pláž a domek

Kathy 08

Toto je 8 díl z 13 v seriálu Kathy
Počet zobrazení: 102

Z naší debaty jsem byl ještě teď zpocený tím vzrušením a nervozitou. A dostal jsem trochu bláznivý nápad.

„Kathy, potřebujeme si trochu zchladit hlavy a uklidnit se. Pojď, jdeme se vykoupat do moře.“
„Teď, v noci? Tak počkej, já se obleču.“
„Nic si neoblékej. Pojď tak, jak jsi.“

Viděl jsem ten pocit zděšení v jejích očích. Koupat se nahá v moři? To bylo pro ni něco nepředstavitelného.

„Ale to přece nejde. To je neslušné.“
„A co je na tom neslušného? Moře je odtud deset metrů, jenom přejdeme pláž a jsme ve vodě. Teplé moře na nahou pokožku je velice příjemné. A jsme tu sami. Tak pojď.“
„Ne, to já nedokážu. Nikdy jsem to tak nedělala. Nikdy jsem se nekoupala nahá.“
„A milence už jsi své dceři také někdy domlouvala? A dokázala jsi to. Tak vidíš. Všechno je jednou poprvé. Neboj se a věř mi. Pojď.“

Vzal jsem ji za ruku, aby si to ještě nerozmyslela. U dveří jsem zhasnul světlo v pokoji a vyběhli jsme opatrně z domku na pláž. Bílý písek byl ještě příjemně teplý od celodenního žáru slunce a hřál do nohou. Za pár vteřin už jsme se ponořili do příjemných vln západního Pacifiku, který zchladil naše horká těla. Nepouštěli jsme se daleko od břehu. Byli jsme ponoření až po krk ve vodě, která tu dosahovala hloubky jen asi jeden metr. Leželi jsme na zádech vedle sebe, drželi se za ruce a cítili se navzájem v černé tmě. Nad námi jsme hleděli na jasnou tmavou oblohu bez mraků, z níž na nás zářily miliony hvězd. Takovou oblohu neuvidíte nikde jinde, jen v tropech a mě ten pohled pokaždé fascinoval.

Kathy nemluvila, jen se mě křečovitě držela za ruku a nechala se také nadnášet teplým mořem. Cítil jsem ale, že se rychle uvolňuje a užívá si ten pocit teplé koupele působící přímo na nahé tělo. Zřejmě to takto zažívala poprvé, protože na venkově se filipínská děvčata koupou zásadně oblečená. A to doslova od hlavy až k patám. Naše jednodílné, natožpak dvoudílné plavky by na sebe vůbec nevzala. Styděly by se, že nejsou oblečené. A koupat se nahá? Úplná Sodoma Gomora.

Přitáhnul jsem Kathy zády ke mně a objal ji zezadu. Přitom jsem ji uchopil za její ňadra a políbil na zátylek. Pak jsme se bez pohnutí, hlavy těsně u sebe, nechali společně nadnášet malými vlnami teplého Pacifiku.

Nevím, jak dlouho jsme se tak oddávali společné koupeli. Možná deset minut, možná patnáct. V tom nekonečnu pod hvězdami jsem ztratil pojem o čase. Moře nás zatím zaneslo kousek blíž ke břehu. Narazil jsem zády na mělký písek dna a pohnul se. Kouzlo zmizelo. Kathy se ode mě oddělila a v mělké vodě jsme se plazili na břeh. Vylezli jsme do teplého písku jen asi metr od hranice příboje a Kathy se převalila na záda. Přitáhla si mě k sobě a divoce jsme se začali líbat. Na chvíli se odpoutala, aby popadla dech a znovu zašeptala tu svou prostou výzvu.

„Pojď, miluj mě.“

Přesunul jsem se mezi její rozevřená stehna a opatrně do ní vniknul. Hned mě objala nohama kolem boků a já dorazil svým nástrojem lásky až do hloubi jejího těla. Naše mokrá těla se leskla v záři miliónů hvězd a my se společnými pohyby blížili k touženému finále. Opatrně jsem do Kathy přirážel a ona mi vycházela vstříc svou pánví. Neuvěřitelná scéna v podobě černočerné tmy na teplé písečné pláži pod hvězdnou oblohou byla umocněna mořem, které mi omývalo špičky nohou. A my dva zde, sami jen se svým chtíčem a touhou přivodit tomu druhému známou rozkoš vyvrcholení milostného aktu. I když jsme to spolu zažívali již mnohokrát, vždy na tom bylo něco jiného, co nás naplňovalo novým prožitkem. Tak jako teď milování v noci na pláži pod hvězdami.

Cítil jsem, že už brzy zase naplním lůno Kathy. I ta už poznala, že se blíží má chvilka.

