Nevěrná holka 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Nevěrná holka

Kupodivu jsem usnul brzy a tvrdě. Zdálo se mi o tom, že jsem znova na těch záchodcích a opět jsem sledoval svou holku jak jí šuká Petr, zatím co jeho Katku vymrdává na podlaze u umyvadla Martin.
Vzrušovalo mě to a zároveň štvalo. Nevěděl jsem co si myslet, jestli honit, nebo křičet. Každopádně jsem věděl, že určitě zase bude příležitost něco takového vidět.

Probudil jsem se asi někdy kolem šestý hodiny. Kristýna ještě spala a já nutně potřeboval na záchod. K mým uším dolehl hlas Kateřiny. Byla rozčílená a podle všeho něco vyčítala jak Petrovi, tak i Martinovi. Vylezl jsem pomalu ze stanu a spatřil je všechny tři opodál. Katka pobíhala po place a balila věci.

„Ty hajzle. Tos mi neměl dělat.“ všichni si mě hned všimli a Katka ztichla.
Podívali se na mě a já hned věděl o čem je řeč. Chvíli jsem nevěděl co říci, nakonec ze mě vypadlo: „Co se děje?“
Katka začala znovu balit věci a přitom procedila mezi zuby: „Odjíždíme. Tohle nemá cenu. Už mě to nebaví.“
Petr měl svěšenou hlavu a šel Katce pomoci, ta ho hned odehnala. Martin jen pokrčil rameny.

Během necelé hodiny byla Katka s Petrem sbalení a vydali se směrem domů. Já dělal, jako že mě to celé překvapuje a nechápu o čem je řeč. Martin ovšem s námi zůstal, což asi s radostí uvítala Kristýnka.
„Myslím, že za téhle situace asi nemá smysl už někam jezdit,“ překvapila mě moje holka svým rozhodnutím a Martin jen pokýval hlavou.
„To jako už zůstat tady?“ nechápavě jsem se zeptal.
Oba souhlasně přikývli.
„Tak co jiného? Ti dva nám to pěkně zkazili.“
Martin byl evidentně naštvaný.
A tak se rozhodlo, že zhruba pět dní strávíme tady v kempu.

Celou dobu jsem přemýšlel, jestli mám oběma říci, že to vím. Dost mě to lákalo a zároveň jsem se strachoval reakce. Reakce mé holky. Reakce Martina. Nakonec jsem to pustil z hlavy. Už jen proto, že ti dva se připravovali na to, že se půjdou vykoupat. A tak jsem šel s nimi.

Musím uznat, že blbnutí ve vodě mě docela rozptýlilo a že jsem už přestal myslet na všechny ty špatné myšlenky. To spíš do doby, než jsem vylezl ven a nechal ty dva ve vodě.
Jak jsem tak ležel na dece, všiml jsem si, že je Martin poměrně blízko mé dívky a bylo mi jasné, že se jí pokouší pod vodou ohmatávat. Co jsem ale také mohl vidět bylo i to, že jej Kristýna decentně od sebe odstrkávala.

Den se pomalu chýlil ke konci. Slunce začalo zapadat a já viděl to napětí mezi mou holkou a Martinem. On si chtěl zašukat. Ona jej evidentně odmítala. Ale proč co? Mělo to něco společného s tak náhlým odchodem její kamarádky? To jsem nevěděl. Každopádně tak, jako minulý den i teď jsme zašli do hostince, kde jsme se chtěli na večeřet a trošku se zabavit.

