chlap si nechá šukat zadek strapon

Něco nového

Bylo mi v té době 23 let, s přítelkyní jsem se vídal vždy jednou za pár dnů a téměř vždy to skončilo v posteli. Náš sex býval běžný a někdo by řekl, až nudný. Jednou nahoře já, pak nahoře ona a občas se zezadu. Orální sex ano, ale nic víc, nic méně.
Tedy, až do toho jednoho odpoledne, kdy jsme leželi u mě na posteli a postupně jsme se k sexu, přes různé laškování dostávali. Leželi jsme vedle sebe, já v trenýrkách, ona už v jen v kalhotkách. Hlavu měla položenou na mém hrudníku a já jí rukou hladil po boku a špičkou prstů se dotýkal titěrných kalhotek, které měla na sobě. Když jsem jí zrovna chtěl políbit, překvapila mě otázkou.
„Je něco, co bys chtěl při sexu zkusit?“
Ruku jsem zastavil, tři prsty pod kalhotkami přesně v polovině krásně zaobleného zadečku. „Tak chtěl?“ zeptala se znovu, když jsem neodpovídal.

Samozřejmě, že bych chtěl, vždy jsem toužil vyrazit „za hranice všedních dnů.“ Koukal jsem na spoustu porna, kde byla hromada věcí, které mě přitahovaly, ale žádnou jsem si netroufnul ani navrhnout. Po chvilce uvažování jsem řekl tu nejčastější, na kterou jsem koukal a která se týkala té nejkrásnější části těla mé přítelkyně.
„Vždycky se mi líbil Tvůj zadeček.“
„Hmmm,“ odvětila a přitulila se ke mně, jednu nohu položila přes mé tělo. Opatrně jsem zkusil zajet prostředním prstem níž až přesně k análku.
Byla téměř posedlá holením svého těla, nikde neměla jeden přebytečný chloupek, který by tam neměl co dělat. Jediné chloupky měla přímo mezi nohama ve tvaru krátké čárky a i ty byly dokonale upraveny. Takže i zadeček, kterého jsem se prstem, ani ničím jiným nikdy nedotkl, byl bez jediného chloupku.
„Víš, na to jsi asi docela velký, zkoušela jsem to kdysi, ale nešlo to.“
Moje veškeré naděje pohasly v momentě, kdy jsem začal doufat, že alespoň tuhle část mých představ bych mohl realizovat.
Nicméně můj prst stále byl položený přesně na análku a nevypadala, že by jí to nějak vadilo. Už jen ten pocit způsobil, že se mi pod trenýrkami začala tvořit boule. Lehce jsem přitlačil a popojel s ním tam i zpět.

„Hej!“ okřikla mě a posunula se výš, takže jsem měl její prsa přímo u brady a ona ležela s hlavou podepřenou nade mnou. Ten pohyb způsobil, že se prst posunul z análku níž, přímo do její mokré kundičky.
„Ach,“ zasténala a nohu posunula tak, že se ještě více otevřela a já mohl strčit dovnitř i druhý prst.
„Takže můj zadeček by se Ti líbil a co Tvůj zadeček?“ optala se.
Posunul jsem ruku a zajel prsty hlouběji, za což mě kousla do ucha. To, co zrovna řekla, mě vzrušilo. Občas jsem totiž viděl v pornu, jak holky šukají chlapy. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale tohle bylo vždy spíše jen u představ a nikdy mě ani nenapadlo, přemýšlet nad realizací. Mlčel jsem a prsty hýbal tam i zpět. Byla sice vzrušená, ale zdálo se mi, že stále čeká na odpověď. Když jsem se otáčel pomalu na bok, abych jí mohl políbit a stáhnout kalhotky, tak se z ničeho nic zvedla na kolena.
„Co? Nechceš?“ zeptal jsem se, protože boule na mých trenýrkách byla velká a se již těšil, až budu moci zasunout.
„Namažeš mi záda!“ odvětila s úsměvem a natáhla se přes mne pro krém. Dala si záležet, aby mi při tom prsy přejela po obličeji a kalhotkami se otřela o můj nos. Když se stáhla zpět, vrazila mi do ruky krém a čekala, až se zvednu, aby si mohla lehnout na mé místo.

