Mladík od vedle 03

Toto je 03 díl z 4 v seriálu Mladík od vedle

Mírně opilý Jakub si neuvědomil, co dělá a klidně si začal mastit klacek nad skvostným Regininým tělem. Znovu měl před očima výjevy, jak ji lízal, prstil, šukal, a jak mu nádherně kouřila. Bylo mu jedno, že jeho čerstvě odpaněná přítelkyně, její dcera, leží o patro výš a spí. Nepřestával si ho honit a civět na neuvěřitelně svůdnou, zralou ženu.

Regina měla původně jet do Hamburku, ale v půlce cesty se jí udělalo nevolno. Bála se, že by nezvládla dořídit a  tak se z pracovní schůzky mobilem omluvila a raději jela zpátky. Byla už noc a v domě bylo ticho, tak zalezla si do postele a usnula. Když  ji  ze snění vyrušil šramot,  pootevřela oči. V první chvíli si myslela, že dál sní – a její reakce dávala tušit o čem snila. Natáhla se rukou po zkoprnělém Jakubovi. Až když se dotkla špičky rudého žaludu, couvla a zjistila, že se jí to nezdá.

Předmět jejích sexuálních tužeb – dceřin mladý přítel – stojí nahý se vztyčeným pérem nad její postelí. Ucukla, přetáhla si přikrývku přes dmoucí se hrudník a začala koktat:
„Kubo… Jakube, co tady děláš?“
Její zmatená otázka byla celkem zbytečná, protože ji celkem rychle došlo, že na ni míří tlustý ztvrdlý ohon dceřiného přítele.
„Proboha, co to znamená? Kde je Johana? Co si myslíš, že…“
Zřejmě si neuvědomovala pikantnost situace, protože začala zvyšovat hlas  a pokud by Jakub něco neudělal, rozječela by se. Rukou, kterou si dráždil penis jí překryl ústa. Z řeči zbylo jen neslyšitelné mumlání a ze vzteku v očích se stal úžas a snad i trochu vzrušení. To Jakuba přesvědčilo, že není důvod ustupovat. Uvědomil si, že prvotní pohyb byl dozvukem nějakého hezkého snu, v němž měl možná svoji roli.

„Sahala si po něm docela žádostivě, tak proč děláš drahoty?“ řekl a zavrtěl pánví, aby se mu tvrdý klacek rozhoupal a upoutal její pozornost – samozřejmě se podívala.
„Vždyť už si ho v sobě měla, ty si to nechceš zopakovat?“ zeptal se a Regina se nehýbala. Byla jako ve snech a cítila v ústech chuť Kubových slin z dlaně.
„Chtěla by sis ho pohladit, Regino?“

Ten kluk jí klidně tykal a vrtěl před jejím obličejem s na kost ztvrdlým pérem, Regina si připadala jako nestydatá kurvička. Svůj úlet s Robertem pokládala za chvilkovou slabost. Využila situace a zaučila mladého panice do tajů sexu. Štěstí její dcery pak bylo dobrým odůvodněním jakýchkoliv pochyb. Ale posledních několik nocí se jí nepřestávalo zdát o vášnivém sexu s Jakubem. Zkoušel s ní všechno možné, každou sebešílenější polohu všude možně a ona konečně přišla o ztracenou chuť na sex. Vždy se probudila s vlhkými kalhotkami. Než se před chvílí probudila, snila o tom, jak jí Jakub roztahuje lasturku ve zkušební kabince v obchoďáku, zatímco její dcera stála za plentou. Bylo to tak úchylné, a přitom strašlivě vzrušující. Teď měla ten krásný penis zase na dosah ruky a netušila, co má dělat. Brala to jako jednorázovku, ale teď má toho kluka a jeho ztvrdlý ohon zase před sebou.
„No, když nechceš…,“ řekl Jakub a v Regině se něco zlomilo. Bude si později možná vyčítat, že to udělala, ale ještě více by ji mrzelo, kdyby se toho krásného péra znovu  nedotkla. Jakub ucítil letmý dotyk dámské ručky. Klesající bojovník se opět stavěl. Regina ovšem znovu cukla.

