asiatka sex

Kathy 11

Toto je 11 díl z 13 v seriálu Kathy

Domů jsem dorazil až pozdě večer. Moje dvě pomocnice na mě ale čekaly s večeří. Byly samozřejmě zvědavé, co jsem vyřídil. Přece jen, ke guvernérovi se nechodí každý den. A já jsem měl pro ně navíc ještě i jedno velké překvapení.

Stručně jsem je seznámil s jednáním u guvernéra a pak také u rektora univerzity. Když jsem zmínil, že jsem rektora požádal, aby Sarah umožnil dostudovat, Kathy mi děkovala, že mi to nikdy nezapomene, že jsem se u rektora za Sarah přimluvil. Usmál jsem se a pokračoval, jak mi rektor oznámil, že má Sarah zkoušky hotové a nic jí nebrání pracovat jako graduovaná zdravotní sestra. Pokud bude chtít, tak i v naší nemocnici.

Tak vykulené oči, jako u těch dvou děvčat, jsem ještě nikdy neviděl. Zasmál jsem se.

„Děvčata, nezapomeňte zavřít pusu, až se nadechnete. A také aby vám nevypadly oči z důlků.“

První se vzpamatovala Sarah.

„Ale to znamená, že bych mohla dostat diplom o ukončení školy.“

Beze slova jsem se zvedl, šel do rohu pro svou aktovku a podal jí barevnou složku, kterou jsem dostal od rektora.

„Pan profesor tě pozdravuje a blahopřeje k úspěšnému absolvování univerzity. Máš se za ním kdykoliv zastavit podepsat převzetí diplomu.“

Kathy na mě stále hleděla bez dechu s otevřenou pusou a vykulenýma nevěřícíma očima. Sarah si zatím pročítala obsah dokumentu, potvrzující pravost mých předchozích slov. Pak se na mě vrhla, objala kolem krku a spontánně mě políbila. Asi to trvalo mnohem déle, než by se na poděkování slušelo. Protože když se odtrhla, byla červená nejen rozpaky, ale i vzrušením.

Kathy konečně zavřela pusu a začala normálně dýchat. Také vstala, beze slova přišla ke mně, také mě objala kolem krku a dlouze políbila. Pak se jen lehce naklonila k mému uchu a potichu zašeptala.

„Dnes.“

Na to se otočila k Sarah a se slzami v očích ji objala a políbila. Také se naklonila k jejímu uchu a něco jí zašeptala.

Pak se narovnala a podívala se na nás láskyplným pohledem.

„Jdu zkontrolovat malou, jestli už spí. Dobrou noc.“

A odkráčela jako matka, hrdá na svou dceru, a jako milenka, hrdá na svého milence. Nechala nás o samotě, abych dnes splnil slib, který jsem ji kdysi dal.

I když Kathy odešla, stáli jsme proti sobě chvíli a netroufali si ani jeden udělat ten první krok. Sarah to ale nevydržela. Znovu mě objala a přisála se mi na ústa. Teď už to určitě nebylo jen poděkování. Naše polibky byla divoké a vášnivé. Jednou rukou jsem sjel na její pevný zadeček. Ale oč ten byl menší než u Kathy, doháněla to Sarah svými ňadry. Byla mnohem větší a pevnější. Cítil jsem její tvrdé bradavky, které vzrušením hrozily protrhnout podprsenku, v níž byly uvězněny. Jemně jsem se vyvlekl z objetí.

„Sarah, pojď se nejdříve umýt. Ať jsme čistí. Máme před sebou celou noc.“

A aby se nestyděla, šel jsem první. Vymydlený a osprchovaný jsem se vrátil do pokoje už nahý. Sarah čekala jen ve spodním prádle, až se koupelna uvolní. Opět mi sjela pohledem do rozkroku, ale tentokrát už se při tom nezačervenala. Hodnotila mou výbavu, která byla teď přichystána jen pro ni. Přišel jsem k ní, pohladil ji po tváři a druhou rukou přejel po jejím prsu se vztyčenou bradavkou. Lehce zasténala.

