Opalování

Toto je 02 díl z 2 v seriálu Vesnická coura

Jana vyšla do slunečního dne. Na nebi nebyl ani jediný mráček a zem byla rozpálena od letního slunce. Dusno, tak by se dalo nazvat, jak cítila toto léto. I proto se vydala směrem k zahradě, kterou její rodina vlastnila. Přesněji jí vlastnil tchán. Byl tam rybník určený pouze na chytání ryb, ale také zde bylo místo pro pro zalehnutí a opalování, aniž by člověka někdo každou chvíli vyrušoval. Prošla kolem druhého paneláku a přímo po asfaltové silnici se blížila k místu, které bylo vyvýšené nad obecným rybníkem a jeho dominantou byla dřevěná chatka.

A pak ho potkala. Tlustá postava stála u kraji silnice a bylo vidět, jak se strašně potí. Patřila Mírovi. Tlustému cikánovi. Jen co jí spatřil, hned se rozzářil jako sluníčko. Jana už věděla, proč tomu tak je. Teď už si to pamatovala.
“Jani. Ahoj. To je dneska horko co?” spustil, když se k němu přiblížila.
“To ano. Pěkný dusno. Akorát na to si lehnout a opalovat se a chytat bronz. Jsem bledá, jak bledule,” odpověděla s úsměvem na tváři. I přesto vše se s ním normálně bavila.
“No taky se tak trochu opaluji” pravil a mrkl na ní.
“Upřímně, ty už to přece nepotřebuješ. Černý jsi už dost,” rozesmála se a on se smál taky. To vtipkování. Ale viděla, že se na ní dívá jinak. Ano. Ukázala mu prsa. Nyní měla na sobě delší tričko, pod kterým prosvítal fialový vrchní díl plavek. Spodní díl krásně obepínal pevný zadeček. Opět jí na mysl vystoupilo to, co se stalo na prvního máje před rokem. Zachvěla se, protože jí tělem projela vlna vzrušení.

“Ale. Snad ti není zima?” okomentoval to Míra, neboť si všiml, jak se zatřásla.
“Zima? Ne. Zima mi rozhodně není,” odpověděla mu rychle a odvrátila lehce zrak, protože si uvědomila, že kouká Mírovi do rozkroku. Až teď si všimla, že má upnutý plavky, pod kterými se rýsoval ohromný úd. Nakonec se jen usmála a pak se vydala směrem k chatce a nechala Míru za sebou. Věděla, že se za ní dívá. Od té doby se na ní díval, ale jelikož si přece nic nepamatovala, tak asi asi všem její povedený manžel nakázal, aby jí nic neřekli. A ona se pak nepřiznala, že si vzpomněla.

Konečně byla na zahradě před chatkou a mohla si rozložit deku. Sundala si tričko a její syn Tomáš, který zrovna ležel skrytý v nedalekém houští, mohl obdivovat štíhlé tělo své matky, kterému vévodila opravdu velká a pevná prsa. Pak už jen sledoval, jak si Jana na tělo nanáší vrstvu opalovacího krému a nakonec, jak si sundává vrchní díl plavek. Na tohle se svým kamarádem čekali. Aby mohli šmírovat Janu a přitom si honit tvrdé ptáky.
“Ty vol,e to jsou kozy!” pravil Gábin, jeden z mladých cikánů, kteří ve vesnici bydleli a s kterými se Tomáš kamarádil.
“To říkáš furt. Jen proto, že tvá máme je tlustá,” zašeptal Tomáš pobaveně. Těšilo ho, že jeho matka je ve vesnici nejhezčí ženou a všichni mladí kluci po ní slintali. I Gábin.

Mezitím si Jana lehla na deku a začala se opalovat.
“Nekecej, že se ti moje máma nelíbí. Kdyby ti řekla, klidně bys jí šukal.”
Tto byla pravda. Oba, čerstvě osmnáctiletí kluci byli tak nadržení, že by šukali vše, co má kundu. I když nejlépe na tom byl Gábin. Chlubil se, že už několikrát šukal. Byl to takový frajírek, který ovšem nějak dokázal holky uhranout. Přestože postavou spíš připomínal svého strejdu Míru. I proto tomu Tomáš moc nevěřil. Kdo by chtěl šukat tlustého cikána? I když je fakt, že péro měl opravdu dlouhé a silné, to musel uznat.
“Rozhodně ne tak moc, jak by jsi chtěl ty šukat mou mámu”
“To máš pravdu. Asi tam normálně přijdu. Ukážu jí to své velké péro a uvidíš, že sama podrží,” začal se opět chvástat.
“Už vidím, jak moje máma bude chtít šukat s tlustým cikánem!” pravil posměšně Tomáš, čímž si vykoledoval vražedný pohled.
“No tvoje máma je větší kurva, než si myslíš. Strejda mi říkal, že před rokem s ní šukal na Čarodějnice”

