policistka

Nováček

Toto je 01 díl z 9 v seriálu Píseň o smrti

Martina Holá měla vše, na co jen pomyslela. Bylo to dáno jejím bohatstvím, které získala díky slávě. Přesněji, díky svému hrdlu. Už pár let patřila mezi nejlepší zpěvačky a poslední dva roky porážela i Lucku Bílou v anketě Zlatý Slavík. Navíc to byla opravdu krásná pětadvacetiletá žena. Toho si všímal Viktor, neboť zrovna pod jejím nahým tělem ležel a obdivoval, jak vrtí boky. Na tvrdém ohonu cítil svírající se kundičku a před očima mu poskakovala menší pevná prsa.

Byla to pro oba idylka. V luxusní vile si užívali krásného sexu. Ta postel byla sice drahá, ale ne proto, že byla z nějakého super pevného materiálu, ale díky tomu, že to byla hodně stará dřevěná postel, po nějakém baronovi. Vrzala tak, že to bylo slyšet snad až ven. Do toho se ozývaly slastné vzdechy obou milenců, které zesílily v okamžiku, kdy se Martina zapřela pevně nohama do matrace, rukama o hruď Viktora a začala doslova ptáčka hoblovat.
„Ach ano, bože ty si úžasný,“ hekala a vlastně to myslela vážně. Blížila se pomalu k vyvrcholení a k tomu se blížil i Viktor.
„Miluji tě Martinko. Bože já budu stříkat,“ dostávalo se jí odpovědi a ona zrychlovala své poskakování. Koníček přešel z cvalu do klusu a brzo přejde do sprintu.

Jenže ten telefon byl prevít. Začal se vrtět někde na posteli a tak Martina zvolnila ve svém snažení a hned se ho jala hledat. A když ho našla a zvedla, do ucha jí doslova praštil naštvaný hlas.
„Ty zasraná běhno. Co si vo sobě kurva myslíš? Já tě stvořil! Ty čubko jedna! Toho budeš ještě litovat! Takhle se na mně vysrat.”
Tímto nevybíravým slovníkem, kterým byste dámu neměli častovat, se pyšnil Martinin producent. Tedy teď už bývalý.
„Ale Radečku,” začala milým hláskem a pokračovala v poskakování na ohonu, neboť jí to opravdu dělalo velmi dobře.
„Takový je prostě život. Zvykej si. Najdeš si jinou dojnou krávu,” a rozhodla se hovor ukončit. Než tak učinila, ještě mohla zaslechnout poslední zoufalý výkřik.
„Já tě zabiju čubko!”
Chtěla začít pokračovat tam, kde přestala. Přejít z mírného kroku, do pořádného trysku. Ale to se nesměly otevřít dveře. Ten zvuk a pohyb, který zaznamenala periferním viděním, a nejenom ona, způsobil, že hlavou trhla doprava a spatřila, mezi dveřmi, svého manžela.

„Co to kurva je?” vykřikl urostlý muž, asi kolem čtyřiceti, který vypadal hodně šokovaně.
„To si slepý miláčku? Jako vždy mám lekce od svého fitness trenéra.”
Vypadalo to, že má vše pod kontrolou, ale neměla. Viktor totiž tušil problém a tak se rozhodl ze sebe Martinu shodit a rychle si natáhnout nejnutnější oblečení a to ostatní vzít do ruky a využít situace, kdy je Martinin manžel ještě v šoku. Proklouzl kolem něho a byl pryč.
„No nechceš to dokončit?” zeptala se nevinně a zamrkala na svého muže.
„Tak na to zapomeň. Tady jsi skončila. Mám to natočené a u rozvodu tě pěkně oškubu. Tobě nic nezůstane ty zasraná couro,” a naštvaně odešel.
Mohl to být pěkný den. Pomyslela si Martina. Ale nebyl.
Další telefon to jen potvrdil.
„Johne ahoj, určitě voláš kvůli té nové desce… jak ne? Počkej Johne, ale já jsem už ukončila spolupráci… ale byli jsme domluve… ale já, ty.“
Tím už to nebyl dobrý den.
Nyní si uvědomila, že její peníze jsou pryč.
A tak po domě hrály její smutné písně o lásce, zradě a o smrti. Ty písně hrály ještě druhý den ráno, když do domu vešla hospodyně, aby vzápětí se ozval její výkřik hrůzy.

To ráno Iveta chtěla vstát z postele, jakmile zazněl budík.
„Ještě ne,” zahuhlal Marcel, její snoubenec. Ihned se převalil a objal její štíhlé tělo a přitiskl se k ní.
„Musím. Nechci přijít pozdě,” zaprotestovala a vysmekla se mu.
Mohl tak sledovat, jak ze sebe shodila noční košilku a nahá pobíhala po ložnici, aby z jednoho šuplíku vytáhla kalhotky, z druhého podprsenku, ze třetího ponožky a na druhé straně ze skříně další oblečení.

