Moudrá sousedka 1

Počet zobrazení: 332

Co se pamatuji, mají naši oddělené ložnice a polibek na tvář u příležitosti narozenin, bylo maximum, co jsem u nich intimního za celá léta viděl. Že by mě máma objala nebo mi dala srdečnou, pusu, to u nás nehrozilo
Do určitého věku mně to ani nepřišlo, ale postupem času mně začalo být divné, proč se máma v koupelně zamyká, stejně tak u převlékání v ložnici. Když mě naši vzali na koupaliště, zůstávala máma v koupacím županu a nikdy se mnou nešla ani do vody, aby se nemusela ukazovat v plavkách.
V naší rodině bylo slovo sex, nahota a vše, co s tím souviselo tabu.
Naprosto zapovězená kapitola.

V pubertě si spolužáci ledacos vyprávěli, chlubili se, že viděli mámu svlečenou, jaká má prsa, plánovali si erotická dobrodružství, zatím co mně když máma doma objevila hanbatý časopis , ztropila scénu jako bych někoho zavraždil.

Měl jsem kamaráda, spolužáka ze střední, Tondu, který bydlel v sousedství, a tomu jsem hrozně záviděl.
Jeho máma byla taková srdečná, kamarádská a navíc pěkná, šmrncovní ženská, která chodila doma klidně jen v županu, stále se smála a neměla problém si s námi o čemkoliv popovídat.
Kamarád mně vypravoval, že se s ním normálně o sexu baví a v pubertě mu ledacos vysvětlila. Dokonce mu koupila knížku, průvodce dospívajícího muže, prý aby byl do života řádně připraven.
Knížku jsem si samozřejmě také přečetl ale jen u něho, domů jsem se ji odnést neodvážil. Najít ji mamka, byl by oheň na střeše.

Díky výchově jsem byl ještě v osmnácti letech panic, co o ženách skoro nic nevěděl a zatím co spolužáci už chodili na rande a chlubili se úspěchy u žen, mě naši nutili do učení a jen neradi viděli, když jsem šel ven za kamarády.

Jednou jsem se zase nenápadně vytratil a šel za Tondou, otevřela mi jeho matka a hned mě zvala dál.
„Ahoj Dane, pojď dál, Tonda přijde za chvilku, šel popřát tátovi k narozeninám, ale měl by se už vrátit. Já ti zatím uvařím čaj.“
Usadila mě v obýváku na pohovku, odešla do kuchyně a za chvilku se vrátila s hrnečkem čaje. Postavila ho přede mě a posadila se proti mně do křesla.
S úsměvem si se mnou začala povídat, nenuceně, klidně a já si za chvilku připadal, jako když se bavím s nejlepším kamarádem.

Když se mě pak zeptala jestli mám děvče, dostala mě tím do takových rozpaků až jsem zrudnul, ale ona mě hned ujistila, že pokud nechci, nemusím o tom mluvit.
Něco se ve mně ale zlomilo a já se jí se vším vyzpovídal. Postěžoval jsem si, jak mě doma drží zkrátka, jak mám přísné rodiče a že si vlastně ani nemám kdy holku najít a i kdybych měl čas, nevěděl bych jak na to a nakonec jsem rudý ve tváři přiznal, že jsem ještě panic.
Pokývala chápavě hlavou.
„Asi to máš doma vážně těžké, obzvláště v tomhle věku, já tě naprosto chápu, ale nic si z toho nedělej, to se časem podá. Brzy půjdeš na vysokou, budeš někde na koleji, kolem bude spousta holek a všechno doženeš,“ konejšila mě laskavě.
„No jo, na vejšku půjdu, ale tady ve městě. Naši by mě nikam dál nepustili, natož aby mě nechali bydlet na koleji.“
Než jsem jí to stačil všechno vypovědět, zazvonil náhle telefon.
„Promiň,“ omluvila se a vstala. „ Asi něco z práce,“ dodala a zvedla sluchátko.