„Vůbec se mi to tu nelíbí. Celý ten nápad s koly byl pěkně pitomej,“ pravila mi Kristýna ve stanu, když jsme se chystali do hostince.
„Vždyť to vypadalo, že se docela bavíš? Co se změnilo?“ zeptal jsem a dělal jsem nechápavého.
Ona si jen povzdychla. Takové to, kdybys věděl. Ale nevyřčené. A já jsem věděl.
„Jsi snad naštvaná kvůli odjezdu Katky?“ zeptal jsem se.
Podívala se na mě a bylo vidět, že mi chce něco říci, ale neví jak.
„Nebo je to kvůli tomu, jak jsi poslední dva dny mi nasazovala parohy?“ Její výraz se změnil. Z ustaraného, do šokovaného a následně do zděšeného.
„To si myslíš, že jsem si nevšiml první noc, že nejsi ve stanu?“ pokračoval jsem ve svém útoku.
Nyní jsem veškerý ten vztek potřeboval dostat ze sebe.
„Jak jsi ve stanu neodolala velkým svalům Martina?“ Bylo vidět, že neví co na to říci. Měla jen sklopené oči.
„Nemluvě pak o tom ranním protažení tvé nadržené kundičky. A co pak večer? Jak jsi šukala kluka své nejlepší kamarádky? Není to snad ten důvod, proč odjeli?“

Podíval jsem se na ní a čekal co na to řekne. Zvenčí se ozval Martinův hlas, který nás začal svolávat na cestu do hospody.
To Kristýně přišlo vhod. Aniž by mi cokoliv řekla, tak otevřela stan a doslova z něho vypadla. Já ještě chvíli počkal a pak jsem vyšel ven. Kristýna pár metrů před stanem a čekala, až se objevím vedle ní. Pak jsme společně zamířili k Martinovi a do hospody.

V hospodě při večeři panovala tichá atmosféra. Martin se snažil celou situaci nějak pochopit. Ale moc dobře mu to asi nešlo.
„Co je s vámi hrdličky?“ zeptal se nakonec po hodině mlčení.
„Coby, kukačko. Nic“ prohodil jsem a on se na mě tázavě podíval.
Přál bych vám vidět ten jeho výraz, který na svůj roztomilý obličej nahodil, když mu to došlo.
„No.. no … počkej, počkej.“ začal koktat a jeho sebejistota ho najednou opustila.
„No teď jsi hrdina co? Ale ještě nedávno jsi měl silný řečičky, než si sbalil mou holku.“ zahuhlal jsem prakticky do půlitru, neboť jsem se zrovna chystal pořádně napít.
Kristýna stále mlčela a dívala se do země.

„Tak co je? Nejdřív si užíváte pořádné šukání a teď když to prasklo mlčíte?“ zeptal jsem se nechápavě. Čekal jsem všechno, ale tohle tedy ne.
„Hele v klidu, já nechci mít nějaký problém“ pokusil se o bojovný tón Martin, ale moc mu to upřímně řečeno, nešlo.
„Spíš nechceš mít rozmlácený ciferník. Bych řekl.“ odpověděl jsem mu prakticky hned. Jen na sucho polkl a pak se rychle napil piva.
„No pomůže Vám, že jsem si ho při tom, jak jsem Vás sledoval, pokaždé honil?“
Na tohle už konečně nějak zareagovala i moje holka.
Podívala se na mě zvlhlýma očima a její výraz jasně naznačoval nevyřčenou otázku „Vážně?“. Usmál jsem se na ní a pak na Martina, který se tvářil stejně překvapeně.
„Jo sám tomu nemůžu uvěřit, ale de fakto se mi to prostě líbilo. Vás tak hezky tajně sledovat,“ pronesl jsem jako by se nechumelilo a znovu se pořádně napil.

Sledoval jsem, jak si to oba přebírají ve svých hlavách. Nakonec se osmělil Martin. Usmál se, napil se pořádně piva.
„Si myslím, že to byl zážitek vidět, jak tu tvou šuká pořádný klacek. Kor, když ty, nejsi tak dobře obdařený.“
„Drž hubu, nebo ti jí fakt rozbiju,“ zamumlal jsem a on se přestal usmívat.
„Jenže on má pravdu,“ ozvala se najednou Kristýna a já na ní pohlédl.
„Oproti němu máš chrastítko. On má aspoň pořádný péro.“
„A proto jsi s ním musela šukat že?“ zeptal jsem se vyčítavě, ale bylo mi jasné, že tuhle slovní bitvu můžu i prohrát.
„No co, tak mě s tím velkým ptákem pořádně uspokojil. Za to já přece nemůžu. A sám si řekl, že se ti to líbilo. Tak co?“

