Matka s dcerou

Leona ani nestačila vykřiknout, když ucítila na krku hrot ostrého nože.
„Ani se nehni a drž hubu, děvko!“ zasyčel hlas a kdosi neznámý ji postrčil dál do bytu.

V obýváku stáli dva muži plus ten třetí, co jí ohrožoval nožem. Smýkli s ní do křesla a přísně na ni hleděli.
„Co chcete a kdo jste?“ třela si žena krk a pochopila, že asi jde o lupiče. Muži měli na obličeji masky, takže ji nepřišli zabít.
„Kód od trezoru!“ vyštěkl muž s nožem a divoce jím zamával Leoně před očima.
„Nechceš končit s pořezanou tvářičkou, že ne?“ říkal sladce a tupou stranou jí jemně jel po tváři.
„Já ho neznám!“ hystericky vykřikla Leona.
„A kdo tedy?“ zeptal se druhý muž.
„Tam nic není. Od manželovy smrti to nikdo neotevřel. Kód znal jen on…“ vysvětlovala, ale muži pochybovačně kroutili hlavami.
„Heleďte, paninko, máme tip na tenhle sejf. Prej je to zlatej důl. Pochybuju, že byste neznala přístup anebo… Co vaše dcerunka? Počkáme si na ni?“ promluvil hlubokým hlasem třetí muž, sledující z okna pohyb na ulici.

Leoně byl povědomý, jen ho nedokázala zařadit. Poslední dobou toho měla nějak moc. V práci i v soukromí.
„Jitku nechte na pokoji! Ta taky nic neví!“ vykřikla zase zděšeně, ale muži usoudili, že naopak může vědět více a že si na ni počkají. Přitom si Leonu stále prohlíželi, až se cítila celá nesvá.
V úzké sukni, vyhrnuté nad kolena, vysokém podpatku a značkovém sáčku tu seděla jak ve výkladu. Věděla o sobě, že má co nabídnout, což v byznysu hojně využívala. Proto také byla ve své branži jedničkou.

„Co si, kotě, zpříjemnit dlouhou chvíli? Nechceš si sundat to sako?“ pronesl muž s nožem.
„Nechte mě… já vážně nic nevím… ani Jitka,“ žena se rozeštkala, ale muže tím neobměkčila.
Nakonec si sako svlékla, tušila, že tím to neskončí a nemýlila se. Nadýchaný dekolt lákal muže, jak květiny včelu.
Jeden z mužů jí nedočkavě roztrhl košili a potěšeně zamlaskal nad vnadami skrytými v krajkové podprsence.
„Ach… néé… Ta je od Bognera,“ zalkala žena nad cáry košile.

Muž jí ještě mlčky strhl podprsenku a pak už začal hrubě prohmatávat uvolněné plné prsy.
„Vole… ta je má…. Ještě krásně pevný,“ hodnotil je.
Kamarádi přispěchali a též je omakávali a pochvalně mručeli. Pak jí začali rozepínat a stahovat sukni a Leona si zoufala, že ji tu všichni tři znásilní.
„Prosím… nedělejte to..nechte mě,“ prosila je marně.
Mužům se už vyduly poklopce a zastavit jejich chtíč nebylo možné. Žena byla skutečně výstavní kus.

Náhle ale cvakl v zámku vchodových dveří klíč.

***

Muži se bleskově poukryli a to už do bytu vplulo štíhlé dlouhovlasé děvče, její dcera Jitka.
„Mamíí… seš doma?“
Prošla předsíní a nestačila ani vykřiknout, když ucítila na krku hrot ostrého nože.
„Maminka je doma a my s ní,“ zasyčel jí do ucha hlas.
Jitka na okamžik ztuhla, pak vyhodnotila svou situaci a jednou rukou pevně sevřela ruku s nožem a druhou prudce švihla loktem dozadu.
„Áááh,“ rána do břicha muže zpacifikovala jen na okamžik, ale hned následoval bolestivý a přesný kopanec do rozkroku! Muž bolestně zavyl a zhroutil se na zem.

Zbylí muži již jen viděli bleskový vpád dívky do pokoje, bojový křik a sérii přesně mířených ran a výkopů a po chvíli už leželi v bezvědomí na zemi.
„Mami, jsi v pořádku?“ vrhla se Jitka k matce, a ta jen přitakala.
„V pořádku, holčičko. Chtěli mě znásilnit. Stihla si to akorát.“
Jitka vstala a ušklíbla se.
„No a? Vždyť pícháš první ligu. Aspoň bys jim dala co proto.“
„Jenže zadarmo nešoustám ani omylem. A navíc jsem to já, kdo určuje pravidla. A ne, aby mě drželi a vyváleli se na mně, jak na nějaký matraci!“ oponovala Leona a dávala se do pořádku.
„Co vlastně chtěli?“ zajímala se Jitka a stahovala jim masky.

