Matěji, proč tě holky tak chtějí 02

Toto je 2 díl z 17 v seriálu Matěji, proč tě holky tak chtějí

Téměř celé dopoledne Matěj přemýšlel, jak splnit psycholožkou nařízený léčebný postup formou onanine, aby to nebylo nikomu nápadné a nevzbuzovalo to nepatřičné domněnky. Nakonec se rozhodl pro zřejmě jediný způsob.
„Du se vysrat,“ oznámil jemu podřízenému bažantíkovi, o němž věděl, že se celý třese na to, až bude mazákem. Ten jen pokývl hlavou a dál si prohlížel kdoví odkud propašovaný pornočasopis.

Matěj došel na záchod, povolil kalhoty a poněkud znechuceně vzal do ruky volně visícího ptáka, aby ho povzbudil. Udivilo ho, jak rychle se mu to povedlo. Ruka, kterou si ocas svíral, se dala do kmitavého pohybu, a on s úžasem zjistil, jak rychle mu stoupá vzrušení.
Když dospěl k vrcholu, vystříkal se do mísy. S podivem si uvědomil, že to vůbec nebylo nepříjemné a aniž by si to uvědomoval, v podvědomí se už těšil na večer, kdy si to opět zopakuje.

Celý týden, zbývající do další návštěvy psycholožky, poctivě dvakrát denně (jednou dokonce i třikrát) dodržoval předepsanou léčebnou proceduru. Zpozoroval, že pokaždé trvá o něco déle, než vyvrcholí, a považoval to za dobré znamení, které doktorka určitě vyhodnotí jako pokrok v jeho léčbě.

Ve čtvrtek netrpělivě přešlapoval před jejími dveřmi. Nemohl se dočkat, až mu otevře. Když se tak konečně stalo, vstoupil dovnitř celý rozzářený jako sluníčko. Chtěl se se svými úspěchy honem podělit, ale zavčas mu došlo, že by to bylo spíše nemístné vychloubání.

„Tak jak je, Matěji?“ zeptala se Zuzana na uvítanou. Měla na sobě jen župan a bylo na ní vidět, jak se na tu dnešní šukačku těší.
„Jó, docela dobrý.“
„Vypadáš klidně, vyrovnaně,“ konstatovala s uspokojením. „A co onanování? Dělal jsi s tím něco?“
„No jasně! Poctivě každej den dvakrát, jak jsi nařídila. Jednou dokonce třikrát a i dneska jsem to stihnul dvakrát,“ pochlubil se a vypjal hruď, jako kdyby mu za to měla dát medaili.

„Tos nemusel, když jsi šel ke mně. Zapomněla jsem ti to říct. No, uvidíme, kam až se dostaneme. Tak neztrácejme čas, jdeme do ložnice,“ určila místo činu.
Popadla Matěje za ruku a dovedla ho až k posteli. Nechala župan spadnout na zem a v rouše Evině mu přikázala se svléknout. Vypadalo to, jako kdyby mu pískli poplach, tak rychle se zbavil mundůru i všeho, co bylo pod ním. Zuzana se na něj zálibně podívala a pak řekla: „Tak poprvé to uděláme klasicky, to je, že ty budeš nahoře. Podruhý budu nahoře já a potřetí mě to uděláš zezadu.
Vždycky ale dřív, než budeš souložit, musíš ženskou potěšit a nabudit předehrou. Musíš ji líbat nejenom na rty, ale i na krku, uších, na prsou, prostě od shora až dolů. Musíš ji hladit, mazlit se s ní, prostě dělat všechno pro to, aby sama řekla, ať už jí ho strčíš dovnitř. Je to sice ideální příklad a ne vždycky to tak probíhá, avšak pamatuj si jedno. I sebemenší předehra ženskou potěší a dáš ji tím najevo, že ti jde o ni a ne jen o sex, i kdyby stokrát jo. Rozumíš mně?“
„Myslím, že jo,“ odvětil Matěj, ačkoliv mu z toho šla tak trochu hlava kolem.

