filipina milff

Kathy 13

Toto je 13 díl z 13 v seriálu Kathy

Následující dny nabraly rychlý spád. Petrem, naším nejvyšším, jsem byl s okamžitou platností jmenován vedoucím mise naší organizace na Filipínách se všemi povinnostmi a pravomocemi. Dokonce jsem dostal na starosti dohled i nad misí v sousední Indonésii. Jeden celý den zabralo předání funkce, to jest všech dokladů, oprávnění a podobných věcí od Marka, ale zvládli jsme to a za tři dny od mého souhlasu jsem byl už definitivní šéf mise pro celé Filipíny. Na Marka čekala další štace, pokud jsem zaslechl, tak znovu někde v Africe, z čehož prý jeho černá manželka nebyla vůbec nadšená. Ani jsem se jí nedivil, tady si musela po Africe připadat jako v ráji. Ale to mi bylo jedno, to nebyla moje starost.

Jen jsem byl jmenován, tak už další den jsem dostal pozvání na naši ambasádu do Manily, abych se představil velvyslanci a dohodl se na možné spolupráci. Bylo mi jasné, že mě nezvou jen tak pro nic za nic, ale rádi by se svezli s naší akcí a získali před ministrem body za vyvíjenou činnost. Ale pokud to něco přinese pro úspěch naší mise, tak proč bych se s velvyslancem nesetkal. To nemůže být na škodu a jeho případná přítomnost při slavnostním otevření nemocnice dodá naší činnosti u místní samosprávy punc oficiality.

Ale to byly předčasné úvahy. Nejprve jsem musel nemocnici dostavět. Ale schůzku v Manile jsem si naplánoval hned na další týden, kdy jsem měl letět na Tchaj-wan k výrobci zařízení pro naši nemocnici a v Manile jsem musel přestupovat. Pan velvyslanec byl přítomen, a tak nic nebránilo setkání na nejvyšší úrovni. A to doslova. Setkání dvou šéfů, ovšem každý na jiné pozici.

Večer před odletem do Manily mi Kathy se Sarah uspořádaly doslova hostinu. Prý proto, abych šťastně doletěl a hlavně, abych se brzy v pořádku vrátil. Ze svých zásob jsem vytáhl dvě láhve dobrého bílého vína, které jsme po večeři v uvolněné náladě vypili. Děvčatům se po vypitém víně i trochu leskly oči. Víno zřejmě trochu odbouralo jejich zábrany, hlavně Sarah mi stále častěji hleděla chtivě do rozkroku. Ale dnešní noc patřila Kathy, její matce, a ona to věděla. Proto dopila svou sklenici vína, zvedla se a s lítostivým pohledem do mého rozkroku se rozloučila a odešla.

My jsme s Kathy ještě chvíli poseděli a šli také do postele. Ale nejprve se umýt a smýt ze sebe celodenní pot a prach. Do koupelny jsem šel první, Kathy ještě uklízela ze stolu. Zrovna jsem byl celý namydlený, plné oči mýdla a chystal se opláchnout, když se na mě zezadu přilepilo nahé tělo. Tlak zduřelých bradavek na pevných prsou do mých zad mě ujistil, že se jedná o ženské tělo. V první chvíli jsem si nebyl jistý, jestli si více přeju, aby to byla Kathy nebo Sarah. Ale raději asi Kathy. Pomalu jsem se otočil a byla to opravdu ona. Dívala se na mě svým nesmělým úsměvem, jako by něco provedla. Již několikrát jsem ji totiž lákal, abychom se společně sprchovali a navzájem umyli, ale vždy to rezolutně odmítla. Že se chce se mnou setkat až v posteli, čistá a vymydlená. A dnes najednou přišla za mnou sama od sebe.

Jen jsem si vypláchl oči od mýdla a pohlédl na ni. Objala mě, zvedla ke mně tvář a čekala. Přisál jsem se na její ústa a ona mě vášnivě políbila. Přitom mě hladila na zádech a mé tělo kluzké od mýdla se třelo o její. Její pevná ňadra klouzala po mé namydlené hrudi a ten dráždivý pohyb mě vzrušoval možná více než ji. Vzal jsem do ruky mýdlo a omýval jí záda až po zadeček, kam jsem dosáhl. Kathy zatím schovala svou hlavu na mých prsou a užívala si mých dotyků. Se zavřenýma očima předla jako kočka a čekala, čím budu pokračovat. Opláchl jsem ji vodou, otočil zády k sobě a začal ji důkladně mýdlem umývat. Pak jsem ji přitiskl namydlenými zády a zadečkem na sebe a objal ji zezadu. Mýdlem jsem přejížděl po její mokré pokožce. Začal jsem krkem, rameny a důkladně jsem si pohrál s jejími ňadry. Mokré mýdlo po nich lehce klouzalo a když jsem objížděl její ztuhlé bradavky, Kathy jenom zasténala.

