Omyl

Omyl

Návštěva už odešla a my jsme pomalu odklízeli nádobí z obýváku. Pozvali jsme pár přátel na kolaudaci našeho nového bytu a docela se to rozjelo. Do většího uklízení se nám nechtělo, protože pozdní hodina a alkohol udělaly své. Jen jsme naházeli nádobí do myčky a vyházeli prázdné obaly od brambůrků, křupek a dalších věcí.

Rychle jsem se osprchoval, což mě trochu probralo a dostal jsem chuť na sex. Jana, má přítelkyně, šla do sprchy po mně. Docela ji to trvalo.
„Co tam tak dlouho dělá?“ ptal jsem se sám sebe, zatímco jsem na ni čekal v posteli a pomalu usínal. Přišla až za dlouhou chvíli a v rozespalosti jsem jen zaslechl, že se holila. Na sobě měla jen lehkou košilku. Přes průsvitnou látku prosvítal tenký proužek pěkně upravených chloupků nad mušličkou.

Lehla si ke mně zády na pravý bok a zhasla. Já se k ní přitulil a vyhrnul jí košilku tak, že jsem měl lehce dostupný její zadeček i klín. Já spím nahý, takže jsem hned cítil teplo jejího těla. To mi dělá dobře a taky se to začalo rychle projevovat.

Objal jsem ji levou rukou a prsty polaskal  pravé prso. Jana má krásná, pevná, kulatá ňadra. Laskal jsem vystouplou bradavku a pomalu sjížděl dolů ke klínu. Našel jsme čerstvě oholenou oblast okolo zarostlé čárky. Sametová pleť lákala k pohlazení, a tak jsem přejížděl bříšky prstů až k stydkým pyskům a zase zpět. Jana byla nezvykle potichu, přestože jindy je na laskání v této oblasti velice citlivá. Zjistil jsem, že začala podřimovat. Zlehka jsem na ni zašeptal:
„Jani, Jani! Spíš?“
Ospalý hlas mi odpověděl:
„Jsem hrozně unavená a navíc mě štípe to oholené. Ještě si to musím namazat. Promiň miláčku, ale až ráno.“

Potmě sáhla na noční stolek, nahmatala nějakou tubu a vytlačila trochu obsahu na prsty. Krouživými pohyby v oblasti oholeného podbřišku roztírala mastičku po citlivé pokožce. Lehce jsem se dotkl namazané oblasti a cítil jsem tenkou vrstvu něčeho mazlavého.
„To se vpije,“ zašeptala Jana a zbytek z prstů si otřela do vlhčeného kapesníčku.

Pak to bylo až překvapivě rychlé. Uvelebila se opět na pravém boku, čímž jsme se zase pěkně přitulili a usnula. Mě sice taky bralo spaní, ale to příjemné teplo, hebká pokožka a voňavé tělo mě vzrušovalo. Jemně jsem vtlačil svůj úd do jamky mezi stehny a kundičkou. Pokusila se ve spánku uhnout. Musel jsem na to jinak. Dlaní jsem ji obepnul půlku zadečku a prsty zachytil levý stydký pysk. Lehkým zatažením jsem rozevřel doširoka otvor do její jamky. Teď jsem měl cestu volnou. Vleže, jako bych přidřepl a pohybem vzhůru jsem jemně a pomalu vtlačil svůj penis až na dno.

Začal jsem přirážet. Toto už Janu částečně vzbudilo. Docela zhurta mě zastavila:
„Řekla jsem až ráno!“ a ihned zase upadla do hlubokého spánku.
No nedalo se nic dělat. Musel jsem přestat. Tedy ne úplně. Sice mé pohyby přerušila, ale já byl stále nadoraz uvnitř. Využil jsem toho a jen se trochu lépe uvelebil. Svým tělem jsem těsně kopíroval její polohu. Byli jsme jako dvě čajové lžičky urovnané v drahém příborníku. Takto jsem chvíli vnímal sevření její pochvy, ale pak už jsem také usnul.

