mladík šuká starší

Matka s dcerou

S Majkou jsem chodil už pátý měsíc, ale stále se mi nedařilo se s ní vyspat. Vytrvale se tomu bránila. Nechápal jsem to, ale nakonec jsem rezignoval a vzal to jako soutěž, kdy se mi konečně podaří její odpor překonat. Ona sama pro to měla jen to vysvětlení, že se kdysi v lásce zklamala, a tak teď nechce nic uspěchat. A tak jsem musel být dostatečně uspokojen těmi několika polibky, které mi při setkání a loučení vždy dala. Doma jsem si ho samozřejmě vyhonil, abych se vybil z nadrženosti.
Jednou mě pozvala domů, že se se mnou chce seznámit její matka. Prý už spolu chodíme dostatečně dlouho, tak aby mě taky viděla. O jejích rodičích jsem věděl jen to, že otec jezdí s kamionem a matka je teď na mateřské s miminem.
Seznámení proběhlo v pohodě. Otec už byl zase na cestách a matka Běla byla příjemná a veselá žena. Tak trochu opak své dcery. Hned otevřela láhev vína, vyptávala se mě na vše možné a zdálo se, že jí schází společnost.
Když jsme odcházeli do kina, řekla, že mě zas ráda uvidí.
„Mámě jsi padl do oka. To mám radost.“ řekla mi pak Majka a při loučení mi dala pořádnýho francouzáka, což nedělala často a spíš za odměnu. Tu jsem si zřejmě zasloužil.
Při dalších společných setkáních se ukázalo, že Běla jako společenská, temperamentní žena, skutečně trpí samotou a ztrátou kontaktu se svými přáteli i kolegy z práce.
Byla doma jen sama s dítětem, manžel stále pryč, Majka se taky doma nezdržovala, tak jsem její situaci chápal. A jelikož mi byla sympatická, rád jsem s Bělu trávil volný čas. Popíjeli jsme víno a vesele se bavili. Zdálo se, že i Běla pookřála. Majka mi ovšem pak vmetla do očí, že bychom si taky měli vyrazit někam jen spolu, jenže když jsem opáčil, že pokud nemyslí sex, tak že se mi ani nikam moc nechce, urazila se a týden se mnou nemluvila.

V neděli mi náhle přišla SMS. „Prijd dnes ve dve. M.“
Á, holčička se chce udobřit, napadlo mě.
K mému překvapení mi otevřela Běla. Měla nezvykle upravené vlasy a místo trika a kalhot měla oblečeny slušivé letní šaty.
„Jen pojď dál,“ řekla zastřeným hlasem.
„Já..já mám sraz s Majkou,“ blekotal jsem.
„Nemáš,“ odvětila Běla. „Tu zprávu jsem poslala já.“
„Ale…proč?“ vyschlo mi v krku a hlavou mi vířil překot myšlenek.
Běla se mi zadívala do očí. „Jsem sama, potřebuju něhu, potřebuji cit, chci tebe! Líbíš se mi, a pokud tuším, tak s Majkou si moc neužíváš. Vezmi si mě, se mnou strádat nebudeš!“
Přiblížila se těsně ke mně a to už jsem nevydržel, objal ji a přitiskl se jí na rty. Okamžitě otevřela pusu a vjela mi jazykem dovnitř. Rukama jsem jí prohmátl zadek, ale náhle se sama odtáhla.
„Neboj, Majku jsem poslala s kočárkem ke kamarádce. Máme čas. Teď pojď.“
Odvedla mě do ložnice, a když si rozepnula šaty, zmizely veškeré mé zábrany. Pod šaty byla totiž nahá. Stála tu jak bohyně krásy, stále pevné krásně rostlé tělo čtyřicetileté ženy, velká prsa a k mému úžasu i zarostlý klín.

S úsměvem a vyzývavě na mě hleděla, jak se chvatně zbavuji svršků a pak jsme v objetí padli do postele. Začali jsme se divoce líbat a dychtivě osahávat všude po těle. Mačkal a hnětl jsem její plná prsa, mačkal stále pevný zadek, zatímco ona mě hladila po zádech a druhou rukou sevřela tvrdý vztyčený ocas a začala ho honit.

