Lesbičky 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Lesbičky
Počet zobrazení: 188

Uplynulo několik týdnů od příjemného zážitku s Ditou a já marně čekal, že se ozve. Byl jsem zvědav, zda otěhotněla a také jsem doufal v pokračování s ní, nebo s její partnerkou. Ta vysoká, přísně se tvářící žena, mě lákala víc, než jsem si připouštěl.

Tyhle vysoké, elegantní a nepřístupné ženy byly pro mě vždy na prvním místě žebříčku.
Lákala mě právě ta jejich zdánlivá nedostupnost a odtažitý přístup, ale teď se už zdálo, že se nic konat nebude.

Uplynul další měsíc, pak další a další a já tuhle dvojici skoro pustil z hlavy, když najednou mobil zazvonil a když jsem hovor přijal. Jásavý hlas Dity mně oznamoval, že právě přišla z ultrazvuku.
„Jaroslave, čekám holčičku, mám to potvrzené,“ jásala, až se zajíkala, „já jsem tak šťastná, moc ti děkuji,“ drmolila rychle.
„To mě moc těší, Dito. Už jsem si říkal co se děje, když si se neozvala.“
„Nechtěla jsem to zakřiknout,“ vysvětlovala. „Čekala jsem, až to bude jisté a teď už mám snímek z ultrazvuku.“

Ještě hezkou chvíli mně nadšeně popisovala, jak nakupuje výbavičku, co všechno připravuje a jak se těší, než jsem ji přerušil: „Dito, a co tvoje partnerka, jak se těší ona? Ještě si o ní neřekla ani slovo. Doufám, že to mezi vámi klape“?
„K tomu bych se dostala. Teď už je všechno v pořádku, ale jak si odešel, strašně mně to Klaudie vyčítala. Všechno slyšela a mrzelo jí, jak jsem si to užívala. Trvalo mi dlouho, než jsem ji uklidnila a ujistila, že se nic nezměnilo, že ji stále miluji a že s ní zůstanu.
Také se moc těší, plánujeme spolu, co budeme dělat, až se malá narodí, ale občas, když se milujeme a hladí mně bříško, má takový smutný výraz a vlhké oči. Určitě je smutná, že nečeká také svoje dítě.“

„To ale přeci není problém, už jsme to spolu probírali,“ vstoupil jsem jí do toho. „Ty jsi jí nic neřekla?“
„Říkala jsem jí to, ale tehdy se ještě na mě zlobila. Musím to s ní probrat znovu. Promluvím si s ní a pak ti zavolám,“ slíbila a na to jsme se rozloučili.

Dita volala za tři dny.

„Ahoj, tak jsme si o tom vážně popovídaly. Dva dny jsem ji přesvědčovala, ale nakonec souhlasila. Chce to s tebou probrat osobně, zavolá ti a domluvíte se. Musím tě ale varovat, ona je dost dominantní, je zvyklá, že je vždy po jejím a obvykle jedná s lidmi trochu spatra.
Nenech se tím rozhodit. Jinak je to prima ženská, když potom už víš jak na ní, jako já,“ smála se do telefonu,“ snese ti modré z nebe.“
„Tak dobře,“ souhlasil jsem, „ať zavolá a těším se, že uvidím také tebe,“ dodal jsem nakonec. S tím jsme hovor ukončili.

Notářka Davidová volala druhý den odpoledne, autoritativním hlasem mě vyzvala, abych přišel v osmnáct hodin do kavárny Zátiší, pokud mi to vyhovuje. Zřejmě ani nečekala, že bych si dovolil nesouhlasit.
Potvrdil jsem, že přijdu.
Hned jak zavěsila, jsem začal přemýšlet, jak s touhle persónou nejlépe jednat.

Do kavárny přišla jako pravá dáma, pět minut po termínu, oblečená do šedivého kostýmu, dokonale upravená, prostě žena s velkým Ž.
Povstal jsem, pozdravil, a když odpověděla kývnutím, pomohl jsem jí se židlí.
Na mou otázku, co jí mohu objednat, odpověděla, že kávu a minerálku. Čekala beze slova, dokud jí obsluha oboje nedonesla a pak hned přešla k věci.

