Můj přítel je kretén 07

Toto je 7 díl z 7 v seriálu Můj přítel je kretén

Poslední týdny byly neskutečné. S dcerkou jsme si daleko bližší, každý den usínáme nahé v objetí, unavené z úžasných orgasmů. Další vzrušující změnou jsou konverzace se Štěpánem. Po prvním videu, kde se natočil, jak si honí klacek, jsme si začali vyměňovat stále šťavnatější obrázky a videa. Každých pár dní jsem si různě po domě vyprstila kundičku a přitom jsem se pokaždé natočila. A všechna tato videa jsem okamžitě odeslala synáčkovi. Ten pokaždé reagoval přesně, jak jsem očekávala, a psal mi, jak jsem sexy, jak jsem nádherná a párkrát dokonce nadhodil, že je mu líto, že jsem jeho máma. Také já jsem mu párkrát napsala, že kdyby nebyl můj kluk, tak bych po něm okamžitě skočila.

Ale moje vztahy s dětmi musely jít momentálně stranou. Kristýna si mi opět stěžovala na Honzu. V pátek jsme se totiž domluvily a já zmizela z domu, zatímco ona s ním plánovala strávit celou noc u nás v baráku. Ale když jsem ráno přišla, Kristýnka byla doma sama a okamžitě mně padla do náruče a začala mě líbat. Po bouřlivém přivítání, kdy jsem jí musela pořádně vylízat obě dírky, tu zadní dokonce několikrát, mi vylíčila, jak je ten její přítel k ničemu. Vůbec nic zvláštního nevymyslí, pokaždé na misionáře a výdrž taky žádnou nemá. To už mi bylo jasné, že se do toho musím vložit.

Z dcerčina telefonu jsem vytáhla Honzovo číslo, a když jednoho večera vyrazila Kristýna přespat ke kamarádce, začala jsem jednat.

„Ahoj Honzo, mohl by ses k nám zastavit?“

„Dobrý den, děje se něco?“

„Ne, ale Kristýnka není doma a potřebovala bych s něčím pomoct. A ty seš první, kdo mi přišel na mysl.“

„Tak dobře, dejte mi chvíli.“

Když dorazil, začala jsem se mu rozpačitě omlouvat a vysvětlila jsem mu, že jsem chtěla posekat trávník, ale nepovedlo se mi zprovoznit sekačku. Naštěstí souhlasil, že se na to podívá a zkusí ji rozjet. Jediný problém byl, že jsem do ní (úmyslně) nenalila benzín. Když to po chvíli zjistil, zeptala jsem se, jestli by mu nevadilo, kdyby to mohl posekat místo mě, že mi není nějak dobře. Souhlasil a já v duchu zajásala. Dal se do práce a já ho přitom potají pozorovala z okna. Docela jsem chápala, co na něm dcerunka vidí a chtěla jsem jí pomoci, aby ze vztahu s ním taky něco měla. Když byl v polovině, donesla jsem mu sklenici s vodou, do které jsem předtím nalila přípravek na podporu erekce. Celá jsem se rozklepala, když ji na jeden zátah vypil. Musela jsem se hlídat, abych hlasitě nezajásala. Vrátila jsem se zpátky do domu a připravila se na další fázi. Převlékla jsem se do volných šatů bez spodního prádla, lehla si na pohovku, kde jsem předstírala spánek.

Když Honza vstoupil do místnosti, okamžitě jsem to poznala. Se zavřenýma očima jsem odhadovala, co dělá a kam kouká. Měla jsem pokrčenou jednu nohu a moje šaty odhalovaly téměř celá moje stehna. Čím déle tam stál, tím více jsem byla vzrušená. Doufala jsem, že mě pozoruje a že ho pohled na mě pořádně vzrušuje.

Konečně se ozvalo zakašlání.

„Copak se děje?“ zeptala jsem se ospale a protáhla se jako kočka. Moje šaty se přitom ještě více posunuly a celé moje nohy byly náhle odhalené. A kdoví, třeba při tom zahlédl i moji kundičku.

„Už to máte hotový,“ oznámil mi. Přitom se neustále ošíval.

„Už to máte hotový!“ napodobila jsem jeho škrobený hlas a zašklebila se na něj, „hele, nechceš mi tykat?“

„No když vy jste Kristýnina máma.“

„Co tím myslíš? Že jsem už moc stará na to, aby mi mladý kluci tykali?“

„Ne to ne, vy jste pořád kočka. Já jenom… no, nevím, jak to říct… jenomže… no…“

Zakroutila jsem nechápavě hlavou:

„No vidíš, žádnej rozumnej důvod nenajdeš. Já jsem Jana,“ natáhla jsem k němu ruku, aniž bych se namáhala vstát.

„Ahoj, Jani, já jsem…“

„…ty jsi Honza,“ přerušila jsem ho se zachichotáním, „to přece vím!“

„Posaď se ke mně,“ pobídla jsem ho. Byl trochu zarudlý v obličeji, a když jsem přejela očima po jeho kalhotách, rozpoznala jsem jasné obrysy erekce.

„Celej den jsem lítala jako blázen a strašně mě bolej nohy,“ postěžovala jsem si mu, „nenamasíroval bys mi je?“

„Mám vám namasírovat nohy?“ zeptal se nechápavě.

„Tykáme si,“ upozornila jsem ho, přičemž jsem si uvědomila, že dcerunka měla pravdu v tom, že je chlapec trochu pomalejší. Tudíž mi bylo jasné, že ho nesmím nechat dlouho přemýšlet, nebo by mi ještě utekl.

