Nevěrná milenka

Počet zobrazení: 5021

Každej chlap miluje tu chvíli „po tom“, kdy hormony štěstí odplaví veškerou bolest na těle i na duši a rozprostře se klid, pohoda a láska, zvláště když ta milovaná bytost leží vedle, taktéž spokojená a něžně tě hladí a laská. Jenže to by tou ženou nesměla být matka mé přítelkyně. Ale pěkně popořadě. Jak to celé začalo?

***

S Mirkou jsem se seznámil na tenise. Poté, co jsem začal vydělávat a osamostatnil se, vrátil jsem se ke svému milovanému sportu. Závodně jsem tenis hrál do patnácti. Pak jsem toho kvůli škole a jiným zálibám zanechal a hrál ho už jen rekreačně.
Na klubovém poháru rekreačních hráčů jsem se umísťoval do první dvacítky, ale na pohár jsem nikdy nedosáhl. Ten vyhrávali senioři, vesměs bývalí aktivní hráči, kteří to ještě měli v ruce a sázeli mi míčky na čáru nebo mi tam šoupli kraťase.

Při tomto každoročním turnaji jsem potkal Mirku a ač jsem zápas hladce projel 1:6, 3:6, nebral jsem to nijak tragicky a pozval ji na rande. A od té doby jsme spolu začali chodit.

***

Zhruba po půl roce proběhlo seznámení s rodiči.

U nás to proběhlo v klidu. Dostali jsme pozvání na oběd. Tátovi se Mirka líbila, máma si ji zase „proklepla“ v ženských záležitostech a oba mi pak vyjádřili své uspokojení.

U jejích rodičů to bylo takto. Mirka pocházela z vesnice 40 km daleko. Už kolikátou generaci tam jejich rod vlastnil malý statek a nějaké pozemky. Po restituci je prodali a jen na dvorku chovali slepice a měli i pár králíků podobně jako každej druhej na vsi.
Otec Zdeněk byl zemitej chlap, takovej typ hromotluka, jinak ale celkově v pohodě a dělal v bývalém JZD, nyní jakémsi „Agro-fet“, agronoma.
Matka Samantha (ano, tak se opravdu jmenovala) tam byla také zaměstnaná a byla to na první pohled sympaťanda, žádná prvoplánová kráska, ale hezká ženská a vlastně ještě mladá, neboť otěhotněla těsně po osmnáctinách, takže příští rok měla slavit teprve čtyřicítku. Oproti nemluvnému manželovi byla přímo Niagarský vodopád výmluvnosti. Stále mlela, až mi zvonilo v uších, ale hned mě přijala do rodiny a naplánovala na večer táborák.

Já s Mirkou jsme zatím trávili volný čas tím nejlepším způsobem. Uvelebili jsme se v jejím pokojíku, začali se líbat a vzájemně svlékat. Bylo léto, neměli jsme toho na sobě mnoho a brzy jsem se jí začal dobývat do kalhotek a ona mně do trenek.

„Vezmeš ho do pusinky?“ otázal jsem se jí.
Mirka se usmála a vsála ocas do úst. Přetáhla předkožku, chvíli ho cumlala a naučeným postupem ho začala sát. Ocas mi povstal v celé své velikosti a tvrdosti a jen jsem spokojeně funěl.
„Jo… och… Už ale přestaň… nebo vyteču,“ bránil jsem se vyvrcholení.
Mirka přestala kouřit, ulehla na záda a roztáhla nohy. Rukou si přejela vyholený klín, kde se rozevírala štěrbina, ze které vytékaly první krůpěje šťávy. Vše jsem hned slízal a Mirka sténala rozkoší, když jsem jí jazykem přejížděl přes citlivá místa a zejména klitoris.
„Udělej mi to… Pojď do mě,“ pobízela mě zataháním za vlasy a já na ni nalehl a začal do ní pomalu pronikat. Mirka pocítila vniknutí a jak se ocas v ní posouval dál, sílily i pocity slasti a ona si plně užívala strojové přírazy.
Líbali jsme se, Mirka vzdychala pod laskajícími dotyky na prsou, které jsem hladil a jazykem objížděl dvorce a bradavky. Pak už se vzpínala proti mně v předtuše mého vyvrcholení. Sama nebyla schopná se uvolnit kvůli pocitu přítomnosti matky v přízemí domku.
To já jsem žádné předsudky neměl, naposledy jsem přirazil a se slastným zaúpěním se do ní vyprázdnil.

Aniž jsme to tušili, Samantha o našich hrátkách nejen věděla, ale dokonce je i viděla!
Pokojové dveře totiž byly v horní části prosklené. Sklo bylo sice zakryto závěsem, ale Mirka si nevšimla, že ten je po straně odhrnut víc, než by měl, a právě tou skulinou nás Samantha pozorovala, neboť postel byla přímo naproti dveřím.
Přilákána našimi vzdechy se přikradla ke dveřím, pozorovala nás až do mého orgasmu a zase se tiše vytratila.

My, příjemně unaveni, jsme si zatím povídali.
„Co že se tvá máma jmenuje Samantha? Já znám jen prsatou zpěvačku Samanthu Fox, kterou měl kámošův brácha vylepenou doma na všemožných místech, asi jak si honil často péro.“
Mirka se zamračila.
„No jo, to jste celí vy, chlapi! Hned slintáte nad kdejakou prsatkou… Máma se narodila babičce po návratu z Ameriky, kde byli na konci šedesátejch let. Dostali se tenkrát až do San Francisca mezi hipísáky, prožili Woodstock… Pak zase měli s cestováním utrum. A na tu Samanthu se tenkrát s dědou upnuli a matrika to vzala. To je celý.“
„A babička s dědou žijou?“
„Bohužel ne. Zabili se v autě před deseti lety. To hipísáctví furt měli v krvi, cestovali, nocovali pod širákem… No a jednou v noci to děda napálil do stromu. Prej asi zvíře přes cestu, řekli policajti. No, už je to za náma. Máma je po nich trochu poděs, všiml sis, jak jí huba jede… Ale vzala tě v pohodě, to je dobrý, ne?“

