Letní tábor

Kamarád Ota mě plácl přes rameno: „Tak co, už máš konečně nějakou ženskou?“ a když viděl mou odmítavou reakci, zavrtěl hlavou.
„Jak dlouho chceš truchlit? Kurvila se? Kurvila! Kopnul si jí do prdele? Kopnul! Tak proč si nenabrknout nějakou jinou?“
Nechal jsem to bez odpovědi.
S Editou mi bylo fajn do doby, než jsem ji přistihl se svým nejlepším kamarádem z dětství. Leželi na sobě v posteli a Edita slastně úpěla pod jeho prudkými přírazy a cumlání naběhlých bradavek na prsou. Nevím, co na něm viděla, ptáka neměl většího, síly taky moc nepobral, ale neřešil jsem to.
Oba jsem, ne zrovna v rukavičkách, hned vypakoval a od té doby jsem byl sám.

***

To už bylo před pár lety a já od té doby čelil atakům svých kolegů, snažících se mě zbavit chmur a vrátit mi radost do života.
Kolegyně Blanka na to dokonce použila svoji dceru, téhož jména. Byla to nezadaná pětadvacítka a matka asi doufala, že tím dceru udá. Smiloval jsem se a přijal nabídku na rande.

Na schůzku pak přišla vytáhlá hubeňoura s ostrými rysy obličeje a pichlavým pohledem, plochá jak prkno. Sama taky nebyla nadšena, k čemu ji matka použila, ale zašli jsme spolu na večeři a celkem se nám dařilo najít téma k hovoru. Bylo to však stejně o ničem, že jsme pak, místo pokračování schůzky, zamířili k domu, kde bydlela.
„Tak ahoj, bylo to hezký, ale oba víme, že je to nanic,“ prohodila smutně, až mi jí náhle bylo líto.
„Počkej. Viděli jsme se jen jeden večer. Můžeme to někdy zopáknout,“ nadhodil jsem.
„Vážně?“ skoro zajásala, „a…. nechceš, na chvíli, zajít ještě nahoru?“ trochu se zajíkla.

Bylo mi jasné, co značí tím, zajít nahoru, ale nechtěl jsem být nezdvořilý. Blanka brebentila, že je doma sama a že si ještě můžeme něco dát.
Byteček byl vcelku hezký a útulný, Blanka mi dala na starost víno a sama zmizela v koupelně.
Když vyšla, byla tak nějak hezčí. Místo koupele si asi dala práci s make-upem a účesem.
„Já vím, že nejsem hezká a nikdy nebudu mít pořádnýho chlapa, ale prosím tě, pomož mi se toho zbavit,“ řekla tiše až skoro prosebně.

Pochopil jsem. Sedla si vedle mě na postel, pohladil jsem ji, podívala se na mě uslzenýma očima a pomalu jsme se začali líbat a zbavovat oblečení.
Blanka mi stáhla kalhoty, já ji rejdil rukama pod trikem a hledal aspoň náznak prsou. Dopředu jí ale trčely jen hroty bradavek. Stáhl jsem ji kalhotky, mlčky ocenil zarostlý klín a Blanka jen čekala a příliš nespolupracovala.
Pomalu jsem ji položil na záda, stáhl si trenky, nasunul se jí mezi rozevřené nohy a zatlačil žalud na štěrbinu. Byla kupodivu docela vlhká a já cítil slast z proniku do dívčího těla. Pysky se snaživě roztáhly a Blanka bolestně sykla. Trochu jsem ho povysunul a zase přirazil.
„Ach..ach!“ zasténala, ale držela.
Napotřetí jsem přirazil naplno a cítil, jak prorážím překážku.
„Aúúú!“ vykřikla, jak byla právě zbavena panenství.

Blanka byla bez blány a ocas v ní byl zasunut po kořen. Byl to slastný pocit z jeho sevření v doposud nedotčené pochvě. Začal jsem pomalu přirážet. Ona tiše vzdychala, ale držela a vzájemně jsme si pohlíželi do tváře. Blanka se usmívala trochu křečovitě, zatímco já naplno a vychutnával si slast z mrdání panenského těla.
Když se blížil vrchol, rychle jsem z ní vyjel a semeno jí vypustil na břicho.
„Mohl jsi klidně do mě,“ prohodila Blanka.
„A udělám ti dítě, to určitě,“ zabručel jsem.
„No a co. Mě je to fuk. A neměj strach, nic bych po tobě nechtěla.“

Dali jsme se do pořádku a já opustil byt, aniž bych mladou Blanku ještě někdy viděl.

***

Kolegyně Blanka nesla nepodařené rande nelibě a to ještě nevěděla, že jsem jí dceru omrdal a zbavil poctivosti. Časem se pokusy kolegů snižovaly, jen kamarád Ota byl neúnavný.

Blížil se čas dovolených, když přišel s nabídkou účasti na „táboře SS.“
„Proboha, co to je?“ vytřeštil jsem oči.
„Tábor SS, rovná se, tábor samejch sraček, čili pobyt pro nezadané,“ zašklebil se.
„Seš vadnej? Copak to potřebuju, nějakej pobyt seniorů těsně před smrtí?“ rozčílil jsem se.
„Kdo mluví o důchodcích? Je to pobyt pro nezadané ve věku 30 a výše. Věkové kategorie jsou roztříděny, aby nedocházelo k nepovoleným stykům, a jinak tam poznáš životní ztroskotance, jako seš ty,“ byl docela tvrdej.
„Tys tam byl, že seš tak informovanej?“
„Ne. Moje matka. A moc si to pochvalovala. O detailech nemluvila, ale naznačovala, že o celibátu to rozhodně není,“ chechtal se Ota.

