asiatka sex

Kathy 04

Toto je 4 díl z 13 v seriálu Kathy

Ráno jsem se probudil za svítání. První pohled po otevření očí mi padl na hnědé kolečko s hrbolkem uprostřed. Hned mi došlo, že se dívám na bradavku na prsu Kathy, která spala otočena ke mně a svá prsa měla těsně před mýma očima. Vzpomínka na noční něžné milování s Kathy mi přivodila okamžitou ranní erekci. Pohnul jsem hlavou jen o pár centimetrů a už jsem mohl jazykem laskat bradavku na plném a pevném prsu své milenky. Objal jsem ji i rty a lehce stiskl. Cítil jsem, že jí bradavka tuhne vzrušením. Rukou jsem uchopil i celý prs a jemně ho masíroval. Z úst Kathy se ozvalo tiché zasténání.

„Ano, pokračuj.“

Rukou jsem dál masíroval její ňadro a zaklonil jsem k ní hlavu.

„Dobré ráno, Kathy. Jak jsi se vyspala?“
„Báječně. A ještě krásnější bylo probuzení.“

Naše rty se spojily k rannímu polibku. Líbali jsme se dlouho a naše ruce zatím zkoumaly intimní místa toho druhého. Já se stále věnoval jejím prsům, ona mi hladila můj na kost tvrdý penis. Po chvíli jsem se otočil do jejího klína a jal se jazykem prozkoumávat její mušličku. Stále voněla po našem nočním milování a chutnala po všech našich nektarech. Kathy si zatím hrála s mým penisem. Přejížděla jazýčkem po spodní straně mého stojícího údu. Začala u kořene a končila u uzdičky a rudou hlavičku jen opatrně oblízla. Při každém olíznutí uzdičky se mi penis napjal a žalud se nalil tmavou krví. Konečně jej vzala celý do úst a začala sát. Teď jsem zase já sténal rozkoší a přitom stále jazykem zpracovával její mušličku. Kathy vzala můj penis do ruky a pomalu mi ho honila. Jemně se snažila způsobit mi rozkoš, tak jako jsem ji poskytoval i já jí. Po chvíli mi pozvedla hlavu a zadívali jsme se na pár vteřin navzájem do očí. V jejích očích jsem viděl něhu a nekonečnou chuť být milována. To nebyla nadrženost a chuť na sex, to byla potřeba milování se s blízkou osobou. Její rty se pohnuly a vyslovily to, co jsem viděl v jejích očích.

„Pojď. Miluj mě.“

Jen pár slov a přece tak ohromující sdělení. Výzva k milování bez omezení. Přesunul jsem se nad ni mezi její pokrčené nohy. Dlouze jsem ji políbil a naše oči se na sebe usmívaly ve vzdálenosti několika centimetrů. V jejích očích jsem viděl živočišnou touhu po něžném milování s bouřlivým vyvrcholením a také nekonečnou důvěru, že jí tuto rozkoš znovu dopřeju. A že i pro mě to bude stejně krásné jako pro ni.

Usmál jsem se na ni, ona mi můj úsměv opětovala a já do ní pomalu vnikl. Její oči mě svou něhou přímo povzbuzovaly, abych už byl v ní. A abych jí znovu poskytl tu rozkoš, kterou včera večer poznala poprvé v životě a které se nemohla nabažit a nechtěla se jí vzdát za nic na světě.

