Nevěrná žena 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Nevěrná žena
Počet zobrazení: 499

Celý den se pak Jana cítila divně. Pořád musela myslet, hlavně v noci v posteli, na Atilu a jeho ohromného ptáka, s kterým jí tak krásně vymrdal. Nemohla uvěřit, že něco takového provedla. Poprvé, když si lehla na zahradě, krátce po tom co jí Atila vysadil z auta, se dokonce otřásla hrůzou. Ale večer si uvědomovala, že jí Atila vymrdal jako nikdo před tím. A to hlavně díky tomu, že měl pořádného ptáka. I proto ho nechala, aby do ní nastříkal plnou dávku lepkavé mrdky.

Druhý den musela Jana jet do města ke svému doktorovi. Pravidelná kontrolo, ale ona byla rozhodnutá, že pro jistotu, kdyby měla opět podlehnout svému chtíči, si nechá předepsat i antikoncepci. Už jednou jí to prošlo bez následků a doufala, že i tentokrát to bude v pohodě, ale pro jistotu, už nebude nic riskovat. U doktora bylo opět plno. Musela si tedy počkat asi hodinku. Díky tomu znovu přemýšlela nad událostí, která se stala včerejšího dne. A do toho se vrátily vzpomínky na události, které se staly tak dávno. Už tomu bylo bezmála šestnáct let. Otřepala se hrůzou. Byl to podivný měsíc, který jí málem stál manželství.

V ordinaci na ní čekal postarší doktor. Jeho silně obézní postava se sotva vešla za stůl a Jana vždy měla pocit, že je pro něj potěšením, když jí doslova svlékne do naha a prozkoumá, jestli je zcela zdravá. Zejména si dával záležet kontrolou prsou, co kdyby prý byla nějaká bulka. Dříve by se zatřásla hrůzou, při pomyšlení na sex s tímto mužem, ale jak se vrátili vzpomínky z let minulých a události včerejšího dne, tak Jana cítila, že vlhne.
„A proč vlastně teď chcete antikoncepci?“ zeptal se doktor a vytrhl tak Janu ze zamyšlení. Seděla na židli jen v kalhotkách, neboť jí před chvíli prohmatával prsa, jestli náhodou nenarazí na bulku.
„No víte, včera jsem tak trochu měla nechráněný sex a došlo k výstřiku do mě. Nerada bych riskovala otěhotnění“ odpověděla po pravdě a sledovala překvapený výraz doktora.
„A tak pan manžel se nám neudržel a nevzal si kondom“ pronesl pobaveně a začal psát do počítače. Sestřička se tomu zasmála.
„Popravdě to vlastně manžel nebyl“ vydralo se Janě z úst a až potom si uvědomila své počínání.

Sestřička se opět zasmála. Byla to postarší žena, stejně jako doktor, silnější postavy, která si hrála na velkou dámu, ale ve skutečnosti občas prohodila s doktorem oplzlé narážky. Zejména, když doktor komentoval Janiny prsa a postavu.
„No vidíte pane doktore. Paní Jana si užila s cizím mužem, když jí poprosíte, třeba by byla svolná i s Vámi“ pronesla a Jana na ní nevěřícně zahleděla.
„No Maruško, co si to myslíte o paní Janě. Jako by byla svolná s kde kým, třeba s nějakým tím trvale opáleným spoluobčanem“ pokáral doktor svou sestřičku a přitom se mlsně podíval na Janu.
„No vlastně…“ začala opět Jana, ale hned se zarazila. I tak to stačilo.

