Moničiny příběhy 07 – Nedělní odpoledne I

Toto je 7 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy

Ráno jsme posnídaly a rozhodly se společně strávit neděli na nákupech. Na můj přímý dotaz, zda je dnes v plánu i něco více odpověděla Verča, že ne. Následně se ale smyslně usmála a pronesla: „Nikdy neříkej nikdy.“
Zapadla jsem na chvíli do koupelny se trochu upravit a také zkontrolovat stav mé buchtičky. Sice mě ještě stále trochu pálila a byla citlivější, ale jinak už vypadala normálně, dokonce i tunel už byl uzavřen. Načež jsme vyrazily nakupovat.

Následoval pokus o zkažení neděle ze strany mého ex, jeho SMS mě dnes naštěstí nerozhodila. Spíše jsme se pobavily na jeho účet při plánování jeho výprasku na holou. Přiznávám, že ta představa, jak mu sama dávám výprask, se mi zamlouvá čím dál víc. Něco jsme nakoupily a hlavně si užívaly pohody. Zdálo se mi, že Veronika příliš často sleduje svůj telefon. Ta mě neustále odbývala, že se mi to zdá a o nic nejde.

Při pozdním obědě šla s pravdou ven. Opatrně začala sondovat, zda si nechci dnešní odpoledne trochu zpestřit. Okamžitě mi bylo jasné jak a chtěla jsem znát podrobnosti.
Nějaký její kamarád dnes odpoledne pořádá párty ve stylu hry flaška. Měl domluvené 3 páry a jeden mu to odřekl, tak shání náhradu. A že nejsme pár, ale dvě holky, prý vůbec nevadí.
K tomuto mě rozhodně nemusela nijak dlouze přemlouvat. Je to jedna z věcí, která mne vždy tak trochu lákala. Času jsme měly relativně dost, takže jsme se zajely domů připravit.

Dala jsem si záležet na výběru prádla i oblečení. Chtěla jsem vypadat dostatečně sexy, ale zároveň toho na sobě mít co nejvíce. Jsem holt holka praktická…

V domluvenou hodinu jsme stály před běžným bytovým domem na jednom ze zdejších sídlišť. Překvapilo mne, že jsem tentokráte nepociťovala žádné obavy, nebo stud. Byla jsem jen nadržená a natěšená na věci budoucí.

Otevřel nám sympatický manželský pár kolem 30 let, Mirek a Lucie. Veronika nás představila. Následovalo podání ruky a polibek na tvář. Už jsem si skoro na tento obvyklý způsob seznamování odvykla. Uvedly nás do obýváku, kde již čekal druhý pár Jirka s Markétou. Byly o něco mladší, cca v mém věku, dokonce se mi ten kluk zdál nějaký povědomý. Ale při představení mi jeho jméno nic neříkalo, takže jsem se po tom dál nepídila.

Hostitel nás usadil ke konferenčnímu stolku s občerstvením. Ještě má přijít jeden pár, tak si zatím máme dát něco k jídlu. Všichni jsme se plynule zapojili do civilního hovoru o ničem. Snad jen provizorní letiště z matrací na podlaze naznačovalo průběh věcí budoucích.

S asi 15 minutovým zpožděním dorazil i poslední pár, Jirka2 a Agáta. Oba byli velice mladí, takže ten dotaz na jejich věk prostě přijít musel. Jirka bez problému odpověděl, že jim je oběma čerstvě 18, což neměl problém dokázat pohotově vytaženou občankou. Agáta reagovala podrážděně a skoro se urazila. Paní domácí rychle hasila vzniklou situaci, nabídla jim sezení a zahájila s nimi konverzaci. Svého muže požádala o něco k přípitku.

Debata, do které se zapojovali všichni, vyjma Agáty, začínala pomalu váznout. Všichni nenápadně pokukovali po ostatních. Sjížděli jsme vzájemnými pohledy svá těla a představovali si, co přijde.

