Pan starosta

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Statek

Zbytek dne probíhal poklidně. Už jen proto, že se vrátili Tomáš a s Katkou. Proto si ani Petr nic nedovoloval. Navíc, po dvou neskutečných orgasmech, měla v tu chvíli Jana dost. Zřejmě i Petr musel mít dost, když dvakrát po sobě tak mohutně stříkal. Přesto si všímala jeho pohledů a bylo jí jasné, že si jí zase představuje nahou.
Ty oplzlé pohledy byly za normálních okolností nepříjemné. Ale svým způsobem jí to teď vzrušovalo. Všimla si však, že podobně sleduje i její dceru Katku.
Té bylo osmnáct let a byla jí dost podobná. Štíhlá postava s delšími hnědými vlasy. Oproti Janě měla prsa menší. Ale nebyly to žádné dvojky, ale poctivé pevné plné trojky. Jana přemýšlela, jestli si dcera těch pohledů také všímá a dělá, že o ničem neví. Nebyla naivní a věděla moc dobře, že Katka už sex měla. A ne s jedním mužem.

„Na co myslíš?“ zeptala se dcera, která si všimla, že je její matka zamyšlená a hledí k místu, kde Petr zrovna něco vysvětloval Tomášovi.
„Myslíš, že tvůj táta dělá dobře, když chce Petra vyhodit?“ odpověděla nakonec otázkou a sledovala, jak dcera pokrčila rameny.
„Nevím. Myslím, že táta moc nepřemýšlel a netuší, co to tu obnáší. Prostě se chce zbavit konkurence,“ a plácla matku lehce po zadečku a s dětským chichotáním odběhla.
„No, tak ta to trefila,“ pomyslela si Jana a začala se věnovat přípravě večeře.

Ta probíhala poklidně. Všichni se postupně najedli a pochválili Janě, že jako vždy uvařila výborné jídlo, což jí vždy potěšilo. Nakonec v kuchyni zůstala se svým mužem sama.
„Uvažovala jsem,“ začala pomalu ba co více, bázlivě.
„Nad čím?“ zeptal se Dušan a pohlédl na svou ženu.
„No. Hele. Chápu, že tu asi Petra z nějakého důvodu nechceš. Ale jsi si jistý, že se zvládneš starat o hospodářství a ještě k tomu jezdit do práce?“

Chvíli bylo ticho a pak se na Janu podíval. Úplně se lekla, protože v jeho pohledu se objevil vztek.
„Takovou kravinu teď fakt nechci řešit,“ pronesl nakonec nevrle.
„No mě to jako kravina nepřipadá,“ zkusila Jana přetlačit svého muže, ale on jí opět zpražil tím vzteklým pohledem.
„Víš co jsem se dozvěděl?“ pronesl nakonec pomalu a dával si záležet na vyslovení každého slova. Zavrtěla hlavou.
„Že tady povede dálnice,“ a opět bylo ticho.
Jana potřebovala nějakou tu chvíli k tomu, aby vstřebala tu informaci a přitom jí její muž hezky, s pošklebkem na tváři, sledoval.
„Ach ano. Ty tu řešíš takovou kravinu, jako jestli vyhodím Petra a přitom to je jedno, protože nebude žádný statek,“ řekl nakonec a opřel se o opěradlo židle a začal se smát.
„Chápeš to? Nějaký debilní starosta si tu prosadí dálnici a k tomu zařídí to, aby se naše pozemky vyvlastnili. A to jen proto, že moje drahá máti na to srala.“

