Nehodný synek

Monika se probudila a mžourala do okna zalitého sluncem. Ještě, že byly staženy žaluzie. Bylo ji divně po těle a vůbec nic si nepamatovala.
Pak s hrůzou zjistila, že je nahá! Měla na sobě jen spodní košilku a… žádné kalhotky, na nohou samodržící černé punčochy se skvrnami čehosi na stehnech a podvědomě si sáhla do klína.
„Au… mám ji nějak bolavou,“ podivila se.
A pak se ulekla a vyděšeně zírala na spícího nevlastního syna Hanse, který též byl nedostatečně oblečen a hlavně leží tu s ní v manželské posteli! V posteli, kde ještě před pár dny spal její manžel Dietrich, než náhle nečekaně zemřel.
Začalo jí docházet, k čemu asi došlo, ale nechtěla tomu uvěřit, ani si to jen vůbec připustit, že by ona a Hans? Ne, to je nesmysl… ta zatracená paměť!!! Vůbec na nic si nevzpomíná!

Náhle se Hans zavrtěl a otevřel oči. Chvíli na sebe civěli, než se mu obličej roztáhl v úsměvu.
„Dobrejtro, tak co? Dobrý?“
Monika byl úplně zpitomělá.
„Co jako? Jaký… dobrý?“
„No přece naše společná noc. Byla si jak urvaná ze řetězu. Takovou jízdu jsem ještě nezažil. Tak co, zopáknem si to hned, nebo až pozdějc?“
„Nechápu tvý důvěrnosti… vůbec nic nechápu… a už ani to, že bychom spolu něco měli mít. To prostě není možný!“
„Včera si říkala něco jinýho,“ ztvrdly Hansovi rysy. „Tak si, holčičko, nezahrávej! Nejdřív mi tu roztahuješ nohy a chceš voprcat a teď se cukáš? Dej si na mě bacha!“

Monika v pláči utekla a snažila se rozpomenout na překotné události posledních dnů.

***

Monika Melanich byla tak trochu zlatokopka. Ve věku dvaačtyřiceti let měla už nejlepší léta za sebou, ale stále ještě šarmem stačila na postarší osamělé pány a vdovce.
Na jedné vernisáži se seznámila, či spíše sbalila, rozvedeného Dietricha, movitého finančníka a stala se jeho přítelkyní a družkou. Nevzal si ji, ale žili spolu a užívali si života plnými doušky. Dietrichovi bylo pouhých pětapadesát let a plánoval si báječný život zajištěného důchodce s krásnou ženou po boku, když to přišlo.

Jedné noci náhle zemřel na srdeční selhání. Skonal pokojně, ve spánku, ovšem naprosto nečekaně.
Monika nebyla jeho ženou, ale předpokládala o sobě zmínku v závěti, leč nestalo se tak.
Právní kancelář Vogel jí suše sdělila, že dle závěti veškerý majetek dědí syn zesnulého Hans Kepken.
Monika o něm věděla jen to, že existuje, ale za celou dobu života s Dietrichem ho neviděla, ani netušila, zda jsou spolu ve styku.
Nyní před ní stál dvacetiletý mladík s drzým pohledem i úsměvem, jako novopečený majitel všeho, co Monika s Dietrichem nashromáždila a v čem žila.

Pohřeb i následná hostina byla, vzhledem k počtu smutečních hostí, celkem bujará. Po smrti Dietricha se vynořila spousta příbuzných a známých s touhou zapůjčení finanční hotovosti, ale Hans jim zatnul tipec. Účastníci to přijali s nevolí, ale aspoň, že se zadarmo najedí a napijí.
Moniky si nikdo nevšímal, a tak seděla stranou, pila na žal i na temnou budoucnost, až se opila a s pomocí Hanse se dostala do auta a následně domů. Hans jel s ní a celou cestu do ní něco hučel, ale co mu v opilosti odkývala, nevěděla. Pak už jen padala do temnoty spánku a ráno se probudila nahá a zjevně zneuctěná nevlastním synem.

