seník

(Ne)vydařená svatba

Na tu svatbu jsme se dostali zcela náhodně. Aneta potkala Marii, dávnou kamarádku ze školy a ta jí pozvala na svatbu sestry Věry. Že prý tam bude málo mladých lidí, a že vůbec nevadí, že se s nikým neznáme. A ať přijdeme klidně až po obřadu na odpolední zábavu.
Nebylo mi to moc po chuti, s někým se seznamovat a už vůbec lézt někomu cizímu na svatbu, ale Aneta řekla, že už to Marii slíbila, a tak jsme tedy šli.
Bujará zábava na dvoře rodinného sídla, takového staršího statku s chlévy, stodolou a obytnou částí, byla v plném proudu.
Marie nás uvítala, řekla, že je to príma, že jsme přišli a že je tu spousta lidí, co se vzájemně neznají, takže snadno mezi ně zapadneme.
Šel jsem si natočit pivo a očima vyhledal ženicha a nevěstu.

Ženich Milan právě s houfem kamarádů panákoval na improvizovaném baru obsluhovaném pohlednou blondýnkou a nevěsta Věra si u jednoho stolu povídala s nějakou starší ženou, snad babičkou.
Věra byla pohledná dívka, ostatně jako každá nevěsta, načesaná a namalovaná. Když vstala, bylo vidět, že na hrudníku jí příroda nešetřila. Jak byla štíhlá, tak prsa měla opravdu objemná. Ty tak podržet v dlaních, to bylo něco, zasnil jsem se. Později se začalo i tancovat, takže se díky tomu člověk udržel i téměř střízlivý, ač na některých účastnících už bylo vidět, že mají přes míru.
Zvlášť Milan už se sotva udržel na nohou, jak se stále snažil držet krok a s kdekým šel na panáka.
Věra na něj házela zlostné pohledy, až si ho nakonec přestala všímat úplně. A tak se i stalo, že jsem se s ní potkal tváří v tvář u sudu s pivem.
„Ty seš kdo?“ zeptala se mě na uvítanou.
„Petr. Kamarád Milana, ještě ze školy,“ vymyslel jsem si odpověď. Její tvář se zasmušila.
„Milan, hmm. Ten už je pod vobraz. S ním už nic nebude. To bude svatební noc!“ ušklíbla se.
„Já na tom nejsem o moc líp!“ podotkl jsem. „Má přítelkyně už taky poněkud přebrala.“ Ukázal jsem na opilou Anetu ztuhle sedící u stolu ještě s jednou stejně ztuhlou holkou.
„To je zase moje sestřenice,“ oznámila s úsměvem Věra a dodala pohrdlivě. „To je teda společnost.“
„No jo. A co budeme dělat, my dva střízliví,“ prohodil jsem jen tak.
„Co jako myslíš?“ tázavě ke ně vzhlédla.
„No. Líbíš se mi…. Tak jsem myslel…ehm.. udělat si vzájemně svatební noc.“
Rozhodl jsem se říct ji to na rovinu, odhodlán ustát jakoukoliv odpověď, i ránu pěstí.
Mlčky na mě pohlédla.
„Teda ty si troufáš, svádět čerstvě vdanou paničku! Hm… ale jelikož svatební noc dle tradice má být a není-li manžel schopen… Nahradíme ho kamarádem? Kam půjdem?“ odpověděla po chvíli přemítání.
„Nevím, ty jsi tady doma.“
„Tak pojď za mnou!“ a zamířila za stodolu, kde byl malý dřevěný domek.
„Tady na seníku to bude nejlepší.“
Otevřela dvířka a po žebříku vylezla do patra. Vylezl jsem za ní a zalezli jsme hlouběji do sena. Začali jsme se líbat, ale když jsme chtěli pokračovat, museli jsme se alespoň částečně svléci. Nejdřív jsem si myslel, že jí stačí jen vyhrnout šaty, ale ty byly tak nadýchané a měly několik spodniček, že si je Věra nakonec svlékla úplně.
Stanula přede mnou jen v podvazcích a bílém erotickém prádle. V krajkách podprsenky se dmuly úžasné pevné trojky a titěrné kalhotky nestačily zakrýt proužek chloupků nevyholeného klína. Ocas se mi postavil, a zatímco se na něj Věra vrhla ústy, já se zbavoval oblečení.