Po chvilce mě začala líbat po krku, po hrudi, cumlala mi bradavky, přes břicho mi sjela mezi nohy a pak už jsem jen pocítil vlhost úst a sevření rtů na údu. Takovou kuřbu jsem ještě nikdy nezažil. Jak krásně mi ho kouřila, jak si s ním hrála, mazlila a honila, líbala a jemně mi mnula koule, prostě byla to božská slast. Byla zřejmě rozhodnutá mě dodělat, protože ho ze sevření nepustila, dokud jsem nevystříkl.
Celou nadrženou dávkou jsem jí postříkal prsa, kde si semeno prsty roztírala a konečky si olízla v puse. Teď byla řada na mě.

Jemně jsem ji položil na záda, ona poslušně roztáhla nohy a já se sklonil k zarostlému klínu. Hladil jsem jí podbřišek, rukou zajížděl pod stehna a nakonec i trošku roztáhnul pysky. Nakonec jsem jí začal lízat. Jazykem jsem rejdil v kundě matky svý holky a to mně vzrušovalo k nepříčetnosti. Ona očividně zažívala podobné pocity, šla mi pánví naproti a ještě mě projela rukou vlasy a zatlačila zezadu.
Silně a přerývavě vzdychala a šeptala: „Nepřestávej miláčku, děláš to skvěle.“
Jazykem jsem zajížděl kam jen to šlo, potom cvrnkal o poštěváček, až se Běla nadechla a prohnula jako luk. Potom nahlas vydechla a začala mě hladit ve vlasech. Já mezitím slízal všechny její šťávy.
“Pojď sem, dej mi pusu,“ řekla a já, obličej upatlaný od jejích šťáv, jsem přitiskl na její. Znovu mi rukou projela vlasy, líbala mě a jazykem mi projela celou ústní dutinu.

Pak mě ze sebe svalila a lehla si vedle mě. Jednu nohu mi nechala tak rajcovně přes moje stehno. Vzájemně jsme se hladili, ona mi honila čuráka, já ji mlaskavě prstil nadrženou kundu. Nakonec jsem poklekl nad ní a Běla roztáhla nohy doširoka od sebe.
Zkušeně si ho zavedla dovnitř a řekla: „Tak už pojď, vezmi si mě. Udělej se do mě…Chci tě cítit celého v sobě!”

Zatlačil jsem a snadno do ní zajel v celé délce. Byla to slast. Byla nezvykle těsná a já chvilku si jen tak užíval tu nádheru mít ocas zaražený ve zralé, vášnivé, dychtivé ženě a ještě ke všemu v matce mojí holky.
Pak jsem začal zlehka přirážet a ona mi jemně vycházela vstříc. Celou tu dobu mě hladila na zádech a dívala se na mě, já se díval na ní a postupně zrychloval. Přirážel jsem víc a víc a Běla začala hlasitě sténat a vzdychat: “Jo… ještě… oh.. nepřestávej…ještě..ještě!”
Moje vzrušení stoupalo a já věděl, že konec už není daleko. Ve stejný okamžik se kolem mého ocasu začala v orgasmu stahovat pochva a já ji začal plnit dělohu semenem.
“Ach bože!” vykřikla Běla ve vrcholu, propnula tělo a pak uvolněně padla na záda. Já se na ní zavlnil a padl jsem vedle.
Její ruka mi ho hned začala mazlivě honit povadlý úd, ale pak najednou přestala a vykřikla: “Sakra, už jsou čtyři! Dělej, Majka přijde!”
A skutečně za deset minut se Majka vrátila z procházky.
Řekl jsem jí, že jsem právě dorazil a pozval ji na večeři. Musel jsem ten neuvěřitelný zážitek zajíst a zapít. Sotva jsem dorazil domů, přišla mi SMS-ka z neznámého čísla. “Ted mi pis jen sem. Bela.”

