Nevěra hrozí všem děvčatům

Počet zobrazení: 351

I. PŘEDSTAVUJI SE TI, INTERNETOVÝ PŘÍTELI.

Nikdy bych neřekla, že se to stane. Miluji svého přítele a nynějšího manžela, jako nikoho na světě. Dali jsme se dohromady už v sedmnácti letech a nestihla jsem jiného kluka ani poznat. Pokud nepočítám nějaké to jemné osahávání pod kalhotami a první francouzáky, když člověk na konci základky začne mít chutě a zároveň stále funguje jakási dětská zvídavost, neměla jsem s nikým nic velkého.
Můj vyvolený prostě přišel moc brzy. Já jsem za to ráda. Moje povaha nemůže být vzdálenější couře. Miluji romantiku více než samotný živočišný sex, malé děti více než samotu a zodpovědné zásadové muže více než rebely. To o sobě můžu bez obav říct.
Proto mě samotnou překvapilo, co se v mém vztahu událo před několika lety a jelikož se to z paměti příliš nevytrácí, mám potřebu se anonymně vypsat někomu, kdo to pochopí, milý/á internetový/á příteli/kyně.

Abych se ti stručně představila, jmenuji se Dominika. Když se stalo to, co mě trápí, bylo mi 25 let. Nejsem určitě žádná velká modelka, spíše pohledná než krásná, což je možná mnohem lépe (či hůře?). Jsem ten typ roztomilé holčičky a měla jsem pocit, že sexuálně tato má juvenilnost muže dráždí opravdu hodně.
Počty nápadníků, ze kterých čišel jen jeden jediný cíl, tomu napovídaly.
Jsem drobnější a štíhlé postavy, mám drobný nosík, ručičky, ouška, tmavě hnědé vlasy a také temně tmavé oči, jejichž barva však není fádní, ale výrazně saturovaná hnědá.
Mnozí mi říkají, že vypadám s černými očními linkami exoticky, jako nějaká Řekyně, což možná také hrálo roli u nápadníků, nezatížených na blondýnky.
V době, kdy proběhla má nevěra jsem byla ve vztahu už více jak 7 let. Chtěla jsem mít ideálně jednoho chlapa, hledala jsem vždy jen naprosto vážný vztah. Biologie se ale neošidí, představy sexu s jiným tam byly, snažila jsem se je vytěsňovat a brala je jako zvladatelnou složku, která volá po tom, aby byly děti. Sex s přítelem mi naprosto stačil a moje choutky byly tak na úrovni fantazií, neměla jsem potřebu nějaké realizace.
Přesto jsem se dostala do situace, kdy se to stalo. Možná to bylo okolnostmi, možná i tím, že mít jednoho sexuálního partnera za život je velmi hezké, ale velmi nepřirozené…

II. JAK DOŠLO K MÉ NEVĚŘE

V listopadu onoho roku odcházela kolegyně Danča z naší firmy jinam. Oficiální rozlučkový večírek jsme s pár kolegy protáhli déle do noci. Byli jsme to hlavně my, co spolu ve firmě nejvíc kamarádíme.
Byl tam taky Roman. Můj spolupracovník, věčně usměvavý a vysportovaný kluk, který měl hlubší pochopení i pro některé ženské věci, takže si nás jako kamarádky doslova omotal kolem prstu.
Když nás i město přestalo bavit, přesunuli jsme se k Danči a jejímu příteli do jejich bytu. Tady jsme ještě trošku řádili. Bylo notně vypito a u malého pohoštění v obýváku byla sranda.
Jelikož hodiny odbily třetí ráno, nabídla mně a Romanovi Danča přespání.
V obýváku bylo místa dost. Roman mi gentlemansky nabídl místo na prostorné pohovce a sám si vystačil s karimatkou na zemi.
Zhaslo se, a tak jsem se svlékla jen do spodního tílka a kalhotek, napsala v teplých peřinách mému příteli SMS, ať se nediví, kde jsem, že mi Danča nabídla přespání, protože venku je zima. Mají byt daleko od nás, a navíc je už moc pozdě.
Ani nevím jak, omámená alkoholem jsem hned usnula.

