učitelka a žák

Omyl

Nikola nikdy neoplývala chytrostí, ale své nedostatky vždy s úspěchem dokázala zakrýt hezkou tváří s pohledem vystrašeného štěněte nebo přimhouřenýma očima sexy kočky. To podle situace.

Právě teď jsem ji však do tváře neviděl, neboť jsem ji měl ohnutou o plechový regál s vysunutou dolní policí a prudce jsem do ní zarážel svůj nadržený ocas. Mlaskavě jsem přirážel, slastně hekal a Nikola do taktu tiše vzdychala a kroutila se ve vlnách orgasmu. Stahy její pochvy mě přivedly na vrchol a já začal stříkat a plnit ji dávkami semene.
Když jsem byl hotov, jen si srovnala zpět vyhrnutou sukni a pokračovala dál v hledání potřebné složky a já si taky odešel po své práci.
Tak to už fungovalo několik měsíců.

Svou práci Nikola totiž jakžtakž zvládala, ale čtvrtletní uzávěrky byly nad její síly. Nabídl jsem ji proto obchod.
Já za ni udělám uzávěrku a ona mi podrží.
Cooooo?“, byla její první slova v překvapené tváři, ale pak kývla a jako důkaz mi ho za pět minut na záchodě v kabince vykouřila. Činila tak zručně a na tohle měla buňky vyvinuté dobře. Pevně sevřenými rty si ho zasouvala hluboko do krku, co to jen šlo a zase ho tepajícím jazykem vytlačovala. Rukou mi jemně hnětla koule a střídavě ho sála a honila. Pak jazykem ho sjela po celé délce a mezi rty jemně drtila koule, sála je a líbala.
Vystříkat do pusy však odmítla. Vyhrnula si triko a nechala si postříkat prsa. Cákajícím penisem jsem ji přejížděl přes obě prsa a vztyčené bradavky a Nikola pak vše s chápajícím úsměvem setřela ubrouskem.
Sex jsme měli hned druhý den, na stojáka v kanceláři. Stačilo ji jenom pozvednout za stehno a pevně se k ní přitisknout. Nikola slastně vydechla, jak jsem do ní zajel a sama mi přirazila naproti. Netrvalo to dlouho a už jsem stříkal, Nedalo se to zadržet.

Zpočátku jsem s ní šoustal jen před uzávěrkou, ale pak jsem si ji bral kdykoliv, podle chuti, a protože Nikola na to nic neříkala, zůstalo to tak i dál.
Mojí oblíbenou akcí byla „přepadovka“ v archivu, když hledala v regálech dokumentaci. Zvlášť když byla ohnutá k zemi a proti dveřím se hezky vyjímal její pevný kulatý zadeček.
Stačilo přiskočit, vykasat minisukni, odsunout lem kalhotek a zasunout ji ho tam, kde se rýsovaly černé chloupky. Její neholený klín s hustým porostem mě fakt rajcoval. Zatímco holky v jejím věku jsou „in“, když se holí všude, její dokonalé tělo se vyznačovalo zarostlým klínem, jen po stranách udržovaným do plavek. Pro zdůraznění svých předností navíc nosila minisukni, boty na vysokém podpatku a přiléhavá trička. Možnost dostat se jí přímo na tělo, aniž to kolegové tušili, jsem však měl jen já.
A samozřejmě její přítel, taky ne zrovna vzor chytrosti, jak jsem měl možnost posoudit na jednom večírku. V podstatě před ním jsem mu rukou ošahával holku, zajížděl ji mezi nohy, zatímco on vydatně nasával alkohol, když to bylo zadarmo. Nakonec jsem si Nikolu odvedl ven, opřel o zeď a v přítmí noční ulice ji tvrdě ošoustal. Nikola ječela slastí a vzrušením a já ji za to obdařil hustou dávkou semene do dělohy.
Blížil se konec měsíce a mě čekala uzávěrka. Zase hodně přesčasů i pracovních víkendů, až jsem si říkal, jestli mi za to stojí. V práci byl tradiční frmol a archív věčně plný sekretářek a asistentek manažerů, dělajících si zase po třech měsících pořádek v papírech, takže jsem neměl možnost si s Nikolou zašoustat.