Ráno jsem na to číslo rovnou zavolal. Sdělila mi, že to bylo krásný a kdy zase přijdu. Na rovinu mi řekla, že co mi nedá dcera, dá mi ona. Kdykoliv a kdekoliv to bude možné. Prostě to potřebuje. Zkrátka se ze mě stal milenec matky mojí holky. Šílená představa, jenže skutečná.
Další setkání na sebe nenechalo dlouho čekat. Běla totiž na víkend odvezla Davídka s Majkou k babičce. Aspoň tak mi to Majka řekla do telefonu a omlouvala se mi za to. Jen jsem to položil, volala Běla. “Miláčku, byt je volný, moc se na tebe těším.”
Péro už mi stálo v pozoru jen nad představou následujícího víkendu a tlak nepovolil celou dobu, co jsem spěchal za svou milenkou.
Na první zazvonění hned otevřela, prudce mě vtáhla dovnitř a už ze mě rvala triko i kalhoty, Pak poklekla a divoce mi ho kouřila, až jsem měl mžitky před očima a zakrátko ji dávkou postříkal obličej. Semeno měla všude, v obličeji i ve vlasech.
Hned jsme se přesunuli do ložnice, kde jsme pokračovali v milování. Pusou mi ho postavila, já jí přitom vylízal. Pak na mě nasedla a rozjela zběsilou jízdu. Prsa ji nadskakovala, já je drtil v dlaních a Běla se zavřenýma očima si tu mrdačku plně vychutnávala.
Náhle přestala, sjela ze mě a nastavila se mi na všechny čtyři.
“Vymrdej mě zezadu! Tak to mám ráda… budu tvá poslušná fena!”
Poslušně jsem ji nabodl zezadu až hekla: “Jooo…seš…hluboko!”
“Tak to chci a teď tě hezky vymrdám a vykácám ti díru semenem!” řekl jsem.
“Ano..ano..vycákej mi ji… prosííím … už .. ale.. přirážej!” odpověděla nadrženě a zadkem mi šla naproti. Tvrdě jsem ji mrdal, rukama svíral a mnul kozy, pak ji vzal za boky a mlaskavě ho do ní zarážel, až ji koule pleskaly o zadek.
Byla úplně mokrá, takže jsem v ní volně klouzal i když mi její orgasmy pevně svíraly ocas.
“Áááá…už ..zase…prosím…stříííkej ..stříkej!” ječela už při asi čtvrtém vrcholu.
A tak jsem zrychlil přírazy a za chvíli cítil, jak se do ní vyprazdňuju.
“Jóó.. to je ono!” křičela Běla v extázi a pak jsem odpadl a ona vedle mě. “Seš úžasnej,” obrátila se tváří ke mě.
“Ty seš skvělá,” odvětil jsem a sledoval, jak už mi zas rukou hladí a honí zvadlý ocas.
Před námi byl celý víkend divokého nespoutaného mrdání. Co jsem neuměl, mě naučila a vzájemně jsme se uspokojovali až do neděle, kdy mi u snídaně vykouřila a pak už musela zajet pro děti.
Tím ovšem náš společný sex neskončil.
Vymýšlela různé akce, kde jsme spolu sami mohli aspoň chvíli nerušeně být a u nich doma mě dráždila a nastavovala se mi při každé příležitosti.
Když se Majka sprchovala, šoustal jsem Bělu zezadu u kuchyňské linky nebo mi ho rychle vykouřila a párkrát jsem jí i vyprcal v ložnici, když Majka usnula a já z pokoje zaskočil k mé roztoužené a neuspokojitelné milence.
Někdy jsem totiž u Majky přespával. Sex mezi námi sice nebyl, já ho nevyžadoval, ale jinak jsme spolu fungovali normálně. Před spaním jsme se pomazlili, líbali a pero jsem holt smočil jinde.

Později jsem se taky seznámil s otcem Pavlem. Byl to urostlý bodrý chlapík, hned mě pozval na pivo, potykali jsme si a v podstatě mě přijal do rodiny. V noci jsem pak nemohl usnout protože z ložnice byly slyšet zvuky milostných hrátek manželů, a jak mi Běla říkala, Pavel se prý měl čím chlubit.
Teď tam ženu mrdal místo mně a já na něj skoro začal žárlit. Jenže Pavel se doma zdržel čtrnáct dní a zas vyrazil do světa a já měl Bělu opět pro sebe.
Jednou po milování mi řekla tajuplně.
“Tak si představ, žes udělal Majce dalšího bratříčka nebo sestřičku.”
Krve by se ve mě nedořezal.
“Cože? Vždyť bereš prášky..”
“Prášky nejsou nikdy stoprocentní a ty máš semeno plný života. Ale neboj, já si to zařídím. Chtěla jsem ti to jen říct, že s tebou není problém otěhotnět. A teď pojď….pojď mě zas vystříkat krásným hustým semenem.”
Roztáhla nohy, prstama si honila pošťěváka, penis se mi napružil, a tak hned jsem ji ho tam vrazil a za slastného vzdychání jí plnil přání.
Poslední, co jsme ještě spolu nezkusili, byl anál. Po marných pokusech jí ho tam vecpat, si pořídila lubrikační gel a jednoho dne se s ním vytasila.
“Dnes by to mohlo dopadnout, co myslíš?” usmála se, když ho vyndala z nočního stolku.
Nejprve jsem ji protáhl kundu a když byla pořádně rozdělaná, připravili jsme se na vrchol večera.

