Odvážná Jiřinka

Nejprve bych se měl představit. Jmenuji se Martin a druhým rokem učím dějepis a češtinu na jednom gymnáziu. Mé ideály o vzdělávání mládeže vzaly brzy za své.
Ale o tom vám vyprávět nechci. To, že se za mnou spousta dívek otáčela, za mými zády si něco špitaly a některé navazovaly i rozhovor, na to jsem si zvykl.

Zajímavý zážitek jsem prožil na jednom večírku čtvrťáků. Ani nevím, proč mě vůbec pozvali. Váhal jsem, zda mám přijít, ale pak jsem si řekl, proč ne. Vždyť ještě nepatřím do starého železa.
Akce se konala ve vile jednoho movitějšího žáka. Večírek zpočátku probíhal, jak jsem očekával. Hodně pití, i nějaká marjánka. Holky se brzy osmělily a začaly být přítulnější ke klukům.
Já se držel zpátky. Přece jen jsem si nemohl dovolit nějakou ostudu. Holky na mě dělaly oči, ale já odolával. Ne, že bych nějakou neobejmul či nepohladil, ale to bylo vše.
Některé páry občas zmizely v některém z pokojů. Co se tam dělo jsem si dovedl představit, zvlášť když to bylo provázeno patřičnými zvukovými projevy.

Tu si ke mně přisedla Jiřina, premiantka třídy. Byla to dívka trochu silnější postavy, ale pěkně tvarovaná, rozhodně jí nic nechybělo. Bylo vidět, že už má taky trochu něco vypito. Sedla si těsně vedle mě a říká: „Jak se Vám tady líbí?“
„Ale jo, jde to, jen si připadám na takový mejdan už trochu starý.“
„To neříkejte, náhodou jste moc sympatický a milý.“

Posunula se ještě blíž, až se dotkla svým, ne malým ňadrem mého těla.
V tom okamžiku jsem si řekl, proč bych si taky trochu neužil? Je ve čtvrťáku, je jí už osmnáct, tak proč ne?
Alkohol mi otupil mysl.
„No, vždyť ty jsi taky pěkná holka,“ odpověděl jsem jí.
„Ale neříkejte, vždyť jsem tlustá.“
„Vůbec nejsi tlustá, jsi taková akorát. Přece bys nechtěla vypadat jako některé ty anorektičky,“ a pohladil jsem jí po tváři.

Ani nevím jak, ale po chvíli jsme se ocitli sami v jednom pokoji. Zamkl jsem dveře.
Jiřina mi doslova visela kolem krku. Podívala se mi do očí, naše ústa splynula v dlouhém francouzáku. Líbat uměla nádherně.
Vsunul jsem jí ruku pod tričko a nahmatal rozepínání u podprsenky.
Za trvalého polibku jsem položil dlaně na její kozy. Něžně jsem hladil její ňadra a podle jejího občasného zasténání bylo znát, že začíná být vzrušená.
Chtěl jsem tu nádheru vidět na vlastní oči, a tak jsem jí stáhl triko přes hlavu. Vykoukla na mě krásná velká, ale pevná ňadra s tmavšími dvorci a nenápadnými bradavkami. Krásně držela tvar.
„Hmmm, tak za tohle se opravdu stydět nemusíš, jsi překrásná.“

Přistoupil jsem k ní blíž. Přejížděl jsem rukama po hladkých křivkách jejího těla. Jiřina byla zkrátka dívka těch správných tvarů. Její hnědé, mírně zvlněné vlasy jí splývaly po ramenou a můj utěšitel v kalhotách se již začal hlásit a už se nemohl dočkat, že okusí vnady tohoto plně vyvinutého děvčete.
Jednou rukou jsem Jiřině začal laskat její prsa a druhou jsem si rozepínal kalhoty, abych ho osvobodil.
Pak jsem jí začal líbat a lízat prsa. Jemně jsem jazykem obkružoval její bradavky, které brzy zareagovaly a trochu ztuhly. Abych se mohl lépe a pohodlněji věnovat jejímu tělu, položil jí na gauč.

Pokračoval jsem v dráždění jejich prsou a Jiřinka začala hlasitěji oddychovat.
Proto jsem zbytečně neotálel a začal jí stahovat sukni a pak i kalhotky. Nalehl jsem na ní a přitiskl se k jejím prsům.
Nádherný pocit. Třel jsem se o její tělo a můj utěšitel se jí začal otírat o její stehna, která však měla pořád stisknutá k sobě.
Proto jsem jí rukama podebral nohy, pokrčil je a trochu je rozevřel.
Nejdřív se mírně bránila, ale po chvíli, co jsem se věnoval jejím prsům, je sama trochu rozevřela.
Nenápadně jsem přesunul ruku na její ochmýřený klín a začal jsem po něm přejíždět dlaní.

