Matěji, proč tě holky tak chtějí 16

Toto je 16 díl z 17 v seriálu Matěji, proč tě holky tak chtějí

Od Veroniky zamířil Matěj do centra. Byl domluvený s Jájou, že se pro ni zastaví v obchodě a půjdou spolu na oběd do bufetu.
Bývalá samoobsluha, kde pracovala, se proměnila ve večerku a přestože ve městě už fungovaly dva supermarkety, neměla o zákazníky nouzi. Zřejmě i díky tomu, že prodávali výhradně české potraviny od osvědčených dodavatelů se zárukou kvality.

Při obědě si Jája nemohla nevšimnout, že Matěj je tak trochu mimo.
„Co je s tebou? Vypadáš nějak divně,“ zeptala se přímo.
„Nejradši bych ti řek, ani se neptej. Je to neuvěřitelný, ale to ti povím, až přídeš domů. Tady se to nehodí,“ odpověděl.
„Dobře,“ vzala Jája na vědomí co řekl a dál se věnovala jen uzenému s knedlíky a křenovou omáčkou.

Odpoledne Matěj Jáje vše povykládal.
Reagovala na to tak, že řekla: „Vzhledem k naší finanční situaci bych to možná dokázala jednou za měsíc překousnout. Tys to však vyřešil naprosto skvěle a já sem ráda, že to tak dopadlo.“
Políbila ho, povalila na gauč a pomilovala se s ním. Sice ne tak divoce, zato však s láskou a něhou, jak to uměla jen ona.

O čtrnáct dní později dostal Matěj pozvánku na třídní sraz. Moc se mu tam nechtělo, ale Jája ho přemluvila. Prý nikdy neví, co se tam může dozvědět, aby se mu to mohlo hodit.
Měla pravdu jako vždy.
V salónku hotelu Čamrda se sešla skoro celá třída a jemu nezbývalo, než se zapojit do různých debatních kroužků a sem tam něco i prohodit. Po pár hodinách ho to přestalo bavit, a tak se přesunul k opuštěnému stolku v rohu místnosti, kam si poručil donést, světe div se, pivo.

Sotvaže stačil upít, přisedla si k němu jedna ze spolužaček, se kterou ještě nemluvil. Udiveně se na ni podíval.
„Ahoj Matěji,“ pozdravila ho. „Ještě sme spolu nemluvili a podle toho jak na mně koukáš, tak asi nevíš kdo sem, co?“
„Ale jó, jó. Čas od času se přeci potkáváme, nebo né? Vzpomenu si, neboj. Ty seš… ty seš… Irča. Irča Záveská. Že jo?“
„Uhád,“ usmála se. „Jen se teď jmenuju Podhajská, ale na tom nesejde. Ráda bych si s tebou pokecala, jestli ti to nevadí, jako co děláš a podobně. Víš, tehdy ses mně moc líbil, tak proto.“
„A žes nic neřekla.“
„To sem ještě nebyla tak voprsklá, jako sem teď,“ zahihňala se.
„No jo, taky sem byl ňouma,“ konstatoval Matěj a požádal ji, ať s tím vyprávěním začne ona.

Tak mu ve stručnosti vylíčila svou životní cestu a pak byla řada na Matějovi. Když se dozvěděla, že je momentálně bez práce a žádnou nemůže sehnat, hned mu poskytla tip.
„Tak poď dělat k nám na poštu. U nás furt sháněj lidi, protože je nás málo.“

Slovo dalo slovo a hned v pondělí se v jejím doprovodu dostavil na poštu poptat se po práci.
O poště neměl Matěj žádné povědomí.
Když se příslušné vedoucí zeptal, co ta práce obnáší, bylo mu sděleno, že doručovatelé balíků jsou obsazeni a tak jedině třídit zásilky a pořizovat zásilky. V noci prý postupně přijedou auta z Prahy a Ostravy přímo pro ně a zbytek bude z jakési třídící linky.
To bylo všechno, co se dozvěděl a neměl tudíž ani páru, co bude vlastně dělat. A i když plat nabídli o dost nižší, než kolik si vydělal jako šofér, vzal to.
Lepší něco, nežli nic.