Z aktovky vyndala složku papírů a hned mě poučovala.
„Tady mám stejnou smlouvu, jakou jsme uzavřeli v té první věci. Smlouvu si prostudujte, a pokud se vším souhlasíte, podepište ji. Já už smlouvu podepsala. Ověření podpisů provedu zítra dopoledne v kanceláři. Že je vše v pořádku si můžete zkontrolovat, až k nám přijdete, před samotným aktem,“ dodala chladně, jak nějaká Nordická královna na audienci.

Vzal jsem si dokumenty do ruky a podíval se jí upřeně do šedomodrých očí. Pohled opětovala, ale nevydržela, uhnula pohledem a maskovala to pitím kávy.
Vida, nebude tak tvrdá, jak se snaží předvádět, říkal jsem si v duchu. Smlouvu jsem tedy pročetl a podepsal.
„Pokud vám to vyhovuje, sejdeme se zítra u nás v šestnáct hodin.“
Když jsem přikývl, uklidila dokumenty do aktovky a zase tím letmým pokývnutím se rozloučila a odešla.

Druhý den jsem přesně v šestnáct hodin zazvonil na zvonek.
Otevřela mně Dita s partnerkou za zády a pozvala mě dovnitř. Když jsme procházeli chodbou do pokoje, nemohl jsem si nevšimnout, jak Ditu, které se už začínalo rýsovat bříško, majetnicky objala rukou kolem pasu.
Pozor, naznačila mě tím, tahle patří mně.

V pokoji Klaudie požádala Ditu, aby nás nechala o samotě.
„Miláčku, nech nás teď prosím samotné, zavolám tě, až to vyřídíme, ano?“ Řekla to sice s úsměvem, ale hlasem, který nepřipouštěl odpor.
Pak se otočila ke mně: „Pane Jaroslave, teď vám řeknu, jak se to přesně odehraje.“
„Ne, Klaudie, to já vám teď řeknu, jak to bude,“ přerušil jsem ji rázně, přesně tak, jak jsem si to naplánoval.
„Nebudu se tu trápit po tmě, zezadu a na sucho, abych se zranil já nebo i vy a abychom stejně došli k tomu, že to tak stejně nepůjde. Nejsem robot, potřebuji k tomu určitou atmosféru a vaši spolupráci.
Chystáme se tu společně na vážnou věc a aby se podařila, je potřeba souhra nás obou a v rámci možností i příjemná atmosféra. Že to funguje, jste se mohla přesvědčit u partnerky.
Pokuste se tedy na chvilku zapomenout na svou averzi k mužům, myslete na své budoucí dítě a snažte se chovat alespoň trochu příjemně a vstřícně,“ dodal jsem rozhodně.

Úplně jsem ji vykolejil. Dívala se na mě s pootevřenou pusou, neschopná slova. Takhle s ní jistě nikdo ještě nejednal.
„Co bych tedy měla udělat?“ hlesla po chvilce zkrotle.

„Oblečte si svoje nejlepší prádlo, ve kterém se budete cítit příjemně, punčochy, boty na vysokém podpatku, použijte oblíbený parfém, až se osprchuji, přijdu za vámi do ložnice a povíme si další,“ řekl jsem důrazně.
Kývla.
„Tak dobře,“ řekla ještě celá rozhozená a odešla.

Cestou do koupelny jsem zahlédl Ditu. Stála na podestě schodiště do patra a ukazovala mně zaťatou pěst se zdviženým palcem. Zamával jsem jí a zapadl do koupelny.

Po důkladné koupeli jsem ignoroval připravené, bílé tričko a zahalen jen do osušky, odešel do Klaudiiny ložnice.
Vyloženě žensky laděné ložnici, vévodila obrovská postel s přiléhající toaletkou, nočním stolkem a v rohu bylo pod stojací lampou veliké křeslo.

Zatáhl jsem těžké závěsy a v ložnici bylo rázem příjemné šero. Když jsem se pak položil na postel, zjistil jsem, že strop nad postelí je pokryt zrcadly.
Čekal jsem nejméně patnáct minut.
Klaudie vešla do dveří a tam se zastavila. Užasle jsem se na ni díval, nemohl jsem uvěřit svým očím. Oblékla si bílé, saténové kalhotky a podprsenku, oboje lemované krajkou, bílé punčochy a bílé lodičky na vysokém podpatku, takže účesem dosahovala pár centimetrů pod horní rám dveří.

