Na montáži

Počet zobrazení: 105

V jisté nejmenované blízkovýchodní arabské zemi naši odborníci dokončovali výstavbu velkého petrochemického koncernu, na němž se podílely tuzemské strojírenské podniky. Po některé pracovníky se jednalo i o několikaletý pobyt a úřady jim bylo umožněno žít tam společně se svými rodinami.

To byl i příklad Radka Šmukaře, který zajásal, když obdržel dopis, v němž mu MZV oznamuje, že za ním za měsíc přiletí žena a dcera. Začal se těšit a připravovat jejich dočasný nový domov, aby jim nic nechybělo.

Doposud bydlel v hotelu, ale nyní dostal přidělen byt v resortu zahraničních pracovníků, vybudovaném na kraji města. Jednalo se o malý přízemní domek se dvěma pokoji a kuchyňkou společnou se sousedním domkem.
Domky tak půdorysně tvořily písmeno „U“ a rozesety jich tu byly desítky. Protože byly stavěny narychlo a tudíž nekvalitně, leccos nefungovalo, nebo se průběžně opravovalo, ale hlavně šlo o soukromí rodiny a to bylo hlavní.

Radek toužil nejen po rodině jako takové, ale hlavně po manželce. V zemi, kde se nacházel, byl jak alkohol, tak i placený sex nedostupné a semeno mu tak lezlo i ušima. Pravidelná honitba nebyla dostatečně uspokojivá a když se konečně zabydlel v novém bytě a od sousedů k němu v noci doléhal hluk milostné serenády, myslel, že si ptáka samou nadržeností ukroutí.

Sousedy byli Slováci, pohledná bruneta Viera a urostlý Jozef. Byli mladí, tudíž stále nadržení a jak Radkovi sdělila Viera v kuchyňce, pracují na miminku. To mu prozradila, když lehce zavadil o jejich noční hlasité projevy a Vieře se tvář zalila ruměncem zastydění.

To Jozef byl otevřenější. Jednou si sedli venku s orosenou plechovkou piva, propašovanou sem z Čech v poslední dodávce zařízení a při narážce na sex, Josef začal otevřeně vyprávět jaká je Viera dokonalá milenka, jak ráda kouří, miluje šukaní do zadku, až se z toho Radkovi postavil pták a v půli hovoru si ho musel jít vyhonit.
Když pak ven vyšla Viera jen v lehkých šatech, díval se ni Radek jinýma očima. V duchu si ji představoval, jak pod ním vzdychá, očima ji svlékal a večer si ho ve sprše honil s představou, jak mu ho kouří… Už se manželky Petry nemohl dočkat.

***

ČESKOSLOVENSKO – TÝDEN PŘED ODLETEM

„Crrr…crrrr,“ zazněl zvonek a Petra rychle běžela otevřít.
Za dveřmi se usmíval sympatický listonoš.
„Já to věděla, pošťák vždycky zvoní dvakrát. Dělej, za chvíli musím jít do školky,“ zatáhla ho dovnitř a chvatně se oba zbavovali oblečení.
V ložnici pak padla na záda, pokrčila a roztáhla nohy a muž hned do ní napasoval ztopořeného ptáka.
„Jo… jooo… dělej… mrdej mě… přirážej… oh… oh,“ rozjela Petra sérii výkřiků a pošťák se na ní zmítal a snažil se chytit rytmus.
Čas ubíhal, přírazy rytmicky mlaskaly a muž laskal, dráždil a mnul jí prsa, zatímco ona hleděla na noční stolek, kde měla fotku muže a dcery a hlavou se jí nesly rozporuplné myšlenky o nevěře a manželské věrnosti…
„Dělej… už… se… udělej,“ rozhodla se vše urychlit a dokončit a šla mu v přírazech naproti.