Jana si sedla na židli a chytla muže za ruku. Chápala ho. Konečně něco získal. Nějaký majetek, po tom všem, kdy jeho otec a jeho matka na něj kašlali. A nyní o to zase hned má přijít.
„Copak není možnost, jak se tomuhle vyhnout?“ zeptala se konejšivě a s nadějí v hlase.
Viděla, jak muž zavrtěl hlavou a odtáhl přitom svou ruku.
„Ne. Ten chlápek je pěkný hajzl. Doslova se mně a právníkovi vysmál. Byli jsme u něj na obci a prej, že ještě nedávno by to nějak šlo, ale teď pro nás nehne ani prstem. Leda že…,“ začal a zarazil se a podíval se na ženu ustrašeně.
Ona samozřejmě čekala, jestli dokončí větu. Nedokončil a tak se musela zeptat.
„Ledaže co?“ díval se na ní a pak sklopil zrak a hlavu.
„Ledaže by mu moje žena dělala dobře. Pak by se přimluvil pro druhou variantu,“ pronesl tiše a nakonec se zvedl a rozhodl se odejít.
„Takže, jak vidíš, nemám teď náladu tu řešit nějakou kukačku,“ pronesl ještě, než opustil kuchyň.

Jana tam chvíli stála a snažila se pobrat všechny ty nové informace. Nešlo to. Prostě nešlo s tím nic dělat. A tak večer byl u této rodiny takový podivný.
Hlavně v ložnici Jana a Dušan. Usínali spolu, ale přitom spolu ani nepromluvili.
Dušan měl svých starostí víc než dost a Jana zatím přemýšlela, jak by mohla svému muži pomoci. Nakonec se rozhodla, že se bude muset svěřit někomu, kdo tady zná místní problémy.
Sledovala svého muže, který vypadal, že už spí. I přes ty problémy, zavřel oči a začal tiše chrápat  a také si něco nesrozumitelného mumlat. Podívala se na hodinky a zjistila, že už je kolem půlnoci. Doufala, že její děti už spí a tak se zvedla z postele a opatrně vyšla z ložnice a sešla schody, aby za necelou minutu slabě zaťukala na dveře do Petrova pokoje.

Ten to nečekal. Ano nespal a nahý ležel na posteli a honil si své tvrdé péro. Musel se tak rychle obléci do trenýrek a pootevřít pak dveře, aby zjistil, kdo za nimi stojí.
„No, nečekal jsem tě tak brzy,“ pravil pobaveně a pustil Janu do pokoje. Vešla a sedla si na postel.
„Máme problém,“ pronesla tiše a sledovala tlustou postavu, která došla k posteli a sedla si vedle ní.
„Jaký problém?“ zeptal se Petr.
Nevěděl, co si pod tím má představit. Čekal jen to nehorší..
„Stará paní to tu moc dobře nezvládala. Zapomněla všem asi říci, že se tu má stavět silnice. Jsou dvě varianty a zatím se starosta kloní k té, která vede přes tyhle pozemky. Mohlo by tak dojít k vyvlastnění.“
Petr nevypadal, že by byl nijak překvapený. Sledoval pobaveně, jak mu to Jana horlivě říká a kýval hlavou.
„Tak co s tím?“ zeptala se nakonec.
„Starosta je nadrženej. Manželka už na něj prdí. Přesněji na jeho malý péro. To víš, raději se ta macatá bachyně občas nechá šukat mnou. A on je zase škrt, aby si platil kurvy. Určitě by tu nějaká možnost k dohodě mohla být.“

Jana nad tím chvíli přemýšlela. Cítila se jako nějaká coura i když vlastně, kdyby s tím souhlasila, dělala by to vlastně pro rodinu. Pro rodinné dědictví. Takže by to vlastně žádná nevěra nebyla.
„Jsi schopen mi zařídit schůzku s tím starostou?“ zeptala se a Petr přikývl.
„Už se mě ptal, jestli stojíš za hřích, před tím, než se sešel s tvým mužem.“
Jana se na něj nechápavě podívala.
„No po tom, co jsme si zašukali. Poslal jsem mu část videa,“ dodal a už pobaveně sledoval její šokovaný výraz.
„Jakého videa?“ vydralo se jí najednou z úst.
Odpovědi se hned nedočkala. Petr jí povalil na záda a začal se s ní líbat a hladit jí přes košili, kterou měla na sobě. Pak pomalu rozepínal jeden knoflík za druhým, dokud se nemohl podívat na ty krásná velká a pevná prsa. Hned je v ruce hnětl a začal Jazykem přejíždět po naběhlých bradavkách.
„To co jsem pořídil, při našem šukání přece,“ řekl nakonec a přitom na Janu ulehl a ona pocítila tlak tvrdého ptáka na nadrženou kundičku, schovávající se stále pod kalhotkami.