Za další hodinu už vešla do služební budovy na Smíchovském nádraží.
„Nadpraporčík Křížová,” zahlásila se na recepci a ukázala služební průkaz.
Byla na sebe pyšná. Po sedmi letech se jí povedlo dostat na kriminální službu. Plná odhodlání vystoupila do patra a našla si kancelář vedoucího oddělení. Nebyl tam sám.
„A kolegyně Křížová. Tohle je, kluci a děvčata, naše nová posila. Jeníčku, máš jí na starosti a vy se tu posaďte, jdete tak akorát.”
Během necelé minuty se stihla pozdravit se všemi, co v místnosti byli a sedla si k muži, na kterého vedoucí ukázal. Postarší, lehce obézní muž se šedivými vlasy. Podle jména, jak ho oslovil vedoucí, usoudila, že to je Jan Bernát. Taková menší legenda Pražské kriminálky.
„Ahoj Iveta,” pokusila se mu představit a podat ruku. On se na ní podíval a pak na ruku a nakonec se podíval zpět na vedoucího.
„Proto jsem dostal tu sebevraždu? Aby tohle trdlo nenapáchalo moc škod?”
„Honzo klid,” napomenul ho vedoucí.
„Proč vlastně řešíme sebevraždy? Je to jen papírování,” zaprotestoval tentokrát jinak a vedoucího probodl pohledem.
„Sám moc dobře víš proč. Pokud si dobře pamatuji, Stodolovi, to si udělal ty.”
A měl pravdu.
Díky těm dvěma manželům, na jakékoliv úmrtí, i sebevraždu, jezdila kriminální police. Proto také teď s Ivetou seděl v otřískané Felicii a mířili k honosné vile.

„Já bych nerada, abychom vycházeli spolu špatně,” zkusila navázat rozhovor s Honzou. Ten, sedíc za volantem se pořád tvářil zamračeně.
„Tak, když mi taky podržíš,” pravil pomalu, ale zřetelně, až na něj udiveně zírala a nevěděla co říci. Podíval se na ní a pousmál.
„Se nedělej. Muselas někomu lehnout na stůl, když dali přednost tobě a ne tomu druhému.”
To Ivetu urazilo. Byla nejlepší, jak v přípravě, tak i během těch let, kdy musela doslova šlapat chodník. A když pak přešla na spisovou službu a začala dělat drobné krádeže, i zde měla dobré hodnocení.
„Nemusela jsem s nikým šukat, abych tu byla. Takže, ani s vámi nemusím,” odsekla nakonec. Ale to už přijížděli na místo.
„Ničeho se nedotýkej a vlastně moc ani nemluv. Prostě se dívej,” pravil Bernát, ještě než spolu vešli do domu, kde už byl technik s koronerem a prováděli nezbytné úkony.

Ale to co Ivetu hned zaujalo, byla postava mladé ženy, která se doslova houpala na provaze, jenž byl přivázán k zábradlí.
Z hlášení už věděla o koho se jedná. Ne, že by tuhle zpěvačku moc musela, ale stejně jí to přišlo zvláštní, že někdo, kdo měl vše, spáchal sebevraždu.
„Našla ji hospodyně, když přišla ráno. Podle všeho se tu houpe už od deseti večera,” postřehla hlas koronera, který vysvětloval Honzovi, na co přišel.
„Podle toho co zatím vidím, tak bez známek zápasu. Nechala i dopis na rozloučenou. Našli ho prej v její ložnici.”

Iveta přestala vnímat a fascinovaně přišla k místu pod zábradlím, kde byl připravený pytel. Zrovna Martinu Holou pomalu stahovali dolů a položili její tělo na pytel. Když pak jeden policista sundával z krku provaz něčeho si všimla.
To malé červené něco, připomínalo bodnutí od komára.
„To vypadá, jako vpich,” řekla to, jako by pro sebe, ale Honza to zaslechl.
Ihned s koronerem došli k tělu. Koroner si klekl a podíval se pozorně na krk. Pak se podíval na Honzu.
„No tak ti tedy holčičko děkuji. Tohle sebevražda není,” pravil svým napruzeným hlasem a stále se mračil, ale Iveta postřehla v jeho očích jiskru.

Autor

Navigace v seriáluPrvní případ >>
3.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bigbiz

Tak tomuhle říkám výborná povídka. Detektivky miluju a tohle vypadá fakt hodně dobře. Už se těším na pokračování.

dedek.Jeff

Sex a policejní tématika, to tu ještě nebylo. Navíc výborně napsané. Bravo, Tomáši.

Martin

Velmi rád musím souhlasit . Naprosto výborný začátek sexuálně detektivního příběhu . Těším se na další pokračování .

Reniem

Moc pekne!!!

Fred

Pěkně rozehraný příběh a mistrovsky napsané. Vypadá to, že se dočkáme dalších pokračování, na která se čtenáři jistě těší. Tak nás Tomáši nenech dlouho čekat.

T-M

Trošku detektívky do toho vnáša už úvod a Patrik a Viktor v jednom pod mladým ženským telom… Predpokladám, že korektor upraví číslo podozrivých o -1. A tiež sa teším na pokračovanie.

Šmajda

Díky za upozornění. Opraveno o -1 a za chybku se omlouváme ;-).

Trysky

Slibný začátek.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x