Markéta 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Markéta

Nedávno jsem si sedl k počítači pevně rozhodnut, že si konečně udělám pořádek v mailové poště a některé, několik let staré zprávy konečně odstraním. Narazil jsem na několik zpráv, mezi které patřily i maily od jisté Markéty. Znovu mne zaujaly natolik, že jsem je nevymazal, naopak se s vámi chci podělit o jejich obsah.
Zde je ta první.

Ahoj,

jmenuji se Markéta a tenhle dopis píšu jen tak. Je mi čerstvě osmnáct let a jednoduše mě napadlo něco napsat. Nic jiného za tím doopravdy není a neodepisuj. Já to jenom pošlu a email stejně smažu.
Každá holka má fantazii, představy, abych byla přesná. No a já se je pokusím napsat. Doufám že se neurazíš, to by mě mrzelo.


Já jsem tedy Markéta a mám něco přes sto sedmdesát centimetrů. Jsem blondýna, ale zase aby si nemyslel, já nejsem taková ta klasická blondýna, ale jsem blondýna. Vlasy mám po ramena a mám modré oči, ale tak normálně, spíš taková tmavší modř. A dál já nevím.
Maličko plnější rty a asi mám z tancování hezkou postavu. Špeky rozhodně nemám, ale zase asi trochu pevnější zadek a možná o něco silnější stehna, než jiné holky.
Prsa mám menší a nevím jak je popsat. Asi jsou to jedničky a teď to bude právě těžké. Já se stydím, ale musím to zvládnout.


Tak já se Ti popíšu prostě celá. To bude nejlepší. Takže bradavky. Ty mám takové normální. Já to moc nerozliším. Je pravda že se o trošku zvětší, když je zima a nebo tak.
Podprsenky nosím normální, aby byly pohodlné. Mám ráda bílé. Mám i růžovou, ale ty bílé mám nejraději. A to je divný, když o tom teď píšu. Tak co dál?
Kalhotky nosím taky normální, klasické.
Jaké to mám dole? Ty to chceš popsat? No tak jo, no.
Tak holím se. Úplně. Mám dva pysky. Asi ji mám takovou menší a jde hned dozadu. Víš ta čárka mezi pyskama a vlastně i ty pysky, takže když stojím tak to tam mám takové zkosené. Ale ne moc zase aby si nemyslel.

Vidíš a já se už ani nestydím. To bude asi fajn.
Dál tam mám poštěváček, ten je normální. A otvor, nebo dírku a to je všechno. Pak už jenom zadeček.

Ponožky nosím také bílé, ale mám i barevné a spíš chodím v džínách a nebo v kalhotách, ale někdy i v sukni. Mám asi dvě. Teda, mám dvě. Růžovou a bílou. Tu růžovou, to byla blbost. Tu jsem si nikdy nevzala a bílou jen několikrát.
Taky jsem zkoušela jít ven bez kalhotek, ale to už je dřív. Měla jsem prostě blbý nápad, že jsem šla do města. Sukně je nad kolena, Tak trochu víc, ale ne moc zase.
Jezdila jsem v metru po schodech. Blbost.
Takže já napíšu ty fantazie. Jako, co bych dělala, zase abychom to neprotahovali. Tak já nevím.


Třeba bych byla doma a ty by jsi přišel ke mně. A já bych byla v domácím a měla bych mikinu a tepláky a vzala bych Tě dál a určitě bych se styděla takže bychom nemluvili.
Třeba by jsi mohl něco říct, ale zase já bych nechtěla mluvit, tak bys asi nemluvil ze začátku ani ty moc.
Takže by jsi přišel, sedl bys si a já bych si před tebou sundala tepláky a pod nimi bych měla bílé kalhotky. Mikinu bych si nechala a ty by sis mě prohlížel.
A já bych třeba šla něco uklidit.
Víš, mě by vzrušovalo to prohlížení a třeba bys mi řekl abych si přiložila prst na kalhotky, na ten výčnělek a rozhrnula skrze ty kalhotky pysky a ukazovala ti to.
Ty bys mě pořád napomínal a říkal ať ji vystrčím a ukážu a ať ti třeba ukážu přes kalhotky poštěváček.
Já bych si musela jednou rukou rozhrnout pysky a druhou odhrnout tu látku a pak bys chtěl vidět jak tlačím na dírku skrze ty kalhotky a třeba se masíruju a něco bys k tomu říkal, abych si třeba hladila zadeček.
Potom bych pustila muziku, ale jen tlumeně a sundala si mikinu a nechala si od tebe sundat tričko, ale to bych se už styděla víc a asi bych ho trochu stahovala a ty bys nesměl na mě sahat. Jenom to tričko bych si nechala sundat.
Zase by jsi chtěl abych se ti předváděla a hodně bys mi říkal ať ti ji přes ty kalhotky ukazuji.
A pak bych ti předváděla tanec. Mě by to hodně vzrušovalo, že bych před tebou tancovala v kalhotkách. Třeba hodinu a pustila bych něco rychlejšího a zkusila bych aerobic, až bych se zapotila. To už bych se už tolik nestyděla jak bych se zahřála a rozdováděla.


