Maturitní ples

Hned zkraje se přiznám, že se mi na maturitní ples moc nechtělo. Přátelé a známí tam s sebou brali rodiče nebo přítelkyně, jenom já zůstal na ocet. Respektive, rodiče byli v cizině a má přítelkyně pracovala. Ale co, dostal jsem lístek, bylo mi hloupé nepřijít. Říkal jsem si, že se zdržím jen chvilku a půjdu domů. Zábava již byla v plném proudu, na parketu tančili synové s matkami, otcové s dcerami, kapela vyhrávala, prostě klasický ples pro mladé a staré. Stál jsem u baru, a protože jsem byl autem, pil jsem jenom colu a pozoroval taneční kreace některých navátých individuí. Občas ke mně zašel nějaký kámoš a poklábosili jsme.

Už jsem se chystal odejít, páč samotného mě to tam nebavilo. Vtom jsem si všiml, že si to ke mně namířila Dominika. Jak bych vám ji popsal nejlépe – o hlavu vyšší jak já, zhruba 185 cm, černé vlasy spletené do drdolu a hlavně macatá na těch správných místech. Napěchované trojky, možná čtverky, jí vyplňovaly upnuté koktejlové šaty bez ramínek. A zadek, ten její jenom vybízel k pomačkání. Na rozdíl od některých tlustých velryb, které se tam promenovaly, ona měla svá kila navíc rozložená rovnoměrně, žádné špeky, jen byla udělaná, čímž mi připadala vždycky nejrajcovnější z celé školy.

„Ahój, no ty se taky nepřijdeš ukázat,“ pozdravila mě a objala, přičemž mi ňadra narvala přímo do obličeje.
„To víš, jen to tady tak pozoruji a kochám se.“
„Poď, zvu tě na panáka a pak si trsnem.“
„Nemůžu, jsem tady autem. A vůbec, to já bych měl zvát dámu.“
„Tvoje škoda,“ řekla a kopla do sebe oba panáky. Byla už v náladičce, ale co jsem tak slyšel, dokázala pít za dvě.
„Hele, a kde máš vůbec Hanku?“ čímž měla na mysli mou přítelkyni.
„Pracuje, tak jsem se přišel jen podívat, abych jí řekl, o co přišla.“
„O moc ne, je to tu mrtvé, není tu žádný singl, jen spousta nadržených bab. To se vůbec divím, že tě sem mezi nás pustila.“

Řekl jsem si, že si trochu zaflirtuji, tak jsem se toho chytil…
„Mezi nás, říkáš. Neříkej mi, že si taky nadržená.“
Nahnula se ke mně a zašeptala mi do ucha:
„Ty vole, já jsem v sobě neměla ptáka už tři měsíce.“

Nasucho jsem polkl a usmál se, ačkoliv se mi během konverzace začal stavět ohon do pozoru. Ten směr, jakým se to vyvíjelo mě zaujal, protože jsem měl na Dominiku zálusk už od prváku. Možná z toho nic nebude, ale proč to nezkusit. Sám jsem nezasunul asi dva měsíce, protože Hance se poslední dobou nějak nechtělo.

„To je smutné. Mohl bych na tom něco změnit?“
„Máme na mysli to samé?“ zajiskřilo jí v očích.
„Já doufám, že ano,“ řekl jsem a na to konto ji pohladil po zadku. Chytla se na udici a ještě víc se přitiskla:
„Hned teď a tady?“
„Kdykoliv a kdekoliv budeš chtít.“

Zachvěla se a stiskla rty. Já sám jsem se z tak žhavé situace začal potit na čele. Pronesla pološeptem, ale dost blízko mě, takže jsem ji i přes hlasitou hudbu slyšel:
„Chceš něco vědět?“
Mlčky jsem přikývl.
„Já jsem z toho úplně mokrá.“

Zatočila se mi hlava, ale zachoval jsem poker-face. Ta holka si vážně nebere servítky.
„To bych si chtěl ověřit na vlastní oči,“ odpověděl jsem.
Vzdychla a znovu mi pošeptala do ucha:
„Mohl bys to i ochutnat. Nahoře jsou záchody pro kriply. Za pět minut,“ načež mi olízla ucho. Když odcházela, ještě mi nenápadně pohladila rozkrok a zmáčkla chloubu, která mi ztvrdla v kalhotách. Tiše hvízdla a odkráčela. Díval jsem se kolem sebe, zda nás někdo nesledoval, ale byli jsme pro ně neviditelní.

