Manželka z Koreje

Toto je 07 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

Telefon zazvonil velmi nevhod. No, zkuste to, s někým mluvit a mít čuráka zasunutého v puse úžasné kuřačky Veroniky, která vám ho sjíždí, až máte slastí mžitky před očima a mozek dole v topořivých tělískách.
Přesto jsem to zvedl. „Táta,“ svítilo na displeji.
„Ahoj,“ snažil jsem se hovořit soustředěně.
„Ahoj, synu. Už jsem zpátky doma, tak bych tě chtěl vidět. Kdy se ti to hodí?“ ozval se otec.
„No….v postatě…úúúh…kdykoliv…oh…oh… třeba zejtra. Jak spíš se to hodí…úúú… tobě,“ drmolil jsem, jak ta mrcha naschvál nasadila zničující tempo.
„Co tam hekáš?“ smál se táta. „Tak dobře. Zejtra v sedum u mě,“ a zavěsil.

Odhodil jsem mobil a zcela se poddal zničující kuřbě, až do slastného výstřiku.
„Jo…jséééém!“ vydechl jsem a dávka spermií jí proudila krkem až do žaludku.
„Prej je to výživný,“ Verča se usmála, když vše spolkla a olízala mi ochablý ocas.
Já si o tom nemyslel nic, ale byl jsem rád, že tahle žena patří do rodu polykaček a já měl tak uklizeno.
„Přijdeš navečer? Máma půjde cvičit, ne? A tys mi slíbil revanš,“ usmála se na mě sladce a já přikývl.
Pak zvedla své těžkotonážní tělo a přesunula se do svého bytu. Já zatím zemdlen odpočíval.

***

Naši byli rozvedení už pět let. Bylo mi tehdy patnáct, a tak jsem se s tím dokázal srovnat.
Na dotaz, proč se rozcházejí, mi však nedokázali dát uspokojivou odpověď. Prý jim vztah vyhořel. Rozešli se v dobrém a já zůstal bydlet s mámou. Ta už žádného náhradního otce nesháněla, a ač určitě nějakou bokovku na šukání měla, domů ho netahala.
Táta změnil práci, stal se šéfem montérů a jezdil po světě na montáže i opravy dodané techniky v rámci záručních smluv. Nyní se vrátil z Jižní Koreje, kde setrval skoro rok.

Do toho všeho jsem se stal obětí vitální sousedky Veroniky, rozvedené pětatřicítky, obézní, zato velmi divoké a náruživé samice.
Zcela nevinně jsem ji na požádání šel pomoci sundat lustry před malováním a poté namísto děkuji mě povalila na gauč a vysála mi čurákem mozek z hlavy.
Od té doby spolu nepravidelně šukáme a velmi milujeme orál. Ona se doslova mazlí s mým tvrdolínem a já zbožňuju její nevysychající sladkou studánku. Zásun máme spíš jako bonus.
Dnes, po odpoledním uvolnění, mě čekal večerní revanš mezi Verčinýma nohama.

***

Bylo po osmé, kdy jsem připraven zazvonil na dveře přes chodbu. Veronika mě dychtivě vtáhla dovnitř a za další okamžik už jsem ležel s hlavou v jejím klíně.
„Dělej..lízej…jo…čekám na to..oh….celou…věčnost…jooo..ty to..tak…júúúú…umíš,“ kňučela a kroutila se v návalech slasti.
Veronika se, jako většina žen, holila, a i když mektala něco o hygieně a dobrém vnitřním pocitu, řekl jsem ji, že lízat hlaďounkou kundu si připadám jak pedofil a že pokud nezaroste, má smůlu. Nyní jsem se prolízával už hezkým hebkým kožíškem a laskal vystupující plátky závojíčků.