Ocas v kundičce jí dělal moc dobře, ale ty blbý myšlenky dnes nešly nějak zaplašit. Pošťák ji soustředěně mrdal a zrychloval.
„Jo… už… budu… ty… taky? Jo… ooh,“ vzdychal a vzepřený na loktech jí sjížděl kosmickou rychlostí.
„Už… stříkej… ej… ej… ej,“ hýkala Petra a opravdu si to neužívala. Nechápala to, vždyť dodnes to hezky klapalo.
Ani nastalý výron semene do pochvy ji nedostal do pohody. Zato muž se odbavil a byl spokojený. Vstal a začal se oblékat.
„Tak zase pozítří?“ loučil se s ní potom ve dveřích.
„Už ne… Musím balit a pak odlétám za manželem,“ řekla Petra a byla ráda, když za ním zabouchla dveře.
Dnes nebyla ve své kůži a tuhle nevěru musí zkrátka vytěsnit z hlavy.

Listonoš odcházel a pokrčil rameny. Bylo mu to jedno. Tahle panička měla něco do sebe a doposud si vždycky krásně zamrdali. Když teď zmizí do světa, on asi kejvne tý špinavý blondýně v druhý ulici. Sama mu naznačovala, že by si dala říct…

***

UBYTOVACÍ RESORT – DVA DNY PŘED PŘÍLETEM

Ve večerním šeru stál Radek u zdi vedle otevřeného okna, odkud zněly vzrušivé výkřiky vášně nespoutaného sexu. Opatrně se nakláněl dovnitř a měl štěstí.
V zorném poli spatřil nahou Vieru, klečící na všech čtyřech a zezadu do ní mohutnými prudkými přírazy vnikal zpocený Jozef. Velká prsa jí visela dolů jak vemena nepodojené kozy a nyní se jí komíhaly v rytmu přírazů. Viera vydávala hlasité slastné výkřiky a teprve teď si Radek všiml, že ji Jozef mrdá do zadku.

„Áno… áno… kľudne pritlač viac,“ otočila se Viera na Jozefa a Radek rychle uhnul hlavou pryč.
V kalhotách ho tlačilo tvrdé péro, a tak se spokojil jen se zvuky a opřený o zeď si ho tam vyhonil. Pak vydechl, výstřik semene dopadl na zem a on se odpotácel spát.
Už aby mu holky přiletěly.

***

„Dobré ranko, Radek, ako si sa vyspal? Neboli sme moc hluční?“ smála se Viera ráno v kuchyňce.
„Už jsem si zvykl,“ kývl hlavou a Viera pokračovala.
„No neviem, odkedy už si musel stáť pri okne a pozorovať… čakala som, že nám prídeš vynadať.“
„Promiň,“ zarděl se Radek, ale Viera se dál usmívala.
„Urobil si si to sám, hej? Prečo sa ma nespýtaš, rada by som ti pomohla.“
„Proboha! To přece nejde! Ty a Jozef,“ mával Radek rukama jak raněná kachna.
„No a čo. Potrebuješ to? To nebude nevera, len súlož… sex bez lásky. Čoskoro tu budeš mať ženu, ale teraz tu nie je. O Jozefa sa neboj, nikdy sa to nedozvie. Berieš?“ vyloženě se mu Viera nabízela.
„Teď už musím do práce. Ale přijdu brzo… hned po poledni,“ řekl Radek po kratičkém přemýšlení a Viera se jen usmála v příslibu očekávání milostných chvilek.

***

Bylo krátce po půl jedné, když uřícený Radek dorazil do domku. Viera už na něj čekala a hned ho nakormidlovala do sprchy.
„Choď potom do svojej spálne. Budem ťa čakať,“ poslala mu vzdušný polibek.

Ze sprchy Radek vyšel jen s osuškou kolem pasu, otevřel dveře a strnul. Na posteli seděla arabská dívka a Viera stála vedle.
„To je Koliba La-idak, naša známa. Ja teraz nemožem s tebou súložiť, to snáď chápeš, ale Koliba má starého muža a nikdy nepoznala ozajstne milovanie. Muž sa len uspokojí a to je všetko. Preto súhlasila pomilovať sa s tebou, pretože ty jej dáš aj tú chýbajúcu lásku a ten správny oheň a bude sa to páčiť vám obom.“
„Ale… ale… jak se domluvíme?“ koktal zaskočený Radek a hleděl na hezkou tvář Koliby.
„Ona vie po anglicky. No, veľa toho asi nenahovoríte,“ řekla Viera a něco nesrozumitelně prohodila k dívce, která se usmála.
„Páčiš sa jej. No, ja už vás opustím,“ prošla Viera kolem Radka, pohladila ho po tváři a pak už jen zaklaply dveře.