Oblečena byla dokonale, ale co mě dostalo ještě více, byla její postava.  Dlouhé, dokonalé nohy, žensky tvarované boky, ploché břicho a hrudník s velkými prsy. Dokonale tvarovaná postava, štíhlá, ale ne hubená, taková severská Amazonka.
Barva pokožky pocházela jistě ze solárka a celé tělo prozrazovalo pravidelné návštěvy fitka.

Když mně zase začal fungovat mozek, pokynul jsem jí rukou, aby se položila vedle mě.
Poslechla rozpačitě, vůbec už nevypadala tak sebejistě a suveréně jak dříve.

„Děkuji Klaudie, že jste mi vyhověla. V takové atmosféře nám to jistě půjde lépe. Představuji si to takto. Budeme se navzájem hladit a snažit se připravit naše těla. Slibuji, že budu maximálně ohleduplný, souhlasíte?“
„Souhlasím, moc si to dítě přeji, udělám pro to vše. Myslíte, Jaroslave, že to vyjde hned na poprvé jako u Dity?“ řekla Klaudie už docela příjemným hlasem a tázavě se na mne podívala.
Potěšilo mě to a tak jsem také přeladil na přátelský tón.
„Věřím že ano, ale nejvíce to bude záležet na vás. Musíme se postarat, aby se semeno dostalo co nejhlouběji do připravené vagíny, raději to nejméně jednou zopakujeme.“
„Rozumím,“ přitakala Klaudie. „Jak to tedy provedeme?“ ptala se.

„Klaudie, musíme se oba pořádně vzrušit, bez toho to nepůjde. Vy mě jistě snadno vzrušíte rukou nebo pusou, ale nevím, zda snesete to samé ode mě. Navrhuji začít hlazením a pak se uvidí.
Kdyby to u vás nešlo, můžeme ještě požádat Ditu, aby vás připravila.“ Napadlo mě to sice nečekaně, ale představa to byla pěkná.

„Ne, Ditu do toho tahat nebudeme,“ zakroutila rázně hlavou. „ Musíme to zvládnout sami. Nejste první muž v mém životě. I tak po dlouhé době, vím, co mám dělat. Nějak si poradím,“ dodala odhodlaně.
„ Mám se celá svléknout?“
„Ještě ne, prosím, moc vám to sluší. Na to bude času dost,“ požádal jsem jí. Když přikývla, položil jsem jí ruku na břicho a začal ji jemně hladit.

Bříško měla pevné a pokožku jemnou jako samet. Už jen to hlazení, byl příjemně erotický zážitek, který jsem si náležitě vychutnával.
Přejížděl jsem dlaní horkou pokožku a pomalu se blížil dolů, do klína.
Klaudie nijak nereagovala, ležela uvolněně na zádech, stehna mírně od sebe, zavřené oči.

Pomalu jsem klouzal dlaní do klína, na hladký satén kalhotek a v ten okamžik sebou Klaudie mírně trhla.
Jemně jsem tlačil dlaní na její pahorek a pomalu sjížděl mezi ta nekonečně dlouhá stehna, po látce kalhotek, až moje dlaň přikryla celý její rozkrok. Pomalu jsem projel prstem rýhu, která se jasně rýsovala pod jemnou látkou a tehdy sebou Klaudie zase trhla.

Uvolnil jsem tlak dlaně, ale Klaudie mě uklidnila.
„To nic, pokračuj, zvládám to.“
Poprvé mně zatykala, to bylo dobré znamení a tak jsem pokračoval.