„Sedni si,“ poručila jsem mu. Udělal, co jsem řekla a okamžitě jsem mu vrazila nohy do klína. Ještě více zrudl a začal nesrozumitelně koktat.

„No tak, vždyť o nic nejde. A mě ty moje nohy fakt bolej…“

Konečně se rozhoupal a vzal do dlaní moje levé chodidlo. Palci začal přejíždět po nártu, na což jsem reagovala spokojeným úsměvem a lehce jsem zalapala do dechu.

„Líbí se vám… teda, líbí se ti to?“

„Jo, jo, pokračuj. A neboj se mě,“ mrkla jsem na něj. Konečně se trochu rozhoupal a jeho prsty klouzaly po mých prstech, chodidlech a kotnících. Položila jsem se na záda, zavřela oči a přitom zavrtěla boky. Přitom jsem cítila, jak se mi spodní lem šatů vyhrnul až nad pas.

„Tohle bysme měli dělat častějc,“ podotkla jsem.

„Hmm, když myslíte… myslíš.“

Jeho prsty se neznatelně třásly, z čeho jsem usuzovala, že mi kouká přímo na pičku. Po několika dlouhých minutách jsem se zeptala.

„Masíruješ někdy taky Kristýnku?“

„Ne, to mě vlastně ani nenapadlo.“

„Jaktože ne?“ zeptala jsem se prudce, zvedla hlavu a zadívala se mu do obličeje, „tohle by se jí určitě moc líbilo!“

„Fakt?“ zamrkal. Přistihla jsem ho totiž, jak mi kouká mezi nohy. Svůdně jsem se na něj usmála a lehce roztáhla nohy. Jednou rukou jsem si přejela po stehně, až jsem se dostala na kundičku, kde jsem nakonec nechala ruku ležet.

„A co spolu vlastně děláte?“

„No my… chodíme do kina, do parku…“

„…to mě nezajímá,“ přerušila jsem ho, „Kiki mi říkala, že spolu spíte. Tak by mě zajímalo, co všechno jste spolu dělali!“

Sice jsem to už slyšela od ní, ale chtěla jsem vědět, co mi k tomu poví on.

„No, jo, spíme. Někdy.“

„Takhle se nikam nedostaneme,“ povzdechla jsem si. Přesunula jsem se do klečící pozice, přičemž jsem si jednou rukou za zády přidržovala vyhrnuté šaty, aby na mě dobře viděl.

„Ukaž mi, co spolu děláte!“ poručila jsem mu pevným hlasem. Zároveň jsem ho chytla za ruku a přitáhla si ji ke svému klínu. Když se jeho třesoucí prsty dotkly mojí zmáčené mušličky, zalapala jsem po dechu.

„Předveď se!“ sevřela jsem silně jeho zápěstí a přinutila ho zasunout dva prsty do mé vlhké dírečky. Lehce s nimi hýbal, ale když jsem pustila jeho ruku, přestal.

„Pokračuj! Takhle!“ a snažila jsem se mu ukázat, jak má do mě zasouvat prsty.

„Takhle s nimi hýbej!“ a svojí rukou jsem mu předvedla, co má dělat. Fascinovaně mě prstil, a když jsem se k němu naklonila blíž a vylovila mu z kalhot stojícího ptáka, vůbec neprotestoval. Mlsně jsem se olízla a párkrát ho pohonila. V tom mi proběhlo hlavou, že chudák asi moc dlouho nevydrží. Zvažovala jsem, co bude nejlepší a nakonec se rozhodla, že po vystříkání by mohl vydržet víc.

„Podívej se na mě a pořádně si mě prohlídni!“ poručila jsem, sedla jsem si dál od něj a začala se pro změnu prstit sama. Tři prsty jsem měla zasunuté v sobě a palcem jsem si dráždila poštěváček. Koukal na mě s vyvalenýma očima a očividně nevěděl, co má dělat.

„No ty taky! Máš ruce, máš ptáka, tak se ukaž!“

Na nic nečekal, sevřel ho a jeho ruka se začala pravidelně pohybovat nahoru a dolů. Neuběhla ani minuta a už se mu tvář zkřivila v očekávaném orgasmu.

„Udělej se mi na nohy,“ pobídla jsem ho a přistrčila chodidla mezi jeho nohy. Klekl si, začal si ho zuřivě honit a zamířil na moje kroutící se prstíky. Když na mojí kůži začala dopadat horká bílá sprcha, slastně jsem vydechla, zaklonila hlavu a moje tělo se zkroutilo v úžasné rozkoši.

Sice jsem očekávala, že jako mladý kluk bude moci během chvíle pokračovat, ale nepočítala jsem s jinou věcí. Sotva se udělal, padl na něj jakýsi pocit viny. Okamžitě vyskočil na nohy a začal na sebe házet oblečení.

„Co to děláš?“ zeptala jsem se nechápavě.

„Já… já musím jít,“ zakoktal.

Jakmile vyběhl ze dveří, položila jsem hlavu na polštář a zavřela oči. Jednou rukou jsem si sjela mezi nohy a vsunula dva prsty zpátky do rozpálené studánky.

Po dechberoucím orgasmu jsem se zvedla na třesoucí se nohy, doklopýtala na druhou stranu místnosti a sundala ze skříně videokameru. Zmáčkla jsem tlačítko STOP a začala jsem přemítat, co s natočeným materiálem udělám.

Autor

Navigace v seriálu<< Můj přítel je kretén 06
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dusan66

Hezký sešup,líbí se mi to a pokračuj.D..

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x