Květa a Běta

Za okny sálu duněla diskotéka, kde se míhaly stíny trsajících lidí a venku v temném koutě za domem se k sobě tiskli dvě líbající se postavy. Posléze se začaly dohadovat.
„Dělej, vykuř mi ho!“ funěl hlas a tlačil dívku do kleku.
„A máš mě rád?“ kňourala dívka, oděná ve vypasovaném tričku a minisukni.
„Jo… ale už, kurva, kuř!“ hučel mladík a pak slastně vydechl, jak mu dívčí ústa obemkla tuhý ocas trčící z kalhot.

Dívka moc kouřit neuměla, vlastně nikdy to ještě nedělala, ale snaživě ho cumlala v puse a pouštěla si ho do krku, kam až to zvládla a nevyvolala si dávivý reflex. Kluk zatím opojeně vzdychal, držel dívku za hlavu a užíval si rozkoš stoupající k vyvrcholení.
„Joo… cucej ho…“ vzdychal, začal rychle hekat a přirážet dívce do úst, až se vzepjal a uvolnil lavinu semene.

Dívka vytušila jeho vrchol, ale jak jí držel hlavu, nemohla nic dělat, než nechat si všechno vystříkat do pusy. Polykala tu lepkavou hnusnou hmotu a byla ráda, když konečně stisk povolil a ona mohla vyplivnout povadajícího ptáka a zbytky semene.
Než se i ona vydýchala z pro ni celkem nezáživného prožitku, mladík si zapnul kalhoty a potácivě si to namířil zpět do sálu.
„Martine?“ zavolala na něj dívka překvapeně, ale ten se ani neotočil.

***

Venku v temném koutě poblíž diskotéky stála dívka s riflemi staženými pod kolena, mírně rozkročená, ohnutá v pase a s rukama zapřenýma o zeď tlumeně vzdychala nad přirážejícím ocasem, který ji zezadu plenil pičku.
Kluk stojící za ní si ji držel v pase a strojově ji šoustal prudkými a hlubokými přírazy až to mlaskalo.
„Ah… ah… joooo,“ kvílela dívka tlumeně a i ona si to užívala a jen se nestihla odbavit, neboť nadržený kluk se brzy udělal.
Vyjel z ní ven, stáhl si z ocasu gumu naplněnou semenem, odhodil ji do křoví a jal se natáhnout kalhoty. Počkal, než se i dívka upravila a oba se poté navrátili zpět do víru diskotéky.
„Čau,“ rozloučili se.
Dívka zamířila ke svému stolu a kluk do výčepu.

***

Květa a Běta byly kamarádky už od základní školy. Zatímco Květa byla velmi atraktivní, Běta byla dívka s většími tělesnými nedostatky. Měla velký zadek a ani neoplývala štíhlostí, po níž všechny ženy bez rozdílu věku prahnou. Není hezké o ženách takto mluvit, ale tak to prostě bylo.

Rozdíly vyvstaly i v letech vytváření prvních vztahů s opačným pohlavím.
Ale zde bodovala první Běta, neboť ve své touze získat kluka se měla ke každému, kdo o ni projevil aspoň minimální zájem. Že jde mladým nadržencům hlavně o její klín a ne duši, pochopila až později, kdy na plesech a diskotékách někde venku v ústraní sténala a vzdychala pod divokými útoky tvrdých ocasů. Po vystříkání zájem kluků o její osobu opadl, stejně jako jim ochabl ocas.
Ale alespoň se na každé zábavě našel někdo, ochotný s ní tancovat a platit pití. A za to ji pak někde opíchal a Běta mu vcelku ráda dala. Brala to pragmaticky, věděla jaká je a koneckonců sex ji bavil.

