Milenka z chatu 01

Toto je 1 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu
Počet zobrazení: 98

Všechno to začalo jednoho dne, kdy jsem nemusel do práce. Manželka měla v práci zrovna dlouhý den a já nevěděl, co mám sám doma v bytě dělat. Tak jsem zapnul počítač a podíval se na email na seznamu. Tam jsem zahlédl chat a nějak mě to tam nalákalo. Prohlédl jsem si seznam místností, ale nejvíce mě lákaly místnosti, co se točily kolem sexu. Do jedné jsem vstoupil a hned jsem se zapojil do debaty s ženskýma, co tam byly. Musím říct, že se mi tam docela líbilo. Říkal jsem si, co by tomu asi říkala moje manželka, ale vzhledem k tomu, že ona na sex zrovna dvakrát nebyla a navíc byla strašně žárlivá, tak jsem se rozhodl, že jí o tom určitě vyprávět nebudu.

Na chatu jsem se až podivil, jak jsou některé ženy otevřené a ochotně odpovídají na každou otázku ať je sebevíc intimní. A takhle jsem se seznámil s jednou dvaceti čtyřletou holkou. Už podle profilu jsem viděl, že je silnější, ale v obličeji byla pěkná. Dlouhé, rovné, hnědé vlasy rámovaly obličej, na kterém měla kolem nosu moc sexy pihy. Začali jsme si povídat o tom, kdo si to jak často dělá sám, kdo má jakou rád polohu a o spoustě jiných věcí. Skoro celý den jsme si takhle povídali a jednou se dokonce i společně udělali. Protože to povídáni, bylo tak vzrušující, že se to už nedalo vydržet.

Pro ten den to bylo všechno, ale náš kontakt tím neskončil. Využíval jsem každou volnou chvilku, kdy nebyla manželka doma, a chodil jsem na chat. Dozvěděl jsem se, že se jmenuje Monika a ještě studuje, že bydlí u rodičů i se svou sestrou. Dál jsme si psali různé pikantnosti z intimního života a často jsme si to spolu dělali. Vyměnili jsme si i svoje intimní fotky. Já ji poslal svůj stojící, tvrdý ocas a ona mi zase na oplátku svou hladce oholenou kundičku. Musel jsem si přiznat, že sex s ní mě začal čím dál tím více lákat. Když náhodou nebyla na chatu a manželka nebyla doma, tak jsem si otevřel její fotky a vyhonil jsem si ho sám.

Představoval jsem si, jak spolu šukáme, jak stříkám na její velká prsa, jak ji stříkám na obličej, no prostě těch představ bylo tolik, až jsem jednou neodolal a zeptal se jí, jestli se nechce setkat a pořádně to všechno, o čem se bavíme vyzkoušet.
Protože na tom byla i ona stejně a přála si to taky, nadšeně souhlasila a domluvili jsme se na pár společných dnech někde u rybníka, kde ona už kdysi stanovala. Ona měla za úkol nachystat všechny věci, protože u mě doma to nepřicházelo v úvahu. Já zase měl k dispozici své auto. Manželce jsem vysvětlil, že jedu na služební cestu, což nebylo nic neobvyklého.
Měl jsem to k ní sice daleko, ale co by člověk pro chvíle krásného vzrušení neudělal. Po dvou hodinách cesty jsem dorazil na smluvené místo, kde už na mne čekala, s batohem a stanem. Když jsem ji viděl, zjistil jsem, že je menší, než jsem si ji představoval, ale v obličeji byla pěkná, přesně jako na fotkách. Byla opravdu silnější a já nikdy na udělané holky nebyl, ale člověk přece má vyzkoušet všechno. A jak mi jednou napsala, alespoň ji budu mít za co chytit. A to byla pravda. Za prsa se dala držet pořádně, protože ty její čtyřky po tom přímo volaly.