Koliba se stále usmívala a Radek k ní pomalu došel a cestou si uvolňoval kolem pasu ovinutou osušku.

***

Viera nahá ležela na posteli a zvolna se prsty přejížděla po pyscích. Uvolněná a dychtivá naslouchala tlumeným zvukům ze sousedního domku a pokračovala v sebeuspokojování.
O dovednostech Koliby věděla své, o Radkovi nepochybovala. Sama by se mu i oddala, jenže je vdaná a muži jsou kamarádi. A mezi kamarády se žena nepůjčuje.
Milování s Jozefem ji naplňovalo po všech stránkách, tak proč dělat něco zakázaného. Radek tu brzo bude mít manželku a vše se urovná. Ráda jeho ženu pozná, aspoň budou mít spolu co probírat.

Koliba s roztaženýma nohama prožívala rozkoš z přírazů tvrdého ocasu do jejího těla a stejně slastné bylo i jeho dráždění prsů. Přejížděl přes ně dlaněmi, mačkal je a mezi rty mnul tvrdé bradavky, což jí přinášelo záblesky nikdy nepoznané slasti.
Pohyby v pochvě byly přímo elektrizující, neboť ocas ji celou vyplňoval a tření bylo silné. Poševní svaly ho ještě pevně svíraly a jen díky vlhkosti ji ocas poměrně snadno rytmicky projížděl. Také líbání se jí líbilo a kmitala mu v puse jazykem jak písečná zmije.

Radek byl z hladkého, snědého těla mladé ženy unesený. Její tvary byly dokonalé, sametová stehna ho svírala kolem pasu a dívka se poddávala jeho pohybům, a ještě mu oplácela něžnosti stejnou mincí.
Jí se nikdy nedokáže plně nabažit, ale každá pohádka má svůj konec. Rozjel rychlé, hluboké a prudké přírazy, Koliba hlasitě sténala a vzdychala a jakmile jí zachvátil požár vyvrcholení, pumpoval do ní celý obsah koulí v několika trhavých výstřicích.
Ještě dlouho zůstali v těsném objetí a líbání i když zvadlý ocas už její lůno opustil a ven vytékal potůček semene.

„Klep, klep klep,“ zaznělo u dveří.
Byla to Viera a dávala vědět, že už je čas se rozejít.
Koliba ho naposledy vášnivě políbila, pohladila mu povadlý ocas a zmizela,
Radek zůstal ještě dlouho nehybně ležet a vstřebával nezapomenutelné milování s krásnou arabskou dívkou. Pak usnul.

Když se probral, seděla na kraji lůžka Viera, v ruce svírala jeho tvrdý ocas a pomalými tahy ho honila.
„Máš ho fakt pekného, tvrdého a veľkého. Páčiš sa mi, ale viac ti naozaj teraz dať nemožem. Keď chceš, urobím ťa rukou a to bude naše rozlúčenije, so mnou a Kolibou.“
Radek kývl a plně si vychutnával ruční umění pro něj nedostupné ženy a jen vzdychal a sténal, jak se blížil k vrcholu. Viera střídavě zrychlovala a zpomalovala honění a zpracovávala ho opravdu znalecky.
Výron semene znamenal ukončení hrátek. Viera ho vyhonila do poslední kapky, otřela si ruku do připravených ubrousků, očistila mu i ocas, zvedla se a beze slova odešla.

***

Radek se dočkal. Jeho manželka Petra s dcerou Naďou dorazili za ním.
Dcera se hned skamarádila s dětmi ostatních českých rodin a ani Petra proti bydlení nic zásadního nenamítala. S Vierou si hned padly do oka a večer tak skončili ve čtyřech v příjemném povídání.
Tu noc se Slováci moc nevyspali. Radek s Petrou totiž divokým sexem doslova bourali dům a třebaže se s ohledem na dceru snažili svou vášeň tlumit, moc se jim to nedařilo.
Radek důkladně vyplenil své ženě zahrádku, až ji měla celou přeoranou a Naďa dvakrát volala, co tatínek mamince dělá, že u toho tak křičí…

Další dny už šoustali méně divočeji a i jindy, když Naďa právě byla někde venku.