***

Večerní táborák se vydařil. I Zdeněk byl více hovornější. Když jsme končili, zůstala se mnou Samantha chvíli sama a řekla: „Za tři neděle k nám přijede Mirčina sestřenice Adéla. Chci tě poprosit, vyvenči ty holky. Adéla je taková zvláštní… Nevím, jak to říct. Věnuj se jí trochu víc. S Mirkou si o tom promluvím.“
„Kam až to mám nechat zajít?“ zatvářil jsem se nepříliš nadšeně.
„Hele… ehm… vím, co dokážeš. Myslím, že úplně do ní jít nemusíš. A dál by to Adéla asi ani zajít nenechala. Neboj se, já umím být vděčná… A už dost,“ přerušila hovor, neboť se z domku vynořila Mirka.
„Jdeme spát, lásko?“
„Jen běž a nezbořte nám barák, dobrou,“ ušklíbla se na mě Samantha a já pochopil, že ví víc, než jsme si mysleli. Asi nás odpoledne musela slyšet.

***

Sestřenice Adéla bylo stvoření s jedničkama prsama na vytáhlém hubeném těle, ale jinak to byla normální holka s polodlouhými vlasy, prostě tuctovka. Myslím, že by neměla mít problém najít známost, ale asi to problém byl, protože Mirka mi řekla, že ještě kluka určitě neměla a že je v tomhle ohledu poněkud zastydlá. Jinak byla kamarádská, líbla mi pusu na seznámení (hezky voněla) a přijala pozvání na diskotéku.

Věrný přání Samanthy jsem se jí věnoval víc než Mirce, ale ta nijak nereagovala, asi byla matkou informovaná.

Při ploužácích jsem se Adély začal dotýkat níže na zadku a více ji tiskl k sobě, ale nesetkal jsem se s odporem. Naopak, sama se o mě třela tělem a když pocítila ztuhlý ocas v kalhotách, tiše vzdychla a obzvlášť silně se tam tiskla stehnem. Když jsem ji pak jemně políbil na krk, tělo jí strnulo v jakési křeči a opět vydala tiché vzdechnutí.
„Oooh… ještě… můžeš,“ zašeptala mi do ucha a protože zrovna Mirka s kýmsi klábosila u baru, zasypával jsem Adéle krk polibky a ona byla slastí bez sebe. Když hudba skončila, přes tričko jí byly vidět vztyčené bradavky, Adéla sykla: „Celá teču,“ a zmizela na záchod.

Večer se tedy vydařil, horší bylo, že mi při posledním tanci pošeptala, abych pak v noci přišel k ní do pokoje.
„Tys mě tak rozjel… Jsem úplně mokrá a… chci tě. Přijdeš? Mirka usne, ona spí tvrdě a já ti dám, co ti jiná holka dát nemůže,“ šeptala vzrušeně a odvážně mi rukou sáhla na ptáka. Cestou domů jsem dumal, jak z toho ven.

Vše vyřešila Samantha. Byla vzhůru a ševelila, že nám připravila čaj na zklidnění žaludku po alkoholu i na dobrý spánek.
„To vám udělá dobře, jakmile ulehnete,“ poznamenala a vlastně nás to donutila vypít. Pak za mnou vyšla na chodbu.
„Adéla v tom má prášek na spaní. Pro jistotu. Nevím, jak jste na tom.“
„Právě že blbě. Chtěla, abych za ní v noci přišel. Takže dík,“ vysvětlil jsem rychle a s Mirkou jsme i bez sexu hned usnuli. Doufal jsem, že Adéla do rána zapomene, co po mně chtěla.

***

Nezapomněla. Ráno se mi o samotě sama připomněla, že sice hned usnula, ale proč jsem ji nevzbudil?
„Sám jsem hned usnul… promiň. Stejně to nejde. Chodím přece s Mirkou.“
„Seš divnej. Každej by si vrznul, když má tu možnost, a ty seš věrnej, že mi to hlava nebere. Nevíš, o co přicházíš. No co, najde se jinej, komu stojí.“

Slyšel jsem dobře? Co říkala Samatha i Mirka se s tímhle nějak nerýmovalo. Adéla mluvila dost otevřeně jako protřelá kurvička. Že by mi klidně dala, ale já jsem věrnej vůl, když ji nechci, a v podstatě mě označila za impotenta!
„Tak víš co? Odpoledne v seníku!“ řekl jsem.
Věděl jsem, že Mirka má sraz s nějakou kámoškou a nebude doma.
Adéla se ušklíbla: „Ještě si to rozmyslím.“

***

Do seníku samozřejmě přišla.
„Ty se na mě fakt tak těšíš?“ řekla a beze studu se začala svlékat.
„Já myslel, že to ty toužíš po mně?“ opáčil jsem.
„To bylo včera… To jsem byla nadržená. Ale na druhou stranu, proč si neužít, když to jde. Mirka ti o mně asi napovídala spoustu blbostí, tak to, prosím, hoď za hlavu,“ řekla a přisedla si ke mně do sena, kde jsem měl rozprostřenou deku.

Zvedl jsem ruku a stiskl jí jedno ňadro a pak druhé. Byla to miniprsa, ale když jí ztuhly bradavky, jako by jí trochu narostla. Pak jsem se k ní naklonil a jazykem jí je laskal. Jak jsem si s nimi hrál, dělalo jí to dobře a ona tlumeně vzdychala a sténala.

Pak si lehla na záda a rozevřela nohy. Nalehl jsem na ni a protože byla vlhká, průnik nebyl nijak bolestivý a ocas jí krásně vyplnil pochvu. Jezdil jsem v ní strojově jak píst a aktivoval v ní silné vzrušení z hlubokého průniku s dorazy na dno pochvy.
„Ach… ještě… ach… ach,“ pochva se stahovala kolem pronikajícího ocasu a v orgasmických stazích Adéla vnímala příliv semene do svého těla.