Vzal jsem do ruky krém a nechal ji, aby si lehla na břicho. Obkročmo jsem si nad ni sedl a začal krém roztírat po zádech. Moc mi to nešlo, ale ona byla spokojená, i když jsem ji po zádech jen hladil. Rukou jsem přejížděl přes záda ke krku a zpět. Jako vždy jsem začal nenápadně sjíždět na stranu, abych jí pohladil, alespoň z boku, přes prsa. Miluji ten pocit, když rukou přejíždím ze zad na prsa a snažím se dostat co nejblíž bradavce. Už jsem se zrovna dostával k fázi, kdy se vždy nadzvedla, nechala mě zajet rukou pod prsa, která jsem jí chvíli hladil, pak se otočila, abych jí namasíroval zepředu.

„Počkej, teď namasíruji já Tebe, ano?“ zastavila mě a naznačila, že se chce zvednout. Nikdy mě nemasírovala, ani jsem to nevyžadoval. Raději jsem se staral já o ní, než aby se ona starala o mne. Chtěl jsem jen co nejdřív zasunout, cítit, jak mě slastně svírá a pak se do ní udělat.
„Dobře,“ lehl jsem si na břicho a ruce složil pod hlavu.
Na zádech jsem měl najednou studený krém, lehce jsem škubl.
„Vidíš? Proto Ti říkám, že je dobré, jej vždy nechat delší dobu v ruce. Ono to potom tolik nestudí.“
Jednou rukou mi přejela po zádech, krém rozetřela a druhou začala tahat dolů trenýrky.
„Co děláš?“ zeptal jsem se. Ne že by mi to vadilo, ale byl jsem zvědavý.
„Tohle nepotřebuješ,“ řekla jenom a odhodila je stranou. Rukou se opřela o záda a sedla si vedle. Začala mě po zádech hladit a já jsem si to začal užívat. Bylo to příjemné.
Její ruce mi přejížděly po zádech ke krku a zpět. Postupně zajížděla níž a níž, až mi začala hladit i zadek. Najednou se ke mně naklonila, levou ruku na zadku a druhou položenou na mé pravé ruce. Jazykem mi přejela po ušním lalůčku a pošeptala:
„Roztáhni nohy.“
Tělem mi projelo příjemné zamrazení. Poslechl jsem a dal nohy od sebe. Její ruka sjela mezi nohy a dotkla se kakaové dírky.
„Neboj,“ pošeptala a pomalu si lehla vedle mě na bok, jednu ruku stále dole a druhou mě chytla za obě ruce. Bylo to spíš jen symbolické držení, ale pochopil jsem, že chce, abych rukama nehýbal. Prsteníčkem levé ruky kroužila kolem zadečku a vždy trochu zatlačila, aby se dostala dovnitř. Šlo to, ale jen na okraj. Zkusil jsem dát nohy víc od sebe a najednou mi tam zastrčila jeden prst po první článek. Bylo to nepříjemné i příjemné zároveň. Vzdychl jsem.
Zkusila prst strčit dál, ale nešlo to a tak jej zase vytáhla. Otočil jsem k ní hlavu. Muselo na mě být vidět, že chci, aby pokračovala. Usmála se a strčila si prsteníček i prostředníček levé ruky do pusy. Pak, jako by jí něco napadlo, vytáhla prsty z pusy a strčila je k mé puse. Došlo mi, že chce, abych si prsty naslinil já. Když jsem se k tomu neměl, energicky mi je strčila mezi rty. Pomalu jsem rozevřel ústa a nechal si to líbit. Jazykem jsem přes ně přejížděl a při tom se ji díval do očí. Bylo vidět, že ji ta podívaná vzrušuje stejně jako mě. Najednou prsty vyndala, přejela mi přes zadek a strčila prsteníček dovnitř. Teď to šlo dobře, ale i tak jsem trochu vyjekl.
„Dobrý?“ zeptala se a přitiskla se ke mně, klínem se dotýkala mého boku a já i přes kalhotky cítil, jak je vlhká.
„Ano, pokračuj, prosím,“ řekl jsem a polkl. Chtěl jsem sjet rukou k ní, ale najednou mi je chytla pevněji, pochopil jsem, že to nemám dělat.
Pomalu hýbala prstem dovnitř a ven a lehce uvnitř kroužila, při tom se na mě tiskla a kousala mě do ucha. Po chvíli začala přidávat i druhý prst. Snažil jsem se jí vyjít tělem vstříc, ale šlo to těžko. Nakonec byl uvnitř i druhý prst. V tu chvíli jsem měl takovou erekci, jako nikdy před tím a začalo být bolestivé ležet na břiše.
„Potřebuji se otočit,“ řekl jsem.
Pustila mě a přitom prsty při tom vyklouzly.