„Běž, budu tě čekat.“

A odešel jsem do ložnice a ulehl.

Po chvíli přestala téci voda a Sarah se objevila ve dveřích ložnice jen v rouše Evině. Byl to moc krásný exemplář mladé dívky. Hezká, ale nervózní tvář, velká pevná prsa s tmavými dvorci a vyzývavě trčícími bradavkami. Pak mi pohled sklouzl na její pevné, ale ne velké a krásně žensky tvarované boky, mezi nimiž se skrýval její klín označený chomáčkem černých chloupků. Její hlas se trochu chvěl.

„Mám zhasnout?“
„Jak chceš, mně to nevadí.“

Chvíli zaváhala, ale pak se bez zhasnutí světla vydala ke mně. Podal jsem jí ruku a ulehla vedle mě. Dívali jsme se vzájemně do očí. Já v těch jejích viděl radost z očekávání, ale i nervozitu a strach, jak to poprvé dopadne. I když už nebyla panna, jistě si tak připadala. Jako panna na prvním rande. Věděl jsem, že musím převzít iniciativu, jako poprvé s Kathy. A protože Sarah byla její dcera, předpokládal jsem, že bude i stejně citlivá na stejných místech.

Políbil jsem ji a jazykem prozkoumával její ústa. Jednou rukou jsem sevřel její levé ňadro a palcem a ukazováčkem promnul její už vztyčenou tuhou bradavku. Ano, Sarah byla dcerou Kathy. Po tomto doteku úplně zakvílela vzrušením, přestávala se kontrolovat. Přidal jsem i druhou ruku na druhé ňadro s pevnou bradavkou. Sarah znovu zakvílela, oči obrácené v sloup. Uvědomil jsem si, že Kathy asi nešla domů, a že pokud nás poslouchá, tak musí být šťastná, jako by tu byla se mnou ona. Sarah stále tiše sténala. Sjel jsem polibky z úst na její bradu, krk, tělo, až jsem uchopil rty její, už tak rozdrážděnou bradavku na jejím pevném ňadru a stiskl a promnul ji svými rty a olízl jazykem.

„Ježíši, co to je? To jsem nikdy nezažila. Dělej mi to ještě.“

Přešel jsem její výkřik mlčením. Ono to ani nejde mluvit s cizí bradavkou v puse. Uchopil jsem rty i druhou bradavku a stiskl a nasál. Opětovné zakvílení mě utvrdilo v tom, že Sarah má prsa nejenom větší a pevnější, ale také mnohem citlivější a vzrušivější. Kathy tak dráždění prsou neprožívala ani při prvním milování.

Chvíli jsem střídavě sál, žmoulal a tiskl její prsa a bradavky. Neustálé skučení Sarah mi prozrazovalo, že jsem se vydal správnou cestou vzrušení. Pak jsem opustil její rozdrážděná ňadra a přesunul se k jejímu klínu. Bál jsem se, že je studem bude držet pevně semknuté. Ale buď se nestyděla, anebo si v tom vzrušení neuvědomila, že mým očím otevírá svůj neskutečně svůdný klín. Minul jsem chomáček černých chloupků, minul i její vystupující hrbolek lásky a vzrušení. A už jsem viděl její růžový otevřený otvůrek lásky. Byla krásně otevřená, připravená, jen do ní vniknout. Ale chtěl jsem jí dopřát ještě předtím alespoň malou orální rozkoš. Než do ní vniknu a vydáme se na cestu vzájemného uspokojení.

Přiblížil jsem se pusou k jejímu rozkroku, uchopil ji pevně za stehna a naráz zajel jazykem do ní. Okamžitě mi stiskla stehny mou hlavu jako do svěráku. Ale už jsem byl uvnitř a jazykem jsem prozkoumával její otvůrek zevnitř. Chutnal neskutečně sladce. Jako by i mě chtěla osladit svou chvilku náhlé rozkoše.