„Chtěli sejf… hele… toho znám… to je zákazník. Musel vidět, kde ho máme, když byl tady v bytě,“ pronesla Leona zaraženě a Jitka ji zasypala přívalem nadávek.
„Seš blbá! Ty si vodíš chlapy domů? Snad máš svůj kutloch. Do prdele, matko, tobě vážně hrabe!“
„Tohle byla výjimka. Byla už noc, když jsem ho sbalila. Měl plnou prkenici. Tak jsem ho vzala domů,“ mumlala Leona, vědoma si vlastní neopatrnosti.
„Budeš se jim věnovat, než zavoláme poldy?“
„No… tenhle za to stál. Má pevný péro. Ten druhej uvidíme a ten s nakopnutejma koulema mi asi bude nanic,“ dumala Leona.
„Vezmu si ho jako tréninkovej pytel do sklepa. Stejně musím potrénovat,“ rozhodla Jitka a Leona jen prohodila: „Hlavně ho nezabij.“

A tak si Jitka odtáhla skučícího muže sebou a Leona oba muže svázala tak, aby jí nemohli ublížit, ale aby byli k použití.
Naposledy píchala před třemi dny a to už bylo jako věčnost. Z peněženek jim vybrala všechny peníze a usoudila, že to je dost na to, aby si to užila.

***

Uvolnila jim z kalhot ocasy a hodnotila je s představou, jací asi budou, až jim ztuhnou. Honila jim je současně a muži se začali probírat. Jakmile zjistili, že jsou svázaní a ústa mají přelepená páskami, začali sebou škubat a kroutit se, než jim Leona zmáčkla bolestivě koule.
„Klid, hošánkové. Chtěli jste si pohrát se mnou, teď si já pohraju s váma! Nezoufejte, možná si to taky užijete, ale já jsem ta, kdo určuje pravidla a za prohru se tady platí bolestivě. Tak si to uvědomte a nesnažte se o nějaký kličky.“

Muži pokorně ztichli a spíše začali slastně funět, jak jim Leona třela ocasy s lehkým olíznutím žaludu. Za chvíli je měla před sebou v tvrdé erekci.
Muž, co ho neznala, měl větší péro, než její zákazník, a tak mu sejmula pásku a usedla mu klínem na obličej, aby ji lízal, a začala kouřit čuráka tomu druhému.
Zkušeně ho sála, olizovala a kouřila s profesionální zručností a zrychlovala, jak ji hezky lízal ten druhý, až jí vystřelovaly z klína výboje slasti.
Docela to uměl a Leona tekla jak jarní potůček.
Muž mlaskavě sál její šťávy a lízal jí všude, kam jazykem dosáhl, jen ocas mu uvadal, jak byl bez údržby. Leona ale zatím kouřila jen toho druhého a jeho výron následně spolykala.
„Tak… jeden teď bude odpočívat a co ty? Seš ňákej měkkej…“ komentovala posměšně polotuhou klobásu, ale hned se pustila do kuřby a za chvíli byl ocas ve své správné velikosti a tvrdosti.
„Teď si tě osedlám a opovaž se udělat dřív než já!“ varovala ho, když na něj usedla a se slastným vydechnutím si jeho kládu pustila do sebe až po kořen.
„Áááhh… seš… dlouhej… ej… ej… ej… jooo… to… ooh… půjde,“ drmolila a začala pomalu odsedávat. Čurák jí krásně vyplňoval mokrou kundičku a tření bylo silné a tudíž slastné.

Narůstající rozkoší hekala a užívala si tu jízdu, zatímco muži pod ní se dělaly mžitky před očima a co nejvíce prodlužovat neoddálitelný výstřik.
„Už… budu,“ chroptěl nešťastně a Leona mu zaťala prsty do hrudi a jezdila na ocase jak pominutá.
„Jo… jooo… ještě… vydrž… už… už… anooo… jooo… úúúh… budúúúú… oooohh,“ ječela, vyvrcholila a v orgasmických stazích cítila proud semene, jak jí plní pochvu.
Svezla se mu z těla a zbytky semene mu z péra dohonila ručně. Pak si ruku otřela do jeho košile a ušklíbla se.
„Tak rozjezd byl dobrej. Co dál?“ a pozornost upoutala ke druhému muži. „Ty už jsi stříkal, tak vydržíš víc, že ano?“

***

Jitka byla už zbrocená potem, ale dál bušila do nevzhledného balíku složeného z otoků, podlitin a potřísněného oblečení krví a kdovíčím ještě. Jelikož balík vydával sípavé zvuky, bylo jisté, že býval kdysi člověkem.
Naposledy udeřila pěst do místa, kde tušila žaludek, balík zachroptěl a Jitka si unaveně otřela čelo.
„Tak, trénink mám za sebou,“ uvolnila zavěšené tělo z pout, které spadlo s žuchnutím na zem a zůstalo nehybně ležet.
„Buď tu hodnej, půjdu zkontrolovat mámu,“ řekla pak postavě a svižně ze sklepa vyběhla do patra.