Měla jsem snad několikrát během spánku pocit, že mě něco trošku probralo ze spánku.
Vnímala jsem, že ležím v klubíčku s vyšpuleným zadkem směrem do obýváku a hlavou se tulím k měkounkému opěradlu pohovky.
Už bylo celkem světlo, když jsem procitla úplně.
K mému zděšení jsem se snažila uvědomit si, co vlastně cítím. Ležela jsem v klubíčku stále stejně, ale zepředu mě guma od kalhotek trochu tahala. To protože jsem zezadu pod kalhotkama na svém holém zadku cítila něčí dlaň!
A nejen to! Cítila jsem jeden prst, který mi přejížděl nahoru a dolů po stydkých pyscích a pomalu se do nich zarývá. Snažil se prst opakovaně zasunout do pochvy, která ale byla naprosto suchá, takže to nešlo.
Slyšela jsem za sebou hlasité, přerývané funění. Okamžitě jsem s sebou trhla a otočila se.
Ani jsem nestihla otevřít oči, ale už jsem cítila jeho rty na mých. Ucukla jsem a viděla před sebou Romanovu tvář, klečel u pohovky.
„Romane, ty jsi mě osahával?“ vyjekla jsem a bylo mi jedno, že by to mohlo být slyšet až k Danči do pokoje.
Navalila se do mě zloba, měla jsem chuť mu vrazit jednu facku. On jako kdyby to vycítil, chytl mi ručičky do jeho silných pevných rukou a naléhavě mi šeptal: „Domčo, neříkej že to necítíš, já tě strašně chci mít, vím že se ti líbím, strašně tě chci, proto jsem to udělal!“
Pořád opakoval: „Strašně tě chci“ a snažil se mě políbit.
Odmítala jsem, snažila jsem si vymanit ruce z jeho sevření, ale nepouštěl. Pusu mi zacpával neustále svými rty a pokusy o polibek.
Držel mě opravdu pevně. Neměl tričko a já viděla jeho vypracované svaly. To můj kluk neměl.
Pocítila jsem najednou iracionální respekt k jeho mužnosti. Jako by měl právo, mít nade mnou určitou moc.
Tohoto zaváhání obratně využil a doslova mi vecpal polibky do tváře. Klekl si ke mně na pohovku a vahou svého těla mě vrátil do pozice ležící.
Nevěděla jsem už co dělat, tak jsem otevřela pusu a došlo ke kontaktu jazyk na jazyk. Cítila jsem jeho ruku, která mi hladila bříško a sjížděla dolů na kalhotky.
Říkala jsem sama sobě: „Domčo, co to proboha děláš?“ Zároveň jsem ale cítila, jak mě v podbřišku bodá vzrušení.
Až jsem měla potřebu cukat pánví, když mi přes kalhotky Roman projížděl jemným třením kundičku. Dostala jsem velkou chuť, vidět jeho nářadíčko.
Jak jsem ležela a on nade mnou klečel a studoval mé tělo, začala jsem mu pomalu stahovat trenky. Vyhouplo se přede mnou celkem statné a tvrdé péro a velké visící koule pod ním.
Roman byl samec, o tom žádná. Měl ho o něco delšího než můj přítel, především ale o dost tlustšího. Sáhla jsem si nejprve dolů na jeho koule a pomačkala je rukou. I ty byly větší než přítelovy kulky, které sice také uměly tak krásně viset pod pérem jako ty Romanovy, ale byly zřetelně menší.

V tu chvíli jsem si vzpomněla na přítele a udělalo se mi ze sebe vnitřně špatně. Stále jsem cítila ohromnou lásku a respekt k svému příteli, sexuální pud však dráždil fyzicky mé tělo, podbřišek probodávalo vzrušení.
Hlavou projelo něco, co zpečetilo mou nevěru. Dodnes si to neumím vysvětlit, ale neuvěřitelně mě začalo vzrušovat to vědomí, že Roman mě vlastně přebírá a przní mé lásce, mému chlapovi. Znesvěcuje mé tělo, bere si co chce, zanedlouho si mě svým spermatem hluboko v mé kundě a svým pachem vtisknutým z mileneckého obětí do mého těla, označkuje jako nějaké své teritorium. Chtěla jsem ten bílý proud cítit protékat mým podbřiškem. Chtěla jsem, aby vykradl zbývající polovinu pokladu, aby byl druhý chlap v mém životě.

Dostala jsem na něj strašnou chuť, takže jsem se opřela o loket a začala mu kouřit péro, zatímco on stále klečel a za slastného vzdychání mi zajel pod kalhotky a začal projíždět a prstit zvlhlou kundičku.
Jeho statné péro bylo na mou drobnou pusinku celkem hodně. Užila jsem si jej, ale brzo mě bolela pusa. Olízala jsem mu s chutí také jeho velké koule.
Když se konečně přesunul z fascinace kundou pod tílko a odhalil kulatá prsíčka, pořádně je pomačkával.
To mě nakoplo a znovu jsem si jej dala do pusy, přetahovala předkožku a cucala ho s velkou chutí.
To Romana dostalo a cítila jsem v puse počínající stahy jeho péra. Neuvěřitelně mě vzrušil ten fakt, že mi za moment nastříká své sperma do pusy, ale Roman to zastavil.
Očividně si chtěl pořádně zašukat. Tím zpečetil mou absolutní nevěru.
Je potřeba si uvědomit, že se vše odehrávalo v relativním tichu a za neustálé hrozby toho, že třeba Danča nebo její přítel půjde na záchod a uvidí nás. Museli jsme být hodně potichu. A já byla tak vzrušená, že jsem pociťovala záškuby svalů na rukou a v nohách, vzrušením jsem se doslova třepala. Teď jsme s Romanem klečeli oba naproti sobě a líbali se v objetí.
Nabažila jsem se pohledu na jeho svalnaté tělo a věděla už, že nevydržím ani minutu čekat, až bude ve mně.