Štěrbina se otevírala víc a víc a potůček šťáv se měnil ve veletok. Lízal jsem zběsile tu sladkou šťávu a lapal po dechu, když Verča ve slastných křečích tiskla stehna k sobě. Klitoris velikosti hrášku si taky říkal o podráždění a to většinou znamenalo orgasmus. Zatím jsem je věnoval hloubce otevřené pochvě a zasouval jazyk, co nejdále to šlo. Verča jen hlasitě sténala a cosi nesrozumitelně hekala.
Čurák mi tvrdě stál, že jsem dostal chuť na zásun.
Poklekl jsem, pozvedl ji za stehna a bleskem do ní zajel.
„Ááách…jooo,“ vykřikla překvapením i radostí, jak ucítila tvrdou kládu celou v sobě. Vzepřel jsem se na pažích a prudce přirážel do rozdychtěné divoženky.
„Ano..ano..už…budu..eště..vydrž…júúú..oooááách,“ vyvrcholila a drtivě mi stahovala ocas.
Naposledy jsem přirazil a vystříkal ji díru svým „lepidlem na pět,“ jak jsem tomu, my kluci, říkali v mládí.

Verča byla hotová, já taky, a tak jsme se ještě chvilku muchlovali, než mě milostivě propustila domů. Měl jsem Veroniku svým způsobem rád, ale jinak mě, jako ženská, moc nepřitahovala. Sex byl úžasnej, ale její tělesné přebytky byly v ostrém kontrastu s mým hubeným tělem. No, každopádně, než si najdu atraktivnější materiál, je ho kam zasunout.
Věděl jsem, že je to ode mě nehezké, ale je to tak.

***

Druhého dne jsem zavítal k otci na ohlášenou návštěvu.
Táta se tvářil tajemně, usadil mě v obýváku a odskočil do kuchyně. Pak se náhle objevil zpět v doprovodu starší sice, ale hezké štíhlé ženy, asiatky.
„To je Kim Yong, má žena,“ představil mi usmívající a klanící se ženu.
„Tonda,“ hlesl jsem, zaskočen tímto překvapením a podali jsme si ruce.

Otec něco říkal tou nesrozumitelnou hatmatilkou, žena kývala a něco odpovídala.
„Říká, že ji těší a vítá tě v naší domácnosti,“ přeložil mi to. Nato žena zmizela zpět do kuchyně.
„Tak co jí říkáš?“ ptal se táta pyšně.
„ Kde si k ní přišel?“
„Přece v Koreji. Měla nás na starosti a tak nějak přeskočila jiskra, co ti budu vykládat. Vzali jsme se před dvěma měsíci. Zatím se nijak nedomluví. Anglicky moc neumí, česky jen pár slovíček. No, bude se muset naučit,“ děl otec a tvářil se jako pán lidstva.
„Co na to řekne máma?“ zeptal jsem se nelogicky.
„Co je jí po tom! Jo, ty myslíš na to, že jsem přešel na šikmoočky? Hochu, seš dospělej, tak ti můžu říct, že v posteli je to jiná liga!“ odvětil otec a oči mu svítily.
„Ty s ní budeš mít dítě?“ zajímalo mě.
„No, záleží na ní. Jí je už ke čtyřiceti, nevypadá na to, viď, tak nevím. Zatím jsme o tom nemluvili, ale já se tomu nebráním,“ a to už vstoupila Kim Yong s jídlem na tácu.
„Pro našeho hosta, něco z korejské kuchyně,“ překládal táta její slova a stůl se plnil různými mističkami s roztodivnými ingrediencemi.

Při jídle táta dělal překladatele, ale Kim toho mnoho nenamluvila, jen ji zajímalo jak mi chutná.
Jinak to byla opravdu hezká žena. U asiatek je těžké poznat věk a téhle bych čtyřicítku rozhodně netipoval.
Jemná tvář byla prosta vrásek, štíhlé tělo by jí kdejaká dvacítka mohla závidět, prsa tak akorát a hezký malý zadeček. Dlouhé typické černé vlasy, měla vzadu stažené do copu. Její úsměv a oči cudně se klopící dolů, byly odzbrojující pro každého chlapa. Byla to zkrátka žena k „zakousnutí.“
Dal jsem pak s tátou řeč, jak to to s jejich pověstnou submisivitou a vedením domácnosti a táta prohlásil, že s Kim Yong jsou si ve všem rovni, ač u ní je ledasco stále k nepochopení.
„Nejsem žádnej macho, ale ona někdy evidentně čeká, co řeknu, a teprve pak to udělá,“ pokrčil táta rameny, zatímco Kim mi s tím jejím úsměvem nalévala čaj.
„Jí nevadí, že se spolu bavíme a ona nám nerozumí?“ cítil jsem se divně.
„Ne. Musí se naučit. Kim to ví, a pokud se jí to netýká, není třeba ji všechno tlumočit,“ usmál se na manželku a protentokrát ji všechno přeložil.
Usmála se a kývala hlavou, že je to tak.