Hladím ji v rozkroku, po vnitřní straně stehen a poprvé zajíždím prstem pod kalhotky. Jen kousek, na zkoušku a můj prst naráží na dohladka vyholenou kůži jejího ohanbí.
Cítím silné vzrušení a pokračuji razantněji, tentokrát už pouštím pod kalhotky celou ruku a začínám laskat pysky a poštěváček.
Klaudie reaguje, zvedá ruce, které měla doteď podle těla, jednu si tiskne na břicho, druhou si pokládá na svoje velká prsa a celé tělo se jí mírně napíná.
Pokračuji v dráždění a po chvilce jí kalhotky sundávám úplně.
Pomáhá mi tím, že nadzvedne boky a zadeček, když kalhotky stáhnu přes její štíhlé kotníky, které si neodpustím pohladit, nechává už Klaudie svoje dlouhé nohy pokrčené a mírně roztažené.

Neodolám a přesunuji se jí mezi stehna, ještě chvilku jí hladím pysky a jejich okolí a pak skláním hlavu a nedočkavě ji ochutnávám ústy.
Líbám ji do třísel, na pahorek, jazykem rozhrnuji naběhlé závojíčky a nakonec beru mezi rty poštěváček, laskám ho jazykem, vtahuji do úst a silně ho saji.

Klaudiina vagína se přede mnou otevírá jako kalich květu a odhaluje růžové nitro.
Je to jako pozvání a tak na nic nečekám a vnikám dovnitř prstem a dlouze ji tam laskám. Lůno už je horké a vlhké a to že je připravená, potvrzuje Klaudie vzápětí slabým, lehce se třesoucím hlasem.
„Už jsem připravena, myslím, že můžeš do mě“.

Ocas mě už delší dobu naplno stojí a trčí jak bájný meč krále Artuše a tak jeho špičku zabodávám mezi lesknoucí se závojíčky a pozvolna pronikám stále hlouběji.
Klaudie mi pomáhá tím, že rozevírá stehna, jak nejvíce může, zároveň si přitahuje kolena k prsům a mně tak už nic nebrání zasunout svůj meč v celé délce do pochvy.
Klaudie je uvnitř pěkně mokrá a tak i když má vagínu těsnou, pronikám snadno až na dno.
Začínám přirážet a pozoruji výraz Klaudiiny tváře. Oči má stále zavřené ale pootevřenými ústy dýchá stále rychleji a rychleji, v rytmu mého pronikání.

Její těsná kundička i pohled na to nádherné tělo udělaly svoje a já za pár minut cítím blížící se vrchol svého snažení.
Zrychlil jsem a čekal na výstřik do té vlhkem mlaskající, lesbické vagíny, když sebou Klaudie prudce trhla a hlasitě vydechla.
Potom jsem ji už nesledoval.
Unášela mě má vlastní vlna slasti, na které jsem plul celou dobu, co se můj ocas zmítal v Klaudii a vypouštěl jednu vlnu semene za druhou, dokud se úplně nevyčerpal.

Když se můj úd přestal škubat, nechal jsem ho uvnitř a nehybně odpočíval. Klaudii jsem stále přidržoval za boky s koleny u ňader a zadečkem pěkně nadzviženým.
Když otevřela oči a tázavě se na mě zadívala, vysvětlil jsem jí proč.
„Zůstaň v této poloze, aby mohlo semeno proniknout co nejhlouběji, nejméně pět minut.“

Chápavě zakývala hlavou, znovu zavřela oči a klidně ležela.
Prohlížel jsem si tu hrdou krásku, ale v tento okamžik už pyšně vůbec nepůsobila. Jak tam tak ležela, viděl jsem jen neobyčejně krásnou ženu a Ditě v duchu záviděl.
„Myslíš, že už to bude stačit?“ přerušila moje rozjímání Klaudie.
„Určitě,“ vzpamatoval jsem se, vytáhl jsem již notně povadlý nástroj z ženina lůna a lehl si vedle ní.

„Co bude dál?“ zajímala se.
Zamyslel jsem se.
„Dáme si trochu oddech, já se půjdu vysprchovat a pak bych se rád něčeho napil. Potom si to ještě jednou, pro jistotu zopakujeme.“
Klaudie souhlasila.
„Tak dobře, ale já bych se prosím tě zašla vysprchovat jako první, jestli ti to nevadí. Ty si zatím zajdi do kuchyně a v lednici si vyber, co budeš chtít.“

Ani nečekala na odpověď a zmizela v koupelně.
Šel jsem tedy do kuchyně a tam jsem narazil na Ditu.
Stála schovaná za dveřmi a s prstem na rtech mě upozornila, abych ji neprozradil. Když jsem s úsměvem kývl, začala šeptem vyzvídat, jak to proběhlo.
Neušlo mi, že pokukuje po mém rozkroku a přiznám se, potěšilo mě to.

