Město v poušti

Počet zobrazení: 51

Sára zajásala. V kontejneru za obchodem našla skoro celou bagetu. Byla už sice okoralá, ale stejně se těšila, jak se do ní zakousne, když vtom ji obestoupily dva stíny.
„Slečinko, tohle je náš rajon, takže rychle pryč, nebo budeme zlí,“ promluvil jeden za stínů, ale jak postoupil více do světla, Sára spatřila, že se muž zubí v úsměvu.
Druhý stín dodal. „Ono to tady spíš patří Al Caponemu, on si tak říká, ale my mu sem chodíme, tak jako vy. Spíš vás jen varujeme.“

Muži se otočili k odchodu.
„Počkejte,“ zvolala Sára. „Já… já jsem tady teprve pár dní. Vy víte, jak to tady chodí. Můžete mi poradit?“ a na důkaz, že to myslí vážně, každému podala kus z nalezené bagety.

***

Sára McGregor se nechala, jako desítky jiných naivních dívek, nalákat na inzerát slibující pěknou práci v restauraci v Santa Fe v Novém Mexiku. Vložila do toho všechny své peníze, jenže z restaurace se vyklubal pěknej pajzl a holky měly místo obsluhy hlavně roztahovat nohy mrduchtivejm zákazníkům.
To Sára odmítla a podařilo se ji z rozjíždějícího se vlaku nucené prostituce vyskočit a utéct.
Když utratila poslední dolar, zařadila se mezi bezdomovce, kterých hlavně u Západního nádraží bylo víc než dost. Nakonec byla za kus žvance taky nucena někomu podržet, ale zde už šlo o holé přežití.
A pak náhodou potkala dva sympaťáky Ethana a Joela, kteří věděli, jak to tu chodí. A od té doby tvořili společnou trojku.

Joel byl mladej kluk, jen o dva roky starší než Sára, Ethan byl skoro padesátník, silný, udělaný chlap a byl nejmenovaným šéfem trojlístku.
Učili Sáru, kde najít jídlo, kde se pohodlně a v klidu vyspat, no, a po čase s ní začali souložit. Přišlo to tak nějak normálně a Sára se tomu nebránila.

Joel byl mladej divočák. Stále mu pták stál a Sáře by za chvíli vymrdal duši z těla. Když na ni nastoupil, nezdržoval se nějakou předehrou, ale hned ho do ní zasunul a rychlostí králíka začal přirážet.
Sáře se to nezamlouvalo, protože z toho většinou nic neměla. Jen zezadu jí prudké a hluboké přírazy dělaly dobře a to se stihla i udělat. Jediné, co měl k dobru, že si dával pozor a nevypustil to do ní.

To Ethan byl rozvážlivej ve všem, i v sexu. Sáru rozpálil doteky, mazlením, hlazením a líbáním a pak jí pomalými ale razantními přírazy vždy přivedl na vrchol rozkoše.
Při poloze na koníčka věnoval pozornost jejím hezkým menším prsům a sám si užíval těsnost kundičky a masáže zaraženého ocasu. Semeno vždy vyšplíchl ven, také nechtěl Sáře dělat starosti.

Frekvence sexu byla s Joelem tak třikrát do týdne, s Ethanem jednou za čtrnáct dní. Všem to vyhovovalo.

***

O TÝDEN POZDĚJI (čas X = 300 hodin do aktivace)

„Dole na Baxter street je k sehnání koks. Potřebovali bychom škváru,“ řekl Joel, když utratili poslední prachy, když obrali nějakýho ožralu, co se jim v noci připletl do cesty.
„Ty si nedáš pokoj! Víš přece, co je to za svinstvo,“ oponoval mu Ethan, ale věděl, že je to zbytečný.
Joel nejel v drogách natvrdo, na to neměl prachy, ale pokud to šlo, rád si šňupnul kokainu, aby měl pár příjemných chvilek v tom zkurveným bezdomoveckým životě, jak říkal.

„Musíš, Sáro, zamakat,“ děl Joel a poplácal ji po zadečku.
„Už zas? Jděte si do Atlanty, tam dostanete za zásun taky pěkný prachy,“ ušklíbla se.