Nakonec mě ukecal a já vyplnil přihlášku CK na pobyt pro nezadané, zvaný „Nový začátek“, v přírodním areálu někde na Vysočině.
Odpověď došla záhy. Zaplatil jsem uvedenou částku a mohl jsem se začít těšit.
Jenže já se netěšil. Zase jsem se nechal do něčeho uvrtat, a ničemu to nepomůže, ach jo!
Den před odjezdem se Ota opět chechtal a přál mému ptáku hodně síly a hodně vystříkaných kundiček, debil!

***

Do pobytového místa se mohli účastníci zájezdu dopravit buď vlastními prostředky, nebo autobusem s nástupními místy roztroušenými od Liberce směrem na jihovýchod. Mé bydliště bylo na trase, a tak jsem zvolil jízdu autobusem.

Na místě nástupu stálo pět lidí. Dvě důchodkyně, nadávající na vedro, dvě mladé holky, docela ucházející a jeden chlapík, tak nějak zhruba v mém věku.
„Dobrej, taky na pobyt?“ otázal jsem se.
„Jo, jo, taky, taky,“ usmál se a napřáhl ruku. „Jsem Pavel, ahoj.“
„Vítek, ahoj,“ stiskl jsem mu ji a dali jsme se do přátelského hovoru.
Obě slečny nás nenápadně pozorovaly, něco si šuškaly a pak k nám přistoupily.
„Ahoj, jsem Jana,“ představila se černovláska, odhadem tak přes dvacet, „a to je Jitka,“ pokynula na menší blondýnku.
„Čau,“ usmála se na nás Jitka, a později jsme do autobusu už nastupovali jako přátelská parta.

***

Pavel vyprávěl, že od rozvodu žije jako single a rád jezdí poznávat nové lidi na pobyty pro nezadané. A taky si zapíchat, dodal a holky se chichotaly a zrudly.
Já jsem o sobě mnoho nepověděl, jen, že jsem zklamanej a tudíž nikoho nehledám, a holky sdělily, že rády poznávají nová místa a bezva lidi.
Jitka má doma přítele, ale uvolila se jet s Janou, která také nemá v lásce štěstí.
Jana po mě stále pokukovala, ale dělal jsem, že to nevidím. Byla hezká, to jo, ale já jsem se rozhodně na pobyt nejel zamilovat, nedej bože hned do první holky!

Autobus se pozvolna plnil dalšími nezadanými, a co mě překvapilo, byla převaha osob ve věku 30-40 let! Asi dnešní uspěchaná doba nesvědčí navazování partnerských vztahů.
Mezi ženami se v několika kusech nacházel i obzvlášť atraktivní materiál, což jsme s Pavlem nemohli pochopit, že tyhle holky jsou nezadané.
Mezi chlapy se vyskytovalo i pár metrosexuálních svalovců a modelů, kteří však více než na holky pokukovali po sobě, a tak bylo jasné, že jako konkurence nás neohrozí.

***

„Jsme na místě!“ oznámil Pavel a autobus skutečně zastavil u zděné patrové budovy. Okolo byly rozesety malé chatky a celý areál byl na břehu rybníka, zvaného Brčálník, prý s ranní mlhou hustou tak, že by se dala krájet.

„V hlavní budově spí starci,“ prohlásil Pavel neuctivě ke starším spoluobčanům. „Ostatní jsou po dvou v chatkách. Jestli chceš bejt se mnou, tak bacha. Já mrdám jedině v posteli, takže jestli ti to nevadí, že nás budeš slyšet…. Postele jsou sice od sebe oddělený dřevěnou příčkou, takže nás neuvidíš, ale jinak je všechno slyšet v okruhu dvaceti metrů,“ zasmál se.
„A co holkám, těm to nevadí, že tam někdo je?“ podivil jsem se.
„Některým jo, ale pokud chtějí šoustat, jejich starost. Kamaráde, tady není problém sehnat babu, která chce povozit na ocasu. Ony se musejí přizpůsobit nám, rozumíš!“
„Jediný místo, kde je to opačně než v reálným životě,“ dodal jsem a táhl batoh k recepci.

***

„Tak v týhle chatce jsem byl předloni,“ hlásil Pavel a zálibně se díval na postel vlevo. „Tady vřískala Esterka, když ho měla v zadečku a taky Štěpánka, byla chudák, ještě panna, jojo…“ usadil se na posteli a dal se do vybalování.

Chatka se mi líbila. Žádnej přehnanej luxus, dvě postele, dřevěná příčka, dvě skříňky, záchod a sprcha a schůdky na půdu. Nahoře byl jen volný prostor, nic víc.
„Tam jsem taky mrdal,“ řekl Pavel, „jedný holce to přišlo víc intimní, než ta přepážka. Stejně byla slyšet na celou chatu a Petr, co tu se mnou byl, si mohl dole uhonit ocas!“

***

Vyšel jsem ven. Jitku s Janou jsem neviděl.
V chatce napravo byly dva starší chlapi. Přátelsky jsme na sebe mávli.
Vlevo seděly na zápraží dvě ženy, tak mezi čtyřiceti, padesáti, těžko se to tipuje, ale byly vcelku zachovalé, jak jsem si je tak omrknul.
Tábor SS snad nebude tak špatný, konstatoval jsem nakonec. V čuráku mi sice nevířilo, jako Pavlovi, který už byl celej natěšenej, ale když se nějaká příležitost naskytne, proč ne?