Orosilo se mi čelo, ale zároveň jsem si říkal, zda se mi to jen nezdálo. Vytratil jsem se od baru a šel do druhého patra. Jen vzdáleně tam doléhala muzika ze sálu. Chodba byla dlouhá a temná. Pomalu jsem se blížil ke dveřím se známým piktogramem. Chystal jsem se zaklepat, když se otevřely dveře a Dominika mě vtáhla dovnitř. Zavřela za sebou, zamkla a přitiskla mě ke zdi a do úst mi narvala svůj jazyk. Líbali jsme se dlouho a vášnivě, jak jen to dva nadržení mladí lidé dovedou. Kousal jsem ji do jazyka a ona mi to oplácela okusováním rtů. Ruce mi sjely na její zadek. Zmáčkl jsem jej a Dominika slabě vzdychla. Vyhrnul jsem jí šaty nad zadek a otevřenou dlaní jí flákl přes levou půlku.

Odtrhli jsme se od sebe a pohlédli na sebe. Viděl jsem jí v očích chtíč a omámení alkoholem. Ale to mi vůbec nevadilo, nebyla po něm malátná, naopak se ještě více nabudila. Začala mi rozepínat košili a já se věnoval mačkání jejích koz přes látku šatů.

„Sundej si je, chci vidět ty tvoje krásné cecky,“ řekl jsem. Šibalsky se usmála a políbila mě.
„Kdepak koloušku, první se podívám, co máš pro mě ty a pak se rozhodnu, jestli něco bude.“

Klekla si na kolena, stáhla mi gatě a hned poté boxerky. Napružený ohon jí vystřelil do obličeje. Tloušťka není nic moc, zato délka – skoro dvacet cenťáků – zatím všechny mé krátké známosti (obě dvě) uspokojila. Dominika se tvářila zrovna tak. Na nic nečekala a začala mi jej hladit, až přešla v honění. Plivla na něj, aby to šlo líp. Dělala to jako profesionálka v pornáčích, na což jsem nebyl zvyklý.

Špičkou jazyka se dotkla odhalené špičky a mě zalila vlna horkosti. Byl jsem jak na trních. Na rychlovky po záchodech na pařbách, jako mí kámoši, jsem nikdy nebyl a teď se mi ho chystá vykouřit tajná platonická láska. Do zadku se mi zaryly její nehty a ona se čím dál více nabodávala ústy na ohon. Rvala si ho hluboko do krku, až se začala dávit, ale vůbec nepřestávala.

Nehodlal jsem se tak rychle udělat a nechat jí ještě chvíli provádět takové kousky, jisto jistě by k tomu došlo. Drapl jsem ji za vlasy a odtáhl od svého rozkroku. Zavrátil jsem jí hlavu dozadu, sehnul se a plivl jí do otevřené pusy. Zazubila se a vstala.

„Kouříš skvěle,“ vyseknul jsem jí poklonu, „chci vědět, jestli tak i šukáš.“

Chystal jsem se ji drapnout za boky a přitáhnout k sobě, ale odtáhla se a pozadu šla k záchodové míse. Pozoroval jsem ji se zalíbením a musel si mačkat ptáka, abych nevystříkl. Sedla si na mísu se sklopeným prkénkem a doširoka roztáhla svá masitá, ale pevná stehna. Vykasala si koktejlky, co to šlo a já tak mohl uvidět provlhlé krajkové kalhotky stejné barvy jako bílé podvazkové punčochy.