Všichni věděli, co má na mysli. Bar Atlanta byl semeniště gayů a Joel s Ethanem by tam jistě byli vřele vítáni.
„No, když já mám zrovna hemoroidy,“ sáhl si na zadek Joel a Ethan přitakal, že je má taky.
„A já mám kapavku,“ vyprskla v odpověď Sára a muži ztuhli.
Včera ji šukal Joel a Ethan předevčírem.
„To jako… fakt?“
„No… ne… nemám… ale lekli jste se, co?“ rozesmála se Sára. „Tak teda jo, ale něco si nechám a koupím hadříky na sebe. Ujednáno?“ Joelovi nezbylo než souhlasit.

***

„Potřebuju dávku,“ přitočil se Joel nenápadně ke snědému mladíkovi, co postával na Baxter street a štoural se v nose.
„Máš prachy?“ procedil mladík mezi zuby.
„Ne, holku. Obtáhneš ji a dáš mi to.“
„Kde je?“
„Tamhle vlevo, ta v tý sukýnce. Bereš?“ Joel doufal, že uspěje.

Mladík chvíli přemítal a dívku svlékal očima.
„Tak jo. Počkej tady.“
„Tak to hovno! Zašukáš si a zdrhneš. Pěkně z ruky do ruky,“ naježil se Joel. „A bacha, mám tady kámoše!“
„To já taky,“ uchechtl se mladík, došli k Sáře, Joel dostal do ruky psaníčko a dívka s mladíkem odešla do temné chodby pasáže na veřejný záchodky.

Tam zalezli do kabinky a Sára se k němu otočila a vyhrnula si sukni nad pas.
„Tak dělej, na co čekáš?“
„Nejdřív mi ho snad vyhulíš!“

Sára se neochotně otočila, usedla na mísu, vsála do pusy stojící ocas a volnou rukou si ho přidržovala u kořene. Mladík ho měl docela dlouhýho a nerada by ho měla strčenýho až v krku. Usilovně ho sála sevřenými rty a mladík opojeně vzdychal. Snažil se jí zezadu tlačit hlavu, ale Sára si na to dávala pozor.
„Kuř, kurvooo, joooo,“ funěl, jak mu její hlava kmitala po péru stále rychleji.
„A dost…oh… uufff,“ vyjel z ní, protože jinak by vystříkl a neměl čas čekat, až se mu zase postaví. Přišel by o kšefty.

Sára se postavila, ohnula se, prsty si sama projela po pyscích a uvažovala, že snad rychle zvlhne, než jí tím ocasem projede až na dno.
„Na, bez gumy nejdu,“ podala mu balíček a mladík jen něco nesouhlasně zabručel.
Pak jen hekla, jak ji chytil v pase a tvrdě nabodl ptákem.
„Oááhh… pomaluuuu… seš velkej,“ zaprosila, ale mladík byl příliš nadržený a rozdychtěný a jel jako stroj.
„Flop… flop..f. lop,“ pleskaly jí koule rytmicky o zadek a konečně to bylo příjemnější. Kundička rychle vlhla a velký ocas se krásně třel o stěny a celou ji vyplňoval.
Pak ucítila jeho chtivé ruce na prsou. Přes podprsenku se mu ale kozičky blbě mnuly, a tak ji znovu pevně uchopil v pase a začal přirážet stále prudčeji a rychleji.
„Jooo… jooo… kurvooooo,“ naposledy přirazil a Sára cítila, jak do ní přes gumu stříká. Trhavé záškuby skončily, on z ní opatrně vyjel a gumu plnou semene hodil do záchodu.
Ještě mu ho musela olízat a očistit, než se mladík konečně odpotácel pryč.

„Bezva,“ povzdechla si Sára. „Jeden si zamrdal, druhej má dávku a já mám akorát namoženou kačenu“.