***

Monice trvalo dlouho, než byla schopna se soustředit a myslet. Hlavně chtěla vědět, co se stalo! Že ji Hans ošukal, vzala na vědomí, ale co mu řekla, slíbila nebo odsouhlasila?
Vyřešil to on sám, uvařil jí kafe a sedl si naproti ní.
„Včera jsi byla dost naměkko, ale nechtěl jsem toho zneužít. Že ses pak na mě vrhla, beru jako únik ze žalu, že fotr umřel. Teď tu ale máme jiný věci k řešení. Celej barák je můj, ale co s tebou?“
„Chceš mě vyhodit?“ otázala se plačky.
Vždyť neměla žádné jiné zázemí. Nic.
„To by bylo to nejjednodušší, ale… nejpodlejší,“ ušklíbl se Hans. „Uděláme spolu dohodu, za to, že tu zůstaneš bydlet.“
„Co chceš?“ setřela si Monika slzy z tváře.
„Budeš se mnou spát. Kdy budu chtít a jak budu chtít. Včera ses předvedla jaká seš divoženka. Já žádnou holku teď nemám, tak místo v posteli mi zahřeješ ty. Ber nebo se sbal. Je to na tobě.“

Monice se příčilo dělat mu děvku, ale jinou možnost neměla. Do doby, než to nějak vyřeší to musí vydržet a tomu zmetkovi podržet. A tak na to rezignovaně kývla.
„Fajn. Běž se voblýct a pak na nákup. O kuchyň se taky postaráš. Já jdu zajet fotrovo fáro… stejně v něm toho moc nenajezdil,“ vzal Hans klíče od porsche a odešel.

Monika se na podlaze schoulila do klubíčka a rozplakala se.

***

Hans byl zmetek, ale Monika stále nevěděla, jestli je takovej doopravdy, nebo si s ní jen tak hraje.
Byly chvíle, kdy se s ním dalo normálně mluvit a dokonce byl i zábavnej. Jindy byl na zabití a přenášel to i do postele.
Někdy bylo milování hezký, jindy ji vymrdal jak poslední děvku a taky ji tak i častoval. Každopádně sex vyžadoval skoro denně a Monika toho měla až nad hlavu.
Děsilo ji i to, že ji plnil semenem. Brala sice antikoncepci, ale peněz jí nedával nazbyt a až prášky dojdou, zaplatí jí další?

***

Poté, co převzal dědictví, přestal Hans pracovat. Jenže brzy zjistil, že peníze rozfofruje dřív než půjde do důchodu a založil si projekční kancelář. Jako nedostudovaný stavební inženýr se jmenoval šéfkonstruktérem a přijal pár schopných architektů a inženýrů, aby projektovali vzdušné zámky za velké peníze.
Nebylo to sice tak, jak plánoval, ale docela se firmě dařilo a jednoho dne uzavřel zajímavej kontrakt a přišel domů v povznesené náladě. Ani si, jako jindy, v předsíni nenechal vykouřit péro, kdy fenečka Monika musela k němu hezky přilézt po kolenou, zato dal chladit víno do lednice a vykoupal se a oholil.

Monika začala chystat večeři a čekala, co se z toho vyvine. Zdálo se, že dnes budou mít hezkej večer. Dokonce už dva dny s ní nešukal, což byla také změna. Dokonce byla na to už tak zvyklá, že jí to trochu chybělo. Ale to hezký, něžný milování.