Odvalil jsem se z ní, ale erekce mě neopouštěla. To se mi stávalo v okamžicích silného vzrušení a neukojeného chtíče. Adéla prostě dobře mrdala.
Sama ještě naplněná rozkoší mi rukou sevřela ocas a táhlými pohyby ho udržovala v pevném postoji. Převalil jsem se na ni a hladce do ní vnikl, opět až po kořen.
„Ááách,“ hekla šťastně a užívala si počínající přírazy.

Vzepřel jsem se na pažích a bral si ji nyní drsně a tvrdě. Nezdálo se, že by jí to vadilo. Vzpínala se proti přírazům a sténala a hekala již hlasitě.
„Buď zticha!“ syčel jsem.
„To nejde… máš… tvrdýho ptáka… skvělýho… ach… ještě víc,“ ječela.
„Tak pojď zezadu,“ vyjel jsem z ní ven a Adéla se mi hned nastavila zadkem.
„Pomalu… ach… jo… joo,“ sténala a dorazy cítila až někde v žaludku. Bylo to trochu bolestné i slastné zároveň. Byla mým ptákem pěkně vyplněná.
Já ji držel v pase a narážel na tvrdý klacek. Pak jsem zrychlil a drtil její zmáčenou kundu divoce a jako zvíře.
„Ach… ááách,“ zmítala se Adéla ve vlnách rozkoše, udělala se, ale já jí dál raboval stahující se pochvu. Cítil jsem stahy a silné sevření.
„Oooch… úúúhhh,“ vyprázdnil jsem se do ní a odpadl.

Oba jsme byli zalití slastí a rozkoší. Bylo to hezké odpoledne.
„Hm… stálo to za to. Myslím, že si tě Mirka zaslouží,“ začala se Adéla oblékat.
„Co?“
„Je to má sestřenka a hodná holka. A ty ji umíš pomilovat. Tak to myslím.“
„Aha. Tak dík,“ broukl jsem.
Připadal jsem si divně, jak na nějaký zkoušce výkonu a výdrže.
„Neboj, už tě nebudu obtěžovat a nikomu nic neřeknu. A zítra stejně odjíždím,“ pohladila mě a zmizela, jako by tu nikdy nebyla.
O tomto dostaveníčku se snad opravdu nikdo nedozvěděl.

Jezdili jsme k rodičům Mirky poměrně pravidelně, což mi nevadilo, a já se těšil na půvaby její matky Samanthy. Jen vizuálně, ne fyzicky.

***

Jednoho dne můj otec nabídl Mirce místo u nich ve firmě. Jednalo se o podobnou činnost, kterou dělala dosud, a tak tam přešla. Otec s ní přímo v kanceláři nepracoval, ale prakticky denně se potkávali a u oběda si i přátelsky pohovořili. Platově si také polepšila a já byl za to tátovi vděčný a hlavní bylo, že i Mirka byla spokojená.

***

U nich doma byl neměnný stav. Odtažitý Zdeněk a hovorná Samantha. Byl jsem sice už „v rodině“, ale Zdeněk si mě k tělu moc nepouštěl a můj zájem o pomoc v hospodářství odmítal a jen tu a tam mi něco přidělil. Jednou třeba sekání dříví.

Lopotil jsem se v dřevníku se sukovitými špalky, když se uvnitř objevila Samantha.
„Chci ti projevit vděčnost za Adélu. Říkala, že s tebou byla spokojená.“
„Co říkala?“ znejistěl jsem.
„Záleží na tom? Prostě byla u nás spokojená a ráda přijede zase. Já řekla, že ti za to budu vděčná, a nikdy nedělám dluhy,“ objala mě náhle kolem krku a napevno se ke mně přitiskla. Její prsa se mi opřela a rozplácla o hruď a já cítil její teplý dech.
„Polib mě,“ řekla a já se poslušně spojil s jejími rty a rukama se opovážil ji chytit za zadek.
„Mmm,“ rejdila mi v puse jazykem, tiskla se ke mně a nohou se třela o tuhnoucí péro v kalhotách.
Náhle se odtáhla.
„Máš v kalhotách fakt pěkný dělo. Mohl bys mi ho ukázat?“
„Ale co když přijde…“
„Nikdo nepřijde… Dělej,“ sykla netrpělivě.

Vytasil jsem tvrdýho ptáka z kalhot, Samantha ho hned sevřela v ruce, začala honit a zrychlovala.
„Ach… pěkne tvrdej, horkej a nadrženej, hmm… Ještě chvilku a budeš cákat… jo… jooo… už to cejtím,“ soustředěně ho honila, já se zhoupl v kolenou a se slastným výdechem stříkal na hromadu dřeva. První dávka letěla skoro metr, jak jsem byl natlakovanej a vzrušenej.

„Hezkej výkon,“ ocenila to a vymačkala ze mě vše do poslední kapky.
Přitiskl jsem se k ní a rukou jí zajel mezi nohy. Měla na sobě jen látkovou sukýnku.
„Kdepak, seš moc hrr… Nebuď netrpělivej,“ chystala se k odchodu, ale ještě se otočila: „Dočkáš se,“ a zavřela dveře.

***

Bylo sobotní ráno. Jako vždy jsme s Mirkou přijeli v pátek po práci a brzy šli do hajan.

Spávali jsme vždy skoro celý dopoledne, zašukali si a šli na oběd. Dnes ale bylo něco jinak. Probudilo mě totiž jemné žužlání ocasu a příjemné dotyky jazyka. Jenže tohle mi nedělala Mirka, ale Samantha!
Nahá matka mý holky mi tu kouřila péro a hrála si s ním jak s nejmilejší hračkou. Vyděsil jsem se, ale Samantha mě hned chlácholila.
„Nejanči. Mirka je u babičky, Zdeněk v práci. Máme minimálně dvě hodiny času. Tak co, ještě mě chceš?“ posunula se ke mně a políbila na ústa.

