Moničino studium 16 – Hra

Toto je 16 díl z 17 v seriálu Moničino studium

V neděli ráno pípnul telefon od Q. Přišla SMS. Monika, která ještě lenošila v posteli, si ji rychle přečetla.

 • Co děláš?
 • Před chvílí jsem se vzbudila a ještě jsem v posteli.
 • Pošli mi fotku, ať vím, v čem spíš.

Monika se podívala na svou starou bavlněnou noční košili. Jak rychle by se dokázala převléknout do něčeho lepšího? Ne dost rychle, aby to nebylo Q podezřelé. Cvakla se a odeslala.

 • Tak to je vážně sexy. :-/ Ale chápu, na doma to stačí. Máš u sebe nějaké hračky?
 • Mám anální kolíky. Nosím je s sebou, kdyby byly potřeba.
 • Výborně. Tak přesně za hodinu použiješ střední a pošleš mi fotku. Vytáhneš ho, až ti řeknu.
 • Rozumím.

Monika vstala, nasnídala se, použila koupelnu a v určený čas si zasunula kolík do zadečku.
Vyfotila se a fotku odeslala. Už nějaký čas tam nic neměla, takže to bylo ze začátku trochu nepříjemné, ale za chvíli si svěrač přivykl.
Přibližně za hodinu přišla zpráva, že si ho může vytáhnout. Večer, když už pomalu usínala, pípnul telefon.

 • Od zítřka si zahrajeme takovou hru. Já ti pošlu smskou část těla, kterou chci vidět a ty ji do 2 minut vyfotíš a pošleš. Samozřejmě to bude část tvého těla a bude odhalená. Příští neděli večer hru vyhodnotíme a rozhodneme, jestli si zasloužíš odměnu, nebo trest. Co ty na to. Souhlasíš?

Monika polkla. Co když pojede tramvají a Q bude chtít vidět prsa nebo nedejbože kundičku? Ale má vůbec možnost odmítnout?

 • Souhlasím.
 • Hodná holčička. Abys věděla, zahráli bychom si ji, i kdybys nesouhlasila. 😉
 • Rozumím.
 • Tak dobrou noc a ať tě blešky štípou celou noc.
 • Dobrou noc.

Ráno se Monika dlouho rozhodovala, co si obléct. Potřebovala něco, v čem jí nebude zima a zároveň, aby mohla rychle odhalit své tělo.
Zvolila dlouhou sukni, vlněné podkolenky, halenku a bundu. Spodní prádlo si nevzala.
Pokud pojede vše podle jízdních řádů, tak nebude venku moc courat a v dopravních prostředcích se topí.

První SMS přišla, když jela autobusem na nádraží.
Seděla na posledním sedadle, takže vyhrnout si halenku a vyfotit pupík, nebyl takový problém. Ve vlaku si musela vyhrnout sukni a vyfotit koleno. To taky nebylo tak zlé, i když pán sedící naproti ní se zvláštně tvářil. Udivené pohledy vyvolala, když se v tramvaji zula a sundala si podkolenku, aby si mohla vyfotit kotník. To vše navíc velmi rychle, protože SMS přišla chvíli před tím, než tramvaj začala brzdit u zastávky, kde měla vystoupit. Jinak k ní byli osud a Q celkem milosrdní.
V průběhu vyučování se trefili do přestávek.
Jelikož si Monika snažila sednout na krajní židli v poslední řadě, aby byla co nejdále od vyučujícího, to nějak nenápadně zvládla. Navíc to byly zase nesmysly typu kotník, koleno, loket, či obočí.
Poprvé neodeslala fotku včas, když zpráva přišla v průběhu návštěvy fitka, kdy si nechala telefon v šatně. Kozičku vyfotila hned, jakmile zjistila, že má nepřijatou zprávu, ale časový limit zdaleka nesplnila.
Reakce od Q nepřišla.