Tomáš jako by nedýchal. Na jednu stranu ho to naštvalo, na druhou zase hodně vzrušilo. Máma že šukala s Mírou?
“Takže, jestli šukala s ním, může klidně i se mnou.” Gábin byl čím dál víc odhodlanější.
“Už jsem chvíli nešukal, tak si potřebuji trošku smočit péro. A tvá máma je ideální a ty se budeš moci koukat”
“Ty vole nekecej a přestaň se chvástat. Na čarodějnicích možná, to byla opilá a proto podržela. Vím moc dobře, co se o tom říká,” odsekl Tomáš popuzeně, ale na druhou stranu… Kdyby se to Gábinovi povedlo..

Zatím co se Tomáš a Gábin dohadovali, Jana se uvolnila na dece a vychutnávala si sluneční paprsky, které na skoro nahé tělo dopadaly. To uvolnění způsobilo, že se jí opět vybavilo vše z toho dne, kdy svému muži nasadila parohy. Opět cítila tvrdý tlustý ohon Míry, jak v ní jezdí a přivádí jí k orgasmus. Aniž by si to uvědomila, ruka jí sklouzla do rozkroku. Pokrčila kolena a nohy víc rozevřela, aby mohla zkušeně zajet pod lem spodního dílu plavek a zasunout dva prsty do již vlhké kundičky. Slabé zasténání se vydralo z úst a tak donutilo ty dva, aby svou pozornost zaměřili směrem k ní.

“Ty vole, ona se prstí!” hlesl Gábin překvapeně a nevěřícně.
“Vidím, vole,” odpověděl Tomáš a sledoval, jak si matka druhou rukou začala hladit jedno prso, zatím co dvěma prsty druhé si doslova šuká kundu. Jana si vychutnávala slasti, které si způsobovala prsty. Přitom stále myslela na to, jak jí šukal Míra a pak Atila. Oba cikáni, oba jí krásně zaplnili a napnili. To vzrušení bylo neskutečné a ve skrytu duše litovala, že se musí dělat jen rukama. Kéž by tu teď byla nějaký tvrdý ohon, který by jí šukal.
“Ty vole, ta tam toho čuráka chce fakt moc,” zase hlesl Gábin a pak se najednou zvedl a vyšel z úkrytu. Tomáš se ho pokusil zastavit, ale marně. Ležel tak ve svém úkrytu a koukal, jak se tlustá postava jeho kamaráda blíží k dece, kde divoce masturbuje jeho matka.

Upřímně řečeno, Gábin byl frajírek. Ale teď si nebyl jistý jestli to vyjde. Musel si ale zachovat nějaké renomé u ostatních a tak se rozhodl využít těch málo zkušeností, které už měl. Rozhodl se to zkusit drze. Buď ho ta nadržená panička seřve, nebo vytáhne prsty a bude chtít, aby jí do kundy vrazil ptáka. Toho si vytáhl z plavek tak, aby bylo vidět, jak je krásně dlouhý, tlustý a hlavně tvrdý. A došel tak k dece až jeho stín dopadl na zmítající se Janino tělo.

Chvíle rozkoše vystřídalo překvapení. Jana si uvědomila, že něco zakrylo slunce a to něco určitě nebude mrak. Otevřela oči a spatřila, jak u deky stojí Gábin. Kamarád jejího syna, který navíc v ruce držel poměrně dlouhý a tlustý úd a honil si ho.
“Co kdyby místo prstů v té nadržené kudničce byl můj pták?” pravil a snažil se být suverénní. To Janu dost překvapilo.
“Co?” vykoktala ze sebe nevěřícně.
Přitom z kundy vytáhla prsty, aby se mohla víc opřít v loktech a podívat se na Gábina. Nohy přitom měla doširoka rozevřené a bylo vidět, jak má vlhkou kundičku. Další překvapení pro ní a pro Tomáše bylo, když Gábin prostě na to zareagoval tak, že si klekl mezi roztažené nohy a poměrně zkušeně nasadil ptáka na okraj kundičky.
“Co to?” vykoktala opět Jana, která instinktivně opět lehla na záda a jak ucítila plnou váhu Gábinova těla, pocítila i rozkoš z toho, jak do ní zajíždí tvrdý pták, který krásně roztahoval a zaplňoval kundičku. A Jana mu vyšla pánví vstříc.
“Ach Gábine co to děláš?” zmohla se na jakýsi chabý odpor.
“Začínám šukat nadrženou kurvičku, co podržela strejdovi,” hekl a přitom si užíval těsnou kundičku, která obepínala tvrdý úd. Ten do ní hladce zajel skoro až po koule. Odvážně přitom uchopil jednou rukou Janu za bok, aby mohl lépe přirážet a druhou dal na jedno prso. Bylo to neskutečné ho mít najednou v ruce. Tak velké pevné a hebké. A začal přirážet. Tím z Jany už vycházely jen zvuky sténání, neboť byla tak nadržená, že orgasmus se jí blížil strašně rychle.