Paní domácí sklidila přebytečné věci ze stolu, pan domácí všem dolil skleničku a na stůl rozložil hrací desku. Všichni ji okamžitě začali zkoumat a on se ujal vysvětlování pravidel. Jedná se o obdobu hry „člověče nezlob se“. Každý dostane svou figurku, s níž se pohybuje po hrací desce, na které čekají různé nástrahy. V prvním kole jsou zde políčka o třech barvách. Červená bonusová, zelená svlékací a modrá úkolová. Celá hra začíná hodem speciální kostkou s čísly od 3 do 6, která určí množství oblečení jednotlivých hráčů, vše ostatní musí ihned po hodu dolů.

Mirek si vzal kostku jako první, hodil 5, takže se pro něj nic zásadního neměnilo. Druhá házela Lucie, té padla trojka. Následovalo první větší rozmýšlení, co půjde dolů a nakonec hned i první svlečené kalhotky. Lucka si na sobě nechala tričko, podprsenku a sukni. Všem dalším padla čísla od 4 nahoru, takže se žádné další zásadní svlékání nekonalo. Já jsem měla největší štěstí, padla mi 6, takže jsem si na sobě nechala téměř vše.

Samotnou hru zahájil opět Mirek. Následovalo zelené pole „Odlož si 1ks oblečení,“ což bez problému splnil. Na Lucii čekalo také zelené pole, ale s nápisem „Svlékni 1ks oblečení, dle své volby, hráči sedícímu naproti tobě.“ Lucie se toho nebála a Jirka přišel o kalhoty. Veroniku čekalo modré pole a tahání kartičky s úkolem „Dej si francouzskou pusu s osobou dle své volby.“ Veronika si vybrala také Jirku.
Mě čekala také modrá barva, avšak úkol mnohem zajímavější, „Šáhni si mezi nohy kohokoliv z přítomných, smíš zajet i pod oblečení.“ Nemohla jsem odolat a vydala se prozkoumat výbavu mladého Jirky. Přes pásek jsem se k němu nemohla dostat, takže se nedalo nic dělat a musel dolů. Všimla jsem si vražedných pohledů jeho přítelkyně, které mě však od mého úsilí nemohly odradit.
Má ručka šmátralka již měla volnou cestu pod rifle a trenky. Celý byl hladce oholen a krásně reagoval na mé dotyky. Tento úkol jsem si vysloveně užívala. Pohledy Agáty již opravdu zabíjely a neměla jsem v úmyslu způsobit nějaký problém. Vytáhla jsem ruku a posadila se na své místo.
Jirka s Markétou si měli svorně odložit jeden kus oblečení. Pro Jirku to nic dramatického neznamenalo, ale Markéta musela sundat tričko a jako první z dam předvést podprsenku. Mladší Jirka dostal právo svléknout 1ks oblečení osobě naproti. Což s radostí učinil a i Veronika nám tím pádem ukázala podprsenku. Stále naštvaná Agáta si měla odložit 1ks oblečení, což pro ni nic zásadního neznamenalo.

Mirek pokračoval ve svém samosvlékání a po políčku „Odlož si 2ks oblečení“ již zůstal jen v kalhotách a trenkách. Lucie dostala úkol „Polaskej se s libovolnou částí těla libovolného spoluhráče. Respektuj však jeho oblečení.“ Lucie se rozhlédla po místnosti a neomylně zamířila mezi Jirkovy nohy. Z jejího hlazení a líbání na slabinách a vnitřních stehnech měl Jirka brzy pořádný stan.
„Svlékni 1ks oblečení sobě a jeden komukoliv jinému,“ Veronika si svlékla ponožky a pana domácího připravila o kalhoty.
„Kozy ven!“ zaparkovala jsem svou figurku na prvním bonusovém poli. Pokyn zněl naprosto jednoznačně a z nejvíce oblečené osoby se stane nejhambatější. Přistoupila jsem k tomu s hrdostí a ctí. Postavila jsem se, aby na mě všichni dobře viděli a postupně si odložila šátek, tílko a podprsenku.