První opravdu nepříjemná chvilka přišla ve středu na přednášce profesora Marka, kdy měla vyfotit kundičku.
Seděla sice v poslední řadě, ale nebyla v ní sama.
Rozhlédla se. Kolegové se věnovali sledování tabule, tak si nenápadně vyhrnula sukni, roztáhla nohy a udělala snímek. Bohužel byl nastavený automatický blesk a telefon vyhodnotil, že je ho potřeba.
Profesor psal na tabuli a při záblesku se zarazil. Otočil se ke studentům a řekl, že mu nevadí, pokud si někdo chce tabuli vyfotit, aby ji nemusel opisovat, ale ať si v tom případě vypne blesk.
Větší problém byli kluci, kteří seděli kousek vedle Moniky. Po záblesku se podívali, co se děje a nemohli si nevšimnout Moničiny vyhrnuté sukně a telefonu u kolen.
O přestávce se potom Karel s Luďkem přitočili k Monice a Karel jí nabídl, že kdyby chtěla fotky z lepšího úhlu, tak ji klidně nafotí a mrkl na ni.
Monika něco zakoktala v tom smyslu, že to nebude potřeba. Kluci se rozesmáli a pobaveně pokračovali v cestě do další učebny. Zase si sedli do zadní řady, tentokrát hned vedle Moniky, ale ničeho zajímavého se z její strany nedočkali.

Další zpráva přišla večer, když si Monika plnila svou středeční masturbační povinnost, prsty pravé ruky.
V tu chvíli byla již značně vzrušená a dostala nápad, který ji vzrušil ještě více.
Vyfotila si prsty, potom si vrazila ukazováček s prostředníčkem do kundičky a udělala další fotku. Znovu je vytáhla a vyfotila, jak jsou umatlané od její šťávičky.
Všechny tři fotky poslala, vrazila prsty zase dovnitř a při představě, že Q nad těmi fotkami masturbuje, prodělala silný orgasmus.

Čtvrtek proběhl bez komplikací, i když si musela vyfotit stehno v tramvaji. Ta byla ale poloprázdná a v blízkosti Moniky nikdo nebyl.
V průběhu cvičení přišel požadavek na detail bradavky. Monika si tentokrát vzala telefon sebou a měla ho položený na rotopedu. Trenér byl zrovna pryč, tak s tím nebyl problém.

V pátek, zrovna ve chvíli, kdy jim Soňa Ničitelka vysvětlovala, že Langrangeovy rovnice druhého druhu představují nejrozšířenější metodu analytické mechaniky pro sestavování pohybových rovnic složitějších mechanických systémů, které lze považovat jako soustavu hmotných obecně mezi sebou vázaných a konajících obecný prostorový pohyb, a že postup sestavení matematického modelu pomocí Langrangeových rovnic nachází uplatnění při modelování robotů, manipulátorů, zařízení s více stupni volnosti, jí přišla zpráva se slovem bradavka.
Kluci u ní neseděli, protože v hodinách už žádné další fotky nedělala a je to přestalo bavit. Byla tak zase trochu bokem od ostatních.
Pomalu, aby přeci jen nevzbudila pozornost, si rozepínala jeden knoflíček za druhým.
Musela si halenku rozepnout skoro k pupíku, aby se k bradavce telefonem dostala. Vsunula telefon pod halenku a … fotka byla k ničemu. Netrefila bradavku, navíc byl telefon příliš blízko a nezaostřil.
Zkusila to ještě jednou a tentokrát se snažila telefon pod halenkou oddálit tak, aby viděla na displeji, jestli je bradavka na fotce rozeznatelná. Zkontrolovala snímek. Teď už to bylo lepší.

Když už si myslela, že má vyhráno, ozval se Sonin hlas: „Slečno Pokorná! Jestli vás můj výklad nezajímá, klidně můžete ze studovny odejít. Já vás tady nenutím zůstat.“
V Monice by se krve nedořezal.
Celá třída se samozřejmě otočila k ní a ona tam seděla s rozepnutou halenkou, takže všichni mohli vidět, že pod ní nic nemá.
„Nebo je vám tak horko, že se tu svlékáte?“ dodala Soňa a vyšla směrem k Monice. „Pojďte se mnou!“ přikázala a vyšla ze třídy.
Monika vstala, šla za ní a cestou si zapínala knoflíčky.
„Můžete mi vysvětlit, proč si v hodině fotíte prsa?“ zeptala se, když za nimi zavřela dveře.
Monika, celá rudá, sklopila zrak.
„Já čekám.“