Jak by ses měl chovat ty? Pozval by jsi mě k sobě a řekl, že jsem hodná.
Víš, tak já to zkusím rovnou napsat i s těma větama.
Takže: „Pojď sem.“
„Hodná jsi, hodná.“
„Neboj se, sundám ti kalhotky.“
„Otoč se a buď hodná.“
Asi by jsi mě musel hodně tohle opakovat, abych se prostě nechala a poslouchala.
Já bych se otočila a ty bys mi stáhl kalhotky. Řekl bys mi, ať se hezky předkloním. Já i když bych se už tolik nestyděla, bych se ale si předklonit nechtěla, takže bys mě musel napomínat a tlačit na záda.

Já to zase napíšu.
„No tak se neboj, musíš vystrčit zadeček. Jinak to nepůjde. „Buď hodná.“
A já bych se lehce předklonila a nechala si ty kalhotky stáhnout, ale pak bych popošla a zakryla bych se, ale ty bys mi řekl, ať jdu znova tancovat. Tak já bych tam pustila něco pomalého a ty bys mě nabádal ať se nezakrývám.
Já bych pak přestala a myslím, že pak už by to bylo v pohodě.
Dala bych tam zase aerobic a pořádně by sis mě prohlédl.
No a pak už by jsi na mě musel být dost přísný.
Víš, jako že myslím jak bych byla roztančená a uvolněná, tak bych byla povolná a poslouchala bych tě, ale zase musel by jsi být rázný, aby se to nevytratilo.
Řekl bys, abych si přinesla vodu a pěnu a oholila se před tebou.
Já už bych byla, ale abych se oholila znova, aby to bylo úplně dokonalé.
A dál by mě vzrušovalo, že bys mi řekl, ať tam pustím něco rychlého.
Po tom co bych se doholila a osušila.
Poručil bys, abych si klekla a do rytmu na tebe vystrkovala zadeček. Víš, jako když se kočička protahuje, abych se prostě přestala úplně stydět.
Mezi tím by jsi říkal třeba: „Dělej, pořádně se protáhni. Ukaž co tam máš, no tak.“

Já jsem slušná holka, ale mně by se líbilo, kdybys byl chvílemi sprostý.
Tak já to zkusím zase napsat.
Takže by jsi říkal třeba: „No tak dělej, pořádně ji vystrč.“
Vidíš já to nedokážu napsat, ale abys třeba, jako jemně řekl pořádně ji vystrč a takhle bych se musela do rytmů vrtět třeba půl hodiny.
Víš já bych se pořád asi trochu styděla a aby to bylo opravdu bez toho stydění, tak bych asi musela tu půl hodinu.
Říkal by jsi, abych třeba hýbala při tom s hlavou a tak a díval by ses na mě a ta muzika by byla rychlá.
Potom by jsi zase chtěl abych se ti předváděla a to už bys říkal ať ti ukazuji pysky a různě, třeba v sedě a hladím se.
A zase abys mi hodně říkal, ať ti ji ukazuji a ať se předvedu.
Třeba by jsi to střídal pořád dokola a já bych musela poslouchat, třeba abych si zakrývala poštěváček a různě ho hladila a třeba bys mě napomínal, že to dělám špatně.
Já bych potom, až by to bylo v pořádku a byla jsem už maximálně poslušná, musela dojít do obchodu pro okurku. Ty by jsi mi to prostě přikázal a taky bys mi přikázal abych si vzala tu růžovou sukni bez kalhotek a koupila okurku.
Já bych ji tedy koupila a vrátila se. A teď zase já bych nechtěla aby to bylo takové rychlé.