„Neboj se, Regino, sama vidíš, že to chceš. Bude jen tvůj, můžu ti ho vrazit kamkoliv chceš,“ zašeptal Jakub v alkoholickém opojení a vůbec nevěřil, co tu právě provádí s Johaninou matkou.
Byla celá rudá a polévala ji horkost. Cítila, jak v klíně vlhne a slabý proužek šťávy jí stekl po stehnech. Uchopila Jakubovu chloubu pevněji do ruky.
„Nebudeš křičet, že ne? Znovu si krásně zašoustáme, chci tě znovu, chci tě zase ojet, zatímco tvoje dcera vedle spí, chci ti ho tam vrazit,“ šeptal jí Jakub nadrženě do ucha a líbal jí na šíji, načež Regina z jeho drzých řečí ještě víc zvlhla.
Pokývala hlavou. Vůbec se nepoznávala a vlastní touha jí zastínila rozum. Ten volal, že se to nesmí opakovat, ale rozpálený klín žadonil po Jakubově tlustém ohonu. Regina nebyla nikdy prudérní, co se oblasti sexu týče. Ale to bylo před 20 a více lety. Když uviděla, s kým dcera chodí, začala podvědomě žárlit. Kdyby jen tušila, že Jakub má v oblibě spíše její věkovou kategorii, chovala by se jinak.

Jakub přesunul dlaň z Regininých úst na vystouplé pahorky. Stačil jeden zkušený pohyb s noční košilkou a její nalitá prsa se zaskvěla v měsíčním svitu. Regina se mezitím naprosto uvolnila a chtíč ji zcela  přemohl. Nalitý ohon již zdatně masírovala levačkou a nechávala si od Kuby na oplátku dráždit kozičky. Po každém dotyku prstů na citlivé bradavky se prohnula a tiše vzdychla. To Jakuba ještě více nabudilo.
Po chvilce Reginu rozbolelo zápěstí, což Jakub vytušil a rozhodl se pokračovat ve vzájemném dráždění sám. Odhodil přikrývku na zem a rozsvítil malou lampičku, aby lépe viděl tu krásu. Regina měla dokonalé míry, mohla by se živit jako modelka – dlouhé nohy, úzké boky, pevný zadeček a ploché bříško. Poprvé si jí moc neprohlédl, byl příliš zaskočen tím, co se dělo. Nyní však přebral iniciativu sám.
Regina se nepohnula, jen omámeně sledovala, co s ní provádí. Nadzvedla se, když jí stahoval kalhotky. Tahle pička pro něj nebyla nová, přesně už věděl, kam sáhnout, a kde lízat. Lehl si na postel, s hlavou zabořenou do jejího rozkroku.

Pohlédla na něj se skelným pohledem a jako by se vše snažila zvrátit, jen pípla:
„Kubo, znovu nemůžeme…,“ ale on nedbal a pořádně oblízl vyholené pysky, od zadečku směrem nahoru. To Reginu umlčelo a naprosto se mu oddala. Roztáhla nohy, aby měl snazší přístup. Prsty rozevřel kundičku a do nosu jej praštila krásná vůně roztoužené jeskyňky. Jazyk vrážel hluboko do růžového masíčka, zapojoval prsty, vsunul pod Reginu ruku a omakával i prdelku, cucal poštěvák a dělal matce své holky tuze dobře.

Bylo jasné, že si to vychutnávají oba dva. Zavřela oči a občas se mu na prsty nabodla. Netrvalo to dlouho, vlastně rychleji, než Jakub očekával – Regina se zakousla do polštáře, aby nevzbudila celou ulici a udělala se. Měla ještě silnější orgasmus než poprvé – třásla se rozkoší, svíjela se a Jakub již podruhé poznal, jak Johanina matka chutná. Vystříkla mu do pusy a Jakuba napadlo, že již nemusí dolů pro vodu. Spolykal všechno, a ještě Regině olízl zčervenalé pysky.
Věděl, že teď ji musí dopřát chvilku na uklidnění. Se zájmem se díval na potem se lesknoucí tělo Johaniny matky. Po malé chvíli se zklidnila. Záhy si uvědomila, co prožila, a hlavně s kým to prožila a opět začala dělat drahoty.