Jak sestřička, tak i doktor to pochopili a podívali se překvapeně na Janu.
„S kým?“ zeptal se nakonec doktor a Jana sklopila hlavu. Proč to vlastně jim říká?
„Atila“ hlesla potichu a všimla si, jak se doktor odtáhl od stolu.
„No tak vidíte pane doktore. Paní Jana by určitě byla svolná i s Vámi, když si užila s Atilou“ pronesla pobaveně sestřička a začala dělat, že něco dělá. Rovnala nějaké věci na stole.
„No víte Maruško, ona bude muset, jinak by se asi pan manžel tu nemilou zprávu dozvěděl“ pronesl jen tak doktor a mile se na Janu usmál. Sledoval pobaveně její zděšený výraz.
Sestřička se zvedla a vyšla z místnosti, ve které seděl jen doktor sám, než zavřela dveře koukla jejich směrem:
„Pokuste se Janičko moc nesténat, nezaručuji, že by to nebylo slyšet až do čekárny. A pane doktore, užijte si to“ Jen co se dveře zavřely, byl chvíli klid. Jana přemýšlela, jak vlastně bude reagovat. Proti ní seděl muž nevábného vzhledu. Vlastně jí nemohl ani přitahovat. Jenže Janu zrazovalo její tělo. Opět si vzpomněla, jakou rozkoš zažívala s Frantou. Takže místo, aby se modlila: „Ať už to mám za sebou“, nebo uvažovala, jak nejrychleji odsud odejít, tak spíš se modlila: „Ať ho nemá malého“, protože malého ho má manžel a ona má radši větší.

Doktor se odsunul od stolu a ona zjistila, že si rozepnul knoflíčky u rozkroku kalhot a z poklopce mu trčí podlouhlý tlustý pták. Janě se ulevilo. Pousmála se na doktora a vstala ze židle, aby před ním hned poklekla. Doktor byl evidentně překvapený tím chováním a tak jen sledoval, kterak chladnější ručka uchopila úd a zatím co umně přetahovala předkožku přes rudý žalud, ten brzy zmizel v lačných ústech.
„Ach tak tomuhle říkám servis“ zahekal a vychutnával si sání údu, který hned jak kámen.
Jana přestala ve svém počínání. Pták byl celý od jejích slin, ale ona chtěla doktora ještě trošku pozlobit. Uchopila větší prsa a doslova úd vložila mezi ně. Víc si prsa přitiskla k sobě a začala s nimi pohybovat nahoru a dolu. Tím dráždila delší úd tak, že doktor se na židli vrtěl a hekal rozkoší.
„Ty kurvo. Ach to je něco, máš pěkný kozy a umíš s nimi pěkné věci aách, ale dost, chci ho vrazit do tebe dřív, než budu stříkat.

A tak Jana vstala, stáhla ze sebe kalhotky. Na jejich spodní části byl vidět mokrý flíček a doktor věděl, že se jí to líbí. Když položila kalhotky na stůl, rozkročila se nad jeho klínem a uchopila úd opět do ruky. Byl to jen okamžik. Nasadila zkušeně žalud údu na okraj roztoužené kundičky, a jak ucítila, že lehce rozevřel mezi vlhké pysky, tak pozvolna dosedla. Tvrdý ohon byl dost silný na to, aby lehce kundičku rozevřel a tím, jak pronikal do ní hlouběji, způsoboval Janě stále větší a větší rozkoš. Doktor to ale cítil stejně a nevydržel se jen dívat na pohupující melounky. Prostě jedno prso uchopil do ruky a zatím co jej lehce zmáčkl, přisál se ústy na tvrdou bradavku.

Jana rozjela pozvolné poskakování na doktorově ptáku a způsobovala tak oběma slast. Doktor jí pro jistotu chytl pevně za zadeček a snažil se mírně tlustou postavou přirážet proti jejímu poskakování.
„Ty kurvičko nadržená, ty máš ale úzkou pičku“ hekal a pokoušel se ústy chňapnout po poskujícím prsu. Bylo to pro něj neskutečné. Už dlouho neviděl taková velká a pevná prsa, s kterýma se mohl mazlit jinak, než profesně. Nyní šukal úžasnou paničku, co taková prsa měla.
„Líbí se ti, když tě šuká starší tlusťoch?“ zeptal udýchaně. Jen se na něj mile usmála.
„Jen když má pořádné péro“ odpověděla a začala se s doktorem líbat.
A jak byla nadržená, začala po chvíli kňučet a cítila, že se její orgasmus nezadržitelně blíží. I doktor to poznal.
„Dělej vyšukej se k orgasmu kurvičko,“ hekal a povzbuzoval Janu, která už neskutečně poskakovala na ptáku tak, až měl strach, aby pod nimi nerupla kancelářská židle, na které seděl. Ale ta to vydržela a Jana se nakonec celá roztřásla v návalu rozkoše, jenž od kundičky vystřelovala do celého těla. A jak se kundička stahovala kolem tvrdého ohonu, který byl v ní zaražený pěkně hluboko, nevydržel to ani Doktor a začal do ní napouštět mohutné dávky lepkavého spermatu. Společný orgasmus prožívali v objetí a ve vášnivém francouzském polibku, kdy jazyky se proplétaly a šermovaly.