***

O PÁR DNÍ POZDĚJI (čas X = 240 hodin do aktivace)

„Bratranec říká, že tam to město opravdu je. Sám ho pomáhal stavět,“ rozčiloval se muž a mával rukama ke skupině posluchačů, co nevěřícně kroutili hlavami.
„Co je?“ zajímalo okolo jdoucího Ethana.
„Ale tamhle ten vypráví, že na jihu, u města Alamogordo je prej v poušti postavený nějaký úplně nový město. Je to ale na vojenským území, tak asi něco pro armádu. Ale nikdo mu to nevěří. Já taky ne,“ vysvětloval mu bezdomovec Ben.

Ethana to zaujalo.
Dal s mužem řeč a vydoloval z něj vše, co věděl. Pak to řekl Sáře a Joelovi.
„Pojedeme tam. Nový město, to je zlatej důl. Možná seženem konečně i nějakej dobrej džob,“ uvažoval Joel, ale Ethan se jen ušklíbl.
„Copak ty budeš někdy něco dělat? Seš ještě v rauši, viď?“ usmál se na Sáru, která přisvědčila.
Koneckonců mu na to tělem vydělávala.
„Já bych taky jela. Ale je to bezpečný, když tam je armáda?“
„Je to postavený pro armádu, pro její civilní zaměstnance. Proč by jinak v poušti stavěli celý město, no ne?“ mínil Ethan a ostatní kývali na souhlas, že je to asi tak, jak říká.
Zítra se přesunou do Alamogorda.

***

ALAMOGORDO (čas X = 168 hodin do aktivace)

Trojlístek se ve městě moc neohřál a hned směřoval na severozápad do pouště.
Onen neznámý bezdomovec v Santa Fe jim poradil dosti podrobnou cestu, takže nebloudili a v ukradeném pick-upu jeli po neznačených cestách stále blíž k cíli.
„Museli tam přece někudy navozit materiál,“ mudroval Joel, zatímco Ethan řídil a vůz nadskakoval na kamenité cestě.

Sára mlčela a nudila se. Joel ji sice osahával a ruku hladil kundičku, ale při jízdě to nebylo ono, v autě bylo vedro a seděli tam namačkáni jak sardinky. Navíc ještě oba muži tasili ocasy a jak seděla uprostřed, oběma je honila a na střídačku kouřila. Svírala je pevně v rukou a kmitala velkou rychlostí, už aby to měla za sebou a oba muži funěli a skučeli slastí.
Když se jí vystříkali do dlaně, Sára si povzdechla, že ona opět zase nic.
„Počkej. Ve městě si najdem pěknej koutek a uděláme ti to oba najednou,“ sliboval ji Ethan a Joel jí rukou prstil mokrou kundu.
„Tak.. to… se… těším,“ přerývaně vzdychla Sára a svírala v sobě kmitající prsty, až se konečně i ona udělala.

***

POLYGON 34 (čas X = 96 hodin do aktivace)

Benzín jim došel ve chvíli, kdy v dálce konečně zahlédli něco, co nebyla ve zvlněném horkém vzduchu fata morgána, ale budovy.
Město v poušti skutečně existovalo!

Pěšky se plahočili nehostinným terénem, domy se zvětšovaly, najednou se objevila asfaltová silnice a první hezké domky s bíle natřenými fasádami a oplocenými zahradami. Typický americký venkov.
Všude bylo ticho a klid.

Opatrně vnikli do prvního objektu a opět překvapení. Dům byl kompletně zařízen včetně nábytku. Vlastně chyběli jen obyvatelé.
Joel zkusil vodovod, ale voda netekla. Elektřina však fungovala. Prošmejdili ještě další domy a bylo to stále stejné. Nové město evidentně teprve čekalo na své obyvatele a vše bylo postaveno s armádní důkladností.
Nakonec na zahradě domu s nápisem Saloon a zvenku vyhlížející jak z nějakého westernu našli vodovodní potrubí s vyvedenou pumpou. A fungovala!
Konečně se mohli dokonale osvěžit.
Když se ujistili, že město v poušti je opravdu liduprázdné, uložili se v jednom domku k odpočinku.

Druhý den našli na druhém konci města dům stavbařů. Uvnitř byly na stole poházeny nějaké plány, prázdné láhve a ve skříni poklad, bedna napůl plná sušenek.

Ethan si se zájmem prohlížel plány.
„To město se jmenuje Zkušební polygon Atom-test 34, jak tady píšou.“
„No jo. Je to vojenský město, tak nebude mít normální název,“ soudila Sára.