„Ach, co to je? Co to děláš? O tom mi mamka nic neříkala! Ale dělej, já se snad zblázním.“

Stisk jejích stehen trochu povolil, a tak jsem rty objal její hrášek vzrušení. No, on to nebyl hrášek, spíše už hodně velká fazolka. Objal jsem ji rty, stiskl, jako bych ji chtěl utrhnout a jazykem začal dráždit. To už bylo na Sarah moc. Znovu zakvílela tak, že ji musela i Kathy slyšet, její tělo se zachvělo, nadzvedlo v bocích a její fazolka v mých ústech narostla. Ještě několikrát jsem olíznul tu narostlou fazolku v mých ústech a dostavilo se finále. Sarah mě sevřela stehny hlavu jako do kleští, vzepjala se a já cítil vibrace svalů jejích stehen na mých tvářích i v rukou, kterými jsem si přidržoval její pevný, tuhý a vibrující zadeček. Její hlava sebou házela ze strany na stranu a její ústa vydávala souvislý neartikulovaný křik. Sarah byla úplně mimo a bylo jí úplně jedno, jestli nás někdo slyší. Ještě že můj domek byl úplně bokem od ostatních, až u moře a s malými okny otočenými k Pacifiku. Hlavou mi bleskla myšlenka, jestli Kathy opravdu nešla domů, tak odkud nás pozoruje? Kupodivu mě ta myšlenka docela vzrušila.

Přestal jsem Sarah dráždit a její vzrušení trochu opadlo. Začala normálně dýchat a uvolnila sevření svých stehen. Pomalu jsem se nad ni přesunul, dlouhým polibkem ji málem udusil a začal do ní opatrně vnikat.

„Co to děláš? Já už nemůžu. Takovou slast jsem nikdy nezažila. Slast, napětí a uvolnění. Všechno dohromady v jednom okamžiku.“
„To nebyl okamžik, to bylo několik vteřin. Ale teprve teď to bude krásné.“
„Ano, já už ti věřím úplně všechno. Mamka měla pravdu. Dělej mi co chceš. Já to chci cítit pořád. Pojď do mě. Udělej mě tak šťastnou jako moji matku.“
„Neboj se, budeš šťastná jako Kathy. Jen se uvolni a užívej si to. Můžu také do tebe?“
„Ano, jistě. Můžeš nechat všechno ve mně. Neboj se, nic se nestane. Pojď už. Miluj mě tak jako… Ách…“

V ten okamžik jsem do ní zajel až po kořen. Byla tak připravená, že jsem necítil vůbec žádný odpor, žádné tření. Byla vlhká a otevřená, nejen její klín, ale celé její tělo bylo připraveno prožít si ten vrchol milostného spojení muže a ženy, kteří to oba chtějí. A chtějí se odevzdat úplně tomu pocitu vášně a rozkoše, který je dožene v okamžiku společného vyvrcholení.

Chvíli jsem zůstal nehybně vězet uvnitř. Miluju ten okamžik prvního vniknutí do ženského klína při prvním milování. Ten pocit už se nebude nikdy opakovat. Můžu se s ní milovat třeba celou noc, třeba ještě stokrát, ale poprvé do ní vniknu jen jednou. A to bylo právě teď. Věděl jsem, že tak, jako to prožívala Kathy, tak stejně je na tom i její dcera. Už ztratila veškeré zábrany a stud, naplno se u ní projevila ta živočišná chuť vášnivého milování. Pomalu jsem do ní přirážel, aby si naše nástroje lásky na sebe zvykly. Ale asi to nebylo vůbec potřeba. Okamžitě jsme se sehráli. Sarah se mi přitom dívala upřeně do očí, stále v nich měla ten povzbuzující pohled. Také to dávala i hlasitě najevo.