Chvilku poslouchala a pak se mírně rozčílila, někomu vynadala že nemá rozum a že kdyby se to zhoršilo, má jí okamžitě zavolat.
„Tak Tonda dnes nepřijde,“ oznamovala, když se usazovala proti mně. „Volal jeho táta, že se Tonda přejedl dortů, je mu špatně a zvrací, takže si ho tam nechá do zítřka,“ vysvětlila.
„Aha, tak to mě mrzí, tak to já už tedy půjdu. Vyřiďte mu prosím, aby mi zavolal, až bude doma,“ a začal jsem se zvedat.
„Nespěchej, ještě jsi ani nedopil čaj. Posaď se, a jestli chceš, můžeme si o tom, co tě trápí popovídat spolu, co ty na to?“

Moc dlouho jsem přemýšlet nemusel, byl jsem rád, že mě naslouchá a tak jsem souhlasil.
Řekla mně, že se můžu ptát na cokoliv, abych se nestyděl a že mi, pokud bude vědět, na všechno odpoví.

Otázek jsem měl tolik, že jsem ani nevěděl, kterou mám začít. Viděla moje rozpaky a tak začala sama.
„Dane, jistě jsi už viděl nějaké filmy, ledacos jsi slyšel a tak předpokládám, že ti základní věci vysvětlovat nemusím. Princip výroby dětí určitě znáš,“ smála se. „Sex má ale samozřejmě ještě další účel, poskytnout uspokojení a radost a tebe určitě asi zajímá nejvíce, jak to ty dva spolu dělají ne?“
Připustil jsem, že má pravdu a přiznal se, že mě nejvíc mrzí to, že když si o sexu vypráví ostatní kamarádi, já musím mlčet, protože nemám žádné zkušenosti a protože se před holkama stydím. Asi hned tak nějaké nezískám.
„I kdyby mě nějaká holka sama na to rande pozvala, jen bych se ztrapnil, protože bych vůbec nevěděl co dělat, neuměl bych jí dát ani pusu.“

„Co se týče toho povídání mezi kamarády, to je snadná rada,“ usmála se. „Poradím ti jednoduché řešení. Když se tě budou ptát, jen se mírně usměj a řekni jim, že gentleman o tomto nehovoří a bude to.
Víš, ženy nemají rády, když někdo vypráví ostatním, co spolu dělají. Naopak, když o tobě budou vědět, že se nechlubíš a že jsi diskrétní, tak pro ně budeš atraktivnější. Stejně si toho kluci většinu jen vymýšlejí, aby vypadali v očích druhých jako velcí borci.“
Dost dlouho pak vyprávěla, jak to obvykle chodí, vzpomínala na svoje první rande a dostal jsem mnoho dobrých rad, jak se k děvčatům chovat a co dělat, když půjdu na rande, abych nedělal stejné chyby jako ostatní.
„Nemusíš nikam spěchat. Většina dívek opravdu nečeká na prvním rande sex, chtějí si tě oťukat a zjistit jaký jsi. Nedávej nic najevo, nech to klidně plynout, až bude dívka od tebe chtít něco více, poznáš to, neboj. Pro začátek stačí, když ji po rande vyprovodíš domů, řekneš, že ti s ní bylo hezky a dáš jí na rozloučenou pusu.“

Tak jak to vyprávěla to znělo jednoduše. Poslouchal jsem ji pozorně, vrýval jsem si její rady do hlavy a na její slova horlivě přikyvoval.
„Koukám, že z toho máš teď trochu zamotanou hlavu, viď?“ dodala nakonec.
„To, jo, to mám, ale snad to nějak už zvládnu, snad to nezpackám, až na to dojde,“ projevil jsem svoji obavu.

„Tak já si tě vyzkouším,“ řekla nečekaně a přesedla si ke mně. „Dej mně pusu,“ prohlásila a nastavila tvář.
No, krve by se ve mně nedořezal. Strnul jsem jak kus mramoru, ale když se usmála a tak mě povzbudila, přeci jen jsem se odvážil a lípnul jí kratičkou, nesmělou pusu na tvář.
„Jdi ty, takhle se dává pusa babičce, když odjíždí po návštěvě domů,“ pokárala mě a hned mě ukázala, jak to udělat správně.
Dala mi hezkou pusu na tvář, pěkně přitiskla své rty, až to mlasklo a spokojeně to okomentovala.
„Takhle se dává polibek dívce na tvář a takhle se líbá na pusu,“ přitiskla své rty na moje, jazykem se vnikla do mých úst, prošmejdila ústní dutinu.
Pak se její jazyk spojil s mým a společně předváděli hadí tanec. Její pusa chutnala svěže po jahodovém lesku na rty a já hladově přijímal svůj první francouzák v životě, až jsem z toho opojení zapomněl dýchat.