Zuzana si lehla na postel, Matěj si přilehl a začal ji nejdříve líbat na ústa. Pomalu přešel na krk, požmoulal ušní lalůčky a už přes rameno směřoval dolů k levému ňadru, které již nějakou chvíli masíroval rukou.
Jakmile se jeho rty dotkly tuhé bradavky, uvědomil si, že už jakousi dobu šťouchá do Zuzany ztopořeným pérem.
V mžiku přesunul ruku do chlupatého údolí a prsty zabořil do již pěkně zvlhlé kundičky.
„Ještě moment, nejdřív tě oblíknu,“ ozvala se Zuzana a přes Matěje se natáhla k nočnímu stolku, odkud ze šuplíku vyštrachala balíček, z jehož obsahu vytáhla patřičný obleček. „Dobře se dívej, jak to správně nasadit. Příště už to bude na tobě,“ sdělila mu stručně a pomalu, s patřičným slovním doprovodem, mu navlékla šprcku.

Jakmile byl tento důležitý úkon proveden, Matěj se hned hrnul k zasunutí.
„Zpomal, zpomal,“ zarazila ho v rozletu Zuzana. „Ještě chvíli si se mnou pohraj, ať jsem pořádně nažhavená.“
Matěj zašlajfoval s pocitem, jako kdyby něco provedl. Sám byl nabuzený až hrůza, pochopil však, že Zuzana zřejmě ještě nějaký čas potřebuje, aby dosáhla stavu, kdy z toho také něco bude mít.
Vrhl se tedy na opětovné cumlání bradavek a prstování mezi nohama. Dával si záležet, takže netrvalo příliš dlouho, kdy ho Zuzana vybídla k zasunutí. Matěj se však samou nervozitou a nedočkavostí nedokázal strefit do smyslné číše, až mu Zuzana musela pomoct. S úlevou si oddychl.
„Hele, a pomalu, jo. Ať z toho máme oba aspoň něco, když asi budeš brzo hotovej,“ pronesla Zuzana a maličko se přizdvihla proti němu.

Matěj se snažil seč mohl, aby pomalým přirážením vydržel co nejdéle, jenže jeho nadrženost byla silnější a tak po chvíli nezadržitelně znehodnotil gumovou ochranu.
„Promiň, ale nenadělal jsem s tím vůbec nic,“ omlouval se nesměle.
„To je dobrý, i tak bych řekla, že to trvalo dýl jak minulej tejden,“ utěšovala ho Zuzana. „Až na tobě budu já, určitě to bude delší. A víš ty co? Já to pokaždý schválně stopnu. Aspoň budeš vědět, že nekecám,“ přišla s ideou, jak Matějovi pomáhat zvýšit sexuální sebevědomí během její „léčby“.
„Tak jo,“ souhlasil Matěj a sklouzl vedle ní.

Díky pracovitým rukou Zuzany byl Matěj po půlhodince a něco připraven k dalšímu dějství.
Zůstal ležet na zádech, zatímco Zuzana mu nejprve oblékla semeníka, pak sáhla po stopkách, které odkudsi vyštrachala, a když na něj dosedla, spustila je.

Jen zvolna se pohybovala po Matějově stožáru pojíždějíc nahoru a dolů, jakoby chtěla změřit jeho délku na desetinu milimetru přesně.
Trochu se nad Matěje naklonila, aby si mohl pohrát s jejími kůzlaty. Pochopil to naprosto neomylně, vzal je do dlaní, jemně je mnul a zároveň tím přidržoval Zuzanu v poloze, jaká ji vyhovovala. Zalíbilo se mu, jak lehce klouže nahoru a dolů v neměnném rytmu a zcela se ponořil do vnímání sílícího pocitu blaha, jenž se ho zmocňoval.
Občas sebou Zuzana zavrtěla, aby se mu to náhodou nezdálo jednotvárné. V těch momentech byl Matěj na vrcholu slasti. Vůbec si neuvědomoval ubíhající čas a skoro si přál, aby to trvalo věčně.