***

V ubytovacím resortu cizinců byly pochopitelně i obchody místních podnikatelů a také služby, jako je pošta, taxislužba apod. A právě taxika chtěla Petra co nejdříve využít.

***

Mohmir Kakaddu byl příjemně překvapen, když mu na okénko jednou zaklepala mladá žena v upnutém triku a riflích, s požadavkem na svezení na tržiště do města.
Mohmir byl zvyklý na evropanky, které nebyly zahaleny po vzoru islámu, a jako muž v plné síle a věku se rád podíval na hezká odhalená těla, která mu jinak ve vlastní zemi byla zapovězena.
„Mladá dámo, rád vás svezu, ale takto do města jet nesmíte. Musíte být zahalena. Cestou se stavíme u bratrance co má krámek a něco pro vás najdeme, ano?“ řekl jí lámanou angličtinou.
Petra kývla, i když moc mu nerozuměla, ale do města jet chtěla, neboť jí Radek dal docela zajímavý finanční obnos a chtěla to na bazaru utratit za šaty a cetky pro sebe i dceru.
Usedla na zadní sedadlo, Mohmir se rozjel a zálibně si ženu prohlížel ve zpětném zrcátku.

V krámku na okraji města byli za chvilku a uvítal je sám majitel obchodu, Raad Shukhal. Byl to již starší muž, údajně Mohmirův bratranec a klaněl se až k zemi před váženou zákaznicí. Petra se těmto projevům úcty jen chichotala a nechala se zavést dovnitř, až dozadu, kde byla uskladněna hromada koberců na zemi i u stěn a rozvěšeny burky, nikáby a čádory.

„Vyberte si, vzácná paní,“ ukláněl se Raad.
„Tohle na sebe? Zbláznili jste se?“ rozesmála se Petra a nesouhlasně vrtěla hlavou, že tohle na sebe neoblékne.
„V tom případě do města nejedu,“ rezolutně si Mohmir založil ruce za záda.
Petra znejistěla. Do města fakt chtěla a za cenu, že se navlékne do hábitu, se dá přežít.

Zkusila jeden čádor a byla spokojena. Alespoň se tak s kyselým úsměvem tvářila.
Raad se uklonil a řekl cenu.
Cena byla obrovská a po zaplacení by už Petra nikam jet nemusela.
Po delším smlouvání cena klesla, ale Raad byl neoblomný k dalšímu snížení.
Mohmir v tu chvíli navrhl, že čádor by šlo získat i zdarma, ale platba by byla jiná než penězi.
Petra to pochopila a upřeně si oba muže prohlížela.
Mohmir se jí docela líbil a ani Raad nebyl k zahození. Když jim vyhulí ptáky, mohla by to přežít.

„Blowjob,“ řekla prostě a muži s úsměvem zakývali hlavou.
Usedli na zem, vyhrnuli si tuniky a vytasili ven ocasy.
Petra si sedla mezi ně a začala je na střídačku kouřit a honit.
I přes zaujetí kouřením vnímala, jak ji přes tričko sahají na prsa a rozepínají kalhoty. Nebránila se tomu, neboť předpokládala, že se víc vzruší a rychleji udělají.
Jenže pak už jí chtivě ruce masírovaly prsa naplno a další ruka jí rejdila v klíně a prsty vnikaly do štěrbiny, která zvolna vlhla. Náhle měla kalhoty i kalhotky dole a k klíně usazenou hlavu Raada, který jí vylizoval kundu a dráždil poštěváka.
Petra se třásla sílící slastí a s utahovákem Mohmira v puse tlumeně sténala. Když jí explodoval do úst, podržel jí hlavu a všechno semeno musela spolknout. Moc jí to nevadilo a myslela si, že je aspoň odbavený a tudíž uspokojený.
Jenže vtom ji Raad povalil na záda, nalehl na ní a vrazil do ní tvrdý ocas. Mohmir jí vyhrnul triko, aby odhalil vnady, oba muži pomlaskávali a Petra jen zírala, jak se Mohmirovi ocas znovu napřimuje.
„Nechte mě… oh… ne… oh… oh… oooh,“ pokusila se Petra o formální obranu, jenže muži jí stejně nerozuměli.