„Já už tě zase cítím, jak se zvětšuješ. Už jsem tě plná. Stříkej už do mě. Chci to, prosím.“

Můj penis opět nasál z mého nekonečného rezervoáru spermatu svou dávku, naposledy zmohutněl a vystříkl první velkou salvu. Sperma narazilo na stěnu dělohy a to byla pro Kathy poslední jiskra pro zažehnutí jejího orgasmu. Vykřikla a její hlas se nesl ozvěnou nad vodou do dáli Pacifiku. Její tělo se opět rozvibrovalo. Ale Kathy tentokrát neztratila vědomí a současně s mými dalšími výstřiky do jejího lůna jsme prožili jeden z nejúžasnějších společných orgasmů. Jistě k tomu přispěla čarovná scenérie mořského pobřeží, ale hlavně to, že jsme se tak uvolnili vysvětlením si problému Kathy s její dcerou Sarah.

Dostříkal jsem a společně jsme si užívali tu chvilku doznívající rozkoše a našich pulzujících orgánů lásky. Pak se Kathy pohnula, rozevřela svoje stehna a já z ní vyklouzl. Můj penis, mokrý od našich šťáv, se mi leskl v záři hvězd a byl tak němým důkazem toho, co se před chvílí odehrálo mezi námi dvěma.

Za chvíli jsme se odplazili zpět těch pár metrů do moře, abychom se opláchli od písku a potu a osvěžili se po milostném vzepětí. Pak jsme pomalu přešli přes pláž k našemu bungalovu, ulehli do postele a během chvilky usnuli ve společném objetí.

Ráno jsme se probudili, až už nás slunce začalo šimrat v obličeji. Pohled na hodiny nám pověděl, že pokud chceme stihnout předem dohodnutou dobu schůzky, musíme si pospíšit. Za chvíli už jsme umytí a oblečení seděli v restauraci u snídaně. Naše včerejší místo na terase bylo volné, a tak jsme mohli při jídle sledovat, jak slunce ozařuje nekonečné vody Tichého oceánu.

Schůzka v dodavatelské firmě probíhala v přátelském duchu. Vyřešili jsme všechny detaily dodávky a pak došlo na otázky platby za jednotlivé přístroje. Když mi šéf firmy oznámil ceny, za jaké by nám vybavení dodali, lehce jsem zaváhal. Znal jsem orientační ceny všech přístrojů, ale nabídka firmy byla vyšší alespoň o třicet procent. Než jsem se rozhodl, jak odpovím, tak jsem dostal překvapivého zastánce. Protože jsme s Kathy přístroje pro nemocnici už dlouho sháněli a poptávali, věděla i ona, jaké jsou jejich běžné ceny. A proto když uslyšela tu nadsazenou nabídku, tak se do přítomných představitelů firmy pustila sama. Filipínský tagalog je rychlá řeč, ale mě naprosto nesrozumitelná. Celé jednání doposud probíhalo v angličtině. Ale Kathy, když se rozčilila z té předražené nabídky, spustila na přítomné Filipínce v jejich tagalogu. Její vodopád slov místy připomínal štěkot kulometu. Sebejisté výrazy Filipínců dostávaly trhliny a když Kathy po několika minutách svůj proslov ukončila, zůstali oba sedět jako opaření. I já jsem zíral na Kathy, jak se rozohnila. Sice jsem jí nerozuměl ani slovo, ale dokázal jsem si představit, jak jim jejich pokus, vytáhnout z nás více peněz, vytmavila. Proto jsem s pobavením sledoval její rozohněný výraz v obličeji a současně upadající sebevědomí ve tváři našich partnerů. Šéf si odkašlal, aby získal ještě chvíli na odpověď a pak nám dal překvapivou nabídku. Za uvedené ceny nám dodají polovinu přístrojů a druhou polovinu nám dodají zdarma jako sponzorský dar nové nemocnici. Výměnou za to si u nás na jedné budově umístí reklamní panel, kde bude prezentován jejich štědrý příspěvek. Takovou nabídku jsem musel i já ocenit a jednání jsme rychle dotáhli do úspěšného konce. Šéf slíbil co nejdříve připravit návrh smlouvy na celou dodávku, kde bude uvedeno vše to, co jsme dnes dojednali. Všiml jsem si, že šéf firmy se na Kathy už ani nepodíval, jako by se bál, aby se zase nerozohnila. A když pak zjistil, že zpět domů jedeme až zítra, pozval nás večer k sobě domů do nedaleké obce, kde se ten den konala fiesta. Sice jsem nevěděl přesně, co taková fiesta obnáší, ale z filmů jsem měl představu nějaké lidové veselice. Pohlédl jsem na Kathy, abych se s ní dohodnul. A když souhlasila, dohodli jsme se, že večer budeme na fiestě očekáváni. Rozloučili jsme se a vyrazili zpátky do hotelu.

Jen jsme vyjeli, nedalo mi to.

„Proboha, Kathy, co jsi mu…“

Nestačil jsem se ani zeptat a Kathy mi vpadla do řeči.