V noci jsem pak, nevím proč, s ocasem v ruce a rychlými pohyby myslel na Kim Yong až jsem si postříkal, kurva fix, povlečení semenem!

***

Byl to už týden a já na Kim nemohl zapomenout.
Skoro denně jsem si ji „nahrazoval“ pornem s Japonkami, Korejkami, všechny vypadají stejně. Hlavně témata matky se synem mě zajímala. V pornu to bylo jednoduché. Přijdeš, ona chvíli dělá ofuky a stejně ti dá. Jak je to ale v reálu? Přijdu, dostanu ránu a táta mě pak dorazí! Ach jo. Kdyby, ksakru, nebyla tak přitažlivá!
Veronika se mi teď zhmotnila v hrůznou babiznu a já před očima měl stále tu jemnou tvář Kim Yong, štíhlou postavu, dlouhé výstavní nohy… bože!
Do toho ryla máma se svými ironickými posměšky typu. „Nojo, táta je teď určitě v sedmým nebi, tyhle holky jsou prej děsně náruživý, aby ho nakonec nekleplo, dědka starýho. Ta jeho prej vypadá jak jeho dcera, než žena, říkala Fanča od nich z baráku.“ Zjevně ji to taky štvalo.

Ke konci měsíce jsem to už nevydržel a vyrazil na neohlášenou návštěvu.

***

Kim Yong byla mou návštěvou sice zaskočena, ale usmála se, ukázala mi dál a usadila mě v obýváku.
„Coffee or tea, beer, water?“ zahrnula mě dotazy ohledně pití.
„Tea, please, thank you,“ odpověděl jsem a nervózně si třel dlaně.

Kim Yong přinesla pití i nějaký zákusek, sedla si vedle mě a čekala. Zeptal jsem se, jestli mluví anglicky, ale zavrtěla hlavou.
„Little,“ odvětila s úsměvem.
Vstal jsem a z knihovny vzal česko-anglický slovník.
„Czech-english dictionary,“ ukázal jsem. „Have you dictionary korean-english?“
Kim Yong se dovtípila a přinesla si slovník z ložnice.
A nastala psaná debata. Já do angličtiny a korejštiny a ona zpět.

„Hovor“ vyzněl asi takto:
Kim Yong: Proč jsi přišel?
Já: Chtěl jsem tě vidět.
KY: Proč? Vdaná žena nesmí se s nikým stýkat bez manžela.
J: U nás se to smí. Moc se mi líbíš.
KY: Nerozumím.
J: Moc tě chci! Nemůžu to vydržet.
KY. Odejdi, prosím.
Nato vstala a trochu vystrašeně mi pokynula ven. Jak jsme míjeli dveře ložnice, nedokázal jsem se ovládnout a Kim Yong jsem pevně sevřel v objetí, pevně ji políbil a rukou ji chtivě přejel po těle.

Žena se ulekla a dle očekávání se snažila vymanit z objetí. Nečinila však takovou silou, abych ji neudržel. Během zápolení jsem ji zatlačil do ložnice. Stále něco korejsky vykřikovala, rukama se mi vzpínala o tělo a uhýbala polibkům. Já jí byl ale i tak zcela okouzlen, že jsem pacifikoval každý její odpor a rukou dál ji chtivě jezdil po těle.
Měla nějaké domácí propínací šaty. Dobýval jsem jeden knoflík za druhým, až se šaty rozevřely a ona tam stála ve spodním prádle.
Konečně jsem viděl její skoro nahé tělo. Skryta podprsenkou byla docela velká prsa a pod minikalhotkami prosvítal temný porost kundičky.