Tiše jsem jí popsal stručně průběh aktu a ujistil jí, že je všechno v pořádku. Obsloužila mě nealkem a pak se ještě stačila pochlubit svým bříškem, když v koupelně dozněl šumot sprchy.
Dala mi letmý polibek na tvář, při kterém se mě rukou jakoby nechtěně dotkla penisu a s úsměvem odběhla.

Dopil jsem a odešel se také vysprchovat. Když jsem se potom vrátil do ložnice, Klaudie už na mě čekala.
Prádlo už na sobě neměla, jen průhledný župánek, takové, lehounké nic, co skoro nic nezakrývalo a jen vlastně povzbuzovalo fantazii.
Na hrudi jí látkou prosvítaly tmavé prsní dvorce a bradavky hrozily, že tenoučkou látku protrhnou.
„Jsi skutečně nádherná žena, Klaudie,“ vypadlo ze mě upřímně. „Musím také uznat, že si se opravdu snažila a doufám, že to pro tebe nebylo moc nepříjemné.“
„Děkuji za kompliment, čekala jsem, že to bude horší,“ přiznala s malým úsměvem. „Byl jsi skutečně ohleduplný a tak to nebyl problém vydržet.“

„To jsem rád, měl jsem dojem, že jsi měla dokonce orgasmus, ne?“
„Ano, měla, jen to nechápej mylně. Tomu laskání se samozřejmě nedalo odolat, velice mě to vzrušilo a tak ten orgasmus při následné souloži nebyl žádným překvapením. Bylo to ale nechtěné. Nevím jak to správně popsat? Nijak jsem k tomu nepřispěla a bylo to prostě samo od sebe a tak nějak neosobní, snad chápeš, co tím chci říci?“
„Asi ano, myslím, že to dokážu pochopit,“ ujistil jsem jí.

„Jak budeme pokračovat, stejně jako poprvé?“
„Ne úplně, Klaudie, začneme asi stejně, když se to osvědčilo, ale ten konec bude tentokráte zezadu, abychom si to oplodnění pojistili,“ vysvětlil jsem jí a v duchu už se těšil na ten skvostný zadeček.
Souhlasně pokývala hlavou, odložila průsvitný župánek, položila se na lůžko a dala tak najevo, že je připravená.

Položil jsem se vedle Klaudie, začal ji hladit a tentokrát nejen na břiše, ale i na prsou.
Prsa nedotčená mateřstvím měla pevná a tmavé bradavky přímo zvaly moje ústa k laskání.
Když jsem tak učinil a jednu bradavku krátce lízal a sál, Klaudie mně jemně ale důrazně odstrčila hlavu dolů.
„To ne, prosím, bradavky ne.“

Vyhověl jsem, pokračoval jen na spodní straně prsu, rukou jí laskal v rozkroku a pak ji vzal za ruku a položil si ji na penis.
„Klaudie, pomoz mi s přípravou, prosím,“ vyzval jsem jí.
Neodpověděla, ale její dlaň se pomalu, odtažitě sevřela kolem mého penisu a začala po něm lehce klouzat nahoru a dolů, bohužel bez zvláštního efektu.

Počkal jsem chvilku, pak jsem ji rázně uchopil za dlaň, pořádně ji zmáčkl kolem svého ocasu a předvedl jí tempo, jaké jsem si představoval.
Konečně to dělala pořádně a tak jsem se mohl nerušeně věnovat jejímu rozkroku, znovu jsem projížděl prsty její rýhu, laskal pysky, klitoris a hrázičku. Právě na hrázi a klitorisu se mně zdálo, že Klaudie reaguje nejvíc.
Že by právě tady bylo její slabé místo? Předchozí zásun nebyl špatný ale chyběla mě její interakce a prakticky nulová odezva na moje snažení. Užil bych si to daleko více, kdyby aspoň hlasitě vzdychala a nepotlačovala svoje vzrušení a projevy při orgasmu.