Dokázal zkušeně si vyndat ptáka z trenek a taky dát kalhotky na stranu tak, že mohl žalud ihned rozhrnout závojíčky a začít zajíždět do útrob těsné, ale dychtivé jeskyňky.
„Jen kousíček, jak si hezky užíváš. A byl nadšený,“ zašeptal Janě do ucha, když zarazil ptáka až po koule do kundičky a pak jí začal líbat a přirážet. Vzrušení obou se rychle stupňovalo a tak se Jana zmohla na to si užívat průtahy kundičky od velkého tvrdého ohonu a slastným sténáním to dávat najevo.
„Jsi hajzl,“ vydralo se jí z úst a začala se s Petrem líbat.
Přirážela proti němu a snažila se co nejvíc vychutnat vlny rozkoše, které od kundičky vystřelovaly v pravidelných intervalech.
„Já vím kurvo,“ dostalo se jí odpovědi a Petr víc zrychlil a přidal na přírazech.
Přitom také ruka, která ohmatávala prso, jej víc zmáčkla a Jana se najednou udělala.

Prohnula se v zádech, co to pod tlustou postavou šlo, a začala se klepat pod výstřely orgasmické rozkoše, která prostupovala celým tělem.
Petr však přirážel dál, dokud i jeho vyvrcholení nedohnalo a nedonutilo ho zarazit ptáka hluboko do stahující se kundy.
Opět toho bylo hodně, co do Jany stříkal. Ale jí to nevadilo. Byla za to ráda. Tak se jí to líbilo.
„Pořádně mě vystříkej,“ sténala Petrovi do ucha a doslova kundičkou ždímala jeho ohon, který pulsoval až na samém dně. Bylo to pro ní neskutečné.

„Zkusím domluvit, aby přijel po obědě,“ pravil Petr po pár minutách, když sledoval, jak se Jana upravuje.
„Mám ho prostě sbalit?“ zeptala se a on přikývl.
„Bere ho, když se ženská doslova podbízí. Ukaž se mu a pak ho doveď do postele. Bude v sedmém nebi,“ informoval jí o povaze starosty a ona ho za to odměnila polibkem.
Pak už musela odejít zpět za svým mužem a musela se i trochu prospat.

Ráno proběhlo ve spěchu. Tomáš i Katka opět vyběhli pryč a Dušan musel do města za právníkem řešit situaci ohledně pozemků. Proto se všichni nasnídali a Janu a Petra opustili.
„Přijede za necelou hodinku,“ pravil, když Jana ještě mávala za ujíždějícím autem svého muže.
„Dobře, asi bych se měla jít připravit,“ a na ta slova přestala mávat a odešla do stavení.

Starosta mohl po příjezdu na Janě oči nechat. Schválně na sobě měla dvojdílné plavky, které zvýrazňovaly štíhlou postavu a zejména velká pevná prsa. Jeho menší baculatá postava přišla k Janě a podávala jí ruku.
„Dobrý den. Novák. Přišel jsem ohledně Vašeho statku. Nevím, co vše víte, jako noví majitelé. Pan manžel je doma?“ vyhrkl ze sebe, aniž by čekal, až nějak Jana zareaguje.
Ta se ale jen mile usmála: „Ne není. Ale věřím, že se spolu dohodneme. Něco málo mi už řekl,“ pronesla a pozvala starostu do stavení.

Vešli do kuchyně, kde mu hned nabídla kávu.
„Tak, tak. Víte, Váš statek je na špatném místě. Tady by měla vést nová dálnice. Tahle varianta je velmi, velmi reálná. Chci se domluvit na případném vyplacení Vašich pozemků,“ opět ze sebe chrlil spousty informací, zatím co mu Jana donesla na stůl kávu, a přitom se nahnula tak, že u hlavy se mu zhoupla pevná prsa.
Musel se na ně podívat a samozřejmě si mimoděk pohladil ptáka přes kalhoty. Jana si toho samozřejmě všimla.