„Kubo, tos neměl. To mělo být jen jednou a  nemělo se to nikdy opakovat.“
„To je mi fuk, vidím ti na očích, že to chceš, chceš pořádně ošukat,“ odpověděl a již na ni nalehnul celým svým tělem. Alkohol mu odboural veškeré zábrany a nyní si Reginu bral, jako by byla nějaká štětka. Vyhekla a kousla se do rtů. Jakub navedl tvrdý kolík na okraj roztoužené kundičky. Po tom jejím nadrženém výstřiku kundích šťáv měl péro napnuté k prasknutí, až to skoro bolelo. Stáhl si předkožku a sotva se dotkl obou závojíčků, jakoby Reginou projel elektrický proud.
„Hlavně tiše, ať nevzbudíš Johanu,“ šeptla.
„Neboj, bude se ti to líbit, uvidíš.“

Jakuba teď už nemohlo nic zastavit. Prudce přirazil do tepla zralé pochvy až po kořen. Uviděl, jak se chystá vykřiknout a utišil ji polibkem a zároveň hladil ty blonďaté vlasy, rozhrnuté na polštáři. Zavřela oči a nechávala jej, ať jí tvrdě mrdá svým klackem, kterým před pár hodinami odpanil její dceru. Jakub si každý pohyb náležitě vychutnával, nejdřív prudce přirazil, poté z ní takřka vyjel a znovu prudce zasunul, přesně jak ho to učila. Přitom se jejich jazyky neustále proplétaly. To už otevřela oči dokořán a skoro zapomínala dýchat. Takřka se nehýbala a všechny pohyby obstarával Jakub.

Dostal chuť na změnu. Vyklouzl z rozpálené kundičky, jen to mlasklo. Vstal z postele a chytl ji za ruku. Mátožně vstala, kundu rozbolavělou. Políbil jí, chytil za boky, otočil čelem vzad a ohnul přes postel. Pleskl ji po zadku, jen se zavlnil. Plivl si na žalud a přiložil jí ho zezadu ke vzrušené kundičce. Zvolna tam zajel, ale pak začal do ní bušit. Koulemi jí pleskal o kundu a přidržoval si ji za ramena. Sténala a vzdychala:
„Prosím, mrdej mě, ano, ano, prosííím, píchej mě, píchej, pořádně mě ošukej.“
„Jsi moje děvka?“
„Jsem jenom tvoje děvka, nadržená děvka a chci, abys mě udělal!“
„Chceš, abych tě oprcal jako tvoji dceru?“
„Ano, omrdej mě jako moji dceru, nepřestávej, ááách, ano…, ano…, už budu, už budu, nepřestávej.“

Stahy v kundě mu k zešílení ždímaly ocas a jasně signalizovaly, že se Regina znovu udělala. Roztřásla se jí stehna a zarazila hlavu do peřin. Přesto bylo slyšet úlevné sténání a křičení. Přicházelo to i na něj, což jej zamrzelo. Chtěl v ní pobýt delší dobu a vychutnat si  skvostnou mrdačku, která mu padla tak nečekaně do klína..

V správný čas jej z ní vyškubnul,  vzal svou šuknu za pačesy, obrátil  ji k sobě a zatlačil do podřepu. Hrubě si ji přitáhl k trčícímu  stožáru a vrazil  ho do pootevřené pusinky. Hned potom začal stříkat kvanta spermatu. Držel ji za hlavu, aby neucukla. Nestíhala vše spolykat a tak mnoho z té bohaté nadílky  vyteklo koutky úst na kozy. Vyplivla slehlý penis a podívala se na Jakuba poněkud výčítavě. On však spokojeně  roztíral sperma po kozičkách a usmíval se.
„Líbilo se ti to, Regino?“
„Bylo to úžasné, Kubo,“ vzdychla Regina a nechávala v sobě doznívat krásné pocity. Oba byli olepení, opocení a vyčerpaní, Jakub navíc po druhém čísle za krátkou dobu.
Nabral na prsty to, co jí ulpělo na bradě a nechal Reginu, ať to olízne. Nemeškala a dlouze mu sála prsty v pusince.
„Zlepšuješ se, bylo to ještě lepší, než  posledně,“ řekla a hladila Jakuba po stehnech.