***

Hans si nanesl na tvář vodu po holení a jak byl nahý, při pohledu na povadlého ptáka si najednou uvědomil přítomnost přitažlivé ženy v kuchyni. Pousmál se a hned tam zamířil.
Monika byla k němu otočena zády a něco myla v dřezu. Hans se k ní zezadu přitiskl, rukama ji objal a v dlaních sevřel prsa.
„Moničko, já tě chci,“ zafuněl jí roztouženě do ucha.
Monika se nejdříve lekla, dlaně mnoucí jí prsa se snažila setřást a vůbec se vymanit ze sevření, ale zasuté vzpomínky na slasti spontánního sexu v hlavě se jí aktivovaly, že cítila i vlnu rozkoše, projíždějící jí tělem do mozku.
„Co děláš? Pusť mě!“ bránila se, ale jen slovně s rukama ponořenýma v dřezu.
Vnímala, že Hans je silnější a také cítila i vlhkost v klíně, což ji samotnou vzrušilo.
Hans poznal, že Monika už je poddajnější a vykasal jí sukni na záda. Odhalily se polokoule zadku s bílými kalhotkami. Hned jí dlaní přejel přes půlky a pak rukou zajel zepředu do klína.
„Ohhh,“ Monika tiše vzdychla a celá tála, jak jí mozek zalily hormony štěstí.

Náhle zatoužila po sexu. Otočila se k němu čelem a sama si začala stahovat sukni a kalhotky. Hans ji následoval a brzy vystřelil do prostoru jako kost tvrdý ocas.
Monika ho hned sevřela rukou a začala honit. Hans jí prsty zkoumal bránu rozkoše v hustém porostu klína. Mezi pysky cítil vlhkost a po dva články prstů do ní zajel.
„Oááách… Júúúh,“ úpěla slastně Monika, doslova v sedmém nebi slasti.
Hans ji vysadil na linku, ještě více jí roztáhl nohy a pak už do ní zatlačil stojící ocas. Naběhlý žalud roztáhl pysky a s mokrým mlasknutím do ní vnikl. Po pár přírazech v ní byl zasunutý až po kořen a hned začal přirážet.
„Ah… ah… ah,“ Monika sténala a se zavřenýma očima vnímala nádherné strojové tření ocasu a cítila každou jeho naběhlou žílu a každý centimetr jeho délky.
Tělo jí brzy zaplavil orgasmus, ale na přírazy to nemělo vliv. Mladý ocas jí dál raboval mokrou pochvu, ze které tekly potoky šťáv doprovázené hekáním obou milenců.

Hans jí zatím vyhrnul triko, aby se potěšil jejími prsy, volně se jí pohupujícími po hrudi.
„Prosím… ah… udělej… se… už… ah… nemůžu,“ sténala a následovalo zrychlení přírazů a proud horkého semene do hlubin pochvy.
Bylo to nádherné a Monika byla šťastná.
O několika orgasmech za sebou jen snila v představách a nečekala, že by to někdy ještě zase zažila.

V noci už se nemilovali a Hans se s ní posteli jen něžně líbal a vůbec byl celý jako proměněný.

***

To všechno mělo svůj význam. Hans měl své plány a pro jejich úspěch musel zvolit tu správnou strategii.
„Když tý mrše buben neudělám teď, zejtra už bude pozdě,“ dumal.
Monika se mu stále líbila, byl s ní spokojen a tak soudil, že by mu mohla dát dítě, než zestárne k nepotřebě a půjde vzpomínat na hezký chvíle do penzionu pro seniory.

„Chtěl bych si tě vzít,“ vybalil na ni jednou večer a Moniku tím zaskočil.
„M… m… Mě?“ zakoktala se.
„Jo. Chci s tebou mít dítě a to se musí narodit do rodiny, takže tě žádám o ruku,“ sděloval jí tónem, jako by šlo o seznam na nákup.
Monice jeho nápad nebyl moc po chuti, ale Hans se tvářil jako pán, jistý si svou pozicí a nebylo radno ho dráždit.

