Noc ve vlaku

Počet zobrazení: 142

(Příběh je zasazen do 80.let 20.století. Autor čerpá z vlastního zážitku, takže dějová linka zhruba odpovídá skutečnosti.)

VE VLAKOVÉM KUPÉ

„Tadam, tadam,“ rytmicky klapaly koleje a venku se pozvolna šeřilo. Pětice cestujících v kupé tomu nevěnovala pozornost. V tomhle vlaku pojedou celou noc až do Tater.
V kolektivu ROH byli vybráni jako vhodní kandidáti na výběrovou rekreaci a nyní seděli ve vlaku vstříc dovolené a luxusu hotelu „Kamzík“ ve Starém Smokovci.

***

Věra, Olda, Zina, Pavel a Dáša tvořily osazenstvo kupé. Dva páry, jen Dáša jela sama. Její přítel Ivan musel zůstat doma, i když poukaz získal i on. Slíbil ale, že se pokusí vyřídit tu nečekanou nutnou pracovní záležitost a přijede co nejrychleji za nimi.

Dáša byla smutná. Zvlášť když se musela dívat, jak se ti ostatní stále miliskují. Na dovče byla rozhodnuta Ivanovi odevzdat své panenství, které si stále uchovávala. Ostatní už tohle měli za sebou a těšili se na sex se vším všudy a ne na první krok s bolestí a krví na povlečení.

***

Když nastala noc, vytratil se Olda s Pavlem na chodbu, hledat průvodčího.
Našli ho záhy v důvěrném rozhovoru se stevardkou z první vlakové třídy, a tak byl rozhovor s ním jednodušší.
„Heleďte, potřebujeme, abyste nás do rána nerušil, rozumíte? Kupé šest… a tady,“ vecpal mu do dlaně padesátikorunu.

Průvodčímu bankovka pochopitelně přišla směšná, ale chápal, že ti dva mladíci a jejich kočičky si teprve začali vydělávat, a tak přikývl, že je nebude rušit. Koneckonců potřeboval se stevardkou Lucií ještě něco dobrat. Ta stála opodál a jen se usmívala.
S dlouhými vlasy a krátkou sukni chlapcům přišla velmi atraktivní, ale pro ně nedostupná a… stará. Vždyť ji mohlo být už pětadvacet!

***

„Tak, holky, máme klid celou noc,“ hlaholil Pavel, zacvakl zevnitř dveře kupé a zatáhl závěsy.
Dívky se rozpustile hihňaly, neboť si už docela přihnuly ze zásob alkoholu a překřikovaly se.
„Chi, chi, co teda budeme dělat?“

Dvojice se začaly líbat, hladit a stále více se odvažovaly obnažovat a Dáša na to jen koukala s vytřeštěnýma očima. O sexu věděla velmi málo, s Ivanem se doposud jen líbali a dotýkali na intimních místech, ale to bylo všechno.
Teď viděla, jak Zina slastně heká nad Pavlovou hlavou, zabořenou mezi jejíma nohama! Normálně ji v klíně lízal!
Zina si držela nohy doširoka roztažené, pohazovala tělem a a vzdychala: „Už… už… budu.“

Olda zase laskal Věře odhalená prsa, jazykem kmital po tvrdých vztyčeným bradavkách a Věra sténala a rukou mu rejdila ve vlasech a druhou mu honila vztyčený klacek.
Náhle se Pavel vztyčil.
„Hele, chci fotky,“ podal Dáše svůj fotoaparát.
Olda zpozorněl.
„Kde to chceš vyvolat?“
„U nás v podniku, vole. Myslíš, že to neumím? Budeš zírat,“ zašklebil se Pavel a jal se sebe i Zinu svléknout donaha.
„To je blbý, voni jsou voblečený,“ protestovala Zina a Věře s Oldou nezbylo, než je následovat. Proti oblečené Dáše nikdo neprotestoval.
Ta, zcela konsternovaná, začala nastalé orgie fotit.