„Tak co ty na to,“ zeptala se vesele, když jsme se od sebe konečně odtrhli. „Jak se ti to zamlouvalo?“
Sotva jsem popadal dech, ale horlivě jsem kýval hlavou na souhlas.
„Tak vidíš, že na tom nic není, trošku tréninku a půjde ti to už samo. Tak mně teď dej pořádnou pusu ty a nezapomeň u toho dýchat,“ vyzvala mě a nastavila rozevřené rty.
Přitiskl jsem své rty na její, zpočátku nesměle ale pak jsem sebral odvahu, přitiskl se k ní silněji a jazykem vyhledal ten její, aby se nakonec zase propletly jako před tím.
Začalo se mně to líbit. Cítil jsem příjemné vzrušení a přál si, aby ten polibek nikdy neskončil.

„Počkej,“ odtrhla se ode mě, „nemůžeme dnešek strávit jen líbáním, musíš se naučit ještě pár dalších věcí,“ konejšila mě, když viděla jak se tvářím.
Vzala mě za ruku a hladila se mou dlaní po tváři.
„Líbání a hlazení, to je taková předehra před milováním, na to nesmíš nikdy zapomínat,“ zdůrazňovala. „Ženu musíš nejdříve připravit a teprve pak to bude krásný zážitek pro oba,“ vysvětlovala, když se hladila mou rukou a něžně si s ní přejížděla po tváři.

Ze začátku se mně ruka klepala nervozitou, ale žena byla tak klidná, příjemná a vše brala tak samozřejmě, že jsem se brzy uklidnil a užíval si dotyků.
„Tak, tohle sis už vyzkoušel. Ted přejdeme zase o kousek dál, co ty na to?“
Když jsem kývnul, netuše co má v úmyslu, vzala mou ruku a položila si ji na ňadro.
„Hezky pomalu a jemně,“ nabádala mě, „nikam nespěchej, jen mě pomalu hlaď,“ vedla mou nezkušenou ruku v exkurzi po svém bujném poprsí.
Pod látkou županu jsem cítil oblý tvar prsu a bradavku. Vzrušení se přenášelo z mé ruky do celého těla, tak intenzívně, až mě z toho začal penis bouřit.
Měl jsem ten den na sobě takové lehké pláťáky a tak byl výsledek jejího zaučování brzy jasně vidět. Styděl jsem se za to, ale ona mě pohladila jemně po předloktí a uklidnila mě.
„To je v pořádku, přesně tak to má být, nestyď se za to,“ usmála se. „Přesně tohle je účelem toho mazlení, připravit oba na to co přijde a nám, ženám, dělá dobře, když vidíme, že muže vzrušujeme.“

Přestal jsem se tedy zaobírat děním v kalhotách, věnoval se jejímu poprsí a když mě pak ještě vyzvala, abych ji u toho líbal, věděl jsem už, co mám dělat. Naše ústa se spojila a jazyky propletly.
„Vidíš, jak ti to jde,“ pochválila mě po chvilce. „Pokročíme zase o kousek dál,“ rozhalila si na prsou župan abych viděl její prsa v celé jejich kráse.
Kupodivu už mně nemusela radit, najednou jsem přesně věděl, co mám dělat.