Poslední dobou zas měl období blbých nálad a Monika si moc hezkých chvilek neužila. Vrcholem bylo, když sebou přivedl nějakého Kurta. Přišli z hospody, že si chtějí zašoustat. Přes její protesty ji povalili na postel, svlékli a normálně by ji tam opíchali, kdyby neměli problémy s erekcí, jak byli ožralí.
„Na starý piči se hezky cvičí,“ chechtal se Kurt a honil si svou tkaničku, ovšem bez úspěchu.
Druhou rukou jí mačkal prsa, až tam měla otlaky.
Hans na tom byl podobně.
Ocas ho neposlouchal, a tak jí s ním zamířil do pusy.
„Dělej, hul!“ zajel jí mezi rty a Monika ho hned začala sál.
Mezitím jí Kurt zalehl mezi nohy a vylizoval jí suchý klín.
„Vole, to je kunda… hmm… chmm… chrrr,“ brumlal, až mu klesla hlava a on usnul.
Hansovi nepomohla ani orální masáž.
„Kurva… dělej něco!“ čílil se a oči mu zlověstně zablýskly.
„Nech mě… prosím tě… nech mě,“ plačtivě ho prosila Monika a Hans opravdu zkrotl.
„Promiň… ehm… Kurte, debile, co tu chrápeš? Vstávej a táhni domů.“ probudil spícího kámoše a když odešel, svalil se jako špalek na postel a usnul hlubokým spánkem opilce.

***

Ráno byl jako beránek, vědom si večerního extempore.
Monika ho požádala, aby na podobný choutky zapomněl a jestli to bude pokračovat, sama se sbalí a raději půjde na ulici.
„Promiň, Moniko… nechal jsem se přemluvit. Vychvaloval jsem tě a on, že starou babu… promiň… starší ženu nikdy nepigloval a chtěl by to zažít. Už se to nebude opakovat,“ odvětil Hans smířlivě.

***

Jednoho večera dala Monika na stůl láhev vína a před sebe postavila sklenici vody.
Měli dávat nějaký film a Hans byl samý úsměv a celý den měl dobrou náladu.
„Ty nechceš víno?“ otázal se udiveně.
„No, já teď nějakou dobu alkohol nebudu moct, víš.“
„Hm… jak chceš,“ pokrčil Hans rameny a vůbec nic nepochopil.
Monika vzdychla a pomyslela si něco o tupci.
„Čekám dítě, jestli ti to nedošlo!“ vyštěkla ostře, protože jí jeho nevšímavost, nechápavost i nedostatek empatie už dost žrala.
„Moničko. To je skvělá zpráva,“ zajásal Hans a vrhl se na ní a sevřel do náruče.
Začal ji vášnivě líbat se vzájemným kmitáním a výměnou jazyků. Za minutu už byla nahá, ležela na zádech a Hans ji sjížděl rychlými a prudkými přírazy.
Monika se nestihla udělat, když hekl a už cítila, jak se do ní vyprazdňuje. Byl dnes nějak nadržený.
„Musíme urychlit tu svatbu,“ řekl Hans jakoby mimochodem, když bylo hotovo, odsedl si na napil se vína.
O pocity Moniky se nijak nezajímal.

***

Svatba byla malá, dalo by se říct komorní. Jen oni dva a svědci. Jeho přítel a kolega Jochen a Moniky kamarádka Katrin.
Hostinu uspořádali doma a i ve čtyřech se dobře bavili. Pak postupně odpadl Jochen a Monika. Hans dopíjel koňak a vyzval ještě Katrin k tanci a naladil v počítači sérii ploužáků. Katrin se k němu přitiskla a dala mu hlavu na rameno. Hans ji pohladil po vlasech. Zcela automaticky se začali něžně líbat, až ji Hans popadl za ruku a táhl do zadní části domu.
Vpadli do pokoje a začali se hned vzájemně divoce zbavovat oblečení.
„Udělej mi to, vraž ho do mě,“ žadonila Katrin a tahala ho za ocas na sebe.
Hans na ni nalehl a prudce do ní vnikl až po kořen.
„Máš ho… jako tyč… oooh… jo… ještě,“ sténala slastí, jak v ní strojově jezdil jako píst a vzpínala se pánví proti přírazům.
Velikost ocasu j krásně vyhovovala a tření bylo silné a intenzívní.