Podařilo se mi ji povalit na postel. Padla naznak a ruce vzpažila za hlavu. V této odevzdané poloze si nechala stáhnout zbytek oblečení a i já si uvolnil tvrdého čuráka z kalhot.
Sice se ještě zmítala, když jsem se jí vklínil mezi nohy a sténavě pištěla, když jsem se zaobíral jejím tělem, ale v zásadě už se nebránila.
Když jsem do ní vnikl, bolestně vykřikla, ale při dalších přírazech jsem cítil, že je vlhčí a poddajnější. Úzká pochva mi skvěle svírala ocas, že jsem musel na chvíli přestat, abych se neudělal.
Políbil jsem jí a tentokrát se nechala a sama mi vyjela jazykem naproti. Znovu jsem začal zvolna přirážet až se sama slastně rozvzdychala. Jejího hladkého, snědého, štíhlého těla se nedalo nabažit.
Zvedl jsem se do kleku, abych mohl sledovat. jak můj ocas plení asijskou pičku. Byl to pohled pro bohy. Mokrý ocas vyjel celý ven.
Štěrbina v černém porostu se uzavírala jen zvolna a celé okolí bylo zmáčené šťávami. Zatlačil jsem dovnitř. Pysky a závojíčky se široce roztáhly a za jejího zasténání v ní ocas zmizel až po kořen. Moje chlupy u kořene se spojily s jejími a byli jsme jak jedno tělo. Vnímal jsem slastně její těsnost a vlhkost.
V ocase už mi ale škubalo nastupujícím vrcholem, a tak jsem začal rychle a prudce přirážet. Oběma rukama jsem ji sevřel prsa, možná až bolestivě a za jejího hlasitého sténání jsem ji drsně mrdal a pak vykropil asijskou dělohu evropským semenem.
Že už byla mnohokrát vyplněna tátovým semenem mě v tu chvíli nenapadlo a připadal jsem si jak Vilém Dobyvatel.
Ještě chvíli jsme se líbali, než jsem z ní vypadl ven a bylo dobojováno. Začal jsem se oblékat.
Kim Yong poněkud rozpačitě a stydlivě posbírala své svršky a zmizela v koupelně.

Když jsem byl na odchodu, přiběhla ke mně a vtiskla mi do ruky nějaký papírek, pak se usmála a vypustila mě ven.
Hned za dveřmi jsem na něj pohlédl. Dala mi telefonní číslo.

***

Samozřejmě, že jsem ho hned druhý den vyzkoušel. Textovky lítaly jedna za druhou.

Já: Ahoj, jak se máš? Chtěl bych tě zase vidět.
Kim Yong: Ahoj. Nevím, jestli je to dobrý nápad.
J: Proč? Mám tě rád.
KY: Právě toho se bojím. Neudělali jsme dobrou věc.
J: Moc tě chci, opravdu.
KY: Jsem vdaná žena.
J: Musím tě vidět! Kdy mám přjít?

V tuto chvíli si Kim Yong odmlčela a ozvala se až na půl hodiny.
KY: Zítra v 9.00.
To jsem věděl tutově, že táta je v práci a že tedy dojde na šukání.

Z radosti jsem si leštil péro, když vtom se mi do pokoje přihnala máma. Jen taktak jsem se zakryl a ona hned spustila.
„Tak jsem konečně viděla ten tátův objev! No, žádná mladice to teda není. Hubená je jak tyčka, ani pořádnej zadek nemá. Přitom chlapi se mohli uslintat nad jejíma kozíma nohama. Vůbec nevím, co na ní vidí. Co ty na ni říkáš?“
„Mně se docela líbí. Je to takovej exotickej typ,“ odvětil jsem popravdě a matka jen broukla. „Jasný. Celej táta,“ a nechala mě být.

Dodělal jsem rozdělanou práci, s úlevou se vystříkal a na zítra si v práci zařídil volno. Večer mě ještě obtěžovala Veronika, že jí svrbí kundička, ale neměl jsem náladu, a tak jsem ji zahltil sérií erotickejch smssek, kdy si prstila kundu nad mými textovými výlevy, jak bych jí to dělal naživo.
Na konci zavolala a funěla, že mi děkuje a že to mám u ní.

