Nenadálé dědictví

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Statek
Počet zobrazení: 379

Milý čtenáři. Níže uvedená povídka, série, zde již vyšla a měla celkem 4 díly. Nicméně po čase jsem se zamyslel a viděl chyby, kterých jsem se dopustil. Dovolil jsem si tedy první díl přepsat. Osobně si myslím, že tahle úprava, by měla být lépe věrohodnotnější, než ta předešlá. Jenom uvedu krátce, že původní verze téhle série byla hodně divoká a nepublikovatelná. Druhá verze byla přepsána, ale dopustil jsem se té chyby, že to bylo vše hr fr. Některé pasáže, a to i v této verzi, jsou navíc staré skoro 20 let z doby, kdy jsem psal první verzi. Nyní to tak hr fr není, ale je to jen hr. Přesto doufám, že nová verze se bude líbit a budeš se, milý čtenáři, těšit na druhý, třetí, čtvrtý díl…

„Zdědili jsme statek!“
Tak s těmito slovy vstoupil Dušan, hlava rodiny, otec dvou dětí a manžel krásné ženy, do bytu panelového domu.
Jeho matka před rokem umřela a jak se nyní dozvěděl, zdědil statek. Všichni z toho samozřejmě měli velikou radost, i když o něm nikdy neslyšeli. Možná to bylo tím, že na něj už dávno Dušan zapomněl, protože naposledy na něm byl před dávnými lety, když byl ještě malé dítě.
„To by mě zajímalo, proč nám o něm nic neřekla?“ zeptala se Jana, Dušanova manželka, a vlastně tuhle tu otázku vyslovila za všechny.
„Mno, asi si ho jen tak nechávala pro sebe. Kdo ví, co se té čarodějnici honilo hlavou,“ na to Tomáš, nejstarší dítě, devatenáctiletý, statný junák.

Ať to bylo jakkoliv, všichni si během jednoho týdne zabalili své věci a odjeli na statek.
Ten ležel v krásné krajině, daleko od civilizace na vrcholku jednoho kopečka, který byl z jedné strany obehnán lesem. Vedla sem polorozpadlá silnice. Vlastně by se dala už nazvat polní cestou.
Statek se skládal z několika stavení, které pak bylo obehnáno vysokou zídkou a jen velká dřevěná vrata sloužila jako vjezd.
To také bylo první, co v dáli uviděli. A když vjeli dovnitř, neubránili se obdivu. Byla to opravdu nádhera, alespoň pro ně, měšťáky. I když Dušan už viděl té spousty práce.
„No tak nejprve uděláme střechu a pak se vrhneme na omítku,“ zamumlal si pro sebe, ještě než vystoupili.

Přivítat je přišel správce statku. Když se jeho tlustá postava vyvalila ze dveří stavení, oblečena jen v tílku a trenýrkách, všichni se lekli.
„Dobrej, tak už jste tady,“ zazněl hluboký hlas.
„Jsem Petr a mám to tu na starost,“ pravil.
Byl to asi padesátiletý chlápek a jeho zrak okamžitě prozkoumal Janu a Katku, osmnáctiletou dceru. Na Janě ho fascinovaly velká prsa, která napínala letní šaty a štíhlá postava, kterou si Jana pravidelným cvičením udržovala. Na Katce ho zaujala její roztomilá tvářička, opravdu štíhlé tělíčko, které bylo zdobeno dvěma většími kopečky. Musel se hodně přemáhat, aby nezačal myslet na hříšné věci.
„Jsem rád, že vás poznáváme. Já jsem Dušan a tohle je moje manželka Jana a můj syn Tomáš a Katka, má milovaná dceruška.“
Petr si s každým podal ruku a pak všichni vešli do stavení, které sloužilo jako obytný dům.