***

U večeře si k nám přisedly Jana s Jitkou.
„Máme chatku pod lesem, číslo 33,“ oznámila nám Jana, ale pak zmlkla a zrudla, protože jí došlo, že se tu vlastně nabízí.
„My jsme ve stráni nad recepcí, číslo 17,“ opáčil Pavel a usmál se na Jitku, která ale uhnula pohledem.
„Nevíte, co bude večer?“ zajímalo Janu a vše vysvětlil vševědoucí Pavel.
„Bude seznamovací večírek a oznámení, jak to tu probíhá, co kde najdeme, a tak dále. Jestli chceš, vysvětlím ti to v soukromí.“
Ale Jana se jen ušklíbla. „To určitě!“
„To já bych se šla projít,“ ozvala se Jitka a Jana na ni udiveně pohlédla.
Pavel jí hned nabídl doprovod, což Jitka kvitovala pokrčením ramen, že jí to nevadí.

„To teda zírám,“ konstatovala Jana, když odešli,
„No a co. Je dospělá a udělá, co uzná za vhodný,“ odvětil jsem.
„Stejně si myslím, že k ničemu nedojde. Třeba se vážně jen šli projít. Nebo jako, že se to tady nějak rozjede hned první den? Hele, co ty tady od toho očekáváš? Zábavu, nezávaznej flirt, nebo vážnou známost?“ zajímalo mě.
Jana chvíli přemítala.
„Já vlastně nevím. Jsem už dlouho sama. Nějaký tělesný aktivity, jestli mě chápeš, mám, ale nic moc. Každej by na mě rád skočil, ale to zase já nepěstuju. Mám pár kamarádů, kteří mi takto vypomůžou. Vážný vztah já vlastně ani nehledám. V bejvalým jsem se těžce zklamala a zatím jsem to nevstřebala. Takže asi tu zábavu a flirt?“ usmála se na mě.

Pak jsme zmlkli, neboť začala hovořit delegátka….

***

Vyšli jsme před jídelnu. Byly jsme chytřejší, co a jak se bude dít a pomalým krokem jsme procházeli areálem. Zastavili jsme se před naší chatkou.
„Neslyšíš něco?“ zaslechl jsem zevnitř jakési funění.
Jana se zaposlouchala.
„No jo. Voni tam snad…. No, je to možný?“
Opravdu. Pavel už zahájil pobyt pro nezadané mrdačkou s Jitkou.
„Ach..ach..jooo!“ vřískal ženský hlas.
Jana mě znechuceně odtáhla pryč.
Došli jsme pod les k jejich chatce. K našemu překvapení uvnitř ležela Jitka a spala.
„No, to přece není možný…,“ zablekotala Jana.
„Proč ne? Pavel si našel jinou oběť. S Jitkou se byl opravdu jen projít,“ podal jsem jí vysvětlení. „Jenže teď nemám kam jít.“

Nakonec jsme zalezli na půdu chatky a opravdu důkladně probrali naše životy a zjistili, kolik toho máme společného.

***

Byla už temná noc, když jsem se vrátil domů.
„Nerosvěcej, prosím tě,“ ozval se ze tmy Pavel, „mám tu návštěvu.“
„Doprčic, to nemohla odejít?“ naštvalo mě, že potmě tápu po místnosti a do všeho narážím.
„Promiň. Ona mi zkolabovala, a tak ji tu hlídám. Už se to nestane,“ omlouval se Pavel zkroušeně.
„Zkolabovala, jak?“
„No…při sexu. Měla už několikátej orgáč a prožila malou smrt. Ale bylo to nějaký delší. Pak se probrala, ale je úplně gumová,“ vysvětloval Pavel, ale já už propadal do temnoty spánku.

***

Otevřel jsem oči a nevěděl, kde jsem, ani co je za den.
„Ufff“, měl jsem asi blbej sen a chtěl jsem vstát, když jsem zaslechl jakýsi mlaskavý zvuk, nebo chrčení.
Zadíval jsem se na dělící přepážku a došlo mi to.
Gumová žena přes noc obživla, a buď tam prcají, nebo mu kouří čuráka.
Tichý hlas, „jsi skvělá…jooo!“ mi potvrdilo to druhé.
Když se Pavel vycákal a chrčení ustalo, žena vstala a potichu opustila chatu.

Přes přivřené oči jsem zahlédl postavu ne zrovna mladé ženy.
„Ty vole, koho jsi tady měl?“ hned jsem se ptal.
„Jarmilu od vedle, včera jsi je taky viděl, ne?“ odvětil Pavel a pokračoval. „Uložil jsem Jitku do postele a šel domů. Jarmila seděla na zápraží, chvilku jsme si povídali a sama mi nabídla tohle odlehčení.“
„Jenže už dlouho nepíchala, že ti tu zkolabovala,“ doplnil jsem jeho vyprávění.
„Přesně! Ale už je v pohodě a umí moc hezky kouřit. Doporučuju ti ji.“
„Hm. Snad jindy. Teď jdu na snídani a pak jsou nějaký hry, nebo co,“ vstal jsem z postele a Pavel vyskočil: „Co, hry? To je super. Jdeme. Tohle nesmíš propást!“

***

Šli jsme na hru na výběr ideálního partnera. Ta spočívala ve vyplnění jednoduchého dotazníku, zadání dat do PC a ten sestavil vhodné dvojice. Ty si pak mohli popovídat a najít, zda je něco spojuje, či jestli zafungovala chemie.
Nevím, jak to všechno fungovalo, ale počítač mi přidělil asi čtyřicetiletou plnoštíhlou ženu.
Což o to, žena jako taková mi nevadila, ale nefungovala ani chemie ani konverzace. Počítač byl šmejd nebo byla podvodnice ta mladá kočka, co tam ty data házela. Na ni mi totiž chemie fungovala. Jenže ta tu nebyla kvůli seznamování.
Hry se účastnily i Jana s Jitkou a ty asi dostaly přiděleny vhodnější protějšky než já, neboť se smály a konverzace jim viditelně nevázla.