Oproti tomu Květa měla s kluky problém. Díky své atraktivitě se kluci drželi stranou a jako by se báli ji oslovit. Každý soudil, že taková kráska musí mít pořádně prachatýho kořena a nechtěli zažít ponížená z odmítnutí, kdyby se opovážili ji oslovit.
Květa sice dávala o sobě vědět, že je (s)volná k seznámení, ale z kluků se k ní odvážili blíž jen ti nejdrzejší „machos“, tedy typy, které sice dívky přitahují, ale chodit se nimi delší dobu nedá a na vážnější vztah už vůbec se nedá myslet. Tito kluci zase moc nebrali Květu, která hledala lásku a nechtěla být jen živou pannou pro zásun ocasu.
Když už se nechala sbalit, tak po krátkém svádění a několika polibcích začala couvat a nehodlala své panenství jen tak lehkomyslně odevzdat.

Na této diskotéce to zašlo jinam a kluk místo šukání ho chtěl vykouřit. Jen představa ptáka zasunutýho v tlamičce té krásky mu napínala kalhoty už při tanci. A Květa byla svolná s ním jít ven.
Martin se jí líbil, choval se dvorně a vypadalo to, že má o ni vážný zájem.
V temném koutě se jí mužně zmocnil a líbat uměl hezky. O kouření Květa nevěděla zhola nic, neb porno ji nic neříkalo, ale intuitivně dělala, co se očekávalo a Martinovi to stačilo k vycákání do její pusy.
Pak jeho zájem o dívku pohasl a zanechav ji svému osudu, odebral se pochlubit kámošům, jaká ta kočka je dobrá rajda. A Květa opět zažila jen zklamání.

Když se na diskotéce o týden později k ní Martin vůbec nehlásil a dělal, že ji nezná a balil jinou neznámou krasavici, zavolala zhrzená a naštvaná Květa svého bratra Nikolu.
Ten cestou sebral ještě jednoho kámoše a po diskotéce si Martina vyčíhli a trochu mu pohmoždili vizáž.
Ječící krasavice zdrhla a pochroumaný Martin si nevrznul ještě nějaký čas poté.
Na každého jednou dojde. Pro Květu to však nemělo kýžený účinek. Stále byla pannou a neutrženou květinkou.
Kámoška Běta měla zářezů na pažbě až běda a ona stále nic. Ach, jak to hezký holky mají na světě těžký…

***

O PÁR TÝDNŮ POZDĚJI

Květa zanevřela na diskotéky a jala se s Bětou obrážet bazény a posilovny, kde mezi svaly honícími si mladíky, doufaly, se najdou normálnější typy. Nenacházeli.
Metrosexuálové byli nejhojnějšími návštěvníky těchto míst a měli starost jen sami o sebe, než o nějaké holky. Jde o to, jestli je vůbec dívky přitahovaly.

Až jednou si šly zabruslit na zimní stadion a zde srazil Bětu v plné rychlosti jeden kluk. Po děsuplném pádu mladík hned vyskočil a pomáhal Bětě vstát a zjišťoval, zda je v pořádku. To už u nich zastavil jeho kamarád a také se zajímal o následky srážky.
Jelikož Běta srážku přežila s menším šokem, odebrali se všichni do kavárny na čaj a z bruslařů se vyklubali normální kluci, Matěj a Tobiáš. Byli vtipní, sympatičtí a jak holky vyrozuměly, zrovna bez přítelkyň. Během hovoru se oči Tobiáše stále střetávaly z očima Běty, Matěj byl více oraženější a troufl si ukecávat Květu. Nakonec oba zabodovali a holky byly ochotné se s nimi zase vidět.

***

Všichni se vídali čím dál častěji, zpočátku ve čtyřech, pak už po dvojicích a časem došlo na první doteky, líbačky a muchlovačky v sálech kin, nebo v temných průchodem při doprovodu domů. Tobiáš měl o Bětu skutečný zájem a její nedostatky přehlížel a ani nehledal. Zdála se mu být normální holkou a on sám se nepovažoval za kdovíjakého svůdce a hezouna.
Matěj také byl spokojen, že krásná Květa je s ním ochotná chodit a neodvažoval se moc „tlačit na pilu,“ aby ji nezaplašil, když se od Běty dozvěděl, že je stále ještě panna. V devatenácti letech!