Byla to podlouhlá patrová budova s půdou, která vevnitř byla docela slušně zařízená.
„Stará paní sem občas jezdila, ale jinak jsem se o to tady poslední roky staral jen já,“ vyprávěl Petr, když už společně všichni asi hodinu debatovali.
„No, cením si vaší pomoci, ale abych řekl pravdu, možná jí už nebudeme potřebovat,“ oznámil mu Dušan, a vlastně si ještě nebyl jist, že to tak je. Ačkoliv to Petr, nedal na sobě znát, hodně jej to zasáhlo.
Byl také jediný, kdo byl večer vzhůru. Seděl v hospodě v nedaleké vesnici a popíjel pivo.
„Tak to ne kamaráde. Budu muset vymyslet, jak na něj,“ breptal si pro sebe.
Nicméně to bylo hlasité natolik, že jej jeho kamarád slyšel.
„Měl bys vomrdat tu jeho paničku a pak jí vyhrožovat a vona to zařídí sama,“ uchechtl se pohublý cikán a Petr ně něj udiveně pohleděl.
„Ta mi fakt jen tak nedá,“ zavrtěl hlavou a znovu se napil.
„Si říkal, že tvému péru žádná neodolá,“ dobíral si ho kamarád a Petr naštvaně zaplatil a vydal se zpět na statek.

Jana se náhle probrala. Byla teplá letní noc a ona byla celá propocená. „To byl ale sen,“ pomyslela si a pohlédla vedle sebe, kde ležel její muž. První noc na statku a už měla dost divoký sen. A nejhorší na něm bylo, že jí ta představa splnění onoho snu, hodně vzrušovala. Jana proto vstala a rozhodla se trochu projít venku na čerstvém vzduchu. Na sobě měla jen košili, ve které ráda spala a která ji sahala těsně pod zadeček. Sešla opatrně do přízemí a vyšla do letní noci. Vánek příjemně ochlazoval vzduch a tak tu bylo příjemněji, než nahoře ve stavení.
Jana se zhluboka nadechla a rozhlédla se po dvoře. Tak tady to se stane jejím novým domovem.

Ale zarazila se. Zaslechla totiž Petra, který ospalý vyšel ze svého pokoje, přešel chodbu, až nakonec se zastavil na záchodě a začal močit.
Dveře na záchod byly otevřené, a tak mohla spatřit tlustou postavu. Neměl toho na sobě moc, tílko a trenýrky.
Vlastně ani Jana toho na sobě moc neměla. Jen košili, kterou měla částečně rozepnutou. Chvíli se na něj dívala a přemýšlela o tom, co se jí zdálo. Stála tak, že kdyby se otočil, zřejmě by jí nemohl vidět. Což se za chvíli stalo, protože domočil, spláchl a zhasl světlo a vydal se zpět do svého pokoje.
Janu zarazilo, že ptáka měl vytaženého pořád z trenek. Sledovala dlouhý silný úd, který byl poloztopořený a houpal se pěkně mezi nohama. Něco takového viděla jen v pornofilmech. Na živo nikdy.
Nyní to viděla z větší dálky ve tmě, ale i tak jí ten pohled fascinoval. Jak někdo tak tlustý a nevzhledný může mít tak pěkné velké péro.
Cítila, že jí kundička vlhne a ona se opřela o stěnu stavení a zajela si na ní prsty. Zkušeně jí nejdříve hezky hladila, hlavně poštěváček a pak zajela prsty do ní a zatím co se prstila, druhou rukou si mačkala prso. Během chvíli se dostavil kýžený orgasmus.

Co ale netušila, to bylo to, že jí při tom pozoroval Petr. Viděl jí. Moc dobře si jí všiml, jak stojí v tom stínu. Věděl to už, když šel na záchod. Proto taky nezandal to péro. A proto byl potěšen, když sledoval její postavu, jak si dělá dobře ve stínu noci. Věděl, že možná to tak beznadějné nebude. A při té myšlence si začal divoce honit tvrdého ptáka až mohutný výstřik lepkavého semene vyletěl ze špičky žaludu a dopadal na něj a vedle něho na postel.