Pomalu jsem se v ní pohyboval, aby si naše nástroje lásky na sebe zvykly. Ale její jeskyňka byla dobře promazaná a můj penis z ní vyjížděl až na okraj a hned se zase vracel, aby nás tímto opakujícím se pohybem přivedl k rozkoši milostného aktu dvou osob spojených silnou citovou vazbou. Kathy při mých pohybech tiše sténala, ale oči měla stále otevřené a její pohled plný něhy a toužebného očekávání se stále soustředil na mé oči. Já jí oplácel stejným pohledem a snažil se, aby náš milostný akt nikdy neskončil. Věděl jsem, že to není možné, ale má mysl byla v takovém stavu, že jsem si přál milovat se s ní nepřetržitě po celý zbytek života. Po několika minutách pomalého přirážení se Kathy začínala chvět a její sténání nabývalo na intenzitě. Její vyvrcholení se blížilo. Já jsem se svým orgasmem ale nespěchal. Chtěl jsem Kathy dopřát více než jedno vyvrcholení, a proto jsem ji protahoval stále pomalu ale důkladně. Pak slabě vykřikla a sevřela mě svými stehny. Dopřál jsem jí pár vteřin, aby si prožila svůj první dnešní orgasmus, ale hned jsem zase pokračoval v zasouvání do jejího lůna. Kathy na mě upírala svůj nevěřícný pohled, který jako by říkal: to nemyslíš vážně, ono to ještě neskončilo? A já jí jenom s úsměvem vtiskl dlouhý polibek. Pak mě objala nohama kolem pasu a já do ní pronikal mnohem hlouběji a intenzivněji. Zrychlil jsem své pohyby abych i já si prožil ten okamžik nejvyšší vášně. Kathy se už ale asi ocitla v nějaké jiné dimenzi. Hlasitě sténala, házela hlavou ze strany na stranu a evidentně prožívala jeden orgasmus za druhým. Cítil jsem, že i moje chvilka se blíží. Můj penis se napřimoval, rostl a mohutněl, jak se chystal zaplnit otvor, v němž byl uvězněn, milióny životodárných spermií, které ale nedojdou naplnění svého poslání.

„Už tě cítím, zvětšuješ se. Stříkej už do mě, prosím. Ach!“

Kathy i přes svůj orgasmus cítila, jak ji začínám víc a víc vyplňovat a že se chystám na závěrečnou scénu naší milostné hry.

Můj penis se naposledy napjal a jako by se nadechl k finále. Žalud nabobtnal nalitou krví, ztuhl a v několika dávkách vystříkal svůj obsah spermatu do Kathy. Ta už jen tiše skučela a vychutnávala si ten prožitek právě oplodněné ženy od milovaného muže. Její vagína opět ze mě ždímala zbytky semene, ale její stahy už nebyly tak intenzivní. Vůbec jsem se tomu nedivil. Vždyť orgasmus Kathy trval nepřetržitě několik minut a po celou tu dobu se její vagina stahovala v milostné křeči bouřlivého prožitku.

Náš společný orgasmus odezníval, ale Kathy mě stále objímala nohama kolem pasu a nehodlala mě ze sebe uvolnit. Její tělo bylo ale zmučeno tím dlouhým prožitkem. Ruce měla rozhozené od těla, hlavu vyvrácenou do boku, oči zavřené a trhaně dýchala, jako by se jí nedostávalo vzduchu. Sklonil jsem se a políbil ji na otevřená ústa. Její víčka se pohnula a ona na mě upřela svá bezedná kukadla plná lásky a něhy, ale také úžasu z prožitého okamžiku našeho spojení.

„Co jsi to se mnou udělal? Jak jsi to dokázal? Já už jsem myslela, že od té rozkoše zemřu.“

Zasmál jsem se a políbil ji na pravou bradavku.

„Už dost! Já už nemůžu. Už jsem úplně zničená štěstím.“
„Co bych ti udělal? Chtěla jsi, abych tě pomiloval. A to jsem provedl.“
„Ano, ale to bylo ještě stokrát krásnější než včera. To nebylo několik orgasmů po sobě. To byl jeden nekonečný vrchol. Stále jsem stoupala výš a výš, jako by ten vrchol neměl konce. A to stoupání jsem nemohla ukončit, i když už jsem neměla sílu ho ani prožívat. Jak jsi to dokázal?“
„Pomiloval jsem tě tak, aby sis to užila. Ale i já jsem si to užíval. I pro mě to byl krásný prožitek, vidět tvůj orgasmus a vědět, že jsem k němu přispěl.“
„Ne, ty jsi k němu nejenom přispěl, ty jsi ho celý způsobil. A když jsem cítila, jak ve mě narůstáš, jak se zvětšuješ a celou mě vyplňuješ, nevěděla jsem, co je pro mě větší blaho. Jestli tvůj nebo můj orgasmus. Cítila jsem, jak tvoje výstřiky naráží na mé dno a zaplavují mě nepopsatelným pocitem štěstí.“
„I já jsem šťastný, že mohu stříkat do tebe. I pro mě je to maximální rozkoš a uvolnění napětí.“