Ležel jsem na zádech a ona si sedla vedle. Pravou rukou si odhrnula kalhotky a levou přejela přes poštěváček. Chytil jsem trčáka a začal si jej pomalu honit. Přitom jsem koukal, jako hypnotizován, na její ruku, kmitající v kundičce. Honil jsem si jej čím dál rychleji, ale ona si náhle přestala drandit frajtříka a hbitě mě chytla za vojku.
„Počkej, chlapče, ještě si budeme hrát,“ řekla a najednou jí zmizela více jak polovina ptáka v puse.
„Bože,“ hekl jsem překvapeně. Slastně jsem si vychutnával, jak se s ním málem dusí, protože jej musela mít až na mandlích.
Pomalu se mi přesouvala mezi nohy a při tom stále lahůdkově kouřila. Vždy jej vcucla, hluboko do krku a chvíli tak setrvala, Pak jej vyndala a začala zběsile honit. Takhle to vystřídala několikrát a pak náhle mi náhle prsty znovu zaútočila na zadek. V tutéž chvíli, kdy jej zase hluboce vcucla do krku, mi zasunula dva prsty do zadku.
„Jo, dělej!“ řekl jsem jen a roztáhl více nohy od sebe. Koukal jsem, jak mě střídavě kouří a honí a při tom pohybuje prsty v zadečku. Bylo to úžasně rajcovní, zvlášť, když přidala snaživé olizování mého fešáka. V celém těle jsem cítil příjemné mravenčení.
„Šukej mě těmi prsty!“ vzdychal jsem a ona přidala.
„To je ono, ještě, prosím,“ povzbuzoval jsem ji.
„Chtěl bys, abych Tě šoustala něčím velkým?“ zeptala se a nepřestávala honit.
„Ano,“ polkl jsem odpověď ale i tak jí slyšela.
„Tak si ho chvíli hoň sám,“ řekla a přerušila svoji bohulibou činnost.
Pokračoval jsem v poněkud pomalejším  tempu. Vytáhla mi prsty ze zadku a přesunula se k stolku. Ze zásuvky vytáhla gumový vibrátor, který jsem jí před časem koupil. Měl asi tak 19cm, byl to pěkný kus, přibližně jako moje vybavení in natura. Zatím jsme jej spolu nikdy nepoužili, protože nechtěla a já ji nechtěl nutit.

„Musím Ti jej trochu navlhčit,“ pronesla a začala si jej pomalu strkat mezi nohy. Prsty roztáhla pysky a vsunula si jej dovnitř. Zapnula si k tomu pomalou rychlost. Začal jsem si jej honit ještě pomaleji a pozorně sledoval, jak se tou gumovou hračkou sama mrdá a jak se ji při tom lehce pohupují prsa. Vím, že bych se udělal během chvilky.
Přejela si rukou přes prsa a stiskla bradavku. Lehce vzdychla a zastrčila si gumáka, jak nejhlouběji to šlo. Pak jej vytáhla a vrátila se ke mně. Na nic nečekala a začala mi jej strkat dovnitř. Bylo to náročnější, než předtím s dvěma prsty, ale spolu s těmi vibracemi a pocitem, že jej právě měla v sobě, jsem jej měl za chvilku celého uvnitř.
Pustila vyšší rychlost a začala mi jej honit zase sama. Koukal jsem, jak se jí při tom houpou prsa, jak lehce hýbe vibrátorem a užíval si ten pohled. Věděl jsem, že to už dlouho nevydržím.