Nad ránem mne vzbudily dvě věci. Zaprvé jsem potřeboval na záchod, a také silné tahání za kůži a ochlupení v rozkroku. To první nebyla žádná záhada. Prostě jsme večer popíjeli a moje tělo začalo odbourávat alkohol. To druhé bylo něco, co jsem doteď nezažil. Bylo nad ránem, takže trochu světla do místnosti dopadalo ze střešního okna. Viděl jsem, že Jana už se pomalu probouzí. Poznal jsem to podle toho, že sebou začala vrtět. Ve chvíli, kdy se pohnula, můj rozkrok opět zabolel a tentokrát silněji. „Co se to děje?“ řekl jsem si polohlasně sám pro sebe.

Hleděl jsem kolem sebe a hledal příčinu toho tahání. Chtěl jsem se přetočit a pustit větší světlo z lampy, ale jakmile jsem začal svůj úmysl provádět, tak se bolest vrátila, až jsem nahlas hekl. A ne jenom to, hekla i Jana.

„Co blbneš? Proč mě štípeš?“ zeptala se.
„To já nic, to samo. Něco mě drží a nemůžu se hýbat,“ snažil jsem se vysvětlit. Jana shodila peřinu, aby se podívala a já slyšel jen:
„Do prdele!“
„Co je?“ já na to. Vysvětlení mi vzalo dech.
„Jsi přilepený kůží na koulích k mému podbřišku!“ řekla kňučivě. A to si ještě neuvědomila, že jsem stále zasunutý uvnitř.
„Jak je to možné? Čím bych se tam měl asi tak přilepit?“ reagoval jsem zmateně. Janička se podívala kolem sebe a zrak se jí zastavil na nočním stolku.
„Asi už vím,“ špitla. „Tak ten krém na zklidnění pokožky nebyl krém na zklidnění pokožky, ale lepidlo na papír a dřevo, se kterým jsem tu ještě včera něco dodělávala. Nechala jsem ho na nočním stolku a ta tuba je podobná na můj krém,“ objasnila záhadu. Na jednu stranu jsem byl v šoku, ale na druhou stranu, mi spadl i obrovský kámen ze srdce, že za to nemůžu já. Zbývala tedy jen jedna otázka: Co budeme dělat?

„Je to slepené moc?“ položil jsem asi zbytečnou otázku.
„Moc tam nevidím, ale je to tam takový slepenec kůže a chloupků,“ pokračovala v popisu situace. No, bylo mi jasné, že moje chlupy, její tenké křovíčko a naše kůže spojené lepidlem není nic, co bych chtěl rozdělávat násilně. Takže nějaké prudké škubnutí nebo trvalý tah není na pořadu dne.
„Nedá se to nějak rozpustit?“ zeptal jsem se stále fňukající Jany.
„Myslím, že vodou,“ řekla.
„No tak to zkusíme. Zajdeme opatrně do sprchy a necháme působit vodu. Už nebul a opatrně vstaň,“ shrnul jsem situaci.
„Jenže já potřebuju nutně čůrat,“ vysvětlila svůj hlavní problém Janička. No abych se přiznal, tak já už to taky potřeboval uvolnit. Jen jsem na to v tom šoku zapomněl. Teď mi to Jana připomněla a já si opět uvědomil ten tlak. Začal jsem nahlas uvažovat:
„No, na záchod si asi oba nesedneme, takže nám stejně zůstává jen sprcha. Musíme tam dojít, a pak si ulevíš.“

Pomaličku jsme se otáčeli. Nejdříve se Jana přetočila na kolena, takže jsme vypadali jako při souloži zezadu. Pak jsme couvali na hranu postele, abychom nejdříve já, a pak i ona, mohli spustit chodidla na zem.

To lehčí jsme měli za sebou. Snažili jsme se co nejvíce tisknou k sobě, což pomáhalo proti tahání a škubání chlupů a kůže. Čemu to naopak nepomáhalo byl tlak na močový měchýř. Po dvou minutách, které jsme na to spotřebovali, byl i můj měchýř v křeči a já se opravdu soustředil na to, abych to nepustil. Vedlejší projev mé snahy spočíval v erekci. Natlakovaný podbřišek a neustálé zatínání svalstva způsobily nabobtnání mého údu uvnitř Jany. Ten byl teď tvrdý jako ocelová tyč. Jana to samozřejmě cítila, ale neřekla nic.