Hans si užíval slastný okamžik, kdy leží mezi roztaženými stehny zralé krásky, kterou tu teď mrdá místo své novomanželky. Ta představa mu dávala značnou výdrž a Katrin pod ním hekala a sténala v několika orgasmech za sebou.
„Anooo… už… zááás… ááh… bože,“sténala pod neustávajícími přírazy tvrdého péra a hned se mu otočila a zase se zalykala slastí pod hlubokými proniky zezadu. Prsa měla v zajetí jeho dlaní a pulsující kundička ji už bolela, ale Hans byl k neutahání.
Klečel za ní, pevně ji držel v pase a mlaskavými přírazy si užíval svou chvíli, která už příště nebude. Žádné příště nebude.
„Naplním tě… couro… chceš semeno?“ zafuněl a Karin sténala rozkoší.
„Anooo… vystříkej mě… chci to cejtit… božeeee,“ svíjela se v orgasmu, jak do ní proudila mohutná dávka horkého semene.

Pak padla uvolněně na břicho neschopna ničeho. Tohle byla svatební noc, jak má bejt. Akorát ona nebyla tou, kterou tohle krásný mrdání mělo potkat. Nelitovala, že kamarádce svedla manžela. Stálo to za to.

Nikdo z nich netušil, že za dveřmi stojí Monika a celou tu dobu je poslouchala. Už před obřadem cítila zvláštní napětí mezi Hansem a Katrin. Teď se její úvahy zhmotnily.
Beze slova se otočila a šla si lehnout. Když dorazil do postele Hans, už spala.

***

Manželství žádnou změnu v jejich životě nepřineslo. Hans se choval stejně nevyzpytatelně jako dřív. Někdy byl k zulíbání, jin mu raději šla z cesty. Jako manželka si na něj nyní troufala víc a Hans se většinou stáhl, ale v posteli byl stále dominantní a někdy i hrubej.
To mu vždycky jen podržela, nechala ho se na ní vybláznit a měla pokoj. Nadávky do kurev, děvek a kdovíčeho, ani nevnímala. Hans byl prostě mladej nevybouřenej blbec

Na Monice těhotenství dosud nebylo vidět a také netrpěla žádnými běžnými obtížemi prvorodiček a Hans to považoval za dobré znamení a v období dobrých nálad ji zahrnoval péčí a pozorností. Většinou vše zkazil v noci, když jí kupříkladu místo něžného sexu, ocas vrazil do zadku.
„Áááh… oúúú,“ kňučela Monika bolestí, ale jemu to nevadilo.
Pronikl do ní, až se ocitl v pevném sevření střev a hned začal pomalu přirážet.
„Udělej… se… stříkej… oh… oh,“ drmolila Monika, aby ho povzbudila.
Ocas v zadku se jí nelíbil, ač už necítila žádnou velkou bolest. Hans ještě párkrát přirazil a vystříkal ji střeva.
S pocitem vítěze pak ulehl ke spánku, zatímco Monika si šla vypláchnout zadek a doufala, že se zítra návštěva záchodu obejde bez bolesti.

***

Byli svoji už čtvrtý měsíc a Hans si zopakoval svou nevěru s Katrin. Monika byla týden na nějakém wellness pobytu s jinou svojí kámoškou a Katrin přišla na zavolání. Jako rozvedená žena toužila po pořádném sexu jak hladová myš po špeku..
Vždyť která žena by se neradovala, že po ní touží mladší muž a tudíž s dlouhou výdrží a pevnou výbavou. Kdy se k něčemu takovýmu dostane…
V posteli se hned Hansovi vrhla na ústní zpracování ocasu. Kouření jí nevadilo, trochu ji i bavilo, vydražďovat chlapa až do vystříkání, což se stalo teď. Nadržený Hans se jí vystříkal do pusy a Katrin vše spolykala.
Pak na něj obkročmo nasedla a v šedesátdevítce se vzájemně laskali. Hans byl připraven za chvilku, Katrin mu ochotně roztáhla nohy aby jí prudkými přírazy mohl plenit dlouho neobdělávanou zahrádku.
„Oáááh… anooo… joooo,“ vzdychala slastí nad rytmickým třením ocasu i polibky na prsou, kde ji Hans neopomenul laskat.
Sama ho hladila po zádech i zadku a přirážela pánví proti němu, ve snaze znásobit tu nepopsatelnou rozkoš, která ji naplňovala.