Sotvaže na to pomyslel, křeče mu sevřely slabiny a nezadržitelný proud zaplnil navlečený zásobník semene. Zuzana se bleskově chopila stopek a zastavila je.
„Čtyři minuty a dvanáct vteřin,“ vykřikla nadšeně. „Ani se mi tomu nechce věřit. To je úžasnej pokrok!“ halasila radostně, jak se jí to s Matějem vede. Lehla si na něj a líbala ho, kde jen mohla.
Až když vyklouzl z komůrky, svalila se vedle něj.
„Ani nevíš, Matěji, jak mě těší, jak rychle pokračuješ. Tipuju si, že nebude trvat dlouho a čtvrthodinka pro tebe bude úplná normálka.“
„Tomu moc nevěřím. Přišlo to na mně tak rychle, že než jsem se vzpamatoval, bylo hotovo,“ poznamenal Matěj a trochu se natočil bokem k Zuzaně, aby se mohl blíž kochat její pahorkatinou.

„Ále, však uvidíš,“ odmítla jeho poznámku. „Věř mi. Každý sezení, teda spíš ležení, ti to půjde líp a líp. Už s tím nějakou zkušenost mám. Teda v jinejch záležitostech, ale je to v podstatě stejný. Hele, nemáš hlad? Mám tady pizzu, stačí ji jen ohřát,“ změnila najednou téma.
„No, docela bych si dal,“ přiznal ostýchavě Matěj.
„Já si to myslela. Taky mě po tom souložení vyhládlo. Nejdřív si tě ale vomeju,“ rozhodla a měla se hned k dílu.

„Poslyš, Zuzano, nechtěla bys aspoň někdy mluvit trochu sprostě? Víš, mě už ty tvoje vodborný výrazy jdou na nervy. Dyť ta soulož, penis i vagína mají tolik synonym a všelijakejch pojmenování, celý stovky, ne-li tisíce, a mně by to dělalo dobře mluvit aspoň trochu sprostě,“ vyjevil Zuzaně v té intimní chvilce svoje hledisko ohledně mluvy.
„Jo, to je asi profesní deformace,“ pokývla hlavou Zuzana. Jenže já takovejch slov stejně moc neznám, ale budu se snažit.“

Doomývala Matějovi ptáka a přemístili se do kuchyně, kde ve spěchu slupli pizzu a vrátili se do ložnice.
Nastalo oboustranné vzrušování, a když Matějovo žezlo nabylo správný tvar a tuhost, Zuzana jen hlesla: „To je neuvěřitelný, kolik máš v sobě energie. Vždyť jsi už dneska dvakrát onan… sis dvakrát vyhonil péro, teď už budeš prcat potřetí, ale to je jako kdyby to bylo popátý, a tobě se postaví za necelou hodinu. Ty bys to zvlád snad desetkrát po sobě,“ řekla Zuzana s neskrývaným obdivem.
„To né,“ bránil se Matěj jejímu odhadu. „Ale teď bych vrazil ptáka do futrálu a dem na to, ne?“

Vytáhl z nočního stolku další prezervativ a pečlivě si ho navlékl, jak to odpozoroval.
„Děláš to dobře,“ pochválila ho Zuzana.
Opřela se o postel, vyšpulila prdelku a roztáhla nohy.
Matěj k ní zezadu přistoupil a snažil se strefit do správné dírky. Byl překvapen, že se mu to povedlo hned napoprvé. Zasunul zbojníka dovnitř a chvíli setrval v klidu.
Zuzana dala nohy k sobě a spustila stopky. Matěj hned pocítil, jak o dost pevněji mu jeho kládu najednou svírá. Chytil Zuzanu za boky a tvrdě přirazil. Okamžitě mu bylo jasné, že jeho vzrušení rychle stoupne a bude brzy hotov. Nezdržoval se tedy nějakým pomalým šimráním, nýbrž šoustal pěkně zostra.
Škoda, že přitom neviděl, jak Zuzaně poletují koziska, to by ho jistě vzrušovalo ještě víc. Ono mu vlastně stačilo i to, jak u toho blaženě hekala. I když se posléze vystříkal, pokračoval dál, dokud z té ďábelské díry nevyklouzl ven.