„Ano, pojď, miluj mě pořádně. To se mi líbí, ještě více, hlouběji!“

Občas oči přivřela, to když jsem dorazil opravdu až na doraz, na dno její vagíny. Jinak na mě stále upírala ta svá kukadla. Uvědomil jsem si ten rozdíl v lesku očí Kathy a Sarah. Zatímco Kathy měla pohled plný lásky a něhy, plný toužebného očekávání splynutí s milovaným mužem, tak pohled její dcery byl spíše živočišný. Také tam bylo to toužebné očekávání rozkoše a vrcholného uspokojení, ale chyběla tam ta láska a něha. Nebyl jsem pro ni milovaný muž, byl jsem jen chtěný a žádoucí milenec její matky.

Ale i přes tento rozdíl v pohledu očí bylo milování se Sarah úžasné. Její živočišná touha nahradila lásku a něhu a my se blížili ke konci našeho snažení. Sarah zvedla nohy a pevně mě objala kolem boků. Stisk byl tak silný, že i kdybych chtěl a potřeboval, tak bych se z ní nedostal. Ale nebylo třeba se z ní dostávat. Naopak jsem se do ní teď dostal mnohem hlouběji. Při každém doteku dna její vagíny jsem dráždil její děložní čípek. Snad jsem zajížděl tím malým otvůrkem až dovnitř do něj. Bylo to opravdu dráždivé a Sarah už měla vytřeštěné oči z nastupujícího orgasmu. Tentokrát nekřičela, ale pusu měla otevřenou, jako by jí ten křik rozkoše zamrzl v hrdle. Její skelný pohled se stále měnil podle úrovně vzrušení.

I já jsem cítil narůstající známý tlak ve slabinách. Můj penis v jejím lůně mohutněl, tvrdnul a tyčil se bojovně kupředu. Tím jsem začal dráždit i přední stěnu její vagíny a to byl poslední impulz pro náš společný nastupující orgasmus.

„Já tě cítím, ano, matka měla pravdu. Úplně jsi ve mě narostl. Pojď ještě, nepřestávej, dělej mi to až do konce. Ano, já už také budúúú…“

Její slova přešla v táhlé zavytí, jako by se jí něco stalo. Ale to jen její mohutný orgasmus rozpustil ten zamrzlý křik v hrdle a Sarah dávala hlasitě najevo svůj vrchol rozkoše.

Protože i já jsem neměl do finiše daleko a můj penis v ní byl napjatý k prasknutí a celou ji vyplňoval, hned po jejím prvním výkřiku jsem se do ní s hlasitým sténáním několika mohutnými výstřiky udělal. Sperma ze mě vylétalo a naráželo na zadní stěnu vagíny a možná se mi podařilo vystříknout i přímo do děložního hrdla. Díky několikadenní abstinenci byla dávka spermatu mimořádně silná a můj penis v něm doslova plaval. Naposledy jsem přirazil s posledním výstřikem a zůstal vězet nadoraz. Sarah si mě ještě přitlačila nohama kolem mých boků do sebe, aby naše spojení bylo co nejtěsnější. Oba jsme cítili ty pulzy našich orgánů. Její vagina v orgasmické křeči ždímala můj penis a snažila se vydolovat z něj veškeré zbytky. I já jsem jí pomáhal a svými stahy svalů v rozkroku se můj penis ještě několikrát napnul a zacukal, aby se z něj ještě vytlačily veškeré zbytky spermatu přichystané právě pro tento dnešní okamžik. Naše těla stále vibrovala prožívanou rozkoší, křik v hrdle Sarah postupně slábnul až přešel v neartikulované chrčení. Tak jsme vydrželi spojení možná deset minut, ale Sarah se stále chvěla, nebylo možné ji zarazit. Oč měla Kathy orgasmus intenzivnější a méně hlučný, tak její dcera jej prožívala na maximum. Dlouhý křik odpovídal tomu dlouhému orgasmu, který ne a ne přestat. Nakonec jsem se pohnul já a ta její křeč a nekonečné vibrace pominuly. Sarah otevřela oči, stále ještě rozšířené nevěřícím úžasem z prožité rozkoše.