Za společného sténání a vzdychání se udělali společně. Dávky semene jí plnily dělohu a oba se svíjeli v pevném objetí a nádherném pocitu uvolnění a slasti.
„To bylo nádherné,“ vydechla Katrin. „Monice fakt závidím.“
Hans se usmál.
„Však tu také nejsi naposled. Nebo se příště sejdeme u tebe.“

Jenže to nešlo. U Katrin bydlela její stará matka a nebylo možné ji dostat z bytu pryč na chvilku tělesného vybití… Zbývaly jen hotely a penziony.
„Jen abych taky nebyla v jináči, jako Monika,“ strachovala se Katrin, naplněná semenem při každé schůzce, ale naštěstí se nic nedělo.

***

„Máme oslavu výročí,“ oznámila Monika hned ve dveřích, aby zamezila zbytečným dotazům, protože Hans si nikdy nic nepamatoval.
„Nevím jestli je to hormonama, ale moc bych dnes chtěla do pelíšku a aby to bylo hezký,“ vrněla Monika a Hans jí to slíbil.
Po dobrém jídle a když popil vynikající víno, cítil samovolnou erekci v kalhotách.

Monika do postele přišla v nádherném erotickém kostýmu. Boty na vysokém podpatku, punčochy a podvazky byly nezbytným doplňkem.
Začala s mnutím už tuhého ocasu, které nahradilo cumlání a cucání žaludu, kmitání jazyka po uzdičce a lízání po celé jeho délce.
„Líbí se ti to?“ zašeptala Monika.
„Jo, moc,“ souhlasil a laskání zesílilo, ocas pevně obemkly vlhké rty a začaly rytmické pohyby. To bylo velmi příjemné.
„Gmm… můžu… si tě… osedlat?“ funěla Monika v nádechu mezi kouřením, náhle na něj obkročmo nasedla a ptáka si zavedla do mokré kundičky.
Hans volně ležel s pohledem na odsedávající Moniku a poskakující prsa, která mnul, mačkal či brnkal prsty o bradavky. Bylo to krásné a přesto byl nějak nesvůj. Srdce mu silně bušilo, čuráka měl jak ze železa bez potřeby stříkat.
„Oh… oh… oh,“ hekala Monika, řídící si průběh soulože podle svých potřeb.

Hans jen vnímal úzkost a vlhkost poševních stěn a masírování mu přinášelo nevýslovnou slast. Najednou se vzepjal a Moniku dostal na záda pod sebe
„Áááh… co děláš?“ vyjekla překvapeně, ale hned vydechla rozkoší pod přírazy, kdy ocas cítila hluboko v sobě.
Hans ji mrdal prudkými přírazy, ale bylo mu stále větší horko, krev mu bušila ve spáncích, až se s ním zatočil svět a on se propadal někam do temné propasti, kde na něj čekala smrt.

***

Monika zdědila veškerý majetek. Konečně si také přestala hrát na nastávající matku, protože těhotná nikdy nebyla. S Katrin se usmířila. Teď už to bylo jedno a stejně Hanse nemilovala. Zažila s ním dost krušných chvil, než aby na něj s láskou vzpomínala.
„To dědictví si zasloužím. Stejně bylo moje a Dietricha,“ zaleskla se jí v oku slza vzpomínek.

Jo a musí poděkovat Gretě za ten nápad. Žádné srdce nevydrží dvojitou dávku viagry, rozpuštěnou a vypitou ve víně.

Autor

4.2 56 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Sakra, jeste aby si chlap daval pozor, kdyz mu manzelka nabidne vino a eroticky vecer … 😁

Gourmet

Když jsem četl tu úvodní charakteristiku, tak se mi to ani nechtělo dál číst. Ale zvědavost mi nedala a nelituji. Takový mini thriller. Za mě dobrý.

Martin

Po přečtení této povídky si začnu asi dávat pozor co piju 😀 Výborná krimi povídka .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x