“Ach Bože… Bože… Pořádně! Přitvrď!! Bože… ach, ach,” sténala, zatím co se pokoušela přirážet proti pohybům tlustého těla.
A Gábin se snažil. Jemu to takhle vyhovovalo. Měl rád, když je žena povolná, jak nadržená kurva, což Jana v tuto chvíli byla.
“Líbí se ti tlustý černý ptáci?” hekal do rytmu svých přírazů.
“Ach ano, ano, Bože…, Bože…,” dostalo se mu rychlé odpovědi a tak se osmělil a začal Janu líbat. Hned jí vnikl do jazykem do úst a ona mu to oplácela.

Tomáš zatím ve svém úkrytu nechápavě sledoval celou situaci. Bylo to ale tak vzrušující, že musel začít honit. Vidět svého tlustého kamaráda, jak obšťastňuje jeho matku, to teda bylo něco.
“Jo jo, jen jí dej!” sténal tiše, aby ho nebylo slyšet a povzbuzoval kamaráda, aby Janu pořádně mrdal. A bylo mu jedno, že je to vlastně jeho matka. Vlastně ho to vzrušovalo. Viděl dost dobře, jak matka dala nohy prakticky nahoru, roztažené, aby mohl Gábin na ní pořádně ulehnout a pak i pořádně přirážet. Jeho tlustý pták se pravidelně objevoval na světle slunce a pak zase prudce zajel do nadržené kundičky. Díky tomu slyšel, jak oba hekají a sténají.

Jana byla na pokraji blaha. Zase v sobě měla pořádný péro a to jí způsobovalo neuvěřitelnou rozkoš. Gábin ho měl stejně tlustého a dlouhého jako jeho strejda a tak to bylo stejně krásné, jako tenkrát při pálení čarodějnic. Její sténání zesílilo.
“Bože, já už budu… už budu.. pořádně mě udělej! Ách, aaaaaaach,” zakvílela a udělala se v mohutném orgasmu, který byl umocněn zahekáním Gábina a pak škubáním mladého údu v útrobách nadržené kundičky, do které cákal notnou dávku lepkavého semene.
“Jááá taky, kurvo,” hekl a pak se na Janu svalil.

Jana měla zavřené oči. Cítila váhu Gábina na svém tělo. To, jak jí ohmatává oběma rukama prsa a jak se s ní i líbá. Cítila však i rozkoš, třásla se a bylo to krásné. Cítila, že v ní pták ochabuje a pomalu vyklouzává. A když z ní vyjel, tak za ním hned se vyvalila vlna spermatu, která byla smíšená milostnými šťávami.
“Teda máte fakt úzkou kundu,” ozval se Gábin, když se vzpamatoval ze svého orgasmu.
“Nevykej mi, Gábine. Ne, když jsme takhle sami. A děkuji. Ale ty máš pěknýho ptáka”
“Jsi fakt kurva, jak říkal strejda.”
jen se na něj usmála, nebrala to jako urážku. Zase se začali líbat a Jana nechala, aby si Gábin osahal prsa a dokonce aby zkusil cucat tvrdé bradavky. Cítila, jak zase vlhne. Jenž to už se Gábin zvedl.
“No já musím zase k vodě. Tak zatím ahoj a počítej s tí, že si zase si urtčitě zašukáme.”
S těmito slovy odběhl ze zahrady tak, aby nebylo zřejmé, že se vrací k svému kamarádovi.