***

MEZITÍM

Dřevěná postel praskala pod rytmickými přírazy ocasu mezi roztažené nohy sténající ženy. Mladý muž na vzepřených pažích mlaskavě šoustal tělo zralé ženy, která kvílivě prožívala svůj, už kolikátý, vrchol.
„Kdy… jí… to… řekneš? Oh… oooh… už… zase… zase… panebožeeeeee,“ cítila, jak mladík do ní naposledy prudce a hluboko přirazil a zalévá jí lůno semenem.
Stahy pochvy z něj vysála vše do poslední kapky a on se mohl odvalit do strany. Oba mlčky vydýchávali slastný prožitek a uklidňovali rozbouřenou krev.
„Tak co? Kdy jí to řekneš?“ opakovala žena po chvíli otázku.
„Dej mi čas, Olino. To není tak jednoduchý,“ děl mladík neurčitě.
Tyhle řeči neměl rád a ona s tím stále začíná.
„Jednoduše to začíná, ale blbě končí, viď, Ivánku,“ svádivě mu žena jezdila nohou po těle.
Mladík cítil vzrůstající erekci a tak na ženu nalehl, aby se věnovali příjemnějším věcem.

***

O DVA MĚSÍCE DŘÍVE

Když Dáša seznámila Ivana se svou matkou, když otec jí před pár lety zemřel, dočista oněměl. Před ním stála urostlá blondýna s mírami modelky z ženských časopisů a nikdo by jí nehádal blížící se čtyřicítku.
Ivan nemohl pochopit rozdíl mezi ní a vlastní matkou, která ve stejném věku už si vázala šátek na babku a nosila domácí úděsné propínací šaty. Tato žena sešla snad někde z mola módní přehlídky, neboť sukně obepínající její stehna končila nad koleny a tričko jí těsně přiléhalo k tělu a dávalo na odiv velká prsa. To, že jí kozy stály, však určitě musela zvládat podprsenka.

„Ahoj, jsem Olina,“ promluvila zralá kráska zvláštně zabarveným hlasem a na nápadníka své dcery se usmála. Pak mu podala několik otázek, až ho nechala s Dášou proplout do pokoje a dál je nerušila. Dáša stejně odmítala nějaké důvěrnosti.
„Je tu máma,“ bránila se jeho milostným atakům, až ho to přestalo bavit a šel domů.
V předsíni narazil na paní domu.
„Slyšela jsem, že jsi opravář.“
„No to nejsem, ale leccos opravit zvládnu. Něco potřebujete?“
„Možná,“ odtušila Olina a otevřela mu dveře. „Doufám, že se nevidíme naposledy.“

***

Opravdu neviděli. Dáša vodila Ivana domů poměrně často, neboť domácnost, v níž žily dvě ženy, opravdu trpěla potřebou různých oprav. Ivan tedy opravoval, Dáša ho odměňovala polibky a Olina ho zvala čím dál častěji. Až jednou dorazil na návštěvu a Dáša nebyla doma.
Přesto provedl plánovanou práci, která si vyžádala sekání do zdi s následným sádrováním a Olina ho po skončení zahnala do koupelny, že mu zatím vypráší oblečení.

Ivan se sprchoval, když náhle klaply dveře, odhrnula se igelitová zástěna a k němu do sprchy vstoupila nahá bohyně a hvězda jeho nočních polucí i honitby.
„To bude má odměna za tvoji práci. Nikomu to neřekneš a zůstane to jen mezi námi, ano?“
„Ano,“ zmohl se Ivan na hlesnutí a pak se mu na rty přisály její rty a zaútočil mrštný jazýček.

Po dlouhém líbání se přesunuli do ložnice, kde mu Olina poskytla poprvé v životě slast z kouření čuráka.
Poklekla mezi jeho poloroztažené nohy, rukou mu ho začala pomalu honit, oči zabodnuté v jeho.
„Tak už ti ho Dášena aspoň vyhonila? Nebo čudila?“ šklebila se.
„N… ne,“ odvětil Ivan zaraženě.
„Je to ještě mladá koza. Ale já ti ukážu, jak se správně šoustá… a abych si přišla i já na svý… ghmm,“ přisála se mu rty na ocas.