Já už se teď při tom psaní nestydím. Když bych se vrátila, tak bys mi řekl ať se znova svléknu a to už bys mi asi sahal mezi nohy.
Řekl by jsi, abych k tobě přišla a ty bys seděl a sahal bys tam a zase bys říkal abych byla hodná a poslušná a ať ti ji hezky ukazuji.
Musela bych dát nohy něco od sebe a ty by jsi mi to tam všude hladil a masíroval a začal bys mě nabádat abych začala vzdychat.
To by byl asi problém a tady by asi nastal ten úplný zlom, jak to já vidím. Tak by jsi přitlačoval a říkal: „No tak dělej.“
Já bych tě poprosila, jestli si můžu pustit muziku a pustila bych něco pomalého a pak bych se zase vrátila a zase by jsi mi tam sahal a myslím, že by mi to vzdychání moc nešlo.
Tak bych si musela kleknout a právě tady by to asi bylo jako zlomové. Asi, že bych začala.
Já bych právě chtěla, abys mě tam zezadu hodně hladil a já bych trochu vzdychala a třeba bys mě několikrát plácl na zadek a zmáčkl půlky a já bych pak začala vzdychat a právě bych chtěla, abys mi říkal, ať se pořádně propínám a vystrkuju zadeček, ale nikam by jsi mi zatím prsty nestrkal.
Jak bych byla pak už poslušná, tak bych chtěla abys mi třeba říkal, abych štěkala jak pejsek a mňoukat jak kočička a tak.

No a to už by jsi se také svlékl a já bych ti ho musela v kleče laskat a hladit a pak bys mi řekl že mám znovu tancovat a poručil by jsi, abych si vzala tu okurku.
Já už bych to nevydržela a zasouvala bych si jí tam. Při tom tanci bych ji tam měla zastrčenou a pak bych s ní tancovala a vzdychala, a ty bys mě nabádal, abych tohle dělala.
A právě když bych byla nejvíce rozdováděná a třeba že bych s tou okurkou tančila ten aerobic a byla bych zpocená, bys Ty v tom nejlepším vstal a vypnul muziku a poručil bys mi abych si klekla a pořádně vystrčila zadek.

A právě to by jsi musel být hodně rychlý a neoblomný a poručil by jsi mi, ať si tu okurku strčím do zadku.
Víš že by jsi prostě vyskočil a v tom nejlepším momentu a vypnul muziku, aby bylo ticho a řekl: „Dělej ty couro, klekni a dělej strč si ji do zadku, dělej a pořádně. Narvi ji tam a jak se vzdychá? Dělej. Pořádně u toho vzdychej!“ No a já bych si ji tam prostě strčila a asi bych u toho naříkala a ty by jsi mi poručil, ať si to před tebou udělám takhle pořádně a díval by jsi se na mě a pořád mi říkal ať vzdychám a ať jsem hodná.
No a pak už by jsi mi to asi udělal a právě já bych chtěla, abys na mě byl ošklivý.
Víš že bych si musela nejdřív lehnout na záda a ty bys mi třeba plivl mezi a plácal mě tam dole a přitom mi hladil prsa a i je třeba trochu mačkal a i trochu štípal do bradavek, abych musela víc vzdychat.
A pak by jsi mi poručil abych si klekla a ty bys mi to udělal a asi tak aby to bylo rychlé a že bys mi ho strčil nejdřív do zadku. Rychle abych zase vzdychala a já bych se už nechala.

Když to teď píšu tak to tak vidím že bych byla poslušná a jen bych naříkala a vydržela to a ty bys mi ho tam několikrát rychle strčil a pak bys ho strčil do ní a to už by jsi se asi hned vystříkal. Jenže já bych nechtěla abychom hned přestali.
Já bych asi byla hodně vzrušená, ale jak by ses udělal, tak zase abychom mohli dál pokračovat a ty bys mě musel asi naplácat na zadek. Tak normálně a říkal bys abych byla poslušná a měla ho hezky vystrčený.
A to by si ses zase hned vzrušil a pak by jsi mi nařídil abych si vzala okurku a dělala si to tím opačným tlustším koncem.
Nejdřív bych si jí musela strčit mezi pysky a pak do ní. Pomalu bych si ji tam strkala a pak to samé se zadečkem.
Pak bych chtěla abys mi to začal dělat tou okurkou. Ale jen tím užším koncem.
Prostě už žádné servítky a vzal by si tu okurku a já jak bych klečela tak by jsi mi jí tam strkal. Normálně mezi nohy a i do zadečku.