Druhý den ráno seděl Dušan v kuchyni, když tam dorazil Petr. Bylo to pro oba takové divné.
„Chápu, že jste na mě naštvaný,“ pravil po chvíli, když sledoval, jak si Petr maže máslo na krajíc, který si před tím ukrojil.
„To je slabé slovo. Starám se tu o to celý život. Zatím co vy jste sem nikdy pořádně nezavítal, když nebudu brát ty prázdniny.“
Dušan se zarazil. Ano, něco mu to připomínalo. Jako mladý kluk, třináctiletý, tu trávil prázdniny.
„Ano. Už vím. Tvůj táta tu bydlel,“ pronesl potichu a Petr přikývl.
Pak se zvedl a šel ven pracovat. Cestou ven se střel na chodbě s Janou. Její pohled mu říkal, že si představuje tu noční scénu. Usmál se na ní a chytl se významně za své péro v rozkroku.
„Dobré ráno paní domácí, jaká byla první noc zde?“ zeptal se provokativně a aniž by čekal na odpověď, vyšel ven.

Když Jana dorazila do kuchyně, spatřila nevrlý výraz svého muže.
„Co to jako mělo být?“ zeptal se a ona pokrčila rameny
„Nevím, asi chce být slušně vychovaný,“ pronesla.
„Mě to spíš přijde, že provokuje,“ utrousil Dušan a dopil si kávu.
„Tak se mu nediv. První den mu hned řekneš, že ho vyrazíš. Asi je naštvaný no,“ a dál už to neřešili.

Katka s Tomášem po snídani vyrazili ven. Chtěli se podívat do blízké obce a třeba zde najít nějaké své vrstevníky. Oficiálně ale vyšli na nákup. Dušan zase odjel autem do města, protože musel zařizovat věci na případné stěhování a samozřejmě další náležitosti, které se týkají dědictví.
A tak Jana zůstala s Petrem na statku sama.

„Chcete s něčím pomoci?“ zeptala se ho u stájí a on se zarazil.
Začal si Janu, která byla oblečená ve volném tričku a šortkách, protože bylo poměrně teplo, významně prohlížet. Pak se pousmál a opět se chytl v rozkroku za ocas.
„Jestli chcete pomoci, určitě bych pomoci potřeboval,“ pronesl oplzlým tónem a díval se přitom Janě na prsa, která díky slunci prosvitovala z pod tenké látky trička. Bylo vidět, že si nevzala Jana podprsenku a to ho vzrušovalo. Jí to zaskočilo a také naštvalo.
„Jako nemusíte být hnusný. Já za rozhodnutí svého muže nemůžu,“ řekla nakonec naštvaně.
Ale štvalo jí víc to, že se jí nedívá do očí, než to co navrhoval.
„No no, se paninko nedělejte. Ještě řekněte, že vám vadí, že vám čumím na kozy,“ zasmál se Petr, ale přitom si dál hladil tvrdnoucího ptáka přes látku montérek.
Jana se nadechla a pak se otočila a odešla naštvaně pryč. Díval se za ní a usmíval se tomu, jak je naoko pohoršená jeho chováním.

Ona by i Jana pohoršená byla. Nicméně zároveň jí z nějakého důvodu, to jeho chování vzrušovalo. To jeho buranství, kdy se snažil být vůči ní dominantní. A také přemýšlela, co tím myslel ráno. Zdálo se jí, že přeci jenom jí mohl vidět, jak stojí ve stínu a sleduje ho, když se vracel ze záchodu. Sledovala ho pak, jak pracuje.
Tlustá postava se brzy prací a na sluníčku zpotila. Sundal si tričko a tak chodil po dvorku a do stavení s vyvaleným břichem. Všimla si rukou, které byly sice taky tlusté, ale zároveň bylo vidět, že pod nánosem tuku se rýsují nějaké svaly. Potkali se v kuchyni, když ohřívala oběd. Dokonce nandala i Petrovi.

„Díky. To jsem nečekal,“ poděkoval, za tu nečekanou zdvořilost a začal jíst.
„Je to moc dobré,“ pronesl s plnou pusou a když se na něj podívala, tak se pousmál a pak si olízl lehce ret jazykem.
Jen zavrtěla hlavou a opřela se o kuchyňskou linku.
„Je tu hodně práce?“ zeptala se a on pokýval.
„Pokud víte, co a jak, je to v pohodě. Ale nejsem si jistý, jestli to váš manžílek chápe,“ pravil nakonec lehce podrážděně.
„No taky nevím, jak to hodlá dělat. Já to rozhodně nezvládnu. Potřebovala bych stejně pomoct. A Tomáš i Katka začnou chodit do školy a von si klidně bude dál jezdit do práce,“ vyhrkla ze sebe to, co jí trápilo. Petr byl potěšen, že to cítí takhle a není nadšena z rozhodnutí svého muže.
„Je mu to nikdy nemyslelo dopředu. Nicméně se nedá nic dělat. Doprošovat se nebudu. Prostě odtud odejdu. Asi si budete muset najít pan Mámo někoho jiného,“ pronesl a zase začal jíst.