„Tři minuty třicet,“ hlásila mu Zuzana. „Na to, jak si to hnal, to je perfektní vejsledek. Škoda, že tady nemůžeš bejt do půlnoci. Určitě bys to ještě nejmíň dvakrát zvládnul,“ mazala Matějovi med kolem huby.
„To asi né,“ odpověděl rozpačitě Matěj a málem se u toho začervenal. Neodolal jejímu pozvání do koupelny, kde se společně a rádi při sprchování i pomazlili. Pak se Matěj oblékl a pořadovým krokem odpochodoval do kasáren.

Probíhající „léčba“ u psycholožky se mu líbíla čím dál víc.
Každý čtvrtek přesně v 17 hodin nedočkavě tiskl tlačítko zvonku, aby mu otevřela a pustila ho dál. Osvojil si postupně lecjaké techniky prcání, i ty méně obvyklé.
Naučila ho lízat, do čehož se mu zprvu vůbec nechtělo, ale když ho k tomu přece jenom dotlačila, docela tomu přišel na chuť a každý následující týden ji alespoň jednou vylízal. Nejvíc si považoval toho, když mu objasnila, jak oddálit jeho vyvrcholení. Cvičil si to při každé drbačce a Zuzana ho za to pokaždé chválila.

Čas cválal jako splašená kobyla. Najednou tady bylo poslední „ležení“ a Matěj najednou nevěděl, jak Zuzaně za všechno poděkovat a rozloučit se s ní. Sice jí roztočil turbínu čtyřikrát a měl chuť jí to ještě čtyřikrát zopakovat, jenže doba návratu na vojenský kavalec byla neúprosná.

„Kterej den vlastně jdeš do toho civilu,“ zeptala se Zuzana.
„Příští tejden v pátek.“
„A dali by ti v sobotu celodenní vycházku?“ vyzvídala dál.
„To asi jó. My teď chodíme ven skoro pořád.“
„Tak sem v sobotu přijď hned zrána, klidně i v osum hodin. Budu tě čekat a podstoupíš křest ohněm. Ať máš na co vzpomínat,“ dodala něžně a jemně Matěje vystrčila ze dveří, aby nezmeškal večerku.

Matěj se nemohl dospat nedočkavostí, cože ten křest ohněm bude znamenat. V sobotu ráno však dorazil k Zuzaně o hodinu později. V osm bylo rozdílení a toho se musel zúčastnit, jinak by mu hrozilo minimálně kárné opatření.

Když kolem deváté zazvonil u Zuzaniných dveří, otevřela mu úplně cizí ženská v županu. Měla oválný, milý obličej, šibalské oči a dlouhé blond vlasy. Boule v županu dávaly tušit, že zahaluje pěkně vyvinutou figuru.
Ještě než Matěj stačil vyslovit omluvu, že si asi spletl dveře, její ústa se roztáhla do zářivého úsměvu.
„Jejda, ty seš určitě Matěj, že jo? Poď dál, Zuzana je ještě ve sprše,“ promluvila ta děva a otevřela dokořán dveře, aby mohl vstoupit.

Matěj na ni zíral jako na zjevení, neboť teprve nyní si uvědomil, jak hezká žena v tom županu je. S trochou váhání vkročil dovnitř.
„Já jsem Simona,“ představila se ona neznámá a podávala mu ruku.
Matěj zamumlal svoje jméno a potřásl si s ní.
„Seš vážně moc pěknej kluk. Už se těším na ten křest ohněm,“ řekla Simona a jemně ho rukou dotlačila ke gauči, aby se posadil. Přitom si ho bezostyšně prohlížela, jako kdyby odhadovala, co asi tak ten mundur může tajit.
I Matěj obhlížel kontury schované v županu a usoudil, že kdyby měl možnost to uvidět, určitě to bude mít dokonalé proporce.
Najednou mu došlo, co vlastně Simona řekla.