***

Odbilo devět a Kim Yong mi otevřela oděná ve slušivém kimonu a úsměvem.
„Achoj, vitam te u nas,“ zaštěbetala roztomilou češtinou. „Da šisi piti?“
Dali jsme si oba čaj, ale konverzace vázla. Česky víc neuměla a byla trochu nervózní z toho, co mělo přijít a k čemu sama svolila. Nakonec popadla slovník a zase jsme si psali.
KY: Mám tě ráda, ale co děláme je špatné.
J: Opravdu tě moc miluju.
A přidal jsem tři srdíčka.

Nato Kim Yong zrudla, vstala, vzala mě za ruku a odvedla mě do ložnice.
Postel již byla odestlaná a připravená.
„Semjen..tfoje,“ vyslovila s obtížemi a nato se ke mě vášnivě přisála.
Sama mi jazykem vjela do pusy a stahovala ze mě oblečení. On si jen uvolnila pás kimona a byla pod ním nahá.
Lehli jsme si a vzájemně se hladili. Opět, fascinován jejím tělem, jsem ji líbal od hlavy až po paty.
Pak sama roztáhla nohy, abych ji mohl lízat a ona jen slastně sténala a pohazovala tělem. Její kundička byla trochu menší a užší oproti těm, co jsem znal, ale snadno se přizpůsobila našim rozměrům.
Pod dotyky jazyka tála a vypouštěla šťávy a když jsem nasadil žalud a přirazil, snadno jsem do ní vnikl. Pysky se roztáhly a za hlasitého zapištění jsem byl v ní. Během přirážení jsem se zaobíral jejími prsy s trčícími bradavkami, po jejichž polaskání Kim Yong reagovala tak ječivě, tak jsem toho zanechal.

Pak jsme změnili polohu. Kim na mně seděla a užívala si tak hluboké přírazy.
Prsa ji poskakovala a já je svíral a hnětl a pozoroval její slastí usměvavou tvář se zavřenýma očima. Pak asi pocítila škubání v pochvě, tak ze mě sjela a přisála se mi na ocas pusou. Dávka semene tak jí šla do krku, jak vše hltavě polykala. Ještě mi ho láskyplně olízala, než se hlavou posunula ke mně a položila mi ji na rameno. Hladil jsem ji rukou po těle a ona se tvářila šťastně a uspokojeně.

Po chvíli mi rukou sjela mezi nohy a kontrolovala stav zařízení.
Pod mazlivými dotyky začal tuhnout, což kvitovala s úsměvem a pomohla mu skvělou ústní masáží. Opět pohled pro bohy. Tvrdý velký ocas v malé puse asijské kočky. Přesto, nevím jak, ho do sebe vsála až skoro po kořen a zase vytlačovala kmitajícím jazykem. Evidentně si kouření užívala, nebo alespoň se tak tvářila. Lízala, sála a honila rukou ztopořenou kládu a upřeně mi hleděla do očí.
Pak mi v polibcích stoupala po těle. Polaskala mi bradavky, což bylo velmi příjemné a skončili jsme vášnivým líbáním. Převalil jsem se na ni, roztáhla nohy, sama mi pomohla se zavedením a hned jsem začal s rytmickým přirážením.
„Oh..oh..oh,“ začala sténat a rukama mě hladila po zádech. Já se věnoval laskání prsů na což zareagovala zrychleným dýcháním a hlasitějším sténáním.