Další snahu jsem tedy zaměřil právě na ta dvě místa, jedním prstem pěkně tvrdě brnkal o hráz a druhým dráždil poštěváček.
Že na to jdu správně, potvrdilo její hlasitější, rychlejší oddychování a také vlhnoucí vagína.
Ještě jsem přitlačil a při tom můj prst sklouzl na její zadní otvor.
Prudce vydechla a mírně sebou cukla, pokračoval jsem zvýšeným tempem až jí z nitra, mezi nateklými pysky vyklouzlo několik horkých kapiček na můj prst.
Rozetřel jsem ten přírodní, voňavý lubrikant po hrázi i zadečku a ukazováčkem kroužil kolem kakaové dírky, až se Klaudie prohnula v bocích a ocas mě stiskla tak ostře, až to zabolelo.

Trvalo to sice jen krátce, ale já už asi tušil jak na ní.
„Klaudie, otoč se, klekni si na čtyři a pěkně se prohni, aby ti zadeček trčel nahoru,“ zavelel jsem a ona kupodivu bez odporu ihned poslechla.
Prohnula se jako kočka, kolena dala od sebe a vystrčila na mě ten nejhezčí a nejrajcovnější zadek, jaký jsem kdy viděl.

Klekl jsem si za ní, prsty rozevřel doširoka pysky, zabořil jazyk mezi její okvětní lístky a naplno si vychutnával mírně slanou, lehce nakyslou chuť, její už řádně promočené kundičky.
Vždy jsem zakmital jazykem na zduřelém poštěváčku, pak pomalu a hluboce projel jazykem tím vlhkým a horkým údolím, zatlačil na hráz a zakončil to jemným, krouživým, olizováním okolo zadní dírky.

Za pár minut už bylo jasné, že Klaudie dost bojuje se svým vzrušením a snaží se ho zamaskovat. Hlasité oddechování a čím dál větší počet kapiček na okvětí svého lůna, však zakrýt nemohla.
Odolal jsem pokušení vrazit do ní ocas a zasunul jsem zatím jen dva prsty. Snadno jsem pronikl vlhkým vchodem a překvapen, jak je uvnitř rozevřená a mokrá, jsem tlačil prsty proti bříšku a zajížděl dovnitř a ven.
Šlo to čím dál snadněji a tak jsem přidal ještě jeden prst, současně jí olizoval okruží zadečku a nakonec se pokusil vniknout špičkou dovnitř.

„Ne, ne, to ne, to nesmíme, to mně nedělej, to nemůžeme,“ reagovala Klaudie šeptem mezi nádechy. Ale že to nemyslí úplně vážně, jsem poznal tak, že proti mému jazyku začala mírně vycházet vstříc zadečkem a jejím tělem probíhaly mírné záškuby.

Intenzívně jsem jí prstil, olizoval zadeček a špičkou jazyku tlačil na svěrač tak silně, až nakonec povolil a já vnikl kousek dovnitř. Snažil jsem se tam s ním kroužit, ale na to tam nebylo dost místa.
Nahradil jsem tedy jazyk prstem a ukazovákem zasunutým po druhý článek jsem tam kroutil, až zase začala protestovat.

„Co mě to děláš, to nesmíš, né, né, nedělej mě to, to nesmíme“, naléhavě šeptala, její tělo ale říkalo něco jiného a tak jsem pokračoval. Prsty jsem tlačil stále hlouběji do jejího široce rozkvetlého kalichu rozkoše a ukazovákem v zadečku tlačil proti děloze tak silně, až se začala hlasitě projevovat.
Sténala už docela nahlas. Vzrušení jí přemohlo a přestala se kontrolovat. Prudce proti mně vyrážela pánví a její lůno bylo tak mokré, že to až mlaskalo.

Sám jsem už byl na pokraji maximálního vzrušení a skoro jsem slyšel, jak můj meč křičí, abych ho do ní konečně zarazil.
Rozhodla to ale sama Klaudie.
„Už, vraž ho do mě, už ho tam chci, pojď do mě,“ zasténala tak hlasitě až se to podobalo výkřiku.
Na nic jsem nečekal, vyndal mokrou ruku a místo ní tam divoce zarazil svůj meč.
„Ách, joo, joo,“ reagovala Klaudie, a když sem začal prudce přirážet, pokračovala: „Ano, ano, ano, ještě, ještě, ještě,“ vyrážela ze sebe trhavě, „ještě, ještě…“
Její hlasitý projev mě burcoval a popoháněl a já do ní bušil ze všech sil, až se prohýbala.