„Vylízej mě, dělej nebo se z toho pochčiju.“
Nenechal jsem se dvakrát pobízet a pouze v botách jsem si klekl na kolena na studenou kachličkovou podlahu. Pomalu jsem se blížil k její roztoužené kundě a olizoval Dominice vnitřní stranu stehen. Chvěla se a kousala do rtů. Byla cítit mnohem pronikavěji, vůně tekoucí lasturky se mísila s jejím zpoceným rozkrokem, což vytvářelo vzrušující koktejl, ze kterého mi stál jako nikdy v životě.

Odsunul jsem látku kalhotek a olízl odchlipující se rudé plátky pár dní neholené pičky. Musela být neuvěřitelně nadržená, protože i to málo stačilo, aby se z ní vyřinul stroužek kundích šťáv. Dráždil jsem ji, zasouval jazyk do hloubky a nakonec skončil u velkého a zduřelého pošťěváku. Na ten musela být obzvláště citlivá, protože mě pevně stiskla stehny a začala nahlas vzdychat a tahat mě za vlasy.

Začal jsem se dusit, ale její stisk byl pevný. Panikařil jsem, začal rudnout a vlepil jí facku. Povolila a já se bál, co bude následovat. Ještě začne couvat, že prý takhle ne. Místo toho mě potěšila:
„Tak to mám ráda, pěkně tvrdě. Vem si mě jako svoji děvku.“
„Týden nedáš nohy k sobě, ty nadržená čubko,“ řekl jsem.
„Přestaň žvanit a narvi do mě to své péro,“ žadonila a roztahovala nohy.
„Ne tak zhurta, ty děvko,“ řekl jsem a do kundy jí narval naráz čtyři prsty. Byla tak promazaná, že mi do ní zajely až po klouby. Vytřeštila oči a zařvala.

„Kurva, vždyť mě natrhneš!“
„Drž hubu,“ sykl jsem a prsty vytáhl. Vzápětí jsem jí vlepil facku na tvář, do pusy jí strčil olemtané prsty tak hluboko, až se začala dávit. Chytl jsem ji pod krkem a prstíky si pohrával s Dominičiným jazykem. Kousala mě, svíjela se, ale nebylo jí to nic marné. Po bradě jí stékaly chuchvalce slin, do očí se jí dávením nahrnuly slzy. Zajížděl jsem hluboko a roztahoval jí koutky, přesto stále držela. Vytáhl jsem oslintané prsty a dal jí opět slabou facku.

„Tvrdě je tvrdě, kurvičko jedna.“
„Ty si pěkně zvrhlej čurák,“ vypadlo z ní mezi zběsilými nádechy. Olízl jsem jí bradu a políbil na rty. To Dominiku obměkčilo a zatímco jsme si užívali další francouzák, mé nenechavé ruce se přemístily na její záda, kde hledaly zip od koktejlek. Konečně. Trhl jsem jím a nedočkavě z Domči sundal poslední kus oděvu, který mi bránil se pokochat její plnoštíhlou postavou. Obzvláště ty kozy mě fascinovaly. Pod tíhou se prověšovaly, ale ne moc – přece jen to je mladá holka. Dvorce akorát a co mě překvapilo, hodně vystouplé žilky.

Okamžitě jsem se přisál na levé ňadro a žmoulal tvrdou bradavku mezi zuby. Dominika sténala a hladila mě ve vlasech. Vzala mě za ruku a položila ji na druhé ňadro. Pochopil jsem a hnětl ho v dlani, zatímco jsem jako mimino sál to první. Po chvíli jsem pořadí prohodil, zatímco se Dominika věnovala svojí kundičce.

„Tak už mi ho tam vraž, rozmrdej mi píču, chci tě v sobě,“ sténala a já jako gentleman musel poslechnout. Vstal jsem a došel si ke kalhotám pro peněženku. Z ní jsem vytáhl šprcku a bleskurychle si ji navlékl na ohon. Jelikož mě bolela kolena, chtěl jsem mrdat v jiné poloze. Přišel jsem k sedící Dominice, vzal ji za vlasy a trhl s ní směrem k sobě. Poslušně se zvedla a já ji hodil zády na zeď. Přitiskl jsem se k ní a zvedl jí pravou nohu. Cítil jsem na hrudi, jak mě tlačí ty plné měchy a na její rudé zpocené tváři se zračila touha a odevzdanost.