S „mojí“ ženou jsme prohodili ještě pár konverzačních vět a rozešli se. Nemělo to cenu.

Pavel opět sbíral body a bylo vidět, že jemu vybraná partnerka mu bude dnes nejspíše i zahřívat lože.
Byla to sympatická padesátka a takovouhle bych si už dovedl představit v posteli i já. Ten tábor SS jsem byl já. Jsem sračka a neumím si najít ženskou ani na sex. A tady to hormony vířilo už od prvního dne.

***

Odpoledne jsem prožil v posteli, kde jsem vedl konverzaci sám se sebou. Pavel se vydal dobýt vrcholek oné padesátky, a tak mě v samomluvě nikdo nerušil.

„Buch, buch,“ nějaký slon zabušil na dveře.
„Ano? Dále,“ zavolal jsem.
Dveře se pomalu otevřely a tam stála Jitka.
„Ahoj. Proč nejsi venku? Je hezky. Hledala jsem tě,“ plaše se usmívala.
„Mě? Potřebuješ něco?“ sedl jsem si a pokynul, aby si přisedla.
„Jde o Janu,“ začala pomalu. „Určitě ti řekla, že nikoho nehledá a že je v pohodě. Jenže tak to není. Její bejvalej byl prevít. Jednou ji nadrogoval, nebo co a pak pozval svý kámoše, aby si s ní užili. Když to Jana zjistila, vysmál se jí, že má všechno nahraný a pověsí to na net, jestli jim všem nepodrží zas. Jana se pak pokusila o sebevraždu. Všechno vyšlo najevo a jeho zavřeli. Aby se z toho dostala, potřebuje pevný vztah a mít se o koho opřít. Prý se jí líbíš, ale sbalit ji musíš ty. Ale moc práce ti nedá. Aspoň to říkala.“
„To je smutný příběh, ale proč já?“ bránil jsem se. „Třeba ani není můj typ.“
„Protože se jí líbíš,“ opáčila Jitka. „I mě,“ tiše dodala,

Rychle jsem uvažoval. Jana byla sice mladá a hezká, ale jít do dohozeného vztahu? Holku jsem si chtěl vybírat sám.
„A co když se mi líbíš víc ty?“ zeptal jsem se Jitky.
„Já… já mám přítele,“ rychle vyhrkla.
„Ale nemáš,“ usmál jsem se, „Jen se jím bráníš, aby tě nikdo neotravoval. Ale proč? Čeho se bojíš?“

Jitka byla zaskočena a já viděl, že jsem se trefil. Nervózně těkala očima po chatě.
„Kolik ti je?“ otázal jsem se.
„Dvacet dva,“ odvětila. „Jsem plnoletá, jestli ti jde o tohle.“
„Tys…ještě neměla kluka, viď?“ objal jsem ji kolem ramen.
Místo odpovědi se rozbrečela.
„Měla. Jenže on mě hned napoprvé….búúú…znásilnil! A já…od tý doby….búúú… nejsem schopná… být s mužem … ve vztahu i v..tom…no…..chápeš.“

Odpověď mě zmrazila. Chudák Jitka. Její první sex bylo znásilnění. Teď sice toužila po láskyplném vztahu, ale všechno se v ní pralo.
„Pššš..pššš,“ pevně jsem ji objal, až pozvolna přestala plakat.
„Nevadí ti, že jsem ti to řekla? Nebudeš mě teď nenávidět?“ zvedla na mě uslzený pohled.
„Za co? Za tamto? Ty si naopak zasloužíš lásku, něžnost a pochopení!“ řekl jsem rozhodně a Jitka se konečně usmála.
„Jsi hodnej,“ pohladila mě po tváři. „A určitě jsi i něžnej,“ a k mému překvapení si začala pomalu rozepínat košili. Byl jsem tím zaskočen a Jitka to vycítila.
„Já to už musím překonat! Vezmi si mě teď a tady, prosím! Jen ještě zamkni dveře!“ poprosila a já tak učinil.
Když jsem se otočil, byla už Jitka jen ve spodním prádle. Pak mě pozorovala, jak se svlékám a když jsem si stáhl i trenýrky, vydechla nad velikostí ocasu. Přilehl jsem k ní na postel a chtěl ji políbit.
„Buď prosím něžný,“ zazněla její poslední prosba a pak už se naše rty spojily.

Zprvu jsme se líbali něžně. Po chvíli jsem jí jazykem rozevřel ústa, ona učinila totéž a pomalu jsme se proplétali jazyky. Rukou jsem ji sjel na kopečky prsou. Přes podprsenku jsem jí je jemně stiskl. Jitka vzdychla, a když jsem ji uvolnil zapínání na zádech, nechala si ji sjet z těla. Měla pevná prsa, takové hezké dvojky. Sjel jsem ji v polibcích na prsa, laskal je, líbal a dráždil bradavky, které se vztyčily a ztvrdly.
„Oáách…hmm..úúú,“ vzdychala Jitka a s přivřenýma očima se plně poddávala mému laskání.
Pomalu jsem ji položil na záda a v polibcích klesal po břichu ke klínu. Podvědomě stáhla nohy k sobě. Něžně jsem ji políbil na ochlupení a stisk pomalu povoloval. Rukama jsem ji roztáhl nohy, abych se dostal dál.
Náhle jsem cítil její ruku na ocasu, jak mi ho pomalými tahy začíná honit. Pokračoval jsem v laskání klína. Závojíčky zareagovaly krůpějemi šťávy a slastným výkřikem: „Ach….ano!“ a její ruka zrychlila honění ocasu.