Cítil jsem, jak se pomalu ale jistě blíží můj orgasmus. Chtěl jsem ale také i ji donutit k pořádnému závěru.
Prudce jsem jí tedy zasunul palec do zadečku a přitlačil na tu jemnou stěnu, směrem k  mému ocasu. Z posledních sil jsem pak přirážel tak, že jsem na žaludu cítil dno její pochvy.

Byla to labutí píseň pro oba.. Klaudie se tentokrát udělala hlasitě, bouřlivě a trhala sebou tak prudce, že jsem se jí musel pevně přidržovat za boky, abych z ní nevyklouzl a proudy semene, které vypouštěl prudce se cukající ocas, nepřišly vniveč.

Závěrečná křeč, která se Klaudie zmocnila potom a celou ji znehybnila, zasáhla i její děložní svalstvo, které objalo můj ocas pevným sevřením a uvěznilo ho v tom přívětivém arestu, dokud křeč nepolevila a já nezačal vadnout.

Zbrocen potem, jsem ho nakonec vyndal a bylo to, jako bych vytáhl nějakou zátku.
Z Klaudie začal vytékat hotový potůček i přes to, že měla stále zadeček nahoru. Popadl jsem osušku, kterou jsem odložil po koupeli vedle lůžka a začal Klaudii mezi nohama jemně otírat.
„Děkuji,“ ozvalo se od ní tiše.
„Nemáš zač, krásko,“ ujistil jsem ji a byla to pravda.
Samotné utírání, to, jak sem jí jemně projížděl osuškou od bříška po zadeček, mezi závojíčky a zase zpět, mě i přes absolvovaný, vyčerpávající orgasmus ďábelsky vzrušovalo, že jsem si závěrem neodpustil ji celou olízat jazykem, od zadečku, přes třísla, vnitřní stranu stehen a závojíčky až k poštěváčku.

„Mám takhle zase zůstat?“ zeptala se už téměř normálním hlasem.
„Ano, zůstaň tak,“ potvrdil jsem jí, sebral jsem polštář, a podložil jí boky, aby měla větší pohodlí.

Chvilku ležela nehnutě a mlčky ale pak na mě otočila hlavu a spustila.
„Víš, že si se teď jako gentleman rozhodně nechoval,“ řekla s výčitkou v hlase.
„Promiň Klaudie, ale ty jsi tak krásná a vzrušující žena, jakou jsem zatím nepoznal a tak jsem úplně ztratil hlavu,“ omlouval jsem se. „Dělal jsem vše co nejlépe, aby si otěhotněla, ale nakonec jsem se neudržel, nemohu za to, že jsi tak nádherná“.
„Já si myslím, že to bylo trochu jinak. Ty si zneužil toho, že musím držet a rozhodl ses, že si dokážeš, že umíš vzrušit i lesbičku, přiznej se?“ naléhala, ale neznělo to příliš vyčítavě.

Trochu mě prokoukla, ale tak úplně pravda to také nebyla, uvědomil jsem si v duchu.
„Možná poprvé,“ přiznal jsem, po druhé jsem vlastně na to ani nevzpomněl. „Snad mně to odpustíš a řekni mi, jak si byla spokojena ty?“
„Pokud budu mít holčičku, jsem připravena ti odpustit úplně všechno a jestli jsem si to užila? Ano i ne. Ty totiž nechápeš základní věc. Naprostá většina lesbiček se vzruší i při sexu s mužem. Některé si tím i vydělávají. Podstatné ale je, že to není chtěné, že to nejde zevnitř a že pak ani ten orgasmus není takový, jako by mohl být, chápeš? Teď už bych ale mohla jít do koupelny, co myslíš?“
„Určitě Klaudie,“ přitakal jsem a ona opatrně vstala, pátravě se podívala na svůj rozkrok a protože zřejmě nenašla nic závadného, odešla do koupelny.