Po chvíli jsem se snažil zasunout jeden prst dovnitř. Nahmatal jsem poštěváček. Jiřinka vzdychla. Zkusil jsem zasunout prst hlouběji.
„Áááuuu,“ náhle sebou Jiřinka cukla.
Co to??? Snad není ještě…?
„Pane profesore, já ještě nikdy….,“ špitla.
Je to tak, ona je ještě panna.
„Proč jsi to neřekla dřív? Byl bych opatrnější.“
„Protože byste s tlustou pannou nešel. Stejně jako ostatní kluci.“
„To není pravda, jen nevím, jestli já jsem ten pravý, kdo by ti to měl udělat.“
„Ale já už to mám rozmyšlený, chci o to přijít s vámi.“
No, tak to by mě nenapadlo ani ve snu.
Místo, abych ji přemlouval, tak mi tu sama nabízí své panenství. Tomu se přece nedá odolat. „Lehni si pohodlněji na záda a pokrč nohy. Roztáhni je od sebe, táááák, zvedni ty stehna, ať se tam dostanu hlavou. Nestyď se…“

Rozhrnul jsem jazykem chloupky a prolízl její štěrbinu. Krásně voněla. Nahmatal jsem jí poštěváček, přisál se k němu. Za chvíli začala reagovat něžnými vzdechy. Vlhkosti v klíně také přibývalo.
Zatímco jsem jazykem kmital po jejím hrášku, začal jsem nenápadně krouživými pohyby vnikat prstem mezi závojíčky. Postupně jsem přidával další a jezdil jsem s nimi nad klitorisem a v rozevírající se štěrbině.

Byla už tak rozdělaná, že se ani nevšimla, že jsem se občas pokusil vnořit prsty hlouběji. Teprve, když jsem se dostal k panenské bláně a mírně na ni zatlačil, sebou cukla.
„Neboj, to nic, jen jsem se dotkl brány tvé nevinnosti.“
Musel jsem však naše laskání na chvíli přerušit a šel si nasadit kondom. Měl jsem jednu krabičku schovanou v kapse u saka. Prezervativy jsem nosil stále u sebe, pro všechny případy.
Rychle jsem se k ní vrátil, aby její vzrušení neopadlo. Jiřina seděla na okraji gauče. Podívali jsme se navzájem do očí a ona špitla: „Chci to, prosím…“

„Tak dobře“, řekl jsem a lehl si sám na gauč na záda.
„Pojď,“ naznačil jsem jí, že si má na mě nasednout, z čehož moc nadšená nebyla.
Tak jsem jí vysvětlil, že je pro dívku nejpohodlnější, když o to přijde v poloze na koníčka. Že si sama může vše řídit a ovládat.

Po chvilce váhání se usmála a s rozevřenými stehny si nade mne klekla. Přitiskla se na mne břichem a svou vlhkou lasturku přimáčkla na mého utěšitele.
Hned jsem se začal věnovat jejím prsům, která v této poloze vypadala větší. Hnětl jsem jí bochánky a sál je ústy.
„Pohybuj se po mně,“ radil jsem jí a neustával v dráždění prsou a hlazení jejího oblého tělíčka. Jak po mně jezdila, tak mi přimáčkla penis k tělu a ten se pohyboval mezi jejími vlhkými závojíčky a masíroval jí klitoris.
Jiřinka začala hlasitě vzdychat a to vše pozitivně působilo na mou erekci. Takhle velkého a tvrdého jsem ho už dlouho neměl.

„Pane profesore, chci vás cítit v sobě, udělejte mi to,“ křičela Jiřinka, jejíž orgasmus se nezadržitelně blížil.
„Trošku se nadzvedni,“ uděloval jsem poslední rady.
Vsunul jsem ruku pod její břicho a přizvednul nedočkavého načínáka. Ten zajel mezi závojíčky a narazil na panenskou blánu.
Jiřinka se na chvíli zarazila. Uchopil jsem její levé ňadro do obou rukou, zmáčkl ho a vášnivě se k němu přisál.
Vtom se Jiřinka vzepjala přicházejícím orgasmem a zároveň odhodlaně dosedla na můj úd. Ten pronikl panenskou blánou a zabořil se hluboko do její nevinné lasturky.
Díky doznívajícímu orgasmu necítila téměř žádnou bolest. Jen vzdychla a pak přerušovaně dýchala a svalila se na mě.