Pak se Matěj vytasil s bombou, že starší brácha jede na týden s rodinou pryč a poskytuje mu k užívání byt.
„Můžu si tam prej dělat, co chci, jen ho nesmím zapálit, vybydlet nebo prodat,“ sděloval všem bratrovy podmínky. „A švagrová Lucka chce, abych dvakrát za tejden zalil kytky. Tudíž vás všechny zvu na mejdan.“

Domluvili se na pátek. Holky slíbily, že něco přichystají na zub. Zbytek ať zařídí pánové.
Běta pak mluvila s Květou, ať počítá s tím, že nejde jen o nějaký mejdan, ale že kluci asi počítají, že…
„Myslíš, aby se s námi vyspaly?“ ptala se Květa.
„Jo. Tobiáš už je celej říčnej… tuhle mě… chi, chi,“ zasmála se Běta nad nějakou vzpomínkou. „Neboj, nějak to dopadne,“ chlácholila pak Květu, která zrudla.

***

Večírek se vydařil. Dobré jídlo, pití, hezký film, umocnily všem pohodu a dobrou náladu a obě dvojice se k sobě tiskly blíž a polibky se měnily na žhavé déletrvající vášnivé líbání.
Pak se Tobiáš zvedl a za ruku si Bětu odvedl do ložnice. Matěj s Květou osaměli v obýváku, kde měli i spát.
„Asi bych měl to měl nějak rozdělat,“ řekl Matěj a vyšel do předsíně za Tobiášem.

Do ložnice ale nedošel. Za zavřenými dveřmi se ozývaly vášnivé vzdechy, a tak se zase vrátil zpět a koukal, jak Květa zručně předělává gauč na pohodlné lůžko.
„Tady stačilo zatáhnout a jde to samo,“ a společně tak dokončili úpravu lože.
Polštáře a přikrývky už měly v rohu na hromadě. Oba však věděli, že spát ještě nepůjdou.
Začali se mazlit a líbat a přitom se svlékali, až byli nazí. Matěj se zvolna přesunul v líbání na její skvostná prsa. Bradavky jí ihned ztvrdly a postavily se. Polaskal je jazykem a Květa jen jen slastně vzdychala. Cumlal je, mnul mezi rty a Květa mu rukama jezdila ve vlasech, zcela v zajetí slastné rozkoše. Od prsou jí v polibcích klesal po těle, až ke klínu a Květa sama mírně rozevřela nohy. Klín neměla vyholený, ale Matěj neomylně zamířil na správné místo a jazykem jí přejel po pyscích.

„Ááách,“ ozvalo se vydechnutí a objevily se první praménky šťávy.
Jejich slízávání vyvolalo další šťávy a tělo se jí třáslo rozkoší. Pochva byla otevřená a připravená.
Matěj se vrátil zpět ke vzájemnému líbání, až Květa špitla.
„A ty… ode mě nechceš nic?“
Nečekaje na odpověď, sama se mu hlavou svezla ke klínu, kde rukou sevřela tvrdý naběhlý ocas, přetáhla předkožku a začala ho opatrně sát a rytmicky pohybovala hlavou. Matěj zažíval krásné pocity, jak mu rty masírovaly ptáka a jazyk kmital po citlivých místech.
Oddaloval blížící se výstřik co nejdéle, až musel Květu přerušit.
„Užž… nee… pojď sem.“
„Líbilo se ti to?“ usmála se na něj a rukou ho stále držela a honila.

Matěj přikývl a pak na Květu nalehl, nasadil žalud na štěrbinu a pomalu zatlačil.
„Oh,“ vzdychla Květa bolestně.
„Pšššš… neboj,“ zašeptal Matěj, povysunul ocas a přirazil. Tentokrát prudčeji.
„Ah… ááááá,“ vykřikla Květa a panenská blána byla překonána.
Ocas pronikl hlouběji a zarazil se o dno. Matěj po chvilce začal přirážet a Květa vzdychala do rytmu. Projížděl ji dál rytmickými pohyby, až to na něj přišlo.
„Můžu do tebe?“
„Ano… můžeš… úúúúh,“ zasténala Květa a cítila, jak do ní proudí semeno.
Poprvé v životě zažila v sobě ocas a rozlití semene v pochvě. Dosud nepoznané pocity se mísily s bolestí při ztratě panenství, ale hlavně, že to dopadlo. Květa byla spokojená.
„Miluju tě,“ přitulila se k Matějovi.
Čekala odpověď a když bylo ticho, zvedla hlavu, aby zjistila, že spí.