Nic dalšího se nedozvěděli, a tak pobrali bednu a vrátili se do svého obydlí.

***

Byl už podvečer, kdy se trojice vykoupala pod pumpou a s pocitem dokonalé očisty nazí vlezli rovnou do pelechu, což tvořila manželská postel v ložnici v patře domku. Povlečení zde pochopitelně nebylo, ale i tak to bylo královský poležení. Nyní byli sytí, vykoupaní a patřičně na sebe natěšení a nadržení.

Sára ležela uprostřed a zleva jí Joel stiskl ňadro, zatímco Ethan zprava ji hladil po noze. Sára vypískla, ale hned zavrněla, neboť jejich doteky byly příjemné. Sama je rukama začala hladit po těle a neomylně zamířila do klína. U obou mužů zjistila silné vzrušení.
Klacky jim pevně stály. Hned jim je začala honit, zatímco oni se dál zaobírali jejím tělem. Joel mnul obě prsa a jazykem laskal vztyčené bradavky a Ethan ji hladil dál po noze a projížděl i vnitřní stranu stehem a a kroužil kolem klína. Joel se Sárou se líbali a kmitali si vzájemně v puse jazyky, ale pak oba muži jen zachrčeli a dvojí výstřik potřísnil Sářino tělo.

„Ááách,“ vydechli slastně a poté všichni zírali na cákance semene na břiše, na rukou i na posteli.
„Teda, vy jste ale plný,“ konstatovala Sára a začala ze sebe tu nadílku stírat.
„To je moje košile,“ ječel Joel, ale Sára už se dotřela a pokrčila rameny.
„To bílý na mně bylo taky tvoje,“ a otočila se na Ethana a líbala se teď s ním.

Joel je pozoroval a pak se zadíval na kundičku. Temný porost ho lákal a měl pocit, že zahlédl i otevřenou mokrou štěrbinu.
Když Sára ucítila jeho jazyk v klíně, roztáhla mu ochotně nohy, dál se líbala s Ethanem a vzdychala nad jeho dotyky a mnutí prsou a objímala ho pevně kolem krku.
Joel vylizoval vytékající šťávy a laskal naběhlý klitoris, což vedlo k Sářiným hlasitým vzdechům a a pohazování těla.
„Ah… ah… aaach… úúúh… božeee,“ vykřikovala a kroutila se.
Ethan ji pevně držel a dál jí laskal prsa, čímž zvyšoval její stoupající slast, dokud nevybuchla v orgasmu. Tělo se jí vypjalo, hlasitě zasténala a padla uvolněně na záda.

Mužům mezitím povstaly ocasy a Sáru si rozložili na postel do kleku tak, aby jeden ji mohl mrdat zezadu a druhýmu aby kouřila péro. Joel jí zajel s mlasknutím do krku a Ethan jí roztáhl půlky a ocasem zarejdoval do mokré kundičky.

Pokojem se neslo trojí slastné funění, vzdychání a rytmické mlaskání a pleskání nahých těl. Sára tlumeně hekala pod přírazy Ethana a přitom sála velký ocas Joela, který se jí stále snaživě cpal do krku. Naštěstí včas vytekl a ona mohla volně dýchat a sténat nad blížícím se vrcholem.
„Už… budu… jooo… jséééém,“ začala stahovat pochvu a Ethan z ní rychle vyjel a semenem jí na zádech vytvořil cestičku.
Odpadl stranou a to už ho zastoupil neúnavný Joel a s prudce zajel do překrvené a mokré tůňky rozkoše. Sára byla hotová, ale to už jí raboval velký pták Joela a třel se v ní tak silně, že jí za chvíli vyvolal další silný orgasmus.
„Božeee… já… nemůžu,“ křičela a s úlevou cítila horké výstřiky semene na zadku. Padla vysílením na břicho zcela vyčerpána.