Chvíli ho šokovaně sledovala. Myslela si, že by možná ho uklidnila, ale evidentně byl uražený a rozhodnutý odjet.
„Myslela jsem si, že byste tu chtěl zůstat,“ řekla nakonec tiše.
Podíval se na ní.
„Jako, že bych přesvědčila toho svého, že to není dobrý nápad vás vyhodit. Znáte to tu a víte co a jak.“
Pokrčil rameny, ale nic na to neřekl. Přemýšlel, jak nejlépe teď volit slova, aby to nezvoral.
„No, kdybych tu zůstal,“ začal a viděl, jak se Janě objevila ve tváři naděje „tak byste mi musela pomoci,“ dokončil větu.
Pak se pousmál.
„A pokud vím, dala jste jasně najevo, že nechcete,“ a v klidu dojedl.
Jana ho přitom sledovala a přemýšlela. Nevěděla co na to říci. Tušila, co tou pomocí myslí a ta představa jí byla odporná a vzrušující zároveň. Netušila proč.

Cítila, že jí při představě toho, co by mohlo být, kundička zvlhla a Jana se zatřásla vzrušením.
Proto nakonec přišla ke stolu a položila ruku na Petrovo rameno. Ten sebou trhl překvapením a podíval se na ní.
Pták mu rychle z povadlého stavu přešel do stavu absolutní tvrdosti a pořádně napnul látku montérek. Zkušeně uvolnil knoflíky u poklopce a vyndal si ho. Jana z toho byla překvapena. Spatřila totiž pořádně dlouhý a silný ohon. Oproti němu byl manželův pták vrabčák.

„Na co asi tak myslíte, pane Petře?“ zeptala se Jana hlasem, který se jí třásl vzrušeními.
„Prosím, jen Petře, Jano,“ odpověděl.
„Je pěkně tvrdej,“ pravila, přitom se nahnula Petrovi přes rameno a hrudí se tak opřela o jeho záda, rukou uchopila tvrdý úd.
Jen polkl, pták mu pulzoval neskutečný vzrušením. Na zádech cítil dotek pevných prsou a tvrdé bradavky, které přes látku tričko do něj tlačily..
“To ano, to on je skoro pořád,“ odpověděl nakonec vzrušeně.
“A mám vám pomoci rukama, nebo jinak?” zašeptala Jana a Petr opět polkl.
Věděl, že by měl jednat rychle. Chytl Janu za ruku, kterou mu honila péro a dal jí na stranu. Pak se postavil, takže stál čelem k ní a nakonec jí začal přetahovat tričko přes hlavu. Kupodivu mu vyšla vstříc a zvedla ruce. Velká prsa se zhoupla nahoru a dolů a on je mohl obdivovat naživo.
Přitáhl si Janu za pas k sobě a políbil jí. Nejdřív byla ztuhlá tím náhlým vývojem, ale nakonec mu vyšla vstříc a začala si s jeho jazykem, který vnikal do úst, hrát.

Jana nechápala, jak je možné, že jí ta situace tak vzrušovala. Petr se choval neomaleně, drze jí uchopil jedno prso do ruky a zmáčkl jej, aby si užil jeho pevnost a velikost.
Cítila, jak přitom tvrdý ohon tlačí mezi její nohy, které měla lehce rozevřené. A tak se třel o stehna a tlačil na kundičku, jenž byla ještě skrytá pod látkou šortek a kalhotek. Sama se přitom tiskla na Petrovo obézní tělo, aby víc ty dotyky umocňovaly rozkoš, kterou cítila. Nakonec se od sebe lehce odtáhly, a tak sledovala, jak si Petr už oběma rukama pohrává s prsy.
„Máš nádherný kozy,“ pronesl vzrušeně, zatím co je v rukou mačkal a snažil se dráždit tvrdé bradavky.
Podívala se do jeho klína.
„Ty zase čuráka,“ pronesla a překvapila jí vulgarita, ke které sklouzla.