Co jsem stačil zahlédnout, její tělo nemělo chybu, měla vše a ještě něco navíc. Prsa velká, ale ještě ne „věšáky“ a v klíně byla vyholená dle módního trendu doby. Plnější stehna a zadek, bylo ji kam plácnout a za co chytit.
„Jo… chci,“ vydechl jsem.
„Tak nejdřív musí chtít tenhle,“ Samantha se pustila do pořádnýho kouření ocasu, který se její péčí měnil na pevnou tyč.

„Chmm… chmm… mlask… Je tvrdej… hmmm,“ byla spokojená se svým dílem a obkročmo na mě nasedla.
„Ooch… joo,“ zavedla si ho do sebe a pomalu dosedala.
Cítil jsem, jak do ní pronikám, kunda se rozevírá a já vnímal její těsnost. Když v ní byl po kořen, Samantha vzdychla a asi se také cítila spokojená.
Pak rozjela pohyby, naklonila se nade mnou a já měl přímo před obličejem její balóny. Byly objemné a přetékaly mi přes dlaně, a tak jsem se věnoval tvrdým rozinkám bradavek.
Samantha sténala a užívala si to dle sebe a jezdila na ocase tu rychleji, tu pomalu.

Po delší době to na mě přišlo.
„Já… už… budu,“ ozval jsem se.
„Opovaž se… Ještě nejsem… Vydrž… chvíli,“
Samantha se zaklonila, rukama se mi vzepřela o kolena a já viděl rozšklebenou tekoucí kundu se zaraženým čurákem. Přírazy se zrychlily.
„Och… jooo… už… taky… budu,“ začala vzdychat a já jen zadržoval nezadržitelný výstřik.
„Ne… už… nemůžu,“ vykřikl jsem a semenovodem se vše valilo ven.
„Jooo… jsem taky,“ stihla to Samatha v poslední vteřině a nasávala do sebe dávku ranního semene.

Seděla na mně až do mého ochabnutí a pak se svezla vedle mě.
„Seš dobrej, bylo to hezký. Můžu s tebou počítat i dál?“
„A co Mirka?“
„Co je s ní? Jo tak… Ty se cejtíš blbě? Je to v rodině, tak to neřeš. Neboj, budeme spolu, jenom když to bude bezpečný,“ mlaskla mi pusu na čelo, oblékla se a odešla.

A tak jsem do postele kromě Mirky získal i její matku.

***

Náš (ne)vztah jsme udržovali i na dálku sexuálními telefonáty, kdy jsem si honil ptáka a ona si prstila kundu a vřískala do sluchátka prasárny jak divá. Chovala se, jako by neměla na podobný věci manžela a to Mirka tvrdila, že táta mámu šuká skoro denně, že někdy ani nemůže pro ten vřískot z ložnice usnout. Asi to byla nymfomanka.

***

„Na ten víkend k našim nemůžu jet. Mám v práci mimořádnou sobotu. V tejdnu přijede kontrola, takže máme všichni stažený zadky,“ omlouvala se Mirka a hodila na mě pohled smutného štěněte.
„No co se dá dělat. Hele a co kdybych jel sám?“ nadhodil sem.
„K našim?“ podivila se Mirka. „Co bys tam dělal?“
„No, s tátou ten plot. Furt o tom mluví a mámě to asi bude jedno, nebo ne?“
„Nevím. Zkusím to,“ pokrčila Mirka rameny a vzala do ruky mobil. Hovor byl krátký.
„Tak jo. Tátu jsem slyšela, že bude rád a máma se prej o tebe postará jaksepatří. No, znáš ji,“ usmála se na mě, padli jsme na postel a když už jsme leželi, střihli jsme si hezkou rychlovku…

***

Uvítání bylo netradiční. Byl jsem u Mirčiných rodičů poprvé sám, bez ní, ale Samantha švitořila jako pokaždé a i Zdeněk byl hovornější a po večeři mě vzal na pivo do hospody, kde jsem byl přijat mezi místní štamgasty. Domů jsem dorazil poněkud zdevastovaný a nepoužitelný, pokud by Samantha měla nějaké choutky, ale asi ne. Vynadala nám, že smrdíme hospodou, a odebrala se do ložnice, kde se zamkla. Zdeněk byl asi zvyklý a rozložil si gauč v obýváku a já zalezl do našeho kutlochu v podkroví, kde jsem okamžitě usnul zdravým spánkem opilce.

***

Oprava plotu nám zabrala skoro celý den. Samantha byla spokojená, že se Zdeněk do toho konečně dal, a zásobovala nás jídlem a pivem, až byl dotlučen poslední hřebík, dovrtán poslední šroub a padla.

Večer jsem byl znaven, ale Samantha mi už několikrát vyslala signál, abych vydržel. Zdeněk vytuhl u televize a Samantha vstala.
„Můžem jít,“ popadla mě za ruku. „Ten už takhle zůstane do rána. Mám to vyzkoušený, neboj,“ vedla mě do ložnice.
„Ale… tam ne,“ bránil jsem se.
„Tak nahoru,“ změnila směr a vyšli jsme do patra, kde jsem pro jistotu zamkl dveře a zkontroloval závěs natažený přes sklo na dveřích.

Samantha se svlékla, pomohla i mně a nato si dřepla a začala mi kouřit ptáka.
„Mmm… máš skvělý péro… mlask… Už je…mmm… pěkně tvrdý,“ funěla a ladila mi ho pusou i rukou tak rajcovně, že jsem málem vystříkl.
Ona ale vycítila tu pravou chvíli, přesunuli jsme se na postel, kde mi nabídla kundu k vylízání.
Snažil jsem se jí plně revanšovat a podle jejích vzdechů a stenů jsem to asi dělal dobře. Tekla jak Zambezi, možná Eufrat s Tigrisem dohromady, každopádně mi její šťávy chutnaly a já je chlemtal a dráždil jí naběhlýho poštěváka, že tekla ještě víc.