„Víte co? Když mi to nechcete vysvětlit, sbalte si věci a opusťte třídu.“
„Já…“ špitla Monika a zasekla se.
„Ano? A dívejte se na mě, pokud mi chcete něco říct!“ přikázala Soňa
Monika se podívala na Soňu. Cítila se podobně, jako u madam Kamily. Dokonce si ty dvě byly i trochu podobné.
Soňa byla asi o něco starší, nosila brýle, ale za nimi se skrývaly podobně zelené oči. I vlasy měla rusé. Ale zatímco madam Kamila je měla barvy mědi, Soniny byly více do hněda a nosila je zamotané do drdolu.
„Já,“ nadechla se Monika a po krátkém zaváhání pokračovala, „Někdo mě poprosil, jestli bych mu neposlala fotku bradavky.“
„A to nemohlo počkat po hodině?“
„Ta končí až za hodinu a já jsem ho nechtěla nechat tak dlouho čekat,“ řekla tiše Monika a sklopila zrak.
„Děláte si ze mě srandu? Nebo jste se zbláznila? Místo abyste dávala pozor a snažila si zlepšit své ne úplně dobré výsledky tak si s někým sextujete. Teď se vrátíte do lavice a budete sledovat výuku, jinak vás vyvedu ze třídy definitivně. Je to jasné?“
„Ano.“ špitla Monika.
„A možná by nebylo od věci, kdybyste začala nosit spodní prádlo. Ráda bych, aby mí studenti dávali pozor na to, co jim vysvětluji a ne na vaše poprsí. A teď jděte na své místo.“

Monika se vrátila do lavice a Soňa ke katedře.
„Zábava skončila a vrátíme se k výuce. Při aplikaci Langrangeových rovnic II. druhu je vhodné postupovat v následujících krocích,“ pokračovala Soňa ve výkladu, jako by se nic nestalo.
Monika potřebovala odeslat fotku, protože to předtím nestihla, ale bála se sáhnout na telefon, aby Soňu ještě více nenaštvala.
Zbytek hodiny už proběhl v klidu, nepočítáme-li kradmé pohledy, které k ní občas posílali někteří spolužáci.
Soňa si jí nevšímala, zřejmě to tím rozhovorem brala jako ukončené. Jakmile skončila výuka, sbalila si Monika věci a co nejrychleji zmizela. Byla to poslední páteční hodina a před ní byl víkend. Cestou na tramvaj poslala Q fotku společně s omluvou a vysvětlením, proč ji posílá tak pozdě.

Doma jí mamka oznámila, že se jí podařilo sehnat levný víkendový pobyt v Luhačovicích a za hodinu s Libou odjíždí. Lednička je plná, tak ať si něco uvaří. Víkend tak uběhl v pohodě. Zprávy od Q chodily, ale doma nebyl nikdo, před kým by se musela ukrývat. V neděli večer jí přišel email.

Hra skončila a musím říct, že jsi mě svým výsledkem potěšila. K dokonalosti ti chyběly jen tři fotky. To fitko byla jasně tvoje chyba a u těch dvou zpoždění ve škole sis měla počínat opatrněji, ale suma sumárum ti mohu sdělit, že jsi hru absolvovala úspěšně. Odměnou ti bude, že v ní budeme pokračovat i nadále. Sice už ne s takovou intenzitou, ale pořád buď ve střehu. Zítra si na cestu do školy vezmi malý kolík. Cesta tak bude zajímavější. Smíš si ho vytáhnout až ve škole. A bude fajn, když mi cestou pošleš nějaký důkaz, žes mě poslechla. Dobrou noc.

Sice si pomyslela něco jiného, ale odepsala:

Děkuji za odměnu. Jsem ráda, že jsem vás potěšila a těším se na pokračování, případně jinou hru, kterou pro mě vymyslíte.

Cesta do školy, díky kolíku, opravdu byla zajímavější. Už proto, že nemohla najít polohu, kdy by ji kolík netlačil.
Ve vlaku si před poslední stanicí odskočila na záchod, aby nafotila důkaz pro Q.
Během výuky jí přišla zpráva, že se má zítra v 18:00 dostavit do butiku L’instant Beauté. Majitel tam pro ni něco má. Hlavně ať mu nezapomene pořádně poděkovat.

