Milenka z chatu 02

Toto je 2 díl z 8 v seriálu Milenka z chatu
Počet zobrazení: 87

Než jsme dorazili přímo na místo, tak jsme se ještě zastavili v obchodě a nakoupili pár věcí na jídlo a na pití. Zaparkovali jsme kousíček od polní cesty, skoro u rybníka. Musím přiznat, že se mi to místo líbilo už od prvního okamžiku. Menší rybníček z jedné strany obklopený lesem a z druhé strany krásnou loukou. U rybníka bylo i několik lidí, kteří se koupali, protože bylo krásné počasí a navíc těsně po poledni. Všichni tam, ale byli na kole, takže se dalo předpokládat, že tam nebudou až do večera. Což mě velmi těšilo, protože jsme s Monikou potřebovali soukromí.

„Škoda, že tady nejsme sami. Chtěl jsem ti hned vylízat kundičku,“ řekl jsem Monice.
„Tak postavíme stan a vylížeš mi ji uvnitř. Strašně moc to potřebuji. Jsem pořád mokrá,“ navrhla Monika. Souhlasil jsem. Rychle jsme společně postavili stan. Hned jsme si do něj vlezli. Monika si lehla a rychle si stáhla kalhoty i s kalhotkami. Roztáhla nohy a mně se naskytl pohled pro bohy. Přímo proti sobě jsem měl hladce oholenou kundičku, z které vykukovaly závojíčky. Bylo vidět, že jsou pěkně mokré. Monika si zajela rukou do rozkroku a prstem si přejela po štěrbince.
„Nech to na mě,“ řekl jsem Monice a ona svou ruku hned stáhla. „Tak dělej! Lízej mě! Moc to chci.“
Neváhal jsem a sklonil se k jejímu rozkroku. Jazykem jsem jel po stehně až k vlhké štěrbince. Projel jsem jazykem mezi závojíčky a lehce jsem s ním zakvedlal. Postoupil jsem s ním výš, až k poštěváčku a znovu se vrátil ke štěrbince. Vychutnával jsem si tu krásně vonící kundičku a slízal jsem z ní všechnu tu šťávu, co tam byla. Hned se, ale ze štěrbinky nahrnula další. Lízal jsem, co to šlo. Jazykem jsem projížděl mezi závojíčky a snažil se ho zasouvat co nejhlouběji. Zapojil jsem i prsty a trošku jsem si štěrbinku roztáhl. Přejel jsem prstem po jeskyňce od zadečku až k poštěváčku a chvilku jsem se na něm zastavil. Monika zavzdychala a vzepnula se proti mně. Ještě jsem si chvilku hrál prsty s poštěváčkem. Jazykem jsem zase projel celou štěrbinkou a slízl další šťávu.

„To je nádhera,“ vzdychala Monika, „tohle miluju. Lízej mě, prosím!“
Tentokrát jsem si pomohl oběma rukama a pořádně si její kundičku roztáhl. Jazykem jsem zajel tak, jak jen to šlo hluboko. Doslova jsem jí jazykem šukal. Zasouval jsem ho dovnitř a ven. Monika vzdychala a celá se kroutila. Rukou si sama začala dráždit poštěváček, ale to jsem jí nedovolil.
„Nech to všechno na mě!“ nařídil jsem jí. Rty jsem se přisál k poštěváčku a jazykem jsem o něj brnkal. Sál jsem ho a prsty jsem masíroval štěrbinku. Projížděl jsem s ním mezi závojíčky a sem tam jsem ho lehce zasunul do štěrbinky. Celý jsem ho měl mokrý od vytékající šťávy, kterou jsem roztíral po celé kundičce a občas jsem ji jazykem s chutí slízl. Monika nahlas vzdychala, při každém mém dotyku jazyka s poštěváčkem a pevně začala rukama svírat deku pod sebou. Poštěváček byl prostě jejím hlavním dráždidlem. To už jsem věděl i z psaní na chatu, protože Monika psala, že si to dělává hlavně přes poštěváček.
Tak jsem se začal věnovat hlavně jemu. Jazykem jsem jej maximálně dráždil. Lízal jsem ho, tlačil na něj, sál ho a mezitím jsem jedním prstem zajížděl co nejhlouběji do Moničiny jeskyňky. Pěkně jsem ji projížděl. Kundička jí krásně mlaskala a Monika se s ní tiskla, co nejvíce to šlo k mému obličeji.

„Jooo…, dělej…, uuuuuž…,“ začala vykřikovat a celá se kroutit. Pevně se držela deky a nahlas vzdychala. Zvedla boky a snažila se kundičkou jezdit po mém obličeji. Lízal jsem všechnu šťávu a obličej jsem měl celý mokrý od šťáv. Byl to první orgasmus, který se mnou ten den prožila, ale také ne poslední. Políbil jsem ji na rty.
„Tvoje kundička, krásně chutná,“ řekl jsem jí a prstem jsem ještě setřel její šťávu z obličeje a dal si ho do pusy.
„To jsem ráda. Můžeš ji chutnat celý den. Já to miluju.“
„Ale teď bychom se měli trošku svlažit ve vodě, ne? Tady v tom stanu je otřesný horko,“ řekl jsem a Monika přitakala, protože jsme oba dva byli celý zpocení. Rychle jsem vylezl ze stanu a zašel do auta pro ostatní věci. Vrátil jsem se s nimi do stanu. Tam už seděla Monika celá nahá a připravená, že si obleče plavky. Zůstal jsem na ni chvilku koukat a prohlížel jsem si její velká prsa. Byla zakončená velkými světlejšími dvorci s trošku tmavší bradavkou.
„Líbí se ti?“ zeptala se Monika, když si všimla, že koukám hlavně na její prsa. Nic jsem neříkal a jen jsem se k nim přiblížil. Něžně jsem políbil bradavku. Jazykem jsem ji obkroužil a celé prso jsem pomačkal v dlani. Nevešlo se mi do ní, jak bylo velké. Podíval jsem se na Moniku.
„Jsou krásný! Ale teď bychom měli jít do té vody ne?“
„Jdeme!“ odpověděla Monika a začala si oblékat plavky, které vytáhla ze svého batohu. Já se k ní přidal a za chvilku už jsme společně plavali v osvěžující vodě.

Počet zobrazení: 87

Autor

Navigace v seriálu<< Milenka z chatu 01Milenka z chatu 03 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x