„Líbí se Vám?“ zeptala se, a přitom si sedla na židli a podívala se na starostu.
„Prosím? Co?“ nechápavě ze sebe vykoktal i když tušil, na co se ptá. Sledoval, jak si Jana pohladila prsa.
„Jen se nedělejte. Všimla jsem si, že jste na ně koukal a hladil se v rozkroku,“ pravila mile a něžně se usmívala.
Vyváděla tak starostu ještě více z míry. Netušil, jestli si z něho dělá srandu, nebo ho balí.
„Tak líbí se Vám?“ zeptala se znovu.
„Jo… Joooo. To víte že jo,“ hlesl a polkl doslova na sucho. Jana se ještě mileji usmála.
„No vidíte. Když nám seberete půdu a odsouhlasíte, aby ta silnice vedla tudy, tak se budu muset odstěhovat,“ řekla jakoby nic.
„Jak Vám chutná káva?“ dodala rychle, čímž starostu opět vykolejila. Taková změna tématu rozhovoru. To nečekal.
„Ehm, ano je opravdu dobrá,“ pronesl poté, co si rychle usrkl.
Přitom ale sledoval prsa, která mu Jana mírným předklonem nad stůl doslova vystavovala.

„Víte. Ono. Jaksi. Zatím rozhodnuto není že. Ale tohle je ta lepší varianta. To jaksi vést přes Vaše pozemky,“ začal zase starosta s tématem, kvůli kterému sem přijel.
„Máte rád velká prsa?“ Tak tuhle otázku nečekal.
Sledoval Janu, jak se přitom opřela o židli a doslova se vyprsila. Přitom bylo vidět, jak se pod látkou horního dílu plavek rýsují bradavky. Po těch si přejela něžně prstem tak, že hned ztvrdly.
„Aa..aa.aano,“ hlesl a snažil se začít myslet na práci a ne na mladé štíhlé tělo, které bylo oděno jen v plavkách a které se mu tady tak vystavovalo a provokovalo ho.
Jana se opět usmála.
„Mně se tu líbí. A Vám se líbí to co tu vidíte. Proč tedy chtít, abychom se odstěhovali pryč?“
Starosta musel nad tou otázkou přemýšlet. Jana v tomhle měla pravdu. Líbilo se mu, co vidí. A jelikož už nějaký měsíc neměl sex, tak měl i nemravné myšlenky. Rozhodně by mohl nabídnout nějaké řešení, které by mu vyhovovalo.
„Dobře. Jestli se mnou budete pravidelně šukat, tak se rozhodnu pro jinou trasu,“ vystřelil ze sebe odvážně, ale ta odvaha samozřejmě rychle odezněla.
Netušil, jak na to Jana zareaguje. Zvláště, když se na něj najednou překvapeně podívala.

Jenže překvapený výraz se změnil v milý úsměv. Jana se pomalu zvedla ze židle a k překvapení starosty došla ke dveřím z kuchyně. Pak se otočila, přitom si zkušeně rozvázala tkaničku, která držela horní díl plavek na jejím těle, a ty pak spadly na zem.
„No tak pane starosto. Neseďte tam a pojďme do ložnice. Tam bude na to víc pohodlí,“ pravila mile a vyšla z kuchyně.
Starosta zalapal po dechu, ale pak se vzpamatoval. Nadrženě vstal od stolu a když doslova vyběhl z kuchyně spatřil, jak Jana kráčí po schodech do patra. Ještě si zkontroloval, jestli poblíž není snad to tlusté prase Petr, jak si ho pojmenoval, i když oba si mohli svojí tloušťkou konkurovat, a vydal se za Janou.