„Božeeee!“ vyjekla v orgasmu a sevřela mi hlavu v zajetí svých stehen.
Jakmile je uvolnila, nalehl jsem na ni a rozjel divokou mrdanici.
„Mrdej mě tím čurákem… bože… jooo… ještě víc,“ vyrážela v extázi a rukama mě objala kolem krku a vášnivě jsme se líbali.
Byla to divoká, přímo zvířecí soulož. Nějaká něha nám byla cizí. Když jsem ji sjížděl zezadu, mačkal jsem jí cecky, až tam měla otlaky, plácal ji po zadku, že tam měla otisky dlaní, a ona stále chtěla víc a víc a hlouběji a hlouběji. Plně poddaná mi byla, když měla nohy zapřené o moje ramena a já ji prudkými přírazy šoustal opravdu hluboko. To jen vzdychala a sténala a čekala, až se odbavím a vystříkám ji svojí dávkou.

„Chceš vystříkat, couro, co? Nebo jak to chceš? Hezky popros,“ častoval jsem ji drsně, protože to měla při sexu ráda.
„Prosím… Chci do pusy… Všechno spolknu. Jsem tvá… poslušná… ochotná.. coura,“ vzdychala slastí ze svého pokoření. Prostě v sobě střídala nadvládu se submisí.

Vyjel jsem z ní, zasunul jí ho do pusy a brzy cákal a cákal a ona vše spolykala. Pak se olízla jako kočka.
„Chutnáš trochu slaně. Ale nevadí mi to, pojď,“ stáhla si mě k sobě a při polibku mi nahrnula zbytky semene do pusy. No, nepotěšila mě a opravdu jsem sám sobě taky nechutnal. Naopak jsem nyní chápal holky, které kouří, ale nepolykají… A Mirka byla mezi nimi. Samantha tento problém neměla a dál mi kouřila povadlé péro k dalšímu číslu.

K dalšími orgasmu se dopracovala v pozici na koníčka, kdy si sama řídila hloubku průniku a rychlost přírazů.
„Ach… tak tvrdej čurák… Seš fakt skvělej… ještě… chvilku,“ funěla a vrněla nad muchlováním koz, který jsem v dlaních mnul, mačkal a tahal.
„Ooochh… joooo,“ zavzdychala náhle a já cítil poševní stahy, jak se udělala.
Převalil jsem ji na záda a rozjel tvrdé rychlé přírazy a vůbec ji nešetřil. Rozpažil jsem jí ruce a držel za zápěstí.
„Ty zmetku… To nemůžeš… Pusť mě,“ pustila se do slovní obrany.
„Vykropím tě, děvko… A nejdřív vymrdám, že na to nezapomeneš,“ vmetl jsem jí do tváře.
„Ne, ne, nesmíš… Pusť! Budu volat o pomoc,“ vyrážela a tím mě povzbuzovala k drsnějším přírazům.
„Jen křič… joooooo,“ pustil jsem do ní zbytky semena v těle a užíval si svou slastnou chvilku.
„Teda, seš kanec, víš to?“ řekla mi pak celá rozdychtěná z prožitého milování.
„Hm… to ty jsi divoká kočka. Lepší než Mirka,“ musel jsem přiznat, ale Samantha se zamračila. „O ní se bavit nebudeme. Pokud jsme spolu v posteli, nepadne o ní ani slovo, jasný?!“

Pochopil jsem, že srovnání s dcerou, s jejímž přítelem a svým potenciálním zetěm je nevěrná, je pro ni bizarní situace. A nyní se vracíme k počátku příběhu, kdy ležím v posteli s matkou mojí přítelkyně a přemítám, kam až tohle zajde a jak to skončí…

***

Jednou byla Mirka zase v práci přesčas, které v poslední době stále narůstaly, a já zašel k rodičům. Táta doma nebyl a matka nebyla zrovna příznivě naladěna. Nakonec to vyklopila.
„Myslím si, že Ota má jinou ženskou…“
„Táta?“ podivil jsem se.
Máma nepatřila rozhodně do starýho železa. Bylo jí pětačtyřicet, to nic neznamená, a stále si zachovávala jistý mladistvý elán i vzhled. S tátou to v životě byl asi stereotyp, ale to je normální. Nicméně on a cizí ženská? Proč? Kvůli sexu?
„Vy spolu už… to… nespíte?“ osmělil jsem se k intimní otázce.

Matka nejdřív zalapala po dechu, zrudla, ale odpověděla.
„Už moc ne. Mně to stačí tak dvakrát do týdne, ale Ota je poslední dobou jak vyměněnej a furt na mě leze. Já nemusím moc sex, mně stačí i pohlazení, objetí… Vždyť to znáš s Mirkou, ne? Ale teď jsem vycítila, že je v tom určitě cizí ženská.“
„Kde vůbec teď je?“
„V práci, kde jinde? Prej toho mají moc a poslední dva měsíce dělá stále častěji přesčasy.“

Vzklíčilo ve mně strašné podezření.
„Myslíš, že tam právě někoho má?“
„Asi… Netuším. Říkám, to si jen myslím… s tou ženskou.“
„Mami. Já teď musím letět, ale tohle ještě probereme, jo? Zatím buď v klidu,“ rozloučil jsem se a chvátal k bráně podniku, kde pracoval otec i má Mirka.

***

Vysoká prosklená budova už tonula ve tmě, jen tu a tam se svítilo.
Muž v recepci mě od vidění znal, takže když jsem se mu představil a ohlásil, že jdu za otcem, ochotně mě pustil dál.

Výtahem jsem vyjel do šestky a chodbou kráčel ke kanceláři č. 68. U dveří jsem se zastavil a přilepil ucho na dveře. Díky okolnímu tichu bylo slyšet, bohužel, to, co jsem tušil. Tlumené vzdechy a steny. Nadechl jsem a se a otevřel dveře.

Na stole ležela na zádech Mirka s rozepnutou košilí a odhalenými kozami, před ní stál táta, držel jí roztažené nohy za kotníky a vrážel do ní svýho ptáka. Oba slastně hekali a vzdychali a zprvu si mě ani nevšimli.

Pak mě Mirka zahlédla, vykřikla, a to už se vzpamatoval i táta.
„Ty mrcho! Už tě nechci nikdy vidět! Odstěhuj se hned zejtra přes den, abychom se nepotkali a ty,“ pohlédl jsem na otce, „by ses měl stydět. Prcáš mi holku a na mámu sereš! Hajzle! Už nejseš můj fotr!“ dodal jsem a vztekle za sebou práskl dveřmi.