Večer před 18. hodinou stála u dveří do butiku. Roleta sice byla vytažená, ale dveře byly zamčené. Pracovní doba do 17:30.
Co teď? Zaklepala na dveře. Nic se nedělo, tak zaklepala silněji.
Už chtěla napsat Q, že je zavřeno a nemůže se dostat dovnitř, když zahlédla, že se otevřely dveře do zadní místnosti a majitel jí přišel otevřít.
Bylo přesně 18:00. Při minulé návštěvě si ho Monika moc neprohlídla, tak ho zkoumala teprve nyní.
Byl vysoký asi 190 cm a původně tmavé vlasy mu už hojně prorůstaly šedinami, ale měl pevné držení těla a ve svém elegantním oblečení vypadal jako reklama na anglického gentlemana.
Úklonou ji pozdravil, pozval ji dovnitř a řekl jí, že se hluboce omlouvá, protože při minulém setkání dost pospíchal a zapomněl se představit. Jmenoval se Filip.
Odvedl ji do zadní místnosti a vybídl ji, ať se svlékne do kalhotek. Donesl před ní troje šaty, a vyzval ji, aby si je vyzkoušela.

První byly jako nebe, když se setmí, šité z teplé noci letní, lehoučké jak tóny písně vzdálené. Byly bez ramínek, v pase stáhnuté, dlouhé až po kotníky s rozparkem a patřily k nim rukávky. A taky byly dost těsné. Zip na zádech to naštěstí vydržel.
Monika si v nich ale připadala jako mumie. Filip chodil kolem ní, občas šaty někde popotáhl, nebo za ně zastrčil prsty, aby zjistil, jak moc těsné jsou.
„To by celkem šlo,“ řekl si pro sebe tiše Filip a hlasitěji dodal: „Prohlídni se v zrcadle. Teď jsou ti těsné, ale prý cvičíš, abys zhubla. Potom ti budou akorát. Teď vyzkoušíme ty fialové.“

Monika se svlékla a konečně se mohla pořádně nadechnout.
Zvedla fialové šaty a prohlížela si je. Korzetové šaty na sobě nikdy neměla. Oblékla si je a pokoušela se korzet zavázat. Šlo jí to těžce.
Filip ji chvilku pozoroval a potom jí poradil, jak šňůry za zády správně chytit a utáhnout. Nato jí ukázal, jak si zapnout sukni. Ta byla až po zem a ke korzetu byla připevněna pomocí cvočků a háčků. který obtáčela jeden a půlkrát dokola.
Nebyl v ní prostřih, který by cokoli odhaloval, ale na druhou stranu byla ušitá tak, aby byla dostatečně volná a bylo možné ji lehce vyhrnout do pasu, kde ji bylo takto možno přichytit. Od pasu po prsa tělo obepínal černý kožený korzet s fialovými vzory. Kůže končila přesně pod ňadry, která zakrýval pruh látky, na který byl cvočky připnutý k vnitřní straně korzetu, vedl přes ramena, na zádech procházel dvěma kovovými oky, která byla přišita na korzetu tak, aby se Monice opírala o lopatky a přes druhé rameno vedl zpět do přední části šatů, pod druhé ňadro. Plnil tak vlastně i funkci podprsenky. V polovině vzdálenosti mezi ňadry a rameny na něm byly kovové ozdoby.
Monika se prohlédla v zrcadle a musela uznat, že v těch šatech vypadá zatraceně sexy.
„Už mi chybí jen vysouvací špičáky“, pomyslela si.
„Dokonalé,“ pokývl hlavou Filip. „Ty se mi povedly,“ dodal.
„Aha,“ pomyslela si Monika, která si v první chvíli myslela, že mluví o ní.
„Tento kousek se dá odepnout, “ řekl Monice a ukázal na látku, která zakrývala ňadra. „Vyzkoušej to.“
Monika si odepnula pás pod pravým ňadrem. Filip pás uchopil, vzadu s ním něco dělal a podal ho zpět Monice.
„Když to vzadu protáhneš mezi oky dvakrát, zafunguje to jako push-upka. Teď si to připni.“
Monika to zkusila.
Musela si nejdříve přizvednout levé prso a potom i pravé, aby se jí povedlo látku přicvaknout.
„Když to nejdříve zkrátíš, a až potom si je oblečeš, půjde to lépe. Dále je možné tyto spony přicvaknout k sobě. Látka ti pak ňadra lehce stlačí k sobě. Kdybys zhubla tolik, že ti bude korzet moc volný a nepůjde šňůrkami dostatečně stáhnout, posuneš tady ty spony na další knoflík,“ vysvětloval Filip. „Sundej je a vyzkoušej ty poslední.“