Laskal jsem ňadro dlaní, hladil bradavku a když ztvrdla a nalila se jako poupě květu, sklonil jsem hlavu, vzal ji do úst a nedočkavě ji začal sát a mazlit jazykem.
Žena mě lehce hladila ve vlasech, druhou rukou si přidržovala rozevřený župan a když jsem se jí podíval do obličeje, viděl jsem že má přivřená víčka a spokojený výraz ve tváři.
„Děláš to moc hezky, až moc, skoro jsem se zapomněla, to je ale moje chyba,“ řekla po pár minutách a krásně se na mě usmála. „Musíme ale probrat ještě další věci. Určitě tě také zajímá, jak žena vypadá tam dole a jak to funguje, viď?“

Nečekala ani až odpovím, postavila se, rozvázala si pásek županu a pomalu ho celý rozevřela.
Ohromeně jsem sledoval, jak mému zraku odhaluje své tělo. Pod županem měla kalhotky z bílé krajky a ty si v zápětí začala svlékat. Poprvé jsem na živo uviděl ženu svlečenou a celý jsem se z toho chvěl vzrušením.
Kalhotky odhodila stranou, posadila se na pohovku, nohy roztáhla od sebe, abych na tu nádheru pořádně viděl a pak mě pobídla, abych se nestyděl a podíval se pořádně z blízka.

Klekl jsem si před ní na zem a když mě naznačila abych šel blíž, posunul jsem se až mezi její roztažené nohy.
„Dívej se,“ začala mně prstem ukazovat jednotlivé části svého přirození. Ukázala mně, kde se skrývá hrášek klitorisu, co jsou malé a velké pysky, svoji rukou předvedla, jak bych ji tam měl mazlit a vzrušovat a nakonec si pysky rozevřela, abych mohl nahlédnout do růžového lůna.
Otvor mezi pysky se mi zdál úzký na to aby se do něj vešel penis, ale když jsem se jí na to zeptal, jen se smála.
„Neboj, vagína je pružná, nemusíš se bát, že by ses tam nevešel, podívej,“ roztáhla si ji prsty tak že jsem viděl hluboko dovnitř a otvor teď zel jako velký kalich růžové lilie.
„Sáhni si, nestyď se,“ vyzvala mě naprosto klidně a s úsměvem. „Nekouše,“ dodala.
Opatrně jsem tedy jedním prstem pohladil pysky, klitoris a byl jsem překvapený, jak je to místečko příjemné na dotyk a navíc jak je ten samotný dotyk vzrušující.
Určitě jsem se pěkně červenal, cítil jsem, jak mě přímo hoří tváře, ale zvědavost byla silnější a tak jsem pokračoval v bádání, div mně z toho vzrušení penis neprotrhl kalhoty.

„Můžeš si sáhnout dovnitř,“ vytrhla mě z mého zaujetí. „Opatrně tam dej prst a klidně si mě prozkoumej i zevnitř, hezky jemně a pomalu.“
Co více jsem si mohl přát? Opatrně jsem do ní zastrčil ukazováček a okamžitě jsem ucítil příjemné a heboučké vlhko jejího lůna.
Prstem prohmatával její nitro, ale pak mě přerušila.
„Ukážu ti jedno moc důležité místo,“ otočila mně ruku dlaní vzhůru a navedla můj prst dovnitř na takový hrbolek, na horní straně své vagíny.
„Tomu se říká bod G a spolu s klitorisem, to jsou dvě nejcitlivější místa ženského přirození. Když se tato dvě místa naučíš správně laskat a dráždit, bude tvoje partnerka vždy spokojená,“ poučila mě.

Propátrával jsem to místo prstem, trochu jsem i přitlačil a žena tiše sykla a trochu sebou trhla, lekl jsem se, že jsem jí ublížil, ale hned mě uklidnila.
„Vidíš, jak ten bod g funguje a když budeš takhle hezky pokračovat, určitě mě přivedeš až k orgasmu.“

To bych samozřejmě hrozně rád vyzkoušel, tak jsem svoje úsilí znásobil a za okamžik žena začala tiše sténat a vagínou se tlačila proti mé ruce. Vzala mě za ukazovák druhé ruky, začala se s ním hladit po klitorisu a ještě mě požádala, abych do ní strčil ještě jeden prst a více přitlačil.
Snažil jsem se jak jsem uměl nejlépe, ona na to vzápětí reagovala dalším sténáním a v její vagíně bylo najednou tak mokro, až jednotlivé krůpěje vytékaly pod mými prsty ven.
S úžasem jsem sledoval, jak se jí začínají chvět nohy, napínají svaly na břiše a v kalhotách jsem měl pocit, jako by měl můj penis explodovat.