„Co to bylo? Já jsem se vznášela, měla jsem pocit, jako bych vystoupila z tohoto těla a ocitla se v ráji. Cítila jsem tu rozkoš v každém kousku mého těla. A jak jsi do mě začal stříkat, tak jsem asi chvilku ztratila vědomí. Něco mě zaplavovalo, hřálo a pak proudilo kolem mě a ten proud vůbec neubýval. Jako bych byla v neustálém víru, který se točí stále dokola a je ho stále plno. Nevíš, kde jsem se ocitla?“
„Nevím, kde jsi měla svou duši. Ale tvé tělo bylo stále pode mnou a já se do tebe aspoň desetkrát vystříkal. To byl možná ten nekonečný proud. Ale už bys mě mohla pustit.“

Teprve teď si Sarah uvědomila, že mě stále tlačí do svého lůna, i když můj penis již dávno ztratil svou pevnost. Uvolnila své sevření a já z ní vyklouzl. Jak jsem si lehal vedle ní, naklonil jsem se nad ni, políbil ji na ústa a jednou rukou sevřel v dlani její prs s bradavkou. Opět zasténala. Evidentně jsou její ňadra spouštěčem pro krásné milování.

„Ach, už ne, nech toho, já už nemůžu.“

Díval jsem se na její hezkou tvář a opravdu jsem si představoval, že je to Kathy. Že vidím svou milenku o pětadvacet let mladší. I ty oči byly stejné, viděl jsem v nich Kathy. A v těch očích se teď objevily slzy.

„Proč pláčeš? Přece tě to nebolelo?“

„Ale ne, to jsou slzy štěstí i slzy smutku zároveň. Slzy štěstí, protože se splnilo mé přání, abych poprvé v životě zažila v milování rozkoš a uspokojení a ne jen být využita k uspokojení někoho jiného. A slzy smutku, protože ty jsi splnil slib, který jsi dal mé matce. A ta už má na tebe zase větší právo než já. A mně se to tak s tebou líbilo, nikdy jsem nic takového nezažila. Teď už aspoň vím, co musím od milování chtít. Ne jenom být pro někoho, ale musí to být poskytnutí se oboustranné. Děkuju ti. Jsem ti moc vděčná.“
„Mně neděkuj, hlavně poděkuj své matce. Protože ne každá by pro svou dceru udělala to, co Kathy. Aby své dceři poskytla svého milého. A aby jí dopřála to, co tak dlouhou dobu postrádala.“
„Ano, máš pravdu. Můj otec se k ní choval jako ke svému majetku. Teď už to vím, ale jako malá jsem tomu nerozuměla. A taky už vím, že jsem málem dopadla stejně jako ona. Ten, co mi udělal to dítě, je stejný typ jako můj otec. Moji dceru zbožňuju, ale jsem ráda, že její otec s námi není.“
„Možná jste obě dvě lovily ve špatných vodách. Obě dvě máte v sobě něco, co jiným ženám ve vašem okolí chybí.“
„Když my nemáme možnost jít lovit jinam.“
„Já vím. A proto, když se tu objeví cizinec, tak mu hned skočíte do postele a ten, aby se, chudák, strhal. Není už nejmladší a uspokojit jednu je výkon. Ale hned dvě, tak to už je na metál.“

Sarah mě chtěla okřiknout, ale když viděla, že se při svých slovech usmívám, tak se zarazila a také se usmála.

„Já ti dám, skočí do postele. Také bychom mohly my říci, že jsme byly oklamány ženáčem a ten nás do té postele vylákal.“

Ale i její oči se smály a usvědčovaly ji, že svá slova nemyslí vážně. Ale já jsem jí chtěl ještě něco vysvětlit.