Nikdo se nesnažil skrývat svůj pohled a hlavně přítomní pánové se kochali pohledem na mé poprsí. Jirka se dostal na další svlékací políčko „S osobou sedící vedle tebe si vzájemně svlékněte 1ks oblečení.“ Jirka zde překvapil a hrdě nám ukázal tanga a zadeček své přítelkyně, ona mu naopak svlékla jen tričko. Takže byli oba, jako pár, sjednoceni již jen v nejnutnějším oblečení.
„Polaskej bradavky kohokoliv z přítomných,“ Markéta si vybrala nahou hruď Mirka. Její jazýček byl velice šikovný, navíc v kombinaci s její sexy postavou jen v prádýlku na ně byl krásný pohled.
Mladší Jirka měl vyloženě štěstí „Pohraj si s poprsím některé z dam. Respektuj její oblečení.“
Vzhledem k tomu, že jsem byla jediná nahoře bez, tak jeho volba padla logicky na mě. Pohodlně jsem se opřela, vypnula svou chloubu a nastavila se jeho dotekům. Byl něžný a já si užívala jeho příjemné doteky. Potají jsem se usmívala opět velice nasupenému pohledu jeho přítelkyně.
Agáta, která stojí tak trochu stranou, si opět stoupla na svlékací pole. „Svlékni 2ks oblečení sobě a jeden komukoliv jinému.“ Trochu neochotně nám předvedla své velice štíhlounké tělo jen v tangách a podprsence. Přestože měla možnost svléknout někoho z chlapů do naha, nebo částečně odhalit některou z žen, tak se významně podívala na svého přítele a majetnicky mu svlékla tričko. Na to, že jsme se otočili dvakrát dokola, mizí oblečení celkem rychle.

Úkolem „Nabídni své přirození k prozkoumání komukoliv chceš. Dotyčný nemusí respektovat tvé oblečení,“ zahájil Mirek třetí kolo. Mirkova volba padla na Markétu, která s radostí zastrčila ruku pod jeho trenky a během chvilky dokončila téměř kompletní zkoumání jeho těla.
„S osobou sedící vedle tebe si vzájemně svlékněte 1ks oblečení,“ dostala Lucie svůj první svlékací úkol. Lucie evidentně nechtěla obnažit svého muže, který měl v trenkách po Markétině péči parádní stan, takže zvolila svou sousedku Veroniku. Obě holky mohly z toho úkolu navíc vyváznout celkem elegantně. To by však nebyla Veronika, aby nevyužila situace a okamžitě se nevrhla po Lucčině sukni, i když musela tušit, co bude následovat.

Překvapená Lucie sice uhájila rozkrok svého muže, ale místo toho nám nyní ukazuje svou nahou buchtičku. Následně zcela pochopitelně přišla Veronika o svou podprsenku, k jejímuž svléknutí poslušně před Lucku poklekla a pyšně vystavila na obdiv své vnady.
„Najdi si partnera, s kterým si vzájemně polaskáte zadeček. Oblečení není problém,“ zněl další úkol pro Veroniku. Ta se rozhodla více zapojit Agátu a zároveň uspokojit svou touhu po mladém dívčím těle. Ta ji však odbyla se slovy, že není žádná lesba a rozhodně se tu nebude hladit s holkou. Všichni její volbu respektovali, přestože to nikdo moc nechápal, ale nechtěli jsme si kazit zajímavě se vyvíjející odpoledne. Verčina náhradní volba už z principu nemohla padnout na nikoho jiného než jejího Jirku. Oba jsou sice na této části těla dostatečně oblečeni, přesto to svůj účel splnilo.