Naštěstí na to nedošlo, žena ze sebe vyrazila dlouhé aaach, celé tělo se jí napnulo jako struna, rychle mě uchopila za ruku, zastavila moje dorážející prsty a prudce k sobě sevřela stehna.
„Dost, dost,“ vyhrkla prudce, „už dost,“ a zvrátila se hlavou na opěradlo pohovky.
Na prstech uvězněných v jejím lůně jsem cítil, jak se uvnitř pomalu uvolňuje. Pustila mou ruku, uvolnila sevření stehen , propustila moje prsty ven a když jsem jí pohlédl do tváře, viděl jsem v jejích očích zvláštní lesk a ústa našpulená v úsměvu.

„Tak to bylo opravdu moc hezké,“ prohlásila, když se trochu vydýchala.
„Krásně si mě udělal,“ pochválila mě, ale pak jí padl zrak na stan na mých kalhotách. „Promiň, teď jsem se zachovala jako naprostý sobec, vůbec jsem nepomyslela na to, co to udělá s tebou. Nevystříkal ses do kalhot?“ ptala se starostlivě.
„Snad ne,“ pronesl jsem rozpačitě a vlastně jsem si ani nebyl moc jistý. Měl jsem toho tak plnou hlavu, že jsem si ani nepamatoval co se se mnou dělo.

„Počkej chvilku, trochu se upravím,“ řekla už cestou do koupelny a dodala, „ pak s tím něco uděláme,“
Vrátila se za chvilku, posadila se zase na pohovku, mě si přitáhla před sebe a položila ruku na můj poklopec.
„Můžu se na něj podívat?“ a když jsem neschopen slova kývnul, začala mně kalhoty rozepínat a v očích měla zase ten zvláštní lesk.
Kalhoty mně stáhla ke kolenům a pak mně začala stahovat i slipy, na kterých byla malá, mokrá skvrna.
„Tak to bylo tedy jen tak, tak,“ prohlásila, a opatrně mi je stáhla přes naběhlý penis, který se konečně osvobozen napřímil do pozoru jak voják na přehlídce.
„Páni, to jsem ani nečekala, že jsi tak pěkně vybavený,“ prohlásila překvapeně. „Nevadí, když si ho pomazlím?“ zeptala se, ale na odpověď ani nečekala, obemkla mně ho svou měkkou, teplou dlaní a lehce sevřela.

Její ruka fungovala jako doping a pak už stačilo jen pár vteřin, pár pohybů její ruky a penis explodoval jako přetopený parní kotel.
První, největší a nejprudší výstřik ji zasáhl přímo do brady, další, už ne tak mohutné, dopadly na její krk a prsa ale nezdálo se, že by jí to vadilo.
Prstem si otřela potřísněný spodní ret, aniž pustila můj penis z druhé ruky, podívala se na svoje ozdobená prsa a prohlásila.
„To jsi tedy měl pořádně nastřádáno, to jsem asi měla udělat nejdřív, aby ses s tím nemusel celou tu dobu trápit.“
Řekla to tak trochu jako omluvu ale pak se hned usmála, olízla si prst, kterým si před tím otřela ret a teprve pak pustila můj vyždímaný penis a prohlásila, že se půjdeme do koupelny opláchnout.

Do koupelný jsem za ní šel poslušně jako pejsek. Společně jsme si vlezli do sprchy, kde si nejdříve umyla obličej a spláchla tu nadílku z prsou a pak pečlivě umyla i mě.
„Jak se ti to líbilo?“ zeptala se, když mě utírala osuškou. „Doufám, že jsem na tebe nešla moc zhurta?“
„Ale ne, nešla, mě se to vážně moc líbilo, jsem rád, že jste mně to všechno ukázala,“ ujistil jsem ji horlivě.
„To mě těší, Dane, ale přeci mi teď po tom všem nebudeš vykat, když budeme spolu sami. Říkej mi Ivano, a tykej mi, platí?“
„Platí,“ přijal jsem vděčně její nabídku a cítil se jako velký chlapák.
„A Dane, nezapomeň, všechno musí zůstat jen mezi námi, nikomu ani slovo, ne aby ses pochlubil třeba před Tondou.“
Ujistil jsem jí že nikde ani nemuknu.
„Jsi zlatíčko,“ usmála se a políbila mě něžně na rty. „Chceš tu se mnou ještě zůstat, nebo spěcháš domů?“
„Doma bude bouřka tak jako tak, jestli tu s vámi, teda s tebou,“ opravil jsem se, „zůstanu nebo ne, rád bych zůstal.“
„Tak to je fajn,“ vzala mě za ruku a vedla zpět do pokoje, „ jestli budeš chtít, tak můžeme ještě pokračovat a něco dalšího vyzkoušet.“
Nadšeně jsem souhlasil.
„A co bych ještě mohl zkusit?“ zeptal jsem se nedočkavě.
„Noo, zapřemýšlela, co kdyby sis ho zkusil dát do mě?“ navrhla.