Navíc jsem byla čím dál více nervózní ze dveří od Dančina pokoje, které od nás dělil pouze jeden závěs v širokém průzoru na posuvné dveře, jelikož jejich byt byl stále v režimu rekonstrukce.
Ačkoliv měl Roman takové svaly, nechtěla jsem to jako už tolikrát předtím s přítelem. Chtěla jsem být pokořena a znásilněna svým dobyvatelem. Mlčky jsem se mu podívala do očí a pak se k němu otočila zády. Opřela jsem se o lokty a co nejvíc prohnula záda, chtěla jsem vyšpulit prdelku co nejvíc nahoru k jeho zrakům.
Z mého pohledu to bylo nejvzrušivější možné pokračování. Prostě jsem jen klečela v kalhotkách na čtyřech a čekala co udělá.
Vzal do obou dlaní můj zadek a začal ho mačkat a hrát si s ním. Pak své obratné prsty přesunul na okraj  kalhotek a začal je pomalu stahovat ze zadku dále dolů…
Vzrušením jsem si kousala ret skoro do krve, jen abych nemusela nahlas vzdychat už jen z toho stahování kalhotek. Ucítila jsem vzduch na holém zadečku i prcince pod ním. Měla jsem kalhotky stažené v půlce stehen.
Ani Roman už nemohl dál čekat. K mému lehkému překvapení proklouzl dovnitř velmi lehce, jsem totiž dost úzká a bývá s tím problém. Nejspíš jsem tekla fakt hodně. Jenže až poté jsem ucítila to pravé zasouvání jeho tlustého péra. Doteď to byl pouze jeho mohutný žalud, co ve mně bylo.
Mlasklo to a já zřetelně cítila, jak roztahuje pochvu do šířky, v jaké ještě nebyla.
„Ach, mmmm, aaach.“ Složila jsem hlavu do polštáře a zakousla se do něj, aby to ze mě tak nahlas nešlo.
Atmosféra se dala skutečně krájet. Roman do mě párkrát zajel opatrně na doraz a pak začal přirážet rychleji. Držel mě pevně za obě půlky zadku a bezohledně přirážel. Sem tam mě plácl po zadku, ale i po zádech.
Cítila jsem díky tomu, že se na mně ukájí jako na nějaké prodejné kurvě, nebo jako voják, který šuká něčí ženu, zatímco u hlavy jejího muže v té samé místnosti je zbraň, a proto se ta žena nechá šukat odevzdaně, na čtyřech.
Cítila jsem ten fyzický kontakt jako bych byla znásilňovaná, ta, která se rezignovaně oddá násilníkovi. Živočišně mě mrdal dál. Moje kolena ztrácela pevný kontakt s látkou pohovky, začala jsem pod tvrdostí přírazů jezdit nohama a lokty po pohovce. Látka do rytmu přírazů dost nahlas šustila a do toho se ozývalo pleskání mého zadečku o jeho pánev.
Jelikož jsem úzká, cítila jsem, jak se jeho kančí péro začíná hluboko ve mně stahovat. Podbřišek vzrušením málem expolodoval. V dané situaci, s až riskantně hlasitým vzdechem se ve mně zarazil a v tu chvíli mi bylo jasné, že mě plní svým spermatem.
Byl to neuvěřitelný pocit. Jeho péro se ve mně několikrát mocně vzepjalo, jak si značkoval svým spermatem další z žen, kterou dobyl a vyplenil až po nejintimnější svatyni jejího těla.
Chvilku si vychutnal ten pohled na pokořenou, zadanou ženu a pak ho ze mě vysunul. Jak byl široký, při vysunování kunda zase krásně hlasitě mlaskla a okamžitě se ozval zvuk spermatu kapajícího ze mě částečně na stažené kalhotky, ale i na pohovku. Ale už mi bylo všechno jedno, moje vzrušení dostoupilo vrcholu.
Jak Roman ukojil hlavně sebe a přestal pořádně přirážet hned, jak stříkal, aby si vychutnal ten pocit, nestihla jsem se udělat. Lehla jsem si na záda a Roman vedle mě.
„Já se neudělala“ řekla jsem mu udýchaně.
„Chceš to udělat rukou nebo pusou?“ zeptal se až nepříjemně věcně.
Cítila jsem se jako zneužitý kus masa  a to mě rajcovalo dále za hranice možného.
Pošeptala jsem mu: „Ne, honit si kundu budu sama, ty mi budeš šeptat, jak jsi mě zneužil, vyšukal, zneuctil před přítelem a vystříkal, rozumíš?“