Pak zase vyplázla jazyk a olízala mu ho celýho, poté polaskala uzdičku, olízala koule, zkrátka dělala vše, co Ivan doposud nezažil. Na závěr nasadila silné sání a pořádně silný výstřik si nasměrovala na nastavená prsa.
„Jooo… to je vono… semeno na kozy… to zbožňuju,“ začala si je rukama roztírat.
Ivan jenom zíral, co ta divoženka dělá. Olina se odešla opláchnout a znovu se přisála na jeho ocas a rychle si ho připravila do pevného postoje.
Když na něj nasedla a Ivan jen vnímal slastný pocit čuráka zaraženýho v kundě, pohoupala mu nad obličejem prsama.
„Pohraj si s nimi… mačkej je… tahej… chci to cejtit,“ vrněla a vzdychala, jakmile je sevřel v dlaních a plnil její přání.
„Anoo… anoooo… už… jooo… ááááh,“ zrychlovala odsedy, až strnula a cítila, jak ve chvíli orgasmu se jí pochva zalila horkým semenem. To byla pro oba nepopsatelná rozkoš.

Když slast pomalu odezněla, leželi propleteni v objetí a jen se hladili. I když nic neřekli nahlas, věděli, že odteď jsou tajným mileneckým párem. Ivan dál bude chodit s Dášou a ona mu dá, co mu dcera stále odpírá.

***

VE VLAKU

„Och… och… ah… ah,“ zněly steny obou dívek, jak se jim mezi roztaženýma nohama rytmicky komíhaly přirážející zadky Pavla a Oldy.
Ti jen tlumeně funěli, jak se soustředili na vlastní slast a také se nastavovali objektivu fotící Dáši.

„Kurva, to je super,“ vzdychal Olda a právě se do hekající Věry vyprazdňoval.
Pavel sjížděl Zinu déle a ještě si ji otočil na všechny čtyři, aby ji protáhnul zezadu.
„Mlask… mlask,“ rozjel přírazy a nutil Dášu k detailní fotce zasunutého a vyjíždějícího ocasu.
„Kluci, už tam mám jen pět fotek,“ pohlédla Dáša na počítadlo snímků. Kinofilmy se tehdy vyráběly na 12, 24 a 36 snímků. Naštěstí byl Pavel dostatečně vybaven a sotva Zinu vystříkal, vyhrabal z batohu další film.
„Už šetři. Myslím, že to stačí. Ještě si holky vyměníme a…“
„Cože?“ zaječely nesouhlasně děvčata.
„Nejsem žádná coura, abych tady dala komukoliv,“ byla Věra kategoricky proti a ani Olda nevypadal, že by se chtěl o přítelčinu kundičku dělit.
„Tak sorry, kámo,“ ustupoval Pavel. „Tak třeba tady Dáša by si dala říct…“
„Na to zapomeňte,“ řekla Dáša a strhla se vášnivá debata, během níž Zina vypakovala kluky na chodbičku, že si to musí spolu vyříkat, ať počkají.

Když je zavolala zpět a zase se v kupé uzamkli, řekla Věra: „Tak jo. Dáša do toho půjde. Ale ona je ještě panna, tak nesmíte být hrr. Dnes se rozhodla, že o to přijde, ale chce to pomalu a něžně, jasný?“
Kluci hleděli na Dášu, která se tvářila rozpačitě a bylo jasný, že ji holky zpracovaly a ukecaly. Koneckonců být pannou v jejím věku byla skoro ostuda.

Když se Dáša stydlivě svlékla, klukům povstala péra. Dáša měla krásná kulatá prsa, veliká „tak akorát,“ v klíně se skvěl černý trojúhelník po stranách zastřižený, asi kvůli vykrojeným plavkám a její tělo bylo bez chybičky. Protože dělala gymnastiku, měla ho hezky vyrýsované.
Zina ji tiše záviděla, neboř sama, podle vlastního pocitu, měla velký zadek a Věru zase trápila malá prsa. Rychlá erekce jejich kluků nad nahou kámoškou v nich vzbudila osten žárlivosti. Teď už ale se nedalo nic dělat.