Vystoupil jsem z auta a šel jsem ji přivítat. Nesměle jsme se políbili a vzájemně se důkladně prohlédli. Měl jsem sto chutí ji chytit za ta její nádherná prsa a pořádně je pomačkat, ale ovládl jsem se. Pomohl jsem jí naložit věci do auta a rozjeli jsme se směrem za dobrodružstvím. Stručně mi hned vysvětlila, kam mám jet. Po cestě jsme si povídali a náš hovor se rychle stočil k sexu. Vždyť hlavně o to nám oběma šlo.
„Nechceš mi ho ukázat hned?“ zeptala se Monika.
„Vždyť řídím!“ odpověděl jsem jí.
„Ale já ne,“ odpověděla a rukou mi zajela do rozkroku. Přes kalhoty mi stiskla ocas, který se hned začal napínat. „Neblázni, vždyť se vybouráme,“ varoval jsem ji.
„Tak se soustřeď na řízení a já se podívám, jak vypadá ve skutečnosti.“
Hned se natáhla i druhou rukou a začala mi rozepínat kalhoty. Zajela mi do nich a už jen přes boxerky zmáčkla ocas.
„Už ho máš pěkně tvrdýho! To se mi líbí. Doufám, že brzy uvidím, jak stříká. Víš, že se na to ráda dívám, že?“ usmívala se na mě Monika.
„No myslím, že to brzy uvidíš,“ odpověděl jsem jí.
„A co kdybych se na to podívala hned,“ řekla Monika a začala mi ho vytahovat z boxerek. Nezmohl jsem se ani na slovíčko odporu. Trošku jsem se nadzvedl, aby mi Monika mohla kousek stáhnout kalhoty. Ocas jsem měl venku a Monika ho pevně držela v dlani.
„No! Konečně ho vidím v plné kráse,“ pochvalovala si. Odpoutala se a sklonila se do mého klína. Jen jsem se na ni mrkl dolů a už jsem cítil, jak mi přetáhla předkožku a jazykem objela žalud. Zhluboka jsem vydechl v předtuše velkého vzrušení.
„Měli bychom vydržet až k rybníku!“ podotkl jsem. Monika mě ale neposlouchala a prsty mi mačkala kulky. Jazykem kroužila kolem žaludu a špičkou dráždila uzdičku. Občas se na něj přisála rty a jemně ho sála. Přestal jsem se soustředit na řízení a to bylo nebezpečné, tak jsem rychle zajel ke krajnici, zastavil a zapnul výstražná světla. Naštěstí to bylo mezi poli a tak nikdo nechodil kolem a nemohl vidět, co se mnou v autě provádí. Trošku jsem ještě sklopil sedadlo, abych měl lepší polohu a podíval jsem se do rozkroku. Monika mi zrovna sála žalud a já se neubránil zavzdychání. S přisátými rty na žaludu mi ho začala rukou honit. Zavzdychal jsem ještě víc a pohladil jsem Moniku ve vlasech.

Cítil jsem, jak mi špičkou jazyka dráždí žalud a její ruka pevně tiskne ocas a honí mi ho. Zhluboka jsem dýchal a oddával se tomu krásnému pocitu. Zaklonil jsem hlavu a na chvilku jsem otevřel oči. Když jsem dal hlavu trošku na bok, objevil se mi v zorném poli Moničin bok a její prso. Pěkně jí viselo a napínalo tričko, jak byla skloněná do mého klína. Zajel jsem tam rukou a potěžkal jsem ho v dlani. Stiskl jsem ho a labužnicky masíroval. Pak jsem Monice vyhrnul tričko a polaskal prso v podprsence. Vzal jsem za její kraj a podařilo se mi prso vyprostit ze zajetí. Hned jsem si pohrál s bradavkou. Mezi prsty jsem ji polaskal a něžně ji zmáčkl. Škoda, že jsem na ni přes tričko neviděl. No, ale určitě budu mít ještě dost příležitostí si její bradavky prohlédnout.

Protože jsem byl hodně nadržený, tak Monice nedalo ani moc práce mě udělat. Její šikovná ruka mi honila ocas a já začal cítit, že to na mě přichází.
„Už budu,“ vyhrkl jsem ze sebe. Monika se zvedla, tak aby na něj viděla a začala ho honit ještě rychleji. Pevně ho držela v dlani a jezdila po něm nahoru a dolů.
„Joo…, joo…,“ začal jsem vykřikovat a z ocasu se v mocných proudech dralo ven semeno, které dopadalo na mé tričko a stékalo Monice po ruce. Ještě mi po něm párkrát přejela a podívala se na mě.
„Tak to byla paráda, tě vidět stříkat naživo!“
jen jsem kývl hlavou na souhlas a lovil jsem v kapse kapesník. Monika byla rychlejší a už mi pomáhala svým kapesníkem utírat tu nadílku. Hned, jak jsem se upravil a trošku uklidnil, pokračovali jsme v cestě.
„Tak to byl moc pěkný začátek našeho výletu,“ poznamenal jsem.
„Jo, to teda byl! Myslím, že jsem u toho pěkně zvlhla!“
„To jsem rád! Hned jak tam dorazíme, tak ti ji vylížu, jo?“
Monika souhlasně kývla hlavou a zajela si rukou do kalhot a pod kalhotky.
„Lízání miluju!“ řekla a rejdila si rukou v rozkroku, „jsem z toho pořádně mokrá, jak zjišťuju.“
„Dej mi olíznout prstíky, prosím!“ žadonil jsem. Monika vytáhla ruku a dala mi ukazováček do pusy. Slastně jsem jej jazykem olízl a poprvé, tak ochutnal její šťávičku. Chutnala skvěle a já se náramně těšil, až ji ochutnám pořádně. Monika se na mě toužebně dívala, jak jí lížu prst a bylo na ní vidět, že si přeje, abych jí kundičku vylízal hned. „Vydrž ještě prosím! Za chvilku už tam budeme!“ řekl jsem jí a Monika jen pokývala hlavou. Už jsme byli blízko a tak mě navigovala přímo na místo…

Počet zobrazení: 98

Autor

Navigace v seriáluMilenka z chatu 02 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x