„Nabídni některému spoluhráči k polaskání libovolnou nahou část svého těla.“ Že uvidíme další hru s mými ňadry, bylo všem jasné, jen jsem se nemohla rozhodnout komu tenhle požitek dopřát. A že by se našlo dost zájemců! Nakonec jsem nabídla své bradavky Markétě a její hře s jazýčkem. Markéta s radostí přijala a já si svou volbu užila.
„Miss kozy. Potěžkej všechna svlečená ňadra v místnosti, navíc smíš svléknout jednu vybranou podprsenku. Vítězku odměň znovu oblečením podprsenky.“ Jirkovi se rozzářily oči a okamžitě dal mně a Veronice pokyn se postavit vedle sebe. Jako třetí do party si vybral Agátu. Ňadra své ženy znal a Lucka ještě měla více oblečení.
Začal svléknutím Agátiných lentilek, které následně pohladil a pokračoval u Veroniky. Na závěr si nechal moje prsa, kde si i pohrál se stále vzrušenými bradavkami, které mu takto připravila jeho žena. Podprsenku zpět jsem nakonec vyhrála já.

„Svlékni libovolné množství oblečení kterémukoliv spoluhráči, stejný počet však musíš následně odevzdat také,“ zněl další úkol pro Markétu. Té se do dobrovolného odhalování nechtělo, takže jsme bez jakéhokoliv svlékání pokračovali dál. Mladší Jirka zakotvil na bonusovém poli a vše od pasu dolů musel svléknout, což pro něj znamenalo zcela do naha! Úkolu se zhostil statečně a jako první z pánů nám předvedl svou chloubu, která se mu ze vzrušení pomalinku sama zvedala.
„Od nejoblečenější osoby si nech naplácat na zadek,“ zněl další úkol pro Agátu. Nejoblečenější jsem byla já. Následoval další její protest. To už někteří nevydrželi a celé se to zvrhlo v hádku, jejíž výsledkem byl Agátin odchod a s ní bohužel i Jirkův.

Po uklidnění situace a skleničce na zlepšení nálady jsme pokračovali již jen v 6. Mirek se postavil na úkolové pole a abych nebyla ošizena, tak si netahal novou kartičku, ale položil se mi na klín a já mu vyplatila 10 ran na pozadí.
„Svlékni libovolné množství oblečení kterémukoliv spoluhráči, stejný počet však musíš následně odevzdat také.“ Lucie okamžitě zamířila k Jirkovi a připravila jej o poslední kousek jeho oděvu. Opět jsme tu měli mužského naháče. Sama následně odevzdala tričko. Veronika se zastavila na druhém bonusovém políčku, což pro ni znamenalo svléknutí se donaha.

„Miss zadeček. Pohlaď všechny nahé zadky v místnosti, jeden neobnažený smíš svléknout a vítězný obléknout.“ Zaradovala jsem se. Mám na úkoly celkem štěstí. Hned jsem si naháče Lucku, Veroniku a Jirku postavila do řady, kterou jsem doplnila o Mirka. Přikázala jim se ohnout a užívala si svůj úkol. Spodní prádlo jsem vrátila Jirkovi.
„Vyber si partnera(ku) k minutové ukázce společné masturbace. Vybírej jen z patřičně obnažených, sám se případně nech partnerem(kou) svléknout.“ Jirka si vybral Veroniku, ta ho okamžitě opět připravila a trenky a předvedli nám pěkně žhavou podívanou.

„Svlékni si jeden kus oblečení a na stejnou úroveň svlékni nejoblečenějšího hráče.“ Markéta nám konečně odhalila své poprsí. Poté přišla ke mně a svlékla mi sukni a podprsenku. I má prsa se opět vyhoupla na světlo světa.

Další kolo zahájil Mirek dvěma šestkami a posunem na poslední políčko na desce „Všichni do naha!“ Sám se svlékání zhostil a postupně svlékl své ženě podprsenku a mně a Markétě tanga.

Následně Mirek uklidil hrací desku a podal několik balíčků kartiček…

Ale to zase příště…

Autor

Navigace v seriálu<< Moničiny příběhy 06Moničiny příběhy 08 – Nedělní odpoledne II >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Moc pěkně a rajcovně napsáno a čtenářům můžu slíbit, že se v dalším díle mají na co těšit. Za pár dnů jej máte na skle :-).

Martin

Moc pěkná povídka . Krásně prožitý večer . Jsem napjat jak to bude pokračovat . Vzhledem k tomu , že si zbývající šestice rozumí , bude zřejmě pokračování pěkně smyslné .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x