„Rád bych ti něco vysvětlil. Já s Kathy prožíváme nádherné období. To že se setkají dva lidé si tak blízcí jako my, je tak neuvěřitelná a tak fantasticky velká náhoda, že musíme být pokorní a být šťastní i za to, kdybychom se měli pomilovat jen jednou. A nám se to podařilo už mnohokrát. Protože dva tak blízcí lidé jako já a Kathy se normálně nemůžou setkat. Proto já to považuju za zázrak a my dva jsme důkazem, že zázraky se dějí. A odlesk toho zázraku padl i na tebe. Jsi její dcera, máš její geny. I proto bylo naše společné milování také krásné, oba jsme si to užili, a přece to bylo jiné než s Kathy, tvojí matkou. Ty jsi mnohem mladší a hlavně jsi její dcera. I pro mě to v prvním momentu vyznělo, jako bych se měl milovat s vlastní dcerou. Ale Kathy mě přesvědčila, abych se na tebe díval tak, že je to ona před pětadvaceti lety. Ale pořád tam je ten malinký stín incestu, soulože téměř s vlastní dcerou. Ale dobře to dopadlo. A to, že jsem dal nějaký slib, nebylo vůbec rozhodující. Já bych ho splnil, ale až by nastala ta vhodná příležitost, aby sis to užila a bylo to pro tebe krásné. Třeba by nikdy nenastala a já bych svůj slib nemohl dodržet. Ale Kathy dnes neomylně poznala, že ta pravá chvíle nastala. Nečekaně, ale byla tu. Proto buď vděčná hlavně jí, že ti chtěla dopřát alespoň trochu toho štěstí, které teď se mnou zažívá. A zaslouží si ho. Stejně jako ty. Já jsem tě dnes udělal šťastnou, jak nejlíp a jak nejvíc umím. Snad se ti to líbilo. A pokud budeš někdy chtít si to zopakovat, nejsem proti. Ale bude to s vědomím Kathy. Ta se pro tebe obětovala celý život i teď. Rozumíš mi?“

„Ano. Rozumím. A líbilo se mi to moc. Teď na to budu vzpomínat, ale za čas, kdo ví?“
„A nestyď se jí také popsat ty své pocity, tak jako je ona říká tobě. Také je na to zvědavá, jestli jsi to měla tak krásné, jako ona.“
„Ano, řeknu, jaký jsi byl báječný milenec a jak hrozně moc jí tě závidím.“
„Ale zase to s tou chválou nepřeháněj, aby se na mě nezlobila, že ji odbývám.“

Oba jsme se té představě zasmáli.

„A teď už dost mluvení a milování. Jde se spát, já jdu zhasnout.“

Zvedl jsem se, zhasnul světlo, vrátil se do postele a za chvíli jsme spali, propleteni svými nahými těly jeden do druhého.

***

A tak nás ráno našla Kathy. Přišla ještě před rozedněním, kdy obvykle chodívá za mnou pro naši ranní chvilku. Sedla si opatrně na kraj postele, naklonila se ke mně a políbila mě na ústa. Otevřel jsem oči a viděl Kathy nade mnou, jak se usmívá. V tom mi došlo, že někdo je ještě vedle mě. Otočil jsem hlavu a tam spala druhá Kathy, jenom mladší. Vrátil jsem se pohledem k té, která mě tak krásně probudila a chtěl jsem něco říci. Moje Kathy mi ale přiložila prst na ústa, abych tu ranní chvilku nekazil. Tak jsem jí jenom naznačil, že místo po mém druhém boku je volné. Kathy přikývla, rychle ze sebe shodila oblečení a jako bohyně si opatrně lehla vedle mě a přitulila se. Dotek našich nahých těl byl elektrizující, ale párkrát jsme se jen pohladili a usnuli, abychom ještě do svítání nabrali trochu toho osvěžujícího spánku.

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 10Kathy 12 >>
5 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Toto je tak nádherné pokračování . Od přivítání od děvčat , přes milování se Sarah až po ranní probuzení od Kathy . Už nyní se těším na další pokračování skvělého příběhu . Opět je pět hvězdiček málo . Děkuji za skvělé čtení

bert9k

Stejně jako předchozí část série, nádhera. 5*

Junior

Výborné pokračování. Tak se Sarah splinilo přání, ale ten závěr vypadá na to že bude ještě trojka. Už se Těším na další díl.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x