Měla pravdu holka jedna. Líbilo. A to jsem si musel přiznat. Toužil jsem po tom jí zase vidět kňučet rozkoší pod náporem Martinova údu. Přesto jsem se rozhodl tenhle boj prohrát se ctí.
„Takže, když má někdo velkýho ptáka, tak mu prostě podržíš?“ zeptal jsem se bojovně a sledoval, jak znejistěla.
Nakonec však zdvihla hlavu a podívala se upřeně do mých očí.
„Jo.“

Rozhlédl jsem se po lokále. Byl poloprázdný. De fakto zde už seděli ještě tři chlapi, co popíjeli a pak tu byla hostinská. Řekl jsem si tedy, co chce má mít a rozhodl jsem se udělat bláznivou věc.
„Jak moc musí být velký, aby si mu podržela?“ zeptal jsem se své holky. Ta chvíli přemýšlela.
„Minimálně dvacet.“ pravila nakonec.
A já hnán žárlivostí, vztekem vzrušením a alkoholem jsem se postavil a na celý lokál zvolal: „Kdo tu z vás má pánové kokota tak dvacet cenťáků, může tu teď vymrdat mou holku.“

Ani jsem to pořádně nedořekl a už mě Kristýna za ruku stáhla zpět na zadek.
„Blázníš? Tobě snad zešílelo,“ zasyčela naštvaně, ale pak se jí zrak stočil směrem ke stolu, kde seděli ti tři muži.

Jeden z nich se totiž zvedl a šel přímo k nám.
„Tak pokud to tady panáček myslí vážně, tak já ho mám,“ pronesl asi čtyřicetiletý páprda s vyvaleným pivním pupkem a přitom si zajel rukou do rozkroku, kde si pohladil své náčiní.
Podíval jsem se na Kristýnu a ta na mě. Martin jen seděl a nevěřícně sledoval, co se to děje.

„Tak co? Řekla jsi, že když chlap bude mít pořádný péro, podržíš mu,“ pronesl jsem na svou holku a můj tón byl posměšný.
Jasně že jsem doufal, že dostane strach a nic neudělá a tím bych to celé vyhrál. Jenže Kristýna udělala pravý opak. Vstala od stolu a přetáhla si přes hlavou tričko. Všichni jsme tak mohli spatřit její výstavní čtyřky, jejichž velikost umocňovala bílá podprsenka.

„Tak mi toho svýho ptáčka ukaž,“ pravila směrem na muže, jenž k nám přišel.
Ten se pousmál a rozepnul si zip u kalhot. Po chvíli z poklopce vytáhl hadici, která v klidovém stavu byla větší jak můj pták v pozoru.
To už si však Kristýna před mužem dřepla na bobek, úd vzala do ruky a několikrát přetáhla předkožku přes rudý žalud.

Už tohle stačilo k tomu, aby se do údu vehnala krev a on začal bobtnat a nabírat na své velikosti. Ale Kristýna nehodlala tohle zastavit. Vsála do úd do úst a začala jej lačně cucat a sát, až z toho chlap začal hekat slastí.
„Ježiš to je čubka. Ty kráso ty to umíš. Dělej kuř mi ho pořádně. Kuř ty čubko,“ hekal a přitom chytl mou holku za hlavu a začal přirážet ptákem do její pusy.
Kristýna ho nechala. Jako by se dostala do nějakého transu.
Nás s Martinem nevnímala a věnovala se jen a jen tomu chlapovi. Jeho kolegové jej přitom hlasitě povzbuzovali. To jim však bylo málo a tak se zvedli a prostě přišli k našemu stolu.
Mezitím se však vzpamatoval Martin. Vstal od stolu a přešel za Kristýnu, aby jí v rychlosti rozepnul podprsenku. Během chvíle mohli všichni obdivovat nahá velká prsa.

„Ty vole to jsou vemena.“ pronesl jeden z kamarádů toho pupkatého šťastlivce.
Ten se také odvážil přijít blíž, sehnout se a sáhnout si na ně. Kristýna jej nechala, aby jí ohmatával. Sprostě jí mačkal prsa a viditelně si hladil ptáka v kalhotech. Stejně si začal počínat u jeho kamarád a já opařeně sledoval, jak tam tři neznámý muži si začínají pohrávat s mou holkou.