Až jedno odpoledne jsem si všiml ohnuté postavy v minisukni s dlouhýma krásně tvarovanýma nohama, jak něco hledá ve spodním regálu.
Tiše jsem zavřel dveře, uvolnil si kalhoty, stojící ocas hned vyskočil ven a několika kroky už jsem za ní stál. Rychle jsem ji vyhrnul sukni, tanga ji strhl ke kolenům a prudce pánví přirazil mezi její rozkošné půlky zadečku. Tvrdý ocas si neomylně razil cestu až mezi závojíčky klína, které se zvolna rozevíraly pod tlakem vnikajícího žaludu.
Nikola jen vykřikla „Ach…bože…co se,“ a hekla, jak na jeden příraz jsem do ní zajel až po kořen. Snažila se postavit, ale neměla šanci. Chytil jsem ji v pase a prudce do ní vnikal a drmolil.
Neboj, jdu si vybrat odměnu. Jen hezky drž, ty má kurvičko…ohhh.“
Nikola něco sténavě říkala, ale já ji nevnímal a soustředil se na slastné pocity, jak se ocas třel o poševní stěny. Když se přiblížil orgasmus a v ocase mi začalo cukat, ozval se výkřik.
Do mě ne….neberu prášky!“
Co? Už..ehhh,“ jen jsem hekl a záplava semene ji zalila vnitřnosti.
Ten hlas! To přece nebyla Nikola!

Ach…to…néééé!“ táhle zaječela žena a prudce se vymanila z mého sevření.
Z ocasu mi ještě vytékaly zbytky spermatu, když se žena otočila a já spatřil Mílu, sekretářku obchodního ředitele. Se zlostně staženou tváří ječela.
Ty idiote, jestli něco bude, tak máš průser!“
Já, promiň… spletl jsem se,“ koktal jsem tak vyděšeně, až se Míla škodolibě ušklíbla. „Sis zapíchal s někým jiným, co? Následky si ale poneseš sám,“ a odešla.
O mém (zlo)činu se, kupodivu, nikdo nic nedozvěděl. Míla to koneckonců sama asi neměla důvod roznášet.

Po pár měsících mě ale vyhledala a řekla na rovinu.
Tak se ti to povedlo. Doufám, že se zachováš jako chlap a vezmeš si mě.“
O Míle bylo známo, že ač to byla vcelku hezká pětatřicítka, žije sama, bez přítele, ale po dítěti asi zjevně toužila. A já svým omylem ji ho udělal. Přesto jsem její přímou nabídku odmítl s tím, že můžeme spolu být, ale na vdavky ať zapomene.
No, dopadlo to tak, že jsme spolu začali chodit, zjistili, že si rozumíme a později narozené dítě již přišlo do opravdové rodiny.
Vzali jsme se v osmém měsíci jejího těhotenství a za dva roky holčičce přibyl sourozenec. S Nikolou už jsem od onoho osudného dne nic neměl a ona stejně časem změnila zaměstnání a navždy mi zmizela ze života.

Autor

4.8 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tramp

To byl setsakra drahý omyl.

Fred

Já si to nemyslím. V podstatě to bylo manželství z rozumu a asi se docela vyvedlo. Což se nedá říci o mnohých manželstvích, které vznikly z velké lásky.

harai

Malý dotaz na support – zjistil jsem, že zmizely veškeré fanynovy povídky. To se urazil, nebo je to jen náhoda?

Fanyn

Neurazil, toho jsem dalek, ale jako autor jsem zcela skončil. Už mne to nebaví. Došel jsem k názoru, že jakožto podřadný pisálek mezi zdejší mistry pera rozhodně nepatřím. Proto jsem požádal o výmaz z řad autorů a o výmaz mých škvárů. Tímto děkuji adminovi, že mi vyhověl.

bert9k

Vaše povídky byly takové, jaké byly. Každý má svůj rukopis. Pokud se to někomu nelíbilo, nemusel to číst. Tento server je volný, bez poplatků.