Vnikl jsem jazykem mezi závojíčky, a jak se otevírala, pokračoval jsem v lízání ke klitorisu.
„Oh..oh..oh,“ rozvzdychala se Jitka strojovým tempem a ruka ji kmitala po ocase, že jsem začal nezadržitelně stříkat. Vůbec to nevnímala a dál rukou postříkanou semenem honila povadající ocas.
V polibcích jsem se ji vrátil nahoru a Jitka jakoby procitla ze snu. Pohlédla na pocákanou ruku a usmála se.
„Líbilo se ti to?“
„Líbilo, jenže teď musím mít menší přestávku.“
„Ale nemusíš,“ pronesla tiše a začala mi povadlý ocas zpracovávat pusou.
Sála ho, lízala, líbala mi a mnula koule, takže mi za chvilku zase stál v bojové pohotovosti. Přesunul jsem se jí mezi nohy a pomalu ho do ní zavedl. Byla trochu stažená, ale pod polibky tála a pronik pozvolna pokračoval.
„Ach..ach…úúú…ááá!“ bolestně sykala, ale cítil jsem, jak do ní vnikám dál a dál.
Náhle jsem v ní byl zaražený až po kořen. Vnímal jsem těsnost pochvy, jako bych pronikl do panny. Jitka přestala sténat a usmála se na mě.
„Jak ti je?“ zeptal jsem se.
„Je mi hezky. Celou mě krásně vyplňuješ,“ šeptala, „prosím, přirážej ale pomalu.“

Plnil jsem ji přání a pomalu v ní jezdil po celé délce ocasu. Jitka slastně sténala a uvolněním šťáv jsem v ní mlaskavě jezdil hezky volně. Vzdychání se pomalu stupňovalo.
„Ach…bože…ano..ano…to…je…úúúhhh!“ začala stahovat poševní stěny v nastupujícím orgasmu a já naposledy přirazil. Tělem mi projela slast z vyvrcholení a já ji plnil dělohu trhavými dávkami semene.
„Proboha, oúúúú!“ vypjala se ve vrcholu a rukama mě tiskla za zadek na sebe.

Když mě konečně pustila, já se odvalil stranou a oba jsme se vydýchávali.
„Doufám, žes mi neudělal dítě?“ pronesla tiše Jitka a sledovala výtok semene z přeplněné kundičky.
„Taky doufám,“ odvětil jsem. „Ne vždy končí sex otěhotněním.“
„No, raději to přebiju práškem. Jana určitě něco má,“ konstatovala a pak se ke mně přivinula. „Udělal jsi mě velmi šťastnou a spokojenou. Moc ti děkuju,“ políbila mě.
„Já děkuji tobě. Taky jsi mě udělala šťastným,“ odpověděl jsem a Jitka se celá rozzářila úsměvem.
V duchu však řešila dilema. Po skvělém sexu, by mě teď měla „předat“ kamarádce, ale copak půjde na tohle zapomenout?

Unaveně vstala, dala se do pořádku a naposledy mě políbila. „Uvidíme se u večeře, ahoj.“
„Ahoj,“ zůstal jsem znaveně ležet, zaplněn myšlenkami, co teď.
Byla to jen jednorázovka, nebo od toho Jitka čeká něco víc? A co Jana, to si ji mám teď namlouvat?

***

Na večeři holky zářily dobrou náladou, jen Pavel byl zasmušilý.
Padesátka zůstala nepokořena. Prý si její sympatie špatně vyložit a rozhodně s ním nehodlá skončit v posteli.
Pak však pookřál a na diskotéce pro starší a pokročilé skoro neslezl z parketu a v chatě padl na postel jak podťatý a okamžitě se rozchrápal.

***

Čas pobytu pozvolna plynul. Hezká podívaná byla u rybníka Brčálník na ženská těla v plavkách či titěrných plavečkách.
My jsme zase ženám vystavili svá mužná těla a se zatajeným dechem kryli svá břicha. Děvčatům to však nevadilo a hledaly naše kvality jinde. Rozhodně ne v tělesných dispozicích, alespoň ne všechny. Mladým holkám sice imponovala vyrýsovaná těla těch několika svalovců a modelů, ale po zjištění, že chlapce zajímají zase jenom chlapci, jejich zájem ochabl.

***

Dle Jitčiny prosby jsem se více věnoval Janě, ale bez valného účinku. Trávili jsme spolu hodně času, ale jakémukoliv svádění se bránila. Po několika polibcích se vždy odtáhla a dala najevo, že jsem si užil ažaž.