„Na jakej křest ohněm,“ zeptal se nechápavě.
„Jó, tak Zuzana ti nic neřekla?“ rozchechtala se Simona. „Tak to já ti říct nemůžu. Musíš počkat, až ti to řekne sama.“
„A to bude kdy?“
„No přece, až vyleze z koupelny.“

Ani to nestačila doříct a Zuzana se objevila ve dveřích, jak ji pánbůh stvořil.
„No príma, Matěj už je tady. Tak můžeme hned začít,“ zahlaholila vesele a hrnula se k Matějovi, aby ho objala a vlepila mu pusu, jen to mlasklo.
Matěj ji zlehka odstrčil. „Hele, vo co tady de. Tahle mluví, že se těší na nějakej křest nebo co, a já sem z toho celej pitomej.“
„Vždyť jsem ti předevčírem říkala, že proděláš křest ohněm,“ připomněla Zuzana.
„To si vůbec nepamatuju. Co to má jako bejt?“
„To je jednoduchý, Matějíčku,“ usmála se Zuzana a přitiskla se k němu. „Místo jedný, budeš dneska soul… šoustat dvě. Simona je profesionálka a má za úkol zhodnotit, jak dobře nebo špatně jsem tě vyléčila.“
„To nemůžu zvládnout,“ vyděsil se Matěj.
„Ale jo. Ty to zvládneš třeba levou zadní. Jen se podívej. Copak tomuhle se dá odolat?“

Otočila Matěje k Simoně, která nechala spadnout župan na zem a stála teď úplně nahá a vyzývavě se vlnila.
Matějovi mohly oči vypadnout. Jestli pro něj Zuzana byla krásná, pak Simona byla přímo nádherná. Příkladně souměrná postava, pevná prsa, bohatě zdobený klín připomínající lán zralého obilí, půvabný obličej s modrýma očima a smyslnými rty, to byla v souhrnu taková krása, že se Matěje zmocnil pocit, jestli snad z Olympu nesestoupila bohyně.

„Je… je… úchvatná. Jenže já… já nemám na to, abych ji zaplatil, když je pro… profesionálka,“ koktal Matěj, zcela vyvedený z míry.
„Tos špatně pochopil,“ uklidňovala ho Matěje. „Simona je sexuoložka, ne prostitutka. A protože zná kolem toho všechno a taky to má děsně ráda, tak jsem ji poprosila o spolupráci a ona souhlasila. Už je ti to jasný?“
„Jo,“ pípnul Matěj a čekal, co bude dál, protože měl pocit, že vše se bude dít v jejich režii.
Také, že ano.
„Tak, Simčo, vezmi si ho do parády a zbav ho toho mundůru. Já zatím donesu karimatku, ať nás to na podlaze tolik netlačí,“ řekla Zuzana a nechal Matěje Simoně napospas.

Simona popošla k Matějovi a chytila ho kolem ramen.
„No tak už si sáhni, dyť se na to třeseš jako sulc,“ vybídla ho rozmarně.
Když jí jednu ruku vložil na ňadro a druhou se vmáčkl mezi nohy, usmála se a řekla: „No vidíš, jak ti to jde.“
Začala ho líbat a zároveň rozepínat knoflíky saka, poté košile, a když mu začala rozepínat kalhoty, Matějovi už stál jako stožár na plachetnici.
Simona si toho samozřejmě všimla a o to víc znásobila svoje úsilí zbavit Matěje té ohavné vojenské módy. Jakmile se jí to podařilo, poodstoupila, obšírně si ho prohlédla od hlavy k patě a táhle vzdychla.
„Pááni! Ty seš ale kus chlapa,“ pochvalovala si, co uviděla. „Z tebe ten sex jen srší, ba přímo lítaj sexuální blesky,“ zvěstovala mu nadšeně svoje pocity a hned ho rafla za tvrdého ptáka.