***

Tobiáš s Bětou se na sebe doslova vrhli.
Byli spolu dál, než Matěj s Květou a opravdu se moc těšili, až svůj vztah završí milováním.
Běta se hned sklonila hlavou k jeho chloubě a začala ji cumlat a sát.
„Anooo,“ podlehl Tobiáš rozkoši sajících úst a sám ji rukou mnul prsa a a všude kam dosáhl.
Když mu ocas pevně stál, Běta na něj obkročmo nasedla a ocas v ní pozvolna mizel až po kořen.
„Ůúh… seš… velkej… pomaluuu,“ sténala a z roztaženého klína ji vytékaly potůčky šťáv.

Tobiáš byl spokojený. Rukama se zaobíral jejími prsy jinak nemusel dělat nic. Běta si sama určovala rychlost i hloubku proniku a pozvolna mířila k vyvrcholení.
„Ah… ahh… ooáááhhh… bože… to… je… ono,“ hopsala na ocase stále rychleji, až pojednou strnula ve vyvrcholení a silně stahující se pochva přivedla na vrchol i Tobiáše a ten se do ní v trhavých dávkách vyprazdňoval. Běta se šťastně usmívala
„Budeš mít ještě sílu na druhý kolo?“

***

Té noci obě dvojice usnuly až nad ránem. Květa Matěje vzbudila a ten se přiměl znovu ji pomilovat, tentokrát zezadu. Květa chtěla dohnat, o co přišla a Matějovi nastaly zlaté časy, ovšem jak se to vezme. Čeho je příliš…
Tobiáš a Běta svůj vztah též zdatně tužili sexem, až z toho Běta otěhotněla. Antikoncepce tentokráte nebyla stoprocentní. A Květa, pod dojmem této informace, se taktéž rozhodla k jistému úskoku.

Stalo se tak při jednom se sexuálních dýchánků u Matěje, když byl doma sám.
„Božee… anooo… ještě… vííííc.už… budůů,“ křičela v extázi a cítila jak jí rozmrdanou pičkou strojově projíždí ocas, nemilosrdně ji rabuje a přitom zalévá slastí.
Matěj po sérii rychlých a hlubokých přírazů do ní vypustil dávku semene a Květa, naplněna rozkoší, sedmým smyslem vycítila, že právě teď se to stalo.
„Tys mě oplodnil, víš to?“
„Jak to? Bereš přece prášky?“ podivil se Matěj, stále v ní zasunutý povadajícím ocáskem.
„Jasně,“ usmála se Květa. „Jenže já je vysadila.“

Jestli čekala pochvalu, nedočkala se. Matěj od ní odskočil, jako by chytil prašivinu.
„A kdys mi to hodlala říct? O dítěti sme nikdy nemluvili!“
„Ale… já dítě chci… i Běta ho čeká,“ kňourala Květa zaskočeně.
„Běta mě nezajímá! Ale co máme my? Hovno. Bydlím u našich, ty taky, prachy žádný… jsme v prdeli, holčičko, jestli ti to nedošlo!“

Květa rychle v mozku zpracovávala Matějovy argumenty a pochopila, že jednala trochu neuváženě.
Ten večer se nerozešli v dobrém a Matěj se navíc celé dny odmlčel. Květa to chápala, a tak ho neuháněla a celé dny štkala Bětě hlavou na rameni, jak to posrala a jaká je kráva.

***

To byla radost, když to Květa dostala. Těhotná nebyla, sedmý smysl naštěstí selhal. Zprávu zvěstovala Bětě a pak se odvážila informovat i trucujícího Matěje.
Zapřisáhla se, že opět bere antikoncepci a o dítěti už nebude mluvit, dokud se sami nerozhodnou. Matěj Květu vzal na večeři, aby se pak jejich vztah napojil tam, kde se rozklížil. V posteli.