I já byl už kousek od vyvrcholení, proto jsem ji po chvilce odpočinku přetočil na záda. Zvedl jsem jí nohy do výšky a opřel o svá ramena.
Zasunul jsem svého nedočkavce do její čerstvě odpaněné prcinky a několikrát pomalu, ale hluboko přirazil.
„Už, už, budůůů,“ zakřičel jsem a rychle ho vytáhl ven.
Strhnul jsem z něj kondom, uchopil ho do ruky a několika mohutnými střiky jí pokropil bříško a prsa. Tak úžasný orgasmus jsem už dlouho nezažil.

Utřel jsem semeno do kapesníku, políbil Jiřinku na tvář a poděkoval jí.
„Já děkuji Vám, pane profesore. A někdy bychom třeba mohli pokračovat…..“
„Možná, ale teď bychom se měli vrátit mezi ostatní“.

Autor

3.7 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Vítáme mezi námi nového autora a přejeme mu spoustu tvůrčí invence. Podpořte jeho chuť do práce Vašimi komentáři.

Shock

Nic ve zlém, ale vzhledem k minimu komentářů k nám, déle píšícím autorům mu ta chuť moc nevydrží, ač mu to moc přeju. Sleduju to na sobě.

Shock

Hezky a čtivě napsané, ale nevím nevím. jestli pan profesor nepřekročil zapovězenou hranici (přefiknout vlastní studentku, byť plnoletou). Ale nejsem učitel, tak možná Fred nám to osvětlí 🙂

Tomáš

Ano tohle bohužel nejde a měl by s tím problém. Naštěstí v povídkách se o tom psát může 🙂

Bob Romil

No proč by to nešlo, když v tolika povídkách se tu vesele incestuje 🙂
Povídka napsaná hezky a s citem. Tak ať se autorovi daří nacházet inspiraci pro další příběhy.

Tomáš

Nejde to v reálu. Stejně jako incest v reálu je taky protizákonný.

Bob Romil

Přesně tohle jsem měl na mysli – zde je to běžná norma.

Fred

Pokud by se to profláklo, rozhodně by se to řešilo. Pokud by byl pan profesor svobodný a dívka plnoletá a volná, (a svolná), mohlo by se to vyřešit svatbou. V případě ženáče by to byl malér, který by řešila etická komise. A tady by dál záleželo na období, v kterém by k tomu došlo. V době reálného socializmu by se samozřejmě přihlédlo k politickému profilu provinilce. Pokud by to byl člen KSČ, pak by případ vyšuměl do ztracena a vlastně by se nic nestalo. Byl by jen potichu přeložen na jinou školu, pokud možno vzdálenou, aby byl potrestán dojížděním, ale… Číst vice »

Junior

No ono tohle asi bude hlavní důvod, proč máme přefeminizované školství. Když chodila moje dcera na druhý stupeň tak jí učil jeden učitel, který učil ještě mně a dost si stěžoval na některé dceřiny spolužačky, jak se snaží provokovat atd. Takže jsem se nedivil, že když nastal důchodový věk tak šel do důchodu. I když protože byl výborný učitel matematiky jsem ho přemlouval aby ještě rok vydržel, ale právě s odvoláním na možné problémy ve kterých by mohl být nevině jsem to chápal. Ale to vůbec nebylo k povídce, která byla super a jak píše Fred hodně by záleželo na… Číst vice »

seasam

mě to také překvapilo:) smyšlenka fajn, vyprávění též.. za mě dobrý:)

Reniem

Moc pěkná povídka,mě se to moc libilo.Brala bych klidně i jedno,dvě pokracovani. U nás na skole jsem zažila ze jak učitel,tak ředitel chodil se studentkou a tu si pak po ukončení studia,po nějaké době teda, vzal, takže jako nic extrémního mi to nepřijde.Navic jestli tohle byla jednorázovka, tak by z toho žádný průšvih stejne asi nebyl. Myslím,ze na školách se dějí horsi veci:D

Trysky

Rozhodně pěkný, něžný příběh. Dobře se to čte a je v tom i správná dávka sexu.

childe

Jako prvotina jistě hezký příběh. Celkově se mi líbí i když stále je co zlepšovat 🙂

Martin

Vítám nového autora . Nechť Tě múzy neopouští . Řekl bych , že jako prvotina je to napsané velmi dobře . Určitě by si to zasloužílo aspoň jedno pokračování. Krásně se to čte .

Juli

Lidičky neřešte paragrafy 😃. Kolik nás zbožňovalo prófu-ku? Kde není žalobce není co soudit 🤔. Pěkná práce 👍. Juli.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x