Než jsem dorazil domů, svítilo mi na mobilu osm nepřijatých hovorů od Mirky, ale nijak jsem nereagoval. Dnes určitě ne.

***

Druhý den odpoledne byla Mirka skutečně odstěhovaná. Její asi dvacátý pokus o spojení jsem vzal a řekl, že potřebuju klid, alespoň měsíc. Pak si můžeme promluvit, ale k sobě už ji nikdy nepřijmu a nevěru s tátou neodpustím.

Stejně se zachovala i matka a když se jí otec k nevěře přiznal, podala žádost o rozvod.

Do toho všeho se u mě objevila Samantha, že by mi pomohla překlenout těžké období svou přítomností. Na Mirku i Zdeňka že z vysoka sere a když budu chtít, kvůli mně se i rozvede. Nechtěl jsem, ale její přítomnost jsem uvítal. Měl jsem doma hospodyňku a v posteli nepřekonatelnou milenku.

***

Moje rodiče soud rozvedl bez problému a rychle. Otec se odstěhoval. S Mirkou už jsem též nemluvil, neboť jakmile zjistila, že ji nahradila Samantha, označila mě za hajzla. Zbyla mi jen máma a aby netruchlila, seznámil jsem ji se Samanthou a doufal, že si věkově spřízněný ženský sednou, byť se v případě Samanthy jednalo o moji milenku. Ale máma mávla rukou, že je to můj život, a po zklamání s tátou a jeho mladou milenkou se už ničemu nedivila. Láska je mocná čarodějka.

***

Ženský si skutečně sedly. Možná až moc, ale Samantha mi vždycky vše vynahradila maximální pozorností a střídala starost jako o syna s láskyplným přístupem k muži-milenci (byť o 20 let mladšímu). Matka mi do vztahu nemluvila a Samanthu brala jako kámošku.

***

Jednou Samantha nebyla doma, telefon nebrala, a tak jsem zašel za mámou na kafe a na pokec. Nezvonil jsem, měl jsem klíče a překvapením bylo ticho a jen jakési steny a chichotání z ložnice. Nikdy mě nenapadlo, že by matka měla milence, ale proč vlastně ne. Boty v předsíni však byly dámské…

Zvědavost mi nedala a já se přikradl ke dveřím, které naštěstí nebyly zavřené, a nakoukl dovnitř. V posteli dováděly matka se Samanthou, obě nahé, válely se po sobě, líbaly se a kundy si vzájemně proháněly umělými ptáky různých tvarů a velikostí, které ležely poházené kolem nich. Na stolku měly láhev vína a zjevně si velmi dobře rozuměly.

Polilo mě horko a zamrazilo zároveň. Toho jsem se bál. Samantha mi je nevěrná s mojí vlastní mámou! A já je v dobré víře seznámil…

Nezbývá mi, než se s tím smířit, nebo se s ní rozejít. Tiše jsem odešel domů přemýšlet co dělat…

***

O PŮL ROKU POZDĚJI

Moje okolí vzalo Samanthu na vědomí, ač se mezi mé přátele nehrnula a raději zůstávala diskrétně v pozadí. Do společnosti jsme spolu chodili za kulturou, na večeře a nyní jsme se chystali na ples.

Prohlížel jsem si ji, jak si natahuje punčochy, ve spodním prádle vypadala úchvatně, až se ocas začal hlásit o svá práva. Uvolnil jsem ho z trenek a začal honit. Samantha si mě všimla, usmála se, ale pokračovala v oblékání.

„Seš… hrozně… rajcovní… ach,“ ruka mi jezdila po tvrdém kolíku.
„Ach, ty můj chudáčku,“ popošla blíž, převzala honitbu, nasadila opojnou kuřbu a brzy spolykala uvolněnou dávku.
„Spokojen? Můžu se už obléct?“ vrátila se k šatům.

***

Na plese jsem pak zářil vedle zralé plavovlásky a všichni kamarádi ji oceňovali pochvalným mručením a určitě ji i svlékali pohledem. Samantha to musela vycítit, ale byla na to zvyklá a bylo jí to jedno. Pro ni jsem byl jedinej chlap já a ostatní ať si na hajzlu vyhoní brka a raději se starají o svý plochý, hubený holky bez viditelného sexappealu…

„Co máš se mnou v plánu dál?“ ptal jsem se při tanci.
Doma jsem ji nikdy nepřiměl k takovému hovoru, ale tady jsem doufal, že se projeví.
„Žijeme spolu a co chceš ty? Chceš ode mě dítě? Já ti ho dám…“
„Nejdřív by ses snad musela rozvést,“ namítl jsem. „Vůbec to se Zdeňkem neřešíš.“
„Řeším. Jen tě s tím nezatěžuju. Miluju tě, tak chci, aby nám bylo dobře. O tomhle se budeme bavit jindy a jinde, ano?“ utnula nekompromisně rozhovor.

V noci, když jsem ji šukal, jsem si v hravě přehrával její sex s mámou a dumal, jak to má vlastně srovnaný v hlavě? Žije s mladým klukem, spí s jeho mámou a s lehkým srdcem opustila dceru i manžela. To přece není normální.

***

Jednou ve mně hrklo. To když mi před domem náhle zastavil Zdeněk!
Netvářil se nijak zle a otázal se, jestli bych s ním někam nezašel, třeba na pivo. Co mi zbývalo?