Dáša ulehla naznak, co jí sedačka dovolila a kluci k ní přistoupili, omakali jí prsa, klín a Olda se s ní začal líbat, zatímco Pavel jí více roztáhl nohy a vnořil se jazykem do houštiny klína.
„Oh… oh…“ vyluzovala slastně Dáša a holky si sami vzrušením přejížděly prsa a hladily v klíně.
Olda přešel z líbání na laskání prsou a Pavel jí dál rejdil jazykem po pyscích a klitorisu, sál šťávy a honil si tvrdé stojící péro.
„Pomožte mi a trochu přidržte, kdyby se cukala,“ šeptl Zině a holky se přesunuly Dáše za hlavu.
Olda jim uhnul, dál jí mnul prsa a sledoval, jak se Pavel rovná a zasunuje jí ocas mezi pysky.
„Ah… ah… aúúú,“ zazmítala Dáša tělem, ale holky ji chytly za ruce a znehybnily.
„Dělej… vraž jí ho tam!“ vykřikla Věra, Dáša zesílila odpor a Pavel prudce přirazil.
„Aúúúú… neee… oooh,“ vykřikla Dáša a stala se ženou.

Překážka byla proražena a Pavel nyní prudce mrdal právě odpaněný klín a nebral ohledy na její pocity.
Dáša fňukala a sykala bolestí a apaticky sledovala, jak z ní Pavel náhle vyjel a se slovy „jéééh“ jí vypustil dávku semene na břicho.
„Pojď, vole, už je projetá,“ uhnul Oldovi, který si s ním vyměnil místo.
Dáša ho nechala do sebe proniknout, ale ani jeho péro jí nezpůsobilo žádnou rozkoš a když domrdal a vycákal se jí taktéž na břicho, cítila se ponížená a použitá.

„Neboj, teď už to bude jenom lepší. Máš to za sebou,“ konejšila ji Zina a pomohla jí setřít z břicha semeno a trochu té krve v klíně a na stehnech.
Kluci spokojeně oddychovali s pocitem dobře vykonané práce a vlak si stále monotónně duněl po kolejnicích „tadam, tadam“…

***

Nad ránem se vzbudila první Věra a mžourala do pomalu řídnoucí tmy. Vedle sebe vnímala nějaký pohyb a zvuky.
„Gmll… fgmmm… ghmmm… fhmm,“ a až po chvíli si uvědomila, že to je Dáša, usilovně kouřící ptáka jejího kluka Oldy.
Ohromeně zírala, jak ztopořený ocas mizí skoro celý v její puse a ona mu ho prostě kouří, ani se nezakucká. Než stačila nějak zareagovat, viděla, jak se do ní právě trhavě udělal a Dáša vše usilovně polyká.
„To bylo super,“ zašeptal Olda, když ocas opustil příjemné sevření jejích úst.
„Díky. Chutnáš hezky… když budeš chtít, stačí říct,“ odvětila Dáša a Olda si spokojeně natáhl trenky a kalhoty.

Zaražená a konsternovaná Věra neudělala nic, jen si uvědomila, že odpanění Dáši svými kluky asi nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Dáša je tu single a ona aby si Oldu hlídala jak ostříž. To se mu ale asi moc líbit nebude.

***

HOTEL KAMZÍK (předposlední den pobytu)

Po celý týden se Věra od Oldy nehnula, avšak svůj zážitek z vlaku si nechala pro sebe. Zina tak starostlivá nebyla a nevadilo jí, když Pavel laškoval s Dášou. Koneckonců byla tu chudák sama, tak hlavně, že se baví. V noci se jí Pavel samozřejmě věnoval patřičně vášnivě, že nějaký ten těsnější taneček a dotyk Dášina zadku mu odpustila.
Co však netušila, že Pavel při jednom z tanců ve společenském sále si s Dášou dohodl milostné dostaveníčko. Dáša mu vyčinila tu ztrátu panenství a on se kál a slíbil jí patřičnou reprízu.