Vzájemně jsme se pak zbavili posledních svršků a leželi jsme na sobě v obrácené poloze. Zatím co byl úd zabořen v její puse, já jazykem slízával uvolněné šťávy z nadržené kundy a rejdil všude okolo. Když jsem polaskal klitoris, Věra vykřikla a do pusy mi pustila celý proud štáv. Přebytek ji stékal po stehnech do sena.
Její ústa mi úžasně zpracovávala ptáka, že pokud jsem se nechtěl udělat, musel jsem to přerušit.
„Pojď do mě… dělej!“ Roztáhla nohy co nejvíc a se slastným vydechnutím mě přijala do sebe. Snadno jsem zajel do mokré kundy až po kořen.
„ˇAáách…jo!“ vydechla a její prsy se vzedmuly proti mému obličeji a tvrdé bradavky se nabídly k polaskání.
Podráždil jsem je jazykem a poté jsme splynuli ústy v divokém souboji jazyků.
Při každém přírazu ji kunda začvachtala a ocas v ní jezdil lehce a volně. Byla celá rozdychtěná a nadržená a tekla jak vodovod. Když jsem ji bral vkleče zezadu, pomáhala si ji honit rukou, sténala, kňučela a řvala, ať ji zmrdám jako děvku a ještě jiné prasárny. Teprve když se udělala, poševní svaly mi pevně sevřely čuráka, že už stačilo jen pár přírazů a ze špičky ocasu vylítla čára semene a zkropila jí záda a zadek.
Zhluboka oddechujíce jsme padli vedle sebe, já jí rejdil prsty v kundě, ona mi hladila povadlý ocas a zašeptala. „Takhle nějak jsem si představovala svatební noc. Ale s manželem!“ dodala s úsměvem.
„Jak jsi říkala. Když nemůže manžel, zaskočí kamarád.“ opáčil jsem.
„Ale Milan mě zvládne oprcat třikrát za sebou. Jak seš na tom ty?“ pohonila mi zvadlýho ptáka.
„Uvidíš!“ Převalil jsem se na ni a začal ji laskat prsa, břicho, klín a úd se mi brzy postavil. Zasunul jsem ho do ní a rozjeli jsme druhou jízdu.
Krásně mi šla naproti a ječela, ať jí dám co proto, že je má povolná kurva. Já si ji snaživě tvrdě bral prudkými přírazy. Když jsem si zapřel její nohy o ramena a vší vahou do ní pronikl, byla slastí celá bez sebe a než jsem se udělal, ona už měla orgasmů několik za sebou.
„Udělej se do mě!“ zaprosila, když cítila, že já už také budu, a tak jsem ji poslušně vykropil dělohu.
„Chci co nejdřív miminko a neboj… bude Milana, i kdyby bylo zaděláno dneska.“ vysvětlila mi, abych neměl obavy.
Na třetí číslo už mi ho musela postavit pusou, a když jsem jí párkrát protáhl kundu, zaprosila, zda bych jí to nemohl udělat do zadku.
Nastavila se mi, potřela si anál šťávami z klína a já nasadil žalud na svěrače. Zatlačil jsem a ocas pomalu mizel v zadku. Věra zhluboka vzdychala, ale bylo vidět, že jí to dělá dobře. Dostal jsem se do ní až po koule. Natáhla ruku a jemně mi je promnula a pak zaprosila. „Prosím, udělej mi to tvrdě. Moc to chci!“
Rozhodl jsem se vyhovět požadavku. Chytil jsem si ji pevně v pase a začal zvolna a stále rychleji přirážet.
Koule pleskaly o její půlky stále rychleji a Věra začala hekat a sténat slastí. Zespoda jsem ji v dlaních drtil kozy, což ještě znásobovalo její rozkoš, ona si rukou honila kundu, a měla zřejmě bezpočet orgasmů, protože po nějaké chvíli řvala, že už je hotová ať ji vystříkám prdel.
Neměl jsem problém splnit její přání a za minutku už jsem ji plnil střeva dávkou.
Tím jsem byl definitivně vyřízen. Věra naštěstí nepožadovala víc. Mazlili jsme se v objetí, když vtom vrzly u seníku dveře, my ztuhli a krve by se v nás nedořezal.