Ten, kterého Kristýna kouřila se na mě ďábelsky usmíval.
Pak naznačil mé holce, že by měla přestat kouřit a Kristýna se na to hned postavila. Dva páry rukou přitom neustávaly ohmatávat prsa a bříško a nakonec se posunuly na džíny, které jí rozepnuly a začaly stahovat až ke kotníkům.
Objevila se bílá krajkovaná tanga, která naspodu zdobil krásný mokrý flíček. I ta však brzy začaly čtvery ruce stahovat ke kotníkům. Kristýna pak měla poměrně velkou práci se z oblečení vysoukat. Nakonec však stála před čtyřmi muži nahá.
Tři neznámý a Martin. Ten se taky jal organizace celé této akce.

Přistoupil ke Kristýně a něžně jí naznačil, aby si lehla na stůl. Zadeček měla přitom mírně za hranou stolů a tedy nad zemí. Ten který se chlubil tím velkým ptákem ke Kristýně přišel a zatím co si dával její nožky na ramena, tak nasadil na okraj kundičky tu svou kládu a pak ho do ní zasunul.
Moje holka přitom vzdychla rozkoší a pak už jen vzdychala v rytmu nadržených přírazů onoho muže.
„Kurva ty jsi těsná,“ hekal, zatím co přirážel velkým zadkem a protahoval tak kundičku mé holky v celé délce ohonu.
Kristýna se zmohla jen na vzdychání a hlazení prsou, které jí poskakovaly až k bradě.
Chlap přirážel rázně a rychle. Bylo vidět, že mu nejde o to uspokojit mou holku, ale o to uspokojit sama sebe. A tak, když Kristýna už sténala poměrně hlasitě a vypadalo to, že každou chvíli se udělá, přirazil mohutně a zařval jako lev.
„Jooooo ty čubko. Tady máš nálož,“ vydralo se mu z úst a obličej se mu přitom křivil v návalu rozkoše.
Udělal několik velmi krátkých přírazů a pak prostě odstoupil.

Na jeho místo však hned přišel jeho kamarád. Ten, co se jako první odvážil začít ohmatávat prsa mé holky.
Kalhoty měl spuštěné až ke kotníkům a v ruce dřímal menší, ale za to tvrdý úd. Nikoho se neptal.
Prostě přišel a zasunul. Doslova přitom na mou holku nalehl a ta jej objala nohama. Pak začal přirážet. Opět to byly rychlé přírazy a přestože jeho úd nebyl tak velký, jako kamaráda, stejně začala Kristýna opět sténat a vzdychat. A když už opět se dostávala do varu, tak znovu její milenec mohutně přirazil a prostě se na ní svalil.
Bylo jasné, že se udělal.
Kundičku už musela mít pěkně plnou od semene, ale ona ještě nebyla uspokojena.
Celá situace se opakovala i se třetím chlapem. Jen co mu kamarád uvolnil místo, tak zasunul svůj hubený, ale delší úd a začal rychle přirážet. Během chvíle se do mé holky vystříkal a tak, jako jeho kumpáni i on se odtáhl, natáhl kalhoty a pak všichni tři, po zaplacení, z hospody odešli.

Zbyl jsem tam jen já, Martin, barmanka a moje holka.
Vstal jsem od stolu a sledoval, jak z kundičky mé holky vytéká cizí semeno.
„Tak dělej, vytáhni ho a taky se ukoj,“ plácl mě Martin po zádech a u toho se smál.
Sledoval jsem, jak si Kristýna hladí kundičku, z které vytéká cizí semeno a nebyl jsem schopen ničeho. Ani si ho vytáhnout a ukojit se, přestože mě ta situace svým způsobem vzrušovala.