V tu chvíli se vrátila Zuzana s karimatkou, položila ji na podlahu a řekla: „Tak panstvo, můžeme začít.“
Otočila se k Matějovi a Simoně a pobaveně je sledovala.
„Zuzko, a mohla bych si ho nejdřív vochutnat?“ zažadonila Simona.
„To víš, že jo. Ty si ochutnáš jeho a on zase mě. Tak, Matěji, pěkně se polož na tu karimatku a my se do tebe dáme,“ zavelela Zuzana hlasem, jímž dala najevo, že žádné odmlouvání se nepřipouští.

„Kurňa, to je jak na vojně. Udělej tohle, udělej támhle to, nemám vám nakonec u toho ještě salutovat?“ načuřil se Matěj.
Obě vyprskly smíchy.
„To nemusíš. Jenom si tam lehni a užívej si,“ upokojovala ho Simona.

Bez dalších řečí si Matěj lehl, jak nejpohodlněji to bylo možné.
Simona si okamžitě klekla vedle něj, popadla tvrdolína a vsunula si ho do úst. Matěj údivem jen vzdychl. Sice už slyšel, že ženský kouřej ptáky, ale doposud neměl tu čest to prožít. Dokonce ani Zuzana se k tomu neměla. Cítil horkost Simoniných úst i pevné sevření její ruky, jakož i první pohyby jejího jazyka na špici ocasu.
Rád by se býval díval, jak mu to Simona dělá, avšak nebylo mu to dopřáno. Pohled mu zastínilo cosi tmavého. To Zuzana se nad ním rozklekla a k puse mu přistrčila svou krasotinku, aby ji vylízal. No co, taky dobrý, pomyslel si, chytil Zuzanu za prdelku a usadil ji tak, aby měl dobrý přístup ke studánce.
Vyrazil do útoku.

Na jednu stranu si vychutnával Simoninu ústní masáž, na stranu druhou si pochutnával na sílícím pramenu šťáv ze Zuzaniny kundičky. Ovšemže to první brzy převážilo. Jeho vydráždění kvapně rostlo.
Už už si myslel, že dosáhl vrcholu, když tu ho kdesi Simona pevně stiskla, a stoupající přetlak se zastavil. Když uvolnila stisk, rázem naplnil její ústa vydatnou svačinou. Domníval se, že je konec, ale mýlil se. Jeho ocas dále spočíval schován v ústní dutině a byl přepečlivě očišťován jemným jazykem. Bylo znát, že se v těhle věcech Simona opravdu vyzná.

„Tak já už jsem si pošmákla,“ ozvalo se Zuzaně spokojeně za zády.
„To já sice neměla co, ale Matěj si určitě pochutnal do sytosti. Teču jak Dunaj,“ ohlásila Zuzana a vstala.
Tím se jí naskytl pohled na Matěje a okamžitě se začala smát. „Prosím tě, Matěji, běž si umejt obličej. Seš upatlanej až hrůza.“
Obrátila se na ještě se olizující Simonu. „Pomuchluj se s ním, já jdu udělat kafe. Máme tak půlhodinku pauzu,“ řekla a zmizela do kuchyně.

Simona vyskočila, popadla Matěje za ruku a pomohla mu vstát. „Tak pojď, usadíme se na gauči a budem se muckat. Mimochodem, moc jsi mě chutnal. Třeba si dneska ještě jednou pošmáknu,“ sdělovala mu, uvelebujíc se spolu s ním na zmíněném gauči.
„Prosím tě, jak ti to může chutnat? Já bych se nejspíš poblil,“ nechtěl Matěj věřit.
„To je těžký vysvětlit, prostě to tak je,“ vyhnula se přímé odpovědi a opřela se o něj tak, aby dosáhl na ňadra a mohl se s nimi mazlit. Sama mu pak vložila ruku mezi nohy a pohrávala si s jeho visící žížalou.

