Kemp 01

Toto je 1 díl z 8 v seriálu Kemp
Počet zobrazení: 200

Se skupinkou kamarádů a přátel jsme po domluvě letos vyrazili do jednoho nejmenovaného městečka, kde jsme plánovali ubytování na pár dnů v kempu, v chatkách a odtud vyrážet do okolí. Většina z nich byla spárovaná, já se tak před čtyřmi měsíci s klukem rozešla a jela jsem tedy sama, ovšem rozhodnutá nedělat nikomu za žádnou cenu křena. Cesta proběhla bez sebemenších zádrhelů a my v odpoledních hodinách dorazili do kempu, jehož součástí byl i bazén a příjemná restaurace. Po nezbytném zapsání a následném ubytování, jsme se sešli u bazénu.

Bylo to příjemné zchlazení v horkém dnu, chvíli jsme jen tak blbli ve vodě, někteří pak odešli s tím, že mají hlad, jiní, že si jdou na chvíli odpočinout do chatky. Zůstala jsem u bazénu sama. No co… využiji chvilky pohody.

Lehla jsem si na břicho, zavřela oči a vyhřívala se na pozdním odpoledním sluníčku. Jak si tak v klidu ležím a vychutnávám siestu, pocítila jsem mírné mravenčení na kůži, postupující od nohou směrem nahoru. Takový ten pocit, že si vás někdo prohlíží. Pomalu jsem zvedla hlavu a jakoby nic si prohlížím nejbližší okolí, ale nic a nikoho, kdo by až tak koukal, jsem neobjevila. Otočila jsem se na záda, znovu zalehla, v duchu přemýšlejíc, že jestli to bude pokračovat, tak ať z toho taky něco má, ne? Za chvíli jsem ten pohled ucítila znovu. Stoupal od nohou, přes lýtka pomalu nahoru. Cítila jsem, jak mé bradavky tuhnou a za chvíli stáli jak vojáci na stráži – v pozoru.

Zároveň z podbřišku tryskaly neúnavné signály, pokrčila jsem nohy v kolenou a lehce je roztáhla. Měla jsem velké nutkání zajet pod plavky rukou, zajet do štěrbiny a obkroužit zvětšující se kuličku, zlehka vjet do dírky a polaskat mušličku a zase zpět. Zdá se, že moje fantazie pracovala velice naplno. Plavky, které měly být už dávno suché, byly v rozkroku úplně promáčené. Zvedla jsem se a skokem zmizela ve vodě bazénu. Už jsem nutně potřebovala zchladit. Naštěstí tu lidí kolem ubylo, slunce pomalu zacházelo za kopec a večerní stín se začal roztahovat po většině kempu, tak jsem nemohla nikoho šokovat svým chováním.

Chvíli jsem ještě plavala, ale začalo být chladněji, tak jsem vylezla a odešla do chatky s tím, že se převleču a zajdu za ostatními něco pojíst. Po cestě jsem stále jakoby cítila něčí pohled, který vás propaluje a vysloveně svléká z prádla, naštěstí ve společnosti přátel bylo veselo, hráli jsme karty, a tak jsem na vše zapomněla, bavila se a popíjela. S přibývajícím večerem nás postupně ubývalo a když jsme zbyli poslední tři u stolu, ukončili jsme to s tím, že je už opravdu čas jít spát. V mé chatce už byla půlnoc, já se však rozhodla odskočit si ještě na záchod a vyčistit zuby.

Sbalila jsem nejnutnější a potichu se vykradla ven z chatky. Celý kemp už tiše spal, jen pár lamp kolem chodníčků osvětlovalo cestu, všude bylo ticho. Jen občas zachrapkání nějakého spáče ze stanu, rušilo noční klid. Na záchodech nebyla ani noha, rychle jsem se vyčůrala a odešla do umývárny s tím, že si vyčistím zuby a půjdu spát. Sklonila jsem se nad umyvadlo a pomalými tahy si čistila ústa, když vtom mi je překryla něčí ruka.

Úplně jsem se strachy zajíkla. Něčí hlas na mě promlouval, žádal a prosil, abych byla hezky zticha. Jen jsem strachem zakývala hlavou, že rozumím a budu. Nařídil mi, ať pokračuji v očistě zubů, oddělal svou ruku, opláchnul si ji a vzápětí přes mé oči zavázal šátek. Opláchla jsem si ústa, on za mne zavřel páku s vodou, chytil mě za ruku a odváděl za dveře vedoucí do sprch. Opřel mne zády o zeď, otevřela jsem pusu, chtěla jsem se zeptat co se děje, co má za úmysly, ale jen zašeptal ššššš a klidným, dalo by se říct i omamně mým uším znějícím hlasem, mi vysvětlil, že přestože jsem se odpoledne koupala, chce mě teď umýt on sám, má jedinou podmínku – já musím souhlasit.

Držel mne za ruku a čekal na odpověď. Polkla jsem a hlavou mi utíkaly myšlenky – to jsou ty pohledy, které jsem celé odpoledne cítila a díky kterým jsem byla tak vzrušená, že jsem musela znovu do ledové vody. Jen při těchto vzpomínkách na odpoledne to na mě znovu šlo. Kývla jsem hlavou a sotva slyšitelně prohlásila své „ano“. Chytil mne za druhou ruku a jen řekl: „Děkuji ti, šátek si prosím nech na očích a na nic se neptej.“

Jen jsem kývla na souhlas, on položil mé ruce do stran na zapuštěné háčky pro oděvy, abych se chytila, převázal je kolem zápěstí sice jemně, ale pevně něčím jemným a pohladil mě po tváři, krku – směrem dolů.

Chytil zip u mé bundy a pomalým pohybem jej rozepínal, rukou zároveň jel po mé hrudi dolů, přejel přes prsa a bradavky, které už v té chvíli trčely opět vzhůru. Hruď mi zrychleným, trhavým dechem klesala nahoru a dolů, prsa se napínala dopředu s každým nádechem. Chtěla jsem, potřebovala jsem, aby je chytil do svých rukou a drtil, mačkal, ukojil mou touhu, která se ze mne drala ven. Zatímco on jen zlehka přejel rukou přes mé bradavky, mně se z úst vydral ven hluboký povzdech, v tu chvíli jsem už i dole tekla, má kundička byla promočená a to jsem byla stále ještě oblečená. On svým sametovým hlasem jen pronesl: „Vydrž, všechno má svůj čas.“

Tak jsem stála u zdi koupelny v nočním kempu, ruce na háčcích určených na ručníky, na očích šátek, oblečená a nadmíru vzrušená. Před sebou jsem cítila stát kluka, podle jeho hlasu ve stejných letech, kterého jsem nikdy neviděla a přitom jsem mu kývla na to, že mě umyje. Jeho ruce pomalu rozepínali zip mé bundy, zlehounka při tom přejíždějíc přes mé vytrčené bradavky, až dolů.

Tam nechal bundu bundou a pokračoval rozepnutím knoflíku a zipu kalhot, zároveň společně s rozepínaným zipem prstem projel po kalhotkách dolů, co mu otevřená část dovolila. Patrně již bylo vidět, že bych nejraději strhla dolů celé kalhoty, tak jen lehce zasyčel: „Ts ts nenene…“

Z mých rtů unikalo tiché: „Prosím… prosím…“

Pomalu stahuje mé kalhoty i se spodním prádlem, ale jen dolů, ke kolenům. Jsem uvězněna, nohy mám lehce rozkročené, ale nepohnu se. Chvíli se nic nedělo, až jsem lehce znervózněla, zda neodešel. Ale najednou jsem pocítila jeho ruce přejíždějíc mi z obou stran od rozpažených zápěstí směrem ke středu těla. Opět se dostal až k prsům, opět mě začal „mučit“ svými doteky a lehkým přejížděním bradavek přes tričko.

Z ničeho nic jsem ucítila, jak jednu z nich bere do úst, popotáhne s ní a pustí ji. Vzápětí to učiní i s druhou. Střídá mé bradavky v tahání, až se zalykám touhou.

„Já, já,…“ snažím se mu říct, že za chvíli budu, můj první orgasmus bez jakéhokoli dráždění klitorisu a styku, ale nemohu to ani vyslovit. Slyším jen jak šeptá: „Ššš.. ano, já vím…“

Přetahuje mou bundu přes ramena, jen co mu to mé uvězněné ruce dovolí, vytahuje mi tričko nahoru a přetahuje opatrně přes hlavu, aby nepohnul se šátkem na mých očích. Opět je chvíle naprostého klidu, které přerušuje jen můj zadrhávající se, vzrušený dech. Cítím, jak se moje prsa zvedají nahoru a dolů a najednou si uvědomuji mravenčící pohled na mém těle.

Co dělá, na co kouká? Najednou si uvědomuji co asi vidí – vždyť tu stojím, ruce roztažené a přivázané k věšáčkům na zdi, staženou bundu přes ramena a tričko přes hlavu vzadu, kalhoty stažené k rozkročeným kolenům, přes oči šátek. Od prsou s naběhlými bradavkami až dolů nahá. Po stehnech cítím jak mi z kundičky stékají mé vlastní vzrušené šťávy vsakující se už do tak mokrých stažených kalhotek.

Bože, pomyslím si, co to se mnou dělá… Cítím vnitřní stahy, jen ten pocit, na co se dívá, aniž by se mě moc dotýkal, mě pomalu a jistě připravuje k orgasmu. Bude stačit jen málo a vybuchnu jako sopka. Jakoby to sám věděl, opět se ke mně přiblížil, cítím jeho dech u svých prsou. Znovu začíná svou hru s bradavkami. Olízne mi několikrát sladce dvorce jazykem, druhou rukou lehoučce prstem krouží po druhém prsu. Pak ústy vsaje bradavku, lehce ji zachytí, popotáhne a vypustí. Opakuje to párkrát za sebou a pak přechází na druhé ňadro. Zalykám se vlastní žádostivostí. Snažím se pohnout tak, abych se mohla svou mušličkou o něco otřít, sama se mi rozevírá mezi nohama, stehna mám celá mokrá. Začínají se mi třást nohy, ano, teď to přichází.

Jakoby z dálky slyším, jak volám své: „Ano… ano…, ano nepřestávej… udělej mi to, chci to…!“

Dál pokračuje, jeho ruce se teď přesouvají přes mé bříško, za nimi se táhne chladná stopa po jazyku, který klesá stále níž. Jeho dech teď cítím na svém pahorku, sladký omamný dech.

Sama mu nabízím svou vyholenou buchtičku, rozevřenou a plakající po ukojení. Jeho prsty pomalu sjíždí dolů, mezi závojíčky a jen tak krouží kolem. Vystrkuji směrem k němu svou mazlinku. Jeho jazyk se dostává na vrchol štěrbinky, která je již otevřená sama o sobě. Můj hrášek je už naběhlý a stačí jeden dotyk a já vybuchuji podruhé. On však zase nic nedělá, cítím, že klečí dole, cítím jeho dech, ale nedotýká se, jen se dívá, jak ze mě odkapávají mé vlastní šťávy. Opět prosím jako o smilování. Žadoním, aby přestal s tímto mučením.

„Vem si mě, prosím, udělej mi to…“

Vtom cítím, jak mi stahuje kalhoty níž, rozvazuje boty, zouvá mi je a vysvléká mě z kalhot. Jsem nedočkavá, snažím se mu pomoci, ale to nechce. Zaráží mě, nechce pomoc. Zvedá se a odvazuje mi ruce, vysvléká bundu a tričko. Teď jsem tu před ním zcela nahá, vlastně ne, mám pořád na očích jeho šátek.

Ten však zůstává stále na svém místě. Slyším, jak mi říká, abych si dala ruce za záda a opřela se sama o zeď. Uposlechnu jej, teď opravdu nechci, aby to skončilo, jsem tak nadržená, že je mi jedno, co se mnou bude chtít dělat. Jsem teď zcela v jeho moci a on to ví. Na má prsa se opět přisávají jeho ústa, líbá je, laská a tahá, olizuje k mému zešílení. Ale neodvažuji se pohnout. Sjíždí jazykem dolů po bříšku, lechtá jím můj pahorek a zkouší co vydržím. Je toho už opravdu málo, mám nutkání jej rukama chytit a nepustit. Najednou přestává s tímto mučením a slyším jej jak říká:

„To byla zkouška, jestli jsi poslušná a jestli si zasloužíš, abych pokračoval. Pokud by ses pohnula, odešel bych, i když nerad.“

Oddechnu si zlehka, ještěže jsem nechala své nenechavé dlaně za zády… Bere mě za ruce a odvádí do sprchy.

Staví mě čelem ke zdi, pouští sprchu a já cítím, jak mi voda stéká přes záda na zadek.

„Rozkroč se,“ zní jeho příkaz, ale ne nějak přísně, spíš naléhavě. Dělám co poroučí a najednou je pode mnou, jeho ruce rozevírají ještě víc mé, již otevřené, závoje tekoucí kundičky, jeho jazyk přejíždí přes klitoris, ten hrášek způsobující rozkoš, která se rozlévá po celém těle. Obkrouží jej, párkrát přes něj přejede, vsaje jej dovnitř a stiskne lehce zubami, pak slízává mé vytékající sladkosti, vylizuje mou pičku opravdu důkladně, zajíždí jazykem dovnitř mých útrob a opět míří nahoru na začátek, aby svůj tanec opakoval. Hází to se mnou, nohy se mi podvolují, sjíždím níž, kdykoli se jeho jazyk oddálí, sesunu se níž, chci dál, chci víc. V tu chvíli zůstává jazykem na poštěváčku, kmitá a hladí, saje a kousá, mění směry lízání. Dostávám se do tranzu, opět to na mě jde, budu stříkat, svá prsa si otírám o stěnu sprchy, není vykachličkovaná, je zde nějaký hrubší drsnější povrch, bradavkami třu nahoru a dolu o stěnu.

Volám na něj: „Ano… už zase, ano…!“

V tom, bez jakékoli přípravy, vráží zespodu ruku do mé vagíny, povytahuje ji a znovu ji rychlím pohybem vráží dovnitř. Opakovanými pohyby se jeho ruka dostává dál a dál. Zpomaluje a snaží se o co nejhlubší zasunutí, ústy mi vtahuje a saje poštěváčka, který se už zvětšil a je lízáním celý rozžhavený. Jeho druhá ruka mi krouží po zadní dírce, zatím pouze po okraji, ale cítím že půjde dál, i když jsem v tomto případě ještě panna.

To již křičím slastí, moje danda se již roztahuje tak, že jeho ruka prochází pomalu dovnitř. V tu chvíli přestává s pohyby sem a tam, ale pomalu začíná pohybovat prsty vevnitř a škádlí a laská tam mé já. Nejsem schopna na cokoli myslet, hlavou mí zní jediné: „Ano, ano, ano, nepřestávej.“

Ve chvíli, kdy přichází můj další obrovský orgasmus, snad již čtvrtý, nevím, jeho prst prochází brankou v zadní dírce. Snad díky právě probíhajícímu orgasmu prošel pouze s malým nepříjemným pocitem. Vždyť já už ani nebyla schopna v ničem protestovat. Prsty rukou mi teď šoupá obě dírky zaráz, sotva se udělám jednou, začíná další kolo, přestávám počítat, nemá to smysl. Nechápu, co to se mnou dělá, jak to, že mu dovoluji vše? Prozatím nechává odeznít mé další vrcholení, vytahuje ruce, olizuje mou kundičku plnou vytékající šťávy.

Pomalu se zklidňuji a zhluboka oddechuji, vstává, chvíli s něčím šramotí, slyším vystříknutí z nějaké tuby a vzápětí mi roztírá po zádech voňavý, sprchový gel.

„Slíbil jsem ti přece, že tě umyju, ne?“

Jezdí po mých zádech klouzavými pohyby, vždy z boku lehce náznakem přejede k prsům a hned se vrací, míří dolů k zadečku.

„Tak ukaž mi jej, vystrč ho na mě, umejeme dírečku.“

Předkloním se a vyšpulím na něj své dvě půlky. Zajíždí mi rýhou až k jeskyňce a pak zase zpět. Opět se mi rozklepou kolena, ale v tu chvíli přechází dolů na stehna a lýtka. Poté mě sám obrací čelem k němu. Začíná mi zadrhovat dech, jeho ruce začínají na krku a pomalu mě mydlí kolem prsou, kterých se v tuto chvíli ani nedotkne. Mám chuť mu připomenout, že na něco zapomíná. Mám už namydlené celé bříško, mé bradavky nedočkavě čekají na své umytí a nemohou se stále dočkat. Pokračuje níž a vynechává i mou pičulku, myje nohy… Jsem udivena, ale čekám, co z toho vzejde. Stále ve mně zní malé stahy, jen je rozeznít do velkého orchestru.

Můj neznámý se vrací nahoru a konečně se dostává útěchy i mým cecíkům. Vzdychám slastí, vidí, že se mi to líbí, přechází pomalu jednou rukou dolů, nejprve zlehka otírá gel o mou mušličku, pak si kleká a druhou rukou sjíždí dolů také. Palci jemně mne mé závoje, otvírá lasturku a lehce umývá i narostlou perlu. Tak tohle, vím, že zase nedávám.

Opět začínám kvikat slastí. Mydlí mě opravdu celou, zajíždí prsty dovnitř, lehce omývá i stěny vagíny – to už cítím, že další orgasmus je tu. Vzdychám a sesouvám se do sedu k zemi. Stát už opravdu nevydržím. Nevadí mu to, tím jak jsem se sesunula, zůstali mé nohy pokrčené a roztažené, má mou krásku přímo jako na talíři. Bere do rukou sprchu, něco s ní kutí a vtom cítím, jak na mě stříká voda tlakem ne moc, ale tak akorát. Začíná od krku přes hrudník, na mých prsou se chvíli zdrží. Krouží tryskou po ňadru, v kolech se blíží ke středu, už je na dvorcích, a teď mi obstřikuje bradavky.

„Ach,“ uniká mi, „bože, ano…“

Zapírám se hlavou do zdi, vystrkuji na něj svá prsa, obstřikuje jedno, pak i druhé stejným způsobem. Přichází mé další vrcholení, vidí co prožívám, tak nechá vodu tryskat stále na mých prsou, teprve po odeznění pokračuje na bříško, ale to už se dostává k mé mušli.

Tryská na mém poštěváčku, střídaný pohybem nahoru a dolů. Vyšplíchání mé kačky přináší opětovný výbuch. Cizinec odkládá sprchu a sklání se k mé komůrce. Vytékající šťávy vylizuje sám, dráždí mne tak, že jsem stále ve stavu stahů a nemůžu si chvíli odpočinout. Už jsem vážně v tuto chvíli vyřízená. Vycítí to, pomáhá mi na nohy, vrací hlavici sprchy zpět na své místo a pouští na mne jemný proud vody, který omývá celé mé tělo. Poté zastavuje vodu, balí mě do osušky. Políbí mne na tvář a slyším jeho krásný sametový hlas, jak říká:

„Dnes je už pozdě, jdi spát, šátek ale nos u sebe, najdu si tě někde, kde zrovna budeš a jestli budeš chtít, můžeme pokračovat. Pokud nebudeš chtít, vrátíš mi šátek a já zmizím z tvého života. Rozumíš mi?“

Kývla jsem hlavou, že ano, rozumím, a zvolala: „Počkej!“

„Copak ještě?“

„No a… kde se setkáme?“

Pousmál se a řekl: „Jsi nějaká nedočkavá, jdi spát!“

Pomalu jsem si sundávala šátek z očí, rozhlédla se kolem, ale nikdo tu se mnou už nebyl. Utřela jsem se, oblékla a odkráčela do chatky, obezřetně koukajíc kolem dokola a hledajíc svého neznámého. Pomalu svítalo, když jsem zalehla do postele. V momentě, kdy jsem usínala jsem věděla, že jej budu chtít znovu potkat.

Počet zobrazení: 200

Autor

Navigace v seriáluKemp 02 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Krásné vyprávění a zahájení seriálu. Jen si nejsem jistej jestli by v reálu holka reagovala jako v tomto seriálu. Ale věřím, že to v tomto příběhu má smysl. Těším se na pokračování.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x