Jednou jsem zase tak po obědě odpočíval a vtom.
„Buch, buch,“ někdo zabušil na dveře.
„Ano? Dále,“ zavolal jsem.
Dveře se pomalu otevřely a tam stála Jana.
„Ahoj. Proč nejsi venku? Hledala jsem tě,“ usmívala se.
Úplně se opakoval ten den, kdy za mnou přišla Jitka.
„Copak se stalo?“ sedl jsem si a pokynul, aby si přisedla.
„Jde o Jitku,“ začala pomalu. „Určitě ti řekla, že někoho hledám, že jo? Jenže tak to není. Já opravdu si chci teď život užívat na volno. Měla jsem blbej vztah, ale to už jsem ti přece říkala. Zkrátka, nelíbí se mi Jitka. Je nějaká divná a náladová. Odsekává na otázky a tváří se na mě nevraživě. Jindy zas je taková zasněná, jako zamilovaná…“
„Třeba myslí na svého přítele,“ odvětil jsem, ale Jana zavrtěla hlavou.
„Žádnýho nemá. To je její obrana proti chlapům. Její bejvalej jí něco provedl, nevím co, nechce o tom mluvit a od tý doby má v sobě blok vůči chlapům.“
„A co s tím mám dělat já?“ otázal jsem se.
„Co kdyby ses jí pokusil sbalit místo mě. Říkala mi, že se jí líbíš.“

A tak jsem se zhluboka nadechl a spustil.
„Podívej se, Jani. Přesně takhle tu před časem seděla Jitka a vyprávěla mi zhruba to co ty, s tím rozdílem, že měla starost o tebe. Že ty hledáš vztah, že se ti líbím a tak dále. Tak se o tebe pokouším, ale evidentně marně. A teď mi přijdeš říct, že pomoc potřebuje Jitka. Tak se, holky dohodněte, ať je mezi váma jasno, o kterou se vlastně mám pokoušet. A abychom si vyjasnili vše, tak já už jsem s Jitkou spal!“

Jana vykulila oči. „Fííha. Tak proto, už to chápu. Ona žárlí, že se o mě zajímáš a přitom…A jak jste k sobě přišli?“
„Přišla, povídali jsme si, pak se rozbrečela a při utěšování….“
„Já teda ti ji samozřejmě přenechám. Abys chápal, já nemám opravdu v úmyslu mít vážnej vztah, ale..když už…teda… mohli bysme..jako nezávazně…to taky spolu zkusit?“

Místo odpovědi jsem ji objal a políbil. Pak jsme se vášnivě líbali a chvatně se svlékali. Pod tričkem nic neměla, takže hned jsem v dlaních sevřel její pevná prsa, takové pěkné trojky. Hned jsem se jim věnoval a Jana jen tiše vzdychala. Bradavky zareagovaly na dráždění, ale pak mě Jana položila na záda.
„Chci tě ochutnat,“ pronesla tiše a tuhý ocas vzala do pusy.
Olízla naběhlý žalud a pak ho do sebe zasunula skoro po kořen. Nechápal jsem, kam ji až zasahuje, ale zjevně ji to nedělalo problém.
Její oči upřené v mé, s čurákem zasunutým v puse, to je rajcovní pohled pro každého chlapa. Když mi rukou prohmátla koule, pocítil jsem slast s přicházejícího vrcholu.
Jana to poznala a včas ho vyndala ven a proud spermií si namířila na prsa.
„Kouřím, ale nepolykám,“ odpověděla lakonicky a znovu se pustila do zpracování uvadajícího ocasu.
Rukou jsem ji rejdil v klíně, což doprovázela sténáním a uvolňující vlhkostí. Mlaskavě jsem jí prstil a když mi už konečně tvrdě stál, hned si mě osedlala.
„Jooo…úúú…seš teda velkej!“ zavzdychala Jana a chvíli trvalo, než dosedla úplně.
Pak se nade mnou sklonila a nabídla mi prsa k polaskání.
„Líbí se ti?“ usmívala se a oči se jí leskly.
„Moc,“ souhlasil jsem a líbal hroty bradavek a hnětl a mačkal jsem jí obě měkké polokoule.

Jana s přivřenýma očima se poddávala mému laskání a jen pomalu pohybovala pánví. Cítil jsem, jak ji celou vyplňuji a každý pohyb mi přinášel slast.
„Tak a teď to bude po mým!“ náhle se zaklonila dozadu, rukama se mi vzepřela o kolena a začala odsedávat ve stále zrychlujícím rytmu.
Jen jsem sledoval, jak ocas mlaskavě vyjíždí a zase mizí v černé houštině jejího klína, kde byla vidět mokrá štěrbina a roztažené závojíčky, kolem nichž vytékaly šťávy.
„Ah..ah…bože…joooo…úúúúhhh!“ hekala Jana a plně si to užívala.
„Můžu do tebe?“ vzpomněl jsem si.
„Ah..ah…jooo…střííííkej…už..už!“
Pochva se začala stahovat a vsávala do sebe trhavé dávky semene. Pak na mě Jana uvolněně padla.

„Bože. To byla jízda,.úúúch,“ vydýchávala se.
„Jak dlouho jsi to neměla?“ zajímalo mě.
„Dost dlouho,“ prohodila. „A vůbec, co je ti po tom? Jsme tu spolu a teď si děláme dobře, ne?“
„Promiň, no,“ omluvil jsem se.
Vzpomněl jsem si na její vyprávění o výpomoci kamarádů, ale zjevně to nebylo tak horké a určitě ne tak často, jak mladá holka potřebovala.
Přesouval jsem se hlavou k jejímu klínu, ale Jana mě zarazila.
„Ne! Nechci, dokud si nedám sprchu!“ a odkvačila do koupelny.

Trpělivě jsem čekal a zatím do chatky vrazil Pavel, ruku v ruce s nějakou kyprou dívčinou.
„Jé, promiň. Ty taky? Tak to my nebudeme rušit a zalezeme si na půdu, viď?“ otočil se na dívku, která se zarděla, ale kývla.
„Jen si vezmu deku, abychom neleželi na tvrdým,“ a vzal si z postele deku i s polštářem.