To co Janu překvapilo, byl fakt, že necítila, jak v ní úd ochabuje. Naopak, měla pocit, že je stále stejně tvrdý i po posledním mohutném výstřiku. A když vstala, mohla se o tom přesvědčit na vlastní oči. Překvapený výraz nemohl Doktorovi uniknout.
„To čumíš, to dnešní mladíci hned změknou“ zachechtal se a vstal ze židle, aby v rychlosti Janu otočil zády k sobě. Pochopila to hned. Opřela se o stůl a mírně se rozkročila a vyšpulila na Doktora zadeček. Cítila, jak jí z kundičky teče jeho semeno a pak pocítila, jak do ní zase zajíždí tvrdý úd.

Tentokrát se doktor snažil přirážet pořádně. Nijak Janu nešetřil a jí se to vlastně líbilo. Sténala rozkoší a vychutnávala si, jak tvrdý ohon protahuje nadrženou kundičku a žalud naráží na její samé dno. Prsa se přitom krásně houpala a bradavky se třely o stůl, čímž se její rozkoš umocňovala.
„Ach bože doktore vy jste kanec“ sténala Jana a přitom se na doktora podívala. „Dělejte. Vyšukejte mě jako správnou kurvu. Vycákejte mě. Bože ten Váš pták je úžasnej“
Doktor se jen smál a plácl Janu po zadku a víc se snažil přirážet. Tím vlastně svou milenku přiváděl k dalšímu orgasmu a vlastně i sebe. Byly tak dost zabrání do vychutnávání si rozkoše, že si ani nevšimli sestřičky, co vešla do místnosti a se zájmem je sledovala. Přitom v jedné ruce držela mobilní telefon, pomocí kterého tu porno scénu natáčela.
„Ach bože, už zase budu. To je úžasné, ach ach aaáaáh,“ sténala Jana poměrně nahlas, protože přicházející orgasmus ovládl její smysly a tělo. Pohazovala hlavou a připravovala se na další poměrně silné vyvrcholení a očekávala, že i doktor jej dosáhne. Sestřička šla pomalu k nim blíže, aby to mohla krásně natočit. Nejdříve se udělala Jana. Doslova zvrátila hlavu vzad a krásně zakňučela rozkoší. Doktor ještě udělal pár přírazů a pak i on dosáhl svého vyvrcholení. Doslova do Jany narval svou kládu a pumpoval další dávku semene, až to z ní začalo vytékat.

Když se Jana konečně vzpamatovala, všimla si sestřičky, jak tam stojí a natáčí je. Hned jí polil studený pot.
„No tak, usmějte se Jani do kamery. Franta bude mít radost, až tohle uvidí“ pravila sestřička pobaveně.
„Jo tohle je pozdrav od Franty“ zašeptal jí hned do ucha doktor, který přitom z Jany vytáhl už povadlý úd.

Oddychovala a přitom ležela hrudí na stole. Cítila chlad na bradavkách a zejména, jak jí z kundičky vytéká velké množství lepkavého semene, které bylo míšené s jejími milostnými šťávami. Další co vnímala, byly vzpomínky, které jí rychle dohnaly, a znovu si prožívala události, které se stali na svatební cestě v Jugoslávii.
„Franta?“ vydralo se jí nakonec z úst, když se vzpamatovala a byla schopná se odlepit od stolu. Jak doktor, tak i sestřička, která už nenatáčela, pokývali hlavou.

Počet zobrazení: 499

Autor

Navigace v seriálu<< Nevěrná žena 01Nevěrná žena 03 >>
3.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x