Nato Kathy konečně uvolnila své sevření a já z ní vyklouzl. Lehl jsem si vedle ní na bok a dívali jsme se navzájem do očí ze vzdálenosti několika centimetrů.

Mlčeli jsme a jen jsme vpíjeli svůj pohled jeden druhému do očí. Po chvíli se Kathy ke mně naklonila a políbila mě.

„Děkuju ti, že jsi mi to tehdy navrhl jako společný prožitek a ne jen společný sex. Proto jsem se k tomu odhodlala a přišla za tebou. Kdybych na to nepřistoupila, nikdy bych nepoznala, jak může být milování krásné. A krásné s tebou. A nikdy bych také nevěděla, o co jsem dosud v životě přišla. Až s tebou jsem to zjistila.“
„Já nevím, co na to říci. Žádná žena mi to tak neřekla jako ty. Ale je spousta mužů, kteří dokážou ženu uspokojit a ta spokojenost je pak oboustranná. Tak jako u nás dvou.“
„Já jsem měla dosud sex jen se svým manželem. Ty jsi druhý muž v mém životě, se kterým jsem se milovala. A také vím, že poslední. Neznám nikoho jiného, kdo by mi způsobil takovou rozkoš a takový citový prožitek. A byl na mě přitom tak hodný a něžný. Já vím, že už nikoho jiného nebudu chtít než tebe.“
„Ale Kathy, …“
„Já vím. Ty jsi ženatý a já jsem vdaná. To je bohužel pravda. Ale mezi námi se to stalo. Já vím, že nikdy nebudeme spolu jako manželé. Ale díky tobě jsem poznala to, v co už jsem ani nedoufala. Milování z lásky a ne jako manželskou povinnost. A i když tě nikdy nebudu mít vedle sebe jako manžela, vždycky tě budu milovat za to, co jsi ve mě probudil a co jsi mi poskytl.“
„Kathy, já nevím, co říci.“
„Tak neříkej nic, ať nepokazíš to krásné, co mezi námi vzniklo.“

I když jsem nevěděl, co mám říci, tak jsem ale s určitostí věděl, co musím udělat. Kathy na mě upírala pohled plný něhy a lásky, který vypovídal o jejích citech víc než jakákoliv slova. Přesunul jsem se nad ni, vzal její hlavu do dlaní a naše rty se spojily ve vášnivém polibku. Oba jsme si přáli, aby nikdy neskončil. Líbali jsme se a naše ruce opět prozkoumávaly naše těla. Hladil jsem ji všude, kam jsem dosáhl a ona mi oplácela stejně. Ale oba dva jsme věděli, že teď se nechceme milovat. Chceme si jen doteky užít přítomnosti toho druhého, dotýkat se navzájem našich nahých těl a polibky si sdělit, co k sobě navzájem cítíme. V tom okamžiku jsme byli jen jedno tělo a jedna mysl.

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 03Kathy 05 >>
5 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Velmi hezky a s citem popsáno. Nevím, co bych ještě k tomu dodal.

bigbiz

Tak tohle bylo nádherné. Já na romantiku moc nejsem, ale k sexu to tak nějak prostě patří. Nemám rád to šup tam, šup sem a tohle bylo přesně to, co by měl sex být. Nejen pouhou souloží, ale oslavou lásky a života. Ještě jednou moc děkuji.

Martin

Vše co jsem chtěl říci , již bylo řečeno . Opravdu nádherná povídka . Děkuji za nádherné čtení . Super seriál .

Junior

Krásné romantické pokračování večerního milování. Hlavně aby taky stihli stavět nemocnici. 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x