Ta pomalu vešla do ložnice a než si lehla do postele, tak si sundala i dolní díl plavek.
Když tedy starosta do ní vešel, spatřil už Janu nahou, ležící na posteli s roztaženýma nohama a dvěma prsty v nadržené kundičce.
Jana se tak připravovala na starostu, který jí nebyl moc sympatický, ale chtěla si to aspoň užít, aby co nejméně hrála. Věděla, že chlapi jsou ješitní a poznají, pokud to žena zahraje špatně a pak je zle.
„Pojďte mě tedy pořádně vymrdat,“ pravila smyslně a sledovala, jak si starosta rychle rozepíná pásek u plátěných kalhot, které si pak rychle stahuje i s trenýrkami. Nakonec ještě rychle rozepnul košili a i s tílkem jí hodil vedle kalhot.
Jen v ponožkách vlezl do postele.

Byl tlustší jak Petr. Aspoň to tak Janě připadalo. Ono asi to bylo tím, že byl také menší než Petr, takže starosta vypadal víc zakulaceně a jeho pivní pupek byl větší a povislejší. Z pod něhož vykukoval naběhlý žalud menšího ptáka.
Pokud tedy bude srovnávat s kládou, kterou má Petr. Jak ale odhadovala, mohl být starostův pták stejně dlouhý a tlustý, jako jejího manžela.
To už však starosta ulehl mezi její nohy a nadrženě uchopil prsa do rukou. Když stahovala ruku z kundičky ucítila tvrdý úd, jak se na ní začíná tlačit. Mile se usmála na starostu a políbila ho. Tím úplně na ní nalehl a vášnivě se s ní líbal a snažil se hladit nahé tělo, kterého tak vzrušovalo.

Kupodivu to začalo vzrušovat i Janu. To, že se chová jako coura, že tu leží s roztaženýma nohama, mezi kterýma leží tlustý padesátník, který jí za chvíli ošuká. A to jen proto, aby se rozhodl nepovolit stavbu silnice, přes nově nabyté pozemky.
Třela se tedy kundičou o tvrdý úd, který po chvíli do ní zajel.
To už se přestala líbat a slastně vydechla. Stejně tak jako starosta. Jeho zkřivená tvář napovídala, že se usilovně snaží hned nestříkat. To Janu potěšilo. Byl tak nadržený, že by se udělal prakticky hned.
Jenže on se starosta dokázal ovládnout. Buď to bylo štěstí, nebo zkušenosti, každopádně, jakmile začal přirážet, tak už jeho vzrušení nebylo za hranicí únosnosti a on si mohl začít plně vychutnávat těsnou kundičku a ty velký prsa.

Dost velké překvapení pro Janu. Ještě větší, ale bylo, že pohybem tvrdého ohonu jí začal způsobovat velmi příjemné pocity. A tak se slastným sténáním přirážela proti tlusté postavě.
„Ach bože to je úžasné,“ sténala a vlastně to myslela vážně.
„Ach jo ty kurvo, užívej si mého ptáka,“ hekal do toho starosta, který se nyní cítil jako ten, kdo je ten na vrchu, kdo to celé ovládá.
„Máte úžasného ptáka. Ach, ach, to je něco. Ach mrdejte mě. Ach.“

Jana cítila, že její vzrušení se zvyšuje víc a víc a každým pohybem údu v nadržené kundičce jejím tělem projížděly větší a větší vlny rozkoše, které jí posouvaly rychle ke slastnému vyvrcholení.
Vnímala dost intenzivně nejenom každý pohyb, ale i dotek svého milence, který nadrženě ohmatával pevná prsa a dokonce se pokoušel jazykem přejíždět po tvrdých bradavkách, anebo je vsát do úst. Tím vlastně zvyšoval rozkoš, kterou Jana prožívala a ta cítila, že to déle nevydrží a prostě si prožije poměrně silný orgasmus.
„Bože už to na mě jde. Už budu, užžžžžž,“ zasténala a doslova se pod tlustou postavou rozklepala. Opět se přisála na ústa svého milence a oba se vášnivě líbali.