U Čeňků jsme zasedli k rohovému stolu, Zdeněk cinkl o můj půllitr, zhluboka se napil a řekl: „Tak co Samantha, jak se má?“
„Do… dobře. Proč vás to zajímá?“ byl jsem zvědavý, o co mu jde.
„Prcá hezky, co?“
Tohle bylo za hranou.
„No dovolte… Tohle je dost osobní a sprostý.“
„Uklidni se, mladej, a vyslechni mě. Sam není vobyčejná ženská. V ní je něco éterickýho, nadpozemskýho a přitom živočišnýho. Nedá se to definovat a proto ji mám rád, přes všechny ty excesy, co dělá, jako právě teď s tebou.“
„Co tím myslíte?“ nechápal jsem, kam tím míří.
„Že až ji přestaneš bavit, opustí tě, věř mi. Udělala to už mockrát. Poprvé, to byla ještě Mirka malá… Pak se vrátila, já chtěl rozvod, ale přemluvila mě, má to kouzlo. A pak zase, zase, ale vždycky se vrátila k rodině. Bude to zase tak.“
„Prej s váma řeší rozvod,“ oponoval jsem.
„To ti řekla? Cha… Že o tom nic nevím. Je to jen její hra. Ještě se tě nenabažila, hochu. Proč myslíš, že ti to tu říkám a nedám ti přes hubu? Protože vím, jak to dopadne.“
„Tak proč tu jste?“
„Abys věděl, jak dopadneš. Seš mi sice úplně fuk, ale kvůli Mirce.“
„Mirce? Ta podvedla mě, s mým vlastním fotrem! Jak se vůbec má?“
„Žijou spolu. Máma je pro ni děvka, já slaboch, že se nerozvedu. Ale když jsem jí všechno vysvětlil, tak prej abych tě před Sam varoval.“
„A co když to celý bude jinak?“ ušklíbl jsem se. Nevěřil jsem mu ani slovo.
„Jak myslíš… Zaplatím,“ dal znamení procházející obsluze a pak už jen kývl hlavou na pozdrav a odešel. Měl jsem o čem přemejšlet.

***

Tlačil jsem na Samanthu dál kvůli rozvodu, ale ujistila mě, že všechno běží přes právníky, ať se nestrachuju. Denně jsme šukali jak králíci a já ji požádal, ať vysadí antikoncepci, že ji chci oplodnit. Ochotně mě vyslyšela, ale stále se nic nedělo.

Její setkávání s mámou jsem neřešil. Jen jsem se všiml, že matka jen kvete, dbá o sebe, úplně celá omládla. Začala nosit odvážnější modely, preferovala sukně, kdy dávala na odiv štíhlé nohy. Byla to prostě „baba“. Přál jsem jí to.

O otci a Mirce jsem nevěděl nic, máma ani Samantha taky ne. Vyškrtli nás ze svého života a my zase je. Zdeněk už se mi také neozval. Řekl mi svoje a tím to skončilo.

***

Uběhly týdny a měsíce a v životě Samanthy se nic nedělo. Ani rozvod ani těhotenství.

Tajně jsem si zašel na test, jestli nestřílím slepými, ale byl jsem v pořádku. Při otázce na rozvod byla Samantha podrážděná a štěkavá, takovou jsem ji neznal. Stále častěji odcházela pryč a vracela se pozdě v noci. Jednou přišla opilá a tím mě už vážně naštvala.
„Kdes byla?!“ vyjel jsem na ni, protože mi nikdy nic neřekla (a já vůl se nikdy neptal).
„To bys neuhádl… Za chlapama,“ vyprskla a já se poprvé v životě neudržel a uhodil ženu.

Nečekala to, skácela se na zem a já v záchvatu zuřivosti a chtíče na ni. Chtíč převážil, protože Samantha byla prostě stále žádoucí. Vyhrnul jsem jí sukni, strhnul kalhotky a zabořil jazyk do kundy. Byla úplně mokrá, ale já cítil chuť nejen jejích šťáv, ale i zřetelnou vůni semene! Podíval jsem se pozorně a na stehnech a všude kolem byly vidět zaschlé stopy. Samantha prostě s někým prcala! Nedbal jsem na to a na zemi ji brutálně omrdal. Jen se smála a pak sténala slastí, doširoka rozvírala nohy a kvílela: „Ještě… ještě… vystříkej mě!“
Vyplnil jsem jí to přání beze zbytku, rozvalenou ji nechal ležet na zemi a šel spát.

Ráno ležela Sam vedle mě, čistá a voňavá, v sexy prádle, které si prý včera koupila, aby pro mě byla stále přitažlivá. Vášnivě jsme se pomilovali a vše bylo zase zapomenuto.

***

„Prosím tě, můžeš ke mně přijet?“ ozvala se mi jednou matka a do telefonu plakala.
Hned z práce jsem jel k ní a ona mi padla do náruče. „Ona mě opustila!“
„Kdo, proboha?“
„Samantha! Prý se stěhuje pryč. Ty o tom nevíš?“ podívala se na mě nechápavě.

Došlo mi, že Zdeňkova předpověď se právě naplnila.
Matku jsem utěšil, na něco se vymluvil a spěchal domů.

Prázdné skříně svědčily o tom, že Samantha již byt opustila se všemi svými věcmi. Mobil měla pochopitelně vypnutý.

***

Hned v pátek jsem zamířil k nim do vesnice. Zdeněk byl doma, ale Samantha ne.

Zdeněk mi nalil panáka a sám si dal taky.
„Nic o tom nevím, ale už je u někoho jinýho. Já jsem ti neřekl, že přijde domů hned… Udělá si kolečko po milencích a až pak se vrátí. Varoval jsem tě. Teď se s tím musíš smířit.“
„Ale vysadila prášky. Chtěli jsme mít dítě!“
„Samantha je neplodná. Už dávno si dala podvázat vaječníky. Právě kvůli těmhle eskapádám. Když jsme se dohodli, že budeme mít volnej vztah, podmínkou bylo, že se nenechá naprcat. Mirka je naše dcera, a tak to zůstane. Nebudu vychovávat cizího parchanta. Dokud byla Mirka malá, Sam tolik nevyváděla a měli jsme normální rodinnej život, ale pak měla pocit, že jí asi ujíždí vlak, a začala to rozjíždět víc a víc. Tohle má v genech po těch svejch hipísáckejch rodičích,“ nalil Zdeněk druhou rundu. „Dej si ještě na cestu a už se tady neukazuj. O to tě neprosím, ale přikazuju. S Mirkou ti to nevyšlo a na Sam zapomeň. Nikdy by se nerozvedla a dítě ti nedala. V sexu je nepřekonatelná, ale hochu, za deset patnáct let to už bude něco jinýho. Ty budeš v plný síle a ona? Doufám, že tohle si uvědomuješ.“

Přikývl jsem, dopil a opustil domek svých bývalých dvou lásek. No co, život jde dál.