Jana si zase lehla na deku. Z kundičky jí vytékala mladá mrdka a ona zase byla nadržená, i když si prožila krásný orgasmus.
Bože já jsem taková coura, pomyslela si.
Byla to pravda. Měla ráda velké ptáky. To už teď věděla. A vzrušuje jí šukat s jinými muži, nebo chlapci. Protože její manžel jí nedokázal uspokojit. I Gábin jí uspokojil víc, jak za poslední rok manžel. Nakonec už to nevydržela. Vstala z deky. Upravila si spodní díl plavek a oblékla si tričko. Sbalila věci a vyšla ze zahrady.

“Ty vole, ty jsi mi fakt šukal mámu,” vyhrkl Tomáš, když se Gábin objevil.
“Máš úžasnou mámu. Ty vole tys to tu pocákal!” hlesl a koukal, jak Tomáš postříkal houští před sebou. Ta podívaná na něj byla moc a musel si přitom honit péro tak, že vystříkl.
“Kam myslíš že jde?” zeptal se Gábin, když sledovali, jak se Jana sbalila a odešla ze zahrady.
“Možná za tvým strejdou?” napadlo Tomáše, i když nevěděl, proč vůbec mu zrovna tohle přišlo na tohle myslí. Oba jen pokrčili rameny a pak se vydali k rybníku, kde hodlali dovádět s ostatními ve vodě.

Jana se chtěla vrátit ze zahrady rovnou domů. Tušila, že se blíží neštěstí. Právě zase podržela tlustému cikánovi, sice mladému a bylo to příjemné, ale už si nebyla jistá sama sebou. Je jak coura.
“Kam pak tak rychle?” ozvalo se jí za zády a když se otočila stál tam Novák. Starý hubený chlap, který bydlel ve vedlejším vchodě.
“No domů, pane Novák,” pronesla Jana a sledovala jeho divný úsměv.
“Ano, vyprstit si kundu, po tom co tě šukal ten mladík Gábin, co?”
V Janě to hrklo. On je snad viděl?
“Nevím o čem mluvíte,” pravila rozhodně, ale jeho výraz jí zarazil. Pak si všimla, že si z kalhot vytáhl menší, ale tvrdý úd.
“Když mi ho vykouříš, tak to tvému muži neřeknu,” hlesl stařec.

Jana se dívala nevěřícně na tu osobu. Pak se rozhlédla po okolí. Nikde nikdo. Musela doufat, že to bude rychlé. Jenže starý Novák, to byl pěkný bonzák. Znala ho už od dětství, které v této vesnici trávila a ten práskal vše jejím rodičům. Přišla tak k němu a klekla si. Než se nadála, už automaticky držela v ruce tvrdý úd a pak jej vsála do úst.
“Jó, to je ono! Ach, ano. Tak to dělej! Ty se vyznáš. Jááá to už jsem dlouho necítil. Pěkně mi ho saj. Juuuu,” hekal stařeček a probíhal se v zádech a držel přitom Janu za hlavu. Jak ho měl menšího, dokázala ho do úst strčit celou svou délkou.
“Ukaž mi kozy, dělej kozy!” hekl znovu stařeček a Jana si rychle přetáhla tričko přes hlavu a zase začala kouřit. Zkusila to urychlit a tak druhou rukou hladila chlupaté scvrklé koule a doufala, že dědeček dlouho nevydrží. Zasouvala ptáka do pusy a když ho vysouvala pokoušela se jazykem dráždit naběhlý žalud.
“Ach, ach, ach. Ty jsi lepší jak tvoje máti. Tohle je něco, juuuu tak pořádně ho saj. Už budu… už budu, pěkně ti pocákám kozy, ukaž, dělej!” uslyšela starce a tak vytáhla ptáka z pusy. Stařec se hned chopil údu a začal zběsile honit. Jana jen podebrala prsa a dala je k sobě tak, že vytvořila doslova dva pěkné kopečky.
“Aaaaaagrrrr,” zahekal stařeček a z žaludu za chvíli vyteklo řídké sperma, které začalo kapat na připravená prsa. Nebylo toho moc, ale Novák byl evidentně spokojený.
“Ano, ano, jaká matka, taká Jana,” pronesl duchaplně, když si zandal ptáka do kalhot a pak rychle odešel. Jana se za ním nevěřícně dívala.
Pak si rychle otřela semeno z prsou podprsenkou a oblékla si opět tričko. Teď už vážně musí domů. Protože toho, co se jí dnes potkalo, bylo skoro moc. A ona zatím nevěděla, jak se k tomu všemu postaví.

Autor

Navigace v seriálu<< Pálení čarodějnic
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad

Kdy prijde pokracovani?

Juras

pokračování prosím

2
0
Would love your thoughts, please comment.x