Mladík od vedle 02

Toto je 02 díl z 4 v seriálu Mladík od vedle
Počet zobrazení: 124

Velký den pro mladý pár byl tady. Johana se ráno rozloučila s rodiči, kteří odjížděli každý svým autem na služební cestu do Německa.
„Moc tu nezlob. A hlavně si to užij,“ řekla Johaně matka a dceru objala. Johana moc nechápala, co tím myslí, napadlo jí snad jen, že by věděla o tom, na co se večer s Jakubem chystají… ale jak by mohla.
„Neboj, mamí,“ zasmála se a rozloučila se i s otcem.
Když oba odjeli, doprovodila ještě bráchu k jeho kamarádovi. Ten měl z toho druhé Vánoce a těšil se, jak celý večer propaří na počítači.

„Kubo, vzduch je čistý,“ napsala textovku svému příteli. Byla trošku nervózní, přece jenom to mělo být poprvé se vším všudy. Rozhodla se, že se na to pořádně připraví a v koupelně strávila skoro hodinu holením všech partií. Večer měli ještě vyrazit na jednu diskošku s tím, že poté budou mít dva dny jen pro sebe. Pařili do pozdního večera a poté se vydali k Johaně domů. Měli upito, tak akorát, aby na sebe zůstali nadržení, ale zároveň dost, aby opadla ta trocha nervozity. Sotva přišli k Johaně, políbila ho a on se nijak nebránil. Rozepínal jí blůzičku a s radostí zjistil, že se nemusí zdržovat s podprsenkou, protože žádnou neměla.

Měla menší prsa, než její matka, ale ne o moc. Díky lekci od Reginy přesně věděl, co má dělat. Přisál se na ně, olizoval dvorce a jemně kousal zduřelé bradavky. Sténala slastí, nečekala, že to bude tak příjemné a vzrušující. Odtrhla se, políbila ho svými plnými a žhavými rty a vyběhla nahoru po schodech. Se smíchem běžel za ní a dostali se až do jejího pokoje v podkroví, kde rozsvítila malou lampičku, která vytvářela intimní přítmí.

„Strašně tě chci, chci, abys mě konečně opíchal,“ vzdychala, zatímco se rychle vysvlékla do naha, de facto zůstala jen v bílých teniskách. Měla krásnou hebkou pokožku, na které se leskly krůpěje potu z předchozí náročné tancovačky. Jakub se taky chystal odložit si svršky, ale zastavila ho pohybem ruky.
„Počkej, já sama.“

Pomalu mu stáhla  kalhoty a přes boxerky dráždila ztvrdlý klacek. Měl pocit, že to trvá celou věčnost, ale pak mu je konečně stáhla ke kolenům. Usmála se a bez dalších průtahů stáhla předkožku a vsála rudý žalud do lačných úst. Žádné naivní ohmatávání, dívčí hlazení a cucání. Kuřba jak od protřelé kurvičky. Respektive, jak od její matky.
Jakub pozoroval její techniku honění, hlazení koulí, zadku a sání s úžasem. Už její matka honila a kouřila skvěle, ale Johana byla přebornice. Na okamžik zůstal jen pasivně stát, ale pak se vzpamatoval a začal do té prořízlé pusinky přirážet.

Vzal Johanu za hlavu a vrážel jí ho až na mandle a dál. Zakuckala se, sliny jí vytekly koutky úst, ale statečně držela. Výstřik přišel dřív, než stačil Johanu upozornit. V tomhle její mámu úplně neposlechl. Ale vlastně to ani tolik nevadilo, vycítila to sama a vše si nechala nastříkat do hrdla. Cákanců bylo příliš a trocha jí stekla po bradě a na kozy.
Chovala se jak stará šukna a to bylo na děvče jejího věku velmi vzrušující. Pečlivě jej očistila a olízala jazykem a nakonec mu dala polibek na rudý žalud. Vstala a lehla si na záda na postel.
„Teď mi udělej dobře zase ty, Kubo.“

Svlékl si tričko a hodil ho na podlahu. Vrhnul se k té rozkošné kundičce bez jediného chloupku, kterou si dnes tak pečlivě upravovala. Klín sice měla načervenalý a trochu podrážděný, asi z holení, ale komu by to v tomhle případě vadilo?
Roztáhl Johaně nohy do V a olizoval nasládné dívčí závojíčky. Nevynechal ani poštěváček, velký jak třešeň a skoro stejně tak rudý. Dělal všechno přesně tak, jak si to vyzkoušel na její matce a podle jejího slastného vzdychání, hekání a občasného řvaní a třesu tušil, že postupuje správně. Chtěl se předvést a nenechat se zahanbit po tom jejím zkušeném orálku. Přidal i prsty, ale nezasouval moc hluboko, aby ji neprotrhl. Ověřil si stejný poznatek, jako u její matky Reginy, o velmi flexibilní a vlhké kundičce. Vytáhl prsty a než se pysky vrátily k sobě, plivl do temné jeskyňky. Ihned potom Johana dosáhla mohutného orgasmu, zamokřila prostěradlo a místnost zavoněla kundími šťávami. Trvalo dost dlouho, než se zklidnila a přestala se třást.