Ze začátku to nebyl žádný med. Směna den, noc, noc a práce docela namáhavá. No, ale zvykl si.
Bylo tam i pár ženských, přesněji řečeno dvě ženské středního věku, a zatím se mu dařilo jejich narážkám odolávat.

Po půl roce musel Matěj absolvovat dvoutýdenní vstupní školení. Takový celkový přehled o poště. Práce na přepážce, v pokladně, poštovní zeměpis, co který produkt znamená a tak dál. Bylo to něco jiného, najednou měl plno času, kolem sebe plno holek a nedalo mu to, aby nezačal myslet na blbosti.

Již po dvou dnech školení začal Matěj chodit na oběd s Jarkou.
Bylo jí 22 let a nastoupila jako přepážková pracovnice na stejné poště jako on. Byla tak trochu při těle, ale ne moc. Měla pěknou prdelku a prsa akorát do ruky.
Seděli v lavici vedle sebe a různě se pošťuchovali a blbli. On ji plácal po zadku a ona ho při hodině hladila po stehně. Měla strašnou legraci z toho, jak se mu vždy postavil a měl co dělat s maskováním, když odpovídal na otázky přednášejícího. Jarka často nosila volnější sukni a halenku. Byly krásně vidět její bochánky schované v krajkovém prádle.

Před koncem kurzu si opět sedla vedle Matěje. Tak, aby to nikdo neviděl, mu podsunula lístek. Na nic nemysli a řekni Ano nebo Ne, bylo na něm napsáno.
V hlavě mu zašrotovalo, ale napsal Ano. Ok u obědu ti řeknu víc, bylo na dalším lístečku.

Matěj pak samozřejmě přemýšlel celou dobu o Jarce, a co tím míní. Nějak si přitom vzpomněl na Jáju.
Hned zpočátku jejich společného života jí sdělil, že sebou přestane nosit krabičku s prezervativy, aby snáze odolal vábení sličných dam.
Jája však zavrtěla nesouhlasně hlavou a odvětila: „Já ti věřím, že se budeš ovládat, ale sám si říkal, že se ojediněle může stát, že někdy neodoláš. Tak tu krabičku nos dál. Alespoň budu mít jistotu, že žádnou nezbouchneš.“
Honem si pro jistotu sáhl do kapsy, zdali doporučenou výbavu má. Spokojeně se usmál, protože jestli má Jarka na mysli to, co ho napadlo, má vystaráno.

Sešli se spolu o přestávce. Stáli chvíli sami u automatu na kávu. Jarka se trochu se natočila a řekla: „Mám chuť na tvý péro, chci s tebou mrdat. Místo oběda si někde zapícháme.“
Matějovi ohromením málem poklesla kolena. Taková slova od ní nikdy neslyšel. Bylo však řečeno, tak to vzal a cestou zpátky přemýšlel, kde by Jarce splnil její přání. Na nic nepřišel.

Když se v čase oběda sešli, zkroušeně jí oznámil, že nemá ani páru, kde by to spolu mohli dělat.
„Ale já vím,“ uchechtla se Jarka, „teda pokud ti nevaděj dámský záchody.“
„Kde si k tomu přišla?“ podivil se Matěj.
„Docela náhoda. Byla sem v jedný kavárně na kafi s holkama.“

Matěj už byl v té době tak nadržený, že mu bylo všechno absolutně jedno.
Dovedla ho do zmiňované kavárny, kde bylo zrovna i parkoviště aut. A právě naproti tomu parkovišti byly ty záchody. Času neměli nazbyt a tak k nim rychle zamířili.

Matěj šel jako na pánské a Jarka šla zkontrolovat dámské.
O pár vteřin později na něj sykla, ať rychle jde, že je volno.
Jen za nimi zapadly dveře a už se líbali a osahávali. Postupně jí svlékl halenku, sukni, podprsenku.
Jen v kalhotkách si sedla na zavřený záchod a hned lovila jeho chloubu.
„Jé. Víš že ho máš ho o kousek většího a tlustšího než ten můj,“ vzdychla nadšeně a začalo ho zpracovávat. Místa bylo sice málo, ale bylo tam čisto.
Matěj se jí vyškubl, klekl si a sundal jí kalhotky. Její vyholená kundička voněla vzrušením. Donutil ji vstát, aby jí mohl pohodlně jednou rukou popadnout za kozy, a druhou zabořit do holé štěrbiny.
Okamžitě však zjistil, že bez chlupaté ozdůbky, co činí každou ženu ženou, to prostě není ono.