Přikývl. Natáhla jsem si kalhotky, aby sperma nadále nekapalo na Dančinu pohovku a dala ruku do kalhotek. Vzala jsem si klitoris mezi ukazováček a prostředníček a začala jemně masírovat v kruhu. Ihned jsem cítila, že jsem za půlkou cesty k orgasmu.
Roman mi u toho šeptal : „Teď máš v sobě moje sperma, jsi vyšukaná děvka. Tvůj chlap není pořádný chlap, a tak jsi podlehla lepšímu. On už bude šukat jenom ojetinu z bazaru, ale to je příroda.“
Šel na mě orgasmus, tak jsem si strčila do kalhotek i druhou ruku. Nahmatala jsem si poševní vchod. Nyní jsem cítila roztáhnutou, znesvěcenou díru, když jsem do sebe zasouvala prst, ani jsem necítila odpor stydkých pysků. Prostě jsem byla roztáhlá a rozšukaná.
Když jsem do sebe zajela, každý centimetr jsem cítila pozvolna vytékající Romanovo sperma. Zvláštně mazlavý pocit jsem cítila prstem i hluboko v sobě. Uvědomila jsem si, že to je tak bezprostřední a syrový pocit submisivního zneuctění a vyplenění, že jsem skutečně vybuchla a dostala orgasmus. Roman mi silně zacpal ústa, ale nohy se samy vykoply hluboko do vzduchu. Ruce vystřelily tak, že jsem si natrhla zepředu kalhotky a svíjela jsem se několik sekund, než jsem bez hnutí odpadla a málem nebyla schopna ani dýchat.
Potom jsem řekla Romanovi, že co se tu stalo, jakoby se nikdy nestalo, jakmile opustíme Dančin byt. Že to prostě není a nebylo a že to zapřu klidně i před Bohem. Vrátil se mi totiž rozum a dostala jsem ze sebe fakt hnusné pocity.

Ale příteli jsem to nedokázala říct. Hned jak jsem přišla domů, letěla jsem na záchod si ji umýt, utřít a kalhotky vhodit do pračky.
Vím, že je žárlivý a že by to znamenalo dost hnusný rozchod.
Dneska už ale také vím, že to byl pouze důsledek přirozené sexuality a pudů, kterým se nedá bránit a nemám si co vyčítat. Kdybych to plánovala nebo flirtovala s muži, tak neřeknu. Tohle ale byla čistá živočišná příroda. Nejsem na to hrdá, ale stalo se bez mého přímého zavinění.

Počet zobrazení: 351

Autor

5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Nevěra, prezentovaná z pozice ženy, to tu snad ještě nebylo. Vítáme mezi sebe novou autorku a těšíme se na další příspěvky.

Fred

Jó příroda, ta si poroučet nedá. A zaplať pán Bůh za to, vždyť jen tehdy se dočkáme mnohých příjemných překvapení, u kterých ani nevíme, zda se za ně stydět, nebo za ně být rádi.
Nového autora u nás vítám a přeji mu to své tradiční:
„Ať Ti péro neoschne!“

Shock

Povídka dobrá, ale hned si jdu zjistit, kolik má žena v práci kolegů – potencionálních svůdců. 🙂

Martin

😀😀😀 Když často manželce chodí sms , tak je prý zůstatek . No občas si i se zustatkem volá . Je to kolega z bývalé práce . Zatím jen nevinně 😉

Martin

Za 1 vítám novou autorku a přeji ať ji múza neopouští .
Za 2 touto povídkou jsi mě mile překvapila . Něco podobného jsem zažil s bývalou kolegyní . Podlehl jsem a nyní na to rád vzpomínám a popravdě mi to i chybí . Prvotina velmi dobře napsaná a za sebe jsem zvědav zda bude mít pokračování nebo i případně na další povídky .

childe

Vítán novou autorku. Na prvotinu dobře napsáno. Je zajímavé sledovat jak to některé ženy prožívají a cítí.

BARA

SEXY

7
0
Would love your thoughts, please comment.x