Prošla dveřmi do chodby, tam se zastavila jako by nad něčím váhala a pak se ještě otočila ke mně: „Líbilo se ti to více s Ditou, nebo se mnou?“ zeptala se tiše.

Kristova noho, ta ženská ješitnost, soupeření a žárlivost je snad bezbřehá, pomyslel jsem si.
„Dita je skvělá holka, bylo to s ní krásné ale s tebou, Klaudie, to bylo zázračné a nezapomenutelné. Ty prostě nemáš konkurenci a já tě Ditě závidím,“ přiznal jsem po pravdě.
Po tváři jí přeběhl výraz spokojeného úsměvu a pak zmizela v koupelně.

Dita se tentokrát neobjevila. Když se uvolnila koupelna, já se vysprchoval a oblékl, vyprovodila mě ke dveřím Klaudie.
„Hezký večer, Jaroslave, snad se nám to povedlo, na shledanou.“
„Na shledanou Klaudie,“ odpověděl jsem překvapen.
Čekal jsem sbohem, a to na shledanou mě překvapilo, že jsem o tom přemýšlel celou cestu domů a po pravdě, ještě dlouho potom.

Několik měsíců jsem pak o nich neslyšel, s výjimkou SMS od Klaudie, která mě napsala, že Dita má krásnou a zdravou holčičku. To bylo vše.
O to více mě pak překvapil telefon od Klaudie.

„Dobrý den, Jaroslave, všechno je odpuštěno, snad si pamatuješ, co to znamená?“
„Dobrý den, Klaudie, samozřejmě si to pamatuji. To je nádherná zpráva, mám radost. Povězte mi něco o těch malých, jak vypadají a jak se mají k světu?“
„Proto vlastně volám, probírala jsem to s Ditou, i když to je vlastně proti naší smlouvě, shodli jsme se na tom, že by bylo správné tě pozvat, aby ses na ně mohl podívat, co ty na to?“
„To je od vás obou moc hezké, přijdu moc rád, často jsem na vás myslel,“ přiznal jsem se.

Dohodli jsme si tedy návštěvu.
Když jsem tam dorazil, přivítaly mě dvě spokojené, pyšné maminky a dvě nádherné holčičky, které jakoby z oka matkám vypadly. Nebo tatínkovi?

Dita byla samý úsměv a také Klaudie byla jako vyměněná a celá zářila. Vše proběhlo v přátelské atmosféře, když jsem pak odcházel, společně mě řekly, že mohu přijít zase.

Druhý den mě volala Dita, žvatlala nadšeně o všem možném a nakonec z ní vypadlo, že uvažuje o druhém dítěti a zda bych se toho mohl zase ujmout.
Nadšeně jsem ji ujistil, že ano a ona mě pak za to prozradila sladké tajemství.
„Nesmíš prozradit, že jsem ti to řekla, Klaudie už také přemýšlí o druhém dítěti. Když jsem se ptala, kdo bude otec tentokrát, odpověděla, že samozřejmě požádá zase tebe“, pak se, se smíchem rozloučila a zavěsila.

Jak to všechno dopadlo, je ovšem už na další příběh.

Počet zobrazení: 188

Autor

Navigace v seriálu<< Lesbičky 01
5 48 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

No tak se povedlo oplodnit obě lesbičky a dokonce otci dovolí aby své děti vídal. Jestli bude pokračování v dalších dětech uvidíme. Už s ním mají dobrou zkušenost tak by to snad mohlo vyjít.

Kittikit

Moc pekne napsane 👍 Ze by se, v dalsim pripadnem pokracovani, obe lesbicky pokusily otehotnet v jeden den? 😉

Šmajda

Trošku zmatek ve jménech proti prvnímu dílu. Clarku, vyber si jedno a podle toho to opravíme (Zdeňka vs Klaudie)

Šmajda

V prvním díle opraveno jméno Zdeňky na Klaudie 😉

Trysky

Zajímavá a čtivá série. Jsem zvědavý na pokračování.
Jen to otěhotnění hned napoprvé u obou je trochu pohádkové, mohlo se to trochu protáhnout.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x