***

O ČTRNÁCT DNÍ DŔÍVE…

„Čau. Květa je v tom, víš o tom něco?“ ozval se Bětě v telefonu rozčilený hlas Matěje.
„Ahoj… no… jo… říkala mi to.“
„Ty vole! Vona vůbec nemá rozum… hele, nevrtala si do ní, když seš sama v jináči?“ vztekal se Matěj dál.
„Poslouchej!“ mírnila ho Běta. „Stav se odpoledne u mě. Jsem doma sama. Dáme řeč, jo?“ a Matěj se zklidnil a slíbil klidný pokec.

***

Odpoledne dorazil s bonboniérou.
„Všechno nejlepší k tvýmu stavu… víno pochopitelně nenesu.“

Běta se usadila vedle něj na gauč a probírali svůj pohled na celou tu věc.
Ke konci Matěj zjihnul a celý se uzavíral do sebe, až ho Bětě bylo líto.
„Nesmíš si to tak brát… prostě… to víš,“ hladila ho, až Matěj zvedl hlavu a nějak se stalo, že se oba spojili ve vášnivém líbání. Nastala divoká výměna jazyků, ruce obou si jely po těle. Matějovy Bětě na prsa, ona jemu do klína k zipu kalhot.
Odhalená prsa byla pro Matěje skvostná. Květa je měla také krásná, ale menší. Tyto byly velké, těžké, měkké a přitom stále pevné. Když se jich Matěj dostatečně nabažil, Běta mu pokouřila vztyčený ocas a nastavila se mu vkleče s vyšpuleným zadkem.

Matěj s připraveným ocasem v ruce zacílil na štěrbinu mezi půlkami zadku. Pronik byl hladký a pták do ní zajel v celé délce, hezky až po kořen.
„Ááách… anooo,“ vzdychla a začala sténat do rytmu rytmických přírazů.
Matěj ji držel za boky, sledoval ocas mlaskavě ji mrdající a koule pleskající o velký zadek. Pak jí zezadu promnul a promačkal visící balóny prsou.
Slastně vnímal masáž a tření ocasu v pochvě a cítil, jak je krásně vlhká.
Běta prožívala silnou rozkoš, jak ji tvrdý ocas projíždí skoro až na dno a hlasitě sténala a vzdychala. „Jooo… ještě… víííc… přitlač… bože… to… je… tvrdej čurák.“

Matěj měl velkou výdrž a Bětu přetočil a povalil na záda a její nohy si zapřel o ramena.
Ta byla zprvu zaskočena a hluboký pronik ocasu ji i zabolel.
„Ohh… seš hluboko… ouuu,“ vykřikla, jak na ni Matěj nalehl, ale po chvilce začala slastně vzdychat, když začal přirážet.
„Flop… flop… flop,“ mlaskavě se ozývalo, ocas byl až po kořen zaražen v tekoucí pochvě, kterou projížděl stále zrychlujícím tempem.
„Ohh… jooo… už… už,“ vzdychala Běta a Matěj ji teď mrdal přímo zběsile, než uvolnil stavidla semene a všechno do ní nevypustil, zatímco Běta svírala pochvu v orgasmickým stazích.

Když se probrali do reality, trochu se zastyděli, čeho se dopustili.
„Nebudem to dál roztírat, viď?“ řekl Matěj a Běta souhlasně kývla.

***

Nevěra zůstala neodhalena a oba páry se dál přátelily a žily ve spokojených vztazích.

Autor

4 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Není každý den posvícení. Aneb i u špičkového autora, jakým Shock je, se to někdy moc nepodaří. Není tady Nápad s velkým “N”, nějaká jiskra. Je to popis reality, jaká asi je poměrně častá. Tak příště…

Clark

On i se ty nápady s velkým N už hledají dost těžko, skoro všechno už bylo napsáno. dd

Juli

Vidím to malinko jinak, hezké holky pokud nejsou naivní čárky no a mít opravdu i tento problém. Pěkně napsáno děkuji 👍👍👍👍👍🤗

4
0
Would love your thoughts, please comment.x