Jarka mu začala honit péro, ale jen chvíli. Následně se opřela o mísu a vystrčila na něj svou krásnou prdelku. Nasadil gumu a zajel do ní jako lokomotiva. Drtila ho svou úzkou lasturkou, až měl strach, že mu ho utrhne. Ale na druhou stranu to těsné sevření Matěje silně dráždilo, a vzhledem k tomu, že ji vůbec nešetřil a přirážel jako ďábel, netrvalo dlouho, a zacukal mu ocas jako zvonec, na znamení toho, že je konec.
Do učebny jsme došli jako by nic. Nikdo si ničeho nevšiml.

Druhý den Jarka dělala, že se nic nestalo. Jen v sešitě našel Matěj lístek s telefonním číslem (v té době se už mobilní telefony dostaly i k normálním lidem) a notickou Děkuju, bylo to moc vzrušující. Pošli mi SMS s číslem na tebe.
Jenže Matěj mobilní telefon neměl. O přestávce proto Jarku odchytil, aby jí tuto skutečnost sdělil.
„Tvoje chyba,“ řekla upjatě a odvrátila se od něj.

Stejně se k Matějovi později chovala i v práci. Prostě jako kdyby byl vzduch. Za měsíc se vdala a na přání manžela se stala ženou v domácnosti. Pak se odstěhovali pryč. Ani se s ním nerozloučila. Matěj nad tím jen pokrčil rameny a vzpomínka na ni rychle vybledla.

Uběhlo pár let klidu a Matěj postoupil na místo vedoucího. Měl na starosti doručovatele a auta.
No a tím začala nová etapa. Nastalo období, kdy seděl pouze v kanceláři a komunikoval s asistentkami obchodníků. Dobré na tom bylo to, že si s nimi mohl pokecat a ony ho zásobovaly nejnovějšími drby z poštovního prostředí.
Brzy si však uvědomil, že ho poklidné kancelářské ovzduší příliš netěší, chyběl mu shon předchozího pracoviště.

Jednoho dne mu přišel email od Boženky. Byla to jeho oblíbená asistentka a psala mu ‚Matěji, máš špatně nastavený ceny podavatelů‘.
Poděkoval za upozornění a navíc ji poslal velkou čokoládu. Zanedlouho mu na stole zazvonil telefon.
„Děkuji za čokoládu, ale dala bych přednost kávě s tebou. A Maťo, nepracoval jsi dřív v textilce?“
Podle hlasu Matějovi přišlo, že to bude milá holka a tak se s ní na té kávě domluvil, že hned po práci se sejdou v kavárně.

Přišla menší brunetka, tak o patnáct, možná o dvacet let mladší než Matěj, kterému už táhlo na padesát. Dali si dodatečnou pusu na tykání a potom se rozpovídala. I o tom jak si ho pamatuje, přes bývalého manžela. Odpoledne krásně uběhlo a Matěj ji šel doprovodit domů. Bydlela čtyři ulice od práce.
Šli pomalinku a povídali si. Výhodou bylo, že výjimečně nemusel spěchat domů. Tak se stavili ještě na víno. Tedy hlavně Boženka.
Objednala si dvojku a Matěj si dal jen perlivou vodu. Víno Boženku docela rozparádilo. Její povídání víc a víc sklouzávalo do stále intimnějších vod. Matěje to vzrušilo, a přestože si zakázal vedlejší vztahy, zatoužil po ní, neboť žádný takový poměr neměl už několik let. Boženka se chtěla ještě někde pomazlit, Matěj ji však přesvědčil, že příležitost se určitě ještě najde.

Ještě v noci mu došla SMS, jak je ráda, že se poznali i jak ji strašně vzrušil a musela si to doma udělat okurkou. Obratem jí odepsal, že ‚no to bych tedy chtěl vidět‘ a obě zprávy hned smazal. Ne že by měl obavy, že mu Jája poleze do telefonu. Nedělal to on ji a ani ona jemu, ale znáte to, náhoda je blbec.