A tak zatímco Zina se připojila k Věře a Oldovi, aby dobyli horskou salaš a zakoupili tam nějaké sýry, Pavel předstíral únavu a Dáša migrénu a ženské potíže.
Sotva v hotelu osaměli, sešli se u Dáši na pokoji, ale než se na sebe vrhli, pevně mu Dáša pohlédla do očí.
„Slib mi ale, že tentokrát fakt budeš něžný.“
Pavel jí to slíbil a za chvilku již dvě těla ležela v posteli, hladila se a líbala.
Když se mazlil s jejími skvostnými prsy, dlouho laskal ztuhlé bradavky, pak prsy jemně mnul a v polibcích jí jel přes břicho do klína. Dáša roztáhla sama nohy, aby mohl polaskat citlivá místa a když se jazykem dotkl klitorisu, odměnila se mu proudem šťávy.
„Seš sladká,“ slízával nektar lásky a klín se mu otevíral stále víc.

Dáša se mu revanšovala kouřením. Začala ho sát sevřenými rty a jezdila po něm pomalými pohyby. Vždy ho vsála a zase vytlačovala ven. Volnou rukou ho svírala u kořene a druhou mu masírovala koule.
Když byl ocas tvrdý a připravený, obkročmo na něj nasedla. Velký ocas pomalu roztáhl pysky a pronikal jí do těla za doprovodu bolestných vzdechů. Ale šlo to. Dáša sice měla pocit maximálního vyplnění, ale měla ho v sobě až po kořen. Začala na něm jezdit, jak jí to vyhovovalo a sténala do rytmu odsedů.
„Ah… ah… ah,“ a jak zrychlila, začala víc hlasitě vzdychat a sténat.
„Och… už… už… asi… joooo… áááááh,“ vyrážela a náhle jí tělem projel blesk nejvyšší rozkoše a Pavel se jen zazmítal a plnil ji nezadržitelným proudem semene.
Když z ní vyjel, teklo z ní semeno a šťávy, které si hned otírala.
Rozloučili se vášnivým polibkem a Dáša spokojeně usnula.

***

EPILOG

Po návratu se Dáša s Ivanem, k jeho překvapení, pomilovala. Byla však trochu zklamaná z jeho přístupu. Nepřišel jí totiž dostatečně nadržený.
„Udělala jsem něco špatně?“ hledala chybu v sobě.
„Ne, lásko, proč?“
„Jako bys na sex neměl chuť, nebo… já už tě nepřitahuju?“ pídila se dál po příčině.
„No… ehm… víš… já… teď… spím… s tvojí mámou… promiň,“ vysoukal ze sebe Ivan zkroušeně.

Následovala rána něčeho těžkého a Ivan se probudil až v nemocnici.

***

Dáša si po rozchodu našla nového kluka, Olina po nějaké době ukončila vztah s Ivanem taktéž. Věkový rozdíl byl společensky nepřijatelný a kromě sexu jí vlastně nebyl k ničemu, a tak z celé té šlamastyky vyšel špatně Ivan.
Bez holky, bez sexu a s otřesem mozku.

Počet zobrazení: 142

Autor

4.7 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

A ktery z nich jsi ty? 😉😁

Clark

Já ti klidně věřím, když jsme jezdili vlakem do Ruska, tak se tam děli daleko divočejší věci. Cesta trvala i několik dní, podle toho kam se jelo, alkohol tekl proudem a za pár marek nebo dolarů ochotně čas ukrátil dámský personál, nebo znuděné Ruské cestující, co se z ČSSR vraceli z nákupů. Nebyl problém za noc vystřídat 2-3. Když si mi to tak pěkně připomenul, možná se odhodlám a zkusím jednu tu nejdivočejší jízdu popsat. To by ovšem byla Sodoma a Gomora. dd
PS: za mlada to bylo super………….

Gourmet

Moc jsem se pobavil. 😊

Marťas

Tak trochu mi to připomíná Anděla na horách, ale v lepší režii. 😉
Ale i tak možná lehce upravené se jistě stalo. Kluci co jezdili na intr se vždy chlubili, co se dá zažít cestou na intr. Něco podobného se pak stalo, když jsem se vracel z opušťáku na rotu, to se ale tři kluci střídali na jedné holce v umyvárně. No jo 80 a 90 léta byla hodně divoká. Super zážitek. Shocku opět něco nového 👍

Tomas

Tak toto sa mi pacilo! Este tak byt v tom vlaku s nimi ☺️😋👍🏻

Kamil Fosil

A jak potom dál fungovala Olinina a Dášina domácnost, když přišly o šikovného opraváře?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x