„To jsem si mohl myslet.“ zaznělo mi za zády a Martin už vytahoval ocas z kalhot a přistupoval k mé holce. Jedním přírazem ho pak do ní zasunul a začal přirážet.
Během chvíle bylo slyšet, jak Kristýna opět sténá rozkoší.
„Bože ta má úzkou pičku,“ komentoval Martin situace a přitom se na mě zazubil.
Má původní bojovnost se vytratila. Tohle přeci jenom je už moc. Něco jiného bylo sledovat to tajně. Tam nějaké vzrušení bylo. Ale tohle? Vidět toho namakaného borečka, jak tu svou ohromnou kládu vráží do kundy Vaší holky, to mě spíš začalo štvát.

„Nekecej a přirážet už to na mě jde,“ peskovala ho Kristýna a víc hlasitěji začala sténat.
Rozhodl jsem se. Prostě jsem vykročil z hospody ven. Musel jsem vypadnout. V okamžiku, když jsem opouštěl dveře, se pod nápory Martinova údu Kristýna udělala. Ti dva budou určitě stejně šukat ještě poměrně dlouho. A měl jsem pravdu.
Hodinu jsem se procházel po kempu, abych se pak vrátil k našim stanům.
Když jsem procházel kolem Martinova stanu, ten se viditelně kýval ze strany na stranu a z jeho útrob se linulo sténání Kristýny a hekání Martina. Bylo mi jasné, že šukají. A šukali, když jsem sám usínal ve svém stanu.

Ráno jsem se probudil poměrně brzo. Slunce se začínalo objevovat za kopcem a světlo pomalu nahrazovalo tmu. Já byl už rozhodnutý. Kristýninu tašku s jejími věcmi jsem vyndal ze stanu a ten jsem pak opatrně složil.
Nasedl jsem na kolo a po zaplaceni noclehu jsem se vydal svou cestou dál. Nechal jsem Kristýnu s Martinem. Takovou holku přece nepotřebuji. Pln emocí jsem šlapal a přemýšlel nad tím, jestli na velikosti opravdu tak záleží.
Když už slunce bylo vysoko na obloze a já hledal místo, kde si odpočinu, spatřil jsem dvě slečny. Seděly v trávě u svých kol a živě debatovaly. Pomalu jsme k nim přijel.
„Zdravíčko,“ zavolala na mě drobná blondýnka se štíhlou opálenou postavou.
„Co tak sám tady?“ zeptala se druhá, vyšší hnědovláska, také štíhlé postavy.
„Když Vám to řeknu, tak mi to buď neuvěříte, nebo mě budete mít za totálního idiota a utečete,“ já na to s úsměvem a vlastně jsem to myslel vážně.
„Ale, no taaaak. Zase tak hrozný to určitě nebude,“ žadonily skoro najednou a já prostě neodolal.
Stejně jsem se potřeboval vykecat. A tak jsem spustil.

Poté co jsem dopovídal svůj příběh, slečny se na mě dívaly s ustaraným a překvapeným výrazem. Pak jedna z nich konečně prolomila ticho. Byla to bruneta, která se představila jako Jarmila.
„Děvka.“
To bylo jediné co řekla. Pak se na mě obě usmály.

Autor

Navigace v seriálu<< Nevěrná holka 02
4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad

A kdy bude konečně pokračování 😀

Vlad

Vlastne vsechny tvoje povidky. Ty me „pronasleduji“ leta. Jeste z dob sex-townu. A pak tady, hodne z nich by si zaslouzilo pokracovani.

Shock

Tohle bych nedal. Jemu bych srovnal fasádu a ji? No, děvka je děvka , s tím člověk nic nenadělá. Psáno hezky, ale uspokojivé jen pro toho, kdo si v tomto tématu libuje 🙂

Shock

Nechci s tebou polemizovat o násilí vůči sokovi, ale napsal jsi tu povídku tak, že Martin je zmetek, kterej by si ode mě nic jinýho nezasloužil 🙂 Jako kdysi napsal Fanyn ve své „tělocvičně“….

Frank

Takové skoro až realistické zakončení

Martin

Na mě silný kafe , až moc realistické . Ale konec se mi líbil . Sice to nevyznělo tak , zda spolu pokračovali dál , ale bylo to pozitivní .

Junior

No tak myslím, že udělal dobře co s takovou holkou. Jo občas je život pěkná potvora. Snad se poučí pro příští vztah.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x