Ozvalo se zakašlání. Jakub se podíval ke dveřím a nevěřil vlastním očím. Johana stála opřená o futra, bez kouska oděvu a tázavě hleděla na oba milence. Netušil, jak dlouho v tom přítmí stála a pozorovala , jak šoustá její matku. Regina si všimla Robertova upřeného pohledu a rovněž se koukla. Leknutím sebou škubla a  ztuhla, jak Lotova žena.
„Johano, proboha, to není… Já jsem…,“ koktala vyděšená Regina, které se ještě leskla prsa od Jakubova semene.
„Tak posledně, jo? Mami, co to jako má znamenat? Jakube, co to děláš? Ty šoustáš s mojí mamkou?“ zvyšovala hlas Johana, kterou probudilo matčino hlasité vzdychání a tak se vydala podívat, co se děje. Když zpozorovala, co přítel provádí s její  matkou, dostala vztek a chtěla na ně vlítnout. Ale její permanentní nadrženost a nemálo alkoholu v krvi způsobilo, že jí celá scéna silně vzrušila. Náhle pocítila nutkání si také udělat dobře. Byla ve stínu, skryta před souložící dvojicí, ale zároveň viděla úplně vše. Prstem si začala dráždit poštěvák a druhou rukou  masírovala ňadro. Když dvojice skončila, měla původně v úmyslu  potichu vytratit a odejít. Ale matčina slova jí zarazila – vždyť ona to zřejmě s Jakubem nedělá poprvé.
„Johano, miláčku, nezlob se, já jsem jenom Jakuba chtěla zaučit, aby nebyl při prvním sexu s tebou úplné dřevo,“ ospravedlňovala se nešťastně Regina, zatímco stále ještě klečela před Jakubovým pérem. Ten jen s přiopilým výrazem přikývl.
„Jo, tvoje mamka mě zaučila,“  potvrdil.

Johana byla na jednu stranu šokovaná, ale na druhou stranu byla zase ráda. První sex s Jakubem byl skutečně skvělý, a pokud na tom její matka nese nějakou zásluhu, neměla by se ji to mít za zlé. Navíc, jak tam teď klečela,  celá zpocená a zaflákaná Kubovým  semenem, vypadala neskutečně sexy…

Regina si sedla na kraj postele a čekala, co se stane. V hlavě se jí honily nejčernější myšlenky – že jí dcera zavrhne, že to oznámí manželovi, že o ní bude roztrubovat, že je děvka. Nahá Johana k ní přišla a dala jí facku, pak jí vzala pod bradou a sevřela jí líce, až se jí našpulily rty.
„Něco si vyjasníme, mami, Kuba je můj kluk. Když si ho budeš chtít půjčit, nejdřív se mě zeptáš,“ oznámila jí.
Regina nebyla schopná artikulovat, jen zběsile mrkala. Jakub hleděl stejně nechápavě.
„Ale teď ti chci poděkovat, že jsi mi ho zaučila. A vždycky jsi mě učila, že sex je přirozený,“ řekla Johana a políbila matku na vyšpulené rty. Regina se nejdřív bránila, ale pak se vášnivým polibkům od své dcery poddala. Neměla důvod, ani chuť odporovat, Johana líbala nádherně a jako žena přesně věděla, kam sáhnout.

Kubovi se zatmělo před očima, když se Johana sehnula ke klínu vlastní matky a začala tam provádět to samé, co on před chvílí. Regina se naprosto odevzdala do jejich rukou a jen řekla:
„Udělej mi dobře, udělejte mamince dobře.“
Johana se činila a přivodila matce druhý a dokonce i třetí orgasmus svým znamenitým lízáním.  Jakub vše jen pozoroval a nevěřil vlastním očím.
Johana skončila, otočila se k Jakubovi a když viděla, že mu opět stojí, vybídla jej:
„Tak co, přidáš se k nám, miláčku?“
Byl by blázen, kdyby odmítl.