Řekla to tak klidně a samozřejmě, jako by to byla ta nejběžnější věc na světě, že mě ani nenapadlo to nějak komentovat a hned jsem souhlasil.
„Tak půjdeme do ložnice a než se ti ten tvůj krasavec vzpamatuje, ukážu ti, jak můžeš potěšit ženu pusou,“ uzavřela to a hned mě odvedla do své ložnice.
Položila se na záda, hlavu si opřela na polštář, pokrčila nohy, zvedla je, široce roztáhla od sebe a přidržovala si je pod koleny, takže jsem měl její klín před sebou jako na dlani.
„Začni sám, já tě, kdyby bylo třeba navedu,“ vyzvala mě.

Stulil jsem se jí mezi nohy a protože mě nenapadlo nic lepšího, začal jsem ji tam líbat, hladit a zhluboka vdechoval nepopsatelnou, vzrušující vůni jejího těla, která byla stále silnější, čím déle jsem ji tam mazlil.
Ztratil jsem pojem o čase. Nevím, jak dlouho mě nechala, než mi řekla, ať ji tam zkusím lízat jazykem.
„Jako když lížeš zmrzlinu, ze spodu nahoru, pěkně pomalu,“ radila mi klidným , trpělivým hlasem.

Udělal jsem to přesně jak řekla, a na jazyku poprvé ucítil, jak nádherně chutná žena. Mírně trpce, trochu slaně, ale moc dobře.
Vychutnával jsem si jazykem hebkost jejích pysků, střídavě jsem je lízal a svíral mezi rty, špičkou jazyka kroužil po tom citlivém hrášku na který mě upozornila a který se pod dotykem jazyka začal zvětšovat a z růžové barvy přešel téměř na temně rudou.
Žena pode mnou předla tiše a spokojeně, jako kočka a jen když jsem jazykem více zatlačil na ten hrášek, trochu hlasitěji zasténala.
„Rozevři mi pysky prsty a můžeš mě lízat i uvnitř,“ radila mi.

Rozevřel jsem ji tak, že pysky připomínaly křídla motýla a do odhaleného vchodu, lesknoucího se její šťávou jsem zabořil jazyk.
Uvnitř byla přímo horká a také ta chuť tam byla daleko intenzivnější, a já ucítil, jak můj penis zase začíná vstávat a tvrdnout.
Lízal jsem jí, až z ní začaly vytékat krůpěje, jako když z květu kane rosa a penis nabyl maximální tvrdosti, až mě to trochu bolelo.
Naštěstí mě nenechala dlouho trápit, pustila svoje nohy, jemně odstrčila moji hlavu, pohledem zkontrolovala stav, a když viděla, že jsem připraven, pozvala mě do sebe.
„Pojď už do mě, miláčku,“ řekla něžně ale i naléhavě, „už tě chci do sebe,“ vydechla.
Roztáhla si pysky aby mi ulehčila vniknutí a hned jak jsem pronikl špičkou dovnitř, slastně vydechla.
„Ano, tak, pomalu mi ho tam strkej, hodně pomalu, miláčku.“

Poslech jsem a pomalu pronikal dovnitř, až jsem tam byl celý schovaný.
„Tak a teď ho pomalu o půlku vytáhni a zase vrať zpět,“ radila a já dělal, co chtěla.
Zajížděl jsem dovnitř a ven a zažíval neuvěřitelnou slast. V penisu mně tepalo vzrušením a já začal své pohyby zrychlovat.
Jak jsem zrychloval a přirážel větší silou, tím rychleji ona dýchala a pak začala i hlasitě sténat a povzbuzovat mě.
„Ano, ano, ano, tak mě to dělej, vraž ho do mě, víc víc, ještě, ještě, vystříkej se do mě miláčku.