Monika se svlékla vzala do ruky třetí šaty.
Byly tmavě modré, úplně jednoduché, v pase stažené páskem, dlouhé pod kolena. Zapínání bylo vpředu na knoflíky. Také tyto jí byly trochu těsné.
„Ach jo,“ pomyslela si, „asi budu muset na sobě více pracovat.“
„Dobrý, svlékni je, ať je můžu všechny zabalit. Myslel jsem, že budou potřeba nějaké úpravy, ale naměřil jsem si tě dobře. Jak ti seděl kostým služebné?“ zeptal se, zatímco balil první šaty.
„Byl akorát,“ odpověděla Monika.
Filip jen pokývl a začal balit druhé šaty. Monika si mezitím rozepnula poslední knoflíček, svlékla se a podala šaty Filipovi, aby je mohl zabalit. Stála tam nahá a nervózně čekala, co bude dál. Filip zabalil i poslední šaty a všechny je dal opatrně do velké tašky.
„Doma je měj pověšené, ať se nepomačkají. Černé a modré můžeš normálně prát v pračce, stejně jako sukni a pás z těch korzetových. Ale korzet samotný můžeš jen opatrně otřít vlhkým hadříkem na potřísněném místě. Hlavně nedřít! Potom to místo raději ošetři olejíčkem na kůži. Pokud je ti vše jasné, pak jsme se zkoušením skončili,“ a podal Monice tašku.
„A-ano,“ zakoktala se zmatená Monika a dodala: „Moc vám děkuji.“
„Poděkuješ mi vedle,“ řekl Filip a rukou ji vybídl, aby ho následovala.

Vešli do další místnosti, která byla zařízena jako obývací pokoj.
Filip si rozepnul kalhoty a posadil se na gauč. Tomuhle Monika rozuměla.
U dveří odložila tašku, přišla k Filipovi a klekla si před ním. Začala ho hladit přes trenýrky. Po chvíli mu je svlékla a vysvobodila tak jeho ocas. Odhadla ho na 10 cm a to byl v klidu. Trochu ji ta velikost zneklidnila. Začala ho masírovat. Jezdila po něm nahoru dolů, přidala jazyk, kterým olizovala jeho špičku, ale on se sotva zvedl. Snažila se, co to šlo, ale pořád se jí nedařilo ho pořádně postavit. Strčila si ho celého do pusy, kmitala po něm jazykem, olizovala ho jako nanuk po celé délce, ale on pořád odolával. Honila ho a u toho olizovala a cucala koule, jazykem až k análu zajížděla, ale Filip, který byl opřený o opěradlo a měl zavřené oči, pořád nereagoval, jak by si přála. Lekla se, že usnul, ale když zajela prstem k análu, pohnul se a zarazil ji. Začínala být zoufalá. Zkoušela ho znovu sát.
Podávala výkon, který by ji záviděl leckterý vysavač po posledním regulačním zásahu EU, ale stejně se ji nedařilo ocas postavit. Nevěděla, co si počít. Nakonec vyzkoušela něco, co kdysi viděla v jednom pornofilmu. Strčila si ho celého do pusy, vyplázla jazyk a začala jím kmitat po pytlíku. Konečně se jí ho podařilo probrat k životu.
Pomalu se začal zvětšovat. Monika se snažila ho udržet co nejdéle v puse, ale za chvíli byl tak hluboko, že se dostavil dávicí reflex.
Kousek ho povytáhla, ale pořád se snažila mít jazyk vyplazený a olizovat ho.

Najednou ji Filip zarazil. „Klekni si na gauč,“ řekl.
Monika ho vytáhla z pusy a konečně si ho mohla prohlédnout v celé kráse. Tak velkého viděla jen v pornu.
Klekla si, Filip jí stáhl kalhotky a rukou vyzkoušel, jestli je dostatečně vlhká. Plivl si na prsty, trošku jí promazal kundičku, nasadil napichováka na její okraj a pomalu ho začal zasouvat dovnitř.
Když tam byl celý, pomyslela si, že ji snad vevnitř protrhne. Pomalu začal přirážet.
Ze začátku jí to bolelo, ale držela a po nějaké době si kundička zvykla. Filip to poznal a zrychlil tempo. Za chvíli už do ní bušil tak, až Monice blesklo hlavou, že by měl zpomalit, aby nedostal infarkt. Ale tuhle myšlenku rychle zahnala a raději se věnovala pocitům, které se jí z kundičky rozlévaly do celého těla.
Křičela rozkoší, a když ji Filip chytil za vlasy a zatáhl, zařvala jako lvice a roztřásla se v mohutném orgasmu.