Petr celé počínaní těch dvou sledoval zpoza pootevřených dveří do ložnice a na malou kameru natáčel, jak starosta divoce mrdá Janu.
Když Jana dosáhla svého vyvrcholení, starosta ustal v přírazech a jen se s ní líbal a hladil nahé tělo. I tak prožíval neskutečnou slast. Takhle si už dlouho nezašukal. Jeho tlustá manželka si vyšukávala s kýmkoliv, kdo měl většího ptáka a tvrdila, že ten jeho šulín není schopen ženu uspokojit.
Ale Jana se pod ním pěkně klepala v přívalu orgasmu.
„Tak takové šukání si nechám líbit,“ zasténala Jana, když se vzpamatovala.
„To si necháš. Pokud odsouhlasím tu druhou trasu,“ hekl starosta a svalil se na záda.
„Dělej vymrdej mě. Chci stříkat. Ještě mám nějaké zařizování,“ přikázal a sledoval, jak Jana bez řečí si sedla na něj obkročmo a kundičkou se doslova nabodla na tvrdý ohon.

To, co starosta začal zažívat, to ještě nezažil. Jana mu kundičkou doslova hoblovala péro, a přitom ho nechávala, aby jí ohmatával prsa, která doslova poletovala před jeho obličejem.
Cítila přitom, jak je zase pěkně vzrušená a že by mohla mít druhý orgasmus.
„Ach to je ono. Pořádně mě vyšukej s tou svou kundou děvko,“ hekal starosta a doslova se přisál na jedno prso, protože se Jana nahnula tak, že se jimi dotýkala obličeje.
„Jste kanec, starosto. Mám ráda Vašeho ptáka. Chci abyste mě teď pěkně vycákal. Ach bože, na mě to už zase jde. To je úžasné,“ sténala do rytmu svého poskakování a ještě víc zvýšila své úsilí, protože opravdu se její vyvrcholení blížilo rychle.

A dosáhli ho skoro současně. Nejdříve starosta, kterému začal pták pěkně cukat a stříkat mohutné proudy do nadržené kundičky.
To ještě víc umocnilo rozkoš, kterou Jana prožívala a tak hned na to dosáhla orgasmu ona. Cítila, jak kundou ždímá ohon, co v ní byl až po koule a jak starosta mačká prsa a užívá si orgasmus, který asi dlouho nezažil. Hádala tak podle mohutných výstřiků, které cítila v kundě při každém záškubu ptáka. A že toho bylo hodně.

Když ze starosty doslova spadla, tak jí z kundičky hned vytekla řídká mrdka, která byla smíšená s jejími milostnými šťávami.
Oba leželi na zádech a oddychovali. Oba si prožili orgasmus a tak byli spokojeni. Víc asi byl spokojen starosta.
„Máte mé slovo, že tudy ta silnice nepovede,“ hlesl po chvíli a pak vstal z postele a začal se oblékat.
„Bohužel se musím vrátit na radnici. Mám schůzku. Ale určitě se tu rád zase zastavím,“ pronesl rychle, když se oblékl.
Přišel k Janě, která si lehla smyslně na bok a políbil jí.
„Budu jedině ráda, pane starosto,“ pronesla s úsměvem a sledovala, jak doslova vyběhl z ložnice.
Po chvíli uslyšela zabouchnutí dveří u auta a pak i zvuk odjíždějícího vozu.

Jana šla znovu do sprchy. Potřebovala ze sebe smýt pot a sperma.
Když nahá vyšla z koupelny, ležel Petr nahý na posteli a rukou si udržoval dlouhý a tlustý ohon v tvrdém stavu.
„Měl jsi pravdu. Nadržený jak prase,“ pravila zatím co vlezla do postele k Petrovi a pak se začali líbat.
„Já to viděl,“ zašeptal, když se dolíbali a on se pak převalil na Janu, která poslušně roztáhla nohy, aby se mezi ně Petr vešel.