Po chvíli jsem ní vyjel a naznačil ji, aby se otočila na všechny čtyři. Pochopila a hned na mě vyšpulila zadeček. Opravdu nebyl velký, ale na její věk pevný a k postavě tak akorát. Zkusmo jsem ji plácnul.
„Tami sééé,“ křikla korejsky.
Nevěda, co to znamená, jsem přestal a zarejdoval čurákem mezi půlky. S mlasknutím jsem do ní vnikl a cítil jiné tření a svírání pochvy. Taky Kim Yong začala hlasitě vzdychat a velmi si to užívala. Zrychloval jsem přírazy a při vrcholu jsem ji v extázi sevřel v dlaních prsa, až vykřikla.
Stříkal jsem do ní semeno a cítil jak mi stahy vymačkává vše do poslední kapky.
„Ai mááá…te ááá,“ kroutila se v orgasmu a já stále do ní zarážel vadnoucí ocas.
Pak jsme opět leželi vedle sebe v objetí a vzájemně se hladili.

Kim Yong potom uvařila oběd. Chodili jsme po bytě nazí a tak není divu, že po jídle jsem ji ještě ojel na stojáka u kuchyňské linky, když tam stála a něco kuchtila.
Nevím, kde se to ve mně bralo, ale byl jsem stále při chuti a ocas také.
Pozvedl jsem ji za nohu na jeden příraz do ní vnikl. Jen vzdychla, prohnula se v zádech, ale hned mě pevně objala a líbala. Pak jsem ji zkusil zvednout i za druhou nohu. Byla lehká, takže jsem ji podebral za zadek a stále napíchnutou na ocase jsem s ní kráčel do ložnice, kde jsem ji vleže prudce vymrdal až do výstřiku. No, skoro nic už ze mě nešlo. Kim Yong si také odhekala vrchol a vrátila se ke své práci.
Domů jsem se vrátil totálně vyždímaný a vyčerpaný.

***

Naše občasné schůzky vesele pokračovaly, až mi jednoho dne táta sdělil radostnou novinu, že Kim Yong je těhotná. Tím mě dostal do kolen, neboť bylo skoro jisté, že jsem kukačka a nakladl jsem do cizího hnízda.

Při jedné z posledních mrdaček, kdy Kim už docela nakynula, a mohl jsem ji obdělávat jen pomalu a zezadu,.mi to i ona potvrdila.
„Ulšitě ses toty,“ usmívala se sice, ale musel jsem ji odpřisáhnout, že to tajemství uchovám do smrti.

Po několika měsících Kim porodila chlapečka Pavla a otec zářil jak měsíček.
„Vypadá jak ty, když ses narodil,“ ukazoval mi fotky z porodnice.
Tím ale pro mě exotický a vášnivý sex s divokou Korejkou skončil.
Ona už žila jen pro dítě a manžela a ke mně se chovala sice přátelsky, ale odtažitě.

Na sex mi zbyla samice Veronika, ale později se také stala minulostí, neboť si našla stálého přítele a mě už nepotřebovala.
Později i ona ohlásila těhotenství, ale tady už bylo otcovství jednoznačné.
I když….. na fotkách prej kluk vypadá stejně jako já, když jsem se narodil, jak řekla máma, když ji Verča ukazovala fotky.

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy po japonskuStarší sestra >>

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iki

Skvěle napsáno.

Martin

Je to v podstatě hodný syn , zařídil svému otci rodinné štěstí a pokud budou chtít druhé , tak už Kim ví na koho se obrátit 😀 . Jenom je škoda , že ten závěr povídky není s happyendem . Nakonec Toník zůstal sám . Taky mu mohla macecha Kim nějakou holku dohodit 😀 Ale o tom zase jindy a jinde . 😀😀

Bob Romil

„Submisivní“ korejka splnila, co po ní oba žádali – tatíkovi dítě a mladýmu povyražení. 🙂 Sousedka kredenciozních rozměrů si našla někoho stálejšího a mlaďas určitě taky někoho splaší, když je tak výkonný 🙂

Shock

Je to další z mých vzpomínek na Japonku. Tentokrát jsem ji ale zaměnil za Korejku. /Childe.- snad nevadí 🙂 /

Gump

Ctihodný Bratře: Pokud člověk není umělec, a snaží se manipulovat uměním bez znalosti věci, nejčastěji se okamžitě projeví buď jako debil, a nebo jako prase.

childe

Shock opět potvrzuje, že žádný žánr mu není cizí a že to je s Korejkou to už je pro mě jen ta hvězdička k jasné jedničce.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x