„Ach, to je krása. To je příjemné. Dělej mi to ještě chvíli, to se mi tak líbí.“

Nedal jsem se pobízet a masíroval jsem jí ňadra oběma rukama. Namydlená pokožka nekladla téměř žádný odpor, mýdlo na ní vytvořilo film, po němž se nejen moje ruce, ale i naše těla navzájem pohybovala. Kathy se zakloněnou hlavou potichu sténala a tlačila se svým zadečkem do mého rozkroku. Já jsem zatím pokračoval jednou rukou v cestě do jejího klína, abych ji i tam očistil a připravil na noční milování. Avšak jen jsem zajel mezi její nohy a dotkl se vstupu do jejího otvoru lásky, začala se Kathy chvět.

„Co se to děje, co to se mnou děláš? To jsem ještě nezažila.“
„Ani jsi nemohla, když jsi se se mnou nechtěla sprchovat. Teď už aspoň víš, o co jsi přišla.“
„Ano, teď už to vím. Myslela jsem, že není nic krásnějšího než milování v posteli. Ale tak připravená jsem nikdy nebyla. Pojď už a miluj mě.“

Tak jsme se rychle opláchli vodou, osušili a zalehli vedle sebe. Naše čerstvě umytá těla voněla čistotou a mýdlem, naše pokožky byly krásně hebké a vláčné. Když jsme se k sobě přitiskli, stále jsme cítili tu jemnost našich doteků.

„Ano, měl jsi pravdu. Společné koupání má svoje kouzlo, naladilo nás společnou touhou. Já tě chci tak, jako snad doposud nikdy. Prosím, pojď už a miluj mě.“

Opět její prosté vyzvání k milostnému aktu, které však neznamenalo jen výzvu ke společnému sexu a společnému uspokojení. Její vyzvání se rovnalo touze po splynutí našich těl i duší a po odevzdání se jeden druhému v bouřlivém společném orgasmu. Tak, jak jsme to již mnohokrát spolu zažili.

Naklonil jsem se nad ni a dlouhým polibkem umlčel její vzdechy. Pomalu jsem do ní vnikl a vyčkal chvilku, aby se mi přizpůsobila. Ale Kathy nechtěla čekat. Byla tak vydrážděná doteky a mazlením při společné koupeli, že mě ihned objala nohama kolem boků a tlačila mě do sebe.

„Nečekej, pojď, miluj mě. Udělej mě šťastnou.“

Sama se začala nadzvedávat a přirážet na můj penis. Překvapeně jsem se na ni zadíval. Tak jsem ji vůbec neznal. Její chtíč a touha po milování ji dneska zcela ovládly. Oči se jí leskly, ale kromě vždy přítomné lásky a něhy jsem tam dnes uviděl i tu živočišnou touhu. Touhu být pomilována, oplodněna, uspokojena a dohnána k šílenství bouřlivým orgasmem.

Nečekal jsem na nic a rozehrál koncert pro můj penis a její vaginu. Kmital jsem v ní jako píst v motoru a při každém hlubokém zasunutí a nárazu na její dno vždy slabě vykřikla.

„Ano, to je ono, nepřestávej. Pojď a stříkej už do mě. Chci tě v sobě cítit.“

Kathy byla vzrušená na nejvyšší míru a její touha po oboustranném uspokojení ji úplně změnila. Tak jsem ji neznal. Dnes chtěla prožít orgasmus za každou cenu a co nejrychleji. Také jsem nebyl proti a i já jsem cítil, že už dlouho nevydržím. Náš společný vrchol se blížil mílovými kroky.

„Ano, už tě cítím, jak se zvětšuješ. Prosím, vydrž ještě. Ještě mi to dělej. Už jsi tak velký, jsem tě plná, pojď, stříkej do mě, prosím.“

Kathy se přestávala ovládat, nebo spíše její nastupující rozkoš ji zcela ovládla. Hlavu měla zvrácenou, oči v sloup a její sténání se mísilo s nekontrolovanými výkřiky. I můj penis se napnul, naplnil se krví, ztuhnul a začal chrlit do lůna Kathy jednu dávku spermatu za druhou.