Nemusela čekat dlouho. Během krátké chvíle ucítila na kundičce žalud tvrdého údu, který se do ní krásně zabořil a začal do ní vnikat, až na její samé dno.
„Jsi pěkně nadržená coura,“ zašeptal jí do ucha a zmáčkl v rukou obě velká, pevná prsa.
Jana mu vyšla vstříc pánví a zatím co přirážela proti tvrdému velkému ptáku, slastně sténala.
„Bože, já jsem taková velká coura,“ zasténala nahlas.
„Taková, že bys byla schopna vošukat i vlastního syna?“ zeptal se Petr a víc začal přirážet, čímž i umocňoval rozkoš, kterou díky tvrdému ohonu Jana cítila.
„Ach ano, ano,” zněla její odpověď a byla dost upřímná.
Začala si představovat, že na místě tlustého správce, je Tomáš, její syn, který nadrženě přiráží tvrdým ohonem do kundičky, dokud do ní nenastříká mladou, hustou mrdku.

Netušila, že ve stejném okamžiku Petr myslí na Katku a na to, jak by jí ohromným ptákem protáhl mladou úzkou kundičku. I přes to si ale Janu vychutnával.
„Určitě honí a myslí na tvoje kozy,” hekal, zatím co nepřestával v přírazech.
Postel pod nimi krásně vrzala a Jana sténala slastí. Představovala si, že Tomáš leží na posteli, delší silný úd, viděla ho jednou ve sprše, v rukou, a divoce onanuje, zatím co myslí na ní. Bylo to hodně vzrušující a díky tomu se rychle blížil její orgasmus.
„Ach Bože…, Bože… Kdyby mě tak vošukal,” zasténala a roztřásla se v návalu rozkoše, která dorazila při jejím vyvrcholení.

Petr ještě několikrát přirazil a začal do ní pumpovat ohromnou dávku mrdky, která stahující se kundičku rychle zaplnila.
„Aaaaaaa…,” vydral ze sebe a celou svou váhou lehl na Janu, až jí doslova zamáčkl do matrace postele.
„Jsem lepší jak starosta?” zahekal.
“Rozhodně!” odpověděla Jana hned a začali se vášnivě líbat.
Rozhodně bylo šukání s tím tlustým prasetem lepší, jak se starostou, i když to nebyl takový rozdíl, jako nic neříkající sex s manželem.

Za deset minut už byli oba oblečení. Jana v plavkách si vytáhla za statek na louku lehátko a začala se slunit. Po asi pár minutách se tam objevil Petr.
„Pokud bys chtěla… Mohl bych ti zkusit splnit to přání, šukat s tvým synem,” pronesl a ona na něj překvapeně pohlédla.
„Jak asi? To ho mám sbalit?”
„To nech na mě. To on přijde a pokusí se tě sbalit.”

Přitom v dálce uviděl na cestě dvě postavy. Katku a Tomáše. Blížili se a oba byli veselí. Petr si musel znovu prohlédnout Katku a její krásně štíhlou mladou postavu. Už nemohl dočkat, až i jí vyšuká.
Ale nejdříve zkazí Tomáše.

Autor

Navigace v seriálu<< Nenadálé dědictví
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

To rozšíření děje posunulo povídku víš . Pokud se dobře pamatuji na zpracování ze starého fénixe , byl děj více tvrdší . Jana je sice děvka , ale z druhé strany dělá to pro svou rodinu a svůj majetek .

Shock

Dobrý, ale jak jsem psal minule…tyhle příběhy nerozdejchávám. Přesto si rád přečtu pokračování než definitivně umřu 🙂

Denis86

Já taky takové příběhy nemám rád

Dana

Doufám,že bude pokračování..Moc se těším

Trysky

Ten její alibismus je dobrý, dělám to přece pro rodinu a majetek… A jak si to u toho užívá.
Je to čtivě napsané, příběh zajímavý, ale není to to, co bych vyhledával.

Junior

No alespoň si tu nevěru nějak zdůvodnila, proč to dělá a zastírá tím že je to pro ni jen otázka chtíče a vyžívá příležitost.
Ve tvých sériích se nevěra taky vyskytuje. I když tam většinou nejde o majetek, ale o zpestření a rozhodně to není s každým.
Jinak je toto výborné pokračování a Těším se na případný další díl.

ewita

uz je pokracovaniii :)?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x