Moničino studium 03 – Matematika

Toto je 3 díl z 17 v seriálu Moničino studium

„Okamžitě mi to vrať ty debile!“ zařvala Monika na Marka. Ten jí totiž nepozorovaně vytáhl z tašky s oblečením kalhotky a začal s nimi mávat nad hlavou. K Moničinu překvapení jí je rychle hodil. Ve chvíli kdy je chytila, jí došlo proč.
„Přestaňte tu hulákat jak na lesy slečno Pokorná a všichni sednout!“ ozval se ode dveří studenty nejméně oblíbený hlas.
„Hodina matematického cvičení právě začíná! Jak vidím ve vašich obličejích, nejste mou přítomností zrovna nadšeni, ale vězte, že já tou vaší také ne,“ neslo se třídou hřmotným hlasem.
„Profesor Števček měl bohužel infarkt, je v nemocnici a já za něj přebírám vaši skupinu. Jediné co mě utěšuje je, že všichni co tu jste, máte zkoušku z Matematiky-I úspěšně splněnou, takže úplně blbí nejspíše nebudete,“ zkusila nám již trochu mírnějším hlasem zalichotit.
„Co má přítomnost zde pro vás znamená? Dvě věci. Zápočet nedostanete zadarmo, ale pokud ho dostanete, tak zkoušku zvládnete levou zadní,“ postrašila i uklidnila zároveň.
„A teď mi pane Paukerte laskavě řekněte, co jste naposledy probírali,“ zakončila Soňa Ničitelka svůj dlouhý monolog, zatímco šla ode dveří ke katedře.

Marek znervózněl a tak jen něco zakoktal.
„Brát spolužačkám spodní prádlo a mávat s ním nad hlavou jako nějaký puberťák umíte, ale odpovědět na triviální otázku ne. Tak mi přineste ukázat, co jste si na minulé hodině zapsal a hned tady zůstaňte. Vypočítáte nám na tabuli jeden jednoduchý příklad,“ zchladila Marka hned zpočátku.

Nadšení, s kterým Monika jela dnes do školy, ji momentálně opustilo.
„První hodina týdne bude se Soňou. Paráda. Snad se dá Števček rychle do pořádku a ten zápočet nakonec budeme dělat u něj,“ pomyslela si.
„Aspoň, že vyvolala toho blbečka. Určitě byl s Tomášem domluvený. Ten si tu nechává vysvětlit derivace a to pako mi rozepne tašku a vevnitř nahmátne zrovna kalhotky,“ pokračovala dál v myšlenkách.
Pak se již začala věnovat zápisům na tabuli, před kterou se Marek viditelně potil. Sešit se začal plnit poznámkami, ale po několika minutách jí začaly myšlenky bloudit k dnešnímu večeru.

Vše začalo již před víkendem a nic nenaznačovalo na neplánované vzrušení. V pátek odpoledne přijela domů, přivítala se s mamkou, popovídaly si o týdenních novinkách a v šest večer vyrazila na domluvenou schůzku s kamarádkami do kina. V sobotu ráno se s mamkou vydaly k babičce a zpět domů se vrátily až o nedělním pozdním odpoledni. Po večeři si na chvilku zaskočila na počítač zkontrolovat Facebookové novinky a přečíst e-maily ještě předtím, než začne v televizi film, na který se měly v plánu podívat.
Otevřela svou emailovou schránku a hned si všimla nové zprávy od odesílatele „Inzerát“:
„Pokud máš pořád zájem, pošli mi do neděle do 20:00 vyplněný přiložený dotazník. Jestli mi do té doby nepřijde, budu to brát, že nemáš zájem.“

„Co teď?“ hrklo v Monice. Hodiny ukazovaly 19:42. Inzerát se dlouho neozýval, a tak ho už pustila z hlavy. Nyní když se ozval, nevěděla, jestli má odpovídat, nebo se na to vybodnout.

Zvědavost jí nedala, otevřela přiložený soubor a četla:
„Pokud je v první části něco, co nebudeš ochotná udělat, dotazník neposílej. Tyto činnosti budou povinné. Pokud jsi je již vyzkoušela, zaškrtni Ano, pokud ne, zvol Ne.“

Monika rychle procházela řádky, zaškrtávala odpovědi a nad každou se chvilku zamyslela:
Pohlavní styk – Ano. „Ten už potřebuji jako sůl,“ dodala v duchu.
Orální uspokojení muže – Ano. „Klidně, ale pak mě musí pořádně ojet,“ pokračovala dál.
Polykání spermatu – Ano. „Z toho moc nadšená nejsem, ale co se dá dělat.“
Anální sex – Ano. „Nic moc, ale dá se to přežít,“ vzpomínala na své anální zkušenosti.
Lesbický sex – Ne. „Třeba to nebude tak strašné a snad to nebude moc často,“ uklidňovala se.
Masturbace před někým jiným – Ne. „To snad nebude takový problém.“
Společná masturbace – Ne. „Šukačka by byla lepší!“
Gruppensex – Ne. „Ale na ten se těším,“ dodala s úsměvem na rtech.
Odhalování se na veřejnosti – Ne. „Cože?“ lekla se.
Sex na veřejnosti – Ne. „Cože???!!!“ zopakovala svůj úlek.