Vydali jsme se na cestu z ložnice do koupelny. Bohužel, v našem starém domě jsme museli vyjít do patra, protože dole byla jen kuchyň, ložnice, obývák a záchod. Šli jsme pomalu. Já Janu držel kolem pasu a ona se rukama opírala o okolní předměty. Cesta z ložnice přes obývák ke schodišti nám trvala asi tři minuty. Já cítil, jak se mi žalud při každém pohybu otírá o dno pochvy. Jana mi ho svými krátkými kroky třela a sama začala silně rudnou v obličeji a na krku, což je u ní známkou vzrušení. Pocítil jsem to i na svém penisu, jehož pohyb byl u schodiště daleko volnější. Vlhkost pochvy ulevila alespoň jemu.

Do schodů jsme museli jít v krkolomné pozici. Já se zaklonil, abych byl pod Janou a držel se pevně za zábradlí. Prakticky jsem ji držel. Ona vždy udělala krůček o schod výše a dosedla na mě. Dosedání mě silně dráždilo a modlil jsem se, abychom ty schody, odpočívadlo a schody už měli za sebou. Janička byla rozpálená a ztěžka dýchala. Ve chvíli, kdy jsme měli asi dva schody do konce, dosedla trochu prudčeji, než chtěla a vzápětí vykřikla:
„Už to nevydržím! Aaahhh!“
Ucítil jsem teplo, které se rozlévalo z kůže mého váčku na koule a postupně se šířilo, díky krkolomné poloze, ke kořeni penisu. Janu při chůzi do schodů silně tlačil můj penis do močového měchýře a při posledním kroku už to její svaly nevydržely a ona uvolnila stavidla. Její svaly silně pumpovaly a vytlačovaly moč kolem překážky, kterou tvořil můj nalepený vak s varlaty. A tím jsem byl ztracen i já.

U kořene penisu, přesně v místě, kde jsem cítil teplou Janinu moč, jsem začal cítit povědomé křeče. Silné stahy poševního svalstva drtily můj penis a žalud se třel o poševní dno. Exploze byla extrémní. I přes minimální možnosti pohybu jsem v orgasmické křeči tlačil co nejvíce do Jany. Škubal jsem sebou a bylo to to nejdelší vyvrcholení, jaké jsem kdy zažil. Pomalu jsem ochabl a málem zapomněl, že musím stále držet dvě těla na schodech. Jana ještě chvíli čůrala, než zcela vyprázdnila své zásoby.

Otočila se ke mně obličejem a řekla:
„Promiň. Já se tak stydím.“
Přitáhl jsem si opatrně její hlavu k sobě, vášnivě políbil a zašeptal:
„Nemáš se za co stydět. Ještě nikdy jsem nezažil něco tak intenzivního, tak úžasného, a tak vzrušujícího.“

Pomalu jsme pokračovali do sprchy. Ve sprchovém koutu se Jana opřela dlaněmi o zeď a já sundal sprchovou růžici z držáku, pustil vodu a nastavil správnou teplotu. Teď jsme si museli kleknout, protože bych v mírném podřepu dlouho nevydržel. Sprchoval jsem naše těla v místě slepení. Mířil jsem z blízka na kůži v okolí Janina podbřišku. Jana si jezdila jednou rukou po ulepených místech a snažila se je uvolnit. Po chvíli zvolala:
„Jde to! Tam, kde to bylo jen pošpiněné lepidlem, jsem to dokázala sundat dolů.“
To se mi ulevilo. Nevím, jak bychom to vysvětlovali někde v nemocnici. Následně jsem řešil jiný problém.
„Jani?“ začal jsem opatrně.
„Co je, lásko?“ odpověděla, zatím co intenzivně jezdila rukou po mém šourku, aby usnadnila přístup vodě.
„Já už to nevydržím,“ pokračoval jsem.
„Co nevydržíš?“ a nadále se věnovala práci dole.
„Musím se nutně vymočit,“ dokončil jsem vysvětlení svého problému. Její ruka se zastavila. Asi pět sekund bylo slyšet jen proud vody.
„Tak to pusť,“ řekla.
„Ale uvědomuješ si, že jsem stále uvnitř, a že to tedy půjde tam,“ ještě jsem se ujišťoval, ale stejně to byla jen formalita, protože první kapky byly už na cestě. Řekla jen:
„Ano.“