Po celou tu dobu se Jakub pilně věnoval jejím kopečkům na hrudi a všemožně je dráždil, přičemž se nepřetržitě líbali francouzským způsobem. Rukou nahmatala slehlý ohon a třením o své zpocené stehno docílila, že po čase stál v plné polní.
„Počkej, vezmu si kondom,“ řekl.
„Nemusíš, beru už nějakou dobu prášky, chci, aby to bylo dokonalé,“ překvapila jej.

Otočila se na bok, čelem ke Kubovi a zvedla nohu. Koukali si do očí a věděli, že teď to přijde. Jakub našel správné místo a zasunul. Zaskočil ho nečekaný pocit, že zajel svým tlustým pístem promazanou kundou až na dno. Navíc se Johana ještě zhoupla a narazila se na Kubovo péro po kořen. Vyjekla bolestí a Jakub pamatoval na slova její mámy, ať nespěchá. Johanu přešla bolest a pomalu se na jeho klacek nabodávala. Zrychlovala tempo a hlasitě hekala. Čekal, že bude krvácet, ale bylo to jako z oděrky.

Jakubovi poloha po chvíli moc nevyhovovala, takže se převrátil na záda, přičemž z Johany ani nevyjel a posadil si ji na sebe. Johana rajtovala na koníčku a napichovala se na jeho ohon. Milenec si občas neodpustil to, že nadskočil a nabodl ji ještě důrazněji. Její kozy si rovněž klidu neužily a Jakub je podrobil důkladné masáži, po níž byly červené jako by jim nafackoval, což taky nejednou udělal. I taková soulož jednou skončí a Jakub se blížil k finiši.
„Můžu do tebe?“
„Ano, ano, vykrop mě! Prosíííím… ááách.“

Jak poručila, tak dostala a dočkala se nikdy nepoznaného horkého semene ve své kundičce. Vykřikla a nehty se zaryla do Kubovy hrudi. Sykl, ale spíše překvapením, než bolestí. Johana si lehla vedle něj a dodělala se rukou. Ucítil, že se několikrát otřásla, což bylo neklamným znamením, že vytekla i podruhé, byť ne tak moc jako předtím.

„Líbilo se ti to?“ zeptal se.
„Bylo to krásné. A byl jsi fakt dobrý, to jsem nečekala. Kdo tě to naučil?“ zavtipkovala.
„To víš, jsem samouk,“ zalhal. Ještě chvíli se dráždili a poté spokojeně usnuli ve světle nezhasnuté lampy.

Jakub se probudil uprostřed noci. Měl žízeň a tušil, že je to důsledek vypitého alkoholu. Podíval se na Johanu, která spala vedle něj a vystrkovala na něj svůj bělostný zadeček. Vstal, zhasl lampičku, aby ji nerušila a vyšel z pokoje. Našlapoval opatrně, byla noc a on to u nich vůbec neznal. Sešel do druhého patra a přidržoval se stěn. Letmo nahlédl do otevřených dveří a strnul překvapením.

Měsíční svit pronikal zavřeným oknem do pokoje a osvětloval spící postavu v posteli. Poznal ji okamžitě, byla to Johanina matka Regina. Nejspíše se vrátila neplánovaně dřív. Přemýšlel, zda se vrátila, když to dělal s Johanou. Rychle přemýšlel, co dělat, když vtom si uvědomil, že Regina spí jen v podprsence.

Jakubův pták se začal při vzpomínce, jak ty kozy laskal, stavět do pozoru. Jelikož byl úplně nahý, nemohl nijak skrývat, co se mu děje. Mírná přiopilost udělala své. Naslinil si dlaň a začal si jej honit. Neuvědomil si ani, že vešel do manželské ložnice, civí na spící paní domu a na ukryté trojky v podkozence, s pérem v ruce. Musel hlasitěji vydechnout, protože Regina v polospánku otevřela oči. Když spatřila, kdo stojí nad její postelí, samozřejmě ji to hodně vylekalo. Ale Jakuba přemáhal chtíč…

 

Počet zobrazení: 124

Autor

Navigace v seriálu<< Mladik od vedle 01Mladík od vedle 03 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Hezky s citem napsáno. Velmi pěkné.

Možná jen toto opravit „Pomalu mu stáhla mu kalhoty“. To druhé „mu“ asi korektorovi proklouzlo 🙂

Fred

Máš pravdu Míro, to mi opravdu uniklo. Inu stává se. Jdu to opravit a omlouvám se všem.

Fred

A když jsem byl v tom opravování, tak jsem si všiml ještě jednoho překlepu a co víc – k svému zděšení jsem zjistil, že jsem uveden jako autor. Vše už je samozřejmě napraveno a doufám, že se na mne Winston za toto zásadní opomenutí moc nezlobí.

Shock

Hergot…. každej si tak krásně užívá s mladou i „starou“. Komu se tohle stane v normálním světě? 🙂

Trysky

Panna a šuká jako zkušená děvka. Buď mu kecala a nebo ji zaučil tatík. 😀 Tady by to asi nebylo nic divného.
Ale jinak příjemné počtení.

Martin

Povídka se velmi dobře čte . Kouření se dá naučit i když je panna . Mě spíše zaráží ten konec . Nezdá se mi reálné , že by šla spát nahá a nechá si podprsenku . To spíš naopak . I tak jsem zvědav jak to bude pokračovat .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x