Raad ji držel za zápěstí vzpažené ruce a prudkými přírazy ji mrdal, Mohmir jí mnul a hnětl prsa a honil si svůj znovu ztopořený ocas.
Pak to přišlo. Nejdřív cukání v kundě a pak mohutná dávka semene se jí rozlila v pochvě. Raad slastně funěl, když se do ní vyprazdňoval a Petra viděla, jak se Mohmir chystá ho vystřídat. Sice jí tělem projela vlna rozkoše, ale přece jen…
Jenže Mohmir si ji obrátil jako hračku na břicho a už cítila, jak do ní vniká hluboko zezadu. Bylo to jiné tření a jeho pták byl dost velkým tvrdým kusem masa, aby ji to nechalo chladnou.
„Ah… ah… jooo… ještě… oh… to… je… čuráááák… bože… už… budu,“ sténala hlasitě a Raad jí opět pusu utěsnil svým pérem.
„Gmm… fmm… gfhhhm,“ hned ho začala sát a olizovat a Petra nyní byla v neskutečném nebi rozkoše.
Mohmir měl velkou výdrž ji mrdat zezadu. Petra už měla prsa bolestivě ohmataná, půlky ji pálily od jeho poctivých ran otevřenou dlaní a Raad už se jí taky do pusy udělal a znaven seděl na zemi, když konečně pocítila v pochvě záškuby, zrychlené přírazy a pak teplo uvolněné dávky semene.

Muži vydýchávali zážitek mrdání s mladou, hezkou bílou ženou a Petra se ztěžka dávala do pořádku. Nakonec ale dostala čádor zdarma a Mohmir ji odvezl do města s tím, že na ni počká a zdarma jí odveze zpět, což Petra s vděkem přijala, ale hlavně byla ráda, že to má za sebou…

***

V ubytovacím resortu jako údržbář pracoval jistý Menas Ral, domorodý všeuměl, který se vyznačoval laxností, jakou svět neviděl. Nic pro něj nebyl problém, jak sám o sobě rozhlašoval, ovšem do práce aby ho neustále honili, kdyby ho ovšem našli. Přesto se tu a tam po dlouhé době náhle objevil, aby opravil rozbitou věc, nebo třeba i jen vyměnil prasklou žárovku. Cena za práci byla smluvní a záleželo na každém, jakou si s ním vyhádá částku peněz.
Jednou zavítal i do bytu Petry a Radka Šmukařových.

Porouchalo se přívodní potrubí i odpad u myčky a všeuměl Menas na to koukal jak zjara.
„Něco se děje?“ oslovila ho nervózně Petra, neboť mytí nádobí v dřezu už nedělala celá léta a vůbec jí to nebavilo.
„Víte, madam, tohle je dost složitá záležitost… ehm… nevím… zda… to… zvládnu,“ smutně přiznával svou neschopnost. Ovšem Petra byla náhle jako saň, že se Menas rychle pustil do opravy, ať už to uměl nebo ne.

Petra zase zjihla a slíbila mu, že ho dobře odmění, když to opraví a odplula do koupelny se v horkém dopoledni osprchovat.
Ven vyplula ve slušivých bikinách, které krásně zvýrazňovaly její křivky a šla chytat slunce do lehátka na terasu.
Menas se lopotil s myčkou a snažil se i během práce mít výhled na vnadnou ženu, aby mu práce lépe ubíhala. Díky tomu, nebo možná právě proto, dosáhl kýženého výsledku a vše fungovalo, jak mělo. Překvapilo to i jeho samotného, nicméně hrdě kráčel Petře ohlásit svůj úspěch. Objekt jeho zájmu však tvrdě spal.

