se místy až nesnesitelným.
Zády se přitiskla na zpocené tělo milence a nechala se obejmout mohutným kmenem paží.
Tom neodmítl a nabízenou pozici využil bezezbytku.
Přitiskl si Káťu na sebe, jak jen to bylo možné.
Tím, jak se mladá paní zvedla, změnila samozřejmě i dispozici uvnitř lastury. Ta byla najednou mnohem těsnější a především se citlivý žalud začal třít o přední stěnu vlhké kundy.
Tato skutečnost samozřejmě vyvolala i následnou reakci.
Tomáš již nadále nemohl ovládat fyziologické pochody svého reprodukčního orgánu.
Horká tekutina se již nezadržitelně řinula mohutným spermovodem vstříc svému cíli.
Hlasitě zaúpěl a prudkým pohybem vzad, vytrhl zmáčené kladivo z kundy.

Vzápětí povolil těsné sevření a nechal Kateřinu padnout na postel. Urychleně uchopil svého ptáka, žaludem zamířil do prostoru kulatého zadečku.
V ten moment však již sperma tryskalo bez ohledu na plány svého pána. Horké krůpěje se tříštily o zpocená záda a vystrčený zadek, který Katka zvedla z důvodu snazšího přístupu své ruky, aby si mohla prsty masírovat klitoris a dopřávat tělu prodloužené okamžiky slastných stahů.

Mužská tekutina umocňovala stav extáze jenž Káťa právě prožívala každým kouskem svého těla. Cítila jak horké sperma dopadá a rozlévá se záhyby zad a mezi půlky zadečku. Následně pak pomalu stéká přes rozšukanou pičku, kde si ji roztírala uspokojená majitelka jako životodárný nektar do každičké skulinky kundích pysků.

Tomáš v tento čas však již také nebyl duchem přítomen, zavřel oči a s nelidským šklebem ve tváři naplno užíval právě probíhající erupci své mrdky dopadající na milenku. V pěsti pevně svíral nadupaného ptáka, ve snaze jej uškrtit v intenzivních pulzech ždímal zbytky mléka na partnerčin zadek.

Na okamžik nastalo bezvládí na milostném bojišti. Kateřina zůstala nehybně ležet na břiše. Slizká stopa po spermatu pomalu chladla. Tomáš se položil vedle uspokojeného ženského těla..
Dlouhou chvíli jen tiše ležel, sledujíc stékající krůpěje jejího potu.
Pak tiše pronesl: “Jsi super,” a chtěl jedním dechem pokračovat.
Katka se pousmála a otočila hlavu směrem k milenci.
“Ne neptej se, nekaž tuhle chvíli,” vzala Kateřina slova z Tomových úst, jenž se po vzoru ješitného muže právě chystal položit osudovou otázku.
“Jak víš, na co se chci ptát?” kontroval.
“V tomhle jste všichni stejní, sotva vyprášíte ženský klín, hned chcete slyšet její hodnocení vaší great work.”
Tom jen udiveně poslouchal.
“Jo byl jsi fajn a nic víc neřeknu, stouplo by ti to do hlavy,” ukončila debatu.

Tomáš se trochu uraženě stáhl. Ale v duchu byl naprosto spokojený a s náznakem úsměvu sledoval jak se Kateřina pomalu zvedá z rozházené postele.
Oplatila mu jeho úsměv.
“Předpokládám že je tu sprcha? “ otázala se a zkoumavě pohledem těkala po místnosti.
“Tam v rohu,” vyhověl Katce Tomáš stále ještě tak trochu zasněně.

Mladá žena hupsla za závěs, kterým byl sprchový kout oddělen od okolního prostoru.
Otočila kohoutkem. Proud horké vody počal skrápět její tělesnost..
Stékající voda pomalu smývala stopy po právě skončeném pohlavním aktu. Odnášela pot a zasychající samčí ejakulát z hebkého povrchu těla kamsi nenávratně do zapomnění a naopak přinášela Katce úlevu po fyzickém vypětí. Také jisté naplnění a to nejen díky šikovné práci Tomova ptáka, kterého stále ještě jakoby uvnitř své lastury cítila, ale také díky božskému prožitku spontánního šukání s někým kdo jí zajímal pouze pro tu jednu jedinou věc. Dva mladí lidé, co se potkali jen proto aby se spolu pářili.

Pár okamžiků se nechávala unášet na vlnách tohoto snění, když náhle ucítila jak se k ní zezadu vplížil Tomáš, jeho smělé ruce opět uchopili do dlaní mokrá prsa a jemným krouživým pohybem začal masírovat ušlechtile se vzdouvající přednosti Kateřiny.
Ta si chvilku se zalíbením tuto činnost nechala líbit a sama pomalu vtlačovala svůj vyklenutý zadek proti Tomovu klínu. Velmi zřetelně cítila jak se opět k životu probouzí mužský reprodukční orgán.
“Tak dost pro dnešek stačí,” rezolutně utnula chlípné záměry svého milovníka, otočila se k Tomášovi a políbila jej na rty.
“Nic osobního, ale událo se toho pro dnešek celkem dost,” vysvětlila svou změnu postoje Katka a opustila sprchový kout.

Tomáš nikterak neprotestoval, pouze s výrazem zklamaného štěněte, křikl za právě se vzdalující šancí dalšího šoustání, že něčí osuška je na židli, ať se do ní Katka otře.
Sice byla již minimálně jednou použita, ale v nouzi posloužila skvěle.
“Že děkuju majiteli a můžeš mu říct, že jsem si do ní utírala svou rozmáčenou kundičku, pokud není ten ručník teda vážně tvůj,” pronesla posměšně Katka.
“Neboj je Franty a když z něho ucítí vůni tvého klínu, nedostaneme ho ze sprchy celý den a… si utrhne ptáka.”
“No tak to jej budeš muset příště pozvat, až si zase nějakou přivedeš, může vám fandit,” zavtipkovala Katka.
V tomto duchu se neslo ještě pár minut než se oba oblékli a opět opustili místo milostného činu.
Kateřina se pak nechala zavézt domů.

Vyložil jí na rohu ulice. Když Tomáše opouštěla, v otevřených dveřích auta se ještě na pár chvil otočila.
“Číslo ti na sebe nedám a u Kristýny mě asi už taky nenajdeš,” pronesla vážným hlasem a jako kdyby předpokládala jeho dotaz.
“Nech to osudu, třeba se někdy ještě potkáme. Byl jsi fajn.”.

S těmito slovy se otočila a definitivně opustila vůz.
Tomáš ještě nějaký čas setrval na místě i když byla Kateřina již pryč. Hlavu měl plnou myšlenek a žádný rozumný závěr.
Po ladné brunetě nezbylo prakticky nic jen závan parfému, jenž Tomáše ujišťoval, že to vše nebyla pouze fantazie, ale reálná skutečnost! Nebo ne?

Autor

4.3 37 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

No hodit za hlavu dobrý přivýdělek kvůli aférce je teda zajímavý, ale i dost reálný. Těším se na další povídky.

Shock

Něco podobného zažívám na masážích, kam chodím. Teda bez toho šukání…zatím 🙂
Konečně pěkná povídka, co není mnohadílným seriálem s kraťoučkými díly.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x