Filip na to nedbal a přirážel dále. Cítil, jak mu orgasmem stažená kundička masíruje ocas, což způsobilo opětovné ztvrdnutí ochabujícího ocasu.
Monice se podlomily ruce. Hlavu si opřela o gauč, to změnilo polohu kundičky vůči ocasu a ten ji tak začal dráždit trošku jinak.
Zjevně se teď trefoval do správného místa, protože během několika desítek sekund zase řvala a začala se svíjet v dalším orgasmu, ještě silnějším, než byl ten první. Tentokrát byly její stahy tak silné, že to Filip nevydržel. Sám tím byl překvapen. Na poslední chvíli ho vytáhl, přitiskl ho mezi jejíma půlkami a svým tělem, přirazil a začal stříkat. Ještě párkrát takto přirazil a vzal předem připravený kapesníček, kterým Monice utřel potřísněná záda. Ta sice ještě nemohla po prožitých orgasmech popadnout dech, ale otočila se, vzala Filipův ocas do pusy a pořádně ho očistila.

„Vypadáš nějaká unavená,“ řekl pobaveně Filip, když se oblékal.
Monika, která ještě odpočívala, pokývla.
„Takovou mrdačku jsem snad ještě nezažila,“ dodala.
Filip se usmál.
„Musím říct, že jsi mě docela překvapila. V mém věku mi to bez medikace už moc nefunguje a navíc jsem dnes už jedno číslo měl, takže jsem vůbec nepočítal s tím, že se ti ho podaří postavit. Chtěl jsem si jen užít pokouřeníčko. No, jak se říká, ta, co si ho nepostaví, si ho nezaslouží, takže to ber tak, že sis to zasloužila,“ mrkl na ni Filip. „V klidu se oblékni, nezapomeň si vzít šaty a až budeš připravená, zavolej na mě,“ řekl a odešel
Monika přikývla, oblékla si kalhotky, vzala tašku s šaty a vrátila se do místnosti, kde si je zkoušela.
Tam si oblékla zbývající oblečení a zavolala na Filipa.
Ten přišel, přinesl ji sklenku s džusem, který Monika s radostí vypila a pustil ji ven ze salónu.
Na rozloučenou ho políbila na tvář, a ještě jednou mu za „vše“ poděkovala.

Navigace v seriálu<< Moničino studium 15 – Motýlek a hotýlekMoničino studium 17 – Madam Kamila >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Mrzí mě, že tahle série nemá moc komentářů. Mě osobně opravdu baví a musím říct, že nápady má Q (respektive autor) super. Určitě piš dál, přijde mi to i docela realistické a dovedu si představit, že by se něco podobného mohlo i dít.
FranK

harai

Celá série je velmi dobrá a těším se na každý díl. Jen tak dál…

Trysky

Perfektní série, jen tak dál.
Ty nápady na hrátky jsou výborné.

Šmajda

Vydařený seriál, pěkně napsaný. No od té doby, co si Monika uvědomila, že bez Q to není ono, tak u mě o ten seriál trochu opadl zájem. Její uvědomění si submisivní povahy mi to celé nějak kazí – holt nejsem úplně cílovka, ale to je v pořádku. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky ;-).

Babun

Já to samozřejmě vidím z jiného úhlu pohledu, ale že je submisivní si musela uvědomit už ve chvíli, kdy souhlasila, že se stane něčí hračkou. Ke Q se vrátila, protože se k ní, až na jednu výjimku, všichni chovali slušně. Když si vybírala sama, tak ji buď partner sexuálně nevyhovoval, nebo ji nepovažoval za partnera. Ne že bych s tím měl zkušenosti (bohužel 🙂), ale předpokládám, že submisivní lidé chtějí, aby jejich partner byl dominantní, ale zároveň se k nim nechoval jako k hadru. Tím určitě nechci nikoho přesvědčovat, že se mu ten příběh musí líbit. Jen jsem chtěl říct,… Číst vice »

Šmajda

Těch úhlů pohledu na subku je jistě více, ale s tvou definicí se také ztotožňuji. Návrat Moniky zpět ke Q (popis jejich emocí) byl udělán moc pěkně, jako by to ani nebyla fantazie :-). Nicméně si myslím, že z počátku to chtěla jen vyzkoušet a až posléze (i díky neschopnosti uspokojení v klasickém vztahu) si jasně uvědomila, že Q je cesta k cíli.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x