Autor

Navigace v seriálu<< Mladík od vedle 02Mladík od vedle 04 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Ach jo, tak slibně rozjetý seriál a zase je z toho incest.
Jinak je to dobře napsané, krásně se to čte, ale ten konec to zabil.

Shock

Já s Tryskym vypadáme jako stálí stěžovatelé, ale ani já si nemůžu pomoct. O mrdání matky a dcery jsem psal taky, ale ty o sobě alespoň nevěděly. Tady to hned skončí incestem aniž by kdo hnul brvou,hned s tím souhlasí. Dcera bude kluka „půjčovat“ matce? A tomu to nepřijde úchylný, že bude fungovat jako prostitut?
Hezky napsaný, čte se to dobře, ale vývoj situace vygradoval stejně jako seriál včera a další dny zpět. Vzhledem k ohlasům (počtu přečtení) je však incest populární a najde si mnoho příznivců.
Rád si to přečtu, ale to asi tak všechno. 🙂

bigbizz

Jak už bylo napsáno, čte se to hezky. Ale to je asi tak vše. Příběh působí reálně, ale až do chvíle, kdy jsou matka s přítelem přichyceni dcerou a přítelkyní zároveň. V reálu by to pokračovalo následovně. Jakub by od Johany dostal nakládačku, Regina seřváno a bylo by. Ovšem teď počítám s tím, že všichni tři si budou užívat divokého incestu až do chvíle, kdy přijede Johanin otec a zároveň Reginin manžel. Sice z toho ze začátku bude asi per plex, ale pak si řekne, že o nic vlastně nejde a přidá se taky. Já mám incest velmi rád, ale… Číst vice »

Reniem

Musím s vámi se všemi souhlasit bohuzel. Chapu,ze je teď okurkova sezóna,ale tohle je už moc.Nechtela jsem se vyjadřovat k tomu jak je zase vsude přebabíno,ale ono to poslední dobou fakt už není o nicem jiném co se tyče incestnich povídek. Jakmile v seriálu dojde k tomu,ze skončí každý s každým úplně mi to znechuti cele cteni,napětí je v tu chvili na nule a už se mi i stalo,ze jsem povidku nedocetla nebo preskakovala po odstavcích ke konci:(

Juli

Vše jste napsali za mne 👍, děkuji. Já osobně bych zakousnul toto sousto trochou romantiky 🤗

Bob Romil

Jak psal Tomáš někde u jiného příběhu, tak incest je nejvyhledávanější téma. Možná je to z důvodu, že je vlastně incest trestný. A jestli se nepletu, tak nejen mezi přímými příbuznými, ale i mezi nevlastními sourozenci. Za sebe musm říct, že mi tohle téma nic nedává. Prostě bych nemohl psát příběh o tvrdém incestu zrovna tak jako třeba o znásilnění. V jednom mém díle Neřestné čtveřice se objevil náznak v názvu a rázem je to nejotvíranější díl. Ještě by se dal strávit popis jedné dvojice-trojice jako je to zde, ale to, co se odehrává v sérii Letní vedra je fakt… Číst vice »

Frank

Víte, ono je to velmi složité hodnotit. Povídka je to pěkná, ale opravdu ten konec to trochu kazí a musím říct, že jsem něco podobného čekal od prvního odstavce… Možná je to dané tím, že jsem zmlsaný Story, kde mimo jiné už jsou připravované další dva díly, ale ten incest tu působí nepatřičně. Ano něco udělal alkohol, ale prostě tady je to trochu na hraně. Četlo se to pěkně, ale prostě v tom něco nesedí.
Frank

Martin

Super pokračování až na ten konec . Přitom k incestu mohlo dojít až hodně později . Škoda bylo to krásně rozjeté .

childe

Že se chlapec hezky vybavil to mě nepřekvapuje. Že mu „skoro tchýně“ podlehne to je taky uvěřitelné, ale mít tak benevolentní mladou přítelkyni to jsem opravdu nečekal 🙂

9
0
Would love your thoughts, please comment.x