Kristýnka 29 – Volný víkend

Toto je 29 díl z 69 v seriálu Kristýnka
Počet zobrazení: 94

Kristýnka jela na víkend se sestřičkami a já přemýšlel, co budu dělat. Počasí hlásili pěkné, tak jsem se rozhodl, že celý den strávím někde u vody. Na plavečák se mi moc nechtělo, obvykle to tam bývá hlava na hlavě a člověk si ani nezaplave. Jedinou výhodou by byla možnost okukování holek v plavkách, avšak s tím, co se mi honilo hlavou, by to rozhodně nedopadlo dobře. To stále neřešilo můj problém, buď na plavečák se spoustou lidí, nebo někam k řece či rybníku a sám. Vyhrála to řeka. Sbalil jsem se a vyrazil na své oblíbené místečko.

 

Válel jsem se u vody, občas si zaplaval a myslel jsem na Kristýnku. Fantazie pracovala na plné obrátky, ale, jak jsem později zjistil, i to bylo málo. Představa, že tři nahé a nadržené holky spolu dovádí v bazénu, mě patřičně vzrušila. Musel jsem se dojít zchladit do vody. Když už jsem měl dost vody i fantazie, vzal jsem do ruky telefon a začal se probírat starými zprávami a fotkami. Něco bylo od Kristýny, něco od Lenky a něco od bejvalky. Při těch vzpomínkách jsem se zasnil. Jen tak mě napadlo, jestli je bejvalka stále tak nadržená. Už jen při těch myšlenkách se mi téměř bolestivě postavil. Opatrně jsem stáhnul plavky a telefonem to zdokumentoval. Vlezl jsem do řeky a doufal, že chladná voda to rozežene. Sice to chvíli trvalo, ale přeci jen se zadařilo.

 

Najednou se přihnal velký černý mrak, tak jsem se pro jistotu sbalil a vyrazil na cestu. Netoužil jsem po tom, abych cestou někde zmoknul. Doma jsem pověsil ručník i plavky a skočil pod sprchu. Pak, jen s ručníkem omotaným kolem pasu, jsem se usadil u počítače. Nalil jsem si k tomu něco ostřejšího, abych utopil nemravné myšlenky. Docela se mi to i dařilo, když v tom třikrát pípnul telefon. Že by bejvalka, blesklo mi hlavou, ani nevím proč. Vzal jsem do ruky telefon a kouknul se, co mi to přišlo. Tři fotky a zpráva. Tři fotky nadržených kundiček, jedna hezčí než druhá. Zkontroloval jsem telefonní číslo, odkud mi to přišlo. Bylo to od Kristýny. Znovu jsem se zadíval na ty vzrušující obrázky, abych zjistil, jestli je to její, nebo je každá jiná. Po chvíli zkoumání jsem došel k závěru, že je každá jiná, jen jsem nějak nevěděl, co s tím, tak jsem se raději zeptal. Úkol zněl: K fotkám přiřadit jména jejich majitelek. Po chvíli váhání, jsem fotky stáhl do počítače a začal je do detailu prozkoumat. Nakonec jsem si pro jistotu otevřel ještě fotky, které jsem měl od Lenky a Kristýny. Konečně se mi podařilo dobrat se nějakého výsledku. A podle všeho správného. Teď už jsem se mohl těšit na další fotečky.

 

V hlavě jsem měl trochu zmatek. Nějak jsem nemohl pochopit, že by se Týnka, takhle odvázala. Vzhledem k těm fotkám, tam musely probíhat pořádné orgie. Ta Lenčina prcina vypadala použitě a ty zbývající dvě pěkně nadrženě. To tam mají chlapa? Nebo provozují lesbicko-incestní orgie? Co vím, tak Lenka s Janou si to občas rozdají, ale že by do toho zatáhly i Kristýnu? Sice to Lenka měla v plánu, ale že by to šlo takhle rychle? Snad se to brzy dozvím.

 