„Za chvilku budu,“ řekl jsem a soustředil se na to, abych to ještě oddálil.
„Chci, aby ses vystříkal na mě!“ odpověděla a úplně mě tím odzbrojila.
„Dobře,“ souhlasil jsem. Ještě chvíli pokračovala, pak jsem jej zamumlal, že už budu a rychle jsem vstal. Lehla si na záda, já obkročmo klekl nad ní, až jsem byl nad bříškem a honil si jej. Nevím jakým způsobem, ale stále jsem měl vibrátor v sobě. Chtěl jsem jí varovat, ale nestihl jsem to. První dávka jí přistála na prsou, druhá skončila v obličeji. Zavřela oči a nechala se celá postříkat. Celou dobu byl vibrátor zapnutý a ona jej přidržovala.
„V pořádku?“ zeptala se. Olízla si sperma ze rtů, prsty si jej začala stahovat z obličeje.
„Ano, bylo to hezký a promiň za ten obličej,“ najednou jsem začal rudnout, protože jsem si uvědomil, co vše jsem udělal.
„Mě se to líbilo,“ usmála se a vypnula vibrátor, pomalu jej ze mne vytáhla.
„A co ty?“ zeptal jsem se, abych řeč odvedl od své osoby.
„Já? Co já?“ zeptala se zmateně.
„No, někdo by se ti měl taky věnovat,“ ušklíbl jsem se a vzal jí vibrátor z ruky.
„Otoč se!“ řekl jsem a ona poslechla. Klekla si a vyšpulila na mne zadek. Vzal jsem vibrátor a přejel s ním zarudlé pysky.
„Ne, to ne, možná příště,“ řekla a roztáhla lehce nohy.

Pocítil jsem zklamání, ale když jsem uviděl, jak je celá mokrá, sáhl jsem po odloženém vibrátoru. Zvolna jsem jej do ni zasunul a zapnul první režim. Hodně rychle začala vzdychat. Šťáva z ní přímo tekla, já zrychloval, líbal a kousal jí do zadečku. Když jsem ji v tom rajcu kousl troch víc, rukou zašmátrala za sebou a chytla mě za vlasy. Hlavu mi přitiskla na svůj zadek tak, že jsem měl nos přímo u análu.
„Dělej, lízej!“ zavelela a já docela rád poslechl. Jazykem jsem rejdil po zadečku a občas se lehce probojoval dovnitř. Tlačila mi hlavu proti sobě tak, že jsem skoro nemohl dýchat. Během chvilky sebou zaškubala v milostné křeči a odpadla. Okolo vibrátoru vytékala šťáva. Skácel jsem se vedle ni.
„Bylo to super,“ řekla mezi vzdechy a přitiskla se ke mně. A to byl můj první zážitek mimo běžný a „nudný“ sex.

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Touto povídkou se u nás prezentuje nový autor. Nevím, zda je to jeho prvotina, ale přestože tohle není můj šálek kávy, doufám, že se dočká příznivých komentářů. Vždyť toto je oblíbená kategorie mnoha našich čtenářů.
Vítám Tě mezi námi a doufám, že Ti bude paní Můza příznivě nakloněna, abys nám brzy poslal nějakou další povedenou povídku.
A věren své tradici Ti přeji to, co každému nově příchozímu autorovi:
„Ať Ti péro neoschne!“

dedek.Jeff

Tvoje povídka si našla své čtenáře, což jsi určitě poznal podle počtu přečtení za tak krátkou chvíli od okamžiku zveřejnění. Hodnocení podle počtu hvězdiček není vůbec špatné.
Jak píše Fred, tento druh sexu má své specifické příznivce. Tak pro ně piš.
Věřím, že se tu brzy objeví tvé další dílko a přeji ti pro změnu plodné pero.

Martin

Zajímavé čtení . Pravdou je , že sex mezi partnery , milenci je také o hře . A pokud to jde a není to přes limit toho v čem chce partner vyhovět , tak i o vyhovění v této hře . Jsem zvědav na pokračování . Plodné pero do dalších příběhů 😉

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x