„Pojď, nikdo tady není,“ polohlasem říkal nějaký muž.
„Nepolezem nahoru?“ špitl dívčí hlas.
„Proboha! A jsme v pytli!“ projelo nám hlavou.
„Ne. Zůstanem tady. Neboj, sem nikdo nepřijde,“ ozval se opět muž a nám se ulevilo.
Bylo slyšet šustění sena, jak zalézali někam do kouta a pak zvuky mazlení a líbání.
Nakonec do ní asi vnikl, protože dívka začala hlasitě sténat. Muž funěl. „Jo…pojď mi naproti…táák….seš dobrá mrdna!“ Netrvalo dlouho, muž zaúpěl, že už je a společně s dívkou vyvrcholili.
Pak vrzly dveře znovu. „Už seš?“ ozval se bručivý hlas.
„Jo. Máš ji připravenou,“ odvětil první muž, ale dívka začala protestovat.
„Co to znamená?!“ a já v hlase poznal Anetu! Má přítelkyně tu právě s někým souložila!
„Drž hubu!“ ozval se druhý muž.
„Mně jsi jenom vyhulila, ale Patrikovi jsi dala! Tak teď dáš i mě! Jasný!“
Muži si vyměnili místo a neznámý muž začal Anetu šukat.
„Ohh..ohh. ne..seš moc velkej..aúú…bože!“ Sténala, až ztichla, protože první muž ji ho zřejmě vrazil do pusy a nechal si ho kouřit.
„Ty kurvo….seš krásně úzká! Jo. Marek říkal, že seš dobrá!“ funěl při mrdání onen druhý muž a první mu přizvukoval. „To je správná svatba. Ještě bych vymrdal tu děvku Věru. Pro Milana je jí škoda.“
„Jo, ten je stejně sjetej. Když ho hulila, ani se mu nepostavil…. Tááák..a už tě hezky…vystříkám!“ dodal muž a hlasitý výdech byl znakem, že se právě do Anety vysemenil.
„Polykej, děvko, hezky, no!“ udělal se i ten první.
Pak oba muži odešli. Osamělá Aneta dole tiše pofňukávala, zřejmě se oblékala a také seník opustila.
Krev mi pumpovala v žilách. Tak Aneta někomu kouřila a dva ji tu navíc omrdali.

Stejné myšlenky plynuly hlavou Věře. Milan je sjetej a nějaká holka mu ho kouřila.
„Jdeme!“ Řekli jsme téměř současně, dali se do pořádku a vrátili se zpět.
Většina osazenstva už byla pryč, část toho měla dost a ostatní opile blábolili a smáli se bůhví čemu.
Aneta seděla u stolu a mlčky upíjela džus. Milana Věra našla spícího u kůlny a jako důkaz předchozího hovoru mužů v seníku mu z kalhot trčel povadlý ocas se stopami růžové rtěnky. A růžovou rtěnku tu měla jen jediná dívka. Její sestra Marie! Ta tu taky nezúčastněně seděla, popíjela víno a tvářila se jakoby nic.

„Kdes byla?“ uvítala Věru, která si k ní přisedla.
„Trochu si provětrat hlavu a najít Milana. Leží za kůlnou a je pěkně sťatej. Co máš s pusou?“ ukázala ji prstem na rty. „Jéžíš!“ vykřikla Marie, když vytáhla z kabelky zrcátko. „Mně se rozmazala rtěnka!“
„To vidím! Zbytek je Milanově péru!“ ostře konstatovala Věra a vrazila Marii facku.
Ta to nečekala a spadla ze židle na zem.
„Ty mrcho! To seš ségra? Sis ho měla vzít, když po něm tak toužíš! Seš hnusná děvka!“ A zmizela pryč.
Já si sedl k Anetě.
„Kdes byla? Hledal jsem tě.“
„Všude možně. U baru, na záchodě, v zahradě,“ odpověděla monotónně, jakoby nepřítomně.
„A taky v seníku?“ dodal jsem a ze zad jí sejmul suché stéblo.
„Možná… ani nevím. Chci jít domů!“
„Tak jo. Ale ještě mi dej pusu!“ Aneta mi lhostejně nabídla rty a sotva jsem se na ně přitiskl a vjel ji do úst jazykem, pocítil jsem lepkavou pachuť a typický odér semene! Důkaz kouření byl nezlomný.
Domů jsme šli mlčky, každý ponořen do svých myšlenek. Doma si Aneta dopřála dlouhou koupel, a když jsem pak já přišel do ložnice vykoupaný, už tvrdě spala.

Ráno byla už hovornější. Marie jí vyprávěla, že ona první se seznámila s Milanem a nějakou dobu s ním i chodila. Jenže pak musela někam odjet na půl roku, a tak mu postel zahřívala Věra. Marie na to přišla až pár měsíců po návratu a Milanovi hned dala kopačky. Tak začal Milan s Věrou chodit veřejně a nakonec se i vzali.
Teď už ji prý k Milanovi nic netáhne a přeje jim to nejlepší. Včera se však žalem opila, vyhledala Milana a chtěla sex. Jenže ten už byl namol, a tak mu ho chtěla aspoň vykouřit, což se jí nepovedlo a dopadlo to, jak jsem už viděl.
„A ty?“ zeptal jsem se.
„Co, co já?“ vyhrkla Aneta.
„S kým jsi šukala ty, nebo kouřila?“ tvrdě jsem jí hleděl do očí.
„Co si o mně myslíš? Za co mě máš?“ zaječela.
„Za děvku! Já tě totiž viděl! V seníku!“konstatoval jsem. „Když jsem tě hledal!“
„No… a co? Já zase viděla tebe s tou courou Věrou! Taky jste lezli do seníku. A povídat jste si tam asi nešli!“ nečekaně zaútočila. „Celou dobu jsi do ní hučel u piva. Myslíš, že to šlo přehlídnout?! Když to Marie viděla, řekla, že tu nebudem za blbky a užijem si taky. No co, zájemců bylo dost. Tak jsme si kvit!“
Sice měla pravdu, ale stejně jsem vztekle opustil byt.