Po tak dlouhém zadržování jsem byl v křeči. Proud sice vyšel okamžitě ven, ale nebyl nijak silný. Jana to cítila jako nové zdroj tepla uvnitř svého pohlaví. Tlak uvnitř se postupně zvyšoval a Jana začala opět rudnout v obličeji. Její ruka sklouzla zpátky k pohlaví a pomalu si přes kůži mého šourku laskala  klitoris. Já se postupně uvolňoval a proud nabýval na intenzitě. Něco unikalo kolem mého penisu ven, ale i přesto tlak uvnitř stále stoupal. Měl jsem toho v sobě opravdu hodně a trvalo  dost dlouho, než jsem se zcela vyprázdnil.
Jana si teď už ve zběsilém tempu jezdila po pohlaví. Dávno by se udělala, kdyby neměla na klitorisu překážku. Zoufale se na mě otočila a prosebně vykřikla:
„Přirážej nebo se zblázním! Dělej, honem! To se nedá vydržet!“

Ani mě nemusela prosit, už jsem byl stejně vzrušený tím, co jsem viděl. Takhle divokou jsem ji ještě nezažil. Penis už mi stál a já jen začal přirážet. Voda udělala svoje a na některým místech se kůže odlepila a já mohl dělat daleko delší pohyby. Jana mi začala zuřivě vycházet do protipohybu. Křičela, vzdychala a povzbuzovala mě k většímu úsilí. Náhle zastavila a zařvala:
„Lehni si na záda!“
Opatrně jsem upravil naši polohu a ona mohla rozjet jízdu na koníčkovi. Nechal jsem to zcela na ni. Dosedala na mne plnou váhou ve zběsilém tempu. Její výkřiky nabíraly na hlasitosti a četnosti. Začal jsem taky cítit opětovné křeče v penisu. Natáhl jsem ruku před její tělo a nahmatal poštěváček. Naštěstí během Janina divočení došlo k odlepení poslední části našich těl. Jakmile jsem se dotkl její citlivé oblasti, prudce mi dosedla na  klín a vybuchla v orgasmu. Pochva se jí prudce stahovala a já explodoval také. Plnil jsem ji ten den podruhé, vlastně potřetí. Její vyvrcholení bylo zdrcující. Zcela odpadla.

Teď, už odlepen, jsem mohl vytáhnout penis ven. Vyvalila se z ní směs spermatu, moči a šťáv. Musel jsem Janu podepřít a postavit na nohy. Nebyla schopna stát, jak se jí chvěly nohy. Pořádně jsem nás namydlil, umyl a zbavil zbytků lepidla a všeho ostatního. Poté co jsem nás osušil jsem ji odvedl zpět do ložnice, aby se mohla ještě chvilku vyspat.
Já musel zařídit ještě dvě věci. Nejdříve umýt schodiště a pak uklidit lepidlo z Janina nočního stolku na místo, kam patří.

Autor

5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wolf

Bravo… To bylo super tahle povídka se výborně četla. Byla to ta pravá kombinace vtipu vzrušení a překvapení. Je tady krásně vidět jak lidi náhodou objeví něco co se jim líbí a oni to prostě nezkusí dokud je k tomu nedotlačí okolnosti. Nemůžu bohužel hodnotit ale aspoň takhle dávám pět hvězd. Jen tak dál

*****

Shock

už dlouho jsem se tak nezasmál…. Ještě, že se neslepili vteřinovým lepidlem.

harai

Hooodně dobrý!!

Niron

Čte se o tom hezky, ale zažít bych to teda nechtěl 🙂

bigbizz

Při čtení tvé povídky se mi vybavila jedna scénka z filmu Prci, prci, prcičky 2 a můžu říct, že takhle jsem se už hodně dlouho nezasmál. Bylo to naprosto dokonalé.

childe

To jsou ty ženské, prý jak jsou pořádné a přitom nechávají věci ležet, kde je napadne 🙂 Věci mají být na svém místě.
U povídky jsem se skvěle pobavil opravdu se mi líbila.

Martin

Opravdu povedená povídka , kde nechybí vtip . Jak se říká : “ Každého nejvíce pobaví cizí neštěstí “ Ještě , že vše dobře dopadlo .

Juli

Krásná práce, pěkná povídka, určo i prožitek 👍. Ď íky.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x