Než se Jana vrátila zpět, seshora se začaly ozývat slastné steny a hekání. Jana vyšla a zaposlouchala se do zvuků.
„Tam někdo je?“ ukázala rukou nahoru.
„Jo. Přišel Pavel a prý aby nás nerušili, zalezli nahoru,“ ušklíbl jsem se.
„A tobě to nevadí?“
„Vidíš, ne?“ a vystavil jsem na odiv trčící ocas.
„Já teda nevím, mě to přijde takový úchylný,“ byla Jana v rozpacích, ale přilehla ke mně a sotva jsem se jí vrhl na klín, ráda se poddala laskajícímu jazyku.
Vjel jsem mezi závojíčky a lízal proudy šťávy. Jana se zazmítala se slastným výkřikem. „Jůůůů….ježíši!“ a když jsem polaskal klitoris, rozklepala se v přílivu orgasmu. „Uáááhh…bože….uuuž jsem!“ Pak mě přitáhla k sobě.
„Vraž mi ho tam a pořádně mě omrdej, prosím!“

Nalehl jsem ji mezi doširoka roztažené nohy a prudce do ní zajel.
„Áááááách…joooo!“ vykřikla slastně a hned mi šla naproti.
Projel jsem ji až na dno a dle požadavku jsem prudce a tvrdě přirážel. Prsa se jí komíhala v rytmu přírazů a já chytal a mezi zuby mnul ztvrdlé hroty bradavek.
„Júúú…ach…ach…ááá!“ sténala a blížila se k dalšímu vrcholu. „Prosím. Ještě zezadu!“

Hned se mi nastavila a já mohl pokračovat v rozdělané práci. Pevně jsem ji chytil v pase a „mlask, mlask“, začal ji rytmicky mrdat.
Jana se opět slastně rozvzdychala a hlavou jí běžela myšlenka, jestli nebyla chyba, dát mi najevo, že nestojí o vztah. Teď přijde o krásné mrdání, zatímco já si budu užívat s Jitkou.
„Ach jo!“ vzdychla, což jsem já pochopil, jako výzvu k prudším přírazům.
Pevně jsem ji prohmátl visící prsa a pak už jsem cítil stahy kolem ocasu a ještě jeden příraz, druhý, třetí a… „Jóóó!“ už to ze mě šlo a plnil jsem ji dělohu semenem.
Oba jsme se odbavili a znaveně padli vedle sebe. Z půdy se taktéž ozývaly výkřiky rozkoše, doprovázené hýkavými zvuky Pavla, že nás to rozesmálo.

Jana se pomalu zvedla k odchodu. Hlavou ji vířila spousta myšlenek a musela si to utřídit.
„Pa, lásko,“ řekla ve dveřích a byla pryč.
„Řekla lásko?“ otázal jsem se sám sebe a nevěděl, na čem jsem.

***

V dalších dnech se holky chovaly normálně a já ani jedné z nich nenadbíhal. Předposlední večer byla velká taneční zábava. Jana měla migrénu a zůstala na chatě a Jitka se zdržela jen chvilku. Jakmile zjistila, že nejde o disko, ale klasické tance, nenápadně se vytratila.
Popravdě, z mladších ročníků jsem tam zůstal jen já s Pavlem, čtyři chlapi kolem čtyřicítky a pět žen do padesáti let. Ostatní byly starší ročníky.
A kupodivu. I mezi staršími dámami bylo z čeho vybírat.
Zaujala mě žena, kolem šedesátky, která mezi své vrstevníky skoro nezapadala. Mladistvý vzhled, štíhlá postava, to vše jí tlačilo věk dolů a opravdu z ní vyzařoval sexappeal.
„Jdu do ní,“ řekl jsem Pavlovi.
Dáma výzvu k tanci přijala i poté pozvání k baru, potykali jsme si a příjemně si povídali. Jmenovala se Marie a byla kupodivu z mého města. Nikdy jsme se však nepotkali, neboť jako důchodce prý veškerý čas stejně tráví na chalupě na venkově.

Věnoval jsem se jí celý večer a galantně ji doprovodil na pokoj.
„Nechceš jít ještě dál?“ tiše prohodila ve dveřích.
„Mohu?“
„Jistě. Stejně bydlím sama. Kamarádka už odjela domů,“ s úsměvem mi pokynula dovnitř.
„Myslím, že si zasloužíš odměnu za to, že ses celý večer věnovat staré bábě.“
Namítl jsem: „Nejsi stará.“
„Nech toho,“ mávla rukou. „Jsem, ale to je jedno. Já žiju dneškem a myslím, že by bylo hezké pokračovat v tom příjemném večeru, co říkáš?“ a jak seděla vedle mě, její ruka mě začala hladit na stehně.

Cítil jsem vzrušení a ocas mi napnul nohavici. Zjistila to a teď mi přes látku hladila ztopořený ocas.
„Moc bych tě chtěl,“ zašeptal jsem.
„A co ti brání?“ odvětila a rozepnula si halenku a odhalila prsa, zatím skrytá v podprsence.
„Sundáš mi to?“ natočila se ke mně zády.
Uvolnil jsem háčky a odkryl tak její poklady. Neměla velká prsa, tudíž ji nevisela k pasu, ale celkem ještě pevně stála. Prohmátl jsem se.
„Už nejsou, co bývala,“ sebekriticky uznala Marie a pak se na mě přisála rty.