Lubrikant fungoval a já se centimetr po centimetru zasouval mezi roztažené půlky jejího úžasného zadku. Běla bolestně sténala, jednou rukou si prstila kundu a já jen vzdychal a tlačil se jí pomalu do střev.
“Áúú…oh..oh…už..seš..tam…celej?” vzdychala Běla.
“Jo..jo..už..už!” A byl jsem v ní po koule a zůstal v klidu.
“Uff..už je to lepší,” vydechla. “Ty mě s ním fakt roztrhneš,” konstatovala a já pomalu začal přirážet. Zadek byl fakt těsnej, ale dalo se to vydržet a já ji hezkou chvíli protahoval, než to na mě přišlo. To už v ní ocas klouzal s větší razancí, já ji rukama drtil prsa a za vzájemného sténání jsme se udělali a já ji vystříkal střeva.
“Tak teda dneska to bylo něco,” řekla pak, zpocená, ale šťastná, že se nám to zdařilo.
“Díky moc,” zmohl jsem se na stručnou odpověď a oba jsme v objetí usnuli.

“Hele, víš o tom, že máma musí na potrat?” zaskočila mě jednou Majka otázkou.
“Ne…jak bych to mohl vědět?” tvářil jsem se nechápavě.
“No nevím. Já jen, jestli ti něco neříkala. Prej ji zbouchl táta, jak tu posledně byl. Radila jsem ji, ať si to nechá, že to vychováme spolu, ale nechce o tom ani slyšet.”
“Vždyť máte Davídka, ten je taky ještě malej,” namítl jsem.
“Hm, asi máš pravdu. Bylo by toho na mámu hodně. No nic, příští týden ho mám na starosti. Pomůžeš mi, viď?”
“Jasný!” Nemohl jsem odmítnout a za to jsem dostal pořádnýho francouzáka.
Než Běla nastoupila do nemocnice (nechtěla si to nechat udělat jen ambulantně), už jsme se pomilovat nestihli. Slibovala mi ale, že chuť na sex určitě neztratí a že už se těší na teplo mého semene v bříšku.

My se doma zatím starali o Davídka a vypadali jako skutečná rodina.
Já chodil do práce, Majka si vzala dovolenou a odpoledne jsme trávili společně nákupy, hraním a domácími pracemi a večer jsme si pak otevřeli víno. Den před návratem Běly jsme ulehli docela brzo, přece jen nás to nezvyklé starání o domácnost zmáhalo. Po obvyklé puse na dobrou noc však nastalo něco neočekávaného.
“Lásko, chci ti moc poděkovat za celý týden a vím, že se ti to bude určitě líbit,” a během těchto slov mi její ruka zajela mezi nohy a sevřela penis. Hned ho začala jemně honit, a tak mi vmžiku stál jak věž. A tak jsem konečně měl to, po jsem měl celou dobu odepřeno, její tělo.
Stáhl jsem jí noční košilku a rukou ji jezdil a hladil po těle, oblinách prsou, vyholeném klínu. Ona mi ho jednou rukou honila a druhou mě hladila ve vlasech. Líbali a mazlili jsme se dlouho, až jsme skončili v poloze, ona pode mnou a já nad ní.