O dva dny později přišla Matějovi SMS. „Máš v emailu překvapení, jsem tam, jak jsi mne chtěl vidět.“
Podíval se do pošty a skutečně. Email tam byl.
Otevřel ho a příloze měl fotografie Boženky v prádle následně se odhalující v dalších snímcích. Postupně mu tak ukázala prsa, zadeček i svoji upravenou zahrádku. Na posledních fotkách byla i s tou okurkou nebo mrkví v kundičce.

Začali si v emailech psát erotické fantazie natolik detailní, že to Matěj jednou nevydržel a přes svá předsevzetí si vyhlédl pro něj vhodnou dobu a zeptal se jí, jestli by se neurazila, kdyby jí napsal, že si s ní chce zajebat. Bylo to v jeho životě poprvé, kdy v tomto směru oslovil ženu a ne ona jeho.
„Dyť já se na to jen třesu,“ odpověděla a vzápětí už mu volala telefonem, aby se domluvili, co a jak.

Hned z práce šli k ní domů. Bydlela sama a tak nemuseli složitě hledat místo nadcházejících radovánek. Jen se za nimi zavřely dveře, skočila Boženka Matějovi na krk a začala ho náruživě líbat. Matějovi to bylo jasné. Teď se rychle svlékne, pak jeho a nakonec skončí na podlaze předsíně.
Dopadlo to přesně tak, jak mu to proletělo hlavou.
Tak tak si stačil navléct gumu a už ho držela za tvrdého kavalíra a zvala ho do svého hostince. Jen vklouzl do nálevny, objala ho nohama za zády a jala se čile přirážet. A také dost hlasitě hekat.
„Jéžišmarjá, neřvi tolik,“ obořil se Matěj na Božku. „Nemusí celej barák vědět, že zrovna tady prcáme.“
„No jó. Promiň,“ pípla a zmlkla.

Matěj zachoval svoji tradiční šukací taktiku. Boženka mu statečně vycházela vstříc a po několika minutách společné námahy vykvikla a udělala se. Měla co dělat, aby neřvala slastí, a tak se aspoň svíjela jako žížala ve slepičím zobáku.
Po pár minutách to však nevydržela a zahýkala, když ucítila, jak sebou Matějův kavalír škube. Teprve když z ní vyklouzl, zjistila, že měl navlečený prezervativ.
„Klidně si mě moh postříkat. Mám to docela ráda,“ okomentovala svůj poznatek a dodala: „Poď, dáme si kafe.“
Zamířila do kuchyně a Matěj ji následoval. Seděli pak u stolu s horkým kafíčkem a Boženka Matějovi otevřela svou duši.

Vyprávěla mu, jak ji šoustal její bývalý, jak se jí to nelíbilo, a jak on pořád odmítal jakoukoliv změnu v sexuálních praktikách. Z počátku prý byl docela fajn, ale v průběhu času zlenivěl a vysedával víc s kamarády v hospodě, než aby jí dělal dobře.
Snažila se najít způsob, jak ho přimět k radovánkám, nic však nepomáhalo. Když se před ním zjevila nahá, jen na ni koukl a přezíravě poznamenal „To už je ti zas horko?“, a lehl si na gauč a zapnul televizi.
Když prý náhodou dostal chuť na sex on, postavil se před ní a řekl: „Svlíkni se, chci si zamrdat.“
Ať už byla kde byla, musela mu na tom místě hned vyhovět. Pak na ni vlítnul, rychle se odbyl a spěchal do hospody.
Tam, jak se později oklikami dozvěděla, se pak štamgastům chlubil, jak to má doma zařízené, že mu stará musí podržet, kdykoliv jí to poručí a on jí potom tak vydrbe kundu, až prosí o slitování. Prý, když se to domákla, nerozpakovala se a udělala všemu rázný konec.
Druhý den nechala vyměnit zámky, dala mu před dveře kufry a zamkla. Udělal pak v baráku takový kravál, že sousedi museli zavolat policajty. Následný rozvod prý proběhl přímo bleskově.
„Pak sem po půl roce potkala, no, takovýho, tak trochu ňoumu. Ale byl milej a to sem tehdá zrovna potřebovala,“ usmála se Boženka při vzpomínce a pustila se do dalšího vyprávění o tom, jak to spolu dělali a kde, a to s nejmenšími podrobnostmi. Nejraději to prý měla v kuchyni na lince.