Zuzana přinesla kafe, položila hrníčky na stolek a přivinula se k Matějovi z druhé strany, aby se mohl věnovat i jejím vnadám. Se Simonou se pak, s malými přestávkami na upití kávy, střídala v povzbuzování znaveného trpaslíka.
Matějův chlapík rychle dospíval. Jakmile narostl do správné velikosti a tuhosti, obě ho pobízely zpátky na karimatku.
„Snad ti, Simčo, nebude vadit, když ho nejdřív vojedu já. Budeš ho pak mít nejmíň na hodinu k dispozici, protože půjdu udělat oběd,“ obrátila se Zuzana na Simonu, která jen tiše kývla na souhlas.

Matěj si odevzdaně lehl na podlahu, smířen s tím, že na věci příští nebude mít zřejmě sebemenší vliv.
Zuzana mu navlékla připravený kondom a v mžiku se napíchla na ztopořené žihadlo, až se Matějovi zatmělo před očima. Jenže to nebylo tím, že si ho Zuzana osedlala, ale proto, že Simona zaujala nad Matějem pozici, aby i jí vylízal špeluňku, jak nejlíp bude umět.
„Kristepane, já z toho snad budu mít křivou hubu,“ postěžoval si, ale než mu kterákoliv stačila odpovědět, už se jazykem proháněl v blonďaté mezírce.
„Budu se snažit udělat tě co nejrychleji,“ prohlásila Zuzana a přitvrdila přirážení.
Přidala i další smyslné pohyby a než se Matěj nadál, byl hotov, ani tomu nemohl uvěřit.
Zuzana spokojeně vstala a se slovy: „Tak ti ho Simčo předávám,“ odpochodovala vařit oběd.

Simonu cosi napadlo a okamžitě se vydala za ní. Vrátila se s košíkem, ve kterém byl vložený igelitový sáček na odpadky.
„Lížeš tedy fakt pěkně,“ pochválila Matěje, zatímco mu stahovala prezervativ, který následně vhodila do zmíněného košíku. „Nechceš mě to ještě chvíli dělat?“ zeptala se poté, co mu pusou očistila polehlý stvol.
„Když mě už od toho bolí huba,“ omlouval se zdeptaně Matěj, neboť toho měl opravdu dost.
„To nevadí, později ještě bude příležitost,“ odvětila chápavě a ležíc již na boku vedle něj, pustila se do oživování jeho chalána. K jejímu překvapení to netrvalo nijak dlouho.
Jen co se vzchopil, překulila se na záda a do široka roztáhla nohy s jasnou výzvou Matějovi, co má dělat. Jenže ten si dával na čas. Nejprve ji začal líbat na ústa, na krk, až časem doputoval na prsa. Simoně se samozřejmě líbilo, jak se snaží povzbudit její vjemy, přesto nedočkavě sykla, ať už jí ho tam konečně dá. Jakmile zasadil kořen, obemkla ho nohama za zády.

„Ať to trvá hodně dlouho,“ řekla Simona zasněně a maličko mu vyšla vstříc.
„Pokusím se,“ odtušil Matěj a začal se pohupovat jako vlnky na jezeře, skoro, jakoby po něm plul. Zároveň s tím zdolával její pevné pahorky od zdola až k rozhledničkám vztyčených bradavek.
„Pěkně to umíš. Moc pěkně,“ vzdychla Simona a snažila se Matěje sevřít rukama i nohama co nejvíc, aby mohl sdílet její pocity.

Odhadem snad deset minut trvalo, než se Matějovi přiblížilo vyvrcholení. Ještě chvíli počkal a pak udělal to, co ho Zuzana učila. V posledním zlomku sekundy se zastavil, aby svou kulminaci oddálil.
Simona coby profesionálka hned poznala o co jde a ani se nehnula. Když kritický okamžik pominul, pokračoval Matěj dál s příjemným vědomím, že má minimálně dalších deset minut k dobru.
Začal se v její čičince všelijak kroutit a snažil se vůbec dělat jinak, než je obvyklé.
Krátce na to se Simona proti němu vzepjala a s tichým výkřikem se udělala. Matěj, jako kdyby se nic nestalo, nepřestával ve své bohabojné činnosti, dokud se Simona neudělala podruhé. Neměla žádný divoký orgasmus, naopak. Několikrát ho jen jemně sevřela a pak do něj nechala proudit slastné chvění svého těla. Mělo to na Matěje zvláštní vliv. Pojednou cítil, jak mu díky tomu rychle narůstá vzrušení. Na poslední chvíli se rozhodl, že se to vydráždění pokusí oddálit.
Povedlo se.