Po několika pokusech ji jemně vzbudit, ji vzal do náruče a odnesl do bytu, neboť hrozilo, že na prudkém slunci by brzy mohla vzplanout a to by byla škoda.
Petra se ani teď neprobudila a Menas stál nad lůžkem, díval se na ni a v ruce třímal tvrdý stonek ocasu, který si pomalými tahy honil. Uvažoval kam až může zajít a zkusmo jí shrnul košíčky podprsenky. Šlo to snadno a prsa měl nyní na očích hezky celá odhalená. Slabým vánkem v pokoji jí trčely tvrdé bradavky a to mu dodalo odvahu, že jí poroztáhnul nohy a stáhl kalhotky. Na světle se objevil chomáč černých chlupů s rýhou mezi nárůžovělými pysky uprostřed.
To už měl ocas tvrdý jak kopí a rozhodl se vybrat si odměnu prazvláštním způsobem. Totiž, že ženu osouloží, ať se jí to líbí nebo ne.

Petra se probudila ve chvíli, kdy na ni Menas nalehl a ocas jí tlačil do kundičky. Než se úplně probrala a začala se bránit, Menas se jí snažil držet ruce a cítil, jak do ní násilím vniká, což ho naplňovalo slastí i větší silou.
„Ne… nééé,“ vřeštěla zoufale Petra, vědoma si své bezbrannosti, když vtom se u dveří mihl stín, pak silné paže stáhly muže z jejího těla a už na něj dopadaly tvrdé rány pěstí.
„To si ma nasral ty zmrd… to ti neprejde… hajzel… somár zasraný,“ křičel Jozef a mlátil Menase hlava nehlava, dokud nezůstal bezvládně ležet.
Poté ho vytáhl ven a vrátil se zpět k vyděšené a plačící Petře.
„Děkuji ti… ten chlap by mě asi fakt…“ štkala mu v náručí, jak ji Josef objímal a tišil její pláč.

Petra se uklidnila a cítila k němu ohromný vděk, že ji zachránil před znásilnění. Měla by se mu odvděčit.
Ani sama nevěděla jak, náhle jí ruka zabloudila do Jozefových kraťasů, nahmátla ocas, sevřela ho a mazlivě mnula.
Jozef ztuhl překvapením, takový přístup nečekal. Ocas mu pochopitelně tuhnul a sám vyhledal její ústa, aby splynuli v líbání. Petra s odhalenými prsy i klínem se zvolna položila naznak, Jozef na ní a hned jí mazlivě hladil po těle, pokračovali v líbání i dráždění tvrdého ptáka, až do chvíle, kdy Petra rozevřela nohy a sama si ho nasměrovala tam, kam se před chvíli násilně dobýval Menas.

Jozef do ní vklouzl hladce, pochva byla vlhká a Petra ho přijala se slastným vzdechnutím. Tělo se jí propnulo ve slastné křeči a strojové přírazy v ní rozněcovaly mrazivou stoupající rozkoš. Jozef ji laskal na prsou a užíval si krásnou masáž ocasu v jiné kundičce, než manželčině. Petra byla celá vyplněná, takže tření bylo intenzívní a zaplavovala ji slast z nastupujícího orgasmu.
„Jo… pojď… už… budu… vystříkej mě… je… jéééj,“ udělala se a stahovala pochvu tak silně, že Jozef do ní vypustil vše, co měl.

Bylo to nádherné společné vyvrcholení. Petra se odvděčila zachránci, Jozef pomiloval hezkou sousedku a protože byla o deset let starší, bral to navíc jako jakýsi bonus. Tím to ale také skončilo a nikdo se nic nedozvěděl. Menas Ral dostal výpověď a na místo nastoupil jiný údržbář.
Petra zůstala už manželovi věrná a v průběhu pobytu mu oznámila, že otěhotněla. Než porodila, montáž skončila a všichni pracovníci se vrátili domů.

S Jozefem a Vierou se dál navštěvovali. I Viera nakonec otěhotněla, a tak dál žili v přátelství a vše, co mezi sebou měli, zavál pouštní písek v zapomnění.

Počet zobrazení: 105

Autor

4.6 34 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Pěkná povídka, jen nevíme jaké rysy mělo to dítě tedy jestli bylo manžela. 🙂

Juli

Nepochybně tatínkovy 😜. Pěkná povídka 🙂.

Bobík

Opravil som. Bolo tam hlavne malych chyb. Podstata bola Ok.

Marťas

Zajímavá povídka z daleké ciziny. Petra byla sice trochu veselejší v rozkroku, ale je to dobře napsané.

Denis86

Parádní povídka

6
0
Would love your thoughts, please comment.x