Kafe bylo dávno vypité a Matějovi z toho podrobného popisování jejích zážitků začalo tvrdnout péro. Ještě chvíli to vydržel, ale potom její nadšené vyprávění přerušil.
„Tak mám takovej dojem, že tě na tu linku hned teď posadím.“
„Jé. To už bys moh?“ vykulila Boženka překvapeně oči.
„Aby ne. Dyť už mě půl hodiny stojí jako svatej na mostě.“

Boženka vyskočila jako laňka a už seděla na lince, nohy roztažené, ruce zapřené. „Tak poď honem, nemůžu se dočkat,“ zavrněla.
Matěj k ní přistoupil, pečlivě se oblékl a rozvážně, pomalu, ho vsunul do její čarovné komnaty. Dospěl do nejzazšího kouta a zastavil se. Po pár vteřinách ho povytáhl a opět zasunul zpátky do hlubiny. Několikrát tyto pauzy zopakoval, než je začal zkracovat. Stačil se přitom pohodlně věnovat i jejím bochánkům, což u ní vyvolalo vlnu nadšení.
„Bože, Maťo, v životě bych neřekla, že to pomalý tempo může bejt tak vzrušující, kór když mě ještě držíš za kozy. Já se snad za chvilku udělám,“ hekala mu zaníceně do ucha.

No, za chvilku to nebylo. Trvalo to poněkud déle, ale když to na ni přišlo, bylo to tak silné, že málem až nadskakovala.
„Jéžiši Maťo, mrdej. Mrdej mě, jako kdybys mě chtěl roztrhnout,“ řičela v extázi, pevně ho svírajíc svýma nohama.
Matěj rád vyhověl. Rval to do ní, seč mu síly stačily. Boženka kňučela slastí, a když nakonec začal stříkat, zaječela, jako by jí někdo vidle do zadku vrazil.

„No, už budu muset jít,“ prohlásil Matěj, když se uklidnili a ocas mu ochable vyklouzl ven. „Doufám, že sem tě aspoň maličko uspokojil a poskytnul ti trošku radosti,“ dodal.
„Maličko!?“ zvolala Boženka. „Ty blázne bláznivej. Nikdo mě tak nevojel jako ty. Určitě tě budu ještě pozejtří cejtit v sobě… a do smrti na to nezapomenu. Moc bych si přála, kdybys ještě někdy přišel a tak krásně si se mnou pohrál. Přídeš?“
„No to fakt nevím. Spíš asi ne,“ zapochyboval Matěj.

Nakonec se sešli ještě dvakrát a to už byl Matěj rozhodnut, že tuto epizodu musí ukončit. Měl z toho trochu obavy, ale nakonec to dopadlo dobře.
Boženka to pochopila a dokonce si v krátké době našla stálého partnera a tím byl definitivní konec.

Autor

Navigace v seriálu<< Matěji, proč tě holky tak chtějí 15Matěji, proč tě holky tak chtějí 17 >>
4.4 34 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

No sláva, tak nějakou práci našel a občas mu z toho vyplynou i nějaké bokovky.

Shock

Byla to Matějova biografie od vojny do důchodu? Respektive jeho sexuální výkony? Poslední díl (je-li poslední) mi přišel takový urychlený. Nadržená Jarka, sex a…nakonec nic. Jen proto, že Matěj nemá mobil (??), Boženka byla asi poslední výkřik, dokud mu v tom věku ještě stojí 🙂 Popisy takové „nijaké“, standartní a po těch mnoha dílech stereotypní. že mu to Jája trpí – no, žena doma byla jiného názoru 🙂 Tímto se rozhodně nestavím proti autorovi, píše sem dýl než já, ale tolik dílů se m zdálo zbytečný.

Junior

Nevím, ale já pamatuju doby, kdy mobily nebyly vůbec nebo bylo jejich používání bylo tak drahé, že to nebylo pro běžné lidi. Já měl první mobil služební.

Tukan

Každý díl jsem čekal, kdy Matěj Jáju, ať už plánovaně nebo náhodou pořádně napustí. A hle, Matějovi je 50, ojel půl města a chudák Jája nic.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x