Chtíč a vzrušení jí ovládaly, a proto ze sebe stáhla šortky a kalhotky a stanula před Petrem nahá. Mohl tak sledovat klín, který byl vyholen a kterému vévodil pouze proužek tmavých chloupků.
Uchopil židli a otočil si jí tak, aby na ní mohl znovu pohodlně sednout. Pak už sledoval, jak se Jana rozkročila se nad jeho klínem, uchopila do ručky tvrdého ptáka a vzrušeně si několikrát přejela žaludem přes mokrou kundičku.
Nakonec jej nasadila na její okraj a opatrně začala nasedat. Cítila, jak zajíždí do kundičky a pěkně jí roztahuje a zcela zaplňuje. Bylo to něco neskutečného. Petrův pták se krásně otíral o sametové stěny a způsoboval jí tak neskutečnou rozkoš. Uchopil velká prsa do rukou a jazykem přejel po naběhlých bradavkách.

Pozvolna začala na údu poskakovat a při každém pohybu slastně sténat.
„Jsi větší kurva, než jsem čekal,“ vysoukal ze sebe.
Jana přitom zrychlila svou jízdu na ohromném ohonu, neboť její nadrženost pomalu a rychle se měnila v neuvěřitelný orgasmus.
Oba již byli ovládáni rozkoší a rychle se blížili k vrcholu. Petr cítil, jak Jana začala stahovat svojí kundičku, aby byla ještě těsnější. Tím jej úplně dostala. Byl na vrcholu blaha a cítil, že se opravdu brzo udělá. A z toho jejího sténání, vycítil, že i ona prožije brzy orgasmus.
Nakonec jej dosáhli prakticky ve stejnou chvíli. V okamžiku kdy Jana zaklonila hlavu a z hrdla se jí vydralo „Joooo“, začala se jí kundička svírat kolem cukajícího se ptáka, z kterého stříkaly proudy bílého semene.

Dlouhými polibky, při kterých si jazyky vnikaly do úst, si pak vychutnávali odeznívající extázi. Úd byl stále pěkně tvrdý a zaražený hluboko v kundě, ze které vytékalo lepkavé semeno. Janu to překvapilo. Čekala, že hned povadne a že Petr bude mít dost a bude konec, ale to se nestalo.

“Možná by bylo lepší, kdybych ti ukázal svůj pokoj,” navrhl přesun z kuchyně, když se dolíbali.
„Dobře, ukaž,“ zasténala Jana a vstala z Petra a tím jeho klín pokropila proudy semene smíšeného s jejími šťávami, které v okamžiku, kdy z kundičky vyjel tvrdý ohon, vytekly.
Vyšli z kuchyně a Petr Janu vedl do svého pokoje.

Byla to menší místnost, které dominovala poměrně velká manželská postel se železnou konstrukcí.
Vlevo u okna stála dřevěná skříň a na druhé straně měl počítačový stolek s počítačem. Po zemi a v koutech se povalovalo špinavé oblečení a další bordel, zejména CD a DVD. Naproti posteli, vedle vstupních dveří do pokoje, stál stolek s větší televizí a dle všeho i DVD přehrávačem. Čeho si Jana nevšimla, to byla i kamera, která byla nasměrovaná přímo na postel a kterou Petr opatrně zapnul na nahrávání.
Chtěl být pojištěn v případě, že by se Jana začala později cukat. Znal ženské, i když to tak na první pohled nebylo vidět. První vzrušení odezní a ženský se pak mu začnou vyhýbat. Ale tentokrát si to chtěl užívat pořádně a dlouho.
Jana už si však nadrženě lehala do postele a čekala, až její milenec svou tlustou postavou ulehne mezi rozevřené nohy.