Pysky v hladce vyholeném klínu se leskly krůpějemi uvolňovaných šťáv,které jsem hned slízával, ona si ho mezitím pouštěla hluboko do krku, jazykem olizovala žalud a rukou jemně mnula koule. Prsty jsem ji roztáhl pysky, jazykem rozevřel závojíčky a vnikl dovnitř.
Majka slastně zasténala a tělo se jí rozvlnilo. Cítil jsem jak pevněji sevřela rty a zrychlila kouření. Cumlal jsem jí naběhlý klitotis, slízával šťávy a mezitím jsem cítil, že se udělám.
“Já..už budu…stříkat!” zafuněl jsem a Majka na ta slova ho ještě víc sevřela v puse a to už jsem do ní vypustil proud semene. K mému úžasu všechno spolykala a povadlý úd ještě očistila a olízala.
Obrátili jsme se obličeji k sobě, znovu se mazlili a líbali, až jsem dosáhl nové erekce a její mokrá kunda byla připravená mě přijmout.
Poklekl jsem, nohy ji uchopil za kotníky a sledoval, jak penis rozevírá závojíčky a vniká tam, kde jsem to doposud měl odepřeno. Teď jsem si to naplno vychutnával. Pysky se doširoka rozevřely a Majka s přivřenýma očima sténala nad pronikajícím údem, mizícím v ní až po koule.
“Uch..bože…ach ano…pojď do mě!” vyrážela se sebe slova, která bych od ní nečekal, a tak jsem přitvrdil v přírazech.
“Jo..jo..mrdej mě..pořádně..už…budu..úúúž!”
Cítil jsem stahy její kundy, zmaximalizoval jsem přírazy a při posledním přírazu se do ní vyprázdnil. Bylo to úžasné. V mrdání jsme pokračovali celou noc, kdy jsem ji ojel zezadu, z boku, na koníčka, ona mi ho vždy kouřením postavila, zkrátka jsme si to užívali.

Běla se z nemocnice vrátila v dobré náladě a jakmile mohla šukat, začala si na mě dělat nároky.
Zjistila sice, že už s Majkou spím, ale i nadále mě chtěla i pro sebe. A tak mě dál nutila k vymrdání při jakékoliv možné příležitosti, což mě zprvu bavilo, ale jelikož i Majka se ukázala jako náročná milenka, začalo mě to brzo zmáhat.
Sotva Majka zmizela z domu, už u mně klečela Běla, pokouřila mi ho, pak se opřela o stůl a už jsem zezadu mrdal její věčně nadrženou kundu.
Většinou neměla dost, a tak mi ho znovu postavila na druhé číslo.
Večer se to samé opakovalo v posteli s Majkou.

Sex mě přestával bavit. Jenže Běla se rozhodla mě vydírat a řekla, že vše mezi námi prozradí Majce. Oddychnul jsem si pouze ve chvílich, kdy se Pavel vrátil z cest a o ženu se v posteli staral sám.
Sousedi z nás asi museli mít radost, neboť jak z ložnice, tak z pokojíku se noc co noc ozývaly hlasité milostné steny a slastné výkřiky. Když pak zas Pavel odjel a já Bělu mrdal prakticky už jen z povinnosti, jsem rezignoval.

“Hele. Skončíme to. Já už vás nezvládám. Jestli máš potřebu to Majce říct, nedá se nic dělat, ale já už fakt nemůžu!”
Běla mlčela a probodávala mě očima.
Nakonec kývla.
”Dobře. Jednou to přijít muselo a jsem ráda za všechno, co jsme prožili. Neboj se, Majce nic neřeknu a odteď už spolu nic mít nebudeme. Jakoby nikdy nic nebylo, jasný! Tak…poslední pusu!”
Poslední pusa se poněkud protáhla. Za chvilku jsem již klečel za Bělou a vrážel jí čuráka střídavě do obou otvorů.

Ječela slastí a já ji mrdal co to šlo, divoce a tvrdě.
“Tě vymrdám…jak poslední děvku!” funěl jsem v extázi.
“Jo..jo..ojeď mě …jako děvku… pořádně tvrdě…ano..to chci!” odpovídala mi ve stejném tónu.
Ale pak už na mě přišlo, já v záchvěvu slasti do ní pumpoval semeno a zároveň si uvědomoval, že to je defitivní konec.

Autor

4.9 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Vzrušující příběh . Krásné čtení o nadržené matce a zdrženlivé dceři . Matku sice zbouchnul , ale ta to vyřešila potratem . A kdoví , třeba nakonec naprcal i dceru 😀

bigbiz

Kdo umí, umí. Krásná povídka.

misso

veľmi pekné čítanie

kloss

Tak jsem se celkem zasmál, když jsem si přečetl: „Když se Majka sprchovala, šoustal jsem ji zezadu u kuchyňské linky“ – zajímavá úprava bytu, kde je hned vedle kuchyňské linky sprcha… Anebo měl hlavní hrdina nebývale dlouhé přirození…

dedek.Jeff

Z předchozího textu vyplývá že se jedná o Bělu. Ale budiž. Opravil jsem to.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x