Když jsem se, už uklidněn, vrátil, byl na stole lístek, že si musíme daá chvíli od sebe klid. Druhého dne jsem volal Věru, abych se dozvěděl, jak dopadla ona. Marie jí vmetla do tváře v podstatě totéž, co mně Aneta a jediný Milan z toho vyšel dobře, protože vůbec nic nevěděl.
S Anetou jsme se časem zase dali dohromady, zatímco Věra se s Milanem rozvedla a Marie se odstěhovala pryč z města.

Autor

4.5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Vítáme mezi námi nového autora a přejeme mu, jak by řekl Fred, aby mu neoschlo pero.
Pište komentáře, autor určitě netrpělivě čeká na vaše reakce.

bigbiz

Tak tahle povídka byla naprostá bomba. Máš talent, chlape, a už teď se moc těším na další tvoje povídky.

harai

Z mého pohledu dobře napsané, jen jsem se děsil, aby to nedopadlo jako u fanyna 🙂

Fanyn

Jak vidíš, nedopadlo. Nevím sice, co máte všichni proti těhotenství, ale ať si… Mě se líbilo, jak se ta organizovaná soulož proměnila v nepřehlednou mrdanici.

Fanyn

Víte ale co mne těší nejvíce? Že tím, jak jsem vám začal pít krev jsem to tu rozhýbal a probral autory.

harai

Pořád to špatně chápeš. Určitě nám krev nepiješ, jen toho bylo moc najednou… V tak rychlém sledu povídek vynikla jejich schematičnost. Jak jsem už psal, já je ze začátku četl se zaujetím, ale potom už mě to nebavilo.

Je prostě. rozdíl naposílat archiv, nebo sem dávat jenom nové, originální povídky. Rozdíl v kvantitě a následně i v kvalitě…

Fanyn

Jenže zase je to o té nevěře… nebo snad né? Nevěrná nevěsta, nevěrná přítelkyně. Na téma nevěry nevěsty o svatbě jsem četl už hafo povídek. Talman popsal, jak nevěstu ojel a oplodnil strejda, v jiné povídce jsem četl, jak nevěstu ojel ženichův 17 letý bratranec, jindy to byl bratr nebo třeba nějaký svatebčan, do kterého se nevěsta zakoukala. V jednom případě to byl i řidič objednané limuzíny. Vždycky to má společný jmenovatel: ženich se ožral jako doga a nevěsta si našla náhradu. Také jsem četl skutečný příběh, kde jeden ze svatebčanů byl svědkem toho, jak nevěstu přistihl kdosi z příbuzenstva… Číst vice »

Ivan

Buuuu fanyn nam tu breci….. buuuuu je to stejna povidka jako on pise… buuuu je tu hek mam plodne dny, ne strik buch tehotna… buuuu… Ne moment, tahle povidka je uplne jina. Tam zadny „Ne ne mam zrovna plodne dny, zrovna ovuluji“ strik a o devet mesicu baby, neni.

Fanyne, zacinas se chovat jako urazene male decko.

Fred

Já bych na Fanyna nebyl zase tak moc zlej. Ono se říká, že když dva dělají totéž, není to totéž. A taky se říká, že čeho je moc, toho je příliš. Tož tak. A že to tady rozhejbal, za to mu patří dík.

Martin

Nejprve bych také přivítal nového autora a popřál :“Ať jej múza a čtenáři neopouští “ Opět jsem si rád přečetl povídku ze svatební hostiny . Dobrý nápad , čtivý děj a velmi realistický konec . Díky

Šmajda

Sakryš, že bych si konečně našel čas a povídku si přečetl, když ji všichni tak chválíte? ;-).

Fred

To určitě udělej, je to osvěžující čtení.

Fred

Jó, na svatbách se mnohdy dějou věci. Já zažil, že bráchové, dvojčata, optákovali v rozpětí jedné hodiny nezávisle na sobě jednu drůžičku a ta na to vůbec nepřišla.
A pokud by mi někdo chtěl poradit, abych to zpracoval do povídky, tak jen připomenu, že jsem to již použil. Je to na starém Fénixu a jmenuje se to Žena dvou mužů.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x