„Co jsem mu pověděla? To myslíš? Já jsem se tak rozčilila, když jsem uslyšela jejich nabídnuté ceny, že jsem se musela ozvat. Oni si mysleli, že když to platí cizinci, tak si můžou zvednout ceny a vy to klidně zaplatíte. Tak jsem mu vysvětlila, že to sice platí cizinci, ale je to určeno pro chudé lidi na našem ostrově. A pokud tu svou nabídku opravdu myslí vážně, tak že mu uděláš při příští návštěvě u guvernéra provincie takovou reklamu, že už tady u nás neprodají nic. Ale naopak by měli velice dobrou reklamu, kdyby ty přístroje dodali levně a ty je pochválíš před guvernérem a představíš je při slavnostním otevření nemocnice. A to že se jim v budoucnu mnohokrát vrátí. A ať si vyberou, co je pro ně do budoucna výhodnější. To je vše. A výsledek už jsi slyšel.“

„Teda to byl od tebe mistrovský výkon. Víš, kolik jsme ušetřili? Za to zasloužíš odměnu.“
„Já nechci nic. Ta nemocnice bude pro všechny lidi v okolí, a tedy i pro mě. To je má odměna. Protože my tu nemocnici potřebujeme.“
„Já vím, ale ušetřila jsi nám spoustu peněz. Přej si něco a já se pokusím ti to zařídit.“

Kathy se zamyslela a pak se na mě s lišáckým úsměvem obrátila.

„Tak víš, co bych si přála? Abys vyhověl přání mé Sarah, které jsem ti včera přednesla. To bude moje odměna, když uvidím svou dceru šťastnou a spokojenou. Splníš mi to?“
„Vidím, že jsem si naběhl se svou nabídkou. Naše organizace ušetří statisíce, ale platit provizi budu já.“

Ale svá slova už jsem pronášel s úsměvem a Kathy pochopila, že její přání bude vyslyšeno.

Na oběd už jsme byli zpět v resortu, tentokrát už si Kathy vybrala z toho, co jí včera chutnalo. A po obědě jsme si na pláži před naším bungalovem užili koupání v teplém moři a odpočinek na bílém písku. Času do odjezdu na fiestu jsme měli dost.

Při odpočinku na terase bungalovu jsem Kathy přednesl svůj návrh, jak splnit její přání.

„Kathy, já jsem celé odpoledne přemýšlel, jak co nejlépe splnit tvé přání a současně i přání tvé Sarah. A mám takový návrh. Ty sice nechceš pro sebe žádné peníze, ale my jsme opravdu díky tobě hodně ušetřili. A tak mám dost peněz na to, abych zaměstnal na stavbě i tvou dceru. Práce je tam dost a dost i pro takové děvče jako je tvá dcera. Peníze jí jistě přijdou vhod. Může pracovat podle toho, jak bude zvládat starost o malou. To se domluvíme. A současně se bude pohybovat mezi námi, abychom se lépe poznali. Tak, jak jsi to chtěla. Souhlasíš?“

Kathy se na mě překvapeně podívala, takovou nabídku nečekala.

„Jistě, to budeš hodný. Peníze nám opravdu přijdou vhod. Malá stojí dost peněz, a to by nám pomohlo.“
„A pokud se týká toho přání, slibuju ti, že udělám všechno pro to, abych ho splnil co nejlépe. Nechci spěchat, nám dvěma to taky trvalo. Ale až k tomu dojde, udělám vše pro to, aby tvá Sarah prožila se mnou alespoň tak krásné milování, jako ty se mnou. Ale víš, že zaručit ti to nemohu.“

Kathy přišla ke mně s vážným výrazem.

„Děkuju ti. Víc po tobě ani nemůžu žádat. Vím, že to dopadne dobře. Znám svou Sarah i tebe. A věřím ti, že k ní budeš stejně hodný a něžný jako ke mně. Kdybych ti nevěřila, tak bych s tím nikdy nesouhlasila. Je to moje jediné dítě a tobě věřím jako nikomu jinému. A do té doby jí zařídím také antikoncepci, aby ses nemusel obávat nechat všechno v ní. Já vím sama, jaká je to slast, když vyvrcholíme společně a nemusíme se bát následků. A chci, aby to Sarah také zažila. Alespoň jednou, poprvé.“

Pak mě objala a již beze slov jsme se políbili a zůstali v objetí. Vše už bylo řečeno, nebylo třeba to dále rozebírat.

Počet zobrazení: 102

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 07Kathy 09 >>
4.8 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bert9k

600 přečteni, 28 hodnocení a žádný komentář :(. Děkuji za poutavé pokračování. Seriál si stále drží velice vysokou úroveň.

Martin

Děkuji za nádherné večerní uvolnění . Je to moc poutavý příběh . 1* Výborně napsané .

Bandy

Nádhera radost citat… uz sa neviem dockat na pokračovanie

Junior

Skvělé pokračování. Jen Mirkova firma ušetřila díky Kathy, ale provizi bude Mirek platit Kathy přes dceru. Ale věřím že to dobře dopadne.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x