***

„Gmmm… hmmmm… jooo,“ funěla Leona a užívala si šoustání na druhém ocasu, který nebyl tak dlouhý, jako spíše tlustší, což jí přinášelo zase jiné slastné prožitky.
„Koukám, že si to hezky užíváš,“ ozvalo se ode dveří, kde stála její dcera.
„Jo… docela… to… ujde… potřebuju pomoct,“ hekala Leona a pak sesedla, ale tvrdý ocas dál třela v ruce, aby zůstal v erekci.
„Chci to zezadu. Rozvážu ho a ty mi ho pohlídáš, jo?“
„Jasná páka, mami,“ souhlasila Jitka, muže zbavili pout a mohl tak Leonu obšťastnit v jiné poloze.
Pod hrozbou násilí tedy dělal jen to, co po něm ženy chtěly. S mlasknutím do ní zarazil ptáka zezadu a rytmicky ji sjížděl ke spokojenosti Leony a vlastně i svojí.

Jitka na ně mlčky pohlížela, ale na šoustání chuť neměla. Na to měla jen svého přítele a matku v tomhle moc nechápala. A byla ráda, že nezvladatelný chtíč po ní nezdědila.
Muž funěl, držel Leonu v pase a mrdal ji prudce, tvrdě a hluboko a ona jen slastně vřískala, kroutila se a sténala, až hlasitě vykřičela svůj vrchol na celý byt.
Muž se do ní úlevně vystříkal a odpadl.

Leona se otočila na druhého muže. Ten sledoval celou mrdací scénu se vzrušením, což Leona ocenila a povstalému ocasu poskytla orální masáž. Cumlání a kmitání jazýčka po sametovém žaludu ptáka přivedlo k naprosté tvrdosti a muž byl zbaven pout, aby Leonu uspokojil v klasice.
Druhý byl opětně zase Jitkou svázán.
Leona rozevřela nohy a na vyholené kundičce a stehnech byly stopy šťáv a semene, ale roztažená a překrvená pochva stále neměla dost.
Muž přirazil a zajel do ní jako blesk. Leona hekla a pak rukou vzepřela jeho blížící se obličej.
„Nelíbat! A čum jinam,“ přikázala a muž poslušně uhnul a soustředil se na přírazy. Neměl už tolik chuti mrdat, ale ta ženská byla jak tornádo a uměla to… to zase jo.
„Ah… ah… ah… seš… tvrdej… velkej… mrdej… mrdej… mě… oooh… juuuhh,“ předla spokojeně a užívala si přírazy a tření a tekla jak Amazonka, že muž se v ní cítil ztracený a utopený. Přesto měl výdrž a sledoval její pevné prsy s naběhlými bradavkami, jak se jí komíhají do rytmu a slastí stažená tvář byla také vzrušující.
Podvědomě začal zrychlovat.
„Opovaž se… oh… oh… udělat….než budu..já,“ ozvalo se varování, ale muž nemohl nic dělat. Leona sama mu přirážela naproti i když on se snažil nehýbat a tření bylo silné, intenzívní a opojné.
„Nemůžu… to… vydržet!“ hekal muž a pustil stavidla semene.
„Ty hajzle… ne… ještě… chvíli!“ ječela Leona a snažila se urychlit vyvrcholení, ale nestihla to.
Shodila muže ze sebe a začala běsnit, až ji sama Jitka musela zkrotit.

Nakonec muže zase svázala a Leona si hrála s povadlým ptáčkem druhého muže. Nic však s ním nezmohla a pokus usednout na polotuhý ocas byl neúspěšný.

***

Zavolání policie přijali muži s viditelnou úlevou, neboť se obávali umrdání, případně nějaké újmy na svém zařízení od krvežíznivé Leony.

Boxovací pytel ve sklepě ženy zatajily. Později ho uvedly do aspoň trochu životachopného stavu a následně odvezli do lesa za město, kde ho našel nějaký houbař.
A tak dva lupiči skončili v cele zadržení. Třetí, jako oběť přepadení v nemocnici. O tom, co se mu stalo, tvrdošíjně mlčel, a tak byl nakonec jeho případ odložen ad acta. Jeho dva kumpáni byli naopak usvědčeni a odsouzeni k několika letům natvrdo.

Je více než jisté, že sejf paní Leony a její dcery zůstane zase nadlouho v bezpečí.

Autor

3.9 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

No to je tak, když se podcení příprava. Nezjistit si, že dcera se umí slušně bránit byla velká chyba. Obě si to potom užili pěkně po svém.

Denis86

Tohle byla chyba matky že ji málem znasilnili ale ta dcera zasáhla v čas aby to nekončilo špatně

2
0
Would love your thoughts, please comment.x