„Ách, to je krása. Ano, stříkej to do mě, ještě prosím, nepřestávej. Chcí tě být plná. Ááááá…“

Její zakvílení mi oznámilo, že také dosáhla svého orgasmu. A teď se pode mnou svíjela ve vlnách slasti a rozkoše, zatímco já dostříkal posledními přírazy a zůstal v ní vězet. Cítil jsem křečovité stahy její vaginy, jako by se snažila dostat ze mě i to, co už tam nebylo. Ležel jsem na Kathy a oba jsme vyčerpaně oddechovali. Dnes to milování bylo opravdu spontánní a živočišné.

„Ty jsi mi ale dnes dala. Já jsem tě nepoznával. Co se to s tebou stalo?“
„Když já jsem na tebe měla po tom společném koupání hroznou chuť. Chtěla jsem se s tebou pomilovat divoce a vášnivě, abys mě celou naplnil, jako ještě nikdy.“
„A bylo to tak, jak jsi si představovala?“
„Ještě krásnější. Milování s tebou je úžasné. Ty přece víš, že jsi teprve můj druhý muž, se kterým se miluji. Ale první, se kterým je to tak bouřlivé a já si to tak užívám. Proto na to nikdy nezapomenu. A dnes to bylo zase trochu jiné. Ale opět jsem prožívala tu rozkoš, když jsi do mě stříkal, plnil mě a já vybuchla v orgasmu.“
„Ano, dnes jsi byla divoká a vášnivá, jako ještě nikdy.“

Na to jsem z Kathy vyklouzl, ulehl vedle ní a za chvíli jsme spali. Zítra mě čekala dlouhá cesta do Manily.

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 12
4.9 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Opět naprosto báječné čtení . Děkuji a těším se na další skvělé pokračování .😉

Martin

Celkem se cítím hodně blbě . Tak báječná povídka ve skvělém seriálu , kde už je pomalu 1900 přečtení a nikdo není schopen ani napsat “ Díky chlape napsal jsi to skvěle .“ a nebo naopak . Všichni chcete číst kvalitní povídky a nejlépe každý den co nejvíc , ale s takovou budete číst za chvíli prd a nebo jednu povídku za týden . Pokud chcete srovnání , tak se podívejte na jiné portály s erotickými povídkami co je tam občas za slátaniny . Pak si budete vážit kvalitně opraveného čtení . Jasně i zde se občas autor a nebo… Číst vice »

Šmajda

Máš pravdu, a přestože bych měl jít asi příkladem, sám komentuji jen velice málo. Ani už totiž nevím, co originálního napsat a stále jen opakovat „super jako vždy“ mi připadá už skoro falešné.

Martin

Máš pravdu v tom , že při tolika povídkách psát originální komentář nejde . Ano občas sí připadám jako blbec , ale přijde mi férové opakovaně ze srdce napsat super čtení , moc krásně napsaný příběh , než nic . Ať už si autor o mě myslí co chce .

Mirek

Diky Martine za pochvalu. Tvoje komentare jsou pro me motivaci pro dalsi psani. Kazdy autor potrebuje nejakou zpetnou vazbu, aby vedel, jestli se jeho povidky libi nebo stoji za prd a neda se to cist. A pak uz je na nem, jestli ho pochvala nebo kritika nejak oslovi. Nekomu to nerekne nic a pak to dopada tak jako na jinych povidkovych portalech, kde jsou nektere povidky, jako by je psali absolventi zvlastni skoly. Proto jsem se rozhodl uverejnit ty sve „blaboly“ zde na Efenixu. Tady to ma aspon uroven a i kdyz nektera temata zrovna nemusim, tak cist se tady… Číst vice »

Martin

Kathy má sice 13 dílů , ale děj má potenciál stále se rozvíjet . Děkuji za prima čtení . Aspoň mám při čem snít o dalekých krajích . 😉 Těším se na další skvělé povídky .

Mirek

Nemusis jenom snit. Letadlem jsi tu za mene jak 24 hodin a sen se muze splnit. Je tu opravdu hezky.

Junior

Skvělé pokračování seriálu. doufám, že přidáš ještě nějaké díly, takhle mi to přijde s otevřeným koncem a určitě to má potenciál na další pokračování. Ostatně když má letět do Manily a pak na Tchaj-wan tak by zase mohl vyžít výhody 10k klubu, členem kterého se stal při cestě na Filipíny, ale klidně to může být nějaká nová série.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x