Vaše rozhodnutí o odstranění povídek musím respektovat, ale nesouhlasím s ním.

Huhu

Je to (zmizení Fanynových povídek) škoda. Patřily k tomu lepšímu co se tu dalo číst. Ano, měl svůj rukopis, ano, konec se dal často, ale ne vždy předvídat… Ale v jednu chvíli byl skoro jediný kdo tu psal a myslím, že nebylo fér, když jej někteří kritičtí čtenáři „vypískali“. Když ale někdo zadarmo věnuje svůj čas (a ne málo) a invenci, není se co divit, že se zachová tak jak to teď dopadlo. Za mě- Fanyne díky a třeba si to rozmyslíš a zase se vrhneš do psaní. Je na druhou stranu super, že se tu zase objevují noví autoři.

pavelman

Zdravím, pane. Asi jsem po kotel s uraženou ješitnosti, nějaké to polínko sám přiložil. I když nechtě. Výtah, na který reaguji – „neurazil, přesto jakožto podřadný pisálek mezi zdejší mistry pera rozhodně nepatřím.“ Nemůžu si pomoci, ale rozdíl ve slohu u povídek o kterých jsem se v onehdy v komentáři zmínil, byl evidentně markantní. „Teta z Hané“ byla tvrdě z koše kvantity, leč ta druhá povídka (název již nevím), byla a to bez diskuze, z koše kvality. Pana kvality. To už se pak rubrika „Komentujte“ může zrušit, když se autoři urazí a začnou mazat. Doufám, že nebudu moc kamenován za… Číst vice »

Ivan

Za to můžu já protože jsem poukázal na divné chování autora. Jak kritika se objevila, autor brečel a brečel. Když pak zkazil Náhodné zjištění ozval jsem se. Mimochodem byl jsem na druhém webu, kde se k němu údajně chovali špatně. I tam nechal vše smazat. Náhoda? Nemyslím si.

Fanyn

Ano, na Kandaulismus.cz jsem vše smazal, protože a) nejsem kandaulista a b) se mi nelíbí, jak v některých povídkách tam jsou ženy znásilňovány, ponižovány a ejhle, ono se jim to má ještě líbit. Přečtěte si tam povídku „Páreček a cikániů od JiCiMi. Reagoval jsem Bobrovou mnou upravenou povídkou o pomstě na násilnících, načež jsem (vzhledem k tomu, že násilnící měli být cikáni) byl nazván sadistou a rasistou. Nemínil jsem se hádat a vypadl jsem odtamtud. A propos, Ivane, neříkal jsi si náhodou tam na tom webu subkanda? To by vše vysvětlovalo. Jak řekl Fred, pocit vyhoření, bez invence a nápadu,… Číst vice »

Ivan

Slovi klasika je to marne, je to marne, je to marne. At je ta druha stranka jaka je, urazil ses tam a nechal vse smazat. Pak se objevi tve vytvory zde a byly to opravdu vyborne povidky. Jenze meli jednu vadu, kterou ti par lidi vycetlo. Misto, abys zkusil napsat neco o trochu jineho, zacals kopat kolem sebe. A pak ses urazil a nechal vse smazat. Ted dokonce chybu hazes i na admina, ktery tve povidky uverejnil talhle zasebou. Ne neni. Nemuzes za to, ze nepsal nikdo jiny. Ani admin za to nemuze, tak to nehazej na nej, nebo na… Číst vice »

bigbiz

Ivane, souhlasím. Přemýšlel jsem, jestli se do téhle debaty ještě zapojovat, ale ty jsi to napsal přesně tak, jak já jsem to myslel. Já nic, já muzikant, za všechno může admin, všichni jsou zlí, atd., atp. Tomuhle se říká uražené ego. A prosím tě, když tuhle povídku, Fanyne komentuješ, tak si ji přečti znovu. Je tu taky konec, kdy to skončilo těhotenstvím, ale tady to bylo tak nějak přirozené a s pěkným koncem. Za to v tvých povídkách se už podle mě jednalo vyloženě o obsesi. Prostě někoho zbouchnout za každou cenu, ať to stojí, co to stojí. A o… Číst vice »