Líbat uměla skvěle. Kmitali jsme si v ústech jazyky a nemohli se sebe vzájemně nabažit. Rukou jsem ji vjel pod sukni a po stehně ji zajel do klína. Sama dala nohy od sebe a já cítil porost a vlhkost klína.
Ona na sobě neměla kalhotky! Zanořil jsem prst do štěrbiny a Marie vzdychla a odtrhla se od líbání.
„Pojď, svléknem se.“
A tak jsme se svlékli donaha a ulehli na postel. Pokračovali jsme v mazlení, já ji prstil kundu, ona mě honila ocas, až jsem na ní nalehl a pomalu do ní vnikl.
„Hmmm!“ vydechla a já pronikal dál, až po kořen.
„Jsi opravdu velký,“ uznale vzdychla, když jsem v ní strnul zasunutý v celé délce. „Ale neber na mě ohledy a udělej mi to tvrdě, nešetři mě!“ přikázala.

Začal jsem přirážet a oba jsme si to užívali. Marie křičela a přirážela mi naproti, já si vychutnával těsnost klína.
„Mrdéééj mě…pořádně…mrdej svou děvku..ano..chci tooo!“ linulo se jí z úst.
Přirážel jsem tedy jak zběsilý a zkusil ji počastovat obdobně.
„Seš moje děvka a pořádně tě vymrdám!“ ale moc mi to z pusy nešlo.
Na sprostá slova nejsem zvyklý. Marie však byla z jiného těsta a velmi si to užívala.
„Ano..ano..mrdej…mě..tvrdě…už..už.úúúúžžž budůů!“ začala hekat a stahy kolem pulzujícího ocasu značily nastupující orgasmus.
S úlevou jsem se do ní vysemenil, tentokrát bez obav.

Marie byla hotová. „Ufff…tys mi dal!“
„Snad tys mi dala,“ opáčil jsem a Marie se rozesmála.
„Jestli se ti to líbilo, můžeme to doma zopakovat. Marie Vránová, Zelená 18. Víš kde to je, ne?“
„Ty jsi Vránová?“ znejistěl jsem.
„No a co?“
„Nemáš syna Otu, co dělá v Autotechně?“ už jsem tušil pravdu.
„Mám a co? Ty ho znáš?“ byla udivena výslechem.
„Jo. Je to můj kolega!“ pronesl jsem temně, protože jsem právě kamarádovi ojel matku.
„No a co má bejt? Myslíš, že mi to vadí, nebo co? Já mu to vykládat nebudu a ty snad taky ne. Udělali jsme si hezky a o tom tyhle pobyty jsou. Tys to nevěděl?“
„Právě Ota mě na tenhle tábor uvrtal,“ vysvětloval jsem. „A říkal, že máma tam jezdí ráda a je spokojená. Ale že to seš ty, to je tedy fakt náhoda.“
„Měl pravdu. Jezdím si sem užívat a je mi jedno s kým, s mladým, starým. Hlavně když má dobrý péro. Říkala jsem ti, že žiju dneškem. Jestli sis to trochu užil, jsem ráda. Jestli ne, tak má smůla, ale nevěším se,“ smála se Marie.
Uznal jsem její argumenty.

***

Poslední den, po snídani, si mě holky pozvaly do chatky.
„Protože se nemůžeme dohodnout, která na tebe má větší nárok, rozhodli jsme se, že se tě zřeknem. Nechceme rozbíjet naše přátelství, a proto už nás nevyhledávej. Můžeme se doma někdy sejít, všichni tři, ale samotná s tebou už žádná nepůjdem,“ vedla řeč Jitka.

Tvářil jsem se zkroušeně, ale ve skutečnosti mi to bylo jedno. Stejně jsem se nemohl rozhodnout, která je lepší.
Holky byly spokojené, jak to zařídily a jestli některá spřádala tajné plány, jak se mnou sejít, sklaplo jí.
Po návratu domů jsem totiž dal v práci výpověď, poděkoval Otovi za jeho nápad s pobytem a odstěhoval se do jisté chalupy na venkově.

Autor

4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Rozhodně zajímavej pobyt.
Řekl bych, že tímhle stylem se jich po pobytu sešlo dost na kožním 😀

Huhu

Shocku, teď ses překonal. Konec byl překvapivý, ale super. Jen je mi ho líto, že má starou bábu a ne nějakou mladou kočku. Ale ještě jednou díky, super povídka 😁

Shock

Díky… s tím koncem jsem se dost pral, ale nakonec se rozhodl takhle.

Kittikit

A pokracovani s obema divcinama? 😉

Martin

Hodně zajímavý tábor ve stylu sejdeme se na kožním 😀 . Povedený děj i když ten konec je hodně překvapivý . Spíš jsem čekal , že se holky podělí a občas si odskočí k Marii a nebo nějaké ukončení v druhém díle . Tak dovolená snů a koule prázdný .

Bob Romil

Konec lehce shockující, ale jinak pobyt jako z nějaké VHSky z osmdesátých let 🙂 🙂 Jenže proto sem většina čtenářů chodí. Pěkně si to promíchal, přestože na táboře měli být vymezené věkové skupiny 🙂

Junior

No konec trochu šokující, ale jak píšeš jemu se ulevilo, protože si nemohl stejně vybrat. Ještě mohli zkusit žít všichni 3. Ale povídka jinak skvělá.

Kamil Fosil

Četl jsem pozorně, četl jsem dvakrát, ale stejně jsem nezjistil, v kterém okamžiku a jakým způsobem Jitka odložila i druhý kousek spodního prádla.

Shock

Detailisto 🙂 Popisovat, že holce napřed stahuju kalhotky, než ji začnu lízat…. každý čtenář si to (snad) dokáže představit. Inu, musím se ve svým textech více zaměřit na detaily svlékání. Fakt si mě pobavil 🙂

9
0
Would love your thoughts, please comment.x