***

Epilog: Když se za Lubošem zavřely domovní dveře, vyšla z vedlejšího pokoje Samantha a zpoza záclony ho pozorovala, jak kráčí ulicí k nádraží.
„Myslíš, že to ustojí?“ otočila se na manžela.
„Je mladej. Časem si na tebe ani nevzpomene. Neukončilas to s ním moc rychle?“ odvětil Zdeněk.
„Víš stejně dobře jako já, že to nemělo budoucnost. Ano, vzplála jsem, když se ta blbka Mirka spustila s jeho tátou, ale stejně to muselo skončit. Buď teď, nebo jindy.“
„Sam, budeš už hodná holka?“ zeptal se Zdeněk tiše a měkce.
„Promiň. Tohle už bylo naposled. A víš… Chtěla bych mít ještě dítě,“ Samantha se zarděla.
„Ale vždyť… nemůžeš,“ zajíkl se Zdeněk.
„Všechno jde, tohle jsem si zařídila a nejsem neplodná,“ usmála se Sam a usedla mu na klín.

Počet zobrazení: 5021

Autor

4.6 32 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Tohle bylo fakt hodně free a překvapilo mne, že Samantha věděla o nevěře své dcery. Asi to byli geny.

Gourmet

Nepropadej panice, také musíme někdy pracovat a ke komentářům se dostaneme později. Obraty v ději jsou překvapivé, až bych řekl bizarní, nicméně vím, že takový je život. Takže já se na pokračování těším a nechej korektora na pokoji. 😊

Dankus

Vážený Shocku. Mrzí mě tvůj záměr skončit. Měl jsem na tobě nejraději povídky s historickým zaměřením, ve kterých jsem sexuální části mnohokrát i přeskakoval a četl jsem to především kvůli skvělému příběhu. Mnoho zdaru ve psaní všem 👍

dedek.Jeff

Korektura je hotová a povídka naplánovaná. A že je ještě lepší než tato. Ale nechci předbíhat, ať se mají čtenáři na co těšit.

JelenTom

Ok… děkujeme ti za tvé povídky… Neber to zle, ale mě už taky nebaví, jak tu neustále vyhrožuješ skončením. Je ti zřejmě jedno, že tvé povídky patří k nejčtenějším a nejlépe hodnoceným. Prostě chceš mít tunu komentářů a těch se ti tu nedostane. Tak asi bude nejlepší, když půjdeš jinam, kde ti čtenáři tu tunu komentářů napíšou.

Pallas Athena

Popravdě nevím, co je lepší, mít tisíce přečtení, dobré hodnocení a žádné komenty, nebo třetinu čtenářů, horší hodnocení a deset komentářů. Podle mě jsou ale obě možnosti mnohem lepší než psát do šuplíku. Jinak ale chápu, proč by člověk trávil hodiny něčím, z čeho by pak neměl radost.

Bohdan

Vůbec bych se nedivil kdyby admin po tomhle už nechtěl uveřejnit od tebe nic. Taková arogance a nevdecnost tu už dlouho nebyla.

Milda

Super povídka, jako vždy.
Co mě ale překvapí je že týpek může klátit její maminu, ale ona je děvka když se nechá přefiknout jeho tatíkem. Ale tak se to bere bohužel i v reálnu.

Harai

V tvém případě je očividně výhodnější počet komentářů, protože druhé kritérium by ti moc radosti neudělalo, ale můžu se mýlit.

Pallas Athena

To bylo asi na mě 😉 Popravdě mi udělá radost, když napíšu něco, co se mi i za měsíc líbí (což zdaleka není pravidlo). To ostatní je jen bonus navíc, spíš taková směrovka, co ještě vůbec můžu psát. Takže to uvážím a pak stejně píšu dál podle sebe.

Pallas Athena

To je mlčící souhlas 😉 A těch čtenářů je víc, u téhle povídky přes 2800.

Harai

Důvod je jednoduchý, sestřenice… ačkoli je to řazené do klasiky, lidi vidí sestřenice, tudíž incest 😉

Harai

Pro mě je relevantní počet přečtení, který mi samozřejmě zvedá mé, už tak dost vysoké, ego. Zároveň vím, že je to dané tématy, které píšu a ne samotnou kvalitou. Myslím, že s tvou inteligencí jsi sám zjistil, že pokud napíšeš incest (nepiš ho, nejde ti), tak ti vyskočí sledovanost povídky neskutečné vysoko. No a to, co píšeš z důvodu, že tě to baví (a jde ti to, takže piš dál), což jsou třeba historické povídky, ohodnotí pár lidí, ale sledovanost je bída. Pořád musíme brát, že primární účel je vzrušení a to bychom čtenářům měli dát. Moje duvody ale nejsou… Číst vice »

ListerVR

Shocku a ostatní vážení autoři, jsem jedním ze stovek anonymních čtenářů vašich povídek, který nepovažuje za nutné přečtené povídky hodnotit komentářem. Přesto si je rád a pravidelně čtu. Shocku tvé povídky jsou zajímavé; obdivuji hlavně tvůj všeobecný rozhled a znalosti. V líčení milostných scén bys ale mohl být detalnější – můj názor. Škoda že chceš končit. My pravidelní a dlouholetí čtenáři Efenixu jsme již na podobné odchody autorů z pocitu nedocenění zvyklí. Před tebou tu byl taky jeden autor, jeho hrdinové se vyznačovaly neuvěřitelnou potencí, kdy během dne stihl 4 čísla a přitom stále stříkal jak vodotrysk. Ženský (učitelky například)… Číst vice »

17
0
Would love your thoughts, please comment.x