Ani jsem její povzbuzování nepotřeboval, něco ve mně samotném mě hnalo dál a rychleji a já ho do ní vrážel ze všech sil.
Chytila si mě za zadek, prudce vyrážela pánví proti mně bych pronikl co nejhlouběji, hlasitě sténala a povzbuzovala mě jak plnokrevníka na dostihové dráze.
Už jsem nevnímal nic jiného, než svůj kůl, pronikající do její promáčené vagíny, už jsem ani necítil její nehty, které mi zatínala do kůže na zadku a jen v uších mi znělo to její sténání a vzlykání.
„Už, už budu, udělej se se mnou, stříkej,“ zakřičela najednou a celá se začala pode mnou svíjet, cukat a její vagína se kolem mého penisu pěvně sevřela tak, že jsem okamžitě začal bouřlivě ejakulovat.
Vzpírala se pode mnou jako by mě chtěla současně odstrčit i přitisknout, ale já se ji pevně držel za boky a přirážel ze všech sil.
Nevím, jak dlouho ten souboj trval, žena pode mnou křičela, házela sebou a já skončil teprve, až když mi penis zvadl a z jejího lůna vyklouzl.

Teprve pak jsem ji pustil a svalil se vedle ní úplně vyčerpaný.
„Ty jsi jako stroj, málem jsem omdlela,“ řekla po chvilce skoro vyčítavým tónem.
Chtěl jsem se omluvit, ale přerušila mě uprostřed slova tím, že mi položila prst na rty.
„Nic neříkej, bylo to nádherné. Jen jsem nečekala, že ten orgasmus bude tak silný a dlouhý, asi jsem to měla v sobě taky pěkně nastřádané,“ usmála se na mě a pak se ke mně přitulila.

Dlouho jsme pak odpočívali, ale pak se vymanila z mého objetí a řekla, že bych už měl raději jít domů, abych ten průšvih neměl tak velký.
Jen nerad sem souhlasil, ale měla pravdu a tak jsem se začal oblékat.
„Přijdeš za mnou ještě někdy?“ zeptala se najednou.
„Přijdu kdykoliv budeš chtít,“ ujistil jsem ji, doma si to nějak zařídím a nějaký ten rámus od mámy klidně snesu.
„Tak přijď zase, až bude Tonda u táty, jsou domluveni, že tam bude chodit každý pátek a zůstane do rána do soboty. Každý pátek večer můžeme být spolu, aspoň tě budu moci ještě něco naučit,“ dodala.
Pak už mi jen dala pusu a vystrčila ze dveří.

Cestou domů jsem se snažil vymyslet nějakou výmluvu pro mámu, proč jdu tak pozdě ale měl jsem plnou hlavu toho, co jsem dnes zažil a na nic rozumného jsem nepřišel. Prostě to budu muset dnes vydržet a máma si konec konců také bude muset zvyknout, že už jsem chlap a že se mnou nemůže mávat, jak se jí zachce.

Počet zobrazení: 332

Autor

4.7 76 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
shock

Kamarádova mamča je „trošku“ rádodajka, že? Jen aby se to nedozvěděl kámoš Tonda… (Já když jsem šukal kámošovu tetu, tak o tom neví dodnes :-))) Škoda přijít o kamaráda, ne?) Jsem zvědav, kam se to vyvine….

Kittikit

Nevi o tom kamarad nebo teta? 😁

Linda

MILFka a mladý koloušek, ideální kombinace pro oba dva. Ona si ho zauci a je spokojená a on v budoucnosti bude vyhledávaný milenec. Brácha to měl taky tak. L.

Junior

No kdo z nás by nepotřeboval takovouhle učitelku. :-). Těším se na další pokračování.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x