Po nutné pauzičce se znovu pustil do díla. Pracoval tiše důkladně a spolehlivě jako motor Rolls-Royce. Přestože při tom používal různé fígle, přišlo mu to najednou nějak jednotvárné.
„Hele, nechceš mě vystřídat?“ oslovil Simonu, která s jeho návrhem nadšeně souhlasila.

Lehl si tedy na záda a Simona se na něj vrhla jako kočka na myš. Nabodla se na tuhý kolík a rozjela se jako fretka. Šukala, jak to nejlépe vyhovovalo jí a díky tomu se v krátké době udělala potřetí. Jen na Matěje to nemělo žádný vliv.
„Víš co? Zkusíme to na boku, třeba mi to půjde líp,“ navrhl Matěj další polohu.

Zaujali příslušnou pozici, avšak ani v té nedospěli ke zdárnému ukončení.
„Tak zkusím ještě něco,“ nahlásil Matěj změnu, skulil Simonu na záda, popadl ji za nohy a přizdvihl do výšky. Vkleče se do ní zanořil a za stálého a poněkud drsného přirážení ji vytahoval víc a víc nahoru, až i sám už skoro stál.
„Prokristapána!“ ozvalo se Matějovi za zády. „Vy jste ještě v sobě? To jste snad začínali před chvilkou ne?“
Zuzanin udivený hlas oba probral z koncentrace na právě probíhající akt.
„Jo, před chvilkou. Už mě tady drhne přes půl hodiny, dvakrát si dal prodlužku, a teď se nemůže dodělat,“ skoro si postěžovala Simona.

„No jo, ale oběd už je hotovej.“ Zuzana zoufale rozhodila rukama. „Matěji, víš co? Vlítni na ni zezadu a ty Simčo, dej nohy k sobě a pořádně mu ho stiskni. To by mělo zabrat,“ radila v dobré víře.
„Proboha, a to si říkám profesionálka,“ posteskla si Simona a hned se stavěla do příhodného postoje.
Matěj s povzdechem zasunul a přirážel, až se z něj kouřilo. I tak trvalo ještě hodnou chvíli, než se udělal.

„Kurva píča samopal!“ ulevil si po vojensku. „To snad byla větší dřina než v prvním járu na cvičáku.“
Opatrně vytáhl ptáka, znehodnocený kabátek odhodil do odpadu a pomohl Simoně se narovnat.
„Du se vomejt,“ zahučel a nasměroval si to do koupelny.

Když se, již očištěn, vrátil, Simona seděla na okraji gauče a nepopsatelným způsobem se na něj dívala.
„Kdyby to šlo, nejradši bych tě voprcala, až by se ti hulilo z péra, protože mě ještě nikdo takhle dlouho nejebal a už asi nikdy nevojebe. Sice mě to trochu zmohlo, ale chuti mám pořád dost. Doufám, že tě ta makačka nevyřídila na zbytek dne.“
„Myslím, že ne. Ale měli bysme jít na ten oběd, nebo nás Zuzana sežere,“ připomněl Simoně.
„No, to asi jo.“

Tak se sebrali a šli. Nakonec, vždyť bylo již poledne.

Autor

Navigace v seriálu<< Matěji, proč tě holky tak chtějí 01Matěji, proč tě holky tak chtějí 03 >>
4.8 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Až teď jsem si přečetl i první díl a je to hodně dobrý.

Junior

Skvělé pokračování. Kde to v našem zdravotnictví poskytují takovéto služby? Těším se na pokračování.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x