Navedla mě k jeskyňce a pak mě objala. Byl to pro mě nezvyk, šoustat s o hlavu vyšší holkou a ke všemu tak robustní. Pohlédl jsem na ni a s odhodláním přirazil. Zavřela oči a kousla se do rtu. Ten pocit je pokaždé k nezaplacení, ale tentokrát jsem si tu abstinující píču užíval plnými doušky. Pokaždé jsem prudce přirazil, jen hekla a pak pomaličku polehoučku vytahoval, takřka po okraj, jen abych posléze vše zopakoval.

„Líbí se ti to, ty kurvo, dlouho jsi v sobě neměla pořádnýho ptáka, že jo?“

Tím jsem ji ještě více vydráždil, což dávala najevo jak pulzující a cukající se číčou, tak vzdechy a zarýváním nehtů do mého zadku. Na rudém čele jí vyrazila žíla a vůbec se potila jako bychom byli v sauně. To mi však vůbec nevadilo, naopak jsem z ní odkapávající pot olizoval jako sladký nektar. Olizoval jsem jí tvář a ona mi to oplácela.

„Píchej mě, prcej mě, jsem nevymrdaná děvka, jsem celá tvoje, pořádně mě omrdej,“ řičela a mně to přišlo s porovnáním s upjatou Hankou, i předtím Jitkou, jako rajská hudba pro mé zvrhlé uši.

Postupně jsem zvyšoval frekvenci a bušil jí do kundy jak sbíječka. Pleskání našich zpocených těl se neslo záchodkem a my se blížili do finiše. Ještě předtím jsem se jí zapřel o tělo a zvedl jí i druhou nohu. Poloha, kdy visela ve vzduchu, nabodnutá jenom na mém klacku a já si ji přidržoval za její parádní prdel, byla k nezaplacení. Cítil jsem, že se udělala – roztřáslo se jí tělo a kunda se jí stahovala. Vykřikla, ale hned jsem ji umlčel polibkem.

„Už, už budu,“ vykřikl jsem a začal kondom plnit bílou mrdkou. Postavil jsem Dominiku na zem a ta mrcha mi sevřením nohou klacek ještě více vyždímala. Vyklouzl jsem z ní, šprcku sundal a odhodil do mísy a zároveň Dominiku zatlačil k zemi. Pochopila a slehlý klacek mi očistila.

„Líbilo se ti to?“ zeptal jsem se.
„Náramně, úplně mě z tebe pálí píča.“
Usmál jsem se a cítil, jak se mi staví znovu do pozoru.
„Ale, ale. Pán chce repete,“ konstatovala Dominika.
„Jak na potvoru už tu nemám šprcky,“ na což se Dominika zatvářila smutně, „ale doma jich mám plno.“
„Co vaši?“
„Nejsou doma.“
„A Hanka?“
„Ta spí u sebe. Mám byt jen pro sebe. Tedy, vlastně pro nás, pokud…“

Dominika vstala, chytla mě za ohon a pusou ulepenou od mého vlastního semene mě políbila. To byla známka toho, že na tuhle noc jen tak nezapomenu. Jakžtakž jsme se upravili, vypadli z plesu zadním vchodem, nasedli do mého auta a jeli ke mně…

Autor

4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Venidet

Hezké a inspirativní 😈 venidet

childe

Docela drsný, ale tak třeba dnešní holky takový jsou.

Šmajda

Na mě až moc drsné, hnusné prostředí (na hajzlu na zemi… brrr) a ač z prvních pár vět vypadá hlavní aktér jako Mirek Dušín, tak se z něj vyklube pěkný hajzl…

Martin

Tak o takové setkání nejen na maturitních plese bych nestál . A to nejsem svatý .

Trysky

Až na ty vulgarity by to nebylo špatný a skoro by si to říkalo o pokračování.
Asi jako Nadržená dcera.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x