„V druhé části jsou zapsány méně obvyklé praktiky a máš na výběr čtyři možnosti,“ pokračovala ve čtení.
„a) vyzkoušela jsem a líbilo se mi to.“
„b) vyzkoušela jsem a nechci to opakovat.“
„c) nevyzkoušela jsem a láká mě to.“
„d) nevyzkoušela jsem a ani nechci.“
„Tyto praktiky nejsou povinné, ale dle tvých odpovědí se zařídím a možná je budeš moci vyzkoušet,“ pokračoval text emailu.

Při rychlém pohledu na hodinky zjistila, že pokud bude chtít dotazník včas odeslat, nemá moc času si jednotlivé položky dlouho rozmýšlet. Byly tam zapsány celkem neškodné věci, jako naplácání na zadek nebo footfetiš, ale i věci nad kterými se otřepala a o kterých si myslela, že to snad ani nemohlo být myšleno vážně.

Dotazník byl vyplněn a teď přišla ta chvíle, kdy se musela rozhodnout, jestli ho opravdu pošle. Má to risknout? Grupáč by ji lákal, konečně by si pořádně užila, ale to odhalování na veřejnosti nebo dokonce sex na veřejnosti ji naopak odrazoval. Ve snu se ji to líbilo, ale ve skutečnosti i při pouhé představě něčeho takového zrudla jak pivoňka.
„No co,“ řekla si nakonec, „vždyť vlastně neví kdo jsem, a když si to ještě rozmyslím, tak co mi může udělat? Z mailové adresy moje jméno nevyčte a třeba to s tou veřejností nebude tak horké.“
A tak dotazník odeslala.

Nestihla projet ani zbytek nepřečtených zpráv, když přišla odpověď.
„Máš dvě minuty zpoždění. Pro tentokrát z toho ještě nebudu vyvozovat žádné důsledky, ale je to naposledy. Doufám, že si rozumíme. Dotazník si přečtu a v zítra ve 20:00 ti pošlu další informace. Samozřejmě očekávám, že na mé případné dotazy budeš okamžitě odpovídat. Pro dnešek vše,“ zněl stručný text.

Rychle projela zbytek zpráv a šla se dívat na film. Cestou do obýváku přemýšlela, jestli přeci jen neudělala blbost, ale popcorn, cola, mamka a film jí tyto myšlenky vyhnaly z hlavy. Po filmu si ještě rychle nabalila věci na další týden na kolejích a během toho se rozhodovala, zda jet vlakem v půl páté nebo až v půl šesté. Když pojede tím pozdějším, nestihne si zanést věci na pokoj. Ale co. Sedne si do zadní lavice a tašky si dá dozadu ke stěně a po matice je stejně volná hodina, tak si je pak odnese.

Před spaním se ještě zašla osprchovat. Nechala na sebe dopadat kapky vody a její mysl se vrátila k dotazníku.
Mydlila své tělo a začala si představovat doteky někoho jiného. Pomalu se hladila žínkou po krku a roztírala po něm mýdlo. Následně se začala pomalu hladit po rameni a u toho si představovat, že tu žínku drží cizí ruka. Představovala si, jak se na ni zezadu někdo tiskne a jeho již zvedlý pták ji tlačí na zadečku.
A nebo by to mohla být žena? Jistě by pak cítila její bradavky na zádech. Rukou by Monice hladila prsa, mezi prsty lehce mačkala bradavky a líbala ji na krku.

Byla to zvláštní představa. Jen jednou dostala nabídku od neznámé dívky, ale tehdy ji představa mazlení s ženou připadala spíše nechutná. Zato teď jí začala vzrušovat.

Bradavky měla důkladně namydlené a vypadalo to, jako by jí chtěly z prsou vyskočit, tak byly naběhlé. Ještě párkrát si po nich přejela a kundička se začala dožadovat pozornosti. Ruka s žínkou sice nejdříve zakroužila po zadečku, ale nakonec na ní stejně skončila.
Po těle jí proběhlo mravenčení. Přidala na žínku více mýdla a zajela s ní mezi nohy. Levou rukou uchopila prs, přizvedla si jej ústům a olízla bradavku. Jemně do ní kousla a začala sát. Pravou rukou si masírovala kundičku a projížděla žínkou mezi závojíčky, kde klouzala po poštěvákovi.
Spolu s představou, že je takto hlazena jinou ženou, ji prováděné dráždění přivedlo během chvíle k bouřlivému orgasmu. Podlomily se ji kolena a nespadla jen díky tomu, že se opřela o stěnu sprchového koutu. Pak se rychle osušila a šla spát.

Z těchto vzpomínek a představ, co ji asi čeká večer, vyrušila Moniku profesorka.
„Slečno Pokorná, můžete mi prosím odpovědět na otázku?“
Monika mlčela, protože vůbec netušila, na co se jí ptala.
„Víte vůbec na co jsem se vás ptala?“
„Ne,“ špitla Monika.
„Říkala jste něco? Nebylo vás slyšet. A že dokážete být pěkně hlučná, jste nám již předvedla,“ dodala Soňa.
Ostatní studenti se zasmáli, ale jen Monika věděla, jak to Soňa myslí. Zvláště, když v jejím obličeji viděla zase ten pobavený výraz.

Autor

Navigace v seriálu<< Moničino studium 02 – Nadržené odpoledneMoničino studium 04 – Pondělní večer >>
4 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x