A on tak učinil a postel zavrzala. Už byl mezi roztaženýma nohama, kde na něj již čekala rozevřená, vlhká, kundička. Mohl se pokochat pramínkem mrdky, jenž z ní stále vytékala.
Nečekal už na nic. Nasadil ohon na okraj nadržené svatyňky a zatím co na Janu zcela nalehl, zasunul do ní ptáka až po koule. Jen hekla rozkoší a pak začala sténat, jak začal Petr rychle a rázně přirážet.
„Ach bože, bože ach, to je pták,“ dralo se jí z úst a pokoušela se přirážet proti Petrovým pohybům.
Ten jí držel jednou rukou pevně za bok a druhou mačkal nadrženě velké prso, čímž zvyšoval rozkoš, která prostupovala celým jejím tělem.
„Líbí se ti to, čubko?“ hekal Petr a ona jen zasténala na souhlas.
„Takhle tě manžel nemrdá co?“
„Ne, nemá s čím,“ zasténala a spatřila, že se její tlustý milenec usmál.
„Velký čurák, velká slast,“ hlesl a zvolnil v přírazech, aby se mohl s Janou líbat.
Opětovala mu polibky, a když jí vnikl do úst, s chutí propletla jazyk s jeho a nechala, aby si spolu hrály. I to volnější tempo, kdy vytahoval úd až po žalud na okraj nadržené kundičky, aby jej zase po koule do ní zasunul, oběma způsobovalo neskutečnou rozkoš. Nejvíce ale Janě.
Tlustý ohon příjemně roztahoval kundičku, a jak byl dlouhý, tak jí i krásně protahoval až na její samé dno. A tak, i přes mírnější přírazy, díky důkladnému protahování, jí způsobil další velký orgasmus.

Bylo to tak náhlé, že to ani nestihla nějak oznámit. Prostě jen z úst vyluzovala nesrozumitelné skřeky a sténání.
Její tělo se krásně třáslo v neuvěřitelné rozkoši a kundička neskutečně drtila úd, který byl v ní narvaný až po koule. Petr byl při tom pohledu potěšen. Ta panička se pod ním neskutečně udělala. Po dlouhé době první žena, co nemusela být opilá, aby s ním šukala. Žádná placená coura. Jen nadržená panička.
Udělal ještě dva přírazy a celé to vzrušení dohnalo i jeho. Opět mu zacukalo v ptáku a znovu začal do Jany stříkat dávku lepkavého spermatu. A tak si i on vychutnával svoje vyvrcholení, hladil velká prsa a líbal se s Janou, která se už začínala vzpamatovávat ze svého slastného zážitku.

Uběhlo pár minut. Oba nazí leželi v posteli a Jana nemohla uvěřit, že právě byla nevěrná a k tomu s takovým tlustým prasetem.
Petr nebyl pohledný, ale jeho velkou předností byl pták, s kterým uměl. A to musela uznat. Nechala se od něj objímat, nechala ho, aby jí hmatal na pevná prsa, protože jí to vlastně dělalo dobře.
Chce s ním opět šukat a tak bude muset přesvědčit Dušana, aby si to nenadále dědictví mohla užívat.

Počet zobrazení: 379

Autor

Navigace v seriáluPan starosta >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezky upraveno. Jen téma nevěry mi není vlastní, ale to není problém povídky, ale můj. Je to psáno tak reálně, až mě ta žena štve. Podobný problém jsem měl s Fanynovou „tělocvičnou“. Těším se ale hlavně na čtvrtý díl, jelikož ten původní jsem dřív nikde nedohledal…

Bob Romil

Původní verzi neznám, takže nemůžu porovnávat, ale tahle je dobrá. Heslo, že dobrá hospodyňka pro pírko přes plot skočí, se tu naplnilo dokonale. I když se neskákalo přes plot a šlo o péro. 🙂

Icefruit

Pěkně přepsáno…původní povídky jsem našla a jsou pěkný hard core na kterých jsem začínala 🙂

Martin

Opravdu velmi realisticky popsána nevěra manželky . První díly si pamatuji , ale tato verze je mi bližší . Jsem zvědav jak se bude děj vyvíjet dál . Zatím je to perfektní .

7
0
Would love your thoughts, please comment.x