Když nabrali sil, nalehl jí Joel mezi roztažené nohy a pomalými přírazy ji projížděl v klasické poloze. Sára, s hlavou vytočenou do strany, kouřila Ethanův ocas a slastně si užívala pohybů v kundě a ruce mačkající a tahající jí za prsa.
Joel se pak s Ethanem vyměnili, a ten si ji vzal tvrději než jindy. Zůstal v pokleku, přitáhl si ji za nohy a pak prudkými pohyby mrdal, divoce a hluboko.
Sára ječela, nemohla ani kouřit Joela a připadala si jak mrdací panenka pro neukojitelné ptáky.
Ethan byl zpocený, srdce mu divoce bušilo, ale užíval si to mladé štíhlé dívčí tělo a v závěru se neudržel a poprvé to pustil do ní.
Sára si to ani neuvědomovala a skoro zuřivě kouřila Joela a měla co dělat s jeho nadílkou v puse. Kde se to v něm bralo, bylo záhadou. Mrdal mohl stále a ještě z něj lítaly litry semene…

Ethan odpadl stranou, odpočíval a jen poslouchal steny a vzdechy šoustající dvojice, která si to právě rozdávala na koníčka.
Sára hopsala na ocase a Joel jí drtil prsa, pak se Sára sklonila, aby se mohli vášnivě líbat. Když se prohopsala k vrcholu, sjela z něj a odbavila ručním dohoněním. Výstřik si pak nasměrovala na prsa, kde si dávku rozetřela.

***

Dva dny se skoro nepřetržitě milovali.
Ethan, jehož to už tolik nebavilo, se šel projít. Město leželo v mělkém údolí a jeho zajímal výhled dál do pouště.

Zpátky byl cobydup a oči navrch hlavy. „Pojďte se na něco podívat! Rychle!“
„Sakra, zrovna mě kouří,“ rozčiloval se Joel, protože mu právě Sára krásně kouřila ocas. Počínala si mazlivě, cumlala a dráždila mu žalud a uzdičku a rukou mu jemně mnula koule. Pak mu ho pevně sevřela rty a rozjela silné sání a rychlé pohyby hlavou a Ethan musel počkat, až se jí Joel vystříká do pusy a půjdou s ním ven.

Vedl je na vyvýšeninu nad městem, tam ulehli k zemi a opatrně vyhlédli.
„Co to je?“ optala se Sára.
„To je právě to, co nevím,“ odvětil Ethan a Joel mlčel.

Daleko od nich se na poušti tyčila vysoká věž. Nedalo se poznat, co to je, ani z čeho to je.
„Něco vojenskýho, no,“ řekl Joel a stáhl se níž, aby se postavil. Jeho zajímal sex a ne nějaký zařízení.
„Vždyť jsme ve vojenským rajónu.“
„Jasně,“ souhlasila Sára a všichni už bez vyššího zájmu hleděli na to „cosi“ v dálce.

Náhle je oslepil záblesk jasnější než stovky sluncí. Zděšeně vykřikli a pak už nebylo nic.

***

Říjen 1958, čas X = 0, aktivace. Na atomovém polygonu 34 v Novém Mexiku právě proběhl další atmosférický jaderný test.

Počet zobrazení: 51

Autor

4.5 40 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek, Jeff

Již od prvního řádku poutavý příběh. Je až neuvěřitelné, kam dokáže autor dostat sex, jako v tomto případě, až na atomovou střelnici. Shocku smekám klobouk nad tvou fantazií a samozřejmě i nad stylem, jakým píšeš.

Junior

Výborná povídka. Zase jak je u autora obvyklé zajímavá volba oblasti o které píše a kam ten sex zajímavě vložil. Bohužel nikdo nepřežil. 😀

Harai

Pointa dobrá, zbytek taková ta Shockova klasika, co mě nenadchne, ani neurazí.

Denis86

Tohle byla fakt vymazlená povídka

Bbob

Zajímavý, neotřelý námět. Skoro jako by se do erotiky nehodil 🙂 Ale chtělo by to zvolnit tempo a trochu si pohrát s jazykem. Jasně asi by z toho nebyla jednoaktovka, ale takhle je to prostě trochu moc příběhu na málo slov. Ale samozřejmě čte se to dobře.

Jufik

Shockova terapia ma vždy baví 👍. Excelentne sa pohráva s históriou.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x