Nakonec bych chtěla, abys mne přivázal i za nohy a nohy mi roztáhl. O Ty by jsi mi to zase dělal tou okurkou a právě, že já bych se nemohla bránit bych asi hodně naříkala a ty by si nepřestával a dělal bys mi to oběma stranama, až bych křičela a tak.
Ono by se mi to tam potom všechno roztáhlo a já jak bych se uvolnila, tak už bych jen vzdychala a naříkala a ty bys mě pak nutil, ať se Ti u toho dívám do očí.
To bych asi ze začátku nechtěla, ale ty bys mě donutil, že bych se Ti do očí dívala a vzdychala bych při tom a pak právě bych chtěla, že úplně na konci by jsi mě takhle pomiloval.
Jako normálně a už pomalu a něžně a třeba, že by ses dvakrát nebo třikrát u toho udělal a to je všechno.


Já vím že je to asi divné a že Ti takhle žádná jiná holka nenapsala. Já právě chtěla tohle, protože mě to hrozně lákalo, napsat ty moje představy.
O nic jiného nejde a já, abys si nemyslel si dám do emailu dlouhé heslo a až to odešlu, tak to heslo roztrhám, takže fakt nemá cenu abys mi odepisoval protože by to bylo na nic a já jen chtěla tohle napsat.
A pak taky bych Tě chtěla moc poprosit abys to poslal dál. Já totiž vzala několik emailů a ani nevím koho jsou.
Chci, abys to rozeslal dál kamarádům, aby to byla legrace, protože mě ta představa vzrušuje, že by někdo věděl tohle a to je vše.

Tak pa.

Markéta

Ze stylu, jakým byl mail napsán, bylo naprosto jasné, že autorem je nadržená, osmnáctiletá holka.
Jenže, to nebyl poslední mail.

Autor

Navigace v seriáluMarkéta 02 >>
2 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Tak by mě zajímalo, co na tohle, napsané od chlapa, říkají holky? Takové představy já sepsat neumím, protože nevím, co se ženám honí hlavou. Rozhodně nevšední zpracování. Nejdřív trocha násilí a pak něžné domilování…. akorát ta věta, že by chtěla, aby ses u toho dvakrát nebo třikrát udělal mě dostala 🙂

Tomáš

No zažil jsem osobně dvě ženy, který to po mě taky chtěly, že to tak mají rády. Rychlý pětiminutový číslo a po chvíli zas a zas. Byly dost překvapené jedním číslem o délce cca půlhodiny, kdy se dvakrát třikrát udělaly ony.

věrný čtenář

Něco do sebe povídka určitě má, ale ten styl psaní mi to tedy moc osmnáctiletou holku nepřipomíná. Spíš tak jedenáctiletou a trochu opožděnou. Nebo třeba ne. Mohla být opravdu jen hodně nervózní a hodně nadržená, což se do stylizace jejího dopisu odrazilo. Já si podobné maily s jednou dříve taky vyměňoval, ale tam šlo už o poněkud dospělejší, a doma dost zanedbávanou, maminku školou povinných dětí. Takže její styl psaní byl poněkud vyzrálejší.

dedek.Jeff

Byl jsem nechtěným svědkem rozhovoru dvou dívek v tramvaji a mohu říci, že jejich slovník i zásoba slov, byla o level níž, než v této povídce.
Souhlasím s tebou, že by toto jednání slušelo dívce o pár let mladší, ale pravidla tohoto webu nedovolují věk nižší než 18 let. V dalším díle autor uvádí, že byla slabomyslnější.

Babun

Teď budu asi vypadat jako šťoural a já určitě taky dělám chyby, ale z „ty by jsi“ mám kopřivku. Ale chápu, že ne každá 18 letá slečna ví, že se píše „ty bys“.

dedek.Jeff

Máš pravdu Babune. Podle pravidel pravopisu se to píše, jak říkáš a tak jsem to raději opravil.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x