Fanyn

bigbiz: Ale já tuto povídku vůbec nekomentuji??? Já tu jen vysvětlil, že o smazání jsem požádal já, za což adminovi děkuji a bavím se s Ivanem. O nějakém mém komentáři k povídce Omyl tu nepadlo z mé strany ani slovo. Asi slyšíš trávu růst. A na ego já seru. Řekl jsem, že jsem jen pisálek? Řekl. Omluvil jsem se? Omluvil. Řekl jsem, že jsem psal škváry? Také řekl, tak o co ti jde?

Ivan

Jemu jde o to, ze ti poukazal, ze tato povidka taky konci oplodneni a ze je to lepe zakopmonovane, nez tve neustale „ne ne mam plodne dny“ bac tehotna. Jde mu o to, ze tu brecis, brecis a brecis a nectes, jak ti tu dobre radime. Ani ty pochvaly si tu nezaznamenal. Proste jak maly urvany decko. Nikdo nerekl, ze pises braky, poukazali jsme na chyby. To je normalni. Nikdo nerekl ze jsi autor na dve veci, jen jsme doporucili nejednat horkou hlavou. I kdyz, ted me napada. Ty ten odstavec hore budes cist asi takhle „bla bla bla pises… Číst vice »

Fanyn

Prosím, už nepiš, že „jsem“ autor. Už nejsem, ale snad býval. A jestli někdy budu, tak né tady, protože zde kvůli pokryteckému zákonu nemohu stejně psát, to co chci.
Navíc, Ivane, u tebe ať napíšu co napíšu, u tebe brečím, brečím a brečím. Hájit se nesmím, protože brečím. Navíc jsem kárán, že neposlouchám dobré rady ctěných autorů, jako jsi ty. Nu což, přeji ti zde mnoho kulturních zážitků a do tohoto roku hodně zdraví a pracovních úspěchů.

Fanyn

Já si přál smazat SVÉ povídky. O interaktivních na kterých se podíleli jiní jsem adminovi nepsal. Klidně ji tam může vrátit bez mého 10. pokračování a kdokoliv to může psát dál.

Tomáš

Dovolím si menší poznámku. Když už je tu ta diskuze. Fanyne požádal jsi o smazání všech tvých povídek. Což jsem splnil. Mezi povídky patří i jednotlivé díly seriálu Náhodné zjištění. Dále jsi požádal o smazání z registrovaných uživatelů Což jsem také učinil. Díky tomu smazání povídek je pernamentní a nelze jej vrátit zpět.

Fred

U každého autora se po čase dostaví pocit vyhoření. Najednou nemá námět a pokud jej má, nějak není schopen jej napsat podle svých představ. Nepříznivé komentáře ten stav jen podpoří. Většina se pak na delší, či kratší dobu pouze odmlčí, ale myslím, že řešit to radikálně a odejít s prásknutím dveří, není to správné řešení. Jsou tady přece čtenáři, pro které jsem to psal. Kterým se to líbilo, kteří to chválili a mnozí si to stahovali do svého Zlatého fondu. Tak proč těmhle čtenářům kazit radost? A zase naopak – proč odchodem a výmazem dělat radost těm svým nepříznivcům? Takže… Číst vice »

Martin

Myslím že to byla škoda vše smazat . Jediný problém bych viděl v tom , že tvé povídky šly jedna za druhou . No nic ať se Ti daří .

bigbiz

Skvěle napsané a jako ze života. Takže za mě plný počet.

Lina

Jenom Mílu lituji. Na sucho a tak náhle. To muselo bolet

harai

Jedno fanynovi upřít nemůžeme – díky němu jsou diskuze takové živější…
Ale co si budeme povídat, prostě se urazil.

Martin

😀 Nakonec se vše v dobré obrátilo . Dobře napsané , hezky se to čte .

22
0
Would love your thoughts, please comment.x