Naklopil jsem do sebe skleničku a došel si znovu nalít. Bylo mi jasné, že tohle se jen tak přepít nedá. Pak jsem si vzpomněl na bejvalku. Kristýna si užívá se sestrama na chatě, tak co bych si neužíval já. Navíc, pokud se zdržím sexuálních aktivit, tak je všechno v naprostém pořádku. Zvedl jsem telefon a vytočil bejvalku.
„Ahoj,“ ozvalo se v telefonu.
„Ahoj. Jak se máš?“ šel jsem na to opatrně.
„Docela dobře. Co to, že voláš? Snad jste se nerozešli a ty nehledáš náhradnici?“
„Nerozešli, ale s tou náhradnicí si to celkem trefila.“
„Aha. Myslíš, že čekám, až mi zavoláš? Že ti stačí zvednout telefon a budeš mít u mě v posteli volno?“
„Počkej, nerozčiluj se. Takhle to vůbec není.“
„A jak to tedy je?“
„Kristýna je na chatě se ségrama a já mám volný víkend.“
„A?“
„Chtěl jsem zítra vyrazit někam k vodě a nechce se mi samotnému, tak jsem si vzpomněl na tebe.“
„To je potom něco jiného.“
„Tak co? Přijedeš?“
„To víš, že jo. Taky tě zase ráda uvidím, jen to má háček.“
„A jaký?“
„No já jsem teď u babičky na povinné návštěvě, ale zítra ráno pojedu vláčkem domů.“
Chvíli jsem vzpomínal, kde že to tu babičku má.
„A nejede ten vláček náhodou přes nás?“ zeptal jsem se, když jsem si vzpomněl.
„Jede.“
„A co to udělat takhle. Co kdybys tady vystoupila? Já tě vyzvednu na nádraží a můžem se jít koupat.“
„To by šlo, jen ten háček je v tom, že nemám žádný ručník. Ani plavky.“
„Ručník ty samozřejmě půjčím, s plavkama je to horší. Buď je někam skočíme koupit, teda pokud na nich trváš, nebo může klidně bez nich.“
„Radši pro ně někam skočíme, stačí ty obyč od Vietnamců. Přece se nenechám očumovat od takového nadržence a úchyláka, jako jsi ty.“
„No počkej, já ti dám…Fajn, tak jsme domluvený. Nějaké pití a sušenky vezmu.“
„Ty mi dáš? Super, tak se zatím měj, už musím běžet, ahoj zítra na nádraží.“
„Tak ahoj,“ rozloučil jsem se a položil telefon.
Docela jsem se na zítřek těšil, alespoň budu mít nějaké zpestření a nebudu muset trávit den o samotě. Se skleničkou a počítačem jsem strávil zbytek večera. Ještě než jsem se přesunul do postele, ze zvyku jsem zkontroloval email. Ne, že bych tam něco očekával, ale co kdyby tam něco bylo.

 

Byl tam email od Lenky a v příloze byl odkaz na nějaký archiv. Stáhl jsem soubor a rozbalil ho. Nestačil jsem se divit. Fotky, kde si Kristýnka užívala s Janou, byly výmluvné. Nebyl to žádný divoký sex, žádný úlet, bylo to něžné holčičí lesbické milování. Jak jsem byl lehce pod vlivem, bodl mne u srdce osten žárlivosti. Ne, že bych jí nechtěl dopřát hrátky se sestrami, ale tohle jsem nějak nečekal. Musel jsem si nalít ještě skleničku. Tušil jsem, že nezůstane jen u svlékání a svěřování. Počítal jsem s nějakou líbačkou, lízáním i vzájemným prstěním. Ale něžné milování? To bylo něco jiného. Nějak jsem se s tím nemohl srovnat. Uléhal jsem do postele vzrušený a rozpolcený.

 

Ráno jsem se probudil s tvrdým ocasem a prázdnou hlavou. Celou noc mě pronásledovaly divné sny, mísily se v nich různé představy, většinou erotické. Někdy jsem byl sám s Kristýnkou, někdy s jejími sestrami, občas jsme tam byli všichni, někdy jen holky. K tomu všemu se mi do snů dostala i bejvalka. To, co ve mně dřív vyvolávalo pocit viny, dnes nahradilo jen vzrušení.

 

Nasnídal jsem se a pobalil věci na koupání. Abych si zkrátil čekání, usadil jsem se u počítače. Měl jsem v úmyslu pustit si nějaký film, jenže ze včera mi zůstala otevřená emailová schránka. Další zprávy od Lenky, tentokrát bez přílohy. Neodolal jsem a přečetl si ho. Místo přílohy tam byl odkaz. S váháním jsem na něj klikl a nechal stahovat jeho obsah. Tentokráte to trvalo o něco déle. Bylo to docela velké, ale naštěstí Lenku napadlo rozdělit to do několika souborů, abych mohl stahovat víc částí najednou.

 

Konečně se to dostahovalo. Zkontroloval jsem čas, bejvalka měla dorazit na nádraží kolem jedenácté a právě bylo pár minut po desáté, což znamenalo dostatek času. Otevřel jsem archiv a jeho obsah přetáhl do samostatné složky. S pohledem na hodinky jsem připojil tablet a všechno do něj přetáhl. Pokud to nestihnu projít teď, vezmu si to s sebou k řece. Začal jsem si prohlížet fotky. Viděl jsem nahé sestřičky, Lenku, jak roztahuje nohy a nechává se uspokojovat od Jany, Kristýnku, která se sama uspokojuje, i Janu s kundičkou vyplněnou šidítkem. Pohled na ně mě neskutečně vzrušil, ta tam byla nějaká žárlivost ze včerejška.
V půl jedenácté mi přišla zpráva od bejvalky:
Ahoj, bohužel budeš muset vydržet o chvíli dýl. Vlak má 15 minut zpoždění. 

 

Ahoj. To je v pohodě, to nějak vydržím,  odepsal jsem jí a vrátil se k počítači.
Zjistil jsem, že součástí toho, co mi Lenka poslala, byla i nějaká videa, ale na ně mi bohužel už nezbýval čas. Musel jsem ještě zkontrolovat, jestli máme všechno nachystané na koupání. Do batohu jsem nakonec přihodil vychlazené pití a krém na opalování. Oblékl jsem se a pomalým krokem se vydal k nádraží. Cestou se mi hlavou honily představy o nahých sestřičkách na chatě.

 

Nějak jsem se loudal a dorazil jsem zrovna ve chvíli, kdy bejvalka vystupovala z vlaku.
„Ahoj, jsem rád, žes dorazila,“ přivítal jsem ji.
„Ahoj, koukám, žes to s tím dáváním myslel vážně,“ odpověděla mi s výmluvným pohledem do mého rozkroku.
„Promiň, já ti to pak u vody vysvětlím.“
„To nevadí. Mě je to naprosto jasné. Tak snad mě alespoň obejmeš a dáš mi pusu,“ vyzvala mě, když jsem se k ničemu neměl.
„Když já si netroufl,“ odpověděl jsem s hranou nesmělostí.
„Kdybys aspoň nekecal.“
Na nic už nečekala, objala mne a dala mi pusu.
Ještě než mě z objetí propustila, zašeptala mi do ucha:
„Pěkně ti stojí, ostatně jako vždy. Ráda bych ho zase měla v sobě.“
Sotva to dořekla, zavrtěla boky, aby se víc přitiskla, a zoubky mi stiskla ušní lalůček. Jen jsem sykl rozkoší.
„Vidím, že staré triky pořád fungují,“ řekla se smíchem.
„Jo, tak už můžeme jít?“ zavelel jsem, vzal ji za ruku a táhl z nádraží.

 

Za pár minut jsme dorazili k čongům. Vešli jsme dovnitř a zamířili rovnou k věšákům s plavkami. Naštěstí bylo léto, tak měli dostatečné zásoby. Bejvalka se jimi začala probírat, až měla v ruce asi tři různé kousky, s nimiž zamířila do kabinky.
Cestou na mě ještě zavolala:
„Doufám, že to půjdeš zhodnotit, když už si je kvůli tobě kupuju.“
„Už jdu,“ odpověděl jsem a zamířil za ní.
„Přes tu plentu toho moc neuvidíš,“ poznamenala, když jsem došel ke kabince.
„Já vím.“
Nadechl jsem se, abych si dodal odvahu, a nahlédl do kabinky. Bejvalka zrovna stála zády ke mně a koukala do zrcadla. Měla na sobě jen titěrná tanga a chystala se vyzkoušet první model.
Zachytila můj pohled, usmála se, rukama si pohladila své křivky a řekla:
„Tak co, ještě se ti líbím?“
S pohledem upřeným do zrcadla v místech, kde se odrážela její prcina, jsem jen polkl a němě přikývl.
„To jsem ráda.“

 

Nahodila na sebe plavky a urovnala je. Párkrát se otočila, podívala se do zrcadla a nespokojeně zavrtěla hlavou. Svlékla je a sáhla po druhém kousku. Ani ten se jí moc nezamlouval. Když je svlékala, stala se jí malá nehoda. Spodní díl nedopatřením svlékla i s kalhotkami a odhalila mému pohledu svou kundičku, v předklonu nádherně vyšpulenou. Narovnala se, vymotala kalhotky z plavek a oblékla si je.
Pak se ke mně otočila a položila téměř nevinnou otázku:
„Nebo si je nemám brát?“
„Asi si je na sebe budeš muset vzít, čekají tě ještě jedny plavky,“ odpověděl jsem jí.
„No tak dobře,“ neochotně souhlasila a natáhla se pro poslední plavky.
Rychle si je na sebe vzala, urovnala si prsa horním dílu a uspokojeně se usmála.
„To bude ono,“ řekla pochvalně.
„Mě se to také líbí,“ řekl jsem a pozoroval, jak je vlhká skvrna na spodním dílu lehce zprůhlednila.
Bude to zajímavý den,  pomyslel jsem si, Snad to nějak zvládnu. 
Bejvalka svlékla plavky a natáhla na sebe oblečení, samozřejmě bez podprsenky a bez kalhotek, které si strčila do kabelky. Vyšla ven z kabinky a podívala se na mě.
„Koukám, že to bude zajímavý den,“ poznamenala s rukou na mém poklopci, jako by četla mé myšlenky.
Došli jsme k pokladně, zaplatili a vyrazili k vodě.

 

„Kam mě to vedeš?“ ptala se, když jsme se prodírali houštím.
„Počkej, za chvilku uvidíš,“ uklidňoval jsem ji.
„Snad to bude stát…“, najednou zmlkla, když se před námi objevila má oblíbená zátočina, „…za to.“
„Tak co?“ zeptal jsem se a začal rozkládat deku, abychom si měli kam lehnout.
„Tady se mi to líbí.“
Svlékl jsem se do plavek a zeptal se:
„A co ty?“
„Už jdu na to,“ ujistila mě.
Koukal jsem na ni a čekal, až se začne svlékat.
„Tak se snad otočíš, ne.“
„No dobře. Vždyť už jsem to stejně všechno viděl.“
„To jo, ale to jsme byli spolu, teď máš snad Kristýnku,“ rýpla si.
„Ach jo. Co se dá dělat,“ řekl jsem, otočil se a zamířil do vody.

 

Za okamžik jsem uslyšel šplouchání a cákání, jak přiběhla za mnou. Než jsem se stihl otočit, zezadu mě objaly dvě hebké ruce, jejichž dlaně se usadily na mém hrudníku. Její dychtivé a rozpálené tělo se ke mně zezadu tisklo. S hlavou opřenou o mé rameno stála po kolena ve vodě. Prsty mi lehce přejela po bradavkách a pravou rukou zamířila dolů. Lehce se dotkla mých plavek v místech, kde očekávala bouli. Trochu nevěřícně se zarazila, když nic nenahmatala.
„Co je s tebou? Tohle tě přece vždycky vzrušilo,“ zeptala se.
„Ono je to složité. Zaplavem si, já si to promyslím a pak ti všechno řeknu,“ navrhl jsem a lehce se vymanil z jejího objetí.
„Tak dobře“, přeci jen souhlasila, i když zklamání se v jejím hlase přeslechnout nedalo.

 

„Tak povídej,“ vyzvala mě, když jsme se sušili na břehu.
Nadechl jsem se a spustil jsem. Vyprávěl jsem jí o Kristýně i Lence, o grilovací párty u nich na chatě a zakončil jsem to pár fotkami z jejich právě probíhajícího mejdanu.
„To jsou teda věci, teď tu tvou divnou náladu chápu.“
„No a to ještě není všechno.“
„A co ještě zbývá?“
„Lenka mi poslala ještě nějaká videa, ale neměl jsem čas se na to podívat.“
„A máš to tu sebou?“
„Mám.“
Jakmile jí došla má odpověď, oči se jí rozzářily dychtivostí a nervozitou nebo možná vzrušením si poposedla.
„A nepodíváme se na to spolu?“ vycítila svou šanci.
„Jestli chceš, tak klidně,“ řekl jsem a natáhl se znovu pro tablet, abych našel příslušné soubory.

 

Pustil jsem přehrávání a do ticha zátočiny, kterým se doteď neslo jen šumění vody, se zařízlo dívčí milostné hekání. Bejvalka seděla s překříženýma nohama, hypnotizovaná tím, co se odehrávalo na displeji, si mě vůbec nevšímala a jen v rukou nervózně žmoulala ručník. Já chvílemi koukal na tablet, chvílemi na bejvalku. Mokré plavky, těsně přiléhající k její pokožce, odhalovaly téměř každý detail. Přes tenkou vlhkou látku podprsenky prosvítaly dvorce i tvrdé bradavky, i kalhotky vydávaly skrytá tajemství.

 

Jakmile video skončilo, pustil jsem další. To už si bejvalka položila ručník přes kolena a rukou nenápadně vklouzla pod něj.
„To si myslíš, že nevím, co tam děláš?“ škádlil jsem ji.
„No a co? Nebo by ses snad chtěl koukat?“ zeptala se a hned pokračovala, když jsem neodpovídal, „jasně, že by ses chtěl koukat.“
„A proč ne? Stejně jsem to už několikrát viděl.“
„Takže tobě nestačí koukat, jak si to tvoje holka rozdává se sestřičkou, jak jí przní umělákem, ty se u toho chceš ještě koukat na bejvalku, jak si u toho prstí svou pičku?“
Jen jsem pokrčil rameny, místo odpovědi.
„No jak chceš,“ prohlásila bejvalka, zahodila ručník a postavila se.
„Tak se dívej,“ vyzvala mě.

 

Sundala si horní díl plavek a na mě vykoukly její melounky. Stáhla i kalhotky promáčené jejím vlastním mokem a hodila je po mně. Usadila se zpátky na deku s roztaženýma nohama tak, aby měla výhled na tablet. Drandila si svou frndu a nádherně u toho hekala. V tom pípnul tablet, že přišel nový email. Z toho, co se objevilo v informačním řádku, to byla zpráva od Lenky a s novým videem. Natáhl jsem se pro tablet.
„Co děláš?“ rozčilovala se.
„Přišlo další video, tak ho dám stahovat,“ uklidňoval jsem ji, „Vydrž ještě chvilku, hned ti to zase pustím.“
„Tak už dělej,“ popoháněla mě, ale stále nepřestávala s masturbací.

 

Odložil jsem tablet zpátky. Bejvalka změnila pozici. Tentokrát si klekla a vyšpulila zadek i nenasytku. Posunul jsem se kousek za ni, abych měl lepší výhled. Roztahovala lapličky od sebe a já měl možnost nahlédnout do hlubin její jeskyňky. Ocas mi stál jako snad nikdy předtím, ale zatím jsem se ovládal.

 

Video skončilo a bejvalka si nespokojeně povzdechla:
„Už jsem skoro byla, honem tam pusť to další video.“
„Musíš ještě chvíli počkat, ještě to není stažené.“
„Fajn, tak mi koukej pomoct alespoň ty,“ rozkázala, lehla si na záda a roztáhla nohy.
„To nejde,“ bránil jsem se, „Tohle přeci Kristýně nemůžu udělat.“
„Jak jí? Máš to snad udělat mně,“ řekla a olízla se při pohledu do mého rozkroku.
„Ale já jí nechci být nevěrný,“ snažil jsem se.
„Tak mi to alespoň udělej rukou, když už nic jiného.“
Já se stále k ničemu neměl, tak mě chňapla za ruku a vrazila do své nadrženky dva mé prsty, které do ní vklouzly jako by nic.
„Tak dělej,“ snažila se mě vybičovat k nějaké činnosti.
Cítil jsem kolem svých prstů lehké sevření horké, vlhké dívčí štěrbinky. Začal jsem lehce pohybovat prsty uvnitř, roztahoval jsem je a znovu je dával k sobě, krčil je a opětovně je natahoval. Bejvalka hekala a kroutila se. Snažila se nabodávat na mé prsty. Přidal jsem dovnitř ještě jeden prst. Bez problémů ho pohltila. Přidal jsem i malíček a palcem přitlačil proti klitorisu. Vzhledem k tomu, že jí opravdu moc nechybělo, tak se v ten okamžik celá roztřásla a uvěznila mou ruku mezi stehny.

 

Znaveně oddychovala a jen pomalu přicházela k sobě.
„Když mě pustíš, dám tam další video. Už je to stažený,“ snažil jsem se bez většího úspěchu.
„Co? Cože? Jo, video…, tak ho pusť.“
„Já bych rád, ale nějak nemůžu,“ řekl jsem a na důkaz zahýbal prsty uvnitř.
„Ahhh…, ještě…, prosím…,“ zaškemrala a zasténala pod dalším přívalem rozkoše.
„A co to video?“ zkusil jsem to.
„To počká, tohle musím mít hned, nebo se zblázním.“
„Ty jsi snad nadržená ještě víc, než když jsme byli spolu,“ poznamenal jsem.
„To dělá ten půst. A samoobsluha mi moc nepomáhá, ani hračky nejsou to pravé,“ vysvětlila mi a vzápětí pokračovala, „tak už se nenech prosit a pokračuj, jinak tě nepustím.“

 

Nezbývalo mi nic jiného, než vyplnit její přání a opakovaně ji přivést k vrcholu. Tentokráte jsem si dal pořádně záležet a s chutí jsem ji trochu potrápil, za to vydírání. Vzrušoval jsem ji a vždy těsně před vyvrcholením ustal s veškerým snažením. Zručně jsem ji udržoval v napětí, těsně pod vrcholem. Vždy jsem jí dopřál jen malinko rozkoše, abych ji nabudil, ale nikdy to nepřesáhlo bod, odkud není návratu. Nejdřív jen prosila, pak vyhrožovala a nadávala a nakonec žadonila. To byl přesně ten okamžik, na který jsem čekal. V tu chvíli jsem zaútočil. Z nepatrných pohybů jsem přešel na mnohem přesnější a dravější. Plenil jsem její kundičku prsty a neustával jsem ani, když prožívala svůj několikátý orgasmus v řadě. Znovu a znovu jsem útočil na její nejcitlivější místa a přiváděl ji k šílenství. Sténala a vzdychala tak hlasitě, že téměř křičela rozkoší. Avšak s každým dalším vyvrcholením ji opouštěly síly i hlas, až jen sípala. Neměla ani sílu odstrčit mou ruku.

 

Její nožky dávno bezvládně položené na dece, sebou cukaly. Podíval jsem se jí do očí a uviděl, jak bezhlasně prosí o alespoň malou přestávku. Zastavil jsem pohyb prstů i ruky a nechal ji vydechnout.
„Ještě, že už jsi skončil, víc bych toho asi už nevydržela,“ řekla, když konečně popadla dech.
„A já myslel, že si chtěla pořádně udělat?“ popíchnul jsem ji.
„To sice jo, ale co je moc, to je moc, připustila, A navíc prsty a péro je docela rozdíl.“
„To je pravda,“ musel jsem s ní souhlasit.
Hned jsem však pokračoval.
„To první, laškovně jsem zahýbal prsty, jsem ti poskytl, to druhé ne.“
„Dost!“ vykřikla, když ucítila pohyb a hned pokračovala, „No právě, Když já bych zrovna měla zájem o to druhé, a na důkaz toho přejela chodidlem a prsty po mém stanu na plavkách.
„Tohle na závěr tak krásně stříká. To vždycky zklidní tu mou znavenou a vyčerpanou buchtičku. Toho se od prstů nedočkám. A už je ze mě vyndej.“
Poslechl jsem a prudce je z ní vytrhl.
„Uhhh…“ vyhekla.
„A já myslel, žes tohle chtěla?“ podotkl jsem.
„To sice jo, ale takhle rychle jsem to nečekala.“
„To vypadá, že nevíš, co chceš.“
„Vím. Chci, abys už konečně pustil to poslední video.“
„Tak dobře,“ řekl jsem a natáhl se pro tablet.
Chvíli jsem hledal místo, kam se to video stáhlo. Nakonec jsem byl úspěšný a povedlo se mi to spustit. Bejvalka fascinovaně zírala na obrazovku.
„To je Kristýna, kdo tam leží?“
„Jo, to je moje Kristýna. Ta, co si hraje s jejím poprsím, to je Jana, nejstarší sestra. A ta, která ji przní umělákem, to je Lenka. Ta je z nich nejmladší a taky nejodvážnější.“
„Ony jsou lesbičky?“
„Pokud vím, tak ne. Všechny mají nebo měly kluka.“
„Takhle to vypadá celkem jednoznačně,“ zhodnotila dění na videu.
„Jsou věci, které vidět opravdu nemusím,“ zkonstatoval jsem a otočil se na bok.
„To chápu,“ řekla bejvalka, „A bude tohle lepší?“
Načež si lehla na bok, tváří ke mně, roztáhla nožky a opět se pustila do masturbace.
„A nechceš ho do mě vrazit?“ zeptala se.
„Já nemůžu. To prostě nejde.“
„Já myslím, že můžeš,“ oponovala mi a zajela mi rukou do rozkroku, kde sevřela můj zkamenělý nástroj.
„Tohle fakt nejde, to jí nemůžu udělat.“
„Nekecej, ani potom, cos viděl? Nevypadalo to, že ona by si brala nějaké servítky.“

 

Raději jsem to ani nekomentoval, otočil se na záda a zavřel oči. Doufal jsem, že tak přijdu na trochu jiné myšlenky. Vzhledem k tomu, že jsem neměl zacpané uši, tak se mi to moc nedařilo. Vzdychání sestřiček na videu se opravdu přeslechnout nedalo, i když se to bejvalka snažila přehlušit. S rukama za hlavou jsem se ponořil do myšlenek, jak se tenhle víkend asi podepíše na našem vztahu. Třeba mě příště vezme s sebou a já tak budu mít možnost legálně a se svolením okusit všechny sestřičky najednou, napadlo mě. Nějak jsem se do těch představ zabral a přestal vnímat okolí. Najednou mě bejvalka držela za ruce a seděla na mně.
„Co blbneš?“ zeptal jsem se.
„Co by? Ty se k ničemu nemáš, tak to musím převzít sama.“
„Ale…to…“
„No co. Jen se nedělej, vím, že se ti to líbí.“

 

Měla pravdu, líbilo se mi to. Ale přiznat jsem to nemohl, ani sám sobě. Protože by to určitě špatně skončilo. Být neuspokojený a mít na blízku mladou, nádhernou a nadrženou holku, která je ochotná udělat cokoli pro oboustranné uspokojení, je hrozný nápor na sebeovládání. Měl jsem však smůlu, ona byla rozhodnutá. Jak na mě seděla, posunula se níž a já i přes plavky cítil horko a vlhko jejího klína. To jí nestačilo. Začala se na mně pomalu pohybovat. Úplně jsem cítil, jak její lapličky objímají mého tvrdolína. Zavzdychal jsem.

 

„Já to věděla, že se ti to líbí,“ škodolibě poznamenala.
Jednou rukou sáhla mezi naše těla a osvobodila mého bojovníka ze stanu. Lehce ho pohonila a pak se na něj nasunula. Netuším, jak to dokázala, ale ta, ještě před několika okamžiky široce rozevřená škeblička, mě teď těsně obklopovala.
„Ahhh…to ne…“
„Jo…Tohle jsem potřebovala…,“ zavzdychala, „Jen se neboj, já ti to udělám tak, jak ti to ona nikdy neudělá.“
Sklonila se ke mně, pohladila mě po tváři, políbila mě a rozjela svou životní jízdu. Nadzvedávala se, kroužila boky a různě se nakláněla, zatínala poševní svaly a měnila rychlost i rytmus. V předklonu třela svá prsa a bradavky o mou hruď, když se narovnala, sama si s nimi hrála.

 

Můj odpor mi nebyl nic platný. Ať jsem se snažil, jak jsem chtěl, ona nemínila přestat. Ještě jsem to mohl ukončit silou, ale nechtěl jsem jí nijak ublížit. Navíc se mi to opravdu líbilo, byla fakt dobrá. Sama už vzdychala v přicházejícím druhém orgasmu. I já už to měl na krajíčku.
„Ooohhh…, už buduuu…,“ snažil jsem se ji varovat.
„No a? Ahh…“
Už se to nedalo vydržet a já napustil tu jeskyňku, která mi způsobila tolik rozkoše, ale i trápení, obzvlášť dnes. Naposledy se předklonila, dala mi pusu a pak se zvedla. Stála nade mnou rozkročená. Rukama si od sebe roztahovala lapličky a nechala ze sebe volně vytékat mé sperma. Horká tekutina mi kapala na břicho a pomalu stékala na deku. Nadzvedl jsem se a snažil se zabránit potřísnění deky. Snažil jsem se rukama nahrnout bílou lepkavou tekutinu alespoň na břicho. S ulepenýma rukama jsem se na ni podíval.
„Víš, že jsi mě vlastně zneužila? Dalo by se říct i znásilnila?“
„Ještě řekni, že se ti to nelíbilo.“
„Líbilo by se mi to, kdybych neměl Kristýnku.“
„A myslíš, že ona měla výčitky, když si to rozdávala se sestřičkama?“
„To je něco jiného. To bylo v rodině a ještě mezi holkama. Tohle s tebou bylo něco jiného. To byla regulérní nevěra.“
„No jo, tak nefrfněj, vždyť si to chtěl sám. Kdyby ne, tak mě sem nezveš.“
„Ale já to nechtěl,“ bránil jsem se.
„Jo? Tak proč si mě nažhavil tím pornem?“
„Vždyť si to chtěla vidět.“
„Ty toho naděláš…“
„Jo a jak by se to asi líbilo tobě? Co myslíš?“
„Jak by asi bylo tobě, kdybys byla zadaná, já tě někam pozval a tam tě ošukal?“
„Aha, myslíš třeba jako na těch slavnostech? Nebo potom doma? Jak Patrik spal a my si to spolu rozdávali na gauči?“
„No dobře, tak jinak. Co kdybychom spolu chodili a zatímco ty bys byla na víkend někde s rodinou, já bych si někde s někým užíval?“
„No, kdybych si to s někým rozdávala a ještě ti posílala dokumentaci, tak bych se ani nedivila.“
„A to mi říkáš až teď? A jen tak?“
„A to jsem ti to měla vykládat, když jsme spolu spali? To jsem ti měla říct, že mi nevadí, když si odskočíš za jinou? Navíc jsem neřekla, že by mi to nevadilo, jen, že bych se nedivila.“
„No dobře.“
„Tak už se v tom nešťourej a pojď se umýt,“ utnula naši diskuzi, vzala mě na ruku a táhla mě do vody.

 

Ve vodě jsme ze sebe smyli pot a ostatní pozůstatky našich hrátek. Ještě chvíli jsme tam dováděli, dokonce si i trochu zaplavali, než nám byla zima. Vylezli jsme na břeh, abychom se osušili. Čas se docela nachýlil, tak jsme se oblékli, tedy já alespoň ano, bejvalka si na holé tělo natáhla jen tričko a kraťoučkou sukni. Tričko se přilepilo na ještě vlhkou pokožku a zdůraznilo všechny křivky jejího těla. Já se raději soustředil na sbalení všech věcí. Jak nade mnou stála, slunce zasvítilo přes řeku a její téměř dokonalá silueta mě ohromila. Jako by si byla vědoma toho, že se na ni dívám, zvedla ruce nad hlavu a protáhla se. Ňadra se jí nádherně zhoupla, vzrušené bradavky trčely vpřed a já měl znovu tvrdý problém v kalhotách. Sice jsem si zakázal nemravné myšlenky, ve kterých se nevyskytuje Kristýnka, ale od tohoto výjevu jsem nemohl odtrhnout oči.
„Tak už půjdeme?“ vytrhla mě ze zamyšlení.
„Co? Co? Jo, už jdeme, ještě tam dám ručník, cos měla ty a můžeme vyrazit.“

 

Hodil jsem si batoh na záda a začali se prodírat houštím, které krylo naše nepřístojné počínání. Při každém jejím předklonu mi, díky absenci kalhotek, dávala znovu a znovu nahlédnout do hlubin svého těla. Doprovodil jsem ji na nádraží a ujistil se, že nasedla do vlaku. Ještě jsem počkal, abych si byl jist, že opravdu odjela, než jsem zamířil provinilým krokem domů.

 

Jakmile za mnou zaklaply dveře, vysypal jsem všechno prádlo do pračky, abych odstranil jakékoli možné pozůstatky ostudného činu, a sám zamířil pod sprchu ve snaze smýt ze sebe vinu. Stále jsem si opakoval, že jsem za to vlastně nemohl, že mě de facto znásilnila, ale nebylo mi to nic platné. Bez ustání jsem měl před očima její nahé tělo a tvrdolín mě víc než výmluvně ujišťoval o tom, že se mi to líbilo. Po více než půlhodině přemlouvání vlastního svědomí se pocit viny začal alespoň trochu rozpouštět. Vylezl jsem z vany, zapnul pračku a zabalený do ručníku jsem si lehl na postel. Se zavřenýma očima jsem zpytoval svědomí. Hledal jsem nějakou omluvu pro to, co se stalo. V duchu jsem si pořád dokola přehrával videa i fotky. Nakonec jsem se natáhl pro tablet, abych si to všechno mohl prohlédnout znovu, a tentokráte jsem se na to chtěl soustředit.

 

Pouštěl jsem si postupně všechna videa a divil se, jak se na nich Kristýnka odvázala. Nikdy bych si býval nepomyslel, že v sobě má nějaké lesbické, nebo alespoň bisexuální sklony. Až jsem jí chvílemi záviděl to, jak se o ni sestřičky starají. Jen to, jak ji šukala vlastní sestra, jsem stále nemohl nějak strávit. Po videích přišly na řadu fotky. Sotva jsem s nimi začal, vyrušil mě email, od Lenky.
Ahoj. Kristýna už odjela domů. Chtěla jsem ti poděkovat, žes ji s námi pustil. Všechny tři jsme si ten víkend pořádně užily, což si asi nejspíš poznal ze zaslaných fotek a videí. Doufám, že se ti dokumentace líbila, a že zase Kristýnu někdy s námi pustíš. Jen když odjížděla, tak byla nějaké smutná, jako by přepadlá, povídala něco o nevěře a tak, i přesto, že jsem měla snahu jí to vysvětlit, že tohle se jako nevěra nebere, vedla si svou.

 

Chvíli jsem přemítal nad tím, jak sesmolit správnou odpověď. Ahoj Leni. Jsem rád, že jste si to užily. Fotky i videa jsou pěkné a měly i patřičně tvrdý účinek. Jen jsem litoval jediného, že jsem se nemohl zapojit. Alespoň bych měl někoho, kdo by mi ulevil. Když bude chtít jet, já ji držet nebudu, je to její věc a její rozhodnutí. To víš, s nevěrou je to těžký, každý má hranici někde jinde. Pro někoho je nevěra už jen pouhý polibek, nebo intimnější dotek, pro někoho ani orální sex nepředstavuje nevěru. Měj se krásně a užij si zbytek víkendu.

 

Odeslal jsem email a dal se znovu do prohlížení foteček, když mi zazvonil telefon. Zběžně jsem zkontroloval čas, protože mě napadlo, jestli náhodou bejvalka nehlásí, že v pořádku dojela domů. Na ni to však bylo ještě moc brzy. Abych ukojil svou zvědavost, natáhl jsem se po telefonu a otevřel příchozí zprávu. Byla od Kristýnky.

 

Ahojky miláčku. Tak už jsem dorazila domů. S holkama to bylo fajn. Z jedné stránky jsem ráda, že jsem jela, alespoň teď vím, o co jsem přicházela, na druhou stranu, mi to bylo strašně líto, připadala jsem si, jako bych tě podváděla. Přiznávám, že holky mi to udělaly téměř dokonale, což ty umíš také, ale bylo to zvláštní. Něco tomu chybělo. Je mi z toho všeho nějak divně. Moc mi chybíš a je mi to všechno moc líto. Já tě nechtěla takhle podvádět. Ale prostě se to už stalo. Já ti to všechno vynahradím, slibuju. Moc tě miluju.

 

Musel jsem si to přečíst několikrát. Z jejího doznání mi vyhrkly slzy do očí. Pak se mnou cloumal vztek, že mám dokonalou holku, která je mi oddána tělem i duší, a já si s tím takhle zahrávám. Nadával jsem si do blbců a pitomců, že všechno kazím a ohrožuji. Tohle se víckrát nesmí stát. Musel jsem odepsat a ještě napsat bejvalce. Jen jsem netušil, co komu budu psát.

 

Ahojky zlatíčko. Jsem rád, že už jsi v pořádku doma. Také se mi po to tobě moc stýskalo a už bych byl zase rád s tebou. Těší mě, že sis to užila. Vím, že to asi moc nepomůže, ale nelámej si s tím hlavu, já tohle rozhodně jako nevěru neberu. I když tam byly určité momenty, které ve mně vyvolaly bodnutí žárlivosti. Jsou to sestry, je to v rodině, nevěra to není. Jsem radši, že sis to vyzkoušela s nimi, než abys hledala někde jinde. Určitě si to spolu vynahradíme. Miluju tě.

 

Tak a teď už mi jen zbývalo vyřídit to s bejvalkou.
Ahoj. Tys mi to pěkně zavařila. Kdybys tak tušila, jak provinile se Kristýna cítí po tom víkendu s holkama. Strašně se mi za to omlouvala. Jak se jí mám teď já podívat do očí po tom, co jsme spolu prováděli? Tohle se už nesmí opakovat. A v žádném případě se o tom nikdo nesmí dozvědět. Takhle jí nemůžu ublížit.

 

Bylo víc než pravděpodobné, že mi neodepíše okamžitě. Ono nějak si to přebrat a ještě k tomu sesmolit rozumnou odpověď není úplně snadné. Ale během pěti minut mi od ní přišla sms.

 

Ahoj. Je mi to moc líto, že to bereš takhle. Já ti nechtěla ublížit. Já…ani nevím, jak ti to napsat. Moc se omlouvám, tohle jsem opravdu nechtěla. Já…víš…já tě pořád miluju. Vždycky jsem tě milovala a vždycky tě milovat budu. Víš, já doufala v nějaké něžné milování a nějak se mi to vymklo. Nikdy bych ti nechtěla ublížit. Jestli to tak chceš, už ti nenapíšu a už se nikdy neuvidíme. Jen jsem chtěla mít z tebe alespoň kousek, když tě nemůžu mít celého. Neboj, děsit se nemusíš. Prášky normálně beru, žádný podraz jsem na tebe nenachystala. Jen ještě poslední věc. Chci, abys věděl, že kdyby tě náhodou někdy opustila, nebo tys opustil ji, budu na tebe stále čekat. Jsi moje první a jediná láska. A to navždy. S láskou tvá bývalá.

 

Už zase, proč mi to dělá? Ptal jsem se sám sebe. Tohle tu už jednou bylo. Tenkrát z toho málem vyšla vítězně, jen o maličký kousek jí to uteklo. Kdyby tohle řekla tehdy, měla by po problému. Vybral bych si ji. Teď jsem byl s Kristýnkou a nehodlal jsem ji opustit, ať už se stalo cokoli. Tohle se prostě nedělá.

 

Ahojky. Nechci s tebou ztratit kontakt, jsi má nejbližší kamarádka, ale bohužel jen kamarádka. Ano, stále k tobě něco cítím, a kdybys tohle řekla tenkrát, když jsem se rozhodoval, vyhrála bys na celé čáře. Moc rád bych ti tvé přání o milování splnil, ale ublížilo by to jak tobě, tak i jí. A to já si na svědomí nevezmu. Vím, že když mi vyznáváš lásku a já ti nabízím přátelství, ať je jakkoli blízké, je to jako rána nožem do srdce. Moc si tě vážím a mám tě rád. Jsem rád, žes na mě neudělala žádný podraz, ale nemůžu ti slíbit, že někdy budeme spolu. Nechci, aby sis zkazila život a kvůli lásce ke mně nějak trpěla samotou. Věz, že v mém srdci budeš mít vždy své místo.

 

Už jsem neměl náladu vracet se k fotkám. Jen jsem ležel na posteli a přemýšlel. Uvědomil jsem si, že pračka doprala a šel jsem raději pověsit prádlo. Když jsem měl hotovo, vrátil jsem se do postele a uložil se ke spánku. Pro jistotu jsem vypnul telefon a tablet odpojil od internetu. Kvůli všemožným myšlenkám jsem nějak nemohl usnout, a když jsem konečně zabral, zdály se mi podivné sny.

 

Počet zobrazení: 94

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 28 – Dámská jízda III.Kristýnka 30 – Usmíření